Új privát üzeneted érkezett!

Adri, de, ha majd bejön, lehet reklamálni Mardornak, addig nem tudom... de itt lehet híreket kapni, ha ő is ránéz az oldalra:

http://atgephaz.blogspot.com/

De nem csinálja ám ezt ilyen gyakran...

Barbi, én vasalásmániás vagyok :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


adri, ő már a hugica :) Vivi a következő ded lesz úgy 3-4 év milva ha nem Vili lesz :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Vagy Rihanna :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

 
 

Vivi vagy Vili? Ez jó! :lol:
adraci
 
 


Halihó!
Incike, a baba miatt nyugodt vagyok, suli miatt meg igyekszem az maradni. :lol:
Panndi, sziaaa!!!! Hogy vagytok???Nem nagyon van időm jönni, csak néha be-be kukkantok! Hát haladgatok.Az A tételsort elvileg megtanultam, a B-ből a 8-nál járok.Szóval még van híja, főleg, hogy az A-ból semmire sem emlékszem.De komolyan.Na mindegy, majdcsak lesz valahogy. :roll: Képzeld, ma megyünk délután mikut nézni.Anyu volt Rikivel tegnap, de nem tudott se fotózni,se vonatozni vele. Pedig Rikinek nagyon tetszett a télapó!!! :lol: :lol: Szóval ma is megyünk, már családilag.Anya meg ma adja be az utolsó injekciót magának, úgyhogy miku után megyünk megnézni, és visszük a kölyökpezsgőt(most se anya-se én nem ihatunk, és Dani vezet) koccintani. Hát nagy meneten lesz túl!!! Még egy sor vizsgálat, és ha jók lesznek az eredmények gyógyulttá nyilvánítják!Jajj olyan jó lenne!!!! Meg a diploma, meg Riki eredménye is jó legyen, meg tesóval is minden rendben legyen és akkor ez lesz a leggyönyörűbb karácsonyunk. :lol: :lol: :lol: Mesélj mi újság a Futrinka utcában?Hogy vannak a lányok?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Adri, szerintem az a nem semmi, hogy Lilien és Vivien :)

Niki, nagyon drukkolok a vizsgához! Az jó jel, ha úgy érzed, hogy semmire nem emlékszel :)

vasalásszünet, szoptatás :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Én is itt (jobbhíján...) Azt hittem idegropit kapok, hogy nem megy az anyatanya, de látom már a függők itt vannak!

csani éjfélkor (!) volt hajlandó eleludni, viszont utána mint akit agyonvertek, f9-ig, úgyhogy nem panaszkodom. Ma eszünk répa-tököt!

Vasárnap meg jön a céges mikulás, ode benézünk, aztán anyóséknál családi ebéd!

Ablakpucolós néni nekem tegnap volt itt!

Ja, Niki, Ikeás a játéktároló, van belőle piros is! Fent van az ikea honlapján!

Panndi, Adamo hintát ti hova szereltétek fel? Szerinted megéri eredetit venni, vagy jó a hamisítvány is feleannyiért? Hogy ül benne a gyerek, ha már nem baba, és nem ott drégen feküdni akar, hanem ülni???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi úgy is szerette volna, hogy meglegyen itt a 900 oldal, hát hajrá, nem működő banyatanya :)

Figyu, most tejpépet azt lehet adni? Abban módosított a tej? Én még sose adtam, de ha minden igaz, ma jön meg rendelés, és abban lesz humana tejpép. Most mehet, vagy nem???
bangla
 
 


Ja, és én is vasalok :)
bangla
 
 


a tejpépben tápszer van, a tápszer meg módosított tej...

Kép
Kép
mniki84
 
 


köszi Niki, akkor mehet
bangla
 
 


Sziasztok, csatlakozom a zombiklubbhoz, hol van már a tegnapi hó??? (10-ig alvás)

Barbi, boldog névnapot!!!

Tettem a blogba körkérdést, nem vitaindítás, csak körkérdés, mert érdekelnek a vélemények.

Kutyafüle Niki, örülök, hogy nem izgulsz! Jó miku nézegetést!


Megyünk ma Mikulás partyra, nagyon kevés gyerek lesz, remélem, hogy nem lesz baj. 6 gyerek lesz, abból 4 rokon, Gyöngyvirág olyan édesen mondja a Hull a pelyhest, bár mostanában félúton áttér a Kiskacsa fürdikre.... :-)
Vendég
 


A T-Mobile nem működik, Anyatanya nem jön be, mi van ma????

Visszaolvasok...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Barbi, isten éltessen!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi, pár kép, hogy hogyan használják a lányok :)

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Utánzatot nem ismerem amúgy, de szerintem az is jó lehet, végülis bvan, aki házilag varrja meg a hintát.
Vendég
 


T-mobile nálunk sem működik :(

Adamo utánzat: szerintem jó, csak gondolom ahhoz is meg kell venni az eredeti felszerelőkészletet, nem? Gondolom aki varrja, az azt nem ad hozzá. De nekem az a teszveszes csaj hetek óta nem válaszolt...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Barbi! Boldog Névnapot!!!! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi, írtunk neked!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nekem az elmúlt 3 nap akadozott a t-mobile webstick, ma még megyeget.

Szofi, köszi, megnézem!
Vendég
 


Most olvastam az indexen, hogy: Akadozik a T-mobile szolgáltatása, karbantartás miatt egyes cellákban bizonytalan a szolgáltatás, írta meg az MTI.

A mobilszolgáltató ügyfélszolgálatán az automata azt közli, hogy karbantartás miatt a mobilhálózat működése bizonytalan. Azt javasolják, hogy a készüléket az ügyfelek kapcsolják ki és be.

A szolgáltató egyelőre nem tudott bővebb tájékoztatást adni, ugyanis az illetékesek 30-as mobilszámai szintén nem kapcsolhatók.

Na f*sza. Az enyém működik, a férjemé nem. Nem bíííírom elérni, hogy kapcsolgassa KI-BE A TELEFONJÁT. CAps lock off. Brrrrrr. :x

Kép
Kép
g_reny
 
 


Akkor jó, nálam se megy T-mobile, se anyatanya. Mi a fene van???

Barbi, boldog névnapot!

Ha, anyum most ment el, el is gondolkodtam, h miért jött, azt hittem, programot akar a városban. Mindenesetre kivasalt mindent (bi-bííí), azokat is, amiket soha nem szoktam. Még a szárítóról is begyűjtötte az összes cuccot reggel. :lol:

Mennyiért pucerálnak nálatok ablakot, csajok? A 40 ablakomra nekem is kellene vki...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nálam ki-bekapcs se műxik. :twisted:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


nekem ezt írta az uram, nekik mondta az informatikusfőnök:

a T-mobilnál karbantartási munkákat végeztek az éjjel, a hálózat még mindig bizonytalan, a telefon újraindítása segíthet

ablakpucolónéni engem is érdekel!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Anikó, nem Te vagy a vki? :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Basztikuli, ijesztő, h mennyi kismama került már kórházba a H1N1 miatt. :shock:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Timi, nem ilyenkor! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


És a banyatanyának mi köze van a t-mobile-hoz?
adraci
 
 


Szelektív vki :D

Na mi elmegyünk sétálni, gyerekem ma nem akar aludni, elmegyünk a nagyobbik elé az iskolába. :arrow:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


adri, semmi, csak éppenpont egyszerre szart be mindegiyk :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Látom, ti is itt. :lol:
Tegnap nem tudtam jönni, fogászaton voltam állapotfelmérésre, ahol olyan összegről kaptam árajánlatot, hogy estig nem tértem magamhoz. :roll: :twisted: :cry: Nem fogproblémáim vannak, hanem az állkapocs-ízületemmel van gond, és kevés az erre specializálódott szakember. Mindenesetre próbálunk máshol is körülnézni.

Zombiklub: Én már annyira megszoktam, hogy az lenne a furcsa, ha átaludná az éjszakát. Nálunk az a jó, ha éjfélkor fekszik Babóka, mert akkor tuti, hogy nem akar játszani éjjel. Most is felkelt 3X, de nálunk az már a nagyon jó és pihentető éjszaka kategória. :roll:

Réka

rekap
 
 


Adri, szerintem semmi, csak annyi, hogy egyszerre sz*nak be. Vagy ő az internetszolgáltatójuk :?:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Niki :lol: :lol: :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Vasalás: Már én is csak azt valasom, amit muszáj, a férjem ingeit, és a magam felsőjét, de azt csak akkor, ha anyósomhoz megyünk látogatóba. :lol:

Réka

rekap
 
 


Anikó, nekem 1000Ft/óra. De a néni ezer éves kapcsolatunk (András szüleinél is dolgozik több, mint 10 éve).

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Böbi! Én is írtam neked a blogba.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nekem is 1000 Ft / óra. Bárkinek ennyiért megy, de Anikó már túl messze lenne neki.

Én tudok hívni a telefonomról nem t-mobilosokat, de t-mobilosokat nem tudok. (én is az vagyok). Uram engem is az itthoni 20-ason hívott fel, de visszahívni már nem tudom.
Vendég
 


Nekem reggel nem
volt térerőm a t-mobilnál, az anyatanya meg most nem jön be. A kurva is megint szarakodik,uh jó nap ez a mai! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én is anyát próbáltam nagycsomószor hívni,de nem megy.A vonalason meg igen.
Most pont azon agyalok, hogy elférnénk-e karácsonykor az asztalunk körül 7-en. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


8an nem?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Köszi az infot. Majd körülnézek, lehet, h átalányáras ablakpuci jobb lenne nekem. :D

Karácsonyra férjeteknek mi lesz?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Niki, izé igen.De az a legkevesebb, hogy Riki nem tud majd odaülni.Egyelőre úgy néz ki én se. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anikó, én megpucolom nagyon szívesen.Nem vizsgáznál le cserébe helyettem???? Én szeretek ablakot pucolni, igazából mindent szeretek csak tanulni nem. 8) :lol:
Megtaláltam a nagy Ő-t fülbevalóban. :lol: Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


húdefasza....

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hát... nem is tudom, h melyik a rosszabb: vizsga v. ablakpuci. De nem járnál jól velem, én vizsga előtti napon nekiállós voltam... :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


T-mobile tényleg szarakodik, nekem is. Apa küldött mailt is, hogy valami technikai gubancuk van.

Gyöngyi
remélem holnapra megoldódik és tudsz reggel hívni, ha nem akkor majd figyelek.

ANnus, Szofi
photoscape-s képeket hívtatok már elő? Csinálgattam ma, de olyan kicsi a méretük kb 250 kb. Normális minőség lesz ebből, Meg hogy állíjátok be, hogy 10*15 vagy 13*17 legyen pl.
pumuklii
 
 


Sziasztok

én is túl vagyok a vasaláson. Első gyerek :arrow: minden cuccát vasalom, a férjem ingeit, cuccait muszáj, magamnak nem vasalok semmit :)

Car napom van, abban a hitben éltem hogy november 20-ig jár nekem a TGYÁS, de nem, csak nov. 3-ig :cry: :cry: :cry: a GYED igénylésem elindult útjára, ki tudja mikor látok pénzt belőle :(

trixi78 írta:... A kurva is megint szarakodik..
:lol: :lol: :lol:
de ezen olyan jót röhögtem

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Barbi, boldog névnapot!

Nekem pont ma jött meg az uccsó TGYÁS-om, váratlan meglepi volt :). Aztán jönnek a szűk esztendők...

Trixi, mi most neki a legújabb?
bangla
 
 


Pumukli!
Felül jobbra lehet beállítani a méretét a montázsnka!!!Tudsz nagyobbat is csinálni!!!!!!

Tana is a tmobil miatt szarakszik,vagyis a szolgáltató is 30as.....

Én meg felnyaltam a konyhát a polcok tetejétől az ajtókig a csempe!Megyek is tovább!!!

annus11
 
 


Annus
jaja, azt látom, próbálgatom.
Minősége milyen előhívva? Ezek szerint még nem próbáltad... na majd én.
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: