Új privát üzeneted érkezett!

Panndi!
nem próbálod még egyszer meg a tanyát? az elején nekem se tetszett, de nagyon hamar meg lehet szokni.
persze ha nem,nem. csak gondoltam, ha örültél, hogy itt is van mozgás,akkor ott jól ellennél.
de ne érezd erőszaknak ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Panndi: Zsófi szeme teljesen rendbejött?
Jó lenne ha jönnél anyatanyára is...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Nekem megy az anyatanya!

dniké, de jó lehetett nektek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

 
 

Tinu (ha még olvasod), tényleg fertőz, ma már Iringó is taknyos! :-(
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor az ígért képek csak Nektek!
Kép A repülőn egy jó alvás után
Kép Vidámkodás
Kép Hotel teraszán anyával Kép Pitaevés közben
KépAkropolisz-Niké szentély előtt
dniké
 
 


dniké, szépek vagytok! Mi is repültünk, Iringó nem volt még 5 hónaps, ő is jól bírta.
Vendég
 


Farkas! Én kicsit féltem a repüléstől, mivel Niké baba 5 percet nem bír egy helyben ülni, de sikeresen túléltük. Ti merre voltatok?

Így este felé - elmerengve - azért sajnálom, hogy a régiekről már nem tudok semmit és nem látom a kicsiket sem. Lassan egyedül fogok levelezni.

Era!Már te is elmentél?

Bocsi, nehéz napom volt (általában ez szokott lenni) és egy kicsit elkeseredtem :cry:

Jó éjt!(ha vki még ébren van)

B
dniké
 
 


Hahó!!!

Én még ébren, mint mindig, és mindig is meg fogom nézni, mi van errefelé! Szóval, ha van kedved írogatni, Niké, én mindig reagálok, de lehet, hogy csak "estefelé"...

Mi jól vagyunk, ma volt nálunk pici tali, mert bár ígérték sokan, hogy jönnek, végül velünk együtt 5 mama-baba volt (meg Samu). :)

Lilla meg Dani voltak, akik után menni kellett, a többiek elvoltak, hol egyik, hol másik baba aludt, remélem, nem csak én éreztem jól magam. :)

Üdv, jó éjszakát!

Tündének, Gyv-nak, Iringónak jobbulást!!!

Panndi! Szia! Megkaptam a privit, köszi, akkor majd jelentkezem az időponttal! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Niké: szépek vagytok! Niké szentély :P Jó lehetett nagyon!

Böbi: gyógyuljatok gyorsan meg!++++++++++++++++++++

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó!Mi újság errefelé?Gondoltam benézek.Az anyatanyát úgyse tudom követni.
Holnap megyünk télapót nézni.Már úgy várom!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Kuty
Megnyugodtál már? Remélem igen, mert, ha nem akkor kénytelen leszek felpakolni magam és leutazni hozzád egy alapos beszélgetésre. :lol: Úgy szeretném már tudni, hogy mi bújik a pocakodban. Amint megtudod írd meg. Tudom az még odébb van, de addig lerágom az ujjaimat és kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól. :shock:

Szia TinuMizus a vizsgával? Sikerült? Nem igazán vagyok most képben.

Niké
Nagyon szép ez a kisleány. Tök jó lehetett így túristáskodni kicsit és még jó időtök is volt. Pitát eszik? :shock: Irígy-irigy a kiruccanásra.

Esztókám
Merre jársz Álmi manóval? Meggyógyultál már?

Kép
Kép
incike
 
 


Jó reggelt!

Nekem meg ma nem jön be a tanya :(

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Hahó! Nekem se megy... :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Niki, de jó, hogy írtál :)

Tanulással hogy haladsz?

Te hogy vagy?
Vendég
 


Megyek kávét főzni, enni adni :arrow:
Vendég
 


banyatanya má megint vacakol! :twisted:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Nem jön be a tanyabanya, pedig kapcsolódnék a zombiklubhoz! :cry: Ki vagyok! Vilike az este aludt fél órát, és mint aki jól végezte dolgát felébredt fél 11ig!!! Aztán 3/4 1kor ismét felkelt, majd 6kor megint, és azóta is ébren van! Hova lett az én kis alvó babukám? :roll: Vagy most jön ki a szuritrauma? Az én vállam változatlanul majd le szakad, de Vilcsi a combiját ugyanúgy rángatja, mintha nem is kapott volna semmit! Ez jó!

dniké mi is repültünk Vilike 3 hónapos se volt még, meg most is fogunk jövő szombaton! Az elsőt meg visszafele is jól bírta! Nekem majd leszakadt a fülem, ő meg csak nézett rám, mert hála Istennek semmit nem érzett!

na lépek, mert rinyál már! wáwáwáwáwáwwáwá

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Zombiklub nálunk nem annyira vészes, de valami tuti van a levegőben. Brigi 7kor kelt (ő csak 10 körül szokott) és a világ összes kincsérét sem aludna vissza. Húzza végig a nappalin az új nyunyót, közben szétszedte az összes habtapit, úgy gondolta ne unatkozzon már az anyja ha ő mégis elalduna > lehet puzzulet játszani. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nekem meg ma nem jön be a tanya :(

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Na akkor nem vagyok egyedül...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


De a babanet se kutya, közölte, hogy critical error, aztán az előző hsz-emet berakta kétszer... valami zavar van az erőben :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Csatlakozom a zombiklubhoz. Szivatott a gyerek éjszaka. Meg fél 7-kor kukorékolt, 8-tól persze visszaájult.

Panndi
lányokra nem kell gyönyörű harisnya? Anyatanyán bizniszeltem, csak te lemaradtál. Húgom hozza Dublinból
pumuklii
 
 


pumukli, milyen és mennyiért? Érdekel minden csajos dolog ;)
Vendég
 


Jó reggelt,

Én is itt Anyatanya nekem se megy, egyik bőngészővel sem.
Zombiklubhoz én is csatlakozom Ármin 5xor tuti ébredt. :?

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Szia Pumuklii! :)

Én szeretnék 3 éves csajszira valót, pláne Dublinbó hmmm :D

Nekem sem megy anyatanya. :(

Niki, Hunccutka :), Timi, Panndi, Nóri sziasztok!! :):)

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


zombiklubba jelentkezem... :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jajj, megijedek én Tőletek, hathónapos kor után kötelezően csatlakozni kell mindenkinek a zombiklubhoz? Marcival is úgy volt, de én nemakarooom...

Tegnap azt hittem, elvesztettem a forgalmimat, ezért azt álmodtam, hogy ellopták az autót. De reggel kiderült, hogy egyik sem történt meg szerencsére :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Csongó engem is szivatott. Mondhatnám, hogy a szokásos, azzal a különbséggel, hogy kétszer nem is sírt, ahogy szokott, hanem arra eszméltem, hogy valami kis hangot kiadott, kinyitottam a szemem és ott állt a kiságyban, nézett kifelé. :shock: Na persze nem 2 perc volt visszaaltatni. És ezt még egyszer eljátszotta, csak hamarabb elkaptam, mikor már mászott az ágy végibe. Nem tudom eldönteni, hogy csak a pocakja, vagy a foga is... Na tulképp mindegy is.
Annyira más ez a gyerek, mint Tüci volt. Tüci ennyi idősen már 7-kor aludt, igaz, reggel 6-7 felé már fent volt (éjjel kelt amennyit, de messze nem ennyit). CSongort meg jó, ha 9-kor ágyba tudom dugni, de most még alszik...

Kép
Kép
tinu
 
 


Timi, nem feltétlen, Fruzsi még mindig alszik este fél kilenctől regel nyolcig (vagyis ki tudja meddig, akkor ébresztem). De Zsófi... :S
Vendég
 


Jajj Tinu tudom nem vicces de elképzeltem Csongit ahogy ott ál és figyel titeket ehogyan alszotok :D .Kis cukorfalat.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


én meg azt álmodtam hogy szülök :oops: elfolyt a víz és nem is éreztem hogy szülök, csak kijött lábakkal lefelé és apja a Vivien helyett a Riana vagy rihanna nevet diktálta ba én meg sííííkideg lettem ettől

Kép
Kép
mniki84
 
 


Visszaaludt! Jupiiii :D
Na akkor ideje előcibálnom a vasalódeszkát, úgy tűnik ma már nincs felmentés! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


marcsi-hajrááááá, küldhetek én is egy 5méteres tornyot :?: :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na végre lenne időm olvasgatni, erre nem műxik a tanya :evil: :evil:

Niki!
Hippes tábliba írtam, megtaláltad?
Te mindig olyan vicceseket álmodsz, legalábbis nekem az...... :wink: :lol: :lol:

Tinu!
Húúú, Csongi nem semmi az éjszakai akcióival mozgás terén :shock: :shock:
Asszem nem várom, hogy Léna elkezdjen bármit is mozogni.....

Ja tegnap 2x-3x is forgolódott ide-oda :lol: :lol: Nálunk ez is nagy szó :wink:

Timi!
Nekem Noel 10 hetesen aludta át először az éjszakát, majd 8 hósan elkezdett kelni, de mivel akkor már nem nagyon szopizott, így cici nem kellett. Altatni se kellett, csak bemenni hozzá. Leonnál vártam, mikor kezdődik a műsor, de kimaradt :lol:
Nem is vettük észre, mikor növesztett fogakat, SOHA nem sírt éjszaka, még ha beteg volt, akkor sem, szóval van remény!
Léna egyelőre jó kislány, alszik 12 órákat éjszaka megszakítás nélkül. Ugye neki nincs cumi, ujjszopós, mint a bátyjai, így még azt se kell visszadugdosni a szájába :P
Imádkozom, hogy így is maradjon!!!!!
Tök érdekes, mind a 3 gyerekem 10 hetesen aludta át először az éjszakát magától és mind a 3 ujjszopis (volt)....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hunccutka!
Én nem vasalok :P :P
Örülök, ha ezt a rengeteg tiszta ruhát elpakolom, 5 ember után ISZONYAT mennyiség van, minden másnap 2-3 gép ruhát mosok, szóval vasalhatnék állandóan........

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


a hippes izét még ma nem láttam :) de amint beenged nézem :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


barbapapa: Nekem vhogy nem szárad szépre a ruha, muszáj vasalni. Hiába az alacsony fordulatszámú centri + a lógatva szárítás. Én szeretem a szépen vasalt ruhát. Na vasalni nem annyira...

Niki: Köszi, van ám elég nekem is. Képzelheted, csurig van a járóka. :o Még jó hogy a gyerek nem tart rá igényt! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Andi, Barbi, köszi :)

Barbi, juteszembe, boldog névnapot!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


ó marcsi mi játéktárolónak használjuk a járóka-utazóágyat :D még jó hogy van

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ugye? És mennyit gyúrtunk rá mi is, aztán most vasalatlantartó lett belőle :)
Kb mint a kiságy, nálunk az is csak mostanság került használatba, aztán mentünk utána mennyit, hogy időben meglegyen! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Függők!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Én kihasználom h nem jön be és pakolok,takarítok,mosok,vasalok!Tiszta lakással várom a télapót!!! 8)

annus11
 
 


annus, te si itt vagy :lol: :lol: 8) :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


szoooofffiiiiiii, azt a ajátéktartót honnan, nekem kell olyan!!!!! a teietek?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus: Akkor a csoki neked jut, mi meg kapjuk a virgácsot... :p

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jaja Annus, látom, Te be se kapcsoltad még a gépet :)

Egyébként én is vasalok :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


nemááá, nekemis kéne, ne izééjetek mert lelkifurim lesz...hogy én meg vígan teszveszelek

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, küldjed, hozzácsapom az enyémhez, főznöm ma úgyse kell :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Neki, tegyereked nem Lilien hanem Vivien vagy mi van? :roll: :D

AM 3/4 7-kor kelt :shock:

csöppet idegesítő, h nem jön be a banyatanya (nekem szinte minden reggel ezt csinálja...)
Ezt nem lehet valakinél megreklamálni???

Na :arrow: is énis pakolgatok azértis! :evil:
adraci
 
 


Neki=Niki
adraci
 
 


Nekem itt az ablakpucolós csaj, amíg ő dolgozik, én itt lógok, tök ciki :oops: :oops:
Nekem is pakolnom kéne, olyan a lakás, mintha bombát robbantottak volna......

Timi!
Köszi :wink:

Hunci!
Én is szeretem a vasalt ruhákat, de a szabadidőm még értékesebb :wink:
3 gyerek mellett nem sok van belőle......
Amikor csak Nolcsi volt, én is vasaltam még mindent :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: