Új privát üzeneted érkezett!

Én is a 4D Genesisről hallottam jókat de saját tapasztalatom nincs!

Ma egész nap a Mamami bejáratát festettem, de sajnos úgy néz ki, hogy le fogják az egészet homokfújni, ugyanis elfelejtettek minket tájékoztatni, hogy az épület műemlék, így nem lehet a homlokzaton változtatásokat végezni! :(

Ilyen lett ha valakit érdekel:
http://krumplinyomda.blogspot.com/

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Andrea!

Lucával nekem is elég alacsony volt az AFP 0,71. Az csak picit több, mint a tiéd.
Viszont az AFP inkább magas értékeknél jelez nagyobb bizonyossággal rendellenességet (velőcsőzáródási rendellenességek). Down szűrésre gyakorlatilag alkalmatlan. Szóval alacsony AFP miatt szerintem nem kell aggódni. És valóban nem extrém alacsony.

A másik, hogy Luca méretei is nagyon hasonlóan alakultak nekem a terhesség folyamán és valószínűleg minden amiatt volt, hogy kislányként eleve kisebb volt a fejkerülete, meg arányos kis kerek buksija volt felülről és állítólag az adja a legkisebb fejkörméretet, bár attól még ugyanúgy minden rendben van.
Luca elég kímélő fejkörmérettel és tökéletes méretekkel született makkegészségesen. :) 3,15kg és 52cm.

Szerintem ne izgulj emiatt! Lehet, nálad is hasonló a helyzet. Legalábbis nekem kísértetiesen hasonlít. :)

Mamacka! Ezek szerint mégiscsak jócskán félreértettetek. :? Küldök PÜ-t.

Én is betöltöttem a 20 hetet. Már apa is érzi egy ideje a kistesót. :) És ha Luca a pocakomra ráfekszik és nyomja a kicsit, elkezd rugdosódni a kicsike. :)

Lucával is és most is kb. a 20. héttől kezdett nőni a pocak. Ja és 2x annyit híztam most, mint Lucával az első félidőben. :( +4 kilónál tartok, pedig 3 kilóval többel kezdtem... Nagyon remélem, hogy nem ez lesz a tendencia a terhesség végéig... :?

Akkor a 20 hetes pocakok. :)

Kép 19+5
Kép 20+0

biribon
 
 


én is csinálok majd képet ha betöltöttem a 20 hetet

Kép
Kép
20100310
 
 

 
 

mi is a 4d genesisben voltunk. CSAK AJÁNLANI TUDOM! elképesztően lelkesek és körültekintőek, alaposak.
a barátnőm babája takarta az arcát végig, ezért elküldték őket 1 órát sétálni, majd megint megnézték. akkorra szerencsére már minden látszott is. sztem ilyet máshol nem is csinálnak.

KépKépKép
dongó
 
 


Biribon! De szép a pocid! És milyen kis vékonyka vagy, nem tudom hova híztad azt a néhány kilót. :shock: :D

Én ma munka után megyek megint dokihoz, már írtam egy kis listát hogy miket kell megkéreznem: a repüléses dolog illetve a H1N1 oltásról akarom hallani az ö véleményét is. 99% hogy nem oltatom be magam, bármit is mond a doki de azért nem árt megkérdezni.

Hétvégén feltöltöm a 20 hetes pociképet - most még pár napig csak munka és munka után a rokonaimmal vagyok, de szombat reggel hazarepülnek, aztán lesz idöm másra is :wink:

Kép
anicca
 
 


Én a mi gyerekorvosunkat nem is kérdeztem de azzal kezdte, hogy semmi pénzért be ne oltassák magukat! :shock: :shock: :shock: :shock:

A saját szülésorvost még megkérdezném, de olyan sokára találkozunk...

Nem is értem igazán mert a 20 hét utánra van időpont de nekem így a 18 hetes genetikai kimaradt! Ezt pedig valószínűleg a kórházban néznék ahova ugyanúgy mint a 12 heteshez be kellene jelentkezni időben, hogy legyen hely. Viszont a dokim nem írt beutalót! Anélkül meg gondolom nem lehet... lehet mégis fel kellene hívnom remélem még nem repült el Amerikába.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, köszönöm az anyagokat, jó kis olvasmányok. Egyúttal tényleg nagyon helyes a mamami bolt, nekem nagyon tetszik ez a megoldás! Remélem hogy a környék is hasonlóan áll hozzá és megmarad ez a hivogató, kedves kivitelezés! :wink:

Igen, ritka az ilyen cég, mint a miénk, úgyhogy nagy szerencsémnek érzem, hogy itt dolgozhatok! És szeretek is idejárni, még ha a világ vége is egy kicsit (Szigetszentmiklós Újlipótvárosból... :lol: )

Köszönöm a kedves gratulációkat a vizsgára, nagyon tele volt már a hócipőm a végén, hogy ezzel kell még foglalkoznom! De ez is már csak a múlt... :D

Szépek a pocakfotók, Biribon, mennyit híztál? Vagyis egyáltalán híztál bármennyit is? :lol:

Képzeljétek, tegnap kicsit összezúztam a bal lábam nagylábujját, mert ráfordultam az üvegajtóra, ami zárva volt és nem vettem észre. Ugye ilyen nincs hatással a gyerekre? Borogattam este, meg igyekszem vigyázni rá, de fájdogál és behajlítani sem tudom rendesen. A hétvégén túl sok túrázásra így nem lesz lehetőségem!! :cry:

Alig várom, hogy elinduljunk! Már csak néhány óra és remélem úton leszünk... pihenni szeretnék! Nagyon rám, ránk fér!!!

Valaki még elutazik a hétvégén? Vagy tervez programot?

Szép napot mindenkinek!

KépKép
stike
 
 


Helló!

Csini pocak :) Biribon!

Anicca, az érdekelne, hogy Finnországban hogy állnak a szaunázáshoz várandós állapotban?

Itt Magyarországon tudom, hogy nem ajánlják, de azt nem olvastam, hogy miért nem. Ehhez képest Németországban járnak a kismamák is szaunázni....

Tud erről esetleg még valaki valamit?

Kép

Kép
ktouch
 
 


mamacka! Ez nagyon szép!! Kár lenne érte... :-(

honey: Dori 4D-n én is voltam, hát elég hogy is mondjam, személytelen az egész, eleve hogy egy fitnessteremből nyílik, és egy igazán kis lyukban van... A hölgy aki csinálta mondjuk kedves volt. Én akkor csak azt szerettem volna tudni, hogy a baba tényleg ott van, és tényleg ver a szive :-) tehát a célnak megfelelt, de babamozizásra szerintem sem a legalkalmasabb.
viszont jó, hogy írtátok a 4D genezist, épp a napokban kezdtem rajta gondolkodni, hova kellene majd menni.

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Biribon! Tényleg nagyon vékony vagy, neked inkább olyan hosszúkás a pocakod, nem? Én is négy kilót híztam eddig, de szerencsére szerintem mind oda ment a pocakomra, máshol még nem vettem észre.
Stike! Egy ilyen ütéstől akár el is törhetett a lábujjad, de hatása biztosan nincs a babára, és azt még gipszelni vagy sínbe rakni sem fogják, csak borogatni kell és kímélni.
Mi nem megyünk sehová sem a hosszú hétvégén, örülünk hogy egy kicsit pihengethetünk otthon, mert ilyen nyavalyásan elég rossz volt dolgozni járni. Na meg ránk is fér a pihenés!
Ktouch! A szaunázást azért nem ajánlják szerintem, mert a meleg alhasi vérbőséget is okoz, ami ilyenkor nem jó. Forró fürdőt sem szabadna és kádban fürödni sem, de én nem mindig bírom betartani...
Várjuk a további képeket! :D

Kép
aniko20
 
 


Mamacka!

Nekem azt mondta a dokim, hogy a 18-22 hét között kell a 18 hetes UH-t megejteni. És hát lásd az én példám, még semmit nem lehetett látni, a 18 hetesen, amúgy sem vagyok sovány, és még picuri a gyerkőc. Szóval az új időpontom nekem is a 20. hét.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!

Azért látom lesz még néhány kislány...de biztosan tartogatnak még meglepetéseket is...

Mamacka,
Köszönöm, átjött az email...hogy Te mennyit dolgozol...nem vagy semmi...

Ktouch,
Szerintem is egyrészt az alhasi vérbőség, másrész az erek kitágulása miatt és utána a hideg fürdő...ami egészséges embernél jó kis "értorna"...itt a megváltozott keringés miatt gondot okozhat...de konkrétan nem néztem utána...

Olyan kis szita az agyam, ha nem írom fel azonnal a dolgokat, néha ezért nem reagálok mindenkinek, de napközben is be szoktam kukkantani, akkor pedig végképp elfelejtem mit szerettem volna... :oops:

Biribon,
Szép kis pocak, én már hat kilónál tartok és még 4 kell, hogy eléjem, amivel kezdtem...a hányás előnye :lol: azért nem kívánom senkinek...

Jó hétvégét és pihenést mindenkinek!

Nálunk még nincs terv...bár nemrég sikerült vásárolnunk egy kisházat, ahol tavasszal kezdődk az átalakítás, de már most is rengeteg munkát ad...gondolom ott tevékenykedünk...a kert hatalmas...van mit tenni...
danyuci
 
 


Sziasztok!

Csak 1 rövid bekukk...

Mamacka!
Nagyon szép a munkád! Le a kalappal!

Biribon!
Szerintem is szép a pocikép, tényleg nem látszanak a plusz kilók!

Én úgy tudom, hogy a 2. genetikait a 18-20. hét között ajánlják.

Stike!
Ettől a balesettől szerintem sem lehet semmi baja a babónak. Próbáld pihentetni és borogatni a lábadat! Hová lesz az utazás?

Ktouch!
A szaunát én is úgy tudom, hogy vérbőség meg keringési problémák előfordulása miatt nem ajánlják.

Nálunk családlátogatással, baráti összejövetellel fog telni a hétvége, meg remélem pihenéssel. Holnapig még kertimunka, házimunka ezerrel, amíg bírom szusszal. :wink:

Szép napot Nektek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Mamacka,
Köszönöm, átjött az email...hogy Te mennyit dolgozol...nem vagy semmi...


Anyukámé az érdem, rengeteget segít! Nélküle semmire nem mennék!


dizzy
Köszönöm!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mamacka 2009.10.22 13:36-kor.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nekem azt mondta a dokim, hogy a 18-22 hét között kell a 18 hetes UH-t megejteni. És hát lásd az én példám, még semmit nem lehetett látni, a 18 hetesen, amúgy sem vagyok sovány, és még picuri a gyerkőc. Szóval az új időpontom nekem is a 20. hét.


Nem is az a bajom, hogy 20 vagy 18. hét (ez csak a kíváncsiságom, de azt legyőzöm), csak ha a 20 hét után kapom meg a beutalót és kérek időpontot akkor jó esetben a 23. héten sorra is kerülök...

Írtam egy emailt a dokimnak mi legyen mert a telefont nem vette fel... Lehet már kinn van Amerikában.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Akit esetleg érdekel:

Ingyen 4D, még volt időpont!!! (helye: I. ker.):

http://www.szuloklapja.hu/baba/body/cik ... kess%E9gek

Kép

Kép
csnixi
 
 


bejelentkeztem jujj de izgi!!!!

KépKépKép
dongó
 
 


Én is bejelentkeztem! :)

csnixi köszi! :)

Szerintetek fényképezőgépet lehet vinni?

És hogy hogy a zeneakadémián van??? :shock: :shock: :shock: :shock: ez olyan furi! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hogy lehet oda a legegyszerűbben eljutni tömegközlekedve?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, tényleg nagyon szép a munkád!!!

Ex-férjem is csodaszép babaszobákat festett...:)

Én is bejelentkeztem volna, de nem vették fel a telefont :(, rámondtam az üzenetrögzítőre....hátha visszahívnak.

Ja a zeneakadémia az a Király utca és a Nagymező sarkán van, 70-essel vagy 78-assal (Troli) a Kossuth térről, vagy az Oktogonról is 3 perc gyalog.

Kép

Kép
ktouch
 
 


Jajjj, nem oda kell menni! Hanem az első kerületbe! Nem mondták a pontos címet??
Nekem mondták: 1014 Bp- Táncsics M. u. 7.

Kép

Kép
csnixi
 
 


igen, épp most hívtak vissza...:D csak az előbb még nem volt tiszta, azt hittem az a Zeneakadémia :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


:D :D Szuper, akkor mindenki tudja, hová kell menni!!
Ki mikorra kapott időpontot?

Én okt. 29. 14:15

Kép

Kép
csnixi
 
 


Nézem a térképen, ott van egy buszmegálló a közelben 16, 16A és 116-os, ez a Várfok utcából indul, másik vége a Deákon van.

de...most olvasom, a BKv oldalán, hogy a Széna tértől nincs messze....

Kép

Kép
ktouch
 
 


De mondták a címet de azt is, hogy az a zeneakadémia én meg el sem gondolkodtam, hogy az nem ott van! :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Illetve ha jól tudom ez is a zeneakadémiához tartozó intézmény.

Csnixi
Érdekes mert mikor én kértem az időpontot akkor is ajánlotta a negyed hármat, de inkább a három órásat választottam.

Szerintetek fényképezőgépet bevihetünk, hogy lefotózzuk a képernyőt?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


én csütörtök negyed 3.

Kép

Kép
ktouch
 
 


Akkor egyszerre több anyukát is behívtak egy időpontra. Én háromra megyek ti ketten negyed háromra akkor mehettek együtt.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


kivel?
és szerintetek jöhet a Kedves is?

Kép

Kép
ktouch
 
 


Na, megkérdeztem! Összesen 6 géppel lesz, ezért kaphattunk egy időpontot! :)

Kép

Kép
csnixi
 
 


Hű majdnem én is negyed háromra kértem... milyen mókás lett volna! :)
Mehettünk volna együtt.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Egy kicsit azért tartok tőle mert rajtam már gyakoroltak egyszer és nem volt valami érdekes. Nem is láttam semmit és egy csomó ideig szöszölt már tök ideges voltam, hogy hagyjuk abba... féltettem a babát.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Reggel voltam ultrahangon, minden rendben a babóval, és még mindig fiú, sőt, a fütyiről is kaptunk képet, úgyhogy fiú is marad! :)
A nem jó az, hogy 10.30 óta változó erősséggel, de folyamatosan görcsöl a pocak, voltam dokinál, a méhszáj zárva, szívhang rendben, este kell hívnom, hogy a tonna magnézium javított-e a helyzeten. Egyenlőre egy keveset javított, de görcsöl továbbra is. :(

Kép

Kép
monccs
 
 


olyan jó nektek hogy el tudtok menni én is úgy elmennék arra az ultrahangra de nekem messze van :cry:

Kép
Kép
20100310
 
 


Sziasztok!
Én is élek még, csak nem volt netünk...
Tegnap voltam fogászaton, minden rendben. Jövő hét szerdán megyek háziorvoshoz ekg-ra reggel, du pedig UH.

csnixi :)
nagyon köszi a linket, én is bejelentkeztem, csüt du 16:30-ra van időpontom :)

dobok majd táblit is, mert ugye szinesedünk, de most apa gépét bitorolom, innen meg nincsen egyelőre lanom.

monccs :)
vigyázz magadra, sokat pihizz, vegyél egy meleg (ne forró!!!) vizes fürdőt, hátha az javít a helyzeten, próbálj relaxálni egy kicsit közben.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Ha sokat szöszölnek és nem látok semmit, akkor megkérem, hagyja abba, meg túl sokat én sem akarom....nem akarom zaklatni a babót ha kell, ha nem....

Kép

Kép
ktouch
 
 


sziasztok!

Lehet hogy hülye kérdésem van de ti már nagyon és sokszor érzitek a babamozgást? Kicsit megijedtem mert 1-2 napja nem nagyon érzem de előtte a 17.hét óta nagyon sokat rugi-bugizott. Ez ilyenkor természetes vagy ha ezt érzem még hétvégén is hívjam fel a dokimat???Ja most kezdem a 20.hete és második babával.
szerintetek??? :roll:
csézjang
 
 


Csézjang nem tudom, de szerintem ilyenkor extra aggódósak vagyunk. Én is izgulok már, ugyanis nagyon korán éreztem először, de valahogy azóta is csak olyan gyengén érzem mint akkor... Pedig szombaton már a 18. hetet töltöm... :( Lehet csak egy nyugis baba???

Ha megnyugtat és ismered a dokit, tudod hogy lehet hívni akkor hívd fel!

Én szoktam a pocakom rázogatni, meg csokit enni ha nagyon beparázok! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


köszi mamacka, meglátom holnap.

Ja és még egy kérdés:

Ti fogászatra SZTK-ba mentek, vagy magánba?
Én eddig évek óta magánba jártam de most bevallom nincs rá 20-30.000.-ft-om mert asszem kéne tömni 1 vagy 2 fogamat egyébként rendben vannak a fogaim de ezt a 2-t rendbe tetetném még amíg nincs nagy gáz,de fosok az sztk-s orvosoktól mert olyan hentesek... :oops: ti magánba jártok??? Lehet hogy inkább gyűjtök pénzt és elmegyek oda.... :?
csézjang
 
 


Én legutóbb sztk-ba mentem hasonló okokból.

Azért is fizetni kellett 5000 Ft-ot! Ugyanis megkérdezte, hogy milyen tömést szeretnék olyat ami kiesik pár hónap alatt vagy jobbat, de az pénzbe kerül!

Gondolom erre lehet máshol is számítani.

Ráadásul a doki olyan fiatal volt, hogy csak lestem! Úgy nézett ki mint egy kis ártatlan csillagszemű kamasz fiú! A nyakában alteros csontlánc, hosszú haj! Teljesen le voltam döbbenve, hogy vagy úő nagyon fiatal vagy én vagyok nagyon öreg. Lehet, hogy gyakorlaton volt. Véletlenül majdnem kiverte egy másik fogamat....

No gondolom most megadtam a kellő lelkesedést! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én vagyok az ügyeletes válaszoló! Nagyon unatkozok mi? Így két gyerekkel! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hát én még nem érzem a babát, illetve néha érzek valami kis bugyborékolást, finom remegést mintha, de konkrétan és határozottam még nem éreztem, igaz, első baba. Most töltöm be a 18. hetet, de szerdán megyek genetikaira és csütörtökön a 4D-re, addig sem aggódom, bár már eszembe jutott, hogy nem kellene már érezni.....

én magánorvoshoz jártam, vagy 3 éve totál rendbe tették a fogaimat, életre szóló tömésekkel, jártam kontrollra is, de most az sztk-ba fogok menni, csak némi fogkövet kellene leszedni, remélem :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


http://www.teszvesz.hu/item790124786_in ... _lesz.html
EZT NÉZZÉTEK MIK VANNAK!!!!!!!!!!

Kép
Kép
20100310
 
 


sziasztok
megpróbálok visszaolvasni
nem ígérek
remélem mindenki jól van

én voltam UHn:
Kép
Kép
Kép

és ilyen kívülről:
Kép

Kép
yilonne
 
 


Yilonne, de szép fotók :) teccik :)

Kép

Kép
ktouch
 
 


dongóóóóó 3 fiú azt a mindenit!
heninek is gratula a ksipasihoz!
szabcsinak a kiscsajhoz is gratuls!

nekem már adogatják át a helyet, de csak fiatal nők

mamacka nagyon szépek az alkotásaid
remélem nem fújják le a bejáratodat

bocsi ha kihagytam valakit

Manócska nagy gengszter volt, állandóan takargatta az arcocskáját
amúgy a fehérvárin voltam sztkban
nagyon rendesek ott az UHn
kérdeztem h lehet e csinálni képet
és 1000ft-ért csináltak 3Dt is
és tök sokáig néztük, hogy lehessen jó képet készíteni
úgy látszik az én Manócskám nem szereti ha zaklatják
sztárallűr hehe
a vesetágulat nem nőtt túl nagyon, azt mondta renben van
ja és 420 grammosak vagyunk

Kép
yilonne
 
 


Ezt találtam a szaunáról:

De mi a helyzet a kismamákkal?

Az orvosok többsége nem ajánlja a szaunázást terhes kismamáknak, - még az edzettebbeknek sem -, mert a magasra szökő testhőmérséklet befolyásolhatja a magzat fejlődését. (Nőknek havi ciklus alatt sem ajánlott.) Önmagában a szaunázás "kifejezetten" nem árthat a babának, de a hőhatás és a szervezet fokozott terhelése miatt azt szokták tanácsolni az egyébként rendszeresen szaunázó kismamáknak is, bírják ki azt a néhány hónapot enélkül.

Német szakemberek egy csoportja azonban azt vallja, a szaunázás kifejezetten jó hatással van a várandós nőkre: megóvja a szervezetet a túlzott vízfelhalmozódástól, megelőzve ezzel az un. "terhességi mérgezés" nevű betegséget is. Szerintük legtöbbször könnyebben szülnek azok a nők, akik a terhesség alatt legalább hetente egyszer szaunáztak, és hogy mindez semmilyen káros hatással nincs a magzatra, arra, mondják, Finnország a legjobb példa: a finn kismamák 90% szaunázik rendszeresen várandóssága alatt.

Ha úgy döntünk, az ő példájukat követjük, tartsunk be néhány "további alapvető szabályt". A 16. hétig próbáljunk meg lemondani a szaunáról, utána pedig csak akkor járjunk el, ha előtte is gyakorlott szaunázók voltunk - nem a terhesség a legmegfelelőbb időszak e szokás kialakítására.

A szaunában soha ne feküdjünk hanyatt, csak ülve tartózkodjunk ott, a szokásosnál valamivel rövidebb ideig, 85 fok alatti hőmérsékletben.

A visszeres lábaknak nem használ a hőség, így ha ezzel a problémával küzdünk, illetve a szüléshez közeledve, az utolsó hetekben kerüljük a szaunát, mert a meleg a szülési fájásokat is serkentheti.

Én lehet megpróbálkozom vele, nagyon szeretem, és jártam is, ha meg nem érzem majd jól magam, akkor abbahagyom, és figyelek arra is, hogy a megadott hőmérsékleten felül ne menjek....

Kép

Kép
ktouch
 
 


Sziasztok!

Én sokáig SZTK-ba jártam fogászatra, mert egy volt kollégámon keresztül eljutottam egy szuper dokihoz, aki a Visegrádi u-i SZTK-ban rendelt.
Tegnapelőtt viszont hátul kidőlt az egyik fogam belső fala. Hívtam a dokit, és kiderült, hogy 4 hónapja kilépett. Persze, elérhetőséget nem hagyott. :( Így a neten kezdtem keresgélni, és ráakadtam egy volt ált. iskolai osztálytársamra, aki már aznap este meg is nézte. Tett bele egy gyors ideiglenes tömést, mert elég nagy munka lesz a fog újjáépítése, és erre már nem volt idő (este fél 9-re mentem, és még volt egy betege). Nov. 9-re kaptam időpontot. Sajnos az ideiglenes tömés elég ideiglenes volt, mert tegnap lenyeltem, de a csaj szerint ezt a 3 hetet ki lehet húzni, mert egyáltalán nem fáj a fogam, és nem is vágja a nyelvem. Csak mindig odatéved a nyelvem a letört részhez, és piszkálom, de majd megszokom.
Sajnos nekem Alexával is pont ilyen bajom volt, csak akkor a másik oldalon. Úgy látszik, tényleg kiszívják a porontyok az anyjukból a szükséges dolgokat.

Kép
Kép
detty74
 
 


Írt a dokim, hogy részéről nem fontos a genetikai uhu mert ő maga végzi és így ráér mire hazajön, de ha engem megnyugtat bejelentkezhetek. Én maximálisan megbízom a dokinkban, csak már annnnyyyirraaa kíííváncsi vagyok!!! :)

Így lehet kérek időpontot! :)

Hármaskát én is fiúnak érzek! Már csak az a kérdés ér-e egy nagy meglepetés?

yilonne
Olyan gyönyörűek ezek a fotók!!!
Van valami nagyon különleges álomszerű hangulatuk!



Indulok festeni! majd beszámolok mire jutottam! :)

A bolt meg nagyon különleges lesz! Ajánlom mindenkinek!
Főleg akiket érdekel a hordozás, mosható pelusozás! Lesz játszó sarok is amíg anyuka válogat (ezt festem most)!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nálam is 18 hetet mutat a vonalzó pedig elvileg csak holnap töltöm.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nahát...:) Alig várom, nyisson a bolt!

Kép

Kép
ktouch
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: