Új privát üzeneted érkezett!

Hajnalban meg elfelejtettem írni, Évi nagyon köszi, hogy a fogas táblát feltetted.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Hajnalban meg elfelejtettem írni, Évi nagyon köszi, hogy a fogas táblát feltetted.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Most jöttem meg Kisbérről, sikerült beszerezni a Gergő gyógyszerét, az utolsót hoztam el, telefonon kérdeztem meg van-e és kértem tegyék nekem félre amíg átérek.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 

 
 

Szilvi, ezek szerint a saját dokitok véleménye is az, hogy ez valami kórság, s nincs köze az oltáshoz?? Jól értem, ugye? Nem lehet hogy annyira legyengült mindhárom gyerkőc immunrendszere az oltástól, hogy összecsípek valami tényleg, ill. pont fogzás?? :roll:

Etus mi újság????

Mi hazaértünk. Jó mozgalmas napunk volt 8)

Kép
ági_bp
 
 


Szilvi hallottam a napokban a tv-ben, hogy nem kapható a gyógyszer :? :? nagyon durvaaa!!!!!!! ez egy komoly szer, el sem tudom képzelni hogy történhet ez meg, hogy elfogy? :shock: nem algopirin, hogy fáj egy kicsit valahol... :x
de ügyes vagy, hogy találtál és reméljük nem lesz rá szükség!!

Fogak: mi gyerekdokink mondta 1 éves státuszon, 8 fogacskára, hogy kettővel túl is lépte az elvártat :shock: Mi lett volna ha nincs meg az elvárt? :shock: :roll:
én a fogain soha nem aggodalmaskodtam, hogy mikor/időben stb bújnak-e ki? szerintem tudják a dolgukat :wink:

Kép
ági_bp
 
 


fogakon én sem aggódom, mert azok jönnek neki folyamatosan :wink: :lol: na de a haja!! sztem haj helyett is fogakat növeszt... :shock: :roll: :lol: nem baj, nyáron, melegben úgysem előny a hosszú haj.

9kor tettem le és azóta már 4x ébredt... :( talán a szél miatt, mert mostanában egész éjjel sem ébred már fel négyszer, nemhogy három óra alatt!! :shock:

Hajni, én emlékeztem A maszek gyerekre, de így h csak egy van. most h mondod, tényleg az én ötletem volt a receptes :roll: :lol: úgyh nem is kéretem magam tovább :wink: :lol:
Vendég
 


Doo, jól emlékeztél, még szeptemberben egy gyerekem volt :wink: . Akkor még Hangi elég törpike volt, de Ő egy nagyon jó ismerősöm kislánya, rengeteg lemaradással és gondoltam, ha ezzel tudok segíteni, akkor valahogy csak megoldjuk. De végül nem is volt gond. Úgy időzítettem, hogy kb. a délelőtti alvásidejére essen a foglalkozás és így el tudtam altatni mielőtt elmentem. Később meg már prímán elvolt a nagyszülőkkel. Általában apukám tudott rá vigyázni, ő nyugdíjas és ugrasztható, de ha anyukám ráért akkor ő jött. "-3 hónapja lett 2 új gyerek, de mostmár könnyebb Hangi mellett. Vagy vigyáz rá valaki vagy jön velem. Szépen eljátszik ott, eddig nem volt miatta gond. Holonap pedig jön még egy új kislány. Egyelőre csak megnézem, majd meglátjuk, hogy fog-e járni, nem vagyok híve a mindenáronán fejlesztésnek, tényleg csak ha szükséges. Meg amúgy is mind ismerős, nem a pénzről szól. Na jól túlragoztam ezt a rövid kérdést.

Ági, mi volt tegnap? csak az út miatt volt mozgalmas?

Etus remélem ma megjavítja Bea gépét, mert már nagyon sok lesz a mulasztott órák száma.

Doo, mindjárt megnézem, írtál-e receptet. :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Megjöttünk, túl vagyunk a vérvételen 2* szúrták a vénáit :( (nagyon jó vénája van, mondták) mert először elmozdította a kezét.
Nagyon-nagyon sírt :cry: :cry: :cry: de amint kihúzta a csaj a tűt már elhallgatott.

Szegénykémet nem tudtam felébreszteni reggel és alvás közben öltöztettem fel, most meg már újra alszik.
Tegnap végre kérte a szilárd kaját :D , evett pörkölthús, meg pizzát is kért, de csak a tésztájából adtam, nem akartam a több napos böjt után fűszeressel tömni a gyomrát, és este még benyomott 1 krémtúrót is. :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


hello Szilvi :)
Vendég
 


Szia Doo!
Épp a receptes oldalon olvasgattam, és milyen látogatott oldal.
:lol: :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo, még korábban kérdeztem tőled milyen (kicsi, nagy) a te köldöksérved és mikor/kell-e egyátalán operálni? Úgy emlékszem nem válaszoltál.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Neked mióta van? A terhességet is sérvvel csináltad végig?

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Írhatok én, Doo egy szó nélkül leléptél, írgum-burgum! :wink:
Ha Viki hívott akkor megbocsájtható. :D

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Húúú, most végeztem a visszaolvasással, teljes átéléssel és izgalommal olvastam a történéseket. :lol: :lol: :lol:
Nagyon sok és nagyon jó képeket tettetek fel. :D

A Gergő még mindig alszik :shock: biztos kifáradt a vérvétel miatt :? .

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


jaj, bocsi, ez a babanet tényleg furi, mert hol kiírja h ki van jelen, hol nem. úgyh Szilvi, mea culpa, de én nem láttam h te még vagy... :roll:
köldöksérvemet végülis csak egy orvos barinőm látta, meg egy gyógytornász kolléganőm, úgyh sebésznek nem mutattam. nekem a hasizmaim is szét vannak csúszva. probálok hasizmozni, sztem használt is, de utóbbi időben egyre kevesebb időm van rá - fürcsi előtt szoktam, de sokszor rohanok zuhizni h Vikó ne ébredjen meg és ne a zuhany alól kelljen kipattannom :roll: mert azt nagyon utálom. tegnap a hasizom gyakorlat közben volt az egyik riasztás... :? meg biztos lusta is vagyok mostanság :oops: az h mekkora, azt nem tudom h hogy mérik :roll: úgyh erre ezért nem is tudok felelni. ja és h mióta van: én csak hónapokkal a szülés után vettem észre h gyanús a köldököm - addig vhogy azt hittem h normális. de fél év múltán már furcsa lett h miért nem megy még vissza a köldököm?! :roll: :shock: de így utólag azt hiszem h nekem rögtön a terhesség elején szétcsúsztak a hasizmaim, mert már akkor is ilyen kúpos volt a pocakom, ha felültem fekvésből. de akkor arra is azt gondoltam h velejárója a várandósságnak :oops:
Vendég
 


szia Doo!
Vendég
 


Na reggel elkiabáltam, hogy Hangi tök jól elvan mellettem. Mindkét óráról ki kellett vitessem anyukámmal, mert olyan féltékeny volt hogy amint hozzányúltam a másik gyerekhez, zokogott hogy "anya". Nem bírtam kitenni a kezemből :? . Még jó hogy volt a közelbe pesztra. De remélem nem marad így, mert az jó volt hogy már nem kellett mindig valakit ugráltatni, hogy jöjjön vigyázni rá. Meg eddig olyan jól eljátszott Ő is.
Vendég
 


Sziasztok!

Csináltam új vonalzókat remélem sikerült!

Kata már tényleg nagyon rég volt,remélem nincs semmi baj!

Hajni:soha nem szabad elkiabálni,remélem azért Hanga megnyugodott!

Szegény Gergő :cry: Remélem minden rendeben lesz már ezután!

Lottikám alszik,olyan aranyos volt ma:rászóltam a boltba mert kb a 100.polcról akart lepakolni és odahajolt a lábamhoz és megpuszilta(mellette álltam).Vittünk ma Anyós pajtásnak virágot a szülinapjára(nem mintha megérdemelné)Valahogy nem a kedvenc egyéniségem,sőőőt....

KépKép
vicuska
 
 


sziasztok

Szilvi Gergőnek jobbulást nagyon sajnálom,és remélem hamar jobban lesz.

Vicuska nagyon jók a vonalzók :D :D

Ma voltunk 1 éves tanácsadáson 9500g és 77cm :roll: :roll:
Kapott szemészetre beutalót,ez úgy kezdődött,hogy pár napja észrevettem,hogy nem állnak egyformán a szemei,az egyik kicsitt beljebb van,ha félre néz,mondtam a doktor néninek( a mi doktor nénik szabadságon van,egy másik volt,de semmi gond vele)ő megnézte,azt mondta úgy kell nézni,ahogy a fényt látom a szemében egyforma helyen van-e mind a 2 szemében,ő azt mondta nem lát rajta semmi különösset,de minden 1 éves babát elküld szemészetre,ugyhogy megyünk,kaptunk időpontot júl 31.(kancsalság miatt)
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek :oops: :oops: de még nem voltam soha szemészeten és nem tudom mit csinálnak,ti írtátok,hogy csepegtettek a szemébe csöppöket a vizsgálat miatt,de nekünk ezt nem mondták,hogy kell,igaz nem is kérdeztem :oops: lehet kellett volna.
mia2007
 
 


ma este megyek fodrászhoz,anyós nagyon örült,mert Emma Apával nála lesz 2 órán keresztül,nem leszek ott nem fogom őket zavarni,úgy ki tudok akadni :evil: :evil:
mia2007
 
 


Mia, ismerős az érzés :lol: :lol:

Mi amikor először voltunk 6 hónaposan kancs. miatt akkot ott csepegtettek és csak 20 percet kelett vele várni. ' évesen már a dioptriát is belőtte ahhoz 5 napig kellett szemcseppezni. Amúgy a vizsgálat nem vészes. csak jó közelről megnézik különböző lámpákkal meg segédeszközökkel.
Amúgy ha csepegtetnetek kell, azt úgyis a szemész írhatja csak ki és akkor kaptok újabb időpontot. Úgyhogy a gyerekdokit hiába kérdezted volna.
Vendég
 


Vicuska, tudják ezek a kis Aprók is már mivel lehet anyát lekenyerezni ha mérges, nemigaz? De aranyos lehetett. :D

Hangi meg ha mondjuk hogy valahol fáj, vagy seb van rajtunk, azt mindig magától megpuszilja. Meg persze ha neki fáj akkor is nyújtja, hogy mi pusziljuk meg. Kis cuki.
Vendég
 


Jaj egy kis fodrász nekem is nagyon kéne már. Nálam már a hajmosás is nagy esemény, de úgy utálom olyan lassan szárad.
De lehet kihasználom az időt míg itt vagyunk és elmegyek.
Vendég
 


Ki tudja mi van Maryvel? Jó régen nem írt. Meg Kata....!!!!
Vendég
 


Vicuska, nagyon tetszenek az új vonalzóid!!!!! :lol: :lol: :lol:

Egyikőtöknek sincs meg Katának valamilyen elérhetősége?????
Tényleg írhatna már mi van velük...... :roll: , de biztos tudja, hogy aggódunk érte.

Senki nem írt semmit a táblázatra adott javaslataimra. :roll:
Hmmm, már lehet nem is akarjátok???? Oszifő, tessék beírást adni a ell.könyvbe! :wink:

Emmának szépek az adatai az 1 éves statuszon. Évi, estére jó szépítkezést, már nekem is elkéne menni csak nem tudom mikor.

Megjöttünk a gyerekdokitól és nem sikerült a vérvétel :roll: , valami véralvadás miatt nem tudták kiértékelni teljesen :( , így holnap Szőnybe kell bevinni a kórházba és ott veszik le újból (3 cső) :( . Ne hogy már valami simán működjön.......... 8)
De részeredmények azért lettek, az egyik jó, a másik meg gyulladást mutat a szervezetben.
Ja és még vizeletet is kell vinni azt is megnézik.

Hőemelkedése nincs, a kedve jó csak nagyon anyás még mindig, a pöttyei már alig látszanak, pedig csak a calcimusc-ot és a fenistil cseppet kapta/kapja, meg a manduláján is kevés lepedék van már.

A dokinő mondta, hogy van olyan gyerek akinek ez az oltás csak hőemelkedést okoz, van akinek ennyire magas lázat mint nekünk. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


írhattatok volna kicsit többet!! még nem ettem meg a dinnyémet!! :roll: 8) :lol: Viki aktív közreműködésével (végigkocogtatta a dinnyéket :) ) kiváló dinnyét vásároltunk! idén ez az első. neki is ízlett :D
Vendég
 


Szia Doo :lol: :lol: itt vagy még vajon, nem láttalak kiírva.

A Gergő még aktívan egérészik mellettem. :lol: :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


egérészik = egerészik :oops: , miket írok :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, ugyhogy nem reagalok semmire, majd holnap...
Csak annyit, hogy voltunk ma Bercellel Beaeknal, es tok jol ereztuk magunkat, Rozi egy tunder, annyira edesek voltak egyutt, holnap majd kepet is rakok fel... :) Sajnos kiderult, hogy a "kek ablak" ami mindig bejott Beanak, es ami miatt nem tudott netezni, az nem egy pop-up ablak, amire en gondoltam, hanem "kekhalal"... :( Total be van halva a gepe, teljesen ujra kell rakni, ujraparticionalni meg minden... persze telepitocd-t nem vittem magammal, szoval nem tudtam megcsinalni... :(:(:( De ugy nez ki, hogy van egy rokon-ismeros, aki tud neki segiteni, igy remelhetoleg nemsokara lesz ujra net naluk, es akkor majd jon! :) Meseltem neki, kivel mizujs, szoval azert kepben van... :wink:

Na joejt!

zetus8
 
 


Hello Etus!

De jó hogy írtál pár sort. Akkor Bea még pár napig bizti nem tud jönni, ezek a fránya vírusok miket tudnak csinálni. :roll:

Na én meg felturbóztam magam egy energia itallal, hogy fel tudjam a Gergőre ragasztani azt a bizonyos vizeletgyűjtő tasakot éjjel 1 és 2 között kéne megcsinálnom azt mondta a dokinő.

Ha a Gergő meg ne adj isten bealszik akkoriban nem biztos, hogy megébredek az óra csörgésre, inkább fennmaradok ne hogy elbaltázzam a dolgot és mégegyszer menni kelljen.

Valaki ragasztott fel már ilyen zacskót? (hasznos tanácsok jól jönnének mire figyeljek) Leírás alapos de a valóságban hogyan kivitelezem majd nem tudom a biztonság kedvéért 2-őt vettem belőle.

Ma este volt nálunk a sz.gépnél a szerelő elromlott benne az internet kártya és azt cserélte ki, 1.500 Ft-ból megúsztuk 8) , végre jó mert ez az én gépem, meg az Alexandráé. :lol:

Jöhetnétek chatelni!!! :lol: :lol: :lol:

A Gergő már bealudt :lol: , persze az én helyemben. :wink:

Ja és megjavult nálam a babanet, gyors és nem dob le. Juhéééé!! :lol: ne kell wordben írnom. Csak el ne kiabáljam. :?

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szia Hajni :lol: , láttalak a receptes topicban, mindjárt olvasom mit tettél fel. :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Nálam meg dög lassú. Nem dob ki, de sokszor annyit várok, hogy reagáljon.

Én ragasztottam már ilyen zacskót de hát fiú és lány esetén gondolom egész más a technika. Meg elég régen volt.
Vendég
 


Aranyos vagy,de elég röhejes lenne ha egy antiszakácsnő receptet tenne fel. :oops: Én csak tanácsért voltam.
Vendég
 


Igen, tényleg más, a patikában azt mondták a fiúkra könnyebb felragasztani, na majd holnap beszámolok róla hogyan sikerült. :?

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Miért kell éjszaka feltenned?
Vendég
 


Sziasztok, mar alig latok, rangatozik a szemem olyan faradt vagyok, de meg csak most furodtem le... ma muszaj volt mert vonatoztam, es azt a szagot mar en se birom elviselni... :):):)

Szilvi, kitartast, remelem sikerul a pisi-gyujtes!

Hajni: en tok birom, hogy szuloknel vagytok, mert igy jossz estenkent!!!!!! :oops: :lol:
Bercel pusziszkodott ma Rozival, de aztan szerintem eszebe jutott Hanga-baratnoje, mert tancolni mar nem akart vele. Csak kicsit csabult el na... de Rozinak olllllan jo labai vannak...:)

zetus8
 
 


Látod, ennyi elég a pasiknak. Egy jó láb és el van felejtve a Kedves. :twisted:

Igen, igen itt azért tudok írni, mert elvonulok egy másik szobába és nem zavar senkit, hogy zúg a gép, meg világos van. Itt laptopról írok.
Vendég
 


Az lemaradt a mondat végéről hogy én nem bírom annyira hogy itt vagyunk, de még viselhető a helyzet. Bár Hangán már látszik a nyoma hogy állandóan ennyien vannak körülötte. Nem jó irányba változott. :evil:
Vendég
 


Majd valamikor kiengeszteli Hangat a nyaron... :lol: Keszulunk majd lemenni vmikor az ismeroseinkhez, akik Bekescsaban laknak... akkor osszefuthatnank!! En tok szerencsesnek mondhatom magam, mert mar talalkoztam Agi-Zitaval, Bea-Rozival es Doo-Vikoval is!!! :):)

zetus8
 
 


Hogy az éjszakai/hajnali vizetet most kell összegyűjtenem, mert reggel 7-re már menni kell a laborba.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Az szuper lenne!!! Igen, pont az előbb gondolkodtam ezen, hogy Te már csomó mindenkit ismersz. Na, majd nemsokára akkor mi is összefutunk.
Vendég
 


én elköszönök, mert álmos vagyok. Hangaszálam olyan korán kel napok óta. Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Na en is eddig birtam... joccakat! Nyugodalmas szep jo ejszakat mindenkinek, minel kevesebb kelessel! :)
Szilvi, kiveve neked, te meg ne aludjal!:)

zetus8
 
 


Álmodj szépeket Hajni! :lol: :lol: :lol:

Én még várok, hátha valamelyikőtök idetéved.
Még megnézem a postafiókjaim meg az iwiw-et, időm mint a tenger. :D

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Ejnye lányok, hol vagytok??????

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jó éjt, megyek zacskót felragasztani!

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni, nagyon nehéz esténk volt :cry: igazából most sem tudom mi volt a valódi oka, de rengeteget sírt, először hisztinek hittem, mert akkor kezdte, mikor bevittem a kiságyba, elkezdett állva ordítani (nem túlzok) ez háromnegyed 10kor és 2 óra múlva sikerült csak elaltatni. :( és persze pont ilyenkor vagyok egyedül, már többször átfutott, hogy kihívom az ügyeletest, mert aztán mégis elvetettem a hisztit, és szerintem valami fájt neki. Sose sír ennyi ideig. A pocakjára tippeltem, mert sokat böfögött is, bár ha néha így sír, akkor szokott böfizni tőle. És csak függőlegesben volt nyugton, úgyhogy úgy ringattam a félhomályban zenére, meg már kendőbe raktam, mert nehéz volt. Végül elaludt. Ja és a cicit látni se akarta, feszítette ki magát ha kínáltam. Elég sokat evett vacsira, bár nem megterhelőt-kölespelyhet főztem rizstejben.
:roll: Úgy paráztam, hogy álmában hányni fog :? Végül éjjel elég jól aludt.

Most megyünk szemészetre.

Bocs, hogy nem reagáltam senkire, még az estibe csak beleolvastam, nemolvastam végig.

Bea????????????????

Kép
ági_bp
 
 


Szilvi, hog ment a zacsizás?

Ági, szegények :( ezek szerint Zita még soha nem ordított állva? :shock: nekem nem hangzott túlzásnak... :roll:

Hajni, az eredeti Etusf-féle receptben is turmizva van a köles - én azt helyettesítettem krumplinyomóval. ugye, csemetém nem tolerálja a turmix hangot... :roll: és persze lehet citrommal is, de nekem az úgy nem volt annyira meggyőzően túró-szerű... igaz, anyu kóstolta becettel és aszondta h nem jutott volna eszébe h túró íze van :roll: :evil: lehet h már nem is emlékszem, milyen a túró?! végülis már egy éve nem ettem... :shock: :? na, csak azért mondom, ha megcsinálod, készülj fel h nem bíztos h teljesen megfelel a várakozásaidnak...
Vendég
 


Doo nem az állva volt a lényeg, hanem hogy ordított. Szóval nem sírt csak úgy, hanem üvöltött.

Rendben van a szeme :D nem kancsal. Igaz úgy tűnik néha, mert széles az orrgyöke. Viszont van eltérés a két szeme közt, de ez belefér még a normálisba ebben az életkorban. 6-9 hó múlva kontroll, ugyanez a fajta vizsgálat lesz, tehát csepegtetni nem kell.
Szerintem ügyes volt Zita, jó, a lámpával világítós résznél, már kicsit elégedetlenkedett, és utána már tényleg türelmetlen volt, mikor még beszéltünk a nővel. Nem sírt, de hangot adott annak, hogy menjünk máááá, és igazán sehol nem volt jó, se apánál, se nálam...na mindegy. A nő először megkérdezte, hogy mindig így kiabál és ilyen balhés-e, majd kedvesen elkezdett megjegyzéseket tenni, szerintem nagyon nem volt korrekt, miután egyszer látta a gyereket egy nem túl hétköznapi szituációban. Úgy látszik ott mindenki más tündibündi és mosolyog és türelmesen végigvárja míg anya-apa beszélget a nénivel. Valóban nagy hangja van Zitának, lépten-nyomon megkapjuk boltban stb...sajnos nem találom rajta a halkító gombot, és nem tudom a volume-t állítani. :roll: Ez van, biztos ettől már egy szar anya vagyok, legalábbis a nő nem győzte hangsúlyozni hogy biztos mindig eléri a célját és mi lesz majd a dackorszakban, és hogy apa is biztos mikor már megunja hogy sír egy dologért akkor tessék odaadja a végén. Mindez talán azért mert a végén adtam Zitának egy tollat, hogy ne kiabáljon, hogy legalább halljuk mit mond a nő. Egyébként Ő nem a tollért sírt, nem is látta. Hát a tegnap este és éjszaka után, valamint a ma reggeli izgalom után (izgultam a vizsgálat előtt :) ) pont ez hiányzott a lelki világomnak, hogy egy idegen ember ossza a nevelési ukászt. :evil: :evil:

Kép
ági_bp
 
 


Jaj Etus, ettől féltem, hogy enm tudod megcsinálni Bea gépét :( Egyébként csak a net nem jön be, vagy ahogy kiveszem a szavaidból az egész gépnek annyi?? Tudod nálunk is ez volt, azaz anyuéknál. Hát szerintem óvatosnak kell lenni, mert mi végül szerelőhöz vittük, igaz barát, de 12 ezer volt, mivel új winchester kellett bele...vagy Beáéknak nem ez a baj? Nálunk az adta meg magát, a Windows sem jött be...s bár Tominak van telepítő cd-je, de Ő adatokat valószínűleg nem tudott volna megmenteni, tehát ha Ő telepíti újra elszáll minden fénykép..vagy legalábbis valószínű. A szerelő viszont minden adatot megmentett :D úgyhogy erre figyeljenek, nem biztos hogy nem éri meg inkább szakemberhez fordulni, és ezzel nem Téged vagy rokont becsülöm le, ne érts félre! Remélem mihamarabb tud jönni.

Szilvi hogy sikerülta pisi gyűjtés?? Vérvétel... :? Írj ha bármi eredmény van már!!

Katára én nem emlékszem, hogy balcsin is van-e net?? :roll: De kedden jött Pestre cardiológushoz, nem???

Kép
ági_bp
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: