Új privát üzeneted érkezett!

Ja, még nem is írtam meg:

KIBÚJT AZ ELSŐ FOGACSKÁNK :!: :!: :!:
A nagyszüleimnek ma volt (illetve pénteken, csak ma ünnepeltünk) a 60. :shock: házassági évfordulója. Hát Balázstól egy fogacskát kaptak ajándékba a Dédiék!

Amúgy jó sok mindent csinálunk már mi is, éppen ezért szinte állandóan a nyomában kell lennem, mert nagyon ravasz egy gyerek.

A bébikomppal úgy közlekedik, mintha oda született volna. :? Így eléri az újságtartót és ami újságot talál benne, azt pici fecnikre széttépi. :twisted: Ha onnan elrángatom, akkor 2 másodpercen belül a virágoknál van és azokat cibálja. :twisted: Egy kaspó már el is halálozott. :cry:

Nekünk nem sima esésünk volt, hanem kompos. :? Szépen felborult, de szerencsére nem lett semmi baja. Mondjuk én tutira biztosra vettem, hogy hamarosan el fog vele esni., már szinte vártam. :oops: Apa szegény úgy megijedt... Szerencsére a szőnyegen volt a játszószőnyeg, annak a szélében akadt meg a komp és a játszószőnyegre esett.

Már csak egy-két nap kell és mászunk. A tolatás megy ezerrel, meg a gurulás. Ott hagyom a szoba egyik felében és fél perc múlva bemegyek a nyüszögésre, hát az asztal alatt fekszik beszorulva. :roll:


Egyébként egyre jobb VELE az élet, nem is tudom eddig hogy bírtam ki Nélküle. IMÁDOM, egyenesen szerelmes vagyok a fiamba! :lol: :lol: :lol:




Bocsánat, hogy "ömlengtem" a gyerekemről :oops: (nem szokásom), de most olyan régen írtam már, hogy ezeket el kellett mesélnem.

Pusz mindenkinek és jó éjt!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Boszibaba: Jó, hogy újra itt vagytok, mi majd csütörtökön megyünk méreckedni kiváncsi leszek, hogy mekkorát nőtt. :lol:

Sch. Judit: Jó hogy jelentkeztél ez csak természetes hogy imádod a kisfiad meg is értem. Gratulálunk a fogacskához. Nekünk még csak a vége van kint sőt már lehet érezni a másik fogacska hegyét is. Én kis naiv azt hittem, hogy az egy két nap alatt teljesen kibújik de már két hete csak lassan jövöget kifelé. :lol: Nálunk még csak most kezdödött el a tolatgatás de a járókát mintha kezdené kinőnni mert szegény annyit forog benne hogy a végén mindig felkenődik a rácsra. Ja és ezerrel gyakorolja a négykézlábra állást. :lol:

Dicamama: Köszönjük a köszöntést. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sch.Judit: 60. házassági évforduló :shock: nem semmi. Jó egészséget és még sok boldog évet kívánok nekik. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

 
 

Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Halihó!

Ezer bocs, én csak egyszer küldtem el az esti irományt, de megbolondult a Babanet vagy valaki más. Na, most már tényleg "ömlengésnek" néz ki.
Most annyit szerepeltem, hogy majd megint nem jövök 3 hétig. :lol: :lol: :lol:

sch.judit
 
 


Chrissyy
GRATULÁLOK és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok!!!

Kismama
Gratula, nem semmi lesz, de tuti ügyesen megoldod majd a két gyerkőcös témát. Elvégre mindenki azt mondja, hogy a másodikkal sokkal könnyebb :)

Judithappy
Nálunk is úgy kezdődött a fogacska, hogy Marci az alsó ínyét húzgálta befelé, én észre sem vettem, csak a védőnő, de onnan még kb 1 hónap volt, mire kibújt.

Sch.Judit
Nehogy 3 hétig várasson magára a következő ömlengés :lol:
Én is szerelmes vagyok a kicsi fiamba :lol: :lol: :lol: Szerintem a legjobb dolog a világon, róluk áradozni!!!!!!!!

Tegnap elmentünk egy napra kirándulni, Marci (és a kutyusunk) pedig a mamánál töltötte a napot. Állítólag nagyon jól viselte, hát én nem annyira. Jól éreztem magam, de valahogy nekem már úgy család a család, ha ő is ott van velünk, na és persze a kutyusunk. De tudom, kell néha a romantikázás, de tavasszal már együtt megyünk, mert addigra Marci már nagyfiú lesz, és jobban fogja bírni a strapát :lol:

Képzeljétek, elkezdjük csinálni Marcipán szobáját, ma meg is vettük a szőnyeget a szobájába. Nagyon édi kék Micimackós :D Szerintem (legalábbis remélem) a héten kész is lesz. Fura lesz, de hátha gyorsan megszokjuk :roll:

Na megyek megcsinálom az ebédjét, különben ha felébred, akkor lesz nemulass!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Csak beugrottam hirekkel,mert voltunk tanácsadáson: :)

72cm és 8890gr. 1 éves babának felel meg.Kérdezte is a dokinéni,hogy melyikünk nőtt ilyen szép ütemben,mert nagyon nyúlik a baba! Sajnos holnap Ortopédiára kell vinnem,mert a bal comja és térde kattog,ha tornáztatják.Remélem minden ok lesz. Vkinek volt már hasonló? :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza, odavoltunk Apával vadászni.
Ma délelőtt meg tanácsadáson voltunk.

63 cm és 6480 gr.

Teszek fel az én kis vadászlányomról egy pár képet:

Kép

Kép

Kép

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


CHRISSYNEK HATALMAS GRATULA A BABÓHOZ!!!!!!
kÉRÜNK SOK SOK KÉPET


Kismama
nem semmi neked is jön a 2.baba látom mindenki beindult rendesen :lol: Neked is gratula

Boszibaba szép nagyra nött Gabika bár szerintem az én lányom se lehet sokkal kisebb ő is nagyon belehúzott ahoz képest hogy 50cm-vel született.

És többiek
TESSÉK JÖNNI NAGYON KEZDÜNK KIHALNI
Vendég
 


Sziasztok!
Csak azért jöttem, hogy felajánljak egy doboz Mildibé HA tápszert! 1050 g (3x350) bontatlan. Mi biztonsági tartaléknak vettük (még az első itthon töltött éjszaka az ügyeletes patikában mert úgy éreztem Bence éhes maradt...), de szerencsére végül egyszer sem kellett. Leendő kistesónak elrakni nem tudom, mert 2008 márciusban lejár.
Szóval ha érdekel valakit írjon privit, az árban megegyezünk!
Lilla

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Nikole!!!

S akkor kb. mikor kezdődött ez az ajak huzogatás nálatok??
Mert nekünk ma délelőtt kb. 11-től 2-ig elég sűrűn a sírás volt a programunk, a cici nem kellett, viszont ha a szájába vette a rágókát, akkor nyöszörögve harapdálta.Majd végül fél 2 -től szopizott és bealudt, azóta is alszik. Most már mintha látnék valamit az ínyecskéjénél, bár lehet, hogy már meg bebeszélem!!Anyukám szerint fogacska van a dologban, nővéremnek már 2,5 hónaposan kibújt az első kusz-kusz. Háááát nem tom!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!már tuti hogy terhes vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: ma elmentem egy ismerősöm nődokijához a tegnapi baleset miatt és megnézett uh-on.nagyon picike még,de ott van.azt mondta a doki hogy mivel nagyon erősen megnyomott az öv lehet hogy még elmegy meg a gyógyi is kockázati tényező de ha a 12 hetet elérem akkor tuti meg marad.ugyhogy most a 12. hét a cél.a hasam még mindig fáj egy picit meg látszik az öv helye is.a hegemet is megnézte azzal minden ok.ugyhogy megy a sok pihi,ami Patrik mellet nem könnyű.hétfőn megyek az én dokimhoz is remélem még lessz mit néznünk.
kismama18
 
 


Judithappy
5 hónaposan járt nálunk a védőnéni, ő már akkor látta az ajakhúzogatást, de csak 6 hónaposan bújt ki a fogacska. Viszont ha látványosan fáj neki, akkor már nincs sok hátra :lol: :lol: :lol:

Ancsa
Nagyon édes a kis vadászlány :D

Kismama
Lehet tudni, hogy hány hetes lehetsz most??? Csakhogy meddig kell még értetek izgulni. Majd tegyél fel vonalzót!

Kép
Kép
nikole
 
 


Köszi Nikole!!!!
Jó kilátások!! :) :) :)

Tegnapi babauszis képeink: Kép babauszira indulok Kép anyával pózolok Kép apa mellkasán lazázok, így könnyű ... Kép hova lett az a laszti? Kép nem parázok, nem parázok... Kép minden OK!! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :)

Már itthon is vagyunk.Sajnos potyára mentünk,holnap újra mehetünk majd. :x 20 betegnél többet nem tudnak fogadni 1 nap. 1 órán át azért nem tudtam elindulni,mert mind a 2 lift rossz volt,erre mire odaérek már nem férek bele! Ráadásul le is csesztek,hogy miért nem 6:30ra mentem! :evil: NORMÁLIS??? :x Kisgyerekkel? Ma is 8kor kelt. Rázzam fel álmából szegényt? Nincs szívem sosem felkelteni.Ráadásul nem semmi hideg van most is,mi lehetett 6 órakor. Holnap megpróbálok 7:30ra odamenni vele,remélem sikerül.
:?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húha...ezt a sok infót:)

Kismama
Gratulálok...sztem így a legjobb...én is abban reménykedem hogy így fog megtörténni a második mihamarabb..mert az az igazság-vessetek meg érte-de imádom Dórit nagyszerű kislány meg minden.de vhogy félek rögtön bevállalni a következőt,így is nehéz néha még számomra,mondjuk egyre jobb napról napra ahogy nő...na mind1..so ha nem jön magától akkor azt hiszem 2-3 évet várat még magára a tesó...pedig nagyon nagyon szeretnék minél előbb..szóval ha úgy adná a sors h terhes lennék,gondolkodás nélkül szülnék újra...
szóval gratulálok és dobj fel uh képet olyan régen láttunk már olyat...

Chrissy
Gartulálok nektek,jó egészséget,és jóalvó kisbabát kívánok neked!!! :lol:

Virág
Üdv köztünk

Judit
Édik a képek nagyon...látom élvezte az úszást..hova jártok h ilyen drága???vagy ennyiért akkor mentek amikor akartok???a mienk fele ennyibe kerül...nem értem miért kérnek el ennyit...?????én megnéztem ezret de még a wellnes hotelben is max 10000ret kértek el egy hónapra...

Voltunk ma egészséges rendelésen és Dóri már 70cm és 7510gr!!Végre jól gyarapodtunk..ezekszerint jót tesz a cékla,sütőtök ilyesmi...vettem narancsot asszem belefacsarom a levét a banános almájába..kiváncsi vagyok mit szól hozzá...

Ja és kész lett a gyönyörűséges babaszobánk...teszek fel róla képet majd...olyan szép lett h legszívesebben én is ott aludnék Dórival..ja és tök jól megy már a különalvás..első éjszaka nagyon szar volt talán 1percet nem aludtam-persze Ő jót durmolt egy órával tovább húzta a szunyát a drága...na de második éjszaka!!!Így nem aludtam mióta Dóri megszületett... :lol: végre...egyszer nem keltem fel!!!!!rossz érzés volt reggel egy ideig...de jó lesz ez így külön...úgy látszik szereti a szobáját mert megint 1 órával tovább aludt a szokásosnál..örülök neki!!
na befejezem a regényt...

BARBAMAMI JELENTKEZZ!!!!! :lol:
remélem minden rendben van már Napsugárral...meg a másik két lurkóval is...
Bogi is szalad már a Petivel??? :lol: :lol:

Puszi mindenkinek...

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!
Jól van, látom növögetnek a lurkók szépen.

Nikky!
Dóri nem semmi méretekkel "rendelkezik", mármint a hossza nagy szerintem. Szép hosszúcombú csajszi lesz. :lol:
Mi ugye nemrég voltunk 7 hónaposak és Balázs 8300 gr meg 71,5cm. Mondjuk a súlyát nem bánom, hogy nem nagyobb, mert nem szeretem a kövér kisbabákat. :oops: Ott volt egy kisfiú, februárban született és 12 kilós. :shock: :shock: :shock: Brutál, hogy hogy nézett ki szegény. Mondjuk ő már 2-3 hónaposan olyan kajákat evett, mint a felnőttek. Aztán később meg nézhet az anyja. :roll:

Na, ma egész délelőtt főztem. Van a fagyóban spárga, ma azt próbáljuk ki csirkemellel. Hát kíváncsi leszek...
A csirkemellből főztem egy adagot, lefagyasztom kis kockákban a maradékot.
A délutáni uzsi meg alma-barack lesz. (a bari is fagyasztott) Én már teszek bele egy kis babapiskótát is, bár a védőnő nem tudja, de biztos azt mondaná, hogy még nem lehet.
Nekünk meg joghurtos csirkecombokat csinálok, csak még pácolódnak a hűtőben.


Tényleg Barbamami, mi van Napsugárral? Hazajött már a kórházból? Jelentkezz!!!

sch.judit
 
 


Judithappy

Szóval hova is jártok úszni ennyiért...????Elfelejtettél válaszolni-illetve a Judit felszólításom neked ment,bocsi,a happyt lehagytam... :lol:

hmmmm joghurtos csirkemell..jól hangzik...én krém-és füstöltsajttal töltött csirkemelleket akartam csinálni magunknak,de elfelejtettem kivenni a fagyóból a cickókat...úgyhogy asszem marad a szendvics mára vagy más hideg...
mióta adsz Balázsnak csirkemelleket???Pürésíted gondolom...és spárgával...ez is tök jó...lassan asszem én is elkezdek neki főzizni csirkehúst!!!unjuk már asszem a tököt,céklát,krumplit...meg mostmár megeszik belőlük akkora adagot h elég neki és nem kell mellé tej...

Kép
nikky
 
 


hujjuujjuuujj...összekevretem a Juditokat!!!!
SCH JUDIT,JUDITHAPPY

Sorry,ne haragudjatok...szóval az előző írásom eleje Judithappy nem számít...azt hittem te írtál...közben Sch Judit volt...

na asszem mégsem aludtam eleget... :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok! :lol:

Az 1 hét pihi nagyon jó volt,csak persze rövid. :( Megtartottuk a párom és az én születésnapomat,mert ugye 2 nap múlva én 27,9 nap múlva a párom lesz 31 éves.
7vége adott egy kis mérgelődni valót is,mivel anyósom kitalálta,hogy az ő,a párom és az én szülinapom étteremben lesz megtartva majd novemberben,mert most nem jó egyikünknek sem. Ezzel még nem is lenne gond,de este 21kor,amikor Gabika már alszik. Mondta is neki a párom,hogy babával nem tudunk menni. Nem baj,azt mondta,akkor majd csak egyikünk jön! Hát de akkor is milyen az már,hogy a nekem is ünneplik elvileg a szülinapom és ugye nem lehetek ott,mert a babára kell vigyáznom! Enyhén szólva szarul esik! :evil: Nem értem,hogy ránk való tekintettel,miért nem lehetne otthon megcsinálni,mint álltalábban mindig. :( És,ha annyira kaját akar rendelni,azt is lehet! Csak hát ennek tuti sértődés lesz a vége a részemről,mert én ezt nem tudnám megcsinálni!


:?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sok képet tettem fel a másik topikba :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nikky!
Nem gond, aludj egy kicsit! :lol:
Én értettem, hogy kinek szól, de azt én is néztem, hogy mit sürgeted annyira Judithappyt ezzel az uszis témával. De gondoltam csak szimplán naggyyyyon kíváncsi vagy. :lol: :lol: :lol:

Csirkemell: hát pont ma adtam Neki először. Vagyis már evett bébiéteben, de annyira nem jött be, és egy darabig nem is erőltettem. Most már lehet adni csirke, pulykamellett. Én megfőztem egy adagot, szétosztottam és betettem a fagyóba. Tök jól bekajálta, nem is gondoltam volna. Pedig a spárga is tök új dolog volt, még nem evett soha.
Van egy kicsi Philips turmixom, vagyis Balázs kapta. Nagyon jó, imádom, mert nem kell sokat mosogatni :oops: , pont az Ő kis kajáit lehet vele pürésíteni.
Már én is nagyon untam, hogy állandóan ugyanazokat a kajákat kell enni: alma-krumpli-répa-sütőtök-barack. Ezért próbáltam ki mást. A héten még egyszer rápróbálunk a borsóra, hátha most majd jobban csúszik. :wink:

Na, most ennyi, majd még jövök vmikor.

Többiek :?: :!: :?: Tessék jelentkezni!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Nikky!!!

Debrecenbe a Gyógyfürdőbe visszük Bencust, oda ahova Ancsáék Nonót!A 14.000 Ft 10 alkalomra szól, így is drágállod???Egyébként meg 2700 Ft-/alkalom lenne bérlet nélkül. Így már nem drága. S addig járjuk le amíg csak akarjuk, nincs időkorlát.
Egyébként tényleg nagyon élvezte a kis drágám, s hozzázeszem, mi is apával, olyan jó volt végre kimozdulni otthonról hármasban!! :) :) :)
Nagyon várjuk a szoba képeket!!!!

Judit!!!

Nagyon ügyes Balázs, hogy már ilyen jókat eszik!!!Nem akarsz majd hozzánk is jönni ilyen kajcsikat készíteni???:) :) Bár mi még csak cicizünk, de eljön majd nálunk is a finomságok ideje!!! :) :)

Szép délutánt mindenkinek!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk hétfőn megkapta Dávid az agyhártya elleni védőoltást és két hónap múlva a másikat. Mi most a fogunkat növesszük ezerrel, már a másiknak is kint van a csücske, tehát most kettő jön neki egyszerre.

A kajákból mi is csak az üvegeset eszük egyenlőre, de ma vettem neki sütőtököt és holnap majd megfözöm kiváncsi vagyok, hogy fog neki tetszeni.

Barbamami jelentkezz, hogy vagytok?

folyt köv.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


halihó...

na aludtam egy picit :lol:
Judithappy...
jaaaa,nem 10 alkalomra ez nagyon jó...azt hittem egy hónapra fizetitek...és ezért csodálkoztam ezerrel hogy miért ennyi....de akkor nem szóltam,nagyon jó!!Azért örülök h eljártok sztem ez fontos..babák között lenni más közegben mint a megszokott!!!!...

Sch Judit...
Figy te nem a Stahlból főzöl???csak mert mikor nyitottam ki a könyvet a holnapi menühöz..pont a joghurtos csirkecomboknál nyílt ki...
holnap jön hozzánk a védőnéni megkérdezem..m úgy emlékszem h azt mondta hogy ha már megeszik egy adag kaját ezekből úgy hogy nem kell mellé tejcsi akkor kezdhetem a húsokat meg mást is...
már jó lenne mást is csinálni ezek mellé...igen nekem is van kézimixerem..nagyon szeretem én is...

na akkor töltöm a képeket...egyet belecsempésztem Dóriról is a szoba mellé,ha nem bánjátok :wink: Kép Kép Kép

Kép
nikky
 
 


sziasztok!

képet majd a jövőhézen teszek fel,most nem kértem mert még csak egy icipici pötty láttszot.menzesz szerint ma 4+2 napos,de a doki azt mondta idősebb pár nappal.vonalzót is csinálok jövőhéten.nem szeretném elkapkodni :roll: :roll: :roll: :roll:

nikky:

nagyon szupi a gyerekszoba!!lennék Dóri helyébe :wink: :wink: :wink: :wink:
kismama18
 
 


sziasztok! beleolvastam a topikba, látom gyakorló anyukák vannak itt. segitséget szeretnék kérni, a teszt szerint terhes vagyok, de nincs nőgyógyászom.nekem a IV. vagy XIII. kerületben vagy Dunakeszin lenne jó. Tudtok segiteni? esetleg magaánrendelés is érdekel. köszi.
halászné
 
 


Sziasztok! :D

Nikky nagyon szép lett Dóri szobája,én is szívesen lennék ott! :)
Kismama nagyon drukkolok neked! :)

Ma 6:30-kor felkeltettem Gabikát. Szegénykémnek nem nagyon tetszett,sírt kicsit. Amint meglátta a tápszeres üveget mindent elfelejtett és benyomta a reggelit. Még nem is említettem,hogy múltkor már 260ml-t is kellett csinálnom neki párszor,mert a 230ml kevés volt neki. Hetente párszor van ilyen alkalom. Hát nem hiába apja étvágyát örökölte! Jól felöltöztettem,mert iszonyat hideg van kint,és 7kor el is indultunk az Ortopédiára. 7:20ra ott is voltunk,bejelentkeztünk,mert ugye sajnos csak ott lehet,telefonon nem. Aztán leültünk és várakoztunk. Már akkor 13an voltak előttünk. Gondoltam,ha kijönnek akkor szolók,hogy babaával vagyok ne keljen már ennyit itt várakoznom,de megelőzött az asszintens ugyanis minket hívtak be elsőnek! Örültem nagyon,hogy hamar fogunk végezni. Nem értették,hogy miért mentem oda,mert Gabikával minden rendben és,ha néha kattog neki az normális,mert nyúlnak a csontok és az ízületek. Majd,ha már egyedül tud járni akkor kell kontrollra visszavinnem. Megnyugodtam nagyon,Gabika is jól viselte a vizsgálatot,türelmes volt nagyon. :)

Azt el is felejtettem majdnem,hogy tegnap adtam neki is krumplifőzeléket pipihúsival. Hát voltak arcok,de azért pár kanál lecsúszott. Utána megette az 1 üveg gyümölcsadagját,kis tápszert ivott rá,és minden tökéletes volt!
:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!

Nikky!!!
Nagyon barátságos a szoba!!!A színe nagyon szép, s a bútorok is igazán klasszak!!!Dóri mit szólt hozzá???Gondolom "elmondta", hogy mennyire tetszik neki, s hogy milyen jó fejek vagytok, hogy végre biztosítottatok számára is egy külön kéglit, ahova elbújhat, ha esetleg az idegeire mentek!!!??? :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ügyik vagytok!!!!!Ti festettetek???Ténylge nagyon szép!!!!Tök jó a sarokban az a kis ruhapolc!Te varrtad?Vagy készen vetted??
Szerintünk sem drága így a 1400 Ft/alkalom (bérlettel) a babauszi. Reméljük, hogy azért fognak velünk normálisan fogllkozni-nem úgy mint a bemutató órán. :( :( :(

Halászné!!!

Gratula a babócához!!!Jó egészséget!!Sajnos nődoki ügyben nem tudok segíteni, kicsit messze lakunk Budapesttől (240 km-re), de a többi mami majd biztosan szívesen segít neked!!!

Szép napot mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Köszi aranyosak vagytok... :lol:
hát én is lennék a helyébe..mondtam is neki h becsülje meg...:) :lol:

Judithappy
Aranyos vagy,de nem...analfabéta vagyok a varráshoz kötéshez stb!!!meg elég türelmes sem vagyok én ehhez...örültem ha az egyenruhámra felvarrtam a gombokat-bár azt is inkább a férjem csinálta :oops: :oops: !!!!csak csodálom h barbamami is miket készítget..sosem tudnék!! :roll: 1000ft körül vettem az ikeában!!! :lol:
viszont a festés tapétázás minket dícsér...illetve ez is a férjemet,DE ÉN TAKARÍTOK :lol: :lol: -látszik a pelussal teli kukából,mi??? :lol: :lol:
ne aggódj egyáltalán nem drága a babauszi..így már reális a debrecen-budapest közötti árkülönbözet..budapest javára,ezért csodálkoztam hogy debrecenben drágább lenne mint itt..na az már gáz!!!de nem!!!

na megyek m jön a védőnéni,és egy nagyon szép törülköző gyertyát vettem neki...tök ötletes,úgy van hajtogatva a gyertya mitn egy törülköző...remélem tetszik majd neki...

Boszi
Nem semmi ez a reggeli kelés...még jó h Gabika így tűri...
na sziasztok,szép napot mindenkinek..

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Látom nem nagy ma a tolongás.
Nikky!
Dóri szobája nagyon aranyos lett és persze a pici lány is helye a kompban!
Judithappy!
Privi ment. Nagyon jók a babauszis képek.

Mi jól vagyunk.
Új szokása van Nonónak.
Felkel 7 óra körül éás szopcsi után nem alszik vissza egyből, hanem majd csak 9 körül és akkor alszik olyan 11.30-12 óra körülig.
Majd szépen megebédelünk (ma cékla krumpliva) és játszunk és olyan 14 óra körül újból alszik egy órácskát és utána csak 17.30 körül alszik, kel 19 órakor és 20-kor fürdi, szopcsi és alvás.

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nikky!

Dóri nem helye, hanem helyes....:-) Bocsi az elírásért.

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkinek szépen gyarapszik a babója, csak mi vagyunk lemaradva!! Rékával ma mentem kivizsgálásra, illetve még délután is megyek, mert csak lassan hízogat, így most utána kell járni, h mitől van ez...kicsit fáj is a szívem, mikor azt látom, hogy csak nekünk nem megy ez a hízásdi!! :cry:
Szorítsatok! Holnap talán már lesz egy-két eredmény!
Visszaolvastam, de most nem tudok reagálni! Holnap jövök!!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi sokat gondolok rátok,és szorítok nektek!
Majd,ha lesz időd írd le,hogy mi lett az eredmény! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Nikky:szupi lett a szoba és a kisasszony is tünemény!

Judithappy:Bizti jó lehetett egy kis uszi a családdal..Úgylátom csak ebben a .... nógrád megyében nincs ilyen lehetőség.

Gyanixi:szerintem ne stresszelj ezen...Az én lányom sem egy óriás,na és???Ma találkoztam egy csajszival neki fele idős a babája és 6150g az én lányom(ma voltunk tanácsadáson)6970g és 69cm.De nekem csudaszép-életvidám-huncut-egészséges...kicsi lány és így tökéletes ahogy van.

Boszibaba:a te anyósod sem semmi....

Nincs valakinek a kicsikéjének olyan bőrproblémája,hogy csak a könyökén és a térdén jelentkezik.Száraz(enyhén érdes) és sokszor pirosas?!Már voltam vele dokinál és kenegettem is de nem múlt,ma megint szóltam írt egy másikat-remélem ez használ.A doki szerint bőr szárzság csak....

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska

Nekünk Dóri szája körül jöttek ki száraz pirosas foltok,szintén semmire nem akar elmúlni..most kaptunk egy "csodakenőcsöt"csak egyszer kenhetem-összeállították a patikában..mindjárt megnézem-mert állítólag nagyon erős...nem tudják nagyon hova tenni azt mondta szerinte allergia vmire...na megnéztem de az istennek sem tudom elolvasni...ha használ megkérdezem neked a dokitól a nevét...

Kép
nikky
 
 


sziasztok!

ma csináltam csilis babot.és ahogy megéreztem a szagát jöttek is a rókák :( :( :( :( :( :( pedig eddig imádtam.most a sült krumpliért vagyok oda :P :P :P a hasam már szerencsére nem fáj,remélem minden ok odabent.

ma voltunk védőnéninél.Patrik fogyott 150 grammot :( :( :( :( de ez nem sok ahoz képest milyen beteg volt.

holnap jönnek megnézni a babakocsink.remélem el viszik mert én már kinéztem az utódját.

NA MEGYEK MERT ELÉG A SÜTIM :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kismama18
 
 


nikky:

nektek a forgótok nem dől előre????mi nem igazán mertük rajt hagyni az ágyon mert nagyon bedőlt és féltünk hogy eltörik a szára és ráesik a gyerekre.úgy volt odakötve :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: elis adtam holnap adom fel.pedig nagyon tetszett!!!csak Patrik nem volt tőle elragadtatva,jobban szereti a sima forgóját.
kismama18
 
 


Ancsa!!Írtam privit-most!

Nikky!!!
Milyen alkalomból vetted a védőnéninek az ajándékot???
A mienk felénk se néz, az első 6 hét alatt 2x volt, azóta pedig 1x, azaz összvissz 3x tisztelt meg!!!!Holott az elején hetente kellett volna jönnie, most pedig havonta!!!De talán jobb is hogy nem jön, mert egy nagy nulla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most akarok majd a megyei védőnőhöz írni, hogy kérvényezzem az átjelentkezésemet egy másik védőnőhöz. Ketten vannak itt Létavértesen, s a másik egy idősebb, és sokkal tapasztaltabb, jobb.

Szép estét nektek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!


Akira nem felejtettelek el csak mindíg közbejön valami. Ígérem küldöm nemsokára.
Gyanixi Balázs is lassan hízik most 6220 gramm / 3400 grammal született/, a képeken se te se a férjen nem valami nagy genetikailag Réka se lesz az. Szerintem pont gyönyörű a kiscsaj és nagyon jókedvűnek látszik a képeken. Jó a kedve Balázsnak, eszik, iszik, pisi- kaka rendben -szociális és mozgásbeli fejlődés rendben úgyhogy semmi baja nem lehet. A minap találkoztam egy ismerősömmel és a kislánya mésfél éves. Mesélte hogy neki is alig hízogatott a kicsi meg se duplázta a súlyát fél éves korára, már remegett az igetől vizsgálat-vizsgálat hátán és mindez fölöslegesen. Semmi baja a kislánynak jól néz ki bolgod baba csak ő ilyen típus. Barátnőm kisfia a tápszerből megeszik 200 ml-is hát Balázs annyit sose fog na meg amit megeszik ő le is mozogja rögtön. A péptől hízogat kicsit jobban azt eszi délelőtt, délután.Nyugi nem lesz gond Rékával.



KépKépKép
rena10
 
 


Ja és néhány kép: Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Para-piri:)

Tényleg ne aggódj sztem sem-bár tudom h ezt könnyű mondani-de teljesen igaza van Renának..Ő így fejlődik..ha lenne gond akkor nem mosolyogna,nem mozogna úgy ahogy kell,és ezt biztosan észrevennéd...de ezek mind mind rendben vannak..az hogy most nem 10kiló..(most csak mondtam egy számot)na bumm!!!
de persze vidd el a vizsgálatokra ,ha kell egy orvos véleménye,valószínű én is elvinném...
nem lesz semmi gond!!!

Judithappy
Azért vettem m Ő egy nagyon rendes szuper védőnő..mindenkinek ilyet kívánok..ha kellett felhívtam este 9után vagy reggel 7kor...sokszor kijött és nemcsak a babáról,de az elején sokat rólam is kérdezgetett és jó volt h vkit érdekel hogy én hogy vagyok szülés után,nemcsak a Dóri-ez bunkón hangzik de tényleg jól esett...ezt nagyon megjegyeztem-mikor Dóri besárgult itthon(vasárnapi nap ráadásul május 1jei hétvége..elintézte h sorbanállás nélkül bejussunk...és még sorolhatnám..aztán előző hétvégén babamasszázst csinált illetve minden pénteken innentől és 1ft nem fogadott el érte pedig a szabadidejéből megy...
szóval úgy éreztem h vmivel mostmár tartozom..de nagyon örült neki,és jó volt látni...
persze mondta h többet ne stb...hát rendszert nem csinálok belőle,de azért néha meglepem...

rena
Látom nálatok is meg a kézharapdálás ezerrel...gondolom h "üres szájjal" nem sokat látjátok Ti sem...:)

Kismama
Nem nem dől előre...rá van csavarozva..meg sem moccan...
de lassan lehet hogy leveszem-vagy legalábbis arréb rakom-m útban van már ha Dórit kiveszem vagy leteszem..valamelyikünk általában beleakad... :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Mostanában csak olvasgatlak titeket de nem nagyon tudok hozzászólni a témákhoz... :roll:
Chrissy gratula nektek így utólag és majd gyere ám beszámolóval meg képekkel mert kiváncsi vagyok :)
Kismama neked is gratula a kistesóhoz! Mi januárba állunk neki a tesó projectnek :)

A Kyra fogzik ezerrel de még mindíg benn tartogatja...nagyon látszik már a fehérje, de nem képes áttörni... :? Sajnálom szegénykémet annyit szenved!

Voltunk védőnőnél Kyra 67,5 cm és 8950g!
Már kúszik mászik ül és ha megkapaszkodik valamibe akkor áll is! De ezt még nem nevezem állásnak csak majd ha nem kell félni hogy elesik! Mert még csak rövid ideig tudja magát megtartani, utána fenékre huppan :lol:

Rena, nincs semmi gond én ráérek, amikor van időd küldöd :)

Nikole remélem van időd dvdzni! :wink:

Gyanixi, tényleg nem hiszem hogy bármi gond is lenne! Ez így van ahogy a lányok mondják! Nem gond ha nem olyan ütembe nő! Ő ilyen alkat! Ha gond lenne hidd el észrevennéd a hangulatán :)
Nekünk is azt mondta a védőnő, hogy nem aggódik azon hogy Kyra ilyen jó húsba van, mert közbe meg olyan nagyon aktív hogy az valami hihetetlen! Sok gyerek az ő korába még nem csinál olyanokat mint ő! Főleg a kicsit dagóbb babákra jellemző hogy elvannak mint a befőtt és nem igen emelik meg a popsijukat mert nehéz :lol:
Ehhez képest Kyra mindent csinál :) Ha fogom a kezét lépeget már, ugyhogy mi meg a másik véglet vagyunk de nekünk sincs okunk aggódni :) Majd normalizálódik minden :)

Na megyek kutyust sétáltatni amíg Kyrus alszik!

Legyetek jók!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok
Hú de régen voltam. Mostanában annyira leköt a két gyerkőc.... Zita elkezdett mászni. Sőt, már próbálkozik magát felhúzni állásba. hát ne tudjátok meg. Mindent a szájába vesz, úgy kell figyelni rá, nehogy lenyeljen valamit.... kedvence a virágföld. :shock: nemcsak kiszedi, hanem meg is eszi. Szörnyű. És mivel a nagy kedvenc játéka a legó, gondolhatjátok hogy nem egyszerű. És a ruhaszárítót folyamatosan magárarántja.De nagyon édes mind a kettő. Ja, És nekünk is van egy fogunk!!!! Megszenvedtünk érte, de kinnvan.

Nikky
Dóri szobája nagyon szép lett. és is szívesen beköltöznék.... :oops: és nekünk is ilyen forgónk van. Én nem annyira szeretem, mert igaz hogy jól mutat, de nagyon hiányolom azt, hogy nem tudom elfordítani oldalra. A régi szar forgónk tudja ezt. és a gyerek kivételénél és berakásánál nagyon zavaró.Mindig útban van. Ja. és nem is beszélek arról, hogy a tévénk távirányítójára állandóan bekapcsol....Persze ki már nem tudjuk vele kapcsolni.

Kismama
Remélem minden rendben lesz!

Chrissy
Sok-sok boldogságot a kis Martinnal!!!!!!És képeket akarunk. De majd megnézem az iwiwen, ott bizti hamarabb fennlesz.

pannica
Hol vagy?



Késöbb még jövök...

berzkat
 
 


Köszi lányok mindenkinek a bíztatást! Mai eredmények is jók, már csak a tejallergia és a széklettenyésztésre várunk, az jövő7en lesz meg, de az már szupi, h minden jó eddig!!!
Édik a babók!!!

Kép
gyanixi
 
 


nikky: nagyon szép a gyerekszoba, Ti a függőtárolót a sarokban hogy rögzítettétek? Felfúrtátok??

Kép
gyanixi
 
 


Hű, de jó sokat írtatok, vagy csak régen olvasgattam???

Képzeljétek, ma elkészült Marci szobája, most épp ott alszik, szoktatom, hogy este már magáénak érezze. :lol: Ugyan még nincs kész teljesen, mert a "díszítés" még hiányzik, de a szőnyegpadló, és a kiságy már bent van, na meg egy régebbi szekrény, és egy fotel nekem. Majd szép folyamatosan megcsináljuk neki, hogy igazán hangulatos legyen.

Hát Dóri szobájának a nyomába sem érünk még, de hamarosan Marci is hasonló szépséggel büszkélkedhet. :lol:

Kíváncsi vagyok az éjszakára, lehet a fotalben fogok aludni :roll: , de hátha ügyes lesz az én nagyfiú Marcipánom, és hagy egy kicsit aludni. Egyébként az éjszakáink pár napja egész jók, csak 3 körül ébred, és 1/4 6-kor. Kop-kop-kop... Talán ezért is vagyok bizakodó, hogy menni fog neki a külön szoba :roll:

Gyanixi
Milyenek Réka méretei??? Marcit tegnap mértem, 7260 g és kb. 68 cm. A múlt hét óta szinte semmit nem gyarapododtt (7250 g volt), de legalább nem fogyott. Előző hetekben pedig önmagához képest sokat, szóval jól van ez így. Ő is nagyon aktív, nem egy nagy evő, és szerintem amit megeszik azt is lemozogja ezerrel. Meg sem áll keze-lába egész nap. Már négykézlábra áll, de mászni még nem kezdett, a kúszás viszont nagyon megy neki. :D

Akíra
Sajna a lakás a pakolás miatt úgy néz ki, mintha bomba robbant volna, szóval a dvd-k most egy kicsit váratnak magukra, de remélem most két nap alatt rendbevágom a lakást, és akkor azért megéredemlek egy kis pihit :lol:

Nekiünk is volt valami bőrbajunk, allergiás bőrszárazságnak nevezte a doki, kaptunk rá krémet, a neve csak annyi, hogy zsírozó kenőcs. Kenegettük, és pár nap alatt elmúlt, azóta sem újult ki. Mondjuk az nem volt piros, csak ilyan száraz foltok.

Marci másfél órája alszik az új szobájában :shock: Ennyit napközben nem szokott. Lehet tetszik neki :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Marci 2 órája alszik a szobájában :shock: :shock: :shock:
Neki ilyenkor az 1 óra is rekordnak számít :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Ma 13:50kor születtem meg hivatalosan! Meglepetés is ért nem kicsit előtt nem sokkal. Jött a virágfutáros.Anyukámék küldet nekem rózsacsokrot!

Kép
Nagyon örültem neki. Nem tudom még apjuktól mit kapok majd este! És jut eszembe vkinek vmi jó ötlete,hogy mit lehet venni egy 31 éves pasinak szülinapjára? Nehéz helyzetben vagyok. Könyvet nem tudok,mert vett egy jó párat nemrég,a pc-hez is szinte minden megvan...

Gabikának még szegénykémnek nincs egy foga se,pedig már kijöhetnének... Eddig fürdés után,ha teli volt a pocak vagy rögtön elaludt vagy kicsit játszott és utána volt alvás. Egy pár napja már nyűgösködik és sírdogál és csak apa vagy anya kezében érzi jól magát. Tuti a fránya fogak kínozzák.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok

Boszibaba: NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT

Voltunk méretkezni Gergő 10400g és 76 cm :):):) És jön a 7. fogunk :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: