Új privát üzeneted érkezett!

dizzy: Újvári Elemér a barátnőm szülészorvosa, és csak szuperlatívuszokban tud beszélni róla! :)

Detty: nem, nem takarták be.. Nagyon sírt. Ott volt a szülőágyon a lábam előtt.. Levették a köldökvért, és csak utána jött a mérés, meg ilyenek, és a végén takarták be.. Az idő egyébként baromi meleg volt odakint, de bent ment a klíma..

Anikó: azért szárított fűszer formában remélem nem okoz gondot, mert a többségét használom..

Csnixi, Anikó: mielőbbi gyógyulást!!

Kép

Kép
monccs
 
 


Mindig azt hiszem végigértem, aztán már új oldal.....ááááá.....
mennyit bírtok írni?

Csak olvasok, olvasok, de sosem fogy el :oops:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok az ismeretlen betolakodásért, de eladó néhány kismama ruhám.

Itt tudjátok megnézni:
http://kata.mws.hu/

ha valakit érdekel valamelyik, írjon privit. Üdv: Kata
torolve_20130114141731
 
 

 
 

Őssejt,
Gabusnál nem vetettünk, és most sem fogunk, 2 ok...anyagi és a másik már sajnos tapasztalat...
A kis betegeknek, akiket tornáztattam millókat fizettek a szüleik és elhanyagolható a változás, pedig volt aki Pekingben volt aki Ukrajnában és Németországban volt...remélem senkinél nem lesz rá szükség...

Megint fiúúúúúk...de jó, micsoda focicsapat lesz :lol:
danyuci
 
 


Mamacka! Mit látok! GRATULÁLOK!!!!!! :D :D :D :D :D :D Talán megint április 3-ára gyúrtok? :wink: :lol: VAgy akkor ez március 3 legyen inkább? Örülök nektek, és csodálom a bátorságodat. le a kalappal! :)

Szilvi 17, itt is gratulálok, jó találkozni a régi ismerősökkel!

Barackvirág, puszi Nektek is. Vigyázz, az én Nagylányom is március 26-ra volt kiírva és sikeresen megszületett április 1-én! :lol: :lol: :lol:

Elnézést a belekotnyeleskedésért, de muszáj volt köszöntenem a régi ismerősöket!
Jó egészséget, szép babavárást kívánok minden kismamának! :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Tájékoztatásképpen:

Ajánlott gyógy- és fűszernövények
Borsmenta, citromfű, csalánlevél, csipke-bogyó, édeskömény, zsurló, az utolsó trimeszterben málna.

“Várandós” tea
Keverjünk össze 5 kiskanál málnalevelet, 2 kiskanál borsmentát, 3 kiskanál csalánlevelet, valamint 1-1 kiskanál csipkebogyót, édesköményt és citromfüvet. 1 evőkanálnyi keveréket 3 deci-liter vízzel leforrázunk, 10 percig állni hagyjuk, majd langyosra hűtve, ízesítés nélkül, apró kortyokban elfogyasztjuk. A málnalevél javítja a méh izomtónusát, ennek köszönhetően elősegíti a könnyebb szülést, a csalán vastartalma roboráló, a csipkebogyó C-vitaminban gazdag és segíti a vas felszívódását, a zsúrló csökkenti az ödémát, a többi alkotórész pedig nyugtató, frissitő, közérzetjavító hatású. A második trimesztertől napi 1-2 csészével fogyasszunk a keverékből.

Kép

Kép
ktouch
 
 


Megint egy idétlen cikk a főoldalon... apák ki a szülőszobáról címmel, miszerint az apa zavarja a nőt a vajúdásban így leáll a szülés.

Ekkora baromságot! Engem az zavart volna de nagyon ha nem engedik be!

Ha valakit zavar a férje akkor valóban ne engedje be de ezt szerintem mindenki maga el tudja dönteni.
Nekem nagy szükségem volt rá és rengeteget segített a puszta jelenlétével is.
No meg úgy vagyok vele, együtt vágtunk bele csináljuk együtt végig. Őt mondjuk hatosfogattal sem lehetne visszatartani. Nagyon nagy élmény volt számára is, ki nem hagyná semmi pénzért.

Edit
Köszönöm!
Már azt hittem, hogy te is! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én csak málnalevél teát ittam az utolsó harmadban.
Biztos jó lehet ez a várandós teakeverék!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok
reggel 8óta most jöttünk nemrég haza a krházból
csupa szar hír:( afp eredményem nem jó alacsony, majd írok méreteket, csak gyorsan főzök
és a hab a tortán, hogy az uh 17hetesnek méri a bébyt a méretek szerint, pedig már lassan 19hetes vok, és még a 12héten akkora volt, mint egy 12 hetesnek kell lennie. hétfőn vissza kell mennem, mert a hasam is úgy keményedik, mint a vége felé, vasárnap reggeltől gyűjteni kell a vízeletet is, mert durva nagyon a vízesedés, és persze se vízelethajtós teát nem lehet sem pedig, csalánteát, mert elhajthatja a magzatvízet is, pff csajok nagyon ki vok bukva.

Kép

Kép
andrea001
 
 


ja 96% mondta a nő hogy kislány, legalább ennek örülünk:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Andrea
Nagyon sajnálom! A krumplidiéta biztos mehet! Azt nem kérdezted?

A kislányhoz gratula és kitartást!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


krumplidiéta mehet, meg a rizs is, sőt minden féle zöldésg só nélkül mehet.

hoztam pár érdekességet, vagy inkább magyarázat, mióta hazajöttem padlizsánkrémet gyártottam meg ezeket olvastam

http://picibaba.hu/pocakkal/vizsgalatok ... oviditesek

http://www.szuloklapja.hu/baba/body/het ... p?HETEK=18


amúgy tudjátok mit nem értek?
fiamnál egy értéket leszámítva a 18.héten ekkora volt
BDP.43mm
THQ 35mm
FL: 24mm

ráadásul a vörösvértest, a haemoglobin és a hematokrit is kevesebb, mint szabadna lenni, ezek azt sem tudom mik:(

afp re vonatkozó mom 0.68 ami fura nekem hogy a fiamnál ez 3.2volt és nem mondott a doki akkor semmit, én meg utána sem néztem csak most csodákozom hogy 2.36ig jó

Kép

Kép
andrea001
 
 


És most mennyi volt? Csak azt írtad, hogy kisebb.


ráadásul a vörösvértest, a haemoglobin és a hematokrit is kevesebb, mint szabadna lenni, ezek azt sem tudom mik:(

Vérszegény vagy...
afp re vonatkozó mom 0.68 ami fura nekem hogy a fiamnál ez 3.2volt és nem mondott a doki akkor semmit


Ez egy nagyon megbízhatatlan vizsgálat, ez is csak azt mutatja. Nem kell miatta aggódni.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


andrea :)
juj, sajnálom a rossz hireket. Te csináltattál kombinált, vagy integrált tesztet? Az afp-re mindenki azt mondja, hogy megbizhatatlan, úgyhogy amiatt ne aggódj. A vizesedés már gáz. Drukk, hogy minden rendbenlegyen. Méretekkel meg ilyenkor tudod, még néhány mm is rengeteget számít! Átmérte többször? Az is lehet, hogy nem egyenletesen nő, és 2 nap múlva már behozza (nálam pl ez volt a 12 hetesen!)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


17 hetesen nekem ennyi volt
BPD:40mm
OFD:48mm
AC:120mm
FL:23mm

Kép
Kép
20100310
 
 


Detty!
Így már érthető, hogy miért volt Nálad több adat a papíron. Azt hittem, valami hanyagság. Írtam privit!

Anikó!
Nagyon aranyos a pici! Remélem már jobban vagy, és segített a gyógymód!

Anicca!
Tényleg repül az idő, én is így érzem! Nekem pénteken lesz félidő. :) Leírnád, mit jelent a nickneved? Nem tudtam megnézni, és kíváncsi lennék rá! Köszi!

Monccs!
Köszi az infót! Nekem is nagyon rendes dokinak tűnt.

Ktouch!
Ez ám a jó kis koktél! :wink:

Mamacka!
Azon az apás cikken én is kiakadtam! Ilyen hülyeséget!

Andi!
Nagyon sajnálom! :( Vigyázz magadra! Drukkolok, hogy ne legyen baj! A kislányhoz meg nagy gratula! Alakulnak az arányok, egyre izgibb a helyzet! :)

Többi kismaminak is üdv, szép estét! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért! :oops:
Ha esetleg még nem vett valaki betétet szülés utánra, akkor jelezném, hogy nekem van egy csomag Chicco Mamma Donnám eladó. Összesen 1 db hiányzik belőle, szóval 29 db-ról van szó. 1000 Ft-t gondoltam érte. Ha érdekel írj ide:
kondacs@fibermail.hu !
Köszönöm!

További szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ismét ügyeletben....
Andrea, ne aggódj!!!!

A képek nagyon jók, nekem nincs.....de nem baj, hamarosan ismét látom :)
Szépen nő a pocakom, és ez jó jel, meg nincs panaszom, ez is :)

Apás szülésről már bebizonyították, hogy mennyire jó......még tanítják is....nem is értem, ide akárki akármit írogathat??? Pfff....

Kép

Kép
ktouch
 
 


andrea,
ne aggódj szerintem. A 0,68 éppen hogy csak kisebb az alsó határértéknél ( 0,7) . és ahogy a kisfiadnál elnézem sokkal nagypobb volt az határérték átlépés, mégis egészséges!!!
Van egy kismama izz a topicban, Márti, csak ritkán írogat, mert az 5. babáját várja.
Na nála mind az 5 babánál alacsony volt az afp, most is.
De nála nagyon alacsony értékek jöttek ki ( volt pl 0,42 is ha jól emlékszem) Minden gyereke makk egészséges!!
Azon kívül ő mesélte, hogy a kislányoknál általában alacsonyabb az afp érték!!
Amúgy a testarányai megfelelőek voltak?

A vizesedést nagyon sajnálom!! Arra nincs tippem. :(

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Nemrég jöttünk meg mi is az UH-ról. Hát semmi hír nincs, hátsó falon tapadt meg, és a lepény takarja, vagyis C betűbe van mögötte. Nagyon virgonc, a méretei megfelelnek a korának, de mivel még nincs 18 hetes, meg elég vastak a hasfalam, nem tudott rendes genetikait csinálni.
Na és a lényeg, a doki szerint lányzó! :)
Bár azt mondta, hogy mivel minden bizonytalan ezt se vegyem tutira, de mintha ő egy csíkot látott volna középen.
Apának is nagyon tetszett.
És amit nem gondoltam volna, mivel nem sikerült az UH és nem is tudott képet adni (magánba voltunk), nem kért pénzt, és előjegyzet minket két hét múlvanra.
Ritka ez a dokiktól.

Köszönöm Aniko az infót.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


szabcsi,
és ez miért semmi hír?! :D
Korrekt a dokid!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Andrea! Szerintem sem kell aggódnod az afp miatt, éppen csak hogy alacsonyabb, és biztos látta volna uh-n, ha tényleg vmi gond van. Én 19,5 hetesen voltam genetikai uh-n, és visszaminősített 18-19 hét közé, mert a koponya mérete kisebb volt, a lábszárcsont viszont 20 hetesnek felelt meg. De azt mondta a doki, hogy semmi gond. Egyébként úgy tudom, hogy 12 hetes korig fejlődnek egyformán, utána lehetnek eltérések. Lehet hogy most kisebb, mint a többiek, de a végén ő lesz a legnagyobb baba. :D

Kép
aniko20
 
 


Szép jó reggelt!

Csak beköszönök, legyen nagyon szép és örömökben gazdag napotok!
Én rohanok suliba...

Kép

Kép
ktouch
 
 


Sziasztok, én is csak egy gyors üdvözlés!

Tegnap lezártuk az ISO auditot is és átment a cég csont nélkül! Hiphiphurrá! Ezzel két nagy kő esett le a szívemről, a suli, ISO, már csak a jövő heti svéd nagyfőnökökön kell túl lenni és lezárhatjuk ezt a hajtásos, stresszes időszakot. Bár, normál melóm is dögivel van, pont most kell fellendülnünk!!! :oops: Na, azért ez jó hír! És még valami a meloval kapcsolatban: a főnököm teljesen számít rám és megbeszéltük a visszatérésem ütemezését, fokozatosan, először majd részmunkidőben, majd teljesen... persze nem rögtön, majd 1-1,5 év után, meglátjuk... de ilyen hozzáállás ritka manapság!!!

Na, megyek, jó volt ma reggel is úszni egyet! Lányok ez azt hiszem nagyon jó hatással van rám! Remélem a kis Tücsökre is! :wink:

Mindenkinek szép napot!!!

KépKép
stike
 
 


Szabccsi, Andrea! Gratulálok a kislányokhoz! Hajrá lányok.. és fiúk!

Egyébként sajnos nem igazán vagyok jobban. Meglennék, csak az orrdugulás ne lenne. Vessenek követ rám, de orrcsepp nélkül nem bírom... :cry:

Kép
aniko20
 
 


Anikó!

Én nem vetek, napi 2-3 spray fújással tudok csak elvegetálni, főleg este és reggel kell.

Kép
Kép
detty74
 
 


majd én is teszek fel pocakképet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aniko20 2009.11.13 17:15-kor.
aniko20
 
 


Csini
poci!
Próbáld ki a horkolás elleni tapaszt! Állítólag nagyon jó, mert tágítja az orrlyukat így szabadabban lehet alvás közben levegőt venni!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Hát nekem a megfázás miatt kell használnom orrcseppet, napi 2-3szor, de inkább estére!
Sóoldatos orrspray neke nem használt semmit, sem a homeos orrcseppek! :(
De szerencsére kezd a torkom is felszakadni meg az orrom is, így kisit jobba a helyzet. Egy nagyon jó dologot ajánlottak nekem: Schüsszler (nincs német billentyüm) homeopátis tabletta, és abból a 6-os számú! Ez is segít az orrdugulásra,most ezzel alszom végig az éjszakákat! Hátha ez is segít vkinek!

aniko:
nagyon édes pocid van!

Többieknek is szép napot és vigyi magatokra!
AFP-re én a héten megyek még csak, de elég rosszul hangzik ez, h nem vmi megbízható a vizsgálat.... :S

Kép

Kép
csnixi
 
 


csnixi
Mondhatjuk úgy is, hogy semmi értelme... tök felesleges.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Andrea: Kitartást - ne aggódj! (Persze ezt így könnyü mondani...) És gratula a kislányhoz!! :D

Szabbcsi: Gratula neked is a kiscsajhoz!! Ha nem is biztos még, de hát semmi nem biztos...

Anikó: Nagyon aranyos a pocid! Nekem is hasonló :)

Akartam mesélni csajok, hogy tegnap elött átadtak nekem egy ülöhelyet a villamoson :shock: Pedig azt hittem annyira még nem is látszik a pocakom, de ezek szerint kezd alakulni :wink: Különben vicces, mert az utóbbi egy hétben valahogy nagyon megnött a pocakom, most majdnem minden ruhában látszik, ezelött simán el tudtam takarni ha akartam - most már nem megy :wink: Majd teszek fel pocakképet ha ráérek...

És ma vagyok 20 hetes!! :D [/b]

Kép
anicca
 
 


Dizzy: Anicca mulandóságot jelent. Buddhizmusban használt fogalom. Azért a nickem (már nagyon régóta), mert én nagyon aggódó típus vagyok és a párom (aki nem buddhista, de arra féle hajlik) azzal szokta megnyugtatni, hogy fölösleges aggódni, mert ha nem tudok mit tenni, akkor kár aggódni ha meg tudok valamit tenni, tegyem. Hát így röviden. És hogy sokszor felesleges aggódni, mert minden elmúlik/változik úgyis, elöbb vagy utóbb. Szerintem nagy igazság van ebben, csak amikor valamilyen dolog nyomaszt (bármennyire kicsi is), ezt a jótanácsot könnyü elfelejteni.
Itt van leírva jobban (angolul):
http://www.hinduwebsite.com/buddhism/anicca.asp
http://www.dhammadana.org/en/dhamma/3_c ... anicca.htm

Kép
anicca
 
 


Sziasztok!

Szabccsi!
Gratulálok a kislányhoz!

Stike!
Neked grat meló ügyhöz! Tényleg ritka ma az ilyen munkahely.

Anikó!
Nagyon csini a pocak! Az enyém is kb. ekkora. Remélem a héten sikerül csinálni 20. hetes fotót, és akkor teszek fel én is.

Anicca!
Köszi, hogy megírtad! Azért csak pozitívan, és ne aggódj!

Van valakinek "nyugtalan láb szindrómája"? Nekem már az első hónaptól van, lefekvésnél állandóan rángatódzik a lábam. Pedig állítólag ez csak az utolsó trimeszter körül szokott előjönni. Néha nagyon tud zavarni.
Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Szép napot mindenkinek! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Nem írtátok, hogy volt-e valaki még Bababörzén Mamackán kívül?

Meg várnám a 4D-re is a tippeket, hogy hova érdemes menni, ár, stb. Tud valaki ajánlani? Köszi!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Dizzy! Nyugtalan láb szindrómám nincs, de mindig elzsibbad, elnyomódik az az oldalam, amin fekszem, meg kell fordulnom, mert a kezem, oldalam, lábam, minden fáj. Néha úgy ébredek, hogy hanyatt fekszem, bár tudom nem kéne, de álmomban fordulok meg.
Magnéziumot, kalciumot szedsz?

Kép
aniko20
 
 


Dizzy: Én nem voltam a bababörzén, mert úgy néz ki alig kell valamit vennünk mert mindent kapunk barátoktól...De engem is érdekelne hogy volt-e ott valaki Mamackán kívül. 4D-re nem tudok tippeket adni, nem is tervezem hogy mennénk, így is annyi pénz megy a vizsgálatokra stb :?

Kép
anicca
 
 


sziasztok! hazatértem, voltam afp-n, 1,4. Az egész jó, nem?
tegnap voltam 2. kismama jógán. Annyira jó, mindenkinek csak ajánlani tudom, iszonyatosan kikapcsol.
4D-n még én sem voltam, jövő héten megyek uh-ra, izgatottan várom, hátha megtudjuk, hogy kék, v. rózsaszín. :-)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Mi is voltunk a bababörzén. Nekem nincs összehasonlítási alapom, szóval nem tudom milyennek kellene lennie! Nekem így elsőre nem volt olyan rossz. Sikerült kismama nacikat vennem, nagyon olcsón(200-2500 ft-ért)! Meg vettünk egy Avent mikrós sterilizálót
De mást nem vettünk!

Kép

Kép
csnixi
 
 


dizzy :)
börzén nem voltunk.
UH: Nándival a Praxisban voltunk, a Bartók B u-on, Győrffy vizsgált. Hát, nem volt egy nagy szám, se beszédes kedvében nem volt, se nem nagyon firtatta az arcát,pedig végülis "mozizni" mentünk (babaneteseknek egyébként kedvezmény jár asszem). Csongival a 4d Genesisben voltunk a II. ker-ben, na, az szuper volt. Mondjuk a nőci olyan gejl édesded cukipofa mindennek örült, de annyira részletesen elmagyarázott és mutogatott mindent, és olyan lelkes volt, hogy most is oda megyünk majd. Ráadásul, ha jól láttam, egészségpénztáras számla ott is kérhető, igy valszeg visszakapjuk a mozipénzt :)
lábrángás nincs...

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hányadik héten érdemes menni 4d-re? :)

Kép

Kép
csnixi
 
 


csnixi :)
20. hétig még teljesen "belefér" a monitorba, igy ha azt akarjátok nézni, hogy ficánkol, akkor érdemes akkor menni. Viszont 25-30 hét körül már babásabb az arcuk, (főleg már 30. hét körül) "szebb" képeket lehet csinálni. Ilyenkor is mocorognak, de már nem olyan látványosan, mint addig (de pl Csongi kalimpált a kezeivel, aztán elkezdte "nyalogatni" a talpát, szóval nagyon aranyos volt- 27 hetesen voltunk)
Most is kb 27-29 hetesen szeretnék menni.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Viggi! Mi az hogy jó? Tökéletes! :D
Arra én is kíváncsi leszek, hogy kék vagy rózsaszín! Egyre izgalmasabban alakul a nemek harca!

Csnixi! Én úgy tudom, hogy 24-28. hét körül a legoptimálisabb a 4D.

Ja, és köszi a pocakdicséreteket! Várom a képeket!

Kép
aniko20
 
 


csnixi mennyiért sikerült megvenni a sterilizálót?

Kép
Kép
20100310
 
 


Huu, aszem 2800 ft-ért!

Kép

Kép
csnixi
 
 


Andrea szorítok, hogy minden rendben legyen!

Vadszi? MErre jársz, ugye nincs gond???
danyuci
 
 


Sziasztoklányok,már nagyon rég jártam erre,csak néha-néha beleolvasgattam egy kicsit.Mindenkinek gratulálok a jó eredményekhez,látom,hogy fiús többség van,és én alig vártam,hogy megírhassam,hogy nekem lányom lesz,és erre ma bevillant a kis fütyis az uh-n.Csalt a megérzésem,úgy néz ki,de nagyon boldooooog vagyok.Minden rendben,az a lényeg,és ez a legfontosabb.Az AFP-m nekem is alacsony,0,61 lett,de azt mondta HK,hogy ha a 12 heti szűrés rendben volt,nincs értelme ezzel foglalkozni.

Kép
pandi34
 
 


viggi,
igen, az szupi eredmény!

Én nem voltam bababörzén, de 2 barátnőm igen. Nem voltak elájulva. Semmit nem sikerült venniük, viszont sokan voltak.

dizzy,
én is a 4D Genesist ajánlom!! Én anno is ott voltam és most is oda megyek majd. 12.000 a vizsgálat DVD-vel, CD-n álló képekkel + 1 képpel kinyomtatva.
Csak annyit fűznék hozzájuk, hogy szerintem érdemes rászolni a szonográfusra 25-30 perc után, hogy most már elég lesz! :D Mert annyira elragadja őket a hév, hogy képesek akár 1 órát is nézelődni. Azt pedig a babák nem nagyon csípik. :?

Amit semmiképp és senkinek nem ajánlok, az a Dóri Ultrahang ( Savoya Park ) iszonyat paraszt a társaság!!! Csak rossz tapasztalatom van velük!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


sziasztok

azon agyalok elmegyek már most 4d-re szerintetek????

basszus elfáradtam ma, pedig semmit sem csináltam a munkahelyen:)

én sem kaptam képet amúgy a nőtől azt mondta nem jár csak pislogtam
12 hetesesen sem adott:(

Kép

Kép
andrea001
 
 


Jó estét! Végre hazaértem, megfőztem, jöhet ajól megérdemelt pihi, bár reggel 8-tól megint suli.

Stike, el sem hiszem, mennyire rendes munkahelyed van, jól megbecsülnek és szeretnek is eszerint, jobbról nem is álmodhatnál a mai Magyarországon!

Aniko, nagyon szép a pocak!

Én is azon lepődtem meg, hogy hétről hétre nő apocakom, már rendesen látszik nekem is, főleg, hogy vékony is vagyok (már nem annyira....sikerült fenékre és combra is felszedni egy kicsit, már nem vagyok "az a bomba nő", viccelődtünk a párommal, de ő így is nagyon szeret, főleg hogy Pintyőke a legfontosabb most számunkra :) )

A Schüssler sókról én is hallottam, sőt használtam is anno menstruációs görcsökre, és nagyon bevált! csak ajánlani tudom, van egy jó kis tájékoztatóm is róluk...

Kép

Kép
ktouch
 
 


Szép estét!

Köszi mindenkinek az infókat!

Viggi!
Az afp tök jó, kíváncsi vagyok, hogy fiú vagy lány lesz!

Én is úgy tudom, hogy 24-28. hét körül jó 4D-re menni.
A 4D Genezisről én is csak jókat hallottam eddig.

Pandi!
Kislányból kisfiú? :D Gratula!

Andi!
Lehet, hogy 1-2 hetet még érdemes várni a 4D-vel, de ahogy érzed. Hol nem adtak képet? Fizettetek az UH-ért, vagy tb alapon volt?

Jó pihit mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: