Új privát üzeneted érkezett!

Ági, az anyakönyvvezető elég fura lehet. Még jó hogy szívesen nézem vissza a gyerekemet a kezembe. Tiszta hülye. Szerintem ezen ne parázz, lesz ahogy lesz, Ő az életetek része, bármilyen hangulata lesz, megoldjátok, tudom. Na, azért a mennyasszonyi ruhád dekoltázsa ne legyen túl kihívó :wink: , hátha akkor Zitának kevesebbet jut eszébe "pezsgőzni".

Ma mesélte az új burkolónk, hogy nekik a kisfiúk 4 éves koráig alig aludt éjszaka. Már a kimerülés határán voltak, orvoshoz is elvitték, de semmi nem volt. Kicsi az alvásigénye. Nem is vállaltak több gyereket. :roll:
Vendég
 


Doo, Neked még nem válaszoltam. Enyém is szokott sírva kelni. Nem mindig, de sűrűn. Főleg a nappali alvásnál, mert még mindig nem nyúlt meg a délutáni alvás. Látom rajta hogy 2-2,5 óra az ami jó lenne neki, de ált 1-1,5 óra után felkel, ilyenkor meg megy a bőgicse. A telefont úgy oldom meg, hogy amikor nyafog érte a kezébe nyomom az övét, akkor elvan vele egy darabig, vagy hallgatózik az enyémbe.
Vendég
 


Jó sok részletbe válaszolok. :oops: Ági, a ház úgy áll, hogy jövő héten kezdika z emelet parkettázni, és az kész. Viszont a földszint még burkolódik, és utána festés, parketta, szóval kb. júli végén költözhetünk.
Vendég
 

 
 

Szóval: ...kezdik az emeletet... :oops:
Vendég
 


Egyedül maradtam??? Bár lehet hogy Etus még van, csak jó sokat ír. :lol:

Jaj, lányok körkédés: Ti hogy tudjátok, a szemfognak mikor kell kijönnie? Én úgy tudtam az az utolsó, erre ma vettem észre Hanginak kijött mindkét alsó. Egy éjszaka alatt. :? Az utóbbi héten kijött 4 foga. Azt mondta a védőnő, ha lázas a baba, felgyorsulnak az élettani folyamatok ezért jöhetett ki ennyi. De már jól van, mégis növesztett két szemfogat. :)
Vendég
 


Még én is vagyok.
4 fog :shock: szegényke. Ügyes volt, hogy agy kinövesztette őket. Én úgy érzem Zitának 1-2 helyen lejjebb ment a duzzanat :shock: de azóta is rágcsál és ha kérdezem hol fáj, nyúl a szájába :( lehet hogy megálnak néha a fogacskák a növésben? Azaza a bújásban? Mert most úgy tűnik így tapintatra. :roll:

akkor még van meló a házzal. De kitartást!! :wink:

Tényleg a dekoltázst jó, hogy írod! Szoptatós garbó kellene majd :lol: :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


aztaa mennyi helyesírási hibám van :shock: :oops: bocs.

nem tudom pontosan mikor jönnek a szemfogak, de ha már kijöttek Neki akkor az ügy végén pont van. :wink: valami másfél körüli kor dereng...

Kép
ági_bp
 
 


Ilyet én is hallottam már hogy viszahúzodott a duzzanat. Azért lehet hamar kinő, én sok fogat nem is láttam hogy készül jönni.

Jövő héten légyszi zavarjatok már el a fogorvoshoz, már nagyon muszáj mennem csak úgy uuuuutálok, főleg azért mert nem tudom kihez menjek.
Vendég
 


Na szep jo estet! :)

Eloszor is a legfontosabb::

Kedves Szepseges-copfos-Emma! Nagyon nagyon Boldog Szuletesnapot Kivanunk neked!!
Kedves Mozgasbanhihetetlenulgyorsanfejlodo tunder-bunder Marci! Sok sok Boldogsagot Elso Szuletesnapot alkalmabol!!!!!:)


Szilvi: orulok hogy lejjebb ment Gergo laza, aggodtam erte!

Kata: Ne orjitsel meg, irj mar hogy mi van veleeeeeeed!!!!

Agi: de jo hogy ilyen jol sikerult az eskem-beskem amin voltatok!! A dekoltazs-sztori nekem is tetszet... :):):):):)
Anyakonyvvezeto: :twisted: :twisted: :twisted: Juj de nem birom az ilyen "kirakat-embereket", akiknek csak az szamit, hogy kivulrol (vagy kepen) igy vagy ugy tunjon a dolog, egyebkent meg kit erdekel... Nem hiszem hogy arra a kis idore ne lenne jol el Zita, amig maga a szertartas van, de mar irtam korabban is, hogy szerintem az is tok edes, ha kicsit ott van veletek... most mar o is a csaladotok resze...
Jol emlekszem, a majusi topicbol Riellaval varratod vegul a ruhadat? Milyen lesz????????????
Neha nekem is hianyzik, hogy nem jarunk ossze a baratainkkal ugy mint regen, mondjuk "csak ugy" kajalni meg megnezni egy filmet, tarsasozni...
Nalunk Istentisztelet elott van 2 gyules, tehat reggel 9tol ott vagyunk, az Istentisztelet 11kor kezdodik es 12ig tart. En a Bolcsiben szolgalok, van 5 kisgyerekem (masfel evestol 3eves korig), es veluk vagyok egy masik novel, es bar Bercel meg nem masfel eves, persze o is velem van. Jatszunk, mondokazunk, enekelunk, es olyan szuper leckeket tanitok (10 percben) mint pl: "Halas vagyok a fuleimert". Tudom hogy megint elkanyarodtam (hehe), de ez csak azert erdekes, mert 11re Bercel mar pont elfarad, szoval ugy megyunk az Istentiszteletre, hogy almos, ez kicsit neheziti a dolgot... Van, hogy elalszik a kezemben, de ez a ritkabb. Altalaban fel-le maszkal, de nem akarom hogy zavarja az Istentisztelete, igy hatul hagyom csak maszkalni (ott van egy viszonylag nagy ter, es egyebkent is hatul szoktunk ulni). De tok jol elvan, hol az apja figyeli a szeme sarkabol, es megy utana ha kell, hol en. De egesz jol lehet figyelni mellette. Eleg sok gyerekes csalad jar, mindenfele temperamentumu gyerekkel, de szerintem tok jol viselkednek, persze nem hulla csondben ulnek, de rajzolnak a szuleik mellett a nagyobbak, a kicsik meg eljatszanak ezzel-azzal. Nagyon csaladkozpontu az egyhaz ahova jarunk, ugyhogy akkor se neznek rank rossz szemmel, ha Bercel vmiert nyugosebb az atlagnal... Pl. imad venni az Urvacsorabol (kenyer es viz), mar tudja hogy mi jon, es nekiall sikongatni a kenyerert... :oops: PErsze mar keszulok, is viszek neki kenyeret, de az nem kell neki, csak amit ugy osztanak... a viznel ugyanigy... D edes egyebkent, en meg megprobalom "feken tartani".

15hos oltastol en is parazok mar... :oops: :roll:

Kepzeljetek, ma megint elvitte az az ismerosom magahoz Bercelt (akivel nemreg a MArgit-szigeten volt) Istentisztelet utan ( o is a mi gyulekezetunkbe jar), es este 8-ra hozta haza, Bercel tok jol erezte magat, egyszer sem sirt, nevetgelt meg minden, meg aludt is! :shock: Mi meg Oliverrel jol osszebujtunk delutan, es egy hatalmasat aludtunk! Hmmm de fini volt! :) Mondjuk fura is volt, mert most almosabb vagyok mint szoktam lenni ilyenkor este... nem vagyok en mar hozzaszokva ilyen sok alvashoz... :)

Alvasrol jut eszembe: Huuuuuuuuuuuu Vicuska hogy utaltalak multkor amikor azt irtad, hogy nem birtal tovabb aludni mint 5:40, es felkeltel, PEDIG NEM IS LETT VOLNA MUSZAJ... ha akkor ott vagy a kozelemben, szerintem tuti megtepem kicsit a hajad vagy valami...Hehhhe... :):):):):):):):):)

Ja, ma mi jutott eszembe: tablazat!! Mi van vele? Nem irt senki otletet, hogy miket irjunk bele... ha nem huztok bele, egyik nap fogom magam, aztan en kitalalom hogy hogy legyen, aztan nezegethettek, olyan lesz es kesz! Diktatorikus eszkozokhoz leszek kenytelen folyamodni...

Bercel labarol: ugye penteken este felallt magatol, kapaszkodas nelkul, es ment par lepest, de osszeszoritott szajjal, es nagyon csunyan ment, teljesen a belso talpelen, es kifele forditott labfejjel, rossz volt nezni... ezt mar irtam... de a lenyeg, hogy feltunk, hogy ha igy terheli meg, vmi baja lesz belole kesobb. igy szombaton delelott visszavittuk a korhazba ahol az ugyeleten voltunk 10 napja vele... persze kiakadtak, hogy miert szombaton mentunk, miert nem hetkoznap, mondtam hogy mert tegnap este allt fel magatol... de egyebkent meg nem hatott meg, jobban erdekelt, hogy a Dodivel minden okes legyen... megint megrontgeneztek a labat (szerintem tokfoloslegesen), es mondta a no, hogy nincs eltorve (ezt eddig is tudtuk...). Kerte hogy allitsam a labara, szegeny epp elaludt a kezemben mert 2 orat vartunk... foldre allitottam, azt se tudta hol van, csak sirt... na de elindult felem, es lattaa doki hogy hogy santikal, ugyhogy mondta hogy hetfon azaz holnap vigyem vissza ahhoz a nohoz aki 10 nappal ezelott itt volt... En mondtam neki, hogy ha nekem azt mondja, hogy egy ennyiidos gyereknel normalis az, hogy igy santit, meg huzza a labat 10 nappal az eses utan, akkor en megnyugszom, es tovabb probaljuk pihentetni... erre mondta, hogy Haaaaaaaaaaat vegulis nem normalis... En meg mondtam, hogy na ezert hoztam be... Viszont kepzeljetek ma elkezdett menni, es szinte egesz nap maszkalt! Igaz, hogy meg mindig kifele tartja a labfejet eleg rendesen, de ez mar akkoris nagy lepes tole!!!!! :) Ugyhogy mot gondolkozom, hogy visszavigyem-e holnap, mert nem vagyok benne biztos, hogy jo-e az neki, hogy kiteszem megint egy 2oras varakozasnak, aztan nem mond semmit a doki, mert nem is nagyon tud mit mondani... igazabol nem tudom hogy szombaton is mit vartam, de jo lett volna ha vmi epitot mond, hogy pl. ez normalis, hogy igy megy egyenlore, faslizzam be neki, vagy ne hagyjam hogy menjen, vagy a szalagokkal ez es ez lehet, vagy mittudomen... :roll: :oops: Mindegy, a lenyeg, hogy jo uton haladunk a gyogyulas fele!!!!!!!! :)

Bercel eddig olyan jol eluldogelt a babakocsiban, most meg allandoan forgolaszik, meg fel akar allni... :shock: SZorosabbra is huzom neki az ovet holnap... eddig eleg lightosan volt bekotve, mondvan hogy ugyse nagyon mocorog... hat vege a jovilagnak...

Na lelovom magam... :oops: megyek alukalni...

Balcsis babataliban en is benne vagyok, Kata hivjal mar meg minket meg egyszer lecci... :)

zetus8
 
 


most lapoztam vissza :shock:
Mia, köszi a történetet, aranyos. :D

Kép
ági_bp
 
 


Csak attól félek szemfog ügyben, ha ez az utolsó, nehogy a többi foga azt higgye már nem kell kinőnie.
Vendég
 


Hajni
most találtam a neten

Időpont
Fogak
6 hó - két alsó középső metsző
8-12 hó között - két felső középső metsző
10-12 hó között - két felső szélső metsző
13-14 hó között - két alsó szélső metsző
15-16 hó között - négy első zápfog
20-24 hó között - négy szemfog
36 hó - négy hátsó zápfog
mia2007
 
 


vagytok még? jöttem! :)
Vendég
 


Én vagyok. köszi Mia, de rendes vagy.
Vendég
 


Hajni: jo hogy anyukad enged meg netezni, pedig mar 11 ora... :wink: :lol:
En is ugy hallottam, hogy a szemfog az utolso... azert azt nem hiszem, hogy ezzel Hanga befejezte volna a fog-novesztest... :)

Agi: Bercelnel ugyanezt vettem eszre, marminthogy kissebb lenne duzzanat a szajaban... mondjuk neki eleg lassan bujnak ki a kis fogacskai, elegge megszenved veluk.

zetus8
 
 


Szia Doo, mizu?
Mia: koszi a tablazatot! Bar mi ez alapjan kicsit le vagyunk maradva fog-ugyben... eddig 5 van kinn, 3 felul 2 alul

zetus8
 
 


Etus, most nem keresek vissza de tudom, hogy Hanga is sántított még ennyi idő után. Még Doo, vigasztalt hogy ez nem hiszti, hanem érzelmi regresszió, mert állandóan cipeltetni akarta magát. De azért akart ölben, mert még fájt neki gondolom, csak már unatkozott egyhelyben. Nem akarlk lebeszélni az orvosról, mi is elvittük maszekon mikor a szakrendelésen nem kaptuk építő választ, de ott sem mondott sokkal többet.
Vendég
 


Búcsút veszek, mert többen is megjegyzéseket tesznek a hátam mögött... :wink: :lol: holnap! pusz

Kép
ági_bp
 
 


Anyukám ha tudná, biztos mondaná: menjél mostmá' aludni... :lol: Ő már alszik lent én fent vagyok. mindenki alszik.
Vendég
 


Ági, ha elaludtak gyere vissza :wink:
Vendég
 


Agi: jo ejt!!
Hajni: hat nemtom mi legyen, mert meg ha maszekhoz vinnem... de ez ugyanaz a doki aki semmit nem mondott azon kivul hogy borogassuk... na majd reggelre kiokoskodom... mondjuk ha ma nem kezdett volna el ilyen aktivan menni, tuti elvinnem. De igy picit megnyugodtam

zetus8
 
 


Szerintem a fogzás mindenkinél egyéni,ugyanúgy mint minden más.

Etus köszönjük szépen

Emmának is 5 foga van.a felső 2 fogára 3 hónapot vártam,mire kinőtt :roll: :roll:
örülök,hogy Bercel lába javulgat. :)
mia2007
 
 


Etus, ebben nem tudok okos tanácsot adni.

Nagyon ügyes Bercel hogy így bírja vasárnapokat. Egész pici korától viszitek magatokkal?
Vendég
 


Doo, hamar meguntál minket.

Etus, részemről szabad kezet kapsz tábli ügyben. Lényeg hogy legyen olyan rovat ahová a dícséreteket és megrovásokat írhatom. :wink:
Vendég
 


dehogy untalak, csak sokat írtatok és eddig olvastam!
Vendég
 


Mivel sehol senki, megyek fürdeni, talán még benézek.
Vendég
 


Doo, akkor ezer bocsánat! :D
Vendég
 


hát nálunk ehhez képest tényleg egyéni a fogzás: 11 hóra megvolt az első 8 foginca. mondta is mindenki folyamatosan, sőt a mai napig h milyen sok foga van :shock: :) sztem a 4 rágó az valóban most jött ki, elég egyszerre. vagyis hármat biztosan láttam már, de lehet h mind a 4 kint van - legalábbis ezt vélelmezem. edig én is abban a hitben voltam h a szemfogak az utolsók, de elég hülyén nézne ki a lyukas fogsor, úgyh sztem ez sokkal jobban hangzó menetrend! :wink:
Vendég
 


ne fürgyé, beszélgess! :lol:
Vendég
 


én azt gondoltam h fordítva van: azért lázas, mert jönnek a fogai.
Vendég
 


Hajni, szeretném megköszönni egy korábbi tanácsodat!!! azt mondtad h fürdessem meg Vikit a kertben és így tovább maradhatunk. nekem ez akkor elég furán hangzott...
ma vendégeink voltak, későn mentek el, erre mondom akkor már fürödjön meg ott és vacsizzunk meg kint, kocsiban elalszik és felhozom, gyorsan visszaaltatom, mint az eski után is és lőn!!! kiválóan működött és olyan hangulatos volt így a kezdődő estében hazaindulni :) szal lehet h ezt máskor is megcsinálhatjuk.
Vendég
 


Maryék elutaztak? nem is emlékszem... :roll: :oops:
Vendég
 


most hirtelen én is úgy elálmosodtam, úgyh megyek.

Kata kezd engem is nagyon aggasztani :roll: :(

Vicuska, te jól vagy? most nem lapozok vissza - tettél már fel új vonit? hányadik hétben jársz?

Szilvi, remélem, nem is kúszik fel többet fiacskád láza és marad a jó kedv is!
Vendég
 


EN is vagyok meg, csak kozben elkalandoztam...
Hajni: Bercel 3 hetes koraban volt a nevado aldasa, azota minden Istentiszteleten reszt vett, egyszer-ketszer nem vittem, amikor beteg volt, vagy elutaztunk valahova... :)
Na lefurodtel? Nekem is kene, de nincs kedvem meg energiam... lehet hogy budosen megy aludni... :oops:

zetus8
 
 


Nah latom itthagytatok... :( Akkor megyek buzologni az agyikomba... :):):) Legalabb Oliver szag alapjan megtalal a sotetben :):)

zetus8
 
 


Doo, biztos hogy ezt a kertes tippet én adtam?? :shock: Nekem nem rémlik, hogy kertben fürdésről beszéltünk. De a lényeg, hogy sikeres volt. :lol:

Etus, én már illatos vagyok, bibibá... :D
Vendég
 


A fogakról én is fordítva gondoltam és nem is adok 100%osan arra amit mond, de lehet éppen igaza is.
Vendég
 


Doo, akkor fogakban elég egyformán haladnak a csemetéink. Úgyhogy számíts rá, hogy hamarosan nő a szemfoga. :wink:
Vendég
 


Nem tudok visszaaludni és inkább kijöttem a géphez.
Ma valami ördög bújta meg a Gergőt mert amikor nappal elaludt meg este is álmában egyfolytában sírt és a szájába nyúkált, meg dobálja a megfeszített testét, már rekedt a hangja is. :?

Hát most nem tudom ez a lázgörcs utáni állapot még inkább kihozta neki a fogfájást, ezt már nem lehet elviselni. :roll:
És képzeljétek már reggel óta nincs még hőemelkedése se :lol: , tehát az oltás miatti 2 napos lázon már szerencsére túl vagyunk.
Délutáni alvásakor megfogtam a homlokát de olyan finoman, hogy lázas-e és pár másodpercmúlva az én kicsi fiam kinyitotta a szemeit, de még így sem tudom ébren volt-e, feltérdelt és morcos arcal 3* homlokon csapott majd visszafeküdt és aludt tovább :roll: :shock: , hát nem kaptam szikrát :shock: mi volt ezt, ilyet még nem csinált, meg hát nem is verekedett.

Este Jani megkapta babakocsiba a gép mellé a Gergőt és itt volt vele 10-től 2-ig,hogy tudjak aludni mert az elmúlt 2 éjszaka nem nagyon tudtam és jól sikerült az alvásom, hogy 2-kor ébredtem és bevittem az ágyba, akkor meg nem tudtam már visszaaludni és kijöttem a Janihoz mert neki még ment a póker versenye.
Lehet, hogy a Gergő hozott neki szerencsét, fogjuk erre, mert Jani 1 órája fejezte be/esett ki és képzeljétek ennyit még nem nyert soha, annyira örülünk, legalább meg van a téli tüzifa ára hurrrráááááá :lol: .
600 induló volt a versenyen és az első 60 hely fizetett és a 19. helyről esett ki és ezzel nyert 680 $, hú ez igen hihetetlen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyszer régen nyert versenyen 200 $ és akkor is majd kiugrottunk a bőrünkből örömünkben, asztalon meg lényegesen kevesebbet szokott nyerni, az tényleg konyhapénz kiegészítés.
:lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Gratulálok Emma járásához nagyon ügyes, és milyen jól időzítette. :lol:
Szegénykémnek a szája, gondolom a vérzés miatt nagyobb volt a riadalom, mint amekkora baj történt. :(
Nálunk a Gergő 2* esett úgy, hogy ömlött a vér a szájából és én mindig arra gondoltam, hogy biztos kitörött a foga.

Ági, az anyakönyvvezetőt inkább nem kommentálom, mert nagyon csúnyát tudnék rá írni. :twisted:

Hű, Hanga nagyon ügyi, ennyi fog egyszerre :lol: . Most akkor hány foga már?

Tegnap olvastam vissza épp Bercel balesetét, drága kicsi lábacskája, de ügyeletre tényleg azért visszük a gyerekeket, hogy ha valami nem oké arra a doki magyarázatot adjon, vagy legalább megnyugtassa az anyukákat. :roll:
Ilyenkor mindig eszembe jut, ha ilyet mond a doki, miért most hozta? Hogy neki nincs gyereke vagy az olyan régen volt, hogy már nem emlékszik rá mennyit aggódott érte?
Etus, mikorra van betervezve nálatok a 15 hós oltást?

Táblázatba ezek a tippjeim vannak, aztán hozzátesztek, vagy elvesztek belőle: :wink: :roll:
Étel-ital, nappali alvás, éjszakai alvás, fürdés, babakocsizás, autózás, mozgás, beszéd, pelenkázás, öltöztetés, játék (esetleg kedvenc elfoglaltság) hirtelen nem jut több az eszembe.
Ilyenekre gondoltál/tatok :?: :?: :?:

Közben sírt a Gergő mennem kellett hozzá, megevett 1 nagy üveg tápszert és már látom világosodik.

Még mindig nem vagyok álmos, ennyit jelent nekem a 4 óra alvás egyben :shock: :roll: , máskor meg ha csak 1 – 1,5 órát alszom egyszerre akkor meg itt panaszkodom nektek milyen fáradt vagyok :roll: , magam sem értem saját magamat! :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Még kicsit visszaolvasok, aztán visszafekszem hátha összejön még egy kevés alvás, mert mindjárt kezdődik a reggeli műszakom. :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!

Elfelejtettem és szégyellem magam :oops: Marcikának Boldog Szülinapot!!!Kata,jó lenne ha jönnél mert izgulunk érted!

Hajni:az ember lánya nem mindig dicsekszik a bénaságával(hintából kiesés).Kint volt a játszón és persze nem eu-s játszi/hinta :x de nem lett semmi baja szerencsére :wink:

Etus:most is magamtól keltem-mindenki alszik :lol: Én ilyenkorán kelő vagyok...Mindig az voltam :wink:

Szilvi:ügyes a férjed.Gergő pedig csak félálomba reagált így-szerintem!

Doo:köszönöm jól vagyok!Még nem tettem fel új vonalzót,addig nem is karok amíg hivatalosan orvosnál nem jártam...Amúgy 4-5 hét között állok!Tünet semmi .

KépKép
vicuska
 
 


Javasolnék módosítást: Etus receptes topikja :lol: :lol: :wink:

Vicuska, még nincs tüneted...Lottival hogy érezted magad?? Nekem majdnem betöltött 6. hétnél kezdtek jönni a tünetek, s eltartottak 12-13 hétig. Az "okosak" mondták is, hogy lány lesz, mert a lányokkal van rosszul az ember. Ha a savanyú uborkát kívánnám, akkor meg fiú lenne...Fúú, mondom, én van hogy azt is kívánom! Ikrek?? :lol:
Én egyre kevésbé hiszek ezekben a "megfigyelésekben", mert úgy látom sok fiút váró anyuka is rossszul van és nem mindenkinek úgy hegyes-gömbölyű a hasa, ahogy "kellene". Bár nálam a rosszullét és az édesség-kívánás bejött. :) :) Tegnap mesélte mamám, régen hogyan jósoltak: ezt figyeljétek :idea: mit mondott ki hamarabb a gyermek, anya vagy apa...mert attól függően lesz a következő bébi lány vagy fiú :shock: :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


népi megfigyelésekben én soha nem hittem. nem voltam rosszul Vikivel - csak a 8. héten volt kis émelygés, de se előtte, se utána. mondjuk, az esti fogmosás kicsit megviselt, de csak később jöttem rá h ez is része lehetett a dolognak, csak olyan lájtosan h az nem volt gond. a hasam meg olllllyan csúcsos volt h 9 hónaposan sem látszott hátulról h terhes vagyok. :shock: 8) anyunak mindkétszer ilyen volt a hasa és van egy fia meg egy lánya :lol: sztem ez alkati kérdés.

jaj, én a receptesbe még nem mertem írni, pedig már fontolgattam :oops: :oops:

Etus, jó az a piskóta, megpróbálom majd! (hajtom a borkő sütőport éppen) de a 2.5 rizstej az deci?

Hajni, tuti te írtad, de az utánaolvasók meg is erősíthetnék. vagy nem tartotok mindent fejben?! :shock: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem az elsővel sem vot semmilyen tünetem(kop-kop)valahogy ez engem elkerül!Nekem nem csúcsos hasam volt én voltam olyan mint egy bálna!A lányom először apát mondta,de szerintem azért mert lényegesen egyszerűbb mint az anya.

egy pár kép: Kép ilyen aranyos is tudok lenni!
Kép ilyen huncut is

Kép és ilyen is ha valami nem jön össze

KépKép
vicuska
 
 


Ó, de kis drága Lotti. Olyan nagylányos ezzel a dús hajjal. Szépséges. :lol:

Nekem is csúcsos hasam volt, hátulról csak a járásomom és a megdőlt testtartásomon látszott. Bezzeg oldalról. Brutális volt :shock: Meg a fejem is malac volt. Úgy értem nem olyan koszos, csak hájas.

Doo, hiszek Neked, csak nem emlékeztem. Na de akkor ha én mondtam mi az hogy elsőre furcsának találtad az ötletem? :shock: :lol: Adtam én már rossz tippet??? :wink: :lol: :lol:

Egyébként Nem csak én felejtek, mert a maszek gyerek szerintem már töbször került szóba. :wink: :P
Vendég
 


Doo, hogyhogy nem mersz a receptes topicba írni? :shock: Hát a Te ötleted alapján nyílt és főleg a Te tortád miatt, hogy azt mindig könnyen megtaláljuk. Szóval elő vele, milyen finomság van a tarsolyodban? :D
Vendég
 


Etus,hogy döntöttél végül? elvitted Bercelt a dokihoz?

Szilvi, gratulálok a jó kis nyereményhez. Ez igen. Nekünk sem jönne most rosszul valami váratlan bevétel. Aaaaannyi előre nem betervezett kiadás van a felújításnál. De muszáj. Holnap kezdik a konyha étkezőt burkolni, az már olyan sokat fog dobni a látványon.

Van valamelyikőtöknek 3 kerekű motorja? Hangának van 2 négykerekűje is de sokkal könnyebb a kismotorral menni, így azt jobban is szeretné. Egyelőre csak másokét próbálta ki, de látom hogy azt jobban élvezte. Viszont könnyebb vele elesni is.

Ági, ezzel még adós voltam: igen a m. gyerkőkkel tornázunk,de mind épmozgású. Szenzomotoros fejlesztésre járnak, ilyen-olyan lemaradások miatt.
Vendég
 


Na végre idejutottam. A gyerekorvos mondta az elmondásom után, hogy bizony a Gergőnek lázgörcse volt, nem érti miért nem foglalkozott vele az ügyeletes orvos :roll: , (a barátnő évfolyam társának a gyermeke is átesett lázgörcsön és ők 1 hétig voltak utána kórházban, de nem találtak semmit sem náluk, ezt most mondta) meg hogy miért nem Fenistil cseppet írt fel, ja és a sumetrolim-ot nem kell adnom.

Viszont most meg lepedéket látott a manduláján és vett belőle mintát és várjuk az eredményét, meg írt beutalót holnap reggelre a laborba teljes vérképre.
A pöttyei már halványodnak de arra azt mondta a lázzal együtt azoknak is már rég el kellett volna tűnniük. :roll:

A száját nagyon fájlalja még mindig szegénykém és azt is megnézettem hátha megharapta közben, de nem, még mindig a 4. rágófoga nem bírt kibújni már hetek óta, és jobban megnézve azt mondta, hogy ott egy nagy vérömleny van :shock: :shock: , ahol a foga jönne és sajnos nem lehet mit csinálni vele, az majd felszívódik onnan lassan ahogy áttör a foga.
Megkérdeztem az anyós :x féle fogorvosi témát, de nem lehet mit tenni, mert ahhoz ugye el kéne kábítani/altatni és 1-2 nap alatt a heg összeforrna a foga meg ennyi idő alatt nem nő ki.

Írt még a dokinő egy gyógyszert amit végbélbe kell helyezni egy újabb lázgörcs esetén, csak az meg éppen hiánycikk :( (még rendelésben sem vették fel, mert nem tudták megmondani mikorra várható, hogy tudnak rendelni :x ) már több gyógyszertárt is felhívtam és ott sincs, Jani sokat jár Pesten munkája miatt és majd ott próbálja kiváltani hátha sikerül.
Holnap 3-kor kell visszavinnem, akkora lesz meg a laboreredmény.
Hazaérve viszont 37,2-es hőemelkedést mértem. :roll: Most mi van már megint, nem tudom :?: :?: :?: :roll:

Már mondtam magamban nem baj, ha szétbontják a házat a gyerekek és rumlit csinálnak, csak betegek ne legyenek!!!!!!!!!!!!!!

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Vicuskának és Katának gratulálok kismamaságukhoz és nagyon vigyázzatok magatokra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pont akkor nem voltam amikor ezek kiderültek, ilyen szuper hírekre visszaérkezni hűűűű de jó. :lol: :lol:

Alexandrával nem éreztem semmit :lol: :lol: , a Gergővel viszont hányinger/hányás :? és nagyon nagy szagingerem :( volt az első 2,5 hónapban és egyiknél sem voltam kívánós.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: