Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!


Csak gyorsan jöttem elújságolni, hogy talán megoldódott a "problémánk" (kopp-kopp , el ne kiabáljam)!!
Bencus ma 05.25-kor ébredt, gyorsan szopizott 10 percig s már aludt is tovább, s 09.40-kor ébredt, szopizott, aztán játszottunk, s most 11.45 óta megint alszik!!!Pont mint régen!! Hátha visszaálltunk!!
Képzeljétek, már hajnal 2-kor aggódtam, hogy mi van már, nem kel az én gyerekem?Bár ekkor már sejtettem, hogy jól fog aludni. Ennek ellenére 5 órától kezdve fent voltam, hogy mikor ébred már!!!

Amúgy tegnap este felhívtam egy ismerősünket aki védőnő, s ő is megerősített abban, hogy valószínű az elmúlt egy hét a fejlődési ugrás miatt volt!!Ne aggódjak!!



Szép napot nektek!!!

Mindenkinek köszönöm a jó tanácsot és a törődést!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy
Örülök, hogy talán rendeződnek a dolgok nálatok, nálunk 2 majdnem átaludt éjszaka után újra kezdődött, már második éjjel az óránkénti kelés. Én ezt már tényleg nem értem. Napközben minden ugyanúgy történik, szóval az nem lehet, hogy egyszer éhes, máskor meg nem... De ma éjjel megivott 150 ml vízet, és kb. 150 ml tápit, és még szopizott is :shock: Szóval nálunk ez valahogy nem akar visszaállni :cry:
Én már nagyon külön akarom tenni Marcit, mert ha nem ugranék oda rögtön, lehet magától visszaaludna, de ugye akkor a párom sem tud aludni, szóval ez így nem jó, de egyszerűen nincs időnk elmenni szétnézni, és megvenni azt az egy-két dolgot, ami ahhoz kell, hogy külön tehessük Marcit. Remélem azért hamarosan menni fog, mielőtt végérvényesen hozzászokik ahhoz, hogy óránként ugrálok hozzá, minden kis nyikkanásra :cry:

Barbamami
Remélem Napsugár már jobban van, jelentkezz minél előbb!

Kismama
A mi dokink azt mondta, hogy csak 38,5 fölött adjak lázcsillapítót Marcinak, alatta nem kell... Szerencsére nekünk még annyi sosem volt!

Akíra
Olyan jó lehet kiskutyázni, bár Kyra mellett?!?!? Én sem tudom elképzelni, hogyan oldanám meg, olyan jó ilyenkor, hogy Max már igazi felnőtt :lol: :lol: :lol: De persze azért nagyon vágyom egy kiskutyira ismét :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Hali!

Barbamami: Mi ez, lehet tudni? Nagyon szoritok nektek, millio puszi es kitartas!!!! Amugy mindig van a babakocsi aljaban egy vastag, 1 vekony pled, esovedo, esernyo, 2-3 pelus, vekony, vastag sapi.... En keszulok mindenre, sztem jol is oltoztetem, de hat ez van. Meg jo, hogy csk sima megfazas, se laz, se sarga valadek, csak natha.

Gyanixi: Nekem a vedono ajanlotta a tejpepet, es a doki se mondta, hogy ne adjam. Nekunk bejott, fel adagot kap vacsira, es nagyon szereti. Neha azt gondolom, kicsit tobbet pukizik tole, mint nelkule, de az sem veszes. Miert ellenzik konkretan?
A zoldsegektol hany? Az azert kemeny lehet :roll: Kicsit probalkozok meg sajat reszelt almaval, aztan ha nem megy, jonnek a bebietelek.
A gesztenyet hogy eszi Reka? Azt a fagyasztott puret adod neki? Hogyan?

Kép
Kép
-macsek-
 
 

 
 

sziasztok!

gyorsan bekukkantottam.megyünk az ügyeletre :cry: :cry: :cry: hajnalban is voltunk de le lettünk baszva hogy minek vittük el a gyereket(39,5 fokkal)doki vett torok és orr váladékot meg kaptunk gyógyit de nem használ semmi.gyész nap egyszer sikerült 39 alá vinnem a lázát.nagyon szarul van szegényem.meg egyszerre jön 2 szemfoga :cry: :cry: jól összejött.na indulunk.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Még egybe vagyok, de nem tudni meddig. Elvileg bármikor beindulhat a szülés. 1cm-re nyitva van a belső méhszáj! Holnap megyek a második nst-re!
Vendég
 


Sziasztok!

Kismama: Jobbulást Patriknak és remélem mihamarabb meggyógyul, de ezt a magas lázat a fog okozza? :shock:

Chrissy: Drukolunk Nektek és kitartás mindjárt babázhatsz, de kérünk ám majd képeket és beszámolot is.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


megjöttünk!

ez a doki legalább normális volt.45 percel a hűtőfürdő után 39,6 volt a láza :cry: :cry: :cry: :cry: kapott szurit.most alszik.
heveny gégegyulladása van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ezért nagyon nehezen kap levegőt :cry: :cry: :cry: ma éjjel velem alszik.ha valami lenne.én meg lesem hogy kap e levegőt.ha rosszab lenne akkor azzonal mentőt kell hivni :cry: :cry: :cry: :cry: remélem nem lessz gond.
kismama18
 
 


Sziasztok!!!


Köszi Nikole!!!Kívánom, hogy nektek is megoldódjanak a dolgaitok!!!
Igen, amúgy így elég nehéz, hisz mnidig ugrasz, ha van valami!!!Én egy percig sem bántam meg, hogy az első pillanattól külön szobába tettük Bencust. Pedig sokan mondták, hogy a kötődés miatt kel, meghogy érezze a jelenlétet!!!Amikor alszik, akkor úgysem érzi, hogy ott vagyok e vagy sem. De amúgy meg mihelyst kezd ébredezni már át is megyek, hálistennek nem alszom túl mélyen!! :)
Kismama!!Jobbulást nektek!!!

Amúgy a 11.45-ös alvásból 14.15-kor ébredt fel Bencu bébym, szopizott, játszottunk, majd fél 5-kor megint szopizott, s aludt egy fél órát. Most pedig már háromnegyed 8 óta alszik. Háááát remélem jó kis alvókája lesz ma is!!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként egy idősebb védőnő ma azt mondta anyukámnak, hogy szerinte az elmúlt egy hét sűrű ébredéses éjszakáinak oka lehet a vashiány is!Amit el is felejtettem, hogy köze lehet hozzá. Ugyanis a 3 hós szurin kaptunk Maltofer cseppet+ folsavat, mert állítólag ilyen idős korra kiürülnek a raktárak, amihez eddig az anyatejen keresztül jutott hozzá. S álmatlanságot, nyugtalanságot okoz. Bevallom őszintén, hogy nem kezdtem el azonnal adni neki, csak 6 nap múlva-most vasárnap-, s lehet, hogy épp tegnapra töltöttem fel annyira a kis raktárait, hogy ismét minden rendben legyen!
Bár halkan jegyzem meg, hogy nekem is szednem kellene vasat, íratok is majd fel a házi dokival+ több zöldséget gyümit is ehetnék!!!
Na szóval, csak összeáll a kép, s talán rendeződünk!!!


Holnap kettecskén megyünk (autóval) Bencussal Debrecenbe vásárolni+ bemegyünk a sulimba is, ugyanis a kozmetikus hallgatóim állandóan írják az e-mileket, hogy mikor viszem már be Bencust, meg amúgy is még pocakosan megígértem nekik, hogy szeptemberben meglátogatjuk őket! :D :D :D :D
Ja és az egyik dm-ben minden 20%-kal le lesz árazva, így bekukkantunk oda is!

Szép estét mindenkinek!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Barbamami!!!
Napsugárnak is jobbulást!!!Sok-sok gyógyító puszika neki!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!

egész jó északánk volt.1 szer kelt fel a cumiáért olyan 2 fele aztán 5 kor megint de még akkor is vissza a ludt.6 kor kelt aztán enni.azóta TV-t néz.nemtudom mit adott neki a doki de mikor 10 fele benéztem rá akkor már nagyon halkan vett levegőt.nem szürcsögött és sipolt.de azért bementem hozzá aludni.igaz én egy darabig lestem de aztán elaludtam.reggel már csak 37,5 volt a láza de azért adtam neki egy fél kupot.meg már egyszer a szivbajt hozta rám.hivtam anyum hogy most jól van a gyerkőc.letettem és abban a pillanatban sugárba lehányt.ujra hivtam anyut hogy mi volt,de megnyugtatott hogy csak a slejm jön ki neki.
ugy néz ki túl vagyunk a nehezén kop,kop,kop.azért a keddet várom,hogy mi lessz a torok meg orr váladék eredménye.

judithappy:

nekem is kéne vasat szednem de nem ír fel az orvosom :x :x :x :x :x azt mondja előbb menjek el vérvételre aztán utánna ha kell ír.ugyanezt mondta februárban is.lementem hozzá mikor még egy hete se voltam itthon vittem a zárójelentésem és mutatom hogy vért kaptam mert pocsék volt a vérképem és hogy ott van javaslatként a vas.de ő így nem írhat fel menjek el vérvételre.kössz mondom mikor kékes lilás volt mindkét kezem.de nem értette meg.hagytam a ..........!majd iratok a nő dokimmal.

chrissyy:

jó hogy jöttél :wink: :wink: lassan tényleg babázhatsz már :lol: :lol: :lol: :lol: aztán majd tessék ám képet feltenni a kis tökösről :!: :!: :!: :!: :!: van akinek írsz ha mész szülni????ha nincs én szivesen bevállalom a szerepet!!!ha gondolod írj privit azán ha úgy van elküldöm a számom!
kismama18
 
 


Kismama, szörnyű lehetett, de a lényeg, hogy már jobban van Patrik. Este Marci is köhécselt álmában, remélem nem lesz beteg :roll:

Judithappy
Mi is szedjük a Maltofer cseppeket, már a második üveggel, hát nekem sajna nem tűnt fel az összefüggés az alvás és nemalvás között. Szóval nálunk nem ez lehet a baj. Tegnap amúgy annyira sírt séta közben, hogy vettünk Dentinox gélt, hátha a foga jön megint. Még ugyan nem igazán látok semmit, de az alsók is jóval előbb fájtak, mint én láttam volna. Viszont ugyanúgy viselkedik. Alig akar enni, fájdalmasan sír, nyűgös. Bekentem este elalvás előtt, de nem aludt tovább, csak 11-ig. Majd éjjel mikor felsírt megint bekentem, és aludt is tovább. Szóval lehet tényleg fáj neki, de ugye ezt csak 3-szor lehet naponta, legalábbis a papírja ezt írja, szóval most nem kenem, inkább majd ha sírdogál :cry:
Nem tudja valaki mi a neve annak a homeos szernek, ami fogzásra van? Bár a gyógyszertárban úgyis tudják. Lehet ma veszek, és éjszakára azt adom neki. Hátha akkor aludnánk, mert már nem nagyon bírom az álllandó virrasztást :cry:
Csak az a gondom, hogy mi van, ha nem is a foga, akkor meg fölöslegesen tömöm ezekkel :roll:

És még egy kérdés:
Ha Marci a vizet csőrős pohárból issza, akkor szerintetek a tápit este abból igya, vagy cumisüvegből???

Kép
Kép
nikole
 
 


Chrissyy
Nagyon drukkolok neked, Marci ilyenkor már nekem 37 hetesen megvolt :lol: Pedig én nem is voltam nyitva...

Kép
Kép
nikole
 
 


nikole:

Patrik is csőrös pohárból issza a vizet de a tápi üvegből adom.nemis férne bele a pohárba annyi tápi amennyit eszik :roll: :roll: :roll:
kismama18
 
 


megint én!

nemtudok mit csinálni :? :? :? :? :? :? mosógép megy,más dolgom nincs.ilyenkor mindig lenn szoktunk lenni.mostmeg még boltba se vihetem le.max 5-10 perc az erkélyen :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( apóka dolizik(most szivesen cserélnék vele :roll: ő szupin érezné magát itthon)

na kéz hátrakötve :lol: :lol: :lol:
kismama18
 
 


Nikole, a homeós neve ami a fogzásra van chamomilla vulgaris 15ch ! Legalábbis nekünk ezt adta a gyógyszertáros! meg a Tftimi is ezt kapta rá, ugyhogy valószínűleg mindenhol ezt adják rá!
Ja, és mi is csak a teát meg a vizet isszuk csőrösből, a tápit még normálból, ugyanazért amiért kismama is írta!

Kismama, remélem hamar jobban lesztek! tudom milyen a beteg gyerekér aggódni...mi is most vagyunk túl a betegségen! Bár nekünk nem kellett ügyeletre menni, nem ment fel annyira a láza, de azért rossz! Tudom én azt! :cry:

Barbamami, mi újság veletek? Lehet már tudni valamit, hogy mi ez?

Chrissy mostmár minden percben lehet baba! Olyan izgi! Nagyon drukkolok neked, hogy olyan szülésed legyen amilyet szeretnél és minden rendben menjen! Aztán kérjük a beszámolót és a sok sok szép képet :) :wink:

:wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


már megint én???????????na jó rövid leszek.

Pici fiam már sokkal jobban van.ez abból is látszik ahogy a szoba kinéz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: na meg beletettem a hordozóba reggel és én még vissza aludtam.aztán a telcsimre keltem és a Patrik meg az ágy végében ált és vigyorgott rám.kimászott a hordozóbol a kis rosszcsont :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pedig be volt kötve :? :? :? :? :? :? :?
szóval úgy néz ki helyrejöttünk.már lázunk sincs :D :D :D annyi hogy még rekedt de az istenért nem issza meg a calcimusc-os vizet.pedig semmi ize nincs.lehet cak én próbálom mindig rosszkor adni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

na aztán mostmár tessék írni!!!!!!!!!!
kismama18
 
 


Hát amennyi tápit Marci megiszik, az belefér a csőrös pohárba :roll: De egyszer mi is nagyétkűek leszünk ám :D
Mondjuk gyarapodik rendesen, most is 200-at egy hét alatt :shock: Szóval szedi meg magát rendesen a kicscsákó, de még mindig "csak" 7,25 kg. Sebaj, nekem így is tetszik :lol:

Akíra, köszi a homeost, hát most elbizonytalanodtam, mert tegnap séta közben is szörnyen fájdalmasan sírt fel 2-szer is, az éjszakát meg átaludta majdnem, egyszer ébredt fél 3-kor, ivott egy kis vizet, és már aludt is 1/4 6-ig, akkor szopi, majd 6-tól fél 9-ig újra szunya. És én is :oops: De annyira jól esett végre aludni!!! Szóval nem tudom, hogy most mi van.

Kismama, örülök, hogy Patrik jobban van, gondolom inkább pakolja szét az egész lakást állandóan, csak beteg ne legyen!

Megszereztük első monoklinkat!!! Én a konyhában tettem-vettem, Marci játszott a szőnygen a nappaliban (amerikai konyhás nappali, tehát egy légtér), egyszer csak sírás, odamegyek, és nem látok semmit. Megpuszilgattam, abba is hagyta, játszott tovább. Mikor enni készültünk láttam meg, hogy a szeme alatt egy púp, ami szépen be is van lilulva, körben pedig piros :shock: Hát valószínű a kisautót "fejelte le" és attól lett, de már szépen visszament a pirosság, csak egy kis lila folt maradt. Olyan rosszfiús, nagyon jól áll neki :D Mikor az apja meglátta, csak annyit mondott, hú anyád nagyon szereti az ilyen rosszfiús pasikat. Hát igen, ismer :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is újra,csak a héten erdőn voltunk és nagyon fáradt vagyok!Még nem tudtam visszaolvasni,de majd bepótolom.

Ma vagyunk 6 hónaposak :!: :D :D

Kedden voltunk méreckedni és Bencus már 8,56 kg és 66 cm!
Már elég sok mindent eszünk,reggel és este eszünk csak tápszert,délben főzi,délután tejpépet kap és délelött kap gyümit is.Az éjszakákat még mindig átalussza a kis drágám.
Már próbálgat mászni,de nem mindig sikerül,de tolatni azt nagyon tud és forogni is! :)

Most mennem kell,mert hívnak :) !De majd még jövök!
Vendég
 


niokole:

hát igen!!inkább rakodok utánna mint óránkét a lázát mérjem.bár ma akkora kupit csinált hogy mondtam neki ha nem fejezi be akkor elviszem dokinénihez és adatok neki rosszaság elleni szurit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: erre KINEVET!!!Pedig próbáltam fa pofával mondani neki.lehet látta a szememen hogy viccelek :lol: :lol: :lol: :lol: aztán persze folytatta.de annyira jó volt látni hogy játszik meg nevet.bár elég furcsán nevet meg dumál mivel be van rekedve.(de legalább nem tud visítani :P :P :P :P :P :P :P :P :P )
kismama18
 
 


dicamama:

Bencusnak boldog 6-ot 8) 8) 8) 8) lassan akkor elindul :lol: :lol: :lol: akkor lessz ám jajj neked :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
kismama18
 
 


Dicamama: Boldog 6 hónapot Bence babának!!!

Kismama: Marci is be volt rekedve nemrég, de akkor ő pont hogy visítani tudott csak :roll: Elég fura egy fiú szájából :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


sziasztok!

nagyon szarul vagyok :( :( mikor felkeltem azt hittem egy egész róka családot fogok az ágyba pakolni :( :( aztán a kávétól csak még szarabb lett,akkor már jöttek a rókák is.remélem nem.......... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: gyógyszer mellet????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!azért délután veszek egy tesztet.
most azon jár az agyam volt e valamikor olyan hogy elfelejtettem bevenni és később pótoltam...............nnnneeeemmmm!!!!!akkor?????na lehet nem várok délutánig!!!

most nézem!!!nem igazán halad az oldal.senki nem ír!!!kivéve azokat akik igen :roll: :roll: :roll: mivan veletek???TESSÉK ÍRNI!!!!!
kismama18
 
 


POZITÍVAT TESZTELTEM :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: LEHET GYÓGYI MELLET BABA???????????????????????BAKKER BE VAGYOK SZ..VA RENDESEN!!!!!!!!
kismama18
 
 


sziasztok!bocs hogy megint bepofátlankodok de folyamatos olvasoja vagyok a topicnak és kismamának szeretnék válaszolni!
igen lehet sajnos gyogyszer mellett is baba a barátnömnek mindkét gyereke igy született!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


köszi virág!!és nem lett semmi bajuk ugye???ettől félek csak!!
kismama18
 
 


Nem nem lett semmi bajuk!ne aggodj nem lesz semmi gond!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


nagyon köszi!remélem énis hogy minden ok lessz.ha egyátalán tényleg baba van :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: kezdem magam beleélni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kismama18
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk csak eddig nem nagyon volt időm írni.

A fogacskánk növőget már átszakította az inyt de még nem bújt ki, de úgy láttom már a másik is elindult de nem nagyon tudom rendesen megnézni mert nem hagyja magát a lurkó. :shock:

Kismama: Gratulálok remélem minden rendben lesz és örülök, hogy Riki már jobban van. Mikor mész dokihoz? :lol:

Dicamama: Boldog 6. hót Bencusnak. :lol:

Mi is holnap leszünk 6 hónaposak. Olyan gyorsan eltelt ez a fél év.

Mi van a többiekkel? Nika, Tftimi, Barbamama, Sch. Judit stb. ?????

Remélem Napsugár már jobban van!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Kismama: Nekem a doki mindig azt mondta az első 12 hét a mindent vagy semmi elvén alapul. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Virág nem pofátlankodtál be gyere nyugodtan és szólj hozzá amihez csak tudsz szívesen láttunk. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


krisy:

jövőhéten szabin lessz tehát valószinü utánna megyek.a feleségével beszéltem ő majdnem bezavarta hogy nézzen meg mert ő tudni akarja hogy lessz e ujjabb Karczag baba :lol: :lol: :lol: :lol: mert ugye a felesége a gyerekdokink :lol: :lol: :lol: :lol:
énis örülök hogy Patrik már joban van.már a hangja is kezd visszajönni és már kap az orrán levegőt :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P most mindenáron a székem akarja leerszeteni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
kismama18
 
 


ja és csináltam mégeggy tesztet és az is ++++++++++++++++++++++++++++++ lett :!: :!: :!: :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: 2 teszt meg csak nem hazudik :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
kismama18
 
 


kismamagratula:) bár ugy emlékszem hogy ti később szerettetek volna ugye tesót?

nika70
Salgótarján
 
 


nika:

igen sokkal később szeretünk volna.de így sikerült:)és apa még nemis tudja :roll: :roll: :roll:
kismama18
 
 


Kismama!!!

GRATULÁLOK!!!!Látod a neved nem hazudik!! :D :D :D :D :D :D Jó egészséget!!Nyugi, nem lesz semmi baj!!!


Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy akinek jött már fogacska, az tapasztalt-e olyat, hogy a bébi az alsó ajkát szívta be a szájába, s közben nyöszörög+ a nyelvecskéjével "dörzsölgeti " az ínyét???!!
Lehetséges, hogy megindult a fogzásunk??? Bár én nem látok semmi erre utaló jelet, habár mintha kicsit kifehérdett volna az alsó ínye??!!Közületek kinek mikor jött ki az első fogacska???Írjátok meg legyetek szívesek!!


Egyébként nálunk minden OK.
Holnap 11-re visszük Bencust az első babaúszás foglalkozásra!Nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy milyen lesz a fogadtatás!!!A kádban borzasztóan szeret pancsizni, hátha szeretni fogja. Úgy döntöttünk, hogy bérletet veszünk, hogyha bejön Bencusnak, mert így csak 14.000 Ft-ba kerül, amúgy meg 2700 Ft/alkalom. Hááát nem mindegy!!! :D :D :lol: :lol:

Szép délutánt nektek!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Kismama gratulálok!és igaza van krisynek 12.hétig mindent vagy semmit!de nem lesz gond a lényeg hogy ne aggodj semmin!

krisy aranyos vagy köszi az invitálást már egyszer még az elején gondolkoztam csatlakozom hozzátok mert lecsuszok minden évbe a babárol igy most is 2007röl!másik topicba irok folyamatosan de titeket is már az elejétöl olvaslak és gyönyörködöm babáitok fotoiba!

mindenkinek szép hétvégét!

ha majd olyat olvasok amihez hozzá tudok szolni ugyis irok persze csak ha nem zavar titeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


AZUTÁNN HOGY MEGNYUGTATTÁL ENGEM NEM ZAVAR HA ÍRSZ!!!!ÉS SZRINTEM MÁST SEM FOG!!!
kismama18
 
 


ha szeretnél mégnagyobb nyugtatást mindjárt rakok fel kiscsajrol képet!gyönyörü szerintem és makk egészséges!kisfiurol is találtam képet öt is felrakom ö is aranyos és ö is makk egészséges!meg hát aminek most köszönheted a babát az hogy kevés hormontartalmuak a gyogyszerek ezért nem is olyan hatásosak de ezért nem is olyan veszélyesek!
Kép
Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Most olvastam a másik topicban hogy:
Chrissy Martinkája 12-én 22.38-kor 3000grammal, 52cm-rel megszületett! Mindketten jól vannak!

Ezúton is gratulálunk és jó egészséget és sok sok tejcsit! Kérünk majd szüléstörténetet és képeket is. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


chrisssy: hatalmas gratula!!!!Sok egészséget, örömet nektek!!
Kismama: hát nem semmi!!!! :roll: :lol:
Akkor most ez nagyon izgi nektek??!!!??Párod mit szól??

Kép
gyanixi
 
 


sziazstok!

chrissy:

nagy nagy gratula!!!!!tényleg nem kellet már sokáig várnod!!!!


apa nagyon jól fogadta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: este mikor elfeküdtünk mondtam neki hogy simizze a pocimat."miért megint fáj??"kérdezte!nem csak Patrikot is sokat simizted és a tesó is megérdemli. mondtam!erre felült és kérdezi MIVAN?????mondom nyáron jön a kistesó!lehuzta rólam a takarót és mondta tesókának hogy nagyon váratlanul jöttél ám.de nagyon örülök neked.ja és ha lehet ne kukacosodj meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aztán kaptam egy nagy puszit!!!és aludt.reggel azt mondja álmodta hogy tesó lessz vagy tényleg lessz :P :P :P :P :P :P :P :P kis kuka apa.ugyhogy megint először a pocim kap puszit utánna én.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Köszike a gratulációkat! :D

Krisy79!
Boldog 6.hónapot Dávidnak!
Hát igen,gyorsan eltelt ez a félév!

Kismama!
Gratulálok!Biztos minden rendben lesz és fő a nyugalom!!!
Nézd a jó oldalát:legalább együtt nőnek fel! :wink: Eleinte biztos nehéz lesz 2 gyerköccel,de mikor már nagyobbak lesznek akkor sokkal könnyebb dolgod lesz velük! :)
Mi is szeretnénk még egy babót,de majd jövöre kezdünk el próbálkozni!

Chrissyy!
Hatalmas gratula!Jó egészséget és sok-sok tejcit!!!!Képeket kérünk és a szüléstörténetet is!!!

Barbamami!
Remélem már jobban van Napsugár!!!Jobbulást nektek!
Vendég
 


Chrissy:HATALMAS GRATULÁCIÓ:EGÉSZSÉGET,SOK TEJCSIT ÉS ENNÉL IS TÖBB BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!

kISMAMA:neked is gratuláció....néha én is gondolkozom hasonlókon,de majd jövőre!

JUDITHAPPY:nekünk még nincs fogacska,de különbnél-különb gyakorlatokat végez a kicsi szájával-ínyével.

KépKép
vicuska
 
 


sziasztok!

gyönyörü napom volt!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mentünk mamámékhoz reggel és az autópályáról egy hülye autós kihajott elénk.apum hiába fékezett belementünk aztán meg a mögöttünk jövő belénk :cry: :cry: :cry: áldom annak a nevét aki kitalálta a biztonsági gyerekülést.így szerencsére Patriknak nem lett semi baja!meg mi is be voltunk kötve.csak a kocsi bánta :cry: :cry: :cry: :cry: pedig apum nem igazán köti be magát de ma valamiért megtette.

és vannak olyanok akik az ujszölöttet úgy viszik haza hogy anyuka fogja a kezébe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: én addig nem engedném el a korházból a gyereket míg bele nem teszik hordozóba vagy olyan mózesbe amit be lehet kötni.de komolyan.most ha Patrik az ölemben ül akkor repült volna!!!pedig nem mentünk gyorsan csak már nagyon közel voltunk a lejáróhoz mikor az a f... kikanyart.és még a gázra se nagyon lépett rá!!!
kismama18
 
 


sziasztok!


chrissy!!!
GRATULÁLUNK! JÓ EGÉSZSÉGET!

Ma voltunk babaúszáson első alkalommal, nagyon élveztük mindhárman!Most csak ennyit tudok írni, mert megébredtünk!
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Már tényleg jó régen voltam, de olvasgatni be-be jártam. :lol:

Krisy!
Köszi a hiányolást, tök jól esett! És köszi a hírt is Chrissyékről!

Crissy!!!
ÓÓÓÓÓÓÓÓriási gratula Nektek, nagyon örülök, hogy most minden rendben volt! Martinnak külön puszi! Ha valakik, hát Ti nagyon megérdemeltétek ezt a kisfiút, azok után, amiken átmentetek!
Képekkel és beszámolóval várunk vissza!
Sok-sok tejecskét és jó egészséget!!!

Kismama!
Neked is gratula, de egyelőre csak halkan. (a saját esetemből kiindulva, de Nálatok minden rendben lesz!)

Most mennem kell, mert vendégek érkeznek és még úszik a lakás. :oops:

sch.judit
 
 


Sziasztok! :lol:

Ma már itthon vagyunk.Letellt a pihi a Balcsin.
Nemsokára lesz beszámoló és képek is majd!
Holnap 11-re megyünk tanácsadásra! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja, még nem is írtam meg:

KIBÚJT AZ ELSŐ FOGACSKÁNK :!: :!: :!:
A nagyszüleimnek ma volt (illetve pénteken, csak ma ünnepeltünk) a 60. :shock: házassági évfordulója. Hát Balázstól egy fogacskát kaptak ajándékba a Dédiék!

Amúgy jó sok mindent csinálunk már mi is, éppen ezért szinte állandóan a nyomában kell lennem, mert nagyon ravasz egy gyerek.

A bébikomppal úgy közlekedik, mintha oda született volna. :? Így eléri az újságtartót és ami újságot talál benne, azt pici fecnikre széttépi. :twisted: Ha onnan elrángatom, akkor 2 másodpercen belül a virágoknál van és azokat cibálja. :twisted: Egy kaspó már el is halálozott. :cry:

Nekünk nem sima esésünk volt, hanem kompos. :? Szépen felborult, de szerencsére nem lett semmi baja. Mondjuk én tutira biztosra vettem, hogy hamarosan el fog vele esni., már szinte vártam. :oops: Apa szegény úgy megijedt... Szerencsére a szőnyegen volt a játszószőnyeg, annak a szélében akadt meg a komp és a játszószőnyegre esett.

Már csak egy-két nap kell és mászunk. A tolatás megy ezerrel, meg a gurulás. Ott hagyom a szoba egyik felében és fél perc múlva bemegyek a nyüszögésre, hát az asztal alatt fekszik beszorulva. :roll:


Egyébként egyre jobb VELE az élet, nem is tudom eddig hogy bírtam ki Nélküle. IMÁDOM, egyenesen szerelmes vagyok a fiamba! :lol: :lol: :lol:




Bocsánat, hogy "ömlengtem" a gyerekemről :oops: (nem szokásom), de most olyan régen írtam már, hogy ezeket el kellett mesélnem.

Pusz mindenkinek és jó éjt!

sch.judit
 
 


CHRISSY HATALMAS GRATULA NEKTEK! :lol:
KISMAMA NEKED IS GRATULÁLOK! JÓ EGÉSZSÉGET MINDIG! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja, még nem is írtam meg:

KIBÚJT AZ ELSŐ FOGACSKÁNK :!: :!: :!:
A nagyszüleimnek ma volt (illetve pénteken, csak ma ünnepeltünk) a 60. :shock: házassági évfordulója. Hát Balázstól egy fogacskát kaptak ajándékba a Dédiék!

Amúgy jó sok mindent csinálunk már mi is, éppen ezért szinte állandóan a nyomában kell lennem, mert nagyon ravasz egy gyerek.

A bébikomppal úgy közlekedik, mintha oda született volna. :? Így eléri az újságtartót és ami újságot talál benne, azt pici fecnikre széttépi. :twisted: Ha onnan elrángatom, akkor 2 másodpercen belül a virágoknál van és azokat cibálja. :twisted: Egy kaspó már el is halálozott. :cry:

Nekünk nem sima esésünk volt, hanem kompos. :? Szépen felborult, de szerencsére nem lett semmi baja. Mondjuk én tutira biztosra vettem, hogy hamarosan el fog vele esni., már szinte vártam. :oops: Apa szegény úgy megijedt... Szerencsére a szőnyegen volt a játszószőnyeg, annak a szélében akadt meg a komp és a játszószőnyegre esett.

Már csak egy-két nap kell és mászunk. A tolatás megy ezerrel, meg a gurulás. Ott hagyom a szoba egyik felében és fél perc múlva bemegyek a nyüszögésre, hát az asztal alatt fekszik beszorulva. :roll:


Egyébként egyre jobb VELE az élet, nem is tudom eddig hogy bírtam ki Nélküle. IMÁDOM, egyenesen szerelmes vagyok a fiamba! :lol: :lol: :lol:




Bocsánat, hogy "ömlengtem" a gyerekemről :oops: (nem szokásom), de most olyan régen írtam már, hogy ezeket el kellett mesélnem.

Pusz mindenkinek és jó éjt!

sch.judit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: