Új privát üzeneted érkezett!

Na olvasok megint vissza, és még mindig csak az éjszakánál tartok...

Böbi, mi lennénk az élő ellenpélda, Marci ugye sokáig szopott, és asztmás volt, allergiás, vagy négyszer volt kórházban ezzel-azzal. Míg ott van pl Zsófi - bár én nyolc hónap szoptatást sem neveznék kevésnek, csak őt ismerem - aki eddig kétszer volt náthás és kész. Ennek ellenére nem bánom a dolgot, és azt gondolom, nem tudhatom, lehet, hogy nem nőtte volna ki az asztmáját, vagy súlyosabb lett volna, ha nem kap anyatejet, vagy ilyesmi.

Nekem is fura, ha nem kell valakinek a felajánlott anyatej, én is előbb adnék azt adott esetben, mint tápszert.

Szofi, nagyon szépet írtál!

Reny, jobbulást a lánykáknak!

Gyöngyi, a nicked új értelmezése :lol: :lol: :lol: köszi a megnyugtatást!

Hunccutka, milyen állás? Drukk az interjúhoz!

Nóra, azért kérdeztem Bercit, mert akkor a szülinapomon van a névnapja :) de jóóó :) most második éjjel nem szoptattam, kisfiam tegnap fél hatig, ma negyed hétig aludt! De már azóta is ittam, hogy szoptattam éjjel, fél-egy pohár szerintem belefér. Terhesen nem ittam. Hozzátápi, szerintem próbálgasd, kóstoltasd, ha nem jön be valami 3-4 napig, akkor keress újabb kaját, de nem lesz baj abból se, ha még pár hónapig csak anyatejen él. Valamire meg majdcsak rákattan :)

Réka, gratula Babókánal a forduláshoz!

Nekem is van meitai-om, és én is részben innen lestem, részben meg Pannditól. Sőt eladtam hatot az anyatanyán :D

Tinu, mi voltunk kinn sétálni! Holnap is mehetünk! Ebédre Veszprémbe megyünk, de reggel pl?

A kari ajis húzásra én is jelentkezhetek, távhúzásos, postázós formában? Éngyerekemet nem kell megajándékozni!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Szia Moncsi, én új vagyok :) boldog félévet Samunak! Nagyon szépek a kisfiaid :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Szia Timi! Próbálok tájékozódni, látom, hogy több új mami van, de mindig csúszásban vagyok.

Samu is bőszen szopizik még, bár pár napja adok neki egy negyed almát, amit ügyesen megeszik, de a mai végtermékből arra következtettem, hogy ugyanúgy jött ki, mint ahogy bement. (nem akarom részletezni). Talán szoknia kell az újat, vagy várnom kéne még egy kicsit. de olyan kis lelkes, és az utóbbi időben nagyon bámulja, ha valaki eszik mellette.

Tudom, már lecsengett a téma, de végül én is beoltattam Mátét és magamat is h1n1 ellen (apa is megkapta).
Kis ügyeskémet az oviból vitték fel, és olyan ügyes volt, hogy nem is sírt.

Jelentem: 2 adag mézespuszedli sütésével, díszítésével elkészültem. Ezzel talán én vagyok az első karácsonyra készülődő anyuka (bár ti meg szervezkedtek az ajándékozással).
Egyébként nem magam miatt vagyok ilyen "fürge", az oviban szerveznek a Télapó műsorral egyszerre egy kis adventi vásárt, arra készítettem. Máténak annyira ízlik (tavaly is), pár adag még biztosan vár rám .

Reny! Gyors gyógyulást! De most már komolyan. Amikor csak jövök, mindig azt olvastam, hogy nálatok vki beteg (te, Amina).
Hess betegség!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 

 
 

Timi: bakker, elfelejtettem, hogy mentek holnap ebédre. :oops: Hánykor indultok? Akkor előtte összehozzuk. :wink:

Pandi: teljesen igazad van, ezt kifelejtettem a leírásból, hogy abszolút úgy gondolom én is, hogy az evolúciós meggondolásokon túl (ami túl általános), az egyénileg követendő szerintem is az, hogy az ember lánya (=anya) próbáljon figyelni a gyereke igényeire és azt összehangolni a sajátjával. És addig szoptasson, amíg nem okoz gondot akármelyiküknek. Én is elválasztottam Tücit 13-14 hósan, mert nekem már sok(k) volt, amit művelt. De ne azért ne szoptasson sokáig, mert zavarja, hogy beszél a gyerek. Ez egy olyan érv, ami igazából csak mellébeszélés. Van ennél igazabb indok is, csak lehet, hogy azt nehéz megtalálni. Engem az zavart, hogy Tüci rángatta fel a pólóm, de nem szopott, csak hülyéskedett és mindezt percenként. Tök mindegy volt, hogy beszél-e vagy sem, amúgy ő nem beszélt 1 évesen, másfél évesen is csak pár szót, utána lendült be. De ugyanúgy szerintem ez az immunanyag dolog is olyan racionalizációszerűség. Az ember lánya nem azért szoptat sokáig, hogy a gyerek megkapja az immunanyagot, hanem azért, mert valamiért kötődik a szoptatáshoz lelkileg. Ami nem baj, ha ez a gyereket nem gátolja a fejlődésben (ezért van azért tényleg szerintem egy életkori határ, én nem igazán tudok azonosulni azzal, hogy ödipális korú gyereket szoptasson az anyja :shock: ).

Na abbahagyom a szófosást a témában, de szerintem érdekes amúgy, sokat gondolkodok ezen, mert ugye annyira feltűnő a régi és az új szokásrendszer közötti különbség és az ember próbál kiigazodni rajta. Bár talán már írtam, hogy pl. a nagyanyám az apukámat is 3-4 éves koráig szoptatta. Igaz, akkor más világ volt, az apám 47-es születésű. Meg aztán utolsó gyerek volt. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Timi!
Jelentkezhetsz persze!De mi az h te gyerekedet nem kell megajándékozni.Akkor te kinek akarsz adni?Ez úgy lenne h bedobjuk a neveket egy kalapba és kihúzzuk hétfőn.Aki nincs ott annak is húzunk,majd ráírjuk h kié és levélben értesítjük őket! :wink: Tehát így működne a dolog!
Azt még nem tudom h titkosan csináljuk e és meglepetés legyen h ki kitől kap vmit(szerintem így kéne,ez tök izgi 8) )vagy legyen teljesen nyílt.

Moncsi!
De jó h jöttél!!!Nagyon szépek a fiacskáid!!!Amúgy hogy vagytok?Írj már pár sort Samuról!!!!!Elkezdtétek a kóstoltatást?Hány kiló?Alszik éjjel?Fogak? 8) Máté sokat szeretgeti?

annus11
 
 


Na látom Moncsi írtál még :lol: Majd minden kérdésemre választ is kaptam 8)

annus11
 
 


Reny, most már tényleg véget érhetne ez a beteg-széria, oscillococcinumot nem próbáltátok még? Amina is kaphatja, nekünk bevált, bár lehet, csak a placebó-hatás miatt. Jajj, és egy vicces, remélem nem sértődsz meg, csak én tényleg jót nevettem: sógornőm motoszkált mögöttem, rávetett egy tekintetet a képernyőre, azt mikor megy el mögöttem, kérdezi, ki az a görény. Én nézek rá, hogy mi baja van? Mondja, hogy ott volt, hogy vkit görénynek hívnak. Mondom beteg, nincs senki, aki görény lenne. Hááááát, Te voltál, azt hitte, a _ egy ki nem írható betű, és g_reny = görény. Bocsi, de nem tudtam nem megosztani :lol:

Annus, ha ÚjHannus mi vagyunk, akkor részünkről oké :)

Kik mennek hétfőn? Mindenki hiperegészséges? Oda merjünk köszönni szerintetek? Hiperpara...
bangla
 
 


Moncsi tééényleg, lassan itt az ideje a mézeskalácsozásnak, én Mikulás körül szoktam. De kéne rács meg tepsi a sütőmbe hozzá... (új konyhám van a féligkész házunkban, használt bútorral és sütővel, amiből ezek hiányoznak...)

Mi is beoltattuk magunkat, Marcit is.

Tinu, nincs pontosan megtervezve, mikor indulunk, itt is baba, ott is baba :D Nektek hogy van a napirend, mikor keltek? Egy reggeli séta? 8-9 körül? Vagy az korai? Jó lenne, ha szebb idő lenne...

Nagyon érdekes szerintem is a szoptatás téma, én is sokat agyalok rajta és a különbségeken. És hogy mit fogok vajon mondani 30 év múlva a menyemnek, ha egyáltalán megkérdez, vagy mit fogok szólni, ha ő elmeséli, hogy addigra esetleg kitaláltak valami totál mást... de nem hiszem, hogy kitalálnának, nem tudom.

Annus, köszi :) hát igen, igazad van, ilyen kihúzósat nem lehet úgy csinálni, hogy csak én húzzak ki valakit, csak arra gondoltam, hogy mi még elég ismeretlenek vagyunk Nektek, meg a kölök feleakkora... de én szívesen megajándékoznék valakit :) írjál fel légyszi, és dobok egy mailcímet is!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Tinu, és apukád emlékszik a szopizásra? Mert Marci nem. Nem mintha baj lenne, ha emlékezne :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Hoppá, már kezdő felhasználó lettem! Avatart mikor tölthetek fel? :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Bocsi Reny!, de én röhögtem egy jót Bangla görényes szorján ...

Annus: ami még lemaradt. Samu 7 kg fölött járhat, 2 foga van kint, 3. bújóban, és mostanában megint szörnyen alszik. Jópár éjszaka 4-5-ször kelek hozzá.
Este is nehezebben alszik el, egyébként egy áldott jó, nyugis, édes kisbaba. Hasról hátra és vissza is fordul, próbálkozik mászni, de inkább még csak tolat.
Máté nagyon szereti, sok puszit ad neki, ölelgeti, reggel nyugtatgatta: Nincs semmi baj, Samci babám, itt van a kis bátyuskád.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Marci nem emlékszik? De fura.

Na megyek, mert levelet írunk a Jézuskának :wink:
Vendég
 


Marcinak béna a hosszútávú memóriája, lehet, hogy más gyerek emlékszik, nem tudom, de ő sok más olyan dologra sem emlékszik, ami 3-4 éves korában volt. Nem tudom, ez normális-e, idegesít néha, de nem tartom azért aggasztónak.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Most aztán reszkessetek Csajok! Visszajöttem!
:lol: :lol: :lol:
Van gépünk, és van netünk is, uh most már elvileg minden oké, és jönni fogok ahogy ezelőtt! ,

Ancsika!!

Megkaptad az e-mailt amit küldtem? Csak mert semmi visszajelzés nem volt az ügyben... :cry:

Most megint felvilágosíthatna valaki, hogy mi zajlott az elmúlt héten!?

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Most úgy elszontyolódtam, ma sem megyünk úszni. :( Szitál a köd, és apa nem hajlandó ilyen időben kimenni a lakásból. Én meg egyedül nem tudom lebonyolítani a babúszást, mert gyalog mehetnénk csak kendővel, a babakocsit nem lehet bevinni az usziba, meg hely sincs neki. Nem lenne, ahova letenni a gyereket, amíg felöltözöm. Olyan rosszul esett, tudja István, hogy készültem rá, és akkor sem jön. :? Jövő hétre megígérte, de általában hétvégén vagy munka van, vagy családi ebéd. Már 3 hete nem voltunk.

Most totál rossz kedvem lett. Bocsi, hogy siránkozom itt nektek, de most per pillanat nincs más, akinek siránkozhatnék.

Réka

rekap
 
 


Tinu,ezzel sem értek egyet,már ne haragudj, de az hogy beszél, jár=már nagy ember, ugyanolyan indok a szopi abbahagyásra,mint bármilyen más. Lehet, hogy valaki ezzel már nem tud azonosulni. Ezt el kell fogadni,és nem kell mögötte egyéb okokat kutatni. A lényeg, hogy jó legyen mindkettőjüknek. Én azt is elfogadom, ha valaki azért nem szoptat egyáltalán,mert félt a melleit. Saját teste, saját gyereke, ő dönt, ezzel senki másnak nem árt, és senkinek semmi köze a döntéséhez. De erről már régebben volt szó.El kell fogadni mindenkit úgy,amilyen, és ahogy látja a dolgokat.Nem kell vele egyetérteni, de tisztelni igen.
Mielőtt bárki beszól, hogy túl lett ragozva, csak annyit, hogy van mondandója Tinunak is ,nekem is és kiírjuk magunkból. Senkit sem bántunk, kedves és normális a stílusunk. :wink: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Réka, fel a fejjel, nem tudok konkrétabbat írni, amivel felvidíthatnálak, de megértelek. Várj csak...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Annus!
Menniyért vetted a mosható pelusokat????

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


... itt egy kis vidító :D

Kép

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Réka, megértem. Az embernek már lassan egy Tescós vásárlás is maga Disneyland, nemhogy egy pancsizós babauszi. Sebaj, hétfőn tali, jövő hétvégén meg sellőlányoztok :-)

Annus, sztem az lenne a tuti, ha top secret lenne, ki kit húzott. Csak az a sanda félmosoly, meg egymás méregetése...hehehe...

Timi, gondolod, hogy egy tiszteletbeli májusi bébinek nem tudnánk mit ajándékozni? Na menj már... :D

Fél éves Samu és bátyókája is nagyon szép :-) Imádom a csíkos kardigánokat :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kutyafüle, SZERINTEM :D attól, hogy egy gyerek jár és bizonyos szinten beszél, ami mondjuk egyéves kora körül, utána pár hónappal van, még messze van a nagy ember kategóriától, még pici gyerek :) de teljesen egyetértek a mondandód lényegével.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi!
Helyes ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Trixi!
Hu...a 20 db volt 35,de ezt 2 részletben vettem.Egyszer vettem 5dbot,aztán 15öt.Kb 2ezer dbja,de ad kedvezményt nagyobb mennyiségnél,legalábbis akitől vettem!

Réka!
Jaj nagyon sajnálom...mi meg mentünk volna ki mert menni kell boltba,erre a férjem h en menjünk...jó,mondom oké.De akkor nem tom mit eszünk...erre most meg menni akar....na mondom gyerek alszik,sötét is lett....pasik!!!!De lehet mindjárt lezavarom egyedül!

annus11
 
 


Trixi, üdv újra itt. Minden OK (mármint a körülményekhez képest)?
Volt némi perpatvar, meg lett egy csomó új mamink és blogban lehet szavazni a topik jövőjéről (nyílt vagy zárt).

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, tiszteletbeli májusi babó? Juhhú, köszi! :lol: :oops:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Moncsi, most látom, Ti Somogy megyében merre vagytok? Én siófoki születésű vagyok és a szüleim most onnan 10 km-re élnek, megyünk olyan háromhetente arra...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Bangla! Itt görényke. :lol: Már én is kiraktam ezt a szót a nevemből, de mivel eddig még senki nem görényezett le, gondoltam másnak nem tűnik fel. Erre jön egy sógornő és összerakja. :D Viccet félretéve nem haragszom, nem vagyok olyan sértődős fajta, most legalább lesz min röhögni. Jobb, mint vitatkozni. :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Timi: 8-9 körül??? Akkor még fagy! :shock: :lol: De komolyan, olyan 10 körül nem lehetne inkább? :wink: Max. egy fél óra lesz belőle, megnézzük, megszagoljuk egymást, aztán legközelebb folyt. köv. :P Ez a szagolás úgy tetszik, Reni épp tegnap mondta, hogy Amina ha álmos, akkor szagolgat. Szerintem olyan cuki dolog.

Kutyafüle: ja, mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolni szopi ügyben, én nem fogok senkit a falhoz állítani emiatt, de azért mégiscsak van különbség aközött, hogy CSAK az anya szempontjai érvényesülnek (lsd. mellek állapota), vagy CSAK a gyereké (harapás hagyása pl.). Amúgy sokkal kevésbé ítélek el bárkit a véleménye miatt, ha legalább TUDJA, hogy valamit miért csinál, mintha magának sem vallja be, meg ködösít, és közben kitalál mindenféle indokot rá, hogy valamit miért csinál. Nekem - nyilván az érdeklődésem és foglalkozásom miatt - fontos igenis, hogy valaki kutakodjon magában a motivációk iránt. Ha valaki tudatosan választ valamit, akkor legalább azt gondolom, hogy szabadon választott és jobban el tudom fogadni. Míg ha maga se tudja, mit miért tesz, de közben meg dumál, hogy így kell, úgy kell, azon felhúzom magam. (Most esküszöm, nem gondolok senkire személy szerint, hanem általánosságban beszélek.)

Kép
Kép
tinu
 
 


De, 10 körül is lehetne, szaglászás tényleg jó :) sőt én lehet elindulok sétálni, amikor úgy gondolom, hogy Regő elaludna a babakocsiban, és 10 körülre Felétek kanyarodok és megcsörgetlek. Majd még egyeztessünk, rugalmasan, jó?

Egyébként 7-8 fok van olyankor :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Amina orrfolyása úgy tűnik vaklárma volt, valszeg a száraz levegő csinálta az orrdugulást, mert azóta semmi. Mira köhögése sajnos maradt.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Timi!
Én andocsi vagyok, Siófok-Kaposvár félúton.
Regő - gyönyörű név. Az én listámon is rajt volt, de sajnos a férjemnek nem tetszett.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Akkor mi vszlg jóval olcsóbban tudunk majd hozatni Írországból. Ha tudok konkrétat, jelzek, hátha kell valaki másnak is! :lol:

Gyöngyi!

Viszonylag rendben vannak a dolgok, 1-2 apróságtól eltekintve, de ezek is megoldódnak talán előbb-utóbb. Csak a lakásunk menne már el..... :roll:

Inciékkel mi van? Tudtok róluk valamit? Én lemaradtam a betegségnél...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Andocsi??? Azta, hát mi hányszor biciklitúráztunk oda kamaszkoromban! Panndival is! :D a zarándokházban aludtunk. Ismerheted egy volt osztálytársamat... és anyukám ott tért meg a templomban, míg engem műtöttek Kaposváron. De jó, akkor szerintem földik vagyunk :)

Ja és köszi a név bókot, én beleszerettem :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Köszi a biztatást, lányok. Közben apa valószínűleg rájött, hogy ez nem volt szép tőle, és kiengesztelt egy pizza+tiramisu kombóval. Most várom, hogy megjöjjön az ételfutár. :)
Nagyon remélem, hogy jövő héten összejön, mert ha nem azt hiszem mosolyszünet lesz.

Trixi: Én is olyan pelust szereztem be, mint az Annusé, csak tépőzárasat. Én az ebay-ről rendeltem, 10 db. volt 18000 Ft, és ebben dupla betét van. 3 napja használjuk, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, már bánom, hogy a babamama expón sokkal drágábban vettem más márkákat is.

Réka

rekap
 
 


Timi: oké! Rugalmas leszek. :)

Reni: na majd csak meggyógyul Mira is. A te torkod hogyan van?

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi!
Nem,sajnos Inciről sincs hír....remélem h meggyógyultak és jelentkezik ő is!
Igen,olcsóbb külföldről,de én itthon vettem egy lánytól.

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, az ajándékozásra beírt Balázs, az én Balázsom? :oops: Ha igen, akkor húznátok a nevemben? Ahogy írtam (bár senki nem reagált rá :o), szívesen elmennék én is egy talira (leginkább a decemberire), de a hétfői semmiképpen nem jó. Természetesen már, ha mehetek, mint igen-igen ritkán idelátogató anyuka.

Akkor végülis csak kanalaz a nagylány! És nem válogat? Inni mit adsz neki? Könnyen megszokta a hozzátáplálást?

[quote="aerfen"]R írta:aerfenéka, megértem. Az embernek már lassan egy
Tescós vásárlás is maga Disneyland

Gyöngyi, drága, ez szerintem a hónap mondata :D Marci hogy van mióta féléves?? :)

Réka, sajnálom, hogy elmarad a mai Disneyland :), esetleg rakj be egy jó filmet, pattogatott kukorica, alkoholmentes sör :?: :P
Mire megírtam, látom apuci kedvedre tesz! :)

Reni, remélem valóban ennyi volt csak a "betegség"!!!!!!

Nagyon édes a féléves Samu (no meg a bátyus :)) és a mosolygós Regő, Dani is!!!

Szofi, ti már hazafele? Remélem rendben hazaértek ebben a szörnyű időben! :(

Jajajajajaj, erlomlott az én jó kisfiam. :( Egész nap képtelen vagyok letenni az ölemből. :( Ahogy leteszem, rögtön üvölt, de tényleg nem nyafog, üvölt. Pedig a fogát még mindig nem látom, semmi szemmel látható tünet nincs amire ráfoghatnám. Már leszakad a karom. :cry:

Közben a 2 törpördög "takarít" Rolcsi ablakot mosott a hátmosókefémmel, Noémi ugyanerre a kefére ketchupot nyomott és felmos vele. :mrgreen: Ééééédes segítőkész gyerekek! :)

Panndi, szerintem is az a legfontosabb a szoptatás/elválasztásnál, hogy addig tartson ez a csodás időszak, amíg mindkettő
félnek örömet okoz. Nem sok jó származik abból, hogy valaki muszájból teszi, azután a gyerekére haragszik, mert rabságnak érzi az egészet, aki imád szoptatni, a gyerkőc pedig szívesen szopizik, örüljenek neki! :) Én is szeretném jó sokáig szoptatni Balázst. :)
Azóta is jól van Zsófi szeme??

Dóri, hogy telt az ünneplés? Fiúkat is vittétek?

Pár anyucit én is bejelöltem.

Szép estét!

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evemama 2009.11.21 17:38-kor.

Kép
Kép
evemama
 
 


Tinu! Reggel fájt, most inkább csak kapar és köhögésre ingerel. Ez sem jó érzés. :? Tegnap küldtem privit, olvastad?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu uccsó kérdésem tárgytalan. Most látom, hogy írtál. :arrow: olvasom.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Evemama, takarítás :lol: :lol: :lol: remélem, Neked is ilyen vicces!

Reni, innen is egy jobbulást Neked, igyál forró hársfateát mézzel, homeopátia bejön? Nekem hasonlóra homeogene9 segített. Mira köhögésével mit csinálsz?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Évi én is remélem, hogy ennyi volt a betegség, mert már 2 hete nem jár oviba. A törpördögök takarításán jót nevettem, az én lányom is csinál hasonlókat. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Elmarad a Disneyland. :lol: Ez jó! Felvidítottatok, lányok, képes vagyok a saját nyomoromon röhögni. Köszi. :)

rekap
 
 


Homeogene9-et én is ettem, már abbahagytam. Mira Rhinatiolt kap a köhögésre reggel meg délután, este már nem, hogy tudjon aludni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Rhinatiolból is van már baby verzió? Na ilyenekkel - szerencsére - még nem vagyok (újra) képben. Na ez aztán egy szétszabdalt mondat lett. :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Bocs, nem találom, ki kérdezte és kitől, de nekünk is van ADAMO hintánk, igen, rugózik, csak venni kell hozzá rugót külön (pár száz forint). Szerintem a hintát érdemesebb neten rendelni, mi jópár boltot végigjártunk, de általában hiányos volt az ellátottság (kevés szín, nem volt rugó, vagy éppen kampó).

http://www.adamo.hu/

Réka: Nálunk is van szörcsögés, orvos látta, állítólag nem beteg, az is lehet az oka, hogy túl száraz a levegő, amitől megduzzad az orrnyálkahártyája és nehezen veszi a levegőt. Mi most éppen párásítóban utazunk...

Lányok, szeretném megköszönni a négy hónapot, az elmúlt másfél nap tükrében úgy látom, nem tudom tartani a lépést, tiszteletben tartva, hogy mennyi energiát fektettek abba, hogy ez a fórum ilyen élő maradjon, elköszönök.

Sok boldogságot a babucikhoz!
Üdv
Pemete
pemete
 
 


Évi!
Iza mindent eszik,az első kanalazása is olyan volt mintha mindig így evett volna,én többet bénáztam mint ő 8) Mai napig is én szoktam leenni őt és magamat is...érthetetlen :lol: Az ivásra mostanában szokott rá,viszonylag sokat iszik a nullához képest.Teát kap natúr,de ezt cumisüvegből.Gondlkozom az itatón,de majd meglátom!

Természetesen húzunk helyetted!Vettem a kérést! :wink: És a talira is lehet jönni,hogy is ne lehetne!!!Mindig van 1-2 új is aki még nem találkozott személyesen "velünk".Velünk =rendszeres talira járók :lol: :lol: :lol:


Pemete!
Azért ha van időd adj hírt magatokról.

vmit akartam még....

annus11
 
 


Rhinatiol van gyerekeknek, 1 hós kortól lehet adni. Rózsaszín és málnás vagy mi a szösz, marha édes.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Rengeteget termeltek!!!!

Reni, gyógyuljatok meg mostmár! Azért a görény-sztorin jót kacagtam! :lol:

Annus, mi is jelentkeztünk kariajira!

Nekünk ma megvolt a Tecsós Disneyföldje, végre megérkezett a 2 Tefal edény. Már aggasztott (erős túlzás), mert egyik karácsonyi ajándék lesz.

Kutyafüle, szuper a szívhang, de jó lehetett hallgatni!

Gyöngyi, mivanmá', most már inkább lennél utcaseprés istennő?

Evemama, aranyosak a takarító gyerkők! És hogy Te milyen jó kedéllyel viseled! :D Asszem, én cseppet ideges lennék. :oops:

Réka, azért a pizza+tiramisu sem rossz! Jövő héten meg úszkáltok egy jót!

Szofi, szaunában voltál? Azt lehet szopi alatt?

Anika, gyönyörűek a gyerekek és szuper a fotó is!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

2 nap alatt 10 oldal :shock: :shock: néha nem értem, hogy megy Nektek :) :) igazából semmi extrát nem csinálok, posta, főzés ilyenek, de valahogy néha nem tudom követni a dolgokat :)

Átfutottam az oldalakat nagyjából.

Kutyafüle,
nagy gratula a szívveréshez! Minden ok lesz, nyugi!!! Neveken gondolkodtok már?

Netti,
remélem ittvagy még!!

Az újaknak természetesen üdv!!

Betegeskedőknek jobbulát!

Egy dolog ütötte még meg a fülemet (szememet) - éjszaki szopi és elég tejmennyiség. Hát Bogi 4 hónapja átalussza az éjszakákat, és elég neki még .. és sok mindenki van még itt hasonló cipőben :)

Ma almapépeztünk is, sztm az egész almát befalta volna, ha hagyom neki, így csak olyan 60.70 gr-ot evett. Most egy hétig csak alma, majd barack, banánt terveztem neki.
Délután volt egy fél óa, nagyon durván üvöltött kézben, cumival ágyikóban, kaja után is... aztán mintha elvágták volna, megszűnt. hogy miért lehetett :?: :?:

emese1979
 
 


Na még vmi: karis húzást mi kihagynánk, személyesne nem tudunk ott lenni (talán nemsokára kicsit javul Bogi tömegundora, meg ebben a járványos időszakban nem bkv-zom..) és személyesnek tartanám igazinak, h pöstiek vagyunk mi is... :lol: :roll:

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?