Új privát üzeneted érkezett!

én is vérezgettem anno - igaz, "csak" a 10. héttől. duphastont kellett szednem - nagyon ágáltam ellene, de egyértelmű volt h használt!! a végeredmény is mutatja :wink: :D
Vendég
 


hello Ági!
Vendég
 


enyém is felébredt kb 45 perc déli alvás után, viszont rögtön cici be és visszaaludt még egy órát, persze, csak a karomban, ha letettem volna, ilyenkor már megébred. már tapasztalatból tudom, ha egy óránál kevesebbet susizik (ezt a szót picitől tanultam :wink: :lol: 8) ), akkor az még nem "igazi" ébredés. gyerekek, az enyém olyan keservesen tud sírni ébredéskor!! :shock: :( úgyh mi sem indulhatnánk a mosolygósan ébredő baba versenyben :roll: :(
Vendég
 

 
 

nemtom, Ági itt vagy-e még, mert most sem ír ki téged. különben én saját magamat is hol látom kiírva, hol nem :shock: gőzöm sincs h mitől függ :roll:
Vendég
 


Hajni: a receptes topic nem uncsi, jooooooooooo???? EN is irtam bele!! :):):):):):)
Orulok hogy Hanga kicsit jobban van!

Agi: En is kerestem delelott a hozzaszolasaim kozott a mensis reszt, mert most mar engem is erdekelt hogy csak ennyire rossz a memoriam vagy mi van... hat en se jutottam sokra, minek irok ennyit mindig????? :) Viszont a juniusi topicot is megneztem, ott nem kellett sokat visszalapozni, az elozo oldalon lattam, hogy az egyik lannyal strandolast terveztunk, aztan irtam, hogy nalam az kilove, mert megjott... Lehet hogy csak ott irtam rola, itt meg nem?? :roll: :oops: Ezesetben en kerek elnezest... :oops: De akkor is az remlik, hogy meg pont veled ertekeztunk rola, hogy, mar mi is gondolkozunk a teso projekten, es en ezert nem banom vegulis hogy megjott... aztan lehet hogy az kesobb volt...
Koszi az idozonat, MINDGYAA atallitom... :wink: VARJAAA! :):):)
Azt mondta a doki, hogy valoszinuleg azert iszik olyan sokat Bercel, mert mar nem szoptatom, de tapszert meg nem adok neki, ez volt az egyik fo erv, hogy miert kezdjem el adni neki. HAt en nemtom, de szerintem ott megdol az elmelete, hogy adok neki mondjuk 200 ml tapszert, erre o meg utana van hogy megiszik 1 deci vizet... mint pl. most az elobb...
En alapvetoen turelmes vagyok ha a gyerekrol van szo, de persze vannak helyzetek amikor nagyon ki tud akasztani... mondjuk megfigyeltem, hogy foleg akkor, amikor EN almos vagyok...:oops: Mert olyankor amikor turelmetlen vagyok Bercellel, akkor altalaban ugyanazokat a dolgokat csinalja mint maskor, legyen szo valami csintalankodasrol vagy hisztirol, csak amikor nem vagyok faradt akkor nevetek rajta, meg elterelem a figyelmet, amikor meg faradt vagyok, akkor total kiakadok, es van, hogy kiabalok is kicsit vele... :(
Kicsi Zita, ne ijesztegesd az anyut meg az aput, ne potyogjal le az agyrol, es a kis fogaidra is vigyazz!!!!!!!! :)

Bercel laba... hat javulgat, de en kezdek megint aggodni, mert ma este felallt kapaszkodas nelkul, es picit ment magatol, de nagy terpeszben, es a bal labat teljesen kiforditva, a belso talpelere helyezve a sulyt, iszonyatosan nezett ki, mert kozbe meg bicegett hozza... 2lepesenkent elesett, latszott hogy tok faj neki, mert osszeszoritotta a szajat, de azert csak ujra meg ujra felallt... :( Nemtom visszavigyem-e dokihoz... mar masfel hete hogy eleset... :roll: Szegeny Agit zaklattam mar telefonon, hogy o mit csinalna... :oops: Agi, kepzeld, adtam ra cipot, hogy ugy hogy megy, hat gazabb ugy, mert nem tudja a belso talpelere helyezni a sulyt, es cipoben meg durvabban santit... komolyan mondom rossz nezni... :(

Kata: hogy vagy?????

Szilvi: nem semmi ami szegeny Gergovel tortent... nekem eleg hanyagnak tunik a doki akinel voltatok... remelem hetfore mar jobban lesz, de szerintem is mindenkepp vidd el a hazidokihoz!!

Ma vegul nem voltunk Miskolcon, mert Bea nem ert ra, de ha minden igaz, kedden megyunk...

Na megyek lassan alukalni, holnap bababuliba megyunk az egyik juniusi topicos kislanyhoz, Timikehez!! :)

zetus8
 
 


Szia Agi, Doo, itt vagytok meeeeeeeeeg??

zetus8
 
 


Igen, Beaekhoz elsosorban a net miatt mentunk volna, meg persze hogy lassuk ujra Rozit :wink: , de hat ez van, na majd talan kedden... :) Olyan kis kuka a Bea (ez kedves, a Bercel is sokszor kis kukanak hivom! :):)) elmondtam neki, hogy milyen programot kellene szerintem letoltenie (a szomszedban le tudna), de azt mondta inkabb megvar vele... na majd holnap ra is csorgok, hogy kicsit presszuraljam a dolgot... :) En egyebkent is szivesen megyek hozzajuk, csak orulnek ha tudna mar jonni... Hianyzik telllllleg!

zetus8
 
 


én újra itt vagyok. már ha ez még érdekel vkit... :oops:
Vendég
 


Én nem voltam itt, most jöttem vissza. Bár fogadalmat tettem az anyukámnak, hogy most nem fogok írni, mert ágyba parancsolt, én meg mégis idejöttem :shock: :) :) mondom én már elszoktam a neveléstől :oops: :oops: meg amúgy is, ki ő? az anyám?? :lol: :lol: nagyon elhumorizálgatunk itt. Most kaptam 5 percet :roll:

szóval, na miért is írok, komolyan vissza kell olvasnom, valamit akartam...

Doo, Zita aludt volna még a kocsiban, csak közben odaértünk Dédihez, aki kb félúton lakik-ez a táv sajnos sokszor félbetöri az alvást. De imádja Dédit, Ő olyan igazi öreg mamóka, falun lakik, kendőt hord a fején, szóval tudjátok :) csukott szájjal mondja neki Zita, hogy DÉDI, így igaz olyan hümmögésfélére sikeredik, de egyértelműen neki szól, és akkor hümmög így csak. Amúgy a hintát is hümmögi, de az is nagyon sajátos :lol: Érdekes nyelvi fejlődés :shock: :lol:
Zita csak ritkán sír ébredéskor, csak ha valamiért nagyon nem piheni ki magát. Kb 40 perc múlva már nincs nagy gond, ha felébred, ezért ma is körözgettünk még a faluban, hogy legalább az meglegyen (elég sokára aludt el). Egyébként jókedvűen ébredm de ismertem olyan kisfiút aki mindig sírt ébredéskor. Ma már nagy és raszta haja van :lol: :roll:
Telefonnál nincs sírás de szereti megkaparintani és nyomkodni össze vissza :? :? múltkor egy zenét törölt le az apja teljéről és hasonlók...pedig már megfogadtam, hogy nincs telefon :oops: Viki, valószínűleg beszélni szeretne rajta, ezért sír :wink: és ha kihangosítod, ha olyan szitu van? nem a boltban :lol:

Etus, azt írtad, ha jól emlékszem, hogy nem bánnád ha megjönne a kistesóprojekt miatt... :roll: Lehet Mia onnan tudta, hogy kukkolt a júniban?? Haha. Én is szoktam itt-ott-amott. :wink: de a júnit csak extra ritkán.
jaj Zita foga elég rossz érzés :cry: :cry: csak picinyke tört le, de ez már így marad. Nagyon kell vigyázni a fogacskákra, mindig mondom Neki, mert amúgy imádja egy-egy játékkal a fogait tépni, néha attól tartok egyszerre fog kitépni többet is. Beakaszt valamit a fogai mögé, s rángatja :shock: lehet fogorvos lesz? :roll:
A cipőt akkor hagyjad. :( Remélem javulni fog mihamarabb. Hajni nálatok hogy is volt a járás??
Bea, végtelenül türelmes, s már-már bántó!!! Hogy bírja ki nélkülünk, s miért nem hív szerelőt??? Számon fogom kérni! És mi van ha Te sem tudod megcsinálni?? :roll: na, megyek. jó éjt!

Kép
ági_bp
 
 


Beanak en javasoltam hogy ne hivjon egyenlore szerelot, mertnekem van egy ismerosom, akinek hasonlo kaliberu problemaja volt a gepevel, es kihivott egy szerelot, aki potyogott par orat a gepen, aztan elkert jo sok penzt, pedig iagazbol semmi extrat nem csinalt, csak hat ha vki nem annyira ert hozza, annak bemeselsz mindent, hogy ezt meg ezt kellett csinalni, es egyebkent is az oraber meg a kiszallasi dij... :roll: Ha nemtom majd megcsinalni, az mas teszta, akkor Bea miattam nem netezett majdnem egy hetig, remelem akkor se tagad ki a topicbol... :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:
ezen a :"ki o, talan az anyam?!?!-on jot nevettem! :):)
Mea culpa, mea culpa, tenyleg ez a legvaloszinubb, hogy csak azt irtam, hogy teso miatt megjohetne mar... :roll: :oops: Azeee' szerecc??? :)

Bercelnek tok jol be lehet loni: ha sirva ebred, akkor meg almos, es velem visszaalszik, ha kiveszem a kisagybol, es egyutt alszunk tovabb a nagyagyon (delutani alvasra vonatkozik). Ha nem sirva ebred, akkor kialudta magat. De erdekes, hogy kb. 1-masfel orat szokott aludni, amikor kipihenten ebred.

zetus8
 
 


Annyira tehetseges vagyok hogy ilyen ugyesen atallitottam a babanetes oramat! :):)

Kata, kerlek mindenkepp jelentkezz a hetvegen mizujs veled, nehogy halalra aggodjam magam!

zetus8
 
 


Jó reggelt!

Én kissé letapadtam ezen a látogatottsági számon :shock: tegnap a szám vége 15 volt reggel, most meg már ugrott egy százast s 33 a vége... :shock: na, mindegy is, csak nem gondoltam eddig bele, hogy ilyen soakn olvashatnak. Bár biztos mi is sokszor megnyitjuk :lol:

megyek, mert amúgy épp "reggelizem". Etus ezek a szakik amúgy :twisted: nekünk a sütőajtón kellett megragasztani egy részt tavaly, s 12 ezer volt!! mert kijött, elvitte az ajtót, mert műhelyben tudja megcsinálni, ott nyomtak egy csík ragasztót, semmi alkatrész, vagy ilyesmi, visszahozta, s ennyi lóvé!!! :? még kétszer lesz baja, s vehettünk volna új tűzhelyet kábé. Mosógép ugyanez, 10ezer volt egy kis kütyücsere.
na, jó, szemet hunyok, ha megjavítod Bea gépét! :) üdvözöljük Őket!

Kép
ági_bp
 
 


Kata már Balcsin. Biztos jó szinük van már :lol: én olyan hullasápadt vagyok. Na, jó, az arcom azért látott már napot idén, de amúgy Hófehérke pironkodhatna melettem a kreol bőrével :roll: :) :)

Kép
ági_bp
 
 


Szilvi!!!! HOgy vagytok??? Remélem nyugodtan telt az éjszaka és jobban van Gergő!!!

Kép
ági_bp
 
 


jó bulizást, Ági!

Beáékat mi is pusziljuk!
Vendég
 


Doo, köszi! :) Reggel jól aludt, nem ébredt sokkal korábban, így remélem még egyet alszik mielőtt elindulunk, és akkor minden oké lesz. Bár szegényemet azt hiszem gyötri a foga :( tegnap este is alvásból megébredve úgy zokogott, alig tudtam megnyugtatni. Meg most délelőtt is-bár ez utóbbi gyanús összefüggést mutatott azzal, hogy meg szerettem volna etetni. :roll:
Képzeljétek, éjjel ahányszor megébredt, a nyöszörgés közben mondta, hogy mama! :lol: ma már azt beszéltük Tomival, tényleg ha nem szopizna itthon lehetne hagyni mamával, mert mi most totál a háttérből figyeljük az eseményket. :)

vasalnom kell :? meglepő módon egy lagzi előtt :wink:

Mia! Tőled szeretném kérdezni, hogy szoktad Emma haját összecopfolni?? ma próbáltam a Zitáét, és nem igazán hagyta. Végül úgyahogy sikerült, és nagyggyon cuki úgy a haja. DE úgy nem bírom megcsinálni, hogy az viselhető is legyen, tehát most is össze vissza volt a gumi benne, de azért tartotta :) valószínű kis csatt lesz a hajában, az is jól áll Neki. Emma Neked nyugodtan tűri? :shock: :shock: mert a képek alapján nagyon szépen bele tudod tenni a hajába.

szép napot mindenkinek!

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Szilvi:Gergőnek sok-sok gyógypuszit küldünk!Remélem többet ilyen nem fordul elő!Borzalmas lehetett!

Ági:jó szórakozást!

Beát mi is pusziljuk és jó lenne ha már tényleg jönne!Sok lesz a hiányzó és az oszi fő(Hajni)még kénytelen lesz családlátogatásra menni! :lol:

Kata:jelentkezz és ha vérezgetsz irány az orvos!

Bevallom én még egyszer sem voltam a receptes topicba :oops: így nem tudom értékelni :wink:

Megyek mert a gázon ott a sok ebédnekvaló!

KépKép
vicuska
 
 


Ági én is jó szórakozást kívánok! :lol:

Ezek szerint Ti már növesztitek rendesen a haját Zitának. Úgy gondoltam a nyáron már én sem vágom vissza, mert most sokat van sapka nélkül és utálom hogy állandóanm megkérdezik, hogy "levágtátok a haját?". Bár akkor is kérdezik mikor nincs frissen nyírva , mert általában kalapban látták és gondolom hosszabb hajat képzeltek el neki és sokan állították hogy "dehát Ők emlékeznek hogy hosszabb volt". Ja, 2 és fél centi volt eddig a leghosszabb. Kétlem hogy egy idegen egy fél centis különbséget annyira észrevesz.

Szilvi, nagyon sajnálom ami Veletek történt. Gyors gyógyulást kívánok Nektek.

Most gondolom jól beparáztattuk azokat akik még nem kapták meg. reméljük a többiek jobban fogják viselni az oltást. Mert nekem is fura hogy mindhárman betegek voltak utána, még ha nem is annak titulálta az orvos.

Természetesen nem a mi receptes topikunk az unalmas, csak belegondoltam hogy én sose nyitottam még meg más topic recepteses oldalát. A miénket én is olvasom ha van benne új. :wink: Főleg azért mert Etus is írt bele. :wink: :lol:


Etus, ha megjavítod Bea gépét, kapsz tőlem egy osztályfőnöki dícséretet. És üzenem Beának ha kedd után se jön beírom neki az igazolatlan órákat. Ezután már csak orvosi igazolást fogadok el. :wink:
Vendég
 


Vicuska de egyre gondoltunk. :lol:
Vendég
 


Jelentkezem, éppen Jani próbálja altatni, majd kiderül milyen sikerrel. :wink:
Nagyon-nagyon anyás lett :roll: , minden hova követ, ha lemarad akkor rögtön sír, éjjel úgy aludt, hogy közben kicsit hozzám ért a keze vagy a lába, kellett hogy érezze, ott vagyok mellette, én nem sokat aludtam mert minden rezdülését figyeltem és ezért egész éjjel a bal oldalamon kellett feküdnöm.
Nem tudom ő hogyan élte meg a tegnap történteket…… :roll:

Este 10-kor a 39 fokos :x lázra kapott hűtő zuhanyt, mivel nem volt hajlandó beleülni a kádba (már vagy 3 hónapja), de a 8 percig tartó zuhanyt egy szó nélkül állta és meg sem mozdult, 2 kezével a kád szélében kapaszkodva tűrte :shock:
Aludt 1,5 órát egyben aztán megébredt és felkelt, játszottunk és dvd-t néztünk mindezt 38 fokos lázzal :shock: , 2 óra hossza után :) hajnali 4-kor feküdtünk le újra és reggel 9-ig aludt :D , közben a megszokott tápszeradagját, sőt még többet megevett.
Szilárd kaját ma még nem evett, azt ellöki, és mondja ne, ne, hát akkor nem erőltetem neki.

Az előbb 37,8 fokot mértem :x , de a lényeg ma már sokkal jobb a kedve és szaladgál, nevet, táncol a zenére. :lol:
Köszönöm a jókívánságokat.

A jövő héten igyekszem pótolni a lemaradásomat, nagyon sok minden történt veltek míg nem jöttem.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


A délutáni alvása kisebb nyöszörgésekkel jól sikerült, a hője jelenleg 39 fok :roll: kapott rá kúpot de ezelőtt 1 órával még 6 tizeddel kevesebb volt :roll: .
Miért ilyen magas a láza az oltás miatt, ennyire dolgozik a szervezete?
Nálatok is volt ennyire magas láz?

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Hol vagytok lányok :?: :?: :?: ti éjszakai baglyok, már sötétedik előjöhettek!!!! :wink:

A Gergő még mindig nem akar szilárd kaját enni, szűrtem neki le a húsleves levéből és cumisüvegbe öntöttem azt meg mind megitta.

A neten utána olvastam a lázgörcsnek ahol azt írják fokozott figyelmet kell fordítani a gyermek lázcsökkentésére már 37,5 fokos mérésnél is, hogy lent tartsuk a lázát és megelőzzünk egy újabb lázgörcsöt.

Ezek után teljesen ki vagyok akadva az ügyeletes orvosra aki nem hogy erről nem tájékoztatott (pedig szerintem kellett volna neki, még a gépbe is csak a hányás, hasmenés diagnózist íratta be (láttam) ha nagyobb baja lett volna a Gergőnek és előveszik a gépből még azt mondták volna, hogy a kedves anyuka ezt nem említette meg mikor nálunk járt.
Nagyon fontolgatok egy levelet ennek a bizonyos doktor úrnak aki akkor az ügyeletet ellátta. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Még itt voltam kicsit, a gyerekek együtt játszanak :lol: milyen rendesek, ezért volt időm visszaolvasni de még mindig júniusnál tartok csak.

Megyek mert apa jön pókerezni :D , 10-kor kezdődik a versenye amire bejutott, azaz a tegnap esti helyezésével szerzett rá jogosultságot :lol: , hogy ma indulhasson és nem kellett nevezési díjat fizetnie. :lol: :lol:

Jó éjszakát!!!!

Kész a varrógépem 6.800 Ft-ba került és még garanciát is kaptam a szervízre.
Majd valamikorra betervezem az alagút megvarrását és hozok róla képet is milyen lett.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szilvi, ha fontolgatsz levelet, akkor sztem ne a dokinak, hanem a felettesének címezd v a betegjogi képviselőnek. tudtommal a betegjogi képviselő feladatai közé tartozik az is h az érintett felek, jelen esetben ti és az orvos közötti egyeztetésben és a sérelmes kérdések tisztázásában segítsenek. v ez csak kórházi ügyekben működik? :roll: :oops: lehet h érdemes lenne utánanézned, ha nagyon szeretnél pontot tenni az ügy végére...
ma átutaztunk Kisbéren :)
annyira rossz olvasni, amiket írsz... :cry: úgy sajnállak benneteket és közben tök félek ettől a rohadt oltástól... mi dokink szabin, úgyh vszeg a hó vége fele kapunk majd oltást.

én már néztem meg "idegen" receptes topicot :oops:

ezek szerint
1. csak az én gyerekem ébred mindig bőgve... :shock: :roll: :cry: (már arra is gyanakodtam h talán régebb óta fent van és a bőgés, már csak a végső riasztás, de nem, ezt már kifigyeltem. csak reggel ébred jókedvűen. napközben közel két órás alvás után is sír szegény... :roll: )

2. nem csak az én gyerekem nem ül bele a kádba. jó, ma meg tegnap pont egy kicsit bele is guggolt a vízébe, de egyébként ő is ott ácsorog a kád szélébe kapaszkodva.

Ági, feltétlenül írd majd meg h milyen volt az eski! kivi vagyok :oops: :)

Kata, én is remélem h jól vagy! ez a vérezgetés nem hangzott túl jól... :roll: és h tegnap nem is jelentkeztél... :roll: szal remélem h minden okés és csak az van h nincs a balcsin net. na de akkor meg egész nyáron nem fogsz nekünk írni semmit?! :shock: :roll:
Vendég
 


sziasztok
Elkezdek olvasni

Etus valahol tudom hogy olvastam,de már nem tudom,hogy hol :oops: :oops: biztos kukkoltam. :D :D

Szilvi nagyon sajnálom Gergőt :cry: :cry: ,nagyon rossz lehetett én nem is tudtam volna mit csináljak,ez az oltás,nekünk még messzebb van de már parázok tőle.Jobbulást,

Ági remélem jól sikerül az eskövő, én Emma haját szilikonos hajgumival fogom össze,az a lényeg le kell foglalnom játékkal,vagy énekelek neki,de van úgy ,hogy útközben teszem bele neki babakocsiba vagy gyerekülésbe,vagy Apa szórakoztatja mindegyikben szeret :oops: Emmának mi még nem vágtunk hajat.

Kata vigyázz magadra.
mia2007
 
 


Sziasztok! Már itthon vagyunk! :) Szilvi, az jó hír, hogy nem volt azóta lázgörcs és jobb a kedve is Gergőnek. Viszont ez tényleg baromi magas láz :? :( persze pont hétvége :? :? gyerekdokitokat nem tudod felhívni telefonon? Nincs meg a mobilja??

Zita már alszik az ágyikóban. A lagzi jól sikerült összességében. Délután időben elaludt és 2 és negyed óra múlva ébresztettük :shock: mert indulnunk kellett. Gyorsan kapott ruhát, s irány. Már a kocsiban etettem meg :oops: :) :) szóval minden klappolt. A polgárin én voltam vele kint, mert elkezdett elég hangosan beszélni, s nem akartam zavarni a szertartást. Így kint nézelődtünk a folyosón. Na, mikor onnan eljöttünk , akkor sírt, zokogott, mert olyan jól eljátszott egy ablakban, "miért kell innen elmenni???" Át a templomba, sétáltunk (nászmenet 8) ) ott Tomi játszott vele kint, én bementem. Itt már a szép fehér szoknyát lecseréltük farmerra, hagy mászkáljon. Tomi meg elkövette azt a hibát, hogy úgyis olyan jól elvan, hát benézünk...pont az eskü volt, erre Zita: anya! anya! gyorsan kijöttem. Akkor eszébe jutott, hogy cicit most azonnal, elkezdtünk menni a kocsihoz, ami persze jó messze volt, így végül egy padon szopiztunk. Na, de az étteremben egy idő után feloldódott, és olyan aranyos volt. Ha nem szólt (üvöltött) a zene, 2 szám között, elkezdett táncolni, ezzel jelezve, hogy hahóóó! hol a talpalávaló? :lol: :lol: enni azt felváltva ettünk. Na, szumma szummárum többemberes volt a szó szoros értelmében, főleg az elején, de egy édes pofa, és abszolút átéreztem a helyzetét. Nem nagyon értette mi folyik itt, vonulunk jobbra-balra, sok ember...de mikor állandósult a helyszín akkor már megbékélt. Na, azért el nem távolodott, és most nem is haverkodott másokkal maximum egy-egy mosoly erejéig. :) :) Táncoltunk hárman, az annyira jó volt. Apával akart táncolni, mindig átkéredzkedett. 8) 3/4 9kor jöttünk el, simán elaludt a kocsiban, itthon gyors ruhacsere s alvás. És az ott töltött 5 óra alatt 4szer szopizott. Szerintem a fél násznép látta mélyebbről is a dekoltázsom, mert állandóan a ruhám cibálta. Egyik haverunk már megjegyezte, hogy ha jobban lehúzza a ruhám, Ő már zavarba fog jönni :oops: :oops: Érdekes volt látni, hogy mikor kimentünk a kocsiba szopizni pikk-pakk úgy feloldódott, ismert hely, cici és szopi után ott hepajkodott kicsit.
Na, jó kis regényt írtam. Én jól éreztem magam, tovább is tudtunk maradni, mint számítottam. Egyetlen röpke pillanat volt, mikor jöttünk el, átsuhant, hogy azért tudnék maradni bulizni, de persze nem volt kérdéses, hogy neki ez a jobb, ha jövünk "időben" haza.
Itthon anyumnak mutatta hogy táncolt, fekve riszálta magát az ágyon. :D


megyek, puszi mindenkinek.

Kép
ági_bp
 
 


Emma szereti a telefont van neki játék telefonja,és ha mondom neki hívd fel apát rakja a füléhez és vigyorog. :D :D

Éjjel szokott sírva ébredni,napközben nagyon ritkán sír amikor felkell.

Voltunk csütörtökön játszótéren,most elöszőr beletettük homokozni,nagyon tetszett neki,annyira figyeltem rá nehogy a szájjába vegyen valamit apával beszélgettünk közben,fél pillanatra elnéztem és már homok volt a szájjába :oops: :oops: olyan mérges voltam magamra :evil: :evil:

Elkezdtük a fogmosást,mind a 5 fogat :roll: :roll: ma vettem neki a wolfba banán ízű fogkrémet,ízlelgette,fogkefét is engedte hogy betegyem a szájába,és próbáltam neki mosni, nem volt vele gond megengedte,remélem így marad később is.
Vagy még korai?
mia2007
 
 


Ági örülök,hogy jól sikerülat az esküvő,és Zita is milyen aranyos lehetett ahogy táncolt meg még otthon is :D :D

Gondolom jó volt kimozdulni,én már várom,hogy 26-án menjünk,amióta Emma megszületett azóta egyszer voltam valahol az is esküvő volt februárban Emma is velünk volt,de akkor még pici volt,de jól bírta,imádok itthon lenni vele őt még jobban,de egy kis változatosság remélem ő is jól bírja majd :roll: :roll:
mia2007
 
 


Hajni Hanga már jól van?
mia2007
 
 


Jó reggelt!

Ági:örülök,hogy jól sikerült az este!

Mia:sajnos ez kikerülhetetlen,hogy valami rossz történjen!mi a múltkor 2-en álltunk apával a hinta előtt és kiesett :oops: :cry: egy pillanat alatt történik az egész...

Szilvi:hát remélem most már minden rendeben lesz.Nekünk ilyen magas láz nem volt,bár a doki nekünk is azt mondta nem is az oltástól van hanem vírus :shock: De az itt leírtak alapján eddig mindegyikünknek azt mondták valami vírus nem oltási reakció....Csak túl nagy a hasonlóság szerintem :?

Mia most nézem :shock: :EMMÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

KépKép
vicuska
 
 


Drága Emma és Marci! Születésnapotok alkalmából kívánok Nektek minnden szépet és jót, az Anyukátoknak pedig további sok örömöt bennetek!

Kata, mi újság Veled? Aggódunk Érted!

Vicuska, hintás sztorit nem is írtad. Szegény Lotti, gondolom nem lett nagyobb sérülés.
Vendég
 


Ági, örülök, hogy összességéban jól sikerült a lagzi. Dekoltázs :lol: :lol:

Évi, köszi, Hangi már jól van. Virgonc és hisztis.
Vendég
 


ISTEN ÉLTESSEN EMMA!
BOLDOG SZÜLINAPOT MARCIKA! (Ugye lányoké az elsőbbség :wink: :wink: )

Vicuska, a játszin esett ki a hintából? :shock: (enyém még itthon :roll: )
Vendég
 


Isten éltesse Emmát és Marcit!!! Sok-sok boldogságot!! :D

Mia, homokevés nálunk "mindennapos" még mindig. Szerintem van olyan gyerek aki csak megkóstolja és aztán többet nem kér belőle, és van olyan aki hódol eme élvezetnek. Enyém gyerecske utóbi kategória, számára megunhatatlan a homokíz. Múltkor már én is megkóstoltam :oops: hátha meg bírom érteni, de nem. :lol:

Doo, emlékszem mikor írtad, hogy hogy Vikó kiesett a hintából. Zita is fel akar állni benne :? valahogy be kellene kötni.

Kép
ági_bp
 
 


Marci Boldog szülinapot kívánunk :D :D

Köszönjük szépen a köszöntést
mia2007
 
 


Nagyon boldog első születésnapot kívánok Emmának és Marcinak. :lol: :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Az éjszakánk nagyon rossz volt, lázasan telt, sokat sírt és forgolódott, alig mertem mellette bólogatni.
Reggel sírva ébredt 37,7-et mértem már megint és inkább adtam neki egy kúpot, ami levitte teljesen a lázát 37 alá, péntek reggel óta először nincs láza és a kedve újra a régi.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Ági, örülök, hogy jól telt az esküvő és Zita tényleg jól viselte a dolgokat, ügyes kislány. :lol: :lol:
A gyerekdokit felhívtuk és azt mondta próbáljuk meg lent tartani a Gergő hőmérsékletét és vár bennünket hétfőn.

Doo és többiek akik még nem kaptatok 15 hós oltást.
Nem biztos, hogy nálatok is ilyen magas láz lesz, a lázgörcs pedig az 5 év alatti gyerekek 3 %-át érinti, mi pont beletartozunk ebbe a csoportba. :roll: :roll: :roll: :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szilvi, azért gondolom megnyugtató lesz ha a ti gyerekorvosotok látja Gergőt! Kíváncsi leszek mit mond.
Azért csak nem ennyire általános, hogy ilyen betegek az oltástól :roll:
Akkor képzelem milyen lenne ha magát a betegséget(ket) kapnák el. Én mág voltam anno rózsíhimlős is és mumpszos is :?
Ez erre a kettőre van plusz a kanyaróra. ha jól tudom. MMR
Jobbulást!

Etus, Bercel lábikóval mi újság? Már szerettelek volna kérdezni, Bercel hogy viselkedik Istentiszteleten? Gondolom nincs néma csendben, ami nem is várható el. De TE? Tudsz azért másra is figyelni, vagy teljesen leköt??

Egyébként Tomival azt latolgattuk este még, hogy azért elég sokat sírt Zita tegnap...és hát ugye pont azért vittük magunkkal, hogy majd ne sírjon(utánunk). De így volt ez jó, még így is, mert azért az keservesebb lett volna, ha mondjuk engem hiányol és szopizni szeretne...
Voltak hogy is mondjam kínos pillanatok, mikor még vonultunk, és nyűgösködött, néha úgy néztek minket. :roll: :roll: mondjuk pont egy kisbabás pár, de többször hátrafordultak. Mondjuk én is néztem őket, hogy övék meg meg se nyikkant! :shock: :lol: :roll: :roll:

Most egy picit hiányoznak az ilyen baráti összejövetelek. De csak mert megcsapott a szele :wink: :wink:
Ma voltunk egy csúcsszupi játszótéren itt a fenyves közepén, áhh, annyira gyönyörű helyen laknak anyuék, most a főváros után külön értékelem.

hajni, hogy halad a ház? Már úgy várom a képeket! Tényleg nem lesz topictali Katáék balcsis nyaralójában? Egyszer Ő vetette fel! :wink: Most épül nekik, vagy nem jól emlékszem??

Kép
ági_bp
 
 


Hajni nagy betű.
mondjuk mondjuk ... :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Na, mesélek még. Anyakönyvvezetőt hívtam a múltkor. Szóba hoztam, hogy van kisgyerkőnk, és mi a tapasztalata hogy szokott zajlani... 2 anyakönyvvezetővel beszéltem, (2 város) egyik nagyon kedves volt, mondta persze és mesélte milyen szituk szoktak lenni kisgyerekkel. :D Másik meg ilyet szól, hogy a maguk esküvője, maga tudja, hogy mennyire van el a nagyszülőkkel, mert ha nagyon anyás, akkor majd fognia kell és akkor majd azt nézi vissza a képeken! :shock: :shock: :evil: De ezt úgy mondta, mintha az legalábbis negatívum lenne! Olyan gááz volt. Én szívesem nézem vissza azt is, ha ott lesz a kezemben, annyi, hogy lehetőleg ne mondja, hogy "nem" :lol: más "elvárásom" nincs. Ő hozzánk tartozik és a magunk örömére házasodunk és nem azért hogy majd mutogathassuk a (nő szerint) tökéletes (gyermek nélküli) fotókat :shock:
:roll: :roll:

Kép
ági_bp
 
 


Merre vagytok??? :shock:

betegecskék??

Kép
ági_bp
 
 


szia Ági
mia2007
 
 


Emma ma végigment kapaszkodva a kanapénál,olyan ügyes volt,
viszont az este nagyon hosszú volt,mindenhol megütötte magát a fürdőkádba úgy elesett,hogy vérzett a szája :oops:
Most aludt el,nagyon lefárasztott :oops: :oops:

Gergő hogy van?
mia2007
 
 


Nagyon ügyes Emma, nagy 1 éves oldalazva járó kisasszony :D
Ez innentől egy mozgalmasabb korszak. Igaz még Zita sem indult el, de Ő már egy igazi ízirájder :lol: tényleg egyfolytában figyelni kell Őket!
Vérzett a szája? :cry: :cry: szegényke.

Zita ma korán elaludt napközben, fél 12kor és hiába aludt nagyot, 2 órát, estére kifáradt, és Ő már fél9kor tentélt. Aszem én is megyek, ki tudja reggel mikor ébred? Holnap back to Bp. :roll:

Margitszigetes tali mikor???

Kép
ági_bp
 
 


Szia Agi, en itt vagyok, csak visszaolvasok... :wink:

zetus8
 
 


Jaj, csak nem vérző sebbel zárta a napot a kis ünnepelt? :( De a sétához gratulálunk, azt jól időzítette, így sose felejtitek el mikor csinálta először. :D
Vendég
 


Itt vagytok még Ági, Évi?
Vendég
 


Ági, Te alhatsz holnap az autóban, úgyhogy tessék maradni! :lol:
Vendég
 


Ági lehet írtad csak nem emlékszem hol laknak anyukádék?

Ez az anyakönyvezető nagyon gáz,én is így gondolom,ahogy te ő hozzátok tartozik és ha kezedbe akar lenni,akkor az úgy lesz jó és szép :D :D

A mi polgári esküvőnkön a sogórnőm kisfia beállt közénk amíg beszélt az anyakönyvezető és (érdekelte hogy mi van a tálcán) elkezdte piszkálni a gyűrűket,engem egyátalán nem zavart,még fénykép is készült,aki nem tudja még azt is hihetné,hogy a mi gyerekünk,szűk családi kör volt,de mindenki mosolygott rajta.
mia2007
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: