Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most jöttünk a fodrásztól, íme a nagy mű:

Ilyen volt:

Kép

Igy folytatódott:

Kép

És ilyen lett:

Kép

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa:):)
Haláli a lányod!!!
KOmolyan..gondolom mindenki a csodájára járt a fodrásznál.. :lol:
Nagyon édes,és ilyen szép frufrut vágni..ezekszerint hagyta magát!!!??

Bacilivi
Gratulálok..tudod itt semmi nem maradhat titokban :lol: :lol: :shock:

felrakok egy-két képet mindjárt ha nem bánjátok!!!

Kép
nikky
 
 


na akkor 3kép... Kép Kép Kép

Kép
nikky
 
 

 
 

Nikky!

Köszi, tényléeg mindenki csak nézte a fodrásznál.
Hagyta magát, nem is sírt, mert ismeri a fodrász nénit, meg egyébként sem fél semmitől!

Látom Dórinak is a szemébe lóg a haja, mi is azért vágattuk le neki, mert az úszáson sem volt jó, hogy mindig a szemébe mosta a víz, meg hát féltem, hogy romlik tőle a szeme.

Ti is nagyon édik vagytok, milyen nagyott nőt Dóri is.....!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Szia nikky!!

Rég olvastalak!!!Édesek vagytok!!!!!! :D :D :D

Szép napot mindenkinek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy..
Már nem emlékszem pontosan de azt hiszem veled leveleztem az iwiwen a képekről...
szóval sikerült vmilyen programmal kicsinyíteni őket,de mégis látható méretre???
köszi az előző bókot!!:)

Ancsa
Igen néha a szemébe lóg,babaúszáson mindig hátrafele csapódik a haja,ott nincs probléma..inkább szárazon m akkor száll a haja...már gondolkoztam rajta h levágom neki picit elől...de eddig inkább mindig elsimítottam onnan... :lol:
majd egyszer ráveszem magam...

Kép
nikky
 
 


Igen, én voltam az, bár nekem még mindig nagyon kicsi a kép mikor lekicsinyítem.Mármint úgy értem, hogy annak ellenére, hogy másoknak ugyanannyi KB-nyi méret nagyobb képet mutat, ami jobban élvezhető!!:(

De jó nektek, hogy uzsikáltok. Mi is szeretnénk vinni Bencust, de kicsit legközelebb Debrecenben van ilyen lehetőség, és ott sem sűrűn. :( Pedig biztosan élvezné a kis drágám!!!
Egyébként mekkora úszópelust viseltek?Milyet érdemes venni????

Köszike!Judit

Kép
Kép
judithappy
 
 


Az előbbi üzi NIKKY neked ment!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk még csak mostanában nem nagyon volt időm írni.
Nekünk is elindult a fogzás a bal alsónak a csücske már kint van és olyan mintha egy tű lenne a szájában :lol: . Kiváncsi vagyok innen még mennyi idő, hogy teljesen kint legyen.

Most mennem kell mert felébredt majd még jövök.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Judithappy..
Igen vettem hogy nekem írtad:)

Sajnálom h nem jön ki nagyobban..majd +kérdezem a férjem-m most töltötte újra fel a gépre a progit-hogy honnan melyiket,vagy át tudom-e küldeni esetleg...nem értem miért nem jön ki nagyobban???... :cry:
Úszás..
Figyi menj fel a hofeherfoka.hu oldalra és ott le van írva hogy a kádban hogyan kezdheted el ezeket a feladatokat...persze teljesen más kádban..
én személyszerint pl-pedig mondják mindig h otthon is csináljam vele a fröcskölős feladatot-nem csinálom,mert úgy gondolom h a fürdőkád legyen neki a fürdés a játszás az öröm helyszíne,míg ha meglátja a medencét akkor meg tudja h feladatokat "kell" csinálnia stb!!!
De azért megpróbálhatod..
Úszópelust vettem,de sosem volt rajta..az is kilóra van..7-11kg-ig,vagy vmi ilyesmi,de mi vettünk neki úszógatyát..az a sárga ami rajta van..rá van írva hogy babamama-úszás..tök édi..meg kell húzni a lábánál illetve a hasánál,és állítólag megtartja a pisit-ami nem igaz m rendszerint átöltözés után vízbe érés előtt telibepisili az ölemet... :lol: és minden kijön,sztem max szűri a pisit...
sajnálom h nincs nálatok úszás...
mennyi idő Debrecen??oda nem éri meg elmenni érte???jó kis szombati program... :D
vagy ott sem lenne minden héten???
na igazi kisregényt írtam... :wink:

Kép
nikky
 
 


Judithappy!

Mi is Debrecenbe hordjuk Nonót a Gyógyfürdőbe, tőlünk is 20 km-re van, de szerintem megéri.

Ha érdekel írj, és szívesen elmondom, hogyan tudtok jelentkezni.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


sziasztok!

mi is voltunk ma fodrásznál!nem is látszik annyira hogy le lett vágatva neki a haja de mikor végzet a fodrász és visszanéztem elképedtem!rengeteg haj volt a földön.mind Patriké!!

ja és kapott fogkefét!!!tegnap este fel is avatta:):)volt hogy a végét tette a szájába de van még ideje megtanulni:):)


dobok pár képet: Kép Kép Kép Kép Kép Kép ilyen lett a sérója:):) Kép

kicsit homályosak a képek mert mindig mozog mikor fotózva van :roll: :roll: :roll:
kismama18
 
 


Sziasztok!

Régen voltam de azt se tudom hol áll a fejem. Nagyjából végigolvastam bacilivi gratulálok, nekünk nem biztos hogy lesz második baba de majd kiderül. Ha lesz is csak 5-6 év múlva.
Nem tudok a másik topikba képet tenni úgyhogy ide teszek. Kép
Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Ancsa, Nikky!!

Már régóta tervezzük, hogy visszük Bencust úszni, csak a 3 hónapot megvártuk. Egyébként itt nálunk van uszoda, csak babaúszás nincs!De természetesen bevisszük Debibe, valóban egy jó kis hétvégi program!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Csak annyi a bibi, hogy apa hétvégén szinte mindig 24 órázik!:( :( :( :(
Ancsa légyszíves írj nekem részleteket!!!Köszike!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Nikky!!
Hol lehet venni ezt az úszógatyust?Bababoltban?Nagyon vagesz!!! :D :D :D :D
Előre is köszike, hogyha megkérdezed a párod képkicsinyítés ügyben!!!!

Jó éjt!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :lol:

Szép estét! Nagyon szépek a babák! :D
Csak jelzem,hogy holnaptól nem leszek egy ideig,mert megyünk a Balcsira pihenni! Párom már vasárnap visszajön,mert melo,de mi még maradunk! :D
Nem tudom nézte vki az AKTÍVOT? A párom munkahelye volt bent! Az első téma:virslis volt az. A fönőke beszélt+a fönőpke nője is ott volt! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judithappy!

Priviben írtam részleteket, ha még valami érdekel nyugodtan kérdezz!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Judithappy

Hát ezt ott vettük a helyszínen,de ha akarod szívesen veszek nektek is egyet-csak mondd meg hány kilók vagytok-elküldöm neked postán..van még kék meg rózsaszín,vagy ez a sárga...
de ha igen inkább add meg a telszámod is,m pl mikor én vettem csak sárga volt vagy rózsaszín...akkor felhívlak h milyen színek vannak éppen...2000ft körül volt,nem emlékszem pontosan...

Kép
nikky
 
 


Halihóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!! :!: :!:


Merre vanmindenki?????? :?: :?: :?:
Vendég
 


sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem! Rengeteg a dolgom semmi időm, most is csak két képet hoztam az új jövevényről :)

Kép Kép

majd holnap megpróbálok jönni :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


látom mindenki el van foglalva, én is csak gyors bekukk!
Ad-e vki valamilyen vitamint babájának?főleg télire? :?: :?:

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
Ezen már én is gondolkoztam..hát ugyebár a D-vitamin az alap...én lehet elkezdek neki adni ilyen cebion cseppeket vagy mi(C-vitamin)...de mindenképp rákérdezek a dokinál előtte..nagyon másra sztem nincs szüksége..sok sok gyümölcsöt(már ha hozzá tudsz jutni),meg zöldséget...sokszor ki a friss levegőre,jól felöltöztetve...én azon gondolkodtam még hogy a víz helyett elkezdek neki csinálni teát télre...csak nemtudom hogy állunk a citromlével??Vmiért úgy emlékszem nem szabad..vagy rosszul emlékszem???

Látom nem volt nagy forgalom a hétvégén.. :?

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Gyanixi én Balázsnak télen a vitacolant adom sokan ajánlották.
Akira nemsokára megy az email,ja és tüneményes a kiskutya.


KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Megmutatom Nonó új tudományát:

Kép

Kép

Magától még nem tud felülni, de ha felültetjük ügyesen tartja magát, nem dől el, csak 10-15 perc múlva ahogy elfáradt.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nikky!!

Köszike, aranyos vagy!!!Egyenlőre kiprószizzuk az uszipelust, ha nem válik be akkor jelzek neked gatyesz ügyben!! :D :D :D :D :D :D :D

Ancsa!!
Nagyon ügyi Nonó!!!!!Látszik rajta, hogy büszke az új tudományára, édes!!!!
Köszönöm a privis infókat!!!Felhívom majd!!!Nekünk lehet, hogy a vasárnap lesz a nyerő, mert a párom szombatonként vagy dolgozik, vagy suliba jár Baktalórántházára!!:(

Csajszik!!!
Lenne egy kérdésem!!
Eddig Bencus az esti 8 órai lefekvés után csak 4-5 körül ébredt.
De kb. egy hete 3 óránként ébred, szopizik 8-10 percet s alszik tovább. Kicsit fáradt is vagyok, mert hát ugye nem ez volt eddig. Szerintetek mi az oka? Én arra gondoltam, hogy most lehet nála valamilyen fejlődési ugrás, s emiatt!!???Szerintetetek???Nagyon gonosz lennék, ha amikor ébred nem cicit adnék neki, hanem vizecskét vagy cumit (bár nem szokott cuzmizni, csak ezerévben 1x)????S akkor talán néhány nap múlva loeszokna róla!!???Mit gondoltok???Volt valakinek ilyen tapasztalata???Hatott a víz/cumi???
Előre is köszi válaszotokat!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Szóval folytattom amit múltkor elkezdtem. Tehát a fogunk hegye már kint van de most mintha megállt volna. :( Egyébként szerencsére nem nyügősebb és az éjszaka is jó továbbra is csak egyszer kell 2-3 felé akkor kap egy kis vízet és alszik 5-ig majd szopi és alszik 8-ig.
Pénteken megvolt a "kötelező" leesés az ágyról pedig ott voltam mellette :( úgyhogy rohantam vele át a kórházba de szerencsére semmi baj nem történt az ijedségen kívül. :lol:

Nagyon aranyosak a babák és láttom már mindenki nagyon ügyesen fejlődik. :lol:

Vitamin: Én egyenlőre a Cebion cseppeket adom neki napi egyszer reggel 5-6 csepp. Meghát úgye a D vitamin napi 1 csepp reggel.

Akíra: Nagyon aranyos a kutyus hogy birod két picivel? Tényleg Kíra foga hol tart?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok lányok, nem feledkeztem ám meg, hogy jöjjek! :)

Domó jólvan, hoztam két új képet is! :)


Kép Kép

Amúgy képzeljétek el, hétvégén Rákoskeresztúron voltam, és hallottam hírból (gyorsan le is csekkoltam :) ), hogy van egy bolt, ahol 50%os nyitási kedvezmény van, minden ruhára...(baba, felnőtt, gyerek, és még gyerekjátékok, cipők, fehérneműk is vannak), okt. 1-13ig. Gyorsan el is mentem! Nem hiszitek el, 10 000 Ft-ért, két marha nagy szatyor ruhát hoztam Domónak, meg vettem magamnak bár bugyit :), meg egy melegitőt is! És ezek vadi újjak, szóval hihetetlenül jól jártam! Lehet, hogy még valamelyik nap benézek oda! :)


JUDIT: Domó mióta megszületett felkel fél 5-5 között, majdnem óramű pontossággal, a mai napig nem tudom, hogy mi az oka. Amúgy fél nyolc-nyolc körül van fürcsi, kaja és utána kb. fél kilenc -9 körül szunya, és nem is kel fel, csak az ominózus fentebb leírt időpontban, de hát már ez is valami! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!Még élünk...csak a kislányom elkezdett mászni így egész nap a nappaliba hancúrozunk.Most élvezi ezt az egészet és a kiságyba nem teszem be mert ott nem produkálhat úgy ahogy idekinn.Sok idő nincs mert egyből a nem neki való dolgokért mászik(cd tartó,dohányzó asztal alá,bemászik a babahordóba....)Figyelni kell rendesen!
És már 1.5 hete átalussza az éjszakát,igaz korán kel 6körül de irtó jó így nekem is!
Mostanában mintha többet is enne,úgyhogy egészében minden nagyon rendben!!!

Ami rossz,hogy az anyósom megőrjít teljesen!!!!Egy hitelt szerettünk volna visszafizetni egy másikkal(ami jobb)Kocsi hitelt-borzalmasan sok kamatkülönbözet jön ki 3havonta.Ma lejött és közölte ez nem jó majd ő tudja mi a jó és már intézi is helyettünk.Még a nevünkön se lesz.Nem azért mert égek a vágytól hogy kölcsönöm legyen,de önállóan még semmit nem csináltunk mindent ő és ő !!!

Judithappy:lehet kevés már neki a tejcsi tápanyagtartalma!De adjál neki nyugodtan egy kis vizecskét!

Nonó nagyon ügyi és tündéri!!!
Balágy és Patrik is imádnivalóak(szeretnék én is majd egy ilyen kis fütyist)
Dóra is nagyon édi és szerintem tiszta anyukája!!!

KépKép
vicuska
 
 


Hali
Elég nagy a pangás mostanában!!! Hol vagytok csajok............???

Judithappy
Nálunk is kb 3 hós korban volt 1 nagy fejlődési ugrás.... ha Bence eddig MINDIG átaludta az éjszakát akkor szerintem ne aggódj , nálunk kb 1,5 hétig tartott és mivel Dorcus is mindig vagyis 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát én is megijedtem néha adtam neki kajcsit amikor már nagyon nem birtam de inkább probáld kibirni kajcsi nélkül szerintem a cumi a legjobb.. mikor adtam neki éjjel inni csak jobban csinálta a cirkuszt. És mivel ő nem igényli a kajcsit éjjel ezért 100% hogy nem éhes :D
Kivéve ha szopizik és esetleg már kevés neki a tejcsi , estére probálj vmi kiegészitést adni és ha ugyan úgy kell akkor csak a fejlődési ugrás lehet.
Remélem nem nagyon értelmetlenül sikerült leírni ,csak a kislány itt van a kezemben és kapálodzikstb.... :D

A babák nagyon édik :lol: és jó nagyok lettek ám!!!!!!

Dobok én is 1 képet ez a kedvencem :D (kisnyálasszájúkopaszbabám)
Vendég
 


Jhhaaaaj Lányok,most jöttünk nemrég a kórházból....
olvastam Krisy a "kötelező" leesésed!!! :lol: ,hát nekünk ma volt meg délelőtt!!!
Én azt hittem nem élem túl....
mosogattam,figyeltem közben a céklát,Dóri meg a szokásos kis helyén(mellettem a konyhapulton)ahova mostmár sosem rakom fel többet....hát úgy látszik tud mászni a drága...pillanatra elfordultam és elkezdett lefele mászni..én ugrottam és esés közben ugyan elkaptam de azért beütötte a kis buksiját...hát én ezt nem fogom bírni..az ilyen megrázkódtatásokat...de voltunk röntgenen,nincs semmi baja,de azért még figyelgetem 1-2napig!!!remélem nincs semmi maradandó vagy kiujúló probléma ezekután evvel...most alszik a drága!!!Ez annyira szar érzés...hogy lehetek ekkora barom..de rendes volta doki m csak magamat szídtam ott,és mondta h kb naponta 5gyerek minimum jön ilyen problémával,és hogy kis szívósak meg minden...de akkor is...most utálni fogom magam pár napig és szétkényeztetem Dóri fejét!!! :lol:

Bacsbern
Asszem te mondtad nemrég h külön tettétek Dorinát??!!Nálunk is eljött az idő,kifestettük a szobáját még letapétázzuk ma..takarítgatok és sztem hétvége fele átköltöztetjük...tökre parázok h mi lesz..akkor nektek hamar megszokta h külön van???

Vicuska
Köszi a bókot..megy a virtuális puszi h rám hasonlít-nem sokan mondják :cry: :lol: !!!!

Kép
nikky
 
 


BARBAMAMI HOOOOLL VAAAAGY?????

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Nem semmi Nonó fodrászos képe, és hogy már 4 hónaposan 10-15 percig is ül??? Gratula neki!

Balázs is nagyon édi, ő még olyan kisfiús a többiekhez képest, de hát van is előnye a többi babócának! Patrik már igazi nagyfiú, ahogy ül a kádban a fogkeféjével :lol:

És már Domó is elmúlt 5 hónapos :shock: Édi nagyon!!! Elizabeth a ruhák miatt egy kicsit irígykedem, ránk is ránkférne egy beújítás, mert úgy nő Marci, mint akit húznak. És ugye ilyen nagyfiúra csak nem adhatom rá azokat a rucikat, amiket a lány unokatesóitól örökölt :roll:

Remélem egy babát sem hagytam ki :D

Judithappy
Hát nem is tudom leírjam-e a mi történetünket. Elszomorítsalak???
Nálunk is aludt Marci úgy 2-4 hónapos koráig, majd egyszercsak történt valami, és egyre többet ébredt éjszaka, míg oda jutottunk, hogy 2 óránként evett éjjel-nappal. Már alig vártam, hogy elérjük az 5 hónapos kort, és a hozzátápi miatt, majd jobb lesz. Mire kezdett volna visszaállni, hogy csak 1-2-szer ébred éjjel, és elég neki a cumi, vagy a víz, megindultak a fogak, és most az elmúlt 2-3 napban álltunk vissza újra arra, hogy egyszer ébred olyan fél 4 körül, kap vízet, és cumit, majd 5-ig még alszik, és akkor szopizik. Hát én remélem, hogy nálatok tényleg csak fejlődési ugrásról van szó, és gyorsan visszaáll a régi nyugisabb időszak. Szerintem a szopi csak a végső megoldás legyen éjjel, én is csak akkor szopiztatom, ha sem a cumi, sem a víz nem segít. Kitartást!!!

Ez a vitamin dolog jó kérdés, én is gondolkodtam már rajta, de még nem adok semmit. Lehet fogok!

Vicuska, Marci is nemsokára mászni fog, már ügyesen elkúszik elég messzire, és már ringatja a kis seggét is. Olyan édes. De mivel egész nap meg sem áll keze-lába, gondolom nekem is lesz nemulass, ha tényelg nekiindul :lol:

Bocsi, ha hosszú lett, de most nincs itthon Marci, mamázik. Képzeljétek, este kikívánkozott belőlem minden, és reggel is, és annyi erőm nem vol szinte, hogy Marcit felemeljem, nem ettem egy falatot sem, mert nem tudtam leerőlteteni, így hívtuk anyóst, hogy segítsen. Szerencsére gyorsan itt termett és már vitte is, majd 3 körül hozza haza uzsira. Már jobban vagyok, de nem is tudom mikor voltam ennyire sz.rul. Bár mikor terhes voltam, mert én 8 hétig látogattam a WC-t reggelente, szóval meg is kérdeztem, a párom, hogy ugye nem??? De azt mondta hogy nem. Hát remélem, mert most még azért korai lenne a kistesó :lol:

Ja, Akíra, hogy hívják a kutyit??? Annyira cuki!!!

És még egy utolsó. Ti nem kezdtétek el előbbre hozni a fürdést? Én azt gondoltam, ki hogy minden nap egy kicsit korábban fürdünk, és akkor mire állítjuk az órát Marci már megszokja, és nem fog feltűnni neki, hogy minden egy órával előbb van. Szerinetetk???

Kép
Kép
nikole
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Nikole erre még nem is gondoltam :oops: remélem Dorina jól viseli majd legalább elmarad a nyügizés :D mivel nálunk 7-kor van fürcsi ezért 6:20_tól kezdödik a nyügi akármikor is ébred ha 5-kor ha fél 6 vagy netán néha néha 6-kor akkor is pontban 6:20-kor kezdödik a műsor.

Nikky
bavallom én is nagyon paráztam és sokat kérdezgettem mindenkit kinél mennyire vált be stb......
beválni nagyon bevált sokkal jobb Dorinának is meg hát nekünk is van így egy kis magánéletünk,de már lassan 1 hónapja van külön de esténként/ éjszakánként is vagy 10-szer megyek be a szobájába. Igazából szerintem a babák hamar megszokákják csak a bolond aggódalmas anyukákkal van baj( mármint nálunk én nehezen viselem, már a apa is bolondnak tart hogy állandóan azt kérdezem "jól van a kislány???")

Akira a kutyus az begle lehet nem így kell írni, nekünk az volt egy tünemény volt na meg 1 rossz csont
Vendég
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek Köszike a jó tanácsokat!!!Ma este megprószizzuk a vizecskét!Hátha!!!

Nikky!!!
Nekünk az első itthon töltött nap óta külön szobában alszik Bencu béby!!!Nem is volt kérdés soha , hogy így csináljuk, lehet, hogy kicsit gonoszságnak tűnik, de szerettük volna, ha már kezdettől fogva önállóan, külön van. Van légzésfigyelőnk, aminek a kattogását állandóan halljuk, s mihelyst megébred már én is fenntvagyok, s megyek is át hozzá. Sosem sírt ha ott hagytuk egyedül. Úgyhogy ne izgulj, ha most teszitek külön Dorcit, minden OK lesz!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bacsbernek igaza van, hamar megszokják. Pedig én a kórházban egy pillanatra sem tettem ki az ágyamból a kis drágát, éjjel-nappal együtt aludtunk. Az első két hétben pedig úgy zajlott, hogy a párommal aludtam el, s az első ébredéskor ott maradtam vele reggelig, volt hogy együtt aludtunk el a kanapén szopi közben, olyan jó volt!!Annyira édes volt-emlékszem- ahogyan szusziott mellettem, a mai napig szeretem ha elalszik mellettem szopi közben-mert mi fekve szopizunk!!!! :D :D :D
Nyugi, ügyi lesz Dorci, s minden rendben lesz!!!!! :D :D :D :D :D

Szép estét!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!

akira:

nagyon édi a kutyó!mennyi idős??

a mi északáink is pocsékok :cry: :cry: :cry: :cry: 8 körül tente van aztán 10-12 ig felkeleget de akkor még cumival visszaalszik.aztán 12 utánn felkel eszik és csak a nagyszobában a hordozóban hajlandó elaludni.akkor visszateszem a kiságyba és ha szerencsém van akkor nem kel fel rá.ha felkel akkor megint hodozó.aztán 6 körül kel, eszik ismét hordozó feltankolok játtékal és visszafekszem.Patrik az ágy mellet és ha megnut egy játékot adok másikat.ez megy úgy egy órát aztán 10 ig alszunk még.nappal bezzek órákat képes aludni huzóba.

nikky:

örülök hogy nem történt komoly baj!hát igen minnél nagyobbak annál többet kell rájuk figyelni.Patrik mikor nagyon rossz legszivesebben visszafejleszteném 1 hónapossá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: de közben meg marha jó mikor eggyütt mászunk a földön és annyit nevetünk hogy csak na.nemgondoltam volna hogy ennyi idősen már ilyen jókat lehet vele majd játszani.

vicuska:

gratula a mászáshoz!

ancsa:

nagyon ügyi Nono hogy már ilyen szépen ül!

nekünk is van ám új tudományunk 8) 8) 8) 8) Patrik egyedül leül.hátratolat leül és úgy játszik.

bocsi ha valakit kihagytam de kb 45 perce áltam neki az irásnak csak van egy kis mászó bajnokom aki mindig szökik valahova.most pl. kifele :lol: :lol:
kismama18
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon edes, rengeteget nottek a babak!!!

Cebion: Sajna mi egyik megfazasbol a masikba esunk, ami nem nagy mulatsag, mert kb 2 hetig tart egy, es 1 het a kozte levo szunet. Ezert en is adom a Cebiont neha. Ti hogy adjatok: feloldva, vagy ahogy van? Mert szerintem iszonyu savanyu, es Luca arca ezt hiven tukrozi is - mar amikor lecsuszik a csepp...

Amugy biztos en vagyok a bena, nem tudom oltoztetni a gyereket, vagy alul, vagy tuloltoztethetem, azert fazik meg szegeny. Passz. :(

Hozzatapi: Tejpep vacsira, delelott meg az almat probalgatom. A leve OK, de a reszelek csak nem akar lecsuszni. 1 hete probalom. Azt az ajakosszeszoritast 8) Nektek siman ment? Vagy csak probalgassam? Vagy szuneteltessem, es probaljak ki mas gyumit?

Bezzeg a whisky mar csuszna :wink: Kép

Kép
Kép
-macsek-
 
 


dobok pár képet!


Kép Kép Kép Képnagybátyó sapekjában!!
kismama18
 
 


macsek: nálunk pl. minden gyümit csak bébiétel formájában fogad el, illetve csak gyümt eszik meg gesztenyét! Ez van! Zöldségektől meg egyenesen rókázik!!
Te mióta adsz neki tejpépet?Neked nem mondta a doki, hogy ne, Szopizik még Luca, igaz?Én most vettem még csak tejpépet, de még nem is mertem adni neki, mondjuk lehet, hogy meg sem eszi!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok mamik!

Már jó régen voltam.. Nikky,köszi a hiányolást,jól esett! :)

Napsugarat péntek éjszaka kórházba kellett vinnem,mert fulladt,és hányt.. Ott is fogták,azóta is intravénás gyógyszereket kap szegény,lehet,egész héten bent lesz..
Hát,nincs túl jó kedvem :(

Nikky,a leesés amolyan "tűzpróba".. :D Bogi is leesett már majdnem egy hónapja az ágyról,azóta mászik. Olyan szinten gagyog,mint a 2 és fél éves bátyja.
Ma kibújt az első két foga-egyszerre..

Aranyosak a babaképek,meg a kutyus is!!

Macsek:
Próbálj mindig magaddal vinni egy kis plédet,amit a babára teríthetsz,ha úgy érzed,hogy kevés ruha van a babán. Mostanában sokszor akkor is lehűl a levegő,ha kicsit elmegy a nap. :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!


Látom mindenhol vannak kisebb-nagyobb balesetek. Balázs múltkor addig forgott fürdés előtt míg a kád oldalába verte be a fejét jaj hogy sajnáltam.
4 hónapos koráig átaludta az éjszakát de kábé 2 hete mi is kelünk 1-2-szer mikor hogy. És se a tea se a víz nem jön be csak a kaja. Mi most kezdtük enni a krumpli-alma nagyon ízlik neki, jövőhéten meg a krumpli-sütőtököt fogom adni neki. Gyümilevek nem nagyon jönnek be neki csak a tea meg a sütőtöklé. Nagyon fáradt vagyok de majd eljön az is hogy megint átaludja az éjszakát.
Barbamami miért van kórházba a pici mi okozza a fulladást-hányást?

KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Barbamami: Napsugárnak millió gyógypuszit küldök és minnél előbbi felgyógyulást.

Nikky: Átérzem milyen érzés lehetett az esés utána én is végig sírtam az egészet, hogy milyen hülye vagyok stb. De nálunk még szerencsésen eset mert először a popsijára ült le és után vágta hanyat magát ha rögtön fejre esik nem is tudom mi lett volna nem is akarok belegondolni. :?

Nagyon aranyosak a babák. :lol:

Nikole jobbulást kívánok neked is remélem semmi komoly. Az óra átállítástól én is félek egy kicsit mert akkor reggel korábban is fog felkelni :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Én is hoztam két képet:

Kép
huncut, szétszedi a berendezést

Kép
az ülés nálunk is megyeget de még azért eldől és nem tud csak 2-3 percig ülni. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!!!

Mindent nagyon szépen előkészítettem: csőrös pohárban víz, kicsi fejű cumis üvegben víz, nagyobb fejű cumisüvegben víz, mokkáskanál, teáskanál, gondoltam, hogy valamelyik csak bejön!!!:)
Meg is ébredt a drágám 3/4 1-kor, s mivel ő hason alszik, így megfordítottam a kiságyban, s kezdtem a csőröspohárral, szegénykém nem tudott vele mit kezdeni, mert én hülye a csöpögésgátló szelepet rajta hagytam. Majd levettem, akkor meg ömlött belőle a kis szájába, nyelte ugyan, de ekkor már szerintem tudatosult benne, hogy ez bizony nem cici. Aztán megpróbáltam a nagyobb fejű, puhább cumijú cumisüvegből adni neki. Ebből is kortyolt néhányat. Majd visszafordítottam, s lekapcsoltam a kis lámpát-jeleze, hogy fiam, aludjál!
Hát nem jött be. El kezdett sírni a drágám, megsajnáltam, meg persze nem akartam, hogy apa se aludjon a szomszéd szobában, így mégiscsak megciciztettem. De ha láttátok volna!!Mint aki egy hete nem evett, 17 percig aktívan szívta. Majd bealudt. 4 óra után megint ébredt, de ekkor már nem kísérleteztem a vízzel, egyből cicit adtam neki, s megint úgy nekiesett, 15 percig szopcsizott, s bealudt.
Szóval szerintem nálunk ennyit a vízről!Bár nem tudom, hogy érdemes e még próbálkoznom!!??Úgy gondolom, hogy ő már nagyon megszokta az elmúlt egy hétben az éjszakai kajcsit, s nem lesz hajlandó lemondani róla. :( :( :lol: :lol:
Mit gondoltok??Vagy lehet, hogy mégis hagynom kellett volna sírni???


De szerintem neki sem jó ez a sok ébredés, mert pl. most 8 kor mikor megébredt cicizett, s aludt tovább, azóta is durmol!!!

Szép napot nektek! :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


szaisztok!

rémes volt az északánk :cry: :cry: eddig ez volt a legrosszab.
meg ráadásul hajnal 4 kor futottam anyuhoz lázmérőért meg lázcsillapítóért(a lázcsillapítót még nem hoztam átt.lassan 3 hónapja itt lakunk de még eddig nem kellet.)megmértem Patrik lázát 37,5 volt.adtam neki egy fél kupot aztán elaltattam.aludt kb 3 percet és olyan intenzív köhögésbe kezdett hogy azt hitem megfullad.rengeteget köhög.de kedden is köhögött már és nem láttot semmit a doki néni-ma viszem megint hogy nézze meg mert a láza is elindult.mi lehet ez???nem rossz kedvű csak nemtud aludni mert mindig felkel és nagyon köhög.hulla vagyok :cry: :cry: :cry: de remélem semmi komoly!!!!!
kismama18
 
 


judithappy:

Patrik se alszik vissza ha csak vizet adok neki.követeli tápit.próbáltam én már mindent de nagyon kitartó.ugyhogy feladtam.a gond csak az hogy mostanában nem alszik olyan gyorsan vissza mint eddig :cry: :cry: :cry: kitartás.lessz ez még jobb :wink: :wink:
kismama18
 
 


Húha...na végre..termeltetek rendesen...
nem is fogok mindenkinek válaszolni...sorry

Barbamami
Örülök hogy vagy,annak kevésbé ami a lányoddal van..tudják már mi ez???nem a rota??bár sztem ahhoz Ő már idős... :?:
Mielőbbi gyógyulást neki...
istenem nekem ez az esés is elég katasztrófa...,pedig ez csak egy pillanat műve,de emlékszem mikor a sárgaság miatt infúzió meg ilyesmi 5napig...szörnyű...tényleg mihamarabbi jobbulást Napsuginak neked meg erőt elviselni ezt és még segíteni neki,na meg a másik két gyerkőcre energiát...

Judithappy
Sztem adj neki enni-tudom mindenki mondja hogy neee,mert megszokja és életed végéig fennt lehetsz vele...dehát ezekszerint éhes!!!,nem???szóval sztem adj neki cicit,utána úgyis rögtön bealszik...Őneki lehet h még szüksége van rá..Dóri is 3hónaposan aludta át teljesen az éjszakát..egyszer kelt addig 3-4körül...vagy próbáld meg napközben sűrűbben etetni..hátha az elég lesz neki,ha nagyon nem bírod...

Szobaügyileg
Teljesen igazad van és jól csináltátok,nálunk az volt a probléma h tele volt bútorokkal meg mindenféle más dologgal a szoba és nem volt hova kipakolni belőle...de mostmár megtettük..de tény hogy jobb lett volna ha az elejétől kezdve ott alszik..neki sem kell átszokni,meg nekem sem kell vhogy megszokni h nem egy szobában leszünk ezentúl...asszem ez a része lesz a legnehezebb :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!
Valahol olvastam h valakimelyik babánál nem jött be a gyümilé..
Hát nálunk is ez a helyzet..én meg kezdetektől fogva aggódtam h ez vajon nem gáz-e..mert azért folyadék csak kell(ene) neki..de azt mondta a doki h ha nem nagyon szereti akkor ez van..beletukmálni úgysem lehet..igaz kicsit elfogad de elég kevés mennyiséget..viszont a gyümipépek-főzik bejönnek főleg a sütőtök..hú azt egyenesen imádja..meg a vegyes zöldfőzit..nem is értem mit szeret benne..megkóstoltam borzasztó íze van... :roll:
Ja és a tejdarapépeket is imádja..de olyan szinten h már reggel is azt követel..eleinte nem értettem miért nem fogadja el a tápit reggel..csodálkoztam is h hogyhogy nem éhes..de kiderült h annyira bejön neki a vacsira kapott tejdarapép h reggel is azt kéri..és hát azóta azt gyűri befelé..ja és állítólag ez sem gáz mármint a gyerekdoki szerint...
Szerintetek sem?Van olyan akinek a babája szintén ilyen?
Vendég
 


sziasztok!

voltunk dokinál de nem a mi dokink volt :( :( azt mondta a helyetesítő hogy nem lát,hall semit biztos csak a foga miatt van.vegyek nurofent és kapjon reggel este.most is 37,7 volt a láza.remélem használ.de azért holnap elviszem újra a mi dokinkhoz is.benne valahogy jobban megbizok.

tim-csi:

Patrik se ivott semmit eddig.mostmár vizet iszik.de csak csőrös pohárból :roll: :roll: :roll: :roll: dokink azt mondta vannak babák akiknek elég a tápi,tejcsi.nem szomjasak.ha szomjas azt meg jelzi és iszik.és nálunk így is volt,van.

külön szoba:

mikor elköltöztünk akkor még 1 hétig velünk aludt Patrik aztán külön tettük.én nem bántam.így legalább nyugodtam beszélgetünk,nézünk TV-t,bujunk össze :oops: én pl. nem érztem semmi rosszat.nem rohangáltam be hozzá.csak ha valami hülyeség ment a TV-ben amibe babával történt valami.
kismama18
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy mostanában úgy eltűntem... :oops:
Nem nagyon vanidőm a kutya meg a Kyra mellett! A kutyus ma 8 hetes, és egy tünemény...ha a szobatisztaság nem lenne...tökéletes lenne! Nem tudom miért de kinn nem megy neki túl sokszor! Jön egy ember egy bicikli, egy autó vagy egy falevél és máris felpattan (dolga közepette) és azt figyeli meredten! :shock:
Nem lesz egyszerű, de imádom, ugyhogy megoldom :lol:
Kyra persze még mindíg taknyos meg fogzik, szóval nyűgös... :?
Nekem meg késik... :shock:
Szóval lehet hamarosan 3 baby lesz itthon :shock:
Hogy fogom én ezt bírni... :roll:
Na de nem panaszkodom én akartam :lol:
Ja és a kutyus beagle igen :) 3/4 rész beagle 1/4 rész tacsi! Szóval nem fajtatiszta de én így is imádom :wink:

Barbamami borzalom lehet! Remélem jobban van már Napsugár! Írj róla bármi van, nagyon drukkolok hogy hamar rendbejöjjön!

Mi már külön raktuk egy hónapja Kyrát és én nem bántam meg! Ő is jobban alszik meg mi is! Szóval szerintem így a legjobb!

Judithappy én ugyanezt éltem át Kyrával! Egyik napról a másikra rászokott az óránkénti kelésre! Én meg etettem...hát nem kell! Most azt csináltam hogy csak 11körül adtam neki egyszer, aztán éjjel cumi meg víz és aztán csak reggeli! Egy hónap kellett, de visszaállt majdnem teljesen! Most már van hogy 1kor kel csak nem is kel fel 11kor! És utána meg csak hajnalba a reggeliért és aztán alszik 7ig! Szóval sokkal jobb mint volt! Persze ez csak az én véleményem! :wink:

Most nincs időm visszaolvasni a többieket, ezer bocsi! :oops:
De a képeket megnéztem és tüneményesek! Imádom ezeket a babákat :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: