Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi, én is nagyon örülök, hogy kiengedtek a kórházból, ezek szerint minden rendben. Megállt a tágulás? Most mikor kell menned kontrollra?

Lányok, a házat csinálják, de csak hétvégente, mert hétközben a fiúk máshol dolgoznak, és még csak glettelnek. Szóval színe, az még csak kb 3 hét múlva lesz. Amint van valami fejlemény, mindenképp hozom a fotókat.
Azért már megkuksoltam a festékes dobozokat. A felső szinté nagyon szép, a lentitől nagyon félek, még mindig, mert szerintem elég élénk narancs sárgát sikerült választanunk. De ahogy fény felé fordítom, úgy szép színe van. Majd meglátjuk.

Sziszi, igen, erről már annyiszor beszéltünk... az anyagiak. Sok a 10.000 Ft tény, de most ő az első tényleg! Aztán majd az Élet alakítja valahogy, és remélhetőleg jó irányba!
titi_27
 
 


Sziasztok,

Hát, ma senki nem írt ahogy elnézem... :(
Ki merre van/volt???

Zseppy,
Én itthon is voltam! Ancsit engedték ki a kórházból :D :roll: :D

Sziszike,
kitartás, a legfontosabb tényleg, hogy mellette legyél!
Olyan ügyesek a gyerekek, annyira hamar túl vannak egy-egy műtéten, olyan pik-pak meggyógyulnak!!

Koda,
irtam neked :)

Képzeljétek, Vivim ma megkérdezte, hogy:
"anyu! Miért ilyen nagy a hasad?? Kistesóm lesz, vagy csak híztál?!"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi
csné
 
 


Én ma egész nap szenvedtem a melegtől, úgyhogy elmentem a Kikába, szétnéztem kiságyak terén. Aztán végre napoztam egy picit is, persze csak óvatosan.

Lányok, igyekszem minden hétfőn frissíteni a táblát, persze biztos lesz benne hiba, nem úgy, mint Mesi idejében.

Na, megyek is, nehezen bírom a meleget:(
titi_27
 
 

 
 

Sziasztok!

Énis remélem, hogy túl lesz rajta hamar, ami zavar, hogy nem tudja elmesélni mi més hol fáj..:(
Mi a baja, mit érez.
Bár sok mindent látok az arcán meg magyaráz is rengeteget..

Csütörtök délelőtt gondoljatok ránk!!

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon eltűnt ma mindenki. Merre vagyok?

Sziszike!
Biztos minden rendben lesz. Főleg ha te mellette leszel. Nagyon szorítok nektek. Kitartás! Tényleg eljutottál már az Afp-re? Neked is most kell valahogy menned nem?

Zseppy!
hát nálunk se esett az eső. A dörgés persze megvolt, meg a villámlás.

Ági!
Remélem a hasad tényleg a baba miatt nőt. Hányadik napnál tartasz?

Titi!
Mi a helyzet a pocakoddal? még mindig viszketsz?

Koda!
Veletek mi a helyzet? Nagyon ritkán jösz mostanában. Gondolom Marcinak mennyire hiányozhatsz, vagy már megszokta, hogy dolgozol? Nyáron is van nálatok bölcsi?

Bufo!
Hazaértetek már? sikerült a bilire szoktatás?

Virág, Juci,Rimár, Momo!
Merre vagytok? Miért nem írtok?

Lányok, hogy bírjátok a meleget? Én már örülnék egy kis esőnek, mert ez a sok locsolás, már fárasztó.
Sajnos nálam is megmozdult már a mérleg. Ráadásul ma szinte egész nap ettem valamit.
A ruhákkal is gondban vagyok, mert már lassan semmi se jön rám. De ez elgyen a legkisebb gondom, nem igaz?

Remélem holnap már lesztek.
Puszi: Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Titi,
szerintem amugy a Kikába a legdrágább a kiságy, úgyhogy nézz máshol is körül! Amugy láttál szépet?

Sziszi,
csütörtökön fogok nagyon drukkoni nektek, hogy minden rendben menjen!

Gyöngyi,
egy kis eső tényleg jót tenne a levegőnek is már! Kicsit jó lenne, ha felfrissülne, mert ez a dögség nem kellemes. Persze azért az esőt se szeretném túlzottan, mert a párom és a gyerekek kedden már mennek a mamához. Tisza mellé, úgyhogy nekik nagyon kell a meleg, mert fürcsin kívül csak a játszótér a program szinte...
Amugy a 33. napon vagyok. A 14. dpo-n.
A hőm még ma fenn volt, úgy számolom, hogy még 2 nap a kritikus... Ha szerdáig semmi akkor csinálok reggel tesztet.. :wink:
A hasam tényleg nagy, olyan mint mensi előtt. De azt olvastam, hogy a terhességtől is lehet, mert vérbő az alhas olyankor, és olyan mintha puffadt lenne az ember?!?!

Lányok, ez a vonalzó amit beraktatok az magától frissül minden nap??? Hogy csináltátok?
csné
 
 


Csináltam én is vonalzót :) :D
csné
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi:)
Azért jövök ritkábban, mert a munkehemről lehetne netezni, de nem akrom, hogy észrevegyék. A főnökömmel (aki fiatalabb nálam...no comment...) egy irodába vagyok és ő nem engedi.......Munkamániás kis nyikhaj. Fél éves a gyereke, de reggeltől estig bent van.....
Mennyit mozdult a mérleg:):) Rezinél mennyi ment fel?

Titi:)
Látod, én el is felejtettem, hogy vakolni kell a házat, nem csak úgy durr bele a színezés :D
A meleget én sem bírom, pedig nincs nagy pocim:)

Ági:)
Remélem Vivi beletrafált a dolgok közepébe :) Nagyon drukkolok ám!!!!! Ma is elővettem a felsődet! Talán nem véletlen:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Gyöngyi:)
De dili vagyok...csak a felét írtam le annak, amit akartam :) Szóval bentről nem tudok írni, mire meg hazaérek, kb. fél órám van addig, amíg Marci hazaér a bölcsiből. Ebben a fél órában kéne főzni, mosni, takarítani........Ez persze lehetetelen. Aztán 4-kor mikor Marci hazaér, 1 perc szabadidőm sincs. Teljesen belebújik a fenekembe és csak én, csak velem, csak nekem, csak anyucika. estére totál ki vagyok. És most aludt el kb. 15 perce. Egyszer megpróbáltam kisurrani mellőle, de egyből felkelt és mondta, hogy maradjak ott és vigyázzak rá:):)
Most csak azért nem vagyok fáradt, mert én is aludtam vele délután.
Tényleg! Te nem vagy álmos? Mikor én terhes voltam Marcival, dél körül álandóan elaludtam. Mikor még dolgoztam, volt, hogy a fejem ráesett a klaviatúrára. Egyszerűen nem tudtam uralkodni magamon.



Mindenkinél csípnek a szúnyogok? Én már vakarózok ezerrel. telis-tele vagyok szúnyicsípéssel. Tegnap szalonnát voltunk sütni anyukámék hétvégi házában. Nagyon szuper volt, jól telettem magam. Csak épp jöttek a kis vérszívók is.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szep jo reggelt lanyok! 8)

Megvagyunk am,csak en is csak olvasgattam.

Agi!

Drukk neked! :lol:

Sziszike!

Gondolok rad csutortokon....remelhetoleg minden siman megy es a kicsik tenyleg hamarabb kihevernek dolgokat hala Istennek!


Koda!

Nem irigyelllek,biztosan nagyon faraszto es azt se mondhatom ,hogy konnyebb lesz.A hugom osztol szeretne visszamenni dolgozni,de elore retteg,hogy oldja meg a bolcsit,stb....nem lesz konnyu.

AMugy semmi izgi hala Istennek.Voltam ultrahangon,nagyot nott,akkor pont szundizott,a doki megnezte minden kis porcikajat.

Szombaton a hugommal a muzeumok ejszakajan voltunk,este 7tol ejfelig csak ket muzeumba jutottunk be,...ki gondolta volna,hogy ennyit kell sorba allni.Ha ezt tudom,akkor inkabb veszek rendes jegyet.Raadasul olyan meleg volt bent,szinte fulladoztam,a festmenyeknek se tehet jot szerintem.Utana gyalog jottunk haza,hajnali 2ig ultunk kint a teraszon es dumaltunk.Tobb eve nem volt alkalmunk igy egyutt lenni,a kislanyara anyukam vigyazott.

Lebetegedtek szegenyek,ugyhogy ma maradok itthon,edzek majd ablakot kellene mosni,bar ebben a meleg ben???

Delben bent szoktam husolni,de csak legkondival lesz elviselheto a szoba....majd nezhetem ev vegen az aramszamlat. :shock:

Kozben a hazat tervezgetem,meglettek az elso tervek ,dehat ezen jocskan van mit modositani

Es persze szamolom a napokat!!!!!Annyira varom mar a ferjemet masaallah!

TIti!


Ez a hizas nekem se tetszik,nem tudom kontrolalni...pedig most edzek is...tegnap is ebed gyumi volt,vaccsi egy leves es gyumi,es igy a 22. hetben tartok 7.5 kg-nal.Ez van....szinte mar minden hizlalot kihagytam,fagyit vagy edesseget is heti egyszer eszek,olajban sult dolgokat amugy se eszek,...szoval erdekes...dehat ennek igy kell lennie...a ferjem szerint ne idegesitsem magam.

AMugy nekem olyan ferde a pocakom...plane reggel ebredeskor,az egesz jobbra all,mintha oda kucorodna be szundizni Zümikem. :lol:

Megyek is tornazni!

Igyatok eleg vizet,nehogy kiszaradjatok!

Puszi 8)
momo35
 
 


Sziasztok!

Koda!
Nehéz lehet ilyen főnökkel...Én sem szeretem az ilyen munkamániás fószereket.És nehezen értem meg, hogy tud valaki reggeltől estig melózni, ha ilyen kicsi babája van?
Dolgozó nő lettél :D nem lehet könnyű átállni.Amikor tudsz, aludj te is Marcival.
Ja, szúnyog az nálunk is dögivel van.Iszonyúan csípnek!Mi is gyakran grillezünk, de rendesen megkeserítik a helyzetet.Ráadásul mintha a szúnyogriasztók se hatnának már.

Tegnap voltunk épp 6 hónaposak!Nem hihetetlen?Hogy eltelt ez a fél év!És már csak 3 hónap van hátra!Sajnos nekem is elkezdtek jönni a kilók.Vigyáznom kell.Januárban lettem terhes, akkor 62 kg voltam.Tegnap mértem magam, 67kg vagyok.Mondjuk nem nádszálból indultam, az igaz, eleve volt rajtam egy kis fölösleg.

rimar
rimar
 
 


Momo!
Mit tornázol?Kazira, a Rubint Rékát csinálod?Én szobakerépározok főleg.És hányszor tornázol?Minden nap?Vagy két naponta?És mennyi időt?Egy órát?Bocsi, de most ez foglalkoztat.Nem szeretnék eltunyulni a szülésig, mert úgy nehezebb lesz.Bár a sógornőm 3 hete szült, meg se mozdult, már ami a tornát illeti és így is 3 óra alatt meglett a kisfia.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Na, megszültem a táblát, remélem, lassan a helyére kerül mindenki adata, és stimmelni fog minden.

Oné, végül még mindig nem tudod pontosan, hogy mikorra vagy kiírva? Mármint a doki még nem mondott semmi egyértelműt? Mikor mész a 18. heti UH-ra? Biztos nagyon kíváncsi vagy már a nemére, ha lesz valami eredmény, jelentkezz mindenképpen!!!

A hasviszketésem most kicsit jobb, de mára megjön az a netről rendelt kence is, kíváncsi leszek, milyen hülyeséget vettem már megint?! :)

Momo, akkor látom, nem csak rám jönnek a kilók. Én is visszafogom magam, és még így is jönnek és jönnek. Hétvégén krumpliztam, már hányingerem van tőle! Ma krumplifőzelék, estére csak gyümölcs, szinte egész nap vegetálok, és így nem hízok. Elvileg a 2 nap alatt kevesebb nem lettem, ugyanannyi vagyok, mint szombat reggel. Szörnyű! Inni pedig muszáj, mondjuk most kicsit kevesebbet iszom, max 1,5 litert/nap. A vizesedés mintha jobb volna, a lábam sokkal jobb állapotban van, mint kint volt.

Szóval, mi jól vagyunk, hál' Istennek, a baba nagyon aktív, remélem, jól van. Bejelentkeztünk 4D-s UH-ra júl 15-re, már nagyon várom.

Haga, szegényke, vajon hogy van?! Remélem, jelentkezik, ha kiengedték. Milyen szörnyű lehet ezt átélni?!

Kép

Kép

Kép

Kép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Köszi a táblát Titi, nagyon ügyes vagy, hogy így nyomon tudod követni mindenki adatát.

Ági látom, most mind a ketten kétes helyzetben vagyunk. Remélem, hogy jól fog elsülni, mert ahogy néztem már lassan megszül mindenki és új kismamánk már régóta nem volt. Aki legutoljára bejelentette, ő is már elhagyta a 16. hetet. Jó lesz igyekeznünk.
:wink:

Lányok, nálam semmi újság, néha úgy érzem meg akar jönni a hasfájásból ítélve,és már a cickóim is fájnak. A babára nem is merek gondolni, mert ez így van akkor is, ha meg akar jönni. Legutóbb Clostival 33 napra jött meg, ha nem jön meg hétvégéig ( bárcsak ne jönne), akkor hétvégén tesztelek egyet. De biztos addig már nem jutok el.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, ezek szerint még nem jött meg... ez jó hír, de semmi stressz! Ezerrel drukkol mindenki, és tényleg időszerű volna már ha mindenki bebabásodna.

Ági, kíváncsi vagyok nagyon erre a hónapodra, de jó volna...

Koda, drága, Te most hogy állsz a mensivel?
titi_27
 
 


Nem stresszelek rajta Titi, már nem tudok úgy gondolni rá, már megszokottá válik minden hónap csalódása. Így nem foglalkoztat a dolog. Hála Isten. Ha meg végre sikerülne, az maga lenne a csoda, biztos kiugranék a bőrömből, de ha nem nem ér akkora csalódás.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy gondoltok, majd ránk, azt hiszem minden segítség el kell..
Amint tudok írok, majd.

AFP-re holnap megyek reggel.
2hét múlva UH és addigra lesz meg az eredmény is.:)

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Rimar!

Jelenleg a Rubint Reka kazettat csinalom(bar nem igazan vagyok hive...de legalabb kemenyebb combom,fenekem legyen ha mar a tobbi no.. :lol: )+jogazok,sulyzozgatok es tancolgatok,minimalis aerob jellegu dolgokat csinalok.Hianyzik Kuwait mar csak azer tis mert otthon van bicajom,minden+lent a hazban edzoterem,itt meg csak oszre keszul el.Edzoterembe meg nem merek elmenni mert tudom hogy verszemet kapnek es agyonedzenem magam.
Eredendoen en heti 5-6szor edzettem terhesseg elott 1-2 orat kemenyen...de mivel mar a terhesseg elejen is voltak problemak,ezt nem merem csinalni.Ket hete meg a szulopozicios jogatol lettem rosszul,ugyhogy nagyon enyhe ez az edzes.
AMugy aerobik oktato/szemelyi edzo vegzettsegem is van,ugyhogy kerdezhetsz.

Csakhat amit elmeletben tudok e sbatran merem ajanlani minden kismamanak,azt magamnak nem...mert felek, hogy minden ok legyen....inkabb hizzak tobbet.

Szervezetten meg nem jarok sehova,majd a ha a ferjem ujra elmegy akkor megyek jogazni,a szuleselokeszitore+ a korhazba.

Amugy a legjobb a gyorsgyaloglas..csakhat most ahhoz tul meleg van es szennyezett a levego.

Titi!

Nekem most is votl par 4Ds pillanat az ultrahangnal,de szerintem majd kb. a 32 heten lesz jo,akkor mar jobban lathato az arcocskaja.Bar igy is aranyos volt. :D

Na,folytatom a tervezgetest...nem konnyu ugy osszehozni hogy meg a feng shui szabalyainak is megfeleljen majd ez a haziko. :roll:

ANita!

Neked is megy a drukk!!!!
momo35
 
 


Na, jól kibőgtem magam! Várom azt a rohadt toxoplazma eredményt már 1 hónapja, és nagy nyomozásba kezdtem, hogy hol az eredményem. Erre most derült ki, hogy ahol levették a vérem, valamiért nem továbbították. Legalábbis nem érkezett meg oda, ahová kellett volna. Jópofa, nem? Délután megyek be a rendelőbe, 16.00-tól van rendelés, hogy mégis milyen rendszer ez? Most a dokim szabin van 3 hétig, addig megint nem lehet levenni, utána meg már minek? Mire kiderülne az eredmény, lassan megszülök.
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!

Minimum 3 liter folyadékot kell meginnod vizesedés ellen,éppen azért ,mert az tisztítja a vesét és így könnyebben kiürülnek azok a méreganyagok,amelyek a vizesedést okozzák.Én nagyon ödémás voltam,és a védőnő és a doki egyöntetűen és egymástól függetlenül ezt javasolta.
Nekem a hepatitis szűrést kellet megismételni,mert nem küldték el a mintát.

Rimar!

Én sem mozogtam(sport) terhesség alatt.Ráadásul eredendően nagydarab vagyok(nagyon nagy :cry: ),és sokat(kb.18kg)híztam,mégis 1 óra alatt megszületett a 4400g-os Emmám.
monaszisza
 
 


Titikém:

Itt tartok mensi ügyben a mai nap reggelén.....

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Sajnalom,de uj honap,uj probalkozas,ujabb remeny!!!! :wink:


Titi!

Kerjel akkor beutalot a korzeti dokitol toxoplazma vizsgalatra a Szent Laszlo korhazba,a hugom is odament es egy het alatt megvan az eredmeny.

Na,megyek mozgok egy kicsit,aztan irany a hugom es az epitesz.Sikerult "fogynom" 200 grammot,huha! :lol:
momo35
 
 


Titi!
Sajnálom ezt a toxo-ügyet!De azért ne izgulj, úgysem lett volna semmi baj!De azért irtó bosszantó tud lenni, amikor ennyire bénák a laborban!
És a sok folyadékfogyasztáshoz csatlakozom!Tényleg igyál napi 3 litert, fokozza az anyagcserét és tényleg tisztítja a szervezetet.Főleg ilyen melegben kell innod!Nem szabad hagyni hogy úgymond besűrűsödjön a véred, mert akkor nem csak a te keringésed lesz rosszabb, de a placenta keringése is, ami ugyebár a bébinek szállít vért!A másik pedig amit elkerülhetsz vele, az hogy a vizeleted se fog koncentrálódni, ami azért fontos, mert minél sűrűbb a vizelet, annál könnyebben kap el az ember húgyúti fertőzést, és ez ma a koraszülések igen nagy hányadának okozója.
Ezeket valószínű te is tudod, nem kioktatni akartalak.Csak a saját védőnőmből indulok ki, akinek ez a mániája, hogy ne igyak sokat, mert vizesedni fogok.Ez nagyon nagy butaság!Mondjuk nekem van egészségügyis hátterem- ápolónő vagyok- úgyhogy ki tudom szelektálni amit mond.Mondjuk megkérdeztem a dokimat is ezekről, és egyetértett.
Úgyhogy igyál!
:D
Mondjuk a vizesedést nem úgy kell megelőzni hogy nem iszol, hanem inkább mozgással.Különben is akkor ezek szerint választani lehet, hogy dagadok vagy kiszáradok? :?

Monaszisza!
:) Köszi, egy kicsit megnyugtattál!Persze, nyílván alkati kérdés is, hogy ki hogy szül.Szeretnék én is jó kondiban odakerülni a szülésre, de egy kicsit lusti vagyok, és nem mondanám hogy minden nap mozgok.Főleg ebben a dög melegben.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Kezdek izgulni,mert még nem jött meg....
Igaz a hasam már fájdogál, félek is, hogy meg fog jönni, pedig ebben a hónapban nem is paráztam.... :roll:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok lányok!

Ezek szerint víz, víz, víz, akkor merek inni. Már én sem tudom, mikor milyen tanács a jó! De megfogadom lányok!

Koda:( babáááááááááát akarok Nekeeeeeeeeeeeed, meg Áginak, meg Anitának, meg Virágnaaaaaaaaaaaaaak!!!

Képzeljétek, sikerült elintézni, hogy ma levették még egyszer a vért. Kicsit körülményes volt a dolog, mivel a dokim szabin van, nem tudott adni beutalót, a körzeti meg sajnos nem tud. De rájöttünk, hogy a férjem volt osztálytársa is szülész-nőgyógyász, és felhívtuk. Nem is tudom, miért nem nála szülök? Úgyhogy reggel nála kötöttem ki a Máv kórházban, és hihetetlenül segítőkész, kedves volt. Levették a vért, állítólag 2 hét múlva lesz eredmény!

Lányok, nektek a doki a terhesség alatt vett kenetet? Mert ez a doki akiről most beszéltem, azt mondta, hogy legalább 3x a terhesség alatt kötelező volna. Nekem meg még egyszer sem vett a dokim. Kezdek kételkedni benne?! Nem akarok!
titi_27
 
 


Titi!

Igen, feltétlenül követeld ki a kenetvételt! Nehogy véletlenül valami fertőzés vagy bármi legyen. Lehet, hogy neked semmi kárt nem okoz, de sajnos az újszülött olyan mértékben károsodhat, hogy inkább nem is írom le. De ha időben észlelik nálad a fertőzést, akkor ABiotikummal lehet kezelni és a babát is. És nem lesz gond!

Anita!
mindenem keresztben van érted meg Ágiért!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy ilyen megkésve írok,de nagyon nehezen viselem a hőséget.
Folyamatosan szédülök,aludhatnék,össze tudnék esni.
A 15.hétbe járok,jővőhéten Afp-re kell mennem.
Idáig minden rendben pocaklakóval,és képzeljétek hogy 12 hetesen megmozdult.
A 12 hetes UH-n mért adatok egy 4 hónapos adataival egyeztek meg ,az AFP eredménytől meg a 18 hetes Uh-tól fog eldőlni hogy lehet egy hónappal előbbre járok.Ha nem akkor nagy lesz a baba.
Holnap lesz a kisfiam 1 éves.Tegnap hajnalban belázasodott majdnem 39 fokos láza volt.Gyorsan prizniceltem meg adtam neki Nurofent ez levitte.Vittem orvoshoz úgy semmi baja szervileg csak vmi vírusfertőzés van és vigyázzni kell.De hála istennek az étvágyával semmi baj,meg rengeteg iszik.Fogy is a pelenka elég rendesen.Ma reggelre kutya baja.

Szoktam olvasni hogy ki hol jár,én nagyon szorítok mindenkinek .Sajna nem tudom hogy kell felrakni képet ha valaki ért hozzá szívesen fogadom a segítségét.
Mindenkit puszilok.
Sziasztok lányok.
csimpi
 
 


Köszi Koda, már nagyon izgulok, sokszor úgy érzem, mintha meg akarna jönni, aztán megnyugvás: még mindig semmi.

Kismamák! Nektek mi volt a szembetűnő előjele, hogy babát vártok?
Mit éreztetek?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
A hasszúrkálás!Kicsit olyan érzés, mintha bizseregne a hasam.A mellem feszült, egy kicsit jobban mint amikor megjön.Egyébként majdnem olyan az első pár hét, mintha meg akarna jönni.Nekem a hasszúrkálásban különbözött és enyhe puffadtságérzésem volt.Ja és ezek a 2 :!: héttől.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a dokimtól. Vittem neki a görbémet meg a hírt, hogy megjött......
Először is azt mondta, hogy semmi okom a bánkódásra. Igaz akár össze is jöhetett volna, de nem törvényszerű. A görbém viszont nagyon tetszett neki. Mondta, hogy nagyon szépen reagáltam a gyógyszerre és most ez volt az elsődleges cél. Felírt még egy adagot, szintén 2*1 szemet 5 napig. Annyit mondott, hogy pé környékén kicsit legyünk együtt többet, mert látja a táblázatból, hogy most hamar leálltunk . :lol: Pé után nem is voltunk együtt. :roll: Úgyhogy harcra fel :wink:

Anita!
nekm a mesi elmaradásakor 2 tünetem volt: nagyon fájt a mellbimbóm és nagyon gyakran jártam pisilni. A hasam visont nem fáj egyáltalán. Bár én eddig szinte mindenkitől azt hallottam, hogy ez volt a tünete:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anita:)
javítok, mert elírtam az előbb :lol:
Tehát:
nekem a mensi elmaradásakor 2 tünetem volt: nagyon fájt a mellbimbóm és nagyon gyakran jártam pisilni. A hasam viszont nem fáj egyáltalán. Bár én eddig szinte mindenkitől azt hallottam, hogy ez volt a tünete:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, ez nagyon jó hír! Látod, az orvos is bíztat!

A görbéd pedig tényleg egyszerűen fantasztikus! Tényleg utána kellett volna még legalább egy együttlét, és lehet, hogy lenne kisbébi. Sebaj, mindjárt itt a következő peteérés, már ez is tényleg nagyon szép előrelépés. Ugye azért picikét Te is örülsz???!!! Mert én nagyon! És nagyon drukkolok! Persze, még jobb lett volna, ha nem jön meg... :(

Utánaolvastam ennek a kenetvételnek, és azt olvastam, hogy utolsó trimeszterben szokás levenni, az újszülött baba miatt, és ha akkor baj van, akkor tudnak még antibiotikummal segíteni. De biztos minden doki másképp csinálja. Mindenesetre, ha megyek legközelebb (aug. 2-án), akkor megkérdem tőle.

A párom mondja, hogy megjött a haskrémem, nagyon kíváncsi vagyok rá, majd holnap megírom, milyen lett. Már megint kezd viszketni! :(

Na, mára búcsúzom, megyek tornázni 18-ra!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!

Nekem 2x vettek le kenetet,egyszer a terhesség elején,majd a végén is.Szerencsére.Ugyanis kiderült,hogy volt egy csúnya baktérium fertőzésem,amire antibiotikumot kellett szednem.Annyira hatásos volt,hogy nem is jött vissza.Ez azért fontos,mert ha ott a baci a szülőcsatornában,koraszülést eredményezhet és a baba beteg lesz.Mindenképpen kérjétek!!!!

Anita!
Nekem semmi jele nem volt a terhességnek.Az hittem beteg vagyok,ugyanis szedtem fogamzásgátlót.Így be is szedtem a gyógyszereket amit a lumbágómra kaptam.Amikor kiderült,hogy terhes vagyok meg is ijedtem,de a doki megnyugtatott,hogy azoknak a gyógyszereknek nem lesz hatása a babára.
monaszisza
 
 


Titi!
Igen-igen, Mona jól mondja! Igazából én is ezt akartam írni. Mármint hogy szülés előtt lenne fontos a kenetvétel. Hogy egészségben tudjon kibújni a kis babuci:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Köszike a drukkokat, nagyon rámfér!
Elment a kis családom mamázni! :( Olyan rossz most egyedül :(

Anita,
örülök, hogy még neked sem jött meg!!! :) Hétvégén tesztelsz???

Koda,
látod!!! A doki is bíztat! Gondolom már kicsit jobb kedved van! Fel a fejjel, és ebben a hónapban mindent bele! Apának nem kell tudnia mikor miért csináljátok, csak csábítsd el olyankor sokszor!!! :)

Titi,
szerintem is igyál sokat, azzal baj nem lehet, sőt!!! Az nagyon kell!
valószínűleg a hosszú ülés volt a probléma!
Miért is nem szülsz ennél az ismerősnél??

SEGÍTSETEK!
Berakom a görbémet. Elméletileg holnap reggelre terveztem a tesztelést, mert 36 napnál még sosem volt hosszabb a ciklusom. Viszont fáj a hasam, meg a derekam. Hasonlóan mint mensikor.
Láttam irtátok, hogy ez lehet babu is! :) És fáj a mellbimbóm is, ami nekem nem szokott igazán mensikor.
Amitől viszont nagyon meg vagyok ijedve, hogy néha a petefészkem görcsöl be.
Szerintetek várjak még a tesztel?

Kép

Anita, nem vicces, hogy pont mi kérdezősködünk, pedig már van egy gyerkőcünk?? :lol:
Megmondom őszíntén én nagyon fiatal voltam Vivivel, és nem is figyeltem ilyeneket...

puszi,
Ági
csné
 
 


Ezek szerint magamra maradtam... :cry:
Sose tudom meg a véleményeteket!?! :cry:
csné
 
 


Én itt vagyok!

Szerintem mindenki izgul és szeretné, ha csinálnál tesztet. De ha nem mered, mert félsz a negatív eredménytől, akkor inkább ne stresszeld magad.
Bár nem a teszt megcsinálása dönti el, hogy van -e baba vagy nincs. Ráadásul lehet, hogy nem is mutatná még meg. Vagyis most nézem. Ez bizony már a 16. nap! Akkor látszania kéne az eredménynek:)
Én szeretném tudni, mit mutat, de ez a te döntésed. Vegyél egy nagy levegőt reggel és pisilj :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
jaj, de jó hogy itt vagy!

Azt hiszem csak a megerősítésre vágyok!
...nem bírnám ki még egy napig!

Meglátom reggel a hőmet, és annak fügvényében csinálom meg a tesztet!

Jelentkezem mindenképp, hogy mi újság!
csné
 
 


Ági,
szerintem csinálhatsz tesztet. Kodának igaza van, ne a teszt megcsinálásától félj.:):):)

Anita,
nagyfiamnál csak a mellem volt sokkal érzékenyebb, mint mensinél. Lánykámnál hetegig fájt úgy, mintha megjönne. Görcsöklegettem rendesen.

Titi,
ne izgulj a toxo miatt.
Kenet: nekem 2* vettek. az utsó a 36.héten volt, a szülés előtti valami tesztet csináltak meg. Mondjuk mindegy volt, mert eleve csaszi volt, de azt mondják feljebb is sétálhat a fertőzés. Figyusz, nem akarok kötözködni, de elég érdekes dolgokat csinál (nem csinál) a dokid.

Láttam a tegnapi üzim nem érkezett meg a lapra:(:(:(

Koda,
Szerintem gyönyörű a görbéd:):):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Lányok,

Annyira szerettem volna felrakni képet, de apáék elvitték a fényképezőt!!!!!!!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Akkora + lett, hogy semmi kétség felőle!!! :)))
Annyira boldog vagyok!!! :)

és apa csak pénteken tudja meg, mert akkor megyek utánuk a mamához... Telefonba mégse mondom el, ugy nem tud a nyakamba ugrani :D

puszi
csné
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk! Most nincs időm írni, de ebéd után jövök, és visszaolvasok.

Csné
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági!
Gratulálok :!: :!: :!:
De jó De jó!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
rimar
 
 


Agi!!!!


GRATULALOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
momo35
 
 


Ági :D

GRAULÁLOK!!!!!!!!!!

Mona
monaszisza
 
 


Szia Ági!

Bocsi, csak most volt időm visszaolvasni a tegnapi kérdésemre a válaszokat, amit nagyon köszönök.

Ági, én is korán szültem az elsőt, azért vagyok tapasztalatlan. Még nálam sincs hír mensi ügyben, most a hasam se fáj, és mintha egy kicsit hányingerem lenne, de ezt még meg se merem említeni, félek, hogy hiú reményeket táplálok ismét magamba.
NEKED VISZONT NAGYON ÖRÜLÖK, HOGY VÉGRE SIKERÜLT!!!!!! :D :D :D :D Remélem én leszek a következő. Jaj, szorítsatok........ :roll: :roll:
Ági, neked hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


ÁGI,

gratula!!!!!!!!!! nagyon jó!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P

majd még jövök...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!

ÁGiiiiiiii!!!!!!!!!!nagyon örülök neked!szupeeeeeer!gratulálok!!!!!

anita szoritok!látod milyen rossz ez nem koncentráltál egész honapba rá de ilyenkor meg egyböl beleéli magát az ember!ezéárt van mindig a sok csalodás!de most nem lesz!te leszel a következö:)

koda de jo hogy beállt a ciklusod!igy mostmár csak arra kell figyelni hogy párodat jo idöbe csábitsd el:)és következö honapba már remélem nálad is meglesz a várva várt +

zsepy!nem raksz uj képeket a kislurkokrol?rég láttuk már nagylányt!:)

titi szerintem sokat igyál!én még nem hallottam rola hogy az lenne a gond hogy valaki sokat iszik de arrol igen ha keveset!én napi négy litereket ittam mégis csak egyszer lettem vizes!az esküvönk északája után!neked is biztos az ut tett be!
figyi ha nem nagyon bizol a orvosodba inkább még most menj át másikhoz!még nem késö:)

kismamák dobhatnátok uj képeket pocirol!:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág! Rég hallottam felőled. Hoy vagy? Mesélj!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Én is itt vagyok ám!

Ágiiiiiiiiiii!!! Látod, látod, megérte a kitartó próbálkozás!!! Annyira, de annyira örülök Neked! Na, most már majd a főnököd is megnyugodhat! :) Persze ez másodlagos! De jóóóóóóóóóó!

Zseppy, igazából eddig nem volt semmi gondom a dokival, most is csak emiatt a kenet miatt aggódom, ja, meg persze a méhszáj vizsgálat miatt, mert azt sem csinálta meg. De mindig megkérdi, hogy vagyok, akarom-e, hogy megvizsgáljon. Persze, az én hibám, miért nem mondom azt, hogy igen! De legközelebb már nem hagyom magam. Hallottam a dokimról, hogy nem az a feleslegesen vizsgálgató típus. Kérdés, hogy ezek tényleg felesleges dolgok volnának?
Igazából én még mindig ragaszkodom a Szent Imréhez, és mindenki csak dícséri a dokim. Szóval, legközelebb megkérdezem ezeket a dolgokat tőle. Punktum.

Jaj, hova kopogjam, végre 5. napja nem híztam egy dekát sem! Annyira figyelek magamra, igaz, kevesebbet is eszem, meg szinte semmi kenyeret. Ma bűnbe estem, és kakaóscsigát reggeliztem és hozzá eperturmixot.

Igyekszem sokat inni, tegnap a tornán a védőnő is azt mondta. És ajánlott almaecetes lábfürdőt lábdagadás ellen! Talán érdemes majd kipróbálni.
titi_27
 
 


anita köszi kérdésed velem minden oké!csak egész multhéten pakolgattam a lakást meg festettem a nappalit mert az még kimaradt és meglepem a férjem vele!3hétig beteg voltam köhögtem hánytam köhögtem hánytam!ze ment,de már lekopogom meggyogyultam!66 cn. vagyok de én már nem hiszek a babásodásba meg mostmár nem is törekszem rá hogy legyen!majd jön ha akar!ha nem nem akkor ez vn és örülhetek hogy nekem megadatott az hogy legyen egy gyerekem is!de azért még mindig szeretnénk kistesot!multkor tavon voltunk fürödni!fiam nekiállt labdázni és pont beszéltük a férjemmel hogy ha már elsö probálkozásnál sikerült volna kisteso már együtt focizhatna a két gyerek!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: