Új privát üzeneted érkezett!

Zsüci, EZT el kell mesélned legközelebbi talin (amin én is ott vagyok)!!!

Lányok, ne hozzatok zavarba az újságosdival... megvolt a "15 perc hírnév", oszt csókolom.

Timi, nlcafe fórumon nem vagy fent uezen nickkel? Ismerős...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Zsüci!
Ejnye bejnye!!!!Micsoda sztory!!!!!! :shock: Ezt igen csak titkoltad 8) :lol: :lol: :lol:


Timi!
Köszia geszti infót,na akkor úgy lesz ha látok vhol ilyet akkor veszek,eddig nem találkoztam vele össze!Vagy tényleg,Szofi is mondott vmit(rájöttem Netti h te arra gondoltál)szóval ha utamba kerül geszti akkor veszek!

Én meg milyen marha vagyok...adnám a gyereknek a banánt,erre fintorogva ellöki :shock: majdnem leestem a székről!Mondom ne mááá,nem eszi meg?Eddig megette!aztán rájöttem h hideg...a hűtőből vettem ki :lol: Picit melegítettem rajta és már nyelte is 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


MOzza, a gabonaféléken meglepődtem, tavaly!!!! még atz volt, hogy 1 éves kor előtt ne. Ennek ellenére Gyv 9 hónaposan már evett lángost! :-)

Zsüci, hű, az komoly!!!!!!!! Nehogy lebetegej tőle!!! Vitamint szedsz?
Vendég
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:38-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus,
és ha tudnád, még mi mindent titkolok... 8) :wink: :lol: Nade mikor férjhez mentem, leszámoltam a múlttal... :lol: :lol: (na, most reménykedem, h a férjem nem zugolvasó!) :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci!
GLUTÉNMENTES csakis!!!! A készeken is meg kell nézni: Hippekben pl. nincs!!!!! :roll:
Vagy venni biogabona darát (babáknak, van kül. mixekben: pl. biotönk.búza+ rízs stb, Müllerben vagy 6 félét is láttam) és azt tenni a gyümis pépbe, amit csinálsz.
Babakeksz is mehet, napi 1-2 max. Ha van min. 3 foga, akkor már egészben is nyammoghatja.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Nem hiszem el, felmegyünk játszani az emeletre 2 órát, erre 3 oldalt olvashatok vissza :-)
pumuklii
 
 


Zsüci :lol: :lol: :lol: :lol:

Mozza!
Örülök h túlélted a dokinőt és nem kaptál ki :lol: :lol:

annus11
 
 


Édesbabám felébredt, úgyhogy a mai szóf*sásnak vége! :lol: :lol: :lol: (gondolom most többen megkönnyebbülten sóhajtottak fel)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Böbi!
Igen mondta, hogy 'régen' az 1 év volt a határvonal...most meg jött ez az új statisztika...mivel elég sok a lisztérzékeny kisgyerek manapság... :? ) Szóval fokozatosan kell szoktatni és nem a zsömlével nyitni 1 évesen..... :lol:

Kép
mozza
 
 


Zsüci, izgi a történed, mindjárt leguglizom a pasit! :lol:
Vendég
 


Böbi,
oksa, de asszem a keresztnevét valami bonyolultabb módon írja, Iain vagy Eian vagy Eion...? :oops: Hát, nem ez volt a lényeg...

Kép

Kép
zsüci
 
 


.............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:39-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Na én is legugliztam Ian Bailey-t.
Zsüci, de ugye nem ő az?:
Kép

:lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na, lecsekkoltam a Hippes készletet: a gyümi + teljes kiőrlésű gabona nem szól a gluténről, a gyümi + babakeksz viszont azt írja: nyomokban tartalmazhat tojást (!) és mogyorót (!!). Nyilván babakeksz stornó, de a gabonásat akkor lehet? Na, inkább utánanézek a biogabona-daráknak!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci, ha egy csodás kék szemű fickó, akkor simán írja a nevét, Ian.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyöngy, Őt én is megtaláltam! :lol:
DE végül szerintem meglett az igazi is, jópasi éppen interjút ad.
Vendég
 


Gyöngyi,
:lol: :lol: :lol:
Nem, ő volt:
Kép

(eion-nak írja a nevét)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Igen, én is ŐŐŐŐŐt találtam! :lol: Olyan cuki, megérne egy-két ajtócsapkodást, még ha a kisujjam ott maradna, akkor is... :lol: És tudom is, hogy ki a pasi, már láttam filmekben
Vendég
 


Őt találtam sima Ian alatt is... és bazi irigy :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyöngyi, én még mindig vinnyogok a te Ianodon! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pemete!
Még annyit szeretnék én is hozzáfűzni, hogy ennek a 'mamibrancsnak' a lényege az hogy elfogadjuk bizonyos keretek között a másik véleményét.
Ha valaki valamit absz. nem jól csinál és árthat azzal a babájának, pl. 3 hónaposan danonínóval eteti, annak megmondjuk a véleményünkte, de AKKOR SEM BÁNTÓN, hanem segítő szándékkal!!!!!
A többieknek most az a furcsa, hogy te rögtön ilyen stílusban antréztál....ami nem túl szerencsés, pláne nem 'arc nélkül'.
Vannak itt igényszerint szoptatók, és szoptatni nem tudók, vannak olyan mamik, aki éjjel 30 percenként kelnek a babáikhoz és vannak olyanok akiknek 13 órát alszik egyben a gyerek.....
Szóval sokfélék vagyunk, de mindenki a legjobb tudása és ereje szerint csinálja.
A stílus írásban nagyon sokat számít, ha rendszeres olvasó vagy, akkor szerintem te ezzel tisztában is vagy, mivel volt már pár szóváltás emiatt....
Érted mire akarok kilukadni?????

Kép
mozza
 
 


Eion Bailey az elitalakulatos, Zsüciiiii, nemmondod, öööö megvolt????

Anikó, de vagyok ill. voltam, megléptem, nem tetszett már... Ne érezd magad egyedül, 15 perc hírnév nekem is megvolt, vagy volt az 20 is, de már rég :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Zsüci!
A HIPP elején rakta van: Gluténmentes...legalábbis az amit most nézek ilyen!!!! Alma-szőlő-gabona

Kép
mozza
 
 


Gyöngyi, én is vinnyogok!!! :lol: :lol: :lol:

Na, anyámék itt :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mozza, mint mindig, szívemből szóltál! :lol:
Képzeld, visszaolvastam az első 3 oldalát a topiknak és kérdezed még az első oldalon, hogy tud-e valaki kórházat ajánlani? Tinu meg írta neked a Szent Imrét. Látos, látod, ha hallgatsz rá, nemcsak egy napon szülünk, hanem egymás mellett is! :lol:

Anita meg már ott megírta, hogy neki a Hanna név jön be, Sanyinak meg az Ivett.

Panndi, meg mutogatta a 39 hetes pocakját, ami még most is vicces! :lol:
Vendég
 


Mozza,
akkor vaksi vagyok. Megnézem még 1x. Mindenesetre az infó nagyon hasznos volt, még egyszer köszikösziköszi! :wink: (én dokkernénim miért nem mond el ilyeneket?) :roll:

Gyermekem épp mandulát próbál feltörni... :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Timi, de megvolt neki! :lol:
neked mi volt a 20 perc hírnév?

Én egyszer a JOY-ban voltam, de bánom, mert nem az jött vissza, ami elhangzott. Magyarázkodhattam vagy 2 évig....
Vendég
 


Jaj Zsüci!Hát hallod!Jó ízlésed van :wink: :lol: Meg se kérdezem mért nem lett belőle komolyabb dolog 8)

Gyöngyi!
Hát kérlek...a te ízlésed is remek,de inkább maradnék az eredeti Eionnál :lol: :lol: :lol: :lol:


Mozza!
Akkor ha én adom neki atejpépet amiben gabona van az jó bevezetésnek?Vagy sok is?vagy most ez más?

annus11
 
 


Anikó!
Nincs fenn a cikk a neten??,Megnéznélek,meg elolvasnám!Vagy vki nem tudja scanelni és elküldeni?kössziii

annus11
 
 


Zsüci, igen, zab-rizs-szója, Regő tejallergiás egy picit. Így bármilyen tejterméket csak egyéves kora után fog kapni, Marcival is így volt, ezért is akarok sokáig szoptatni és nem adni tejpépet.

Gabonát én Marcinak otthoni kása formájában adtam. Sokan kiröhögtek érte, minek szoktatni rá, felnőttként úgyse eszünk ilyeneket - szerintem amolyan müzli vagy rizottó előfutára.

Én Legyen Ön is Milliomosban voltam :oops:
most meg megyek, mert megjött az uram, puszi!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Mozza,
köszönöm a tanácsod.
Úgy érzem nem a stílusom, hanem a tartalom kavarta fel a kedélyeket. Amit nagyon sajnálok. Nem vontam kétségbe, hogy mindenki a legjobb tudása és ereje szerint neveli gyermekét. Megköszönöm, és már tegnap is megköszöntem ,hogy nem csak információt, hanem erőt is merítettem a fórumból. Az információt amit leírtam , nagyon fontosnak tartom, sokáig én sem voltam tisztában ezzel. Ezért szerettem volna megosztani veletek.
Az arcnélküliségemhez szeretném hozzá fűzni, hogy eddig is ha tehettem átugrottam a "privát "hozzászólásokat, mivel tisztában voltam vele, hogy nem tartozom a "mamibrancsba".
pemete
 
 


Timi, és nyertél?
Vendég
 


Böbi, igen, Timi nyert :)

zsüci: pemete stílusa volt igen csak mókás, számomra elég furán prbűl beilleszkedni... ügyes vagy a fogyival! Nekem hétfőtől gastroyal turbó fokgyókúra.. no kávé :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt, B. 11 óta nem aludt, eléggé vacak volt a nap így. A Papája megjött, átvette és lerakta. Neki persze elaludt...
Csak panaszkodnom kellet, hogy kedd óta nem volt termés, na rendesen telepakolt nekem 2 pelusnyit a drágám.

Ma már sztem nem jövök, jó éjszakát mkinek!
füles33
 
 


Gyöngyi, Marcipánodnak kivánok Boldok felediket!
Ezt akartam még az előbb!

Mozza, tök jókat mondott most is a dokid!

Én az enyémtől most a betegségek alatt teljesen kibuktam, ugye ő volt nekem is kis koromban igy mentem hozzá tanácsért mit vegyek be hogy jobban legyek erre irt fel AB-t és mondta szerinte 2 napig ne adjak tejcit Árminnak tőlem és szerintem már vehetem a sima boltit neki addig :shock: , na hát nekem ez sokkk volt szó szerint, igy nem vettem semmi gyogyót, a gyerekkel meg megyek másikhoz de nem találok egy normálisabbat sem.

Böbi, én is szoktam néha viszaolvasni olyan jó kis nosztalgia.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


hű de helyesen írok :lol:

prbűl=próbál

fokgyókúra=fogyókúra
Vendég
 


Böbi, nem ér kinevetni a 39 hetes hasamat :lol:
Vendég
 


Reni: jó volt nálatok! Köszi a társaságot és mindent!

Asszem én valahol eltévedtem. Eddig azt hittem, hogy abban, amiben van búza (gabona), abban van glutén is. A kölesben, rizsben, zabban nincsen, de minden, ami búzából készült, az gluténes. Mert abból, amit Mozza írt, számomra az derült ki, hogy ez nem igaz. Most mi van???? Hogy lehet teljes kiőrlésű gabonás gyümi gluténmentes???

Csak egy hirtelen felindulású mondat, aztán megyek lelazulni és bevágok egy sört is.
Netti: ne haragudj, de marhára felment az agyvizem a stíluson, ahogy irogattál Pemetének. Most hagyjuk, hogy tartalmilag mi volt, meg az okot is, mert ettől függetlenül kicsit gáz volt ez a gunyorozás. :twisted: Tudod, ha egy embertől azt várod el, hogy ne sértegessen, akkor te se olyan formán írjál neki.
Uff, beszéltem. Megyek sörözni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Pemete!
Szerintem a félreértések indukátora az is lehet hogy nem osztassz meg infókat.
Itt nem a végzettségedre, vagy a lakhelyedre lennénk feltétlenül kiváncsiak, de:
Pl. ha így így nyitottál volna.....
Pemete vagyok, van egy 6 hónapos XY nevű lányom/fiam, és köszi, hogy a szopi témában hasznos infót adtatok, mert ez/vagy az nehezen ment, milyen volt a szülés stb....
Infócsere, egyéni tapasztalatok, az hogy az anyatej immunerősítőt tartalmaz, az sztem mindenkinek 1értelmű.
Mi RÁD lennénk kiváncsiak, arra hogy te hogyan éled meg az anyaságot...sztem ezt név nélkül is lehetett volna.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Húh lányok szép nap ez a mai! :shock: Mi Tinuval jót beszélgettünk addig amíg itt, hát nem is tudom... érdekes dolgok íródtak. Még mindig csak pillázok.

Viszont Ian megfogott! :lol: Zsücikém :lol: :lol: :lol: Grat!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu de egyszerre jöttünk! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu!
Én nem értek ehhez, követem amit a dokker mond...1 fix: pl. a HIPP alma-banán-biogabonában NINCS glutén.....
Fogalmam sincs hogy miért és hogy, de nincs benne, ez van ráírva...VAGY PERELEM A GYÁRTÓT!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


Én már nem is írok e témában inkább, mert csak felhúzom magam :roll:

Ez a gluténes info viszont nekem is jó :) Bár babakeksz veszély még nem fenyeget, Fruzsinak még nincs foga :)
Vendég
 


nabakker!Uram céges csapatépítő izén van,vagyis vmi buliban...mondtam neki h ésszel,siessen haza stb(nem is pesten van...)erre most hív,hát nem mondanám józannak :evil: Annyira mérges vagyok!!!És most lenne az első közös hétvégénk hetek óta...valószínű az egészet át fogja aludni :evil: a kis tököm is tele van :evil:
Megyek,kiszedem a gyereket a szarból :arrow:

annus11
 
 


Jajj, annus, ne húzd fel magad, hátha reggelre már kialussza magát!
Vendég
 


Na megyek készülődni :)
Vendég
 


Hohohóóóóóóó!!!!!!!
ÚJ INFÓ!!!!!!!!!
Megnéztem azokat a hippes kajákat, amiket a DMben vettem: Azokban van glutén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyorsan felhívtam a dokkert, hogy akkor most mi van......
Azt mondta oks az is 6hós kortól!

Miért is fontos a glutén elvileg??????

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nem okoskodás gyanánt, nekem is furi ez a gabonás gluténmentes Hipp. Rákerestem az oldalukon és a banános-almásban van glutén.
füles33
 
 


[quote="pemete"]S írta:pemeteziasztok!

Pemete vagyok, zugolvasó. /Juj de rosszul hangzik/ Egy 2009 májusi baba édesanyja. Aki 9,5 kiló, két fogas, eddig csak anyatejjel élő babuci.
Először is szeretném megköszönni Nektek a majd négy hónapja folyamatosan kapott hasznos információkat! És azt is, hogy sokszor tudtam erőt meríteni Belőletek az anyasághoz.
Nem jelentkeztem, mert bár a Google-n kívül sokat nem tudok az internetről, inkább a személyiségemből adódó tartózkodás miatt éreztem úgy, hogy kevésbé lennék hasznos tagja a fórumnak.
Azért írok most mégis, mert szeretném továbbra is olvasni a fórumot, de nem tudom, megoldható-e név, cím, fotó ilyesmik nélkül. Úgy, ahogy eddig is, bár már részt vennék a társalgásban. Persze megoldhatjuk, hogy valahogy igazoljam magam.Kérlek írjátok meg mit gondoltok erről.
üdv:Pemete

Lányok bemutatkoztam, de olyan sok oldal termelődött tegnap éjszaka, hogy lehet átugrottátok.
Mozza,
szerintem az infóban az a lényeg, hogy akár 2-3 évig is biztosítja az anyatej az élő immunagyagokat.Szerintem ez klassz!
pemete
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?