Új privát üzeneted érkezett!

............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:25-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


zsüci, hát így nem csoda, ha fogy :)
Vendég
 


..............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:25-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

És G este fürcsi előtt pépet kap, őszibacipürével dúsítva, és 10óraira főleg szilárdat, főzit v gyümit.

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti,
most már azt csinálom, h nem az előírt mennyiségű tápit teszem a vízhez, hanem kevesebbet. Előbb-utóbb eljutunk a (majdnem) tiszta vízhez... :wink: A következő aljas gaztettem pedig az lesz, h éjszaka megpróbálok teát vagy gyümilvet adni neki, hátha félkómásan nem veszi észre... :lol: Ja, és a másik dolog: K még mindig csak az 1-es cumit hajlandó használni. Ha 2-essel akarom etetni, látványosan fuldokolni kezd... :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Azért 2- 3 év nem örök élet. :wink:
De kérlek ne értsétek félre, az én olvasatomban úgy hangzik a ti álláspontotok: " elveszem az egészségét építő táplálékot, mert ,hogy néz már az ki, hogy egy beszélő gyermek szopizik?
pemete
 
 


:lol: :lol: :lol:

No comment.
Vendég
 


Nóra, Berci Bertalan, Albert, vagy "csak" Berci, vagy valami más?

Zsüci, köszi, létezett, sőt, úgy tudom, elég régi. Én se ismertem más viselőjét, de mióta nekem van, bukkannak fel, most már tudok egy nyolc-, sőt egy 32 évesről is!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Zsüci!
őőőőőőő....nem kérdeztem még meg dokkert :oops: ...most fogom sokkolni. :oops:
Lili egysz. nem volt hajlandó meginni a tápit...így elmentem és vettem pár más fajtát...HAsokat, simát, 6 hósakat.
Mindegyiknél bőgött...
Aztán amikor pár csepp vaníliás lötty a szájába ment és ráérzett az ízére bevágta mind....2 nap zéró tápi után....
Én azt hittem a cumizással van baja.....de nem.....a tápi nem ízlett neki.

Most jön dokkernéni....lehet hogy keresztbe lenyel......
De nem volt sok válsztásom..... :?

Kép
mozza
 
 


Hihi, rafkóanyuk gyülekezete :wink:

Mi is lecsökkentettük végre az éjjeli evéseket 1-re (3-4-ről). Először 150eket, majd 120-akat kapott, most tartunk a 90-nél. De ez már kevés neki, mindig sír, h kérne többet, de max vizet kap. Majd elringatom, mert álmosabb, mint éhesebb, szóval visszaalszik, és legközelebb reggel van evés.
De ez a 90 sem kellene neki, mert reggel, hiába ébred akár 6-kor, 8-nál előbb nem reggelizik. Így, ha az éjjeli kajálás elmaradna, akkor gondolom, rendesen reggelizne. De egyelőre nem siettetem, csak lassan finoman csökkentem.

KépKép

Kép
hase
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.20 14:58-kor.
hase
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:26-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:43-kor.
Vendég
 


Zsüci, de inni is tápszer, az nem jó, nem? De látom, milyen ravaszul szoktatod lefelé, el fogtok jutni szépen a tiszta vízhez, és akkor kevesebb tápszer fogy.

Pemete, nem úgy van ám ez náluk, hogy a gyerek szopna lelkesen, de egyszercsak megszólal, és akkor közlik vele, hogy netovább! :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Pemete!
Szerintem totálisan félreérted. :roll:

Kép
mozza
 
 


...........
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:26-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Timi,deee, pont így csináljuk :lol:
Vendég
 


Netti, én nem is akarom felfogni :roll: Én már csak ilyen gonosz dög vagyok, szegény Zsófit sem szoptatom már, pedig kéne, tudom, tudom, kéne... Igaz, hogy összesen kétszer volt eddig megfázva, nem is értem ,hogy, hisz elvettem tőle az immunerősítő anyatejet... :roll:
Vendég
 


Mindjárt fel is keltem őket, és megszoptatom, egyszerre mindkettőt :roll:
Vendég
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:27-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:28-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Ráhibáztál, este vendégségbe megyünk, és pizza lesz a vacsi :wink: Zsófi már mondta délben, hogy ketchupot is fog rá kérni :lol:
Vendég
 


................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:29-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Naaaa, csajok, elég legyen! Most átveszem kicsit Annus szerepét amíg ő randizik, de tényleg: hadd csinálja mindenki úgy, akkor, addig és ott, ahol akarja/jónak látja (és most a szoptatásról beszélek, nyilván) :lol: :wink: Meg persze hadd fejtse ki mindenki a véleményét, (de gúnyolódás nélkül!!) végül is ezért fórum, nem?

Timi,
valóban, a tápszer nem ideális folyadékbevitelnek (ugye a tiszta tápis babákat külön is kell/kéne itatni), de mit csináljak, ha más egyszerűen nem kell neki??? Ilyen makacs bébivel vagyok megáldva! :lol:

Mozza,
majd oszd meg velem, mit mondott a dokker (miután keresztben lenyelt, persze) :lol: , én is szeretném már HA-tlanítani K-t...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Lili nyafis volt....várjuk a dokkert, nem akarom letenni aludni, tuti akkor jön....
Hirtelen ötlet: betettem egy F. Sinatra cd-t....és lőőőőőőőőőőőőn....csöndben hallgatjuk és szépen játszik....
Anyja lánya..... :roll:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok,

Hááát én alig birom itt már kővetni az iramot!Mindenesetre üdv minden uj tagnak.

Jázmint én is szopiztattam 20 hó-s koráig én imádtam annyira jó volt az a kis egymáshoz bújás, mondjuk én választottam le de már bánom mert mind ketten sirtunk a leválasztásnál, pedig szinte csal reggel és este szopizott és nem is orditott az utcán a ciciért.
Én most is szeretném amig igény van rá.

Pemete. szerintem mindenki érti mit akarsz mondani csak mindenkinek más a nézete és ez igy kerek.

Zsüci,húúú ez durva sajnálom és remélem meglesz a tettes mert azért ez nem kicsi öszeg.

Mozza, én is kivi leszek mit mond a doki neked mert és én is birom olyan jó tanácsokkal lát el mindig. :D

Böbi, szépek vagytok a képen.

Csilla, Gergő édes igy be őltőztetve.

Timi, Regő nagyon édes kis duci pofi.

Zsófi, beszólásait én is imádom pláne a mai tej vásárlást! :D

Húúú mitisakartammég???

Ja Ildi, én teljes mértékben meg értelek és elhiszem mennyire nehéz neked hogy most meg nem tudod Larát szopiztatni mint régen Eduát!De mi büszkék vagyunk rád mert ügyes és kitartó vagy! :)

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Pemete, azért tisztellek, hogy láncdohányosként teljesen félre tudtad tenni a cigit. Sajna nem mindenki képes rá.


Az előző hsz-edet nem értettem teljesen: állítólag a hozzátáplálás sem kellene, mert csak maga a szopi fedezi a csecsemők igényeit?? Vagy csak félreértettem valamit??

KépKép

Kép
hase
 
 


Senki nem bántott senkit, de az azért durva, hogy pemete szerint mi rosszat akarunk a gyerekünknek..
Vendég
 


Zsüci!
Mindenképp mesélek ....ha életben maradok..... :roll:

HIPP alma-csipkebogyó kész tea??????????? Melegen!
Az egyetlen, amit Lili hajlandó meginni!!!!!!!!
Próbáljátok ki....én MINDENT kipróbáltam előtte, de csakis ezt issza..... :roll:

Kép
mozza
 
 


Netti :D

Andi, nemá, aszittem pedig, okosat mondok :D

komolyra fordítva: kéretik nem cikizni a kétéves szoptatását se, meg az egyszerre szopizást se, nekem ha fog is egyáltalán pizzát mweg ketchupot enni a kétéves, lefekvés előtt akkor is valszeg szopizni fog. És ha lett volna két éven belül két gyerekem, akkor szerettem volna tandemszoptatni is őket.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Jó, de akkor kéretik nem gonosz anyának tartani, aki megfosztja a gyerekét minden jótól... :(
Vendég
 


tandemszopi :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:30-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Zsuzska, Balázs ügyes :)

Zsüci, igenigen, azért írtam, hogy látom, haladtok Ti a víz felé ügyesen! :) Ja és a nevet persze elteheted későbbre :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Andi, folyton annak tartalak, tudod :D :lol:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


..............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:30-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Nóri!
Üdv itt!Látom a te pici babád is szép nagyra nőtt!!!

Ildi!
Én értem miről írsz,ettől még egy hős vagy!!!


Iza kedvenc elfoglaltsága az h betolat a kanapé és a fotel alá...onnan röhög kifelé...meg betámadja a dohányzóasztalt és addig nyújtózik míg eléri az újságokat....Tegnap kimentem a WCre,mire vissza értem épp "olvasott" 8)

Én is fogyózom5Zsüci kitartásán felbuzdultam!Igaz kalóriákat nem számolok,de a liszt és az édesség tiltó listára került! :( :lol: :lol: Majd jövő hét elején beszámolok mennyi ment le 1 hét alatt! :wink:

Szopi:sajna Iza magát választotta le....ő nem egy cici fan,ő inkább kaja fan...Szerintem mindenki csinálja úgy ahogy akarja 8) :lol: Na meg ahogy tudja :lol:

Évi!
Hát úgy van h reggeli szopi,tízórai tejpép+gyümi,ebéd és uzsi főzelék,vacsira meg vaníliás tejpép!A főzelékbe ilyenek mennek,persze nem egyszere:krumpli,répa,brokkoli,sütőtök,fehérrépa,zeller.Na itt járunk most.Hétvégén kap husit,aztán 3-4 naponta új zöldséget.Ja cékla is volt már.És a gyümik meg:alma,banán,körte,barack,kóstoltunk gesztenyét,de olyan macera elkészíteni! :lol:

annus11
 
 


tandemszopit tényleg úgy hívják, nem én találtam ki :)

Boróka :) :shock:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Szofi, szerintem Panndinak és Nettinek az szúrt szemet (és nekem is), hogy általában egy hozzánk érkező új hozzászóló nem kezd rögtön fikázásba. SEnki sem bántotta a 2-3 évig szoptatókat, max leírta, hogy ő nem szeretett volna addig.
Ettől függetlenül felőlem szoptathatja valaki 6 évig is a gyerekét, mivel alig szoptattam, átélni sem tudtam az elválasztást.

Zsüci, nekünk 6 nap/ csomag, de mint tudjuk Iringó fénnyel él... :lol: DE, MA megevett egy 1/3-ad banánt, igaz tápszerrel turmixolva!
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:43-kor.
Vendég
 


Jaj Annus, már száz éve akartam írni: Interspar vagy Tesco, hámozott egész mélyhűtött gesztenye! Iszonyat drága, de megéri!

http://www.maroni.hu/termek.php?k=2&t=3
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pöttyös_labda 2009.11.20 15:25-kor.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:31-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Mau,
az a gázos, hogy várom ,hogy legyen pici függetlenségem?
Amit írtam tény, a gyermeket védi.
A másik állásponton lévők azt írják nem tudják elképzelni, ez meg az anyákat védi.
Nem tartom magam gázosnak. Mióta megszületett a csemeténk kb 6 óra volt a leghosszabb amit egyhuzamban aludtam. Lassan két éve nem ittam kávét, alkoholt. hónapokig keltem háromszor négyszer ötször éjszakánként.
pemete
 
 


Zsuzska, olyasmi por alapú, mint a tápszer, vízzel kell kikeverni pépes formátumra. Vannak mindenféle ízűek, a legegészségesebb a SINLAC, ezt lehet receptre is és akkor elég olcsó.
Vendég
 


Pemete, szerintem mértékkel nyugodtan igyál kávét, alkoholt, előbb, minthogy újra rágyújtanál :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


..........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:31-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Pemete, mesélj már magadról egy kicsit, mert így nehéz levelezni, hogy semmit nem tudunk rólad. Timi is most csatlakozott, de már egy csomó infót megosztott magáról.

Merre laktok, mivel foglalkoztál a baba előtt, hány éves vagy?
Vendég
 


Igen igen,megnéztük a múltkor...700 ft egy kis doboz,nekem annyit nemér!!!!!Volt vmi reszelt is ami bió és csak gesztenye volt benne és nádcukor v barnacukor..Na az 300 körül volt.Szóval azért 1 evésnyi gesztenye nekem nem ér 700 Ftot! :oops: Néha majd fog kapni,de nem ez lesz a fő tápláléka az tuti!

Ja amúgy láttam üvegesben gesztenyét,csak össze van kutyulva talán húsal és még vmivel...na majd inkább ezt veszem!Meg is keresem mire gondolok!

Zsuzska!
Milupának (is) van tejpép,ez egy speciális tápszer,lényegében ezt kanalazni kell és nem inni.Na meg van benne rizs illetve gabona,attól függ milyet veszel!Van HA változata,doki receptre felírja,830 Ft kb 1 doboz,vízzel kell kikeverni.Én szeretem,mert jól lehet ízesíteni!Iza meg zabálja 2 pofára 8)

annus11
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:42-kor.
Vendég
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:32-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?