Új privát üzeneted érkezett!

KIBÚJT AZ ELSŐ FOGACSKA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És szerintem nemsokára kint vana második is, annyira úgy néz ki. Egy kicsit sírósabbak voltunk a szokottnál, vagy inkább nagyon :roll: , de kint van, és nagyon édi!

Kismama, bacsbern, köszi, akkor ti sem kínlódtok annyit, hát ma éjjel nem jött be sem a cumi, sem a víz, csak a szopi, bár szerintem nem éhes volt, csak megnyugtatásnak kellett, mert sajna annyira úgy érzem, hogy éjjel sem termelődik a tejcsi. Csak azt nem tudom miért érzem úgy, hogy napközben több van, mint éjjel :shock: Ez eddig fordítva volt :roll:

És mivel melegíteni is le kell jönni éjjel, akár akkor össze is kutyulhatom... Bár lehet tényleg elég neki a szopcsi ahhoz, hogy tovább aludjon, majd kiderül.

Na most megyek folytatom az ebédet, ráadásul Marci is visongat már :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Marci gratulálunk az első fogacskához :)
Képet kérünk!
:wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Asszem mi is fogzunk :lol: :!: :!: :!:
Bár ez nem ilyen vidám, mert már 2 éjjel nem alszunk, Balu csak dobálja magát, néha felsír egy-egy pillanatra. Én már nagyon látom, hogy ott van mind a kettő kuszika, csak még nem törtek át.

Kajcsi: én még nem csináltam meg előre, azt hittem nem szabad. :oops:
De nekünk itt van a konyha pont a háló mellett. Este mindig forralok vizet a vízforralóval, az elég egész napra. Éjjel gyorsan kijövök a konyhába, (néha már előre bekészítem a kimért vizet a mikróba), gyorsan pördítek egyet a mikróban, bele a tápi, a szobáig összerázom és már nyomom is a szájába. :lol: Nekünk ez nagyon bejött. Persze ha egy szinttel lejjebb van a konyha, akkor már más a helyzet!

Judithappy!
Bencus tényleg nagyot nőtt, kész pasi! Éééédes! És az a kis mellény! :lol:

sch.judit
 
 

 
 

Nikole gratula a fogacskához! :lol:
Már én is remélem,hogy nemsokára kibújik Gabikának is majd!
Képzeljétek tegnap óta 1/2 üveg gyümit megeszik! :lol: És persze utána még kell neki tápszer is,maiből 180-at be is nyom! :D
Sokat kúszik,de még nem nevezném mászásnak. Nagyon ügyesen ül,ha kicsit segítünk neki,de már ő is mindig felhúzza magát,csak még nem tudja tartani.
Lassan lejebb kell tenni a kiságyat,nehogy nekem felálljon! :lol:
Lányok lenne egy kérdésem:
Akinek már van menzesze annak milyen erősségű? :? Nekem ez a 3.szülés után és nem semmi erős,pedig ez már a második nap.Az első napokban mindig kellett tampon és betét is,most már sokszor ezt a kettőt is kevésnek érzem. :? Mondjuk nincsenek görcsök,mint előtte,de szédülés az nagyon...
Képeket tettem a másik Fórumba! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ezt el is felejtettem:

Eddig 27 csomag pelenka fogyott el,ebből 4 csomag volt ajándék.A 23 csomag,amit mi vettünk 40.477-be került.Ez szerintem egyálatalán nem sok!
:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk,élünk még!
Mostanában azért nem jöttem mert valószinűleg költözünk és megy a balhé otthon anyóssal már elég rég óta!

Visszaolvasni még nem tudtam de majd megpróbálom bepótolni!

Most röviden ennyi!
Majd még jövök! Megpróbálok minél előbb!!
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Dica! VÉÉÉÉÉÉÉGREEEEEEEEEEE :!: :!: :!:
Szóval nálatok is Anyós :evil: ! Költözés? A most felújított házból? Miért, eddig együtt laktatok? Ezt nem is tudtam.
Azt hittem a suli miatt nem tudsz jönni mostanában.

Ma egész jól aludtunk, nem keltünk annyiszor, és még fogatlanok vagyunk. :lol:

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Kibújt a második fogacska :shock: Két nap alatt kettő :shock:

Azt hittem ennél azért több idő fog eltelni a kettő között. Este nagy volt a sírás, és az éjszakánk sem nevezhető túl jónak, sőt. Csak egy nagy adag tápival tudtam 3-kor visszaaltatni. Gondolom a teli pocak elnyomta a fogfájást :roll: Szóval megvolt az első "éjszaka konyhába le, vizet melegít, tápit kever, majd vissza, és megetet" című fejezet. Hát ha tudom, hogy amint megkérdezem, hogy hogy szoktátok ez következik, akkor soha nem kérdeztem volna rá :D Ja, és amíg mindezt csináltam, Marci persze végig sírdogált. Úgy sajnáltam :cry:

Hát Boszibaba én nem merem összeszámolni a költségeinket :lol:

Dicamama jó hallani rólatok, ha van időd írj Bencusról!

Kép
Kép
nikole
 
 


Dica: de jo, hogy irtal kitartas!!!!!

Lanyok amit a hozzataplalassal meg a tapirol irtatok az elobbi oldalon attol egnek all a hajam :shock: :evil: :shock: :evil:

A legjobb az egeszben, hogy az allaspontok az orvosok a vedonok, sot mondhatom az orszagok kozott is ugy megoszlanak (itt peldaul a banant javasoljak eloszor mint elso gyumit, de a jogrurtot is igen preferaljak a dokik, 7 honapos kortol megy + a szarnyasok es a hal is), hogy az ember nem tudja kire hallgasson. Szerintem mindenki a sajat jozan eszere.

En ugy vagyok vele, hogy probalok kiegyensulyozott etrendet biztositani nemcsak Athinanak hanem a paromnak is. Mindenbol mertekkel, semmibol sem szabad tulzasba esni. En azon a velemenyen vagyok, hogy nem art a tejes dolog sem, a kenyer sem, a tapszer sem, de adok minden gyumolcsbol is kivetel nelkul (na jo bogyosokat meg nem, de az itt am ugy sincs). Es mindent frissen keszitek, a gyumipepet, a fozeleket, a joghurt is friss helyi, egyedul tejpepet kap neha uzsonnara vaniliasat vagy mezeset desszertkent. Eddig semmi bajunk nem volt, Athina meg csak nathas sem volt szuletese ota (kopp kopp). Na bocsi a hosszu irasert csak teljesen felhuztam magam, hogy mennyire osszevissza mondanak mindent a dokik.

Boszi: te elkepesztoen szervezett vagy! En meg sokszor azt sem tudom, hogy most mennyi pelus van a zacsiban, nem hogy azt hogy szuletese ota mennyit fogyott :lol:

Nicole, Sch Judit: olyan cukik a fogacskak megeri a szenvedes! :)

Mosas: nekem csak a tobb napos beszaradt foltok nem jonnek ki, sztem a lenyeg, hogy gyorsan kell kimosni es akkor barmivel kijon.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Ja, és azt elfelejtettem:
Ha allergia miatt HA-s tápit eszünk, akkor HA-s tejpépet is kell??? Abból is van különböző ízű, vagy az csak egyféle??? Valakik esznek ilyet? Nem mi vagyunk allergiásak, csak a családban van. És az egyébként mindegy hogy milyen allergia csak az legyen? Pl. a pollen allergia is számít ilyenkor, vagy csak az ételallergia? Bocsi a sok h..lye kérdésért :oops:
És jól emlészem, hogy naponta adjátok a babáknak? Csak mert a mi dokink szerint csak 7 hónapos kortól javasolt, és csak hetente 1x-2x :shock:

Kép
Kép
nikole
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi mindenkinek a választ hozzátápi ügyében..

Nikole:
Igen nekünk HA-s tejpépet írt fel a gyerekdoki, de én nem csak azt adom neki, hanem a simát, semmi baja nincs tőle..Különben sem tudom miért írt elejétől fogva HA-s tápit Kevinnek, mert nem tudnék róla h lenne vmilyen allergiája, de mindegy, mert végülis szereti, bevált úgyhogy tápiba mai napig azt kapja..

Fogacska-ügy
Nekünk már 4 hónaposan kibújt az első, utána jött a második (alul) és most napok kérdése h felül kijöjjön...Olyan aranyosak tudnak lenni ahogy vigyorognak velük..én legalábbis meg tudnám zabálni :D :D

Körkérdés
Ennyi idősen másznak a babáitok? Mert nekünk az a kezdő "lökős-előre tolós" mozdulat már régóta megvan, de még nem igazán mászik..Tudom h nem baj, csak úgy kérdezem..
Ja és van akié már ül és kb. ilyen korú baba?
Vendég
 


Sziasztok!

Most van 1 kis időm írni!
Bencus egy kicsit megvolt fázva,de hála az égnek láza nem volt.Az orrocskáját még mindig kell szívni,de már nem dudog annyira mint korábban.Ennek ellenére úgyan olyan jó kedvű volt és még az is maradt :) és az étvágya sem változott.
Már mi is eszünk sok mindent,tápit csak reggel és este kap.Délben főzit,délután meg tejpépet.Gyümit meg két evés között kap, és az éjszakákat még mindig átalussza Bencus!
Fogacskánk még nincs,mászni még nem tudunk.De tolatni,kúszni és forogni azt már nagyon ügyesen. :D

Reggel is írtam hogy úgy néz ki hogy költözünk!Délután el is dőlt hogy ténylegesen veszünk is családi házat. Holnap intézzük a hitelt(kihasználjuk a szoc.polt is egyben),azután meg majd lassacskán beköltözünk.Egyébként együtt lakunk a párom szüleivel,de kb. 5-6 hónapja vannak nézet eltérések közöttünk(jobban mondva anyósom és közöttem,szinte azóta mióta megvan Bencus),de egy jó hete másfél hete már eldurvultak a dolgok.Hát igen,és most újjítottuk fel tisztára a házat,beleöltünk kb. 3 milliót és most kezdhetünk mindent előről :evil: . De majd az is meg lesz előbb -utóbb,de nagyon szeretném hogy előbb,mert idegileg nagyon kivagyunk a párommal!
Úgyhogy most így állunk!

Bocsika a panaszkodásért és ha hosszú lett.

Most mennem kell mert hív Bencus!
Vendég
 


A fiúk fürdenek, így van egy kis időm :lol:

Tim-csi
Mi egy hónappal idősebbek vagyunk, de Marci sem mászik még, csak forgolódik ide-oda, és kúszogat, de egyre messzebbre jut :lol: Ülni sem ül még magától, csak néhány másodpercig marad meg, aztán dől :lol:

Dicamama
Hát szörnyű lehet, de legalább most már látszik a vége. Az én anyósommal nincs semmi gond, de csak azért, mert nem élünk együtt :lol: Egyébként tuti én is megbolondulnék :roll:

Írt fel a dokinéni tejpépet: Humana HA. Eszi ezt valamelyik babó??? Én megcsináltam úgy, ahogy a dobozon van, de tök folyós lett. Még jó, hogy tettem bele almát (főleg mert natúr ízű), és így valamennyire meg lehet etetni kanállal. Ha valakinek van tapasztalata ez ügyben írjon. Én csinálok rosszul valamit???

Na megyek megcsinálom a nagyfiú vacsiját, mert már törölköznek :D

Jó éjt mindenkinek!!! Remélem nekünk is az lesz :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!!!


DEBRECENIEK, vagy BÁRKI!!!!!

NEM TUDJÁTOK, HOGY MIKOR LESZ BÖRZE DEBRECENBEN???uGYE JÓL EMLÉKSZEM, HOGY VALAMIKOR MOST OKTÓBERBEN??

Próbáltam a neten utánanézni, de nem jártamn sikerrel!!!

KÖSZIKE!!!jÓ ÉJT!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, tegnap nem voltam nagyon itthon ugyhogy ma rakom fel a táblát hanem gond! Viszont ismét szólok, hogy így ez a tábla a tegnapi adatokat tartalmazza! Tehát akinek ma x hónapos a gyereke de tegnap még nem volt az a táblában se annyi még :wink:
Mint pl. Athina aki ma 8 hónapos, ugyhogy neki nagyon nagy gratula mára :)

És akkor a tábla :)

Kép

Ja, és Pannica, a szívemből szóltál, teljesen egyet értek veled :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


gyors bekukk!
nálunk is valami van, remélem végre fogacska lesz...Réka egyfolytában rajtam lóg, este 4-5x felkel.Remélem kijön már az a fog :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Mivel Marci itt üti a billentyűzetet az ölemben, csak egy gyors kérdés!

Hogyan kell videot feltenni a youtube-ra vagy ahhoz hasonló oldalra??? Azt hiszem Boszibaba ti oda szoktatok. Segítsetek légyszi, mert van Marciról egy 13 perces film, az első 6 hónapról, és szeretném feltenni.

Köszi!

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok

Már ezer éve nem jártam erre, bevallom őszintén a kis "szaros" :), nagyon leköti az időmet, meg hát ott van mellette a háztartás és még más egyéb is!
Mi is már a 4. hónaptól kezdve a Kecsekeméti kajákat esszük, imádja, főleg azokat ami pl. őszibarack pulykahus stb...mióta nem tápizunk, azóta rendesen megy a kaksi is, semmi gond nincs hála....4.én már 5 hónaposak leszünk...bakker a gyereken veszem észre, hogy mennyire megy az idő! :) Ti hogy vagytok ezzel?

Dobok én is fel egy pár képet Domóról! :)


Puszi


Liza


Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és már szó esett a tesóról is! :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


Nikole először is fel kell regizned.
Aztán a belépés után már tudsz feltölteni.
Nekem is itt ül Gabika az ölemben. :lol:
Egy kérdése:
Az első 6 hónapról,hogy csináltál összevágott videót? :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba
A párom operatőr, szóval nagyon tuti minőségű már a video is, és van egy spéci vágóprogramunk is. Hát neki ez a munkája :lol:

Amúgy a youtube-ra csak max. 10 perceset lehet feltenni, így most a videa-val próbálkozom, de már órák óta tölti. Nem úgy néz ki mintha sikerülne, de hátha :roll:

Elizabeth jó hogy újra itt, Domcsi nagyon édes, és mekkora lett már???

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole akkor mázlid van,jó kis videó lehet! :lol:
Kérdezd meg légyszí a párodat,hogy tudna-e ajánlani nekem olyan progit,amivel én is több kisvideót és képet össze tudnék rakni?
Már több helyen láttam,de hiába kérdeztem rá,hogy csinálták,nem kaptam választ! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Priviben is küldheted,nekem mindegy! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Az első 5 perc video Marciról a Videa.hu-n :lol:

Ha esetleg valakit érdekel, a link:

http://videa.hu/play.php?v=1gGGSJtcqoiHibVr

A folytatás is meglesz, csak szét kell vágni, mert 5 perc a max. amit feltesz :lol:

Boszibaba megy privi[/url]

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole
Nagyon jó ez a videó..mi is fogunk csinálni ilyesmit csak képekből-jobban mondva csináltatni...tök jó h ez a férjed munkája..:):)

egyébként tök fura hogy annyira máshogy nézem azóta az ilyen jellegű-legyen az videó,kép,film stb-dolgokat,ami babával kapcsolatos,mióta szültem..
sztem ha előtte megnéztem volna teszem azt ezt a videót...jó-jó aranyos kisbaba stb...gondoltam volna..erre most könnyek szöktek a szemembe...:):)
nagyon jó a videó...

Kép
nikky
 
 


Csajok ezt olvastam ebben a Fórumban:2008 Júniusi babák
Bacivili írta! :lol:

Sziasztok!

Remélem csatlakozhatok... Ma teszteltem egy pozítvat BEvallom még kissé le vagyok döbbenve, mert kistesót csak év elején akartunk gyártani
Olyan furcsa, hisz még Dalmi is olyan picike, mintha tegnap született volna és már jön a következő...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk! Nonónak egyre jobb az étvágya, már egy egész üveg főzit megeszik ebédre, és persze még szopcsizik is utána, délután 17-18 óra között meg egy üveg gyünit is eszik, szeret mindent.

Próbáltam a fotós topicba feltenni képeket, de nem engedi, úgyhogy ide teszem, remélem nem baj.

Fordítva a kiságyban:

Kép

Kép

Peluscsere után üdén és tisztán:

Kép


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk! Nonónak egyre jobb az étvágya, már egy egész üveg főzit megeszik ebédre, és persze még szopcsizik is utána, délután 17-18 óra között meg egy üveg gyünit is eszik, szeret mindent.

Próbáltam a fotós topicba feltenni képeket, de nem engedi, úgyhogy ide teszem, remélem nem baj.

Fordítva a kiságyban:

Kép

Kép

Peluscsere után üdén és tisztán:

Kép


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Bacilivi nem semmi, pedig még csak 6 hónapos a baba :)! DE tök jó, remélem azért örültök! És ezekszerint már próbálkoztatok? Mi is év elején akarjuk elkezdeni a tesógyártást! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! :lol:

Elizabeth Bacivili kislánya már 8 hónapos és 3 hetes,nem 6 hónapos,félreolvastad! :D

Képzeljétek Gabika már megeszik 1 üvege bébiételt és még utána 100ml tápszert is bevág! :D Nem semmi a kis pasi!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ancsa Non nagyon nő,és az a hajmennyiség! Nem tudok betelni vele! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!


KORÁBBAN MÁR KÉRDEZTEM, DE MOST REPLAY:NEM TUDNÁ AKKOR NEKEM VALAKI MEGMONDANI, HOGY DEBRECENBEN MIKOR LESZ BABABÖRZE????kI DEBRECENI VAGY KÖRNYÉKI???


jÓ ÉJT!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy!
Szerintem írj a "lakóhely szerinti" részbe, ott biztos van "debreceni" topik. Ők tutira joban tudják, mint itt. Azt hiszem köztünk nincs nagyon Debrecen környéki.

Jó éjt!

sch.judit
 
 


joban=jobban
Bocs!

sch.judit
 
 


Judithappy

Én is rákerestem itt a neten, de én sem találtam Debrecenben, csak Nyíregyházán. :(

berzkat
 
 


Boszibaba, bocsi :), csak az tévesztett meg, hogy te másoltad be, amit Bacilivi irt, és a te vonalzódat néztem! :( DE nem semmi, akkor is jön nekik a második babó! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Most akkor jol ertem Bacilivinel es Boszibaba-nal is jon a masodik baba? :shock: :lol: :shock: :lol:
(csak mert irtad Boszi, hogy "teszteltel es pozitivat")

En is csinaltam egy tesztet egy hete, mert eddig eg csak 1x menstrualtam juliusban es azota semmi, gondoltam lehet, hogy terhes vagyok megint, de nem... elegge csalodott voltam...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Ancsa: nagyon szep kislany Nono! Nem teszed lejebb a matracot, nem felsz, hogy nemsokara felhuzza magat es kiesik? Csak mert eleg erosnek latszik hozza.. :D

Elizabeth: Domcsira ra sem ismerek annyit nott!!! Nagyon cuki!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Pannicica, köszi a bókot, Domcsó nevében is! :)
Tesztügy: Akartok ti is másodikat, vagyis már próbálkoztok? :) (ha nem intim a kérdés? :) )

Baciliviéknél jön a második baba!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa
Én is azt néztem, hogy elég magasan van a matrac a kiságyban. Ugyan mi sem tettük még lentebb, de a mienk valahogy alapból lentebb van. Bár valószínű hamarosan lentebb kerül, mert Marci napról-napra ügyesedik :lol:

A képes topikba tettem is fel képet a legújabb tudományáról. Kúszik, és már kihúzza a fiókot, és néz bele. Persze apa szerszámos fiókját találta meg rögtön. A legveszélyesebb helyek egyike :roll:

Képzeljétek, elkezdjük csinálni Marci szobáját!!! Mondjuk egy ilyen éjszaka méginkább megerősíti a páromat is abban, hogy legyen külön szobája. Ugye jön a foga, vagyis az egyik már kint van, a másiknak meg a széle még talán nem bújt ki, és semmit nem aludtunk éjjel :cry: Olyan sírásokban tört ki, hogy még a cici sem nyugtatta meg. Annyira sajnáltam. A párom le is jött aludni, én meg ugye próbálkoztam, de nem sok sikerrel. Óránként fent volt, de reggel ennek ellenére nagyon vidáman ébredt, és végre kiabálás nélkül megette a gyümit tízóraira. Most persze édesen alszik, lehet nekem is azt kellene :roll:
De majd csak kint lesz az a fog is, és akkor talán könnyebb lesz...

És a végére: Feltettem a Videa.hu-ra a video mindhárom részét, beteszem a linkeket, és akit érdekel, az kattintson rá bátran :lol:


http://videa.hu/play.php?v=1gGGSJtcqoiHibVr

http://videa.hu/play.php?v=1Z3OcOPyokhP2N7X

http://videa.hu/play.php?v=BHLzq6DUqMmASHcO

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!
gyors bekukk!
Nikol a videó fantasztikus én is akarok ilyent !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bacilivinek meg gratula a babóhoz!
Bár személy szerint én még nem szeretnék másodikat elég nekem Dorina is egyenlőre,ti hogy vagytok ezzel????
2 pici baba áááááááááááááááááááááááááááááá biztos rengeteg a meló velük :shock:
Vendég
 


Szia bacsbern! :))) Irtam neked a másik topicba! :) Miért nem jössz msn-re egy kicsit? :(
Én majd szeretnék...csak még az időpontot nem tudom! :P

Kép
elizabeth25
 
 


Nikky, Bacsbern köszi :lol: Hát mióta készen van a video naponta többször is megnézem :oops:

Én kitaláltam, hogy tavasszal szeretném ha nekilátnánk a kistesónak, de rájöttem, hogy a GYED Marci 2 éves koráig jár, így lehet toljuk egy évvel. Valahogy annyira közelinek tűnik, hogy tavasszal újra terhes legyek. És most anyagilag sem vagyunk toppon, addig meg még minden jóra fordulhat :roll:

Képzeljétek, délután megyünk Nike Dance-re. Hát érdekes lesz, már egy pár hete van, és állítólag koreográfia van, de mondta a csajszi, hogy csatlkozzunk nyugodtan, szerinte menni fog. Hát kíváncsi leszek arra a bénázásra, két barátnőmmel megyünk (ők is otthon vannak a bébikékkel), legfeljebb jót röhögünk. Egyébként meg annyira rám fér már a mozgás!

Képzeljétek, egyik ismerősöm megszült. A baba 3900 g és 55 cm. Mondta a csajszi, hogy gátvédelemmel akar szülni. Hát az is volt, de úgy szétszakadt, hogy szülés után 1 óra hosszáig varták. Hát ennyit a dokiról. Egy ekkora babánál nem tudom miért nem vágott :shock:

Kép
Kép
nikole
 
 


Pannica nálunk még nem jön a 2. baba szerencsére,csak Bacivilinél. :lol: Az zavart meg tuti,hogy én másoltam be ide az írást.Mi majd 2009 év elején kezdünk hozzá a másodikhoz. :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: bocs elertettem...
Elizabeth: tolem mar nyugodtan johetne a masodik baba, hat nem eppen "dolgozunk" rajta de nem is vedekezunk ellene... :oops:

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Pannica akkor már ennyire szeretnétek? :lol:
Engem Gabika lefoglal,és nem tudnék jelenleg másik babaával foglalkozni,meg szinte most szültem,nem akarok mostanában,epdig csakis + élményem van! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Heló csajok!
Látom "lebuktam" :lol: :lol:
Köszi a gartulációkat :wink:
Nem mondom, hogy nem vagyok egy kicsit betojva, de nagyon várom. :P
További jó babázást nektek.
Vendég
 


Bacivili mindet bele,gratulálunk! :lol:
Nem fogtok unatkozni! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ lányok most nosztalgiáztam ÁM!!!Nekem is ilyen vonim volt annó mint Bacilivinek ,sőt be is mentem a régi topicunkba és olvasgattam pár oldalt. Olyan hihetetlen hogy ennyire megy az idő már 5 hónapos a lányom nem rég még a pocimba volt.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: