Új privát üzeneted érkezett!

Igen én is .Kérem a régi Zsuzskát!

Zsuzsa: Majd a balatonon kicsit pihensz. és próbálj beszélni a pároddal, hogy kicsit foglalkozzon veled is. Hátha elgondolkodik ezen.


Asyie: Ne foglalkozz a sulyoddal. Kit érdekel ki mit mond. Majd lefogysz a baba után. Most szerintem ezen ne agyalj.

Kép
csucsu05
 
 


Nem tudnál segíteni nekem, mi lehet az?
A párom nagyon szereti

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


pici!

ott is elég táj jellegűakonyha.
szóval amit az egyik megyében esznek,arról lehet hogy 1000km-el odébb nem is hallottak

meg mindent másképp csinálna más tájon.

én pidét tudok csinálni, és könnyű is, de nem tudom arra gondoltál e?
olyan jellege van mint a kkerek kenyér és apalacsinta közötti átmenet?mármint kb.fél cm,éskerek alakú, de nem ény,de nem is olyan puha mint egy palacsinta!
Na ezt jólmegmondtam :oops:

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

Hamarosan ideér a vízszerelő, aki megnézi, hogy mennyiért tudná bezerelni nekünk a vízlágyítót amit tegnap vettünk. És főleg, hogy mikor.
Ha elment jövök még.
Vendég
 


Asiye!
Szerintem az lesz az.
Leírod nekem a receptjét?
Légyszi.
Nagyon aranyos vagy.
Isztambulban ette, és Anthalyában is :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csucsukám! Laptető. :!: :!: :!:

Most kicsit dógozok..
de majd jövök, vagyis maradok... csak nem írok :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsuzska!

Ha mész haza vegyél magadnak egy csokor virágot! Aluljáróban, öreg nénitől esetleg.
A virág mindig feldob. És ha párod nem vesz, akkor vegyél Te! Lehet, hogy amikor észreveszi, egy tizedmásodpercre átvillan az agyán, hogy vajon kitől kaptad? És az is lehet, hogy legközelebb neki is eszébe jut.
Vannak pasik aki nem nagyon szeretnek beszélni az érzelmeikről, godolataikról Ezen sajnos nem nagyon lehet változtatni.
De vannak trükkök. Egy pici sírás előtte? Lehet, hogy amikor megvigasztal alárul valamit...
Vendég
 


pici!
amint lesz időm leírommég ma! :lol:
AZT AKARTAM MONDANI, HOGY ENNÉL IGAZIBÓL SOKKAL KOMOLYABB A AHELYZET :cry: mármint ami a kilókat illeti. de nem szeretném ha férjem erről tudna ezért nem panaszkodom.demikor kint vagxyok ,szabályosan szapulnak, és anyosom szerint szégyen hogy az ő szép széál fia melllett én ilye kis dagadt vagyok.
:cry: és mindig beleszól mit vegyek fel,meg kiborulmikor vendégségbe kell menni és szerinte vehettem volna fel valami csinosabbat!
BÁR NEM CSODA HOGY NEM KAPOK MAGAMRA!
A FÉRJEM NAGYNÉNJE"dan göt"-NEK HÍV! :cry:
MAGYARUL EZ "NAGY SEGG"
:cry: :cry:

MOST HÍVOTT EGY BARINŐM, ELFELEJTETTEM HOGY MA JÖN HOZZÁM :evil: :evil: :evil:
MENNEM KELL
MAJD JÖVÖK

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Csucsu!

Gratulálok a laptetőhöz!
Remélem ebben a hónapban szerencsét hoz!
Vendég
 


Na szóval kakukkos jó reggelt..... nem is tudom, hogy reggel óta ki is volt az a negatív nőszemély :roll: :oops:

Most iott vagyok,ragyogok.... használt a sok kedves szó :lol: :lol: :lol:

És egyébként is... csak jóra és pozitívra gondolo,izárom a negatív dolgokat :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsukám!
Gratu a laptetőhöz!!!!!!

Cat!
Jó szerelővárást.... remélem, még ma oda is ér hozzátok :wink: :lol:

Nika!
Milyen éjszakátok volt? Gege nyűgös még?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!
Sajnállak.
Ez így nem normális dolog.
Hisz nem mindenki tud tenni, az alakjáért.
Főleg ne egy kismama fogyózzon.
A párod imád. És te gyönyörű vagy.


nagysegg az aki mondja. :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsuzska!

Szerintem egy hormonoktól elvarázsolt nő lehetett! :)
És ahogy elnézem a görbédet, lehet, hogy jobb lesz, ha hozzászoksz az elkövetkező hetekre. :D
Persze tudom, hogy korai még ilyet mondani, de nekem ígéretesnek tűnik most.
Vendég
 


picikém drága én nem akartam rosszat mondani ha úgy értetted bocsika nem akrtalak megbántani :oops: :oops: nagyon megköszönöm hogy elviszel minket :):) csak azt kérdeztem hogy hogyan gondolod?eljössz értünk vagy hogy?

Asiye: én nem si tudom hogyan tudnak ilyen sértők lenni az emberek. ott a terhes nők nem híznak egy kilót sem? mert én azt nem hiszem dundi nők meg mindenhol vannak csak lehet mivel a kúltúra olyan nem nagyon járkálnak az utcán :):):):):) de végülis ti itt éltek magyarországon és ha a férjednek igy is tettszel akkor mit érdekel mit mondanak mások :):):)

Jajj csajok nagyon jó éjszakánk volt negyed kilenckor aludt el és hétig aludt egyszer ébredt fel éjszak de 2 perc alatt visszaaludt. tuti kifáradt mert egész nap olyan volt mint a duracell nyuszi :)

nika70
Salgótarján
 
 


Zsuzska!
Én is remélem, hogy babás vagy és ezért volt a rossz kedv.
A hormonok miatt.

Cat!
Neked volt már pé?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


nekem anyósom olyan hogy mindig mondja hogy mit fogank szólni a szomszédok ismerősök stb. én meg mondom neki mindig hogy ki nem szarja le mit mond a szomszéd? ez az én életem nem másnak akarok megfeleni hanem a családomnak és ha nekik igy jó akkor kit érdekelnek mások :)

nika70
Salgótarján
 
 


Drága Nika!
Nem bántottál meg.
Ha arról van szó, nagyon szívesen el is megyek értetek!!
:wink:
Attól féltem, sértőn írtam, hogy téged szívesen elvinnélek.
De csak te laksz a közelembe.. úgy feltételesen :roll:

Örülök, hogy Gege jól aludt.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Vagyok ám, csak szerencsére folyamatosan jönnek.... ja és apa hozott nekem ebédet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ó nagyon szépen köszönöm :):):)): örülök hogy tisztáztuk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na látod.
Biztos megérezte.
Nekem ma nem megy a meló...
nem tudok figyelni :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


zsuizska wow csak felébred hogy mi a kívánsáégod :) biztos megérezte hogy kicsit megbántott a párod

nika70
Salgótarján
 
 


Picimami!

Pé? Nem is tudom. Talán. Tegnap. Vagy ma. Vagy még nem volt.
??????????????????????????????????????????????????????????

Majd pár nap múlva kiderül. Addig Apa folyamatosan "gyárthatja" a kistesót. :D
Már ha a mai fogorvos után lesz hozzá kedvem. :roll:

Asiye!

Tudom ,hogy nem könnyű, de próbálj meg nem foglalkozni a rosszindulatú megjegyésekkel! A férjed és a fiaid szeretnek? IGEN. Csak ez a fontos!
A rosszindulat pedig legtöbbször abból fakad, hogy az ember nincs megelégedve önmagával, az életével, és másnak próbál kersztbe tenni. Sajnos a legtöbb ember ilyen. :( De a nekik ez okoz örömet, akkor nem tudunk mit tenni. Foglalkozz azokkal, akiknek igazán fontos vagy és szeretnek! Ők úgy látnak szépnek amilyen vagy! :D
Vendég
 


Nekem bárhol jó a tali... itt is....ott is...amott is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Fogorvos :?: :?: :?: :?: :?: :?: Áááááááááááááááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Remélem most már mindenkinek jobba kedve!!!!
Én egész idáig építettem Danival.....
Hogy mit??
Ezt:

Kép
Kép

Most nagyon elvan a drágám!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Asiye!

Ráadásul mi is ilyennek szeretünk :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Andi!

Tyű, a mindenit..... hát nem unatkoztok, az tuti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


JA, nekem szept. 6-13-ig tuti nem jó, mert Horvátban fogom a popsimat süttetni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tali lehet Pesten is.
Nekem az nagyon közel van.
Ha buszal kell mennem, akkor is fél óra alatt a Moszkva téren vagyok. Onnan pedig bárhova el lehet jutni.
A Margit sziget jó ötlet, ha jó idő lesz.
Én azért gondoltam, hogy legyen nálunk, mert rossz időben be lehet húzodni a házba, és az senkinek nem kerül egy fillérjébe sem. Mármint az utazáson kívül.
És lehet, hogy nem vagyok egy igazi házitündér, de max 2 féle salátát és IKEÁs húsgolyót csináltam volna. Meg egy kis muffint. :oops:
Persze nekem is könnyebb, ha nyilvános helyre megyünk. :)
Vendég
 


IKEA-s húsgolyó :?: :?: :?: :?:
Az milyen?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot és el a felhőkkel. Ez az idő a hibás az egészben.
Én sem keltem túl jól,de csak agyalok a Márkon mivel kb mióta rossz az idő olyan aluszékonynak tűnik.Ill. nem nagyon akar enni.Mondjuk lehet,hogy a foga, de ezzen aggodók.Éjjel Ő 2szer kelt, másodjára pelust kellett cserélni utána meg böfizet egyet( vagy hányt) nem tudom, de lig mertem egyedül hagyni.

Asiye: ne is foglalkozz az anyóssal :twisted: még jó,hogy ritkán látod.nekem mielőtt terhes lettem az anyám mondogatta.Nagyon meg tudott bántani vele.Perdig én mindent megtettem de a nagymamám génjeit örököltem.Hála istennek most már nem mondja.

Nálunk párom nagynénjének vannak beszülásai bár nem is nekünk mondja,hanem apa anyukájának. Pl. hogy rendetlenség van nálunk. Mivel neki nincs gyereke honnan tudhatná,hogy 2 perc is elég a rendetlenséghez. Én ált. minden nap porszivozok ill. ha tudok felmosok. De ha fogad nekem takaritónőt akkor soha nem lesz por.

Na most már elmondzam a bánatom remélem el is mennek igy a sötét gondolatok, és jön a napsütés :) :)

Tli: nekem egyértelműen Pest lenne a lejobb,hogy hol az mindegy.Mikorra tervezitek?Mert úgy néz ki,jhogy szept. végén megyünk 1 hétre vhova.
Vendég
 


Zsuzska!

Szoktatok IKEÁba járni?
Az étteremben megkóstolhatod. Nagyon fincsi. Beni is szereti. :D És a shopban meg is lehet venni lefagyasztva. Mikroban 3 perc alatt kész. Mi nagyon szeretjük. :D
Vendég
 


Cat!
Ha apa ilyen gondos, nem is kell figyelned a pé-t!
Sikerülni fog biztosan a kistesó.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat!
Ezer éve nem jártam IKEA-ban... de legközelebb megkóstotlom :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Ha apa ilyen gondos, nem is kell figyelned a pé-t!
Sikerülni fog biztosan a kistesó.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Azt hidzem a párom nagynébnje szokott olyanokat csinálni.Nagyon finom!!!!
Ő nagy IKEÁS ha tehetné mindennap ott lenne
Vendég
 


Ezt írta ki nekem a babanet
"Nem küldhetsz rövid időn belül több hozzászólást, várj egy kicsit."
:shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Andy!
Nagyon jót játszhattatok...

De szerenék már én is. :wink:


Kérlek gólyácskák.. hozzatok nekem kisbabát.. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én nem járok ikeába.
Öcsém asztalos. Párommal készítik a bútorokat.
Régebben szerettem. De mostanában már nem igazán járok.

Biztos nagyon finom lehet :D :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Kuzsanna: na látod el is múlt a rossz kedved:)

Kinek van mmég rossz kedve??? Senkinek úgye???:)

Asyie: Ezek az emberek akik igy viselkednek veled valószinű irigyek rád valamiért. Szerintema párod igy szeret ahogy vagy. És valljuk be más nem is fontos ki mit mond. Na meg sok nőlehet 40kg de belülről nem sugárzik. A szépség nem a kilókban van megadva.
Tehát fel a fejjel!!!
ja és különben meg csúnyák a sovány nők:)
Igy szeretünk ahogy vagy!!

Kép
csucsu05
 
 


Sissi!

A rendelenség dolgot a takarítónő sem oldja meg. Hozzánk kéthetente jár, közben én takarítok. Minden nap van porszívózás és feltörlés is szinte mindig. Legalábbis a nappaliban, ahol legtöbbet vagyunk.
De ha elmegy a takarítónő, akkor már 10 perc múlva úgy néz ki minden, mintha bomba robbant volna. A gyerekek, vagy legalábbis Beni, azt szereti, ha az összes játéka szét van szórva. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Hamarosan eljön az az idő, mikor magától fog elpakolni. Már most is megteszi néha. De nekem nincs kedvem folyton veszekedni vele emiatt. Minek rontsam el mindkettőnk kedvét? Ez is hozzátartozik a gyerekhez. Aki hozzánk jár, az úgyis tudja, hogy ez a helyzet, még szerencsére senki sem szólt érte.
Vendég
 


Csucsu!
Én nem vagyok szomorú...
Csak most nehezen megy a munka.
Nem tudok koncentrálni :roll: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat!
Igazad van. Én is állandóan takarítok. De mi forgalmas helyen vagyunk. Max egy nap, és minden poros.
És ha keveset vagyunk otthon, néha szét van ez+az.
Ez az élettel jár.
Pedig tisztaságmániás vagyok.
De nem lehet minden nap pipec minden

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


lehet b terv ha esetleg nincs túl jó idő a margit sziget helyett :):):) de azt találjátok ki ti :) :wink: :wink:

sziszka: én ismerlerk már régóta az tény hogy sosem voltál barbi baba vékonyságú de emlékezz vissza hogy mégis imádtak a pasik :) :wink: és most már boldog családod van szóval te se foglalkozz vele ki mit mond

olvassátok ela titok könyvet vagy nézzétek meg a filmet de a múltkor leírtam a lényege hogy huss el rossz gondolatok csak pozitívan és akkor minden össze fog jönni amire csak vágysz.

tuti igaz mert az én anyukám szegényke isten nyugosztalja mindig mindenen csak aggódott ilyen volt a habitusa sosem tudott örülni apró dolgoknak sem mert mindig tele volt a feje gondokkal problémákkal hát 57 évesen nagyon begen meg is halt szegény és biztosan nem lett volna ez vele ha nem lovalja bele magát hallotatok már olyat hogy aegy világéletében alacsony vérnyomásos ember agyvérzésben hal meg mert én nem mindig mondják hoyg normális vérnyomás elkerülhetővé teszi az agyvérzés kockázatát na anyunak mindig alacsony 100 körüli volt a vérnyomása és mégis agyvérzésben halt meg ami a magas vérnyomás kövezkezménye

na szóval kicsit hosszú de azt akarom ebből kihozni hogy csak POZITÍVAN és minden sikerülni fog

nika70
Salgótarján
 
 


Csucsu!

Ne mondd, hogy csúnyák a sovány nők!
A szépség nem a súlytól és nem is kortól függ!
Az belülről fakad, és személyiséged az egyik oka.
Lehet egy nő 40 kg és 90 kg is. Ha kedves és bájos, ha gyönyörű a szeme, vagy a mosolya, vagy ha egyszerűen kedves, akkor néha észre sem vesszük milyen a testalkata. Csak azt, hogy Te is mosolyogsz, ha arra gondolsz, hogy talákoztatok és beszélgettetek. :D
Vendég
 


Mónika!

Nekem is alacsony, mindíg 90/60
:shock: :shock:

És igazad van, lénye a pozitív gondolkodás.

Szerintem Sissi nagyon szép vagy.
És nem lehetünk egyformák.
Sok irigy ember van. Engem azért bántanak, mert sovány vagyok. Mást mert plussz súly van rajta.

Holott aki másokat megszól, magát nem nézi meg tükörbe :twisted: :twisted:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csucsu!
Én is sovány vagyok.
155 cm. 42 kg :?
De én így vagyok boldog. :D :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


én meg 170cm és 100 kg és így vagyok boldog :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
Nagyon köszönöm. Kicsit megvédtél.
DRága vagy.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


,fogyózhatnék de a genetikám sajna ilyen anyu cérna vékony volt de apu ágán mindenki nagy darab :):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?