Új privát üzeneted érkezett!

Annus, unom a brassóit, bolognait, töltött káposztát, rántott bordát, Stefánia vagdaltat, ezért is kérdeztem Gyöngyitől ezt a recit, mert én még nem csináltam.

AM megette a kiolvasztott cuccot, de előtte megturmixoltam kicsit.

Tinu mivanarádióban? :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Kutyafüle
nem rossz.
Azért ne ess Daninak. Gondolom fel akarta tenni minél több oldalra...

Amúgy meg mi alapján azonosít be? Egy név alapján?
Huncutka, mit mondasz?

Meg, hogy 6 hónapot ki kell fizetni? Ha eladod hamarabb akkor is?
pumuklii
 
 


Jaaa,értem!Teljesen másra gondoltam!Akkor tényleg vmi újdonságot csinálj!Olyan sok jó kaja van!!!!Én ilyenkor azt szoktam h fogok egy szakácskönyvet és felnyitom.Ahol kinyílik az lesz a kaja!Persze nem az "alapszakácskönyvet" veszem elő,hanem vmi spécit!(mellesleg máskor soha nem használok szakácskönyvet...de mindig kapunk,meg szeretem nézegetni!)

annus11
 
 

 
 

Pandi!
Remélem a fogyókúrát nem mondtad komolyan :shock:

annus11
 
 


Fogalmam sincs, holnap megyek a rádióba és ott megtudom. A lényeg, hogy valami beszélgetés lesz az internetfüggőségről.

Kép
Kép
tinu
 
 


Még mindig ez az internetfüggőség....élőben megy az adás?mert akkor hallgatom! :wink:

annus11
 
 


Na lányok!

Mielőtt eléfelejtem:

Panndi, szegény-szegény Zsófi, már én is majdnem sírtam... remélem, hogy túl lesztek ezen mielőbb

Kutyafüle, ne fizess!

Tinu, melyik rádió? Mikor éesz?

Füles, persze, hogy van kedvünk! Mondjuk sajnos az idén már nem. Egy éjszakára ugrunk le osztálytalálkozóra, meg egy napra karácsonykor! De remélem jövő év elején össze tudjuk hozni!

Na, és köszi mindenkinek, aki tudta, hogy Csanival minden OK! Néni megvizsgálta jó alaposan, hogy miket tud, követi-e szemével a tárgyakat, fordul-e, kutyázik-e, mosolyog-e, magyaráz-e, próbál-e fölülni, mittudomén. És mivel mindent csinál, még jobban is mint a kora feltétlen indokolná, ezért megállapította, hogy Csani egy tök normális fél éves, akinek semmi baj az agyával. Azt mondta, hogy kis fejjel is született, ezért már eleve hátrányban volt, csak azt kell figyelni, hogy a növekedés üteme megmaradjon, az se baj, ha az alsó értékgörbén marad, csak nöjön a normál tartományban. Még kontrollra se kell visszamennünk, ha ez megvan.
Érdekeset mondott még kettőt:
1. Csani nem fog kúszni, hanem egyből mászni fog szerinte
2. "jobbos" Csani, és itt nem a pártpolitikai állásra gondolok! :lol: Hanem, hogy volt egy idő, mikor kicsi korában mindig jobbra nézett, abból maradt valami: szivesebben használja a jobb kezét, szivesebben fordul jobbra, egy picit még hanyatt fekve is jobbra áll a teste. Ehhez miutatott egy-két trükköt, hogy hogyan fejlesszük egy picit a baloldalát, hogy ne csak azt a fránya jobbot preferálja. De azt mondta, hogy ez egy éves korára nyom nélkül el fog tűnni, és semmi köze a kiskutacskisbuksi problémakörhöz. Hát ez a sztori.


Ésésésés!!! A Szabolcska Mihály utcában (Allee-től 5 percre) találtam bioboltot (amit Hean ajánlott), és van ott minden kéremszépen!!! Holleanyócuccok, zöldségek, és cukortalan biogesztenyemassza 450 Ft-ért 250 gr! És biobolt mellett van pici babaturi "Kócbaba" a neve, és ott van sok szép Next cucc. Drágább, kb. 40%-kal, mint a belvárosi Hádák, de nagyon szép rendezett (méret szerint leválogatva minden), és szépek a ruhák, rengeteg Next. Szóval, Barbi, ha keresel szetthez valamit, érdemes bekuksizni.

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, én se hiszem, hogy kell zárt fórum. Arra van a blog, hogy a kényes témákat, titkokat ott ki tudjuk tárgyalni!

Zsüci, ide is leírom! Egyáltalán nincs Kamilla elkényeztetve! Szerintem mindent nagyon jól csinálsz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nem lesz élő adás, hanem megvágják. Majd ha megtudom, hogy mikor lesz és hol, megírom. :wink:

Gratula ügyes Csanihoz! Tüci se nagyon kúszott, ő is inkább a mászásra volt rákattanva. Csongor meg láthatóan élvezi a kúszást. Néha egy-egy szakaszon hajlandó mászni is, de gyorsabb neki a kúszás.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi! Akkor majd jövőre összehozzuk.

Annus! Még nem tudom, mi lesz a menü. Vagy alma, vagy barack így elsőre. Max. feldobok egy pénzérmét. :D
Hívott egy barátném, hogy holnap eljön felénk. Tök jó ez a látogatós hét, mondjuk nem mintha unatkoznék...

Adri! Én ha újítani szeretnék a mindmegettén nézgelődöm, bár biztos te is ismered
füles33
 
 


Tök rémisztő, most van az M2-n a reggeli műsor ismétlése és azt taglalják, hogy a csirkék 70%-a szalmonellás! :shock: Azért ez durva, ha belegondoltok, hogy azért vannak olyan ételek, ahol nincs megfőzve a tojás. Perpill a tiramisura gondolok, amit az elmúlt hónapban vagy négyszer csináltam. Én nem mosom le a tojást, de biztos fertőtlenítik az áruházi tojásokat... :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


pumuklii
 
 


Sziasztok!

Panndi, nagyon sajnálom szegény Zsófit, mostanra hogy van????

Tinu, ügyesen holnap a Médiában! Holnaptól nincs Danubius! :-(
Vendég
 


Hú, Tinu, én mindig lemosom a tojást, de még így is tartok tőle....
Vendég
 


Ésss hivatalos: most olvastam Csani leletén, hogy "kutyázik" :D

Kutyafüle, ez botrány! Nehogy fizesssss!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Ha emlékeztek, én 5 hetes terhesen voltam szalmonellás férjestül, tiramisutól (az ízén semmi nem érződött, aki csinálta, sparban vette a tojást, és megmosta). Na, nem szeretném mégegyszer...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny!

Overállal mi legyen????

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


És Sláger Rádió se lesz :(

Én is sokszor csináltam Tiramisut, mondjuk én még sose vettem boltból tojást, nagymamám tyúkjai kint rohangálnak az udvaron :lol: Ettől még lehet szalmonellás, de legalább tudom mit esznek :D

Szofi, ez a vizsgálat neurológián volt?

AM-nek kicsi hőemelkedése (popsi 37,9) van plusz enyhe hasmenés. Ötletek? Fog? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, nálunk mindig hasmenés és hőemelkedés volt a fog jele Gyv-nél! :-)

Szofi, ez akkor jó hír, igaz????
Vendég
 


Durva ez az Ingatlanbazár, most olvastam el. Pedig rendet kéne tennem, na ezért járok mostanában ritkán, mert mindig itt ragadok! :lol:
Vendég
 


Barbi! Tudom, el kéne jusson hozzám. :roll: Úgy néz ki, hogy talira a köv. 2 hétben biztos nem jutok el, mert Sissy is és Dóri is nagyon messze vannak nekem 2 gyerekkel. Logisztika. 8) Gondolkodom. Ma még jelentkezem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


hipp infó a blogban :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Köszi Böbi, akkor drukkoljatok, hogy fog legyen! Az utóbbi napokban vastagodott, duzzadt az ínye :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri, drukkolok! És igen, a neurológiai szakrendelésen volt!

Böbi, igen, jó hír! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsófi jobban van, köszi a drukkokat, már néha ki tudja nyitni a szemét :)

Annus, de a fogyókúrát komolyan mondtam!
Vendég
 


Csaninak örülök :)))
Vendég
 


Ja, és hétfőn hánytól lesz a tali?
Vendég
 


Árulja már el valaki, hogy ma 3* írtam a blogba, ebből kettő nincs sehol!!!!! A harmadiknál is úgy jártam, hogy elsőre nem rakta fel, megírtam másodszorra is, akkor meg mindkettőt feltette! Szóval most vagy én vagyok hülye, vagy a gépem az!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Panndi!
Szerintem 10től ahogy szokott,de majd Szilvi megmondja!De nem esünk kétségbe ha vki előbb v később érkezik!
Félve kérdezem meg h hány kilótól szeretnél megszabadulni :oops: :lol:

annus11
 
 


Trixi!

Én töröltem a kettőt!Láttam h 2szer sikerült beírni ugyan at,meg egyszer h ezt mért tette be kétszer :lol: :lol: Én meg eltávolítottam h ne foglalja a helyet!Most akartam írni h javítottam4De kétszer nem én tettem be,arra azért é se vagyok képes! :lol: :lol: :wink:

annus11
 
 


Köszönöm a válaszokat.Pumukli, nagyon durva azért.
Most agyalok. Látott ugye 18mm petezsákot.Benne csak sejthető volt a baba. Ma vagyok 5+6 vagy 6 hetes.Szerintetek ez jó? Ja és ugye hasi uhu volt. Nem kéne elmennem egy hüvelyire valamelyik nap? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Az auto megint, illetve még mindig aktuális, ha valaki, vagy valakinek az ismerőse szeretné!!! :cry:

2004-es diesel suzuki Wagon R+. 100ezerrel elvihető,és nem kötelező átvállalni a hitelt, mehet kölcsönadásival is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tudjátok, mi a furi? Hogy én vettem az Intersparban olyan üveges Hipp gyümit, hogy Őszibarack (van benne valamennyi almalé, de amúgy csak őszi), de pl. a honlapjukon nem is szerepel ez a termék. :roll: Miért? És magyarul van rajta a felirat, szóval nem valami némethoni behozatal.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus!

Más témákhoz írtam ma megjegyzést, többet is, és egyik sincs meg! :( Szóval ezt nem értettem, illetve elsőre itt is eltűnt az éterben, aztán meg megkerült! :evil:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


[quote="annus11"]

Hanna nagyon édes!!!Tán nem H&Mes a kabija????És látom nem veti meg a jófajta páleszt sem :wink: :lol: :lol:


Köszi Annus! Tescos kabátja van.
Nemcsak pálinkázott a kisasszony ,de sörözött is! :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na itt!

Kutyafüle!
No para!!!!!Ilyenkor egyik napról a másikra sokat fejlődik a baba!!!Lehet h holnap már látna szívhangot,de az is lehet h már volt is,csak a gép nem vot elég jó hozzá....nem tudom mért nem csinál hüvelyit,nekem mindig az volt az elején,persze más meg azt mondja h inkább ne...mindegy,minden oké!


Zsuzsi!
Az hittem kis hímzett kabija van,olyan szépek vannak amúgy!!!Ja akkor Hanna korán kezdi :lol: :lol:


Tinu!
Fogalmam nincs...én kecskemétit szoktam venni általában,és én is a gyümikre koncentrálok,leginkább a barack,körte miatt.Alma van szupi bio,mamám kertjéből!

Trixi!
Nem tudom mi lehet a baj...nálam soha nem volt ilyen gond a hozzászólásnál.....semmi ötletem nincs!Lehet h tényleg a géppel lehet vmi.Elég egyszer rányomni h közzétesz és lehet h várni kell picit!Ennyit tudok javaslni :(

annus11
 
 


Trixi, sokszor kétszer kell rányomni a megjegyzésre, mert elsőre elutasítja.

Anikó megnyerte nekem a cuki szettet, itt is köszi Anikó! :lol:
Vendég
 


annus, ha apa nm szervez keresztbe, és nem viszi el az autót, na meg Zsófi szeme is jó lesz, akkor hétfőn találkozunk, és láthatod majd a saját szemeddel, hogy van mit leadni :roll:

Két kilótól szívesen elköszönnék.
Vendég
 


Két kilo???? Te szegény! :lol: nekem még egy nullával többet kéne leadnom, akkor lennék tűrhető állapotú!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pandi: nem nagyon tudom elhinni, hogy egy avatatlan szem meglátja a 2 kiló felesleget...

Kép
Kép
tinu
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:41-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


2 :lol: :lol: :lol: :lol: jaj ahhoz nem kell nagy fogyókúra!!!!Az én kb 12 kilómhoz annál inkább!!! :wink:
Na ne mááá,mi az h apa keresztbe szervez!!!Tessék most már jönni!!!Zsófizni akarunk!!!!! 8)

annus11
 
 


Netti,mert nincs olyan vizsgálófeje.Ezért szerintem elegyek majd pár nap múlva olyan dokihoz,akinek van olyan feje. Muszáj látnom szívhangot.Nagyon izgulok....
Miért nem tudok én sosem nyugodt lenni?Talán mert Rikivel gondok voltak az elején. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mondtam neki, hogy igényt tartunk az autóra :)

Hát két kilót én érzem :roll:
Vendég
 


annus az utolsó két ruci Laráé, csak a ruha 92-es, úgyhogy majd jövőre lesz jó rá :), de a fehér karácsonyfás az most jó rá :)

trixi megjegyzést én sem tudok írni a blogos bejegyzésekre :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Gyöngyi :), mi így szoktunk enni, ez van lesz ez még rosszabb is, ha egyedül fog enni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


de Izust nézve tényleg malackodik Lara :) :oops:

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle

nyugi, még ez nagyon az eleje. :-) Ha megnyugtat, akkor menj hüvelyire, de sztem csak 8 hét után, amikor már kell a szívhangot látni.
Még valami neked, ez elég megnyugtató:
http://www.panaszfal.hu/index.php?topic=1732.735
pumuklii
 
 


Ildi! :lol: :lol: :lol: Én tuti szívinfarktust kapnék ha így enne Iza :lol: :lol: Amúgy zavarja ha maszatos az arca....biztos tőlem örökölte!Én pl nem tudok úgy enni h érzem h közben fülig ketchupos vagyok.. :lol: Mondjuk ha megtörlöm a száját akkor tiltakozik,de sokszor azt vettem észre h amíg maszatos a szája nem nyitja ki.....

annus11
 
 


annus engem is zavar, de pl ma is egyfolytában fordult ki a székből, meg belenyúlt a kanálba, neki is kell mindig egy kanál, mindegy majd belejövünk, van még időnk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Niki. nekem 5+4nál 9mm peteszák volt, 6+0nál 14 mm-s petezsák, 6+2 nél 3 mm :!: :shock: embrió, szívhanggal, tényleg itt órák alatt fejlődik, ha megnyugtat akkor menj el hüvelyire, mondjuk engem az eleje óta azzal néztek, a 12 hetes volt az eslő hasi :)

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?