Új privát üzeneted érkezett!

na jól van végeztem :)

mozza remélem én is, hogy férjed jobban érzi már magát, és elmennek azok a fránya kövek :)

Zsófi szemének gyógypuszikat, szegénykém :(

Csongi nagyon ügyes kaja terén, tinu tényleg miért nem eszi meg férjed a fősztödet? :)

Lara alvás előtt annyira keservesen sírt, pedig előtte kentem be az ínyét, most vagy a foga volt, vagy belekente a szemébe a géles nyálát :( passz

Boldog 6 hót Borónak és Briginek! :)

Lassan minden baba féléves lesz :), Kamilla, Lara meg Izus meg már 7 hós hűha :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Mniki! nekünk azt mondta dokink,hogy nyugodtan eheti egy éves koráig Hanna az 1-es tápszert. Úgyhogy még azt eszik. Meg hát a 2-es drágább lenne.

Lógok még templomi keresztelős képekkel.
Íme:

Már nem bírtam várni
Kép

Kép

Beálltam apácának
Kép

Adjatok már egy kis páleszt!
Kép

Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Az uram igazi válogatós pasi. Kb. van ötféle kaja, amit megeszik (rántott hús, currys csirke, rakott krumpli, háromsajtos-sonkás lasagne, mogyorós csirke, marhapörkölt) és persze a sütiket. Szerinte kevés fűszert rakok a kajákba. Meg nem szereti csak a színhúst, meg az se mindegy, hogy milyen az állaga, mert darált hús is kilőve. Ma bolognai spagettit csináltam... Általában néhány napnyi adagot megfőzök neki, vagy bepanírozom a husit, aztán elvan vele. ÉN meg főzöm, amit főzök. Meg anyósom is szokott hozni a fiacskájának kaját (brassói, göngyölt husi, rizses hús, hús tésztával, ilyesmi), amiket én nem szoktam itthon csinálni.
Én meg ha már kétszer megfőzök valamit, nincs kedvem harmadjára. Szeretek mindig más receptet kipróbálni stb.
Ma meg Don Pepe főzött az uramra, meg van egy kínai a közelben.
Tücinek sem kezdek el most külön főzőcskézni, ha most kitalálja, hogy nem eszik meg valamit. Akkor aznap nem eszik főtt ételt. Eszik szendvicset, vagy mittomén. Vagy eszik abból, amit a férjem eszik (pl. sült krumpli). De Tüci amúgy is sokfélét eszik egy nap, mindenből keveset.
Na ennyit rólunk. :)

Mozza: répa és krumpli egy főzővízben megfőzve, aztán összemix főzővízzel. Én most több krumplit raktam, mint répát, hogy ne legyen hirtelen annyira új. És jó kis pépesre mixeltem, de nem volt folyós azért. De ha több répát teszel bele, akkor pl. édesebb is lesz.

Huncutka: és hol laksz?

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Na tessék! :shock: Ugye, hogy nem ok nélkül rettegek a galamboktól! Szegény Iza! :( Biztos nem fog emlékezni rá!

Szofi? Mi volt?

Csongi ügyes fiú a kajával! Am fő favoritja az alma-krumpli :P

Az Aldiban az avokádó 179 pénz. Vettem is. Meg chilis 75%-os csokoládét a férjemnek engesztelésül a ma reggelért. Remélem bejön... :lol:

Gyöngyi a pestós tagliatelle-be pesto rosso is jó vagy csak a ződ?
:roll:

Mozza, naaaaagyon köszi! :D

:arrow: ebédelni, aztán olvasom Zsücit a blogban

Kép

Kép
adraci
 
 


szupik a minitalis képek, csak éppen nem Csaninak kellene kezet csókolnia kéremszépen :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu: Százhalombatta, 25-30 km Bp-től

Annus: (bocsi, csak közben olvasgatok még visszafelé is) a zárt topikot én azért részesítem előnyben, mert engem bizony zavarnak a zugolvasók. Nem is kimondottan az ismeretlenek, hanem azok akik tudom hogy direktbe keresik mit írok (pl melóhelyről: hogy mikor megyek vissza valójában, tervezek e tesót). Kérdezze meg ha kíváncsi, ne innen informálódjon. Hogy hova? Nekem az nlc rendszere jön be a leginkább (több fórumon fent vagyok). Szerintem az átlátható és könnyen kezelhető. Itt babaneten engem pl zavar hogy nem tudok konkrétan egy hozzászólásra hivatkozással válaszolni. Sokszor nem is tudom felvenni a fonalat. De ez lehet nálam egyéni érzékenység!
Persze ha a többséget nem zavarja, akkor nem szóltam!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


adraci tescoban 99,- az avokádó :)

annus ja tényleg hü...e galamb, én sem szeretem őket :(

susy nagyon szépek vagytok, de Hanna a legszebb :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hajhó!

Most annyit, hogy Csani rendben van! Részeltek később!

Galamboknak küldök egy szívlapátot! Annus, épp csak Izát meg magadat hagytad ki minden felsorolásból! Biztos azt hitted, hogy nem léteztek, miután a galambfos elborított benneteket! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Egy friss, ropogós kb 5 perces Brigikép ahogy ébredezik a teraszon...

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Tinu!
Ja azt hiszem ezt már mesélted egyszer,beugrott!Már akkor is furcsa volt :lol: Én ráborítanám ha nem enné meg amit elé teszek!Mondjuk nálunk olyan még nem volt...látszik is az uramon :lol: :lol: A lényeg h eszik mindenki! :wink:

Hanna nagyon édes!!!Tán nem H&Mes a kabija????És látom nem veti meg a jófajta páleszt sem :wink: :lol: :lol:


Huncutka!
Hu,100nmes terem :lol: :lol: Azért az lehet már sok lenne nekünk!Meg a fenyőfa meg télapó....azért ők még picik,nem hiszem h ezeket felfognák.Meg vhogy nekem szimpibb egy lakásban,mindegy mekkora(eddig mindenhol elfértünk :lol: ).Olyan családias,meg otthonos meg van kiságy,pelenkázó és egyéb hasznos holmik 8) :lol: De persze ha a többieknek oké akkor felőlem.Ez a saját véleményem :lol: :lol:

Értem a zárt topikot ebben az esetben!Ilyen sokan kíváncsiskodnak utánad? :wink: :lol: Amúgy mondom,nekem mindegy.Eddig még nem volt olyan h egyöntetűen kiabáltunk volna a zárt topikért,így itt ragadtunk. 8)

annus11
 
 


Brigi nagyon édi!Micsoda maci kandikál ki!!!

Szofi!
Oh de jó!!!!!!Remélem megállapították h Csaniból vmi zseni lesz! :wink:

ja hát mi is megyünk mindenhova!!!!Azt hittem h ez egyértelmű 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


kutyafüle Riki jó nagyra nőtt :)

engem sem zavar a nyilt topik, sokszor eszembe sem jut, hogy rajtunk kívül más is olvashatja, ez furi én sem szoktam más topikokban olvasgatni, de tudom vannak ilyenek, és lehet a képeinkkel is visszaélnek :)

zsüci ügyes vagy, én most egy malacot látok magam helyett a tükörben, de egyszerűen mindig annyira éhes vagyok, hogy ennem és ennem kell :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nagyon édes Brigi (ahogy az a maci is be van takarva mellette :lol:) Tök jó, hogy ilyen sokat van levegőn :-)
Százhalombatta? Nem is a távolság, hanem a megközelíthetőség a gáz. Csak autóval... pedig milyen jó lenne az a rendezvényterem...kommandózhatnának a gyerkőcök. :D

Panndi, mi újság veletek? Remélem javult Zsófi állapota délelőtt óta.

Szofi, jól van, akkor ezek szerint nem kell zselézni Csanád fejét. Ráér 18 év múlva elkezdeni :P Nagyon kis hercig kardigán volt rajta tegnap. Ja és az egész brit királyi e-bayen nem találtam olyan szép nacit, mint amit Barbi túrt neked. :-)

Zsuzsi nagyon szép kis hóember volt Hanna :-) Gratulálok még 1X a keresztelőhöz.

Niki, akkor ide nekünk a titkot. Mi a különbség a HIPP és a Kecskeméti bébikaja között. Van bármi különbség????

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Brigi nagyon cuki :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja és Briginek meg Borókának, meg minden ünneplős babának:
booooldog, booooldog, booooldog feledikszületésnapot :-)

Zsüci, a fogyókúra jegyében a maradék Hamletedet ebédeltem (meg egy kis krumplifőzit, sült hússal :oops: )

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi,
ugye mondtuk, h Csaninak semmi baj a fejével?! Na jó, inkább sok felesleges vizsgálat mint egy elmulasztott. Örülök, h minden ok!!!

Ki vetette fel a zárt topic ötletet? Vagy csak én olvastam vaksin? (Btw: a babanet nem csinálja meg, ők nem hívei a zártságnak, több más topic "átköltözött" innen emiatt, többen pl. az anyatanyára)

Édua,
képeid alapján a malac enyhe túlzás (vagy max. egy csenevész kis növendék lehet, amit látsz) :lol: :lol:

Annus,
Iza szemében látsz valamit?

Előszedtük a nagyiknak szánt karácsonyi ajándékot, kéz- és láblenyomat lesz, képkeretben. Kábé fél órát küzdötten az egyre dühödtebben reklamáló gyermekemmel, mire rájöttem, hogy a lenyomatok levétele kizárólag alvás közben esélyes! :lol: :lol:

HA-tápszer: nekünk múlt héten írt fel a doki két doboz HA2-t, pedig Kamilla már majdnem 7 hónapos... :shock: :shock: Látom, ez is jó összevissza van...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Megközelíthetőség szempontjából nem vagyunk rossz helyen, mármint a terem, ott van a buszmegálló előttünk. Annyi, hogy helyközi járattal kell jönni.

Karácsonyfát azért gondoltam, hogy ha már ajándékozunk, meglenne a hangulat a felnőtteknek is + szerintem a csillogó-villogó csodát azért minden baba imádná. De csak egy ötlet volt... :)

Berendezve egyébként nem annyira gázosan nagy sztem az közel 100 nm. Blogba teszek majd képeket a hétvégén, ha végeztem a takarítással...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Zsüci: Én vetettem fel a zárt topikot, én nlc-t javasoltam. Nekem anyatanya annyira nem jött be és elég bizonytalan a működése a tapasztalatom szerint.

De még maga a "költözés" sincs megszavazva, ez is csak egy ötlet volt :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Zsófi alszik.

Hazaértek apával nyolc körül reggel, apa ment is tovább a dolgára, Zsófi elaludt a kanapén , míg Fruzsit etettem. Aztán fél tízkor felébredt, és egy orán át üvöltött szegény, nem csak sírt, ordított, tépte ki magát az ölemből, csapkodott, közen Fruzsit tisztába kellett volna tennem ,és letenni aludni, Zsófi sírására ő is rákezdett, akkor írtam egy SMS-t a szomszéd csajszinak, aki barátnőm is egyben, hogy át tud-e jönni. Jött is, Fruzsit ellátta, letette aludni. Zsófinak elkezdtem olvasni, délben megint jött az erősítés, ő megetette Fruzsit, én Zsófit intéztem, aztán negyed kettőkor letette aludni Fruzsit, Zsófit álomba simogattam, fél kettő óta alszik.

Közben felhívtam a dokit, hogy mi van Zsófival, azt mondta, még az is normális, ha holnap sem tudja egész nap kinyitni a szemét :shock

Csütörtök délután megyünk vissza :roll:
Vendég
 


zsüci nekem rossz az énképem amúgy is, de a hasam tényleg mint egy csüngőhasúnak én nem szeretem, de én tavasszal elkezdő és nagyon belelendülő fogyis vagyok, ilyenkor a komorság nekem zabálással jár :)

Szofi itt szerintem senkiben sem merült fel, hogy Csanival valami gond is lehet :)

Lara is felkelt, most várom, hogy mikór óhajt enni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pandi: ó, ó, ó, ó............ :cry: :cry: :cry:

Zsüci: nekünk a babaneten van zárt topikunk. De tény és való, hogy húzták a szájukat. Viszont megcsinálták. Igaz, ez vagy két éve volt.

Kép
Kép
tinu
 
 


panndi ez borzalmasan hangzik, szegényke :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én jövőhéten fogyókúrázni fogok: algás turbófogyókúra a la Gastroyal :roll:
Vendég
 


tinu és "apa" csinálta meg?, egyszer már beszéltem vele telefonon is, meg chat-en össze szoktam futni vele :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja, engem nem zavarnak a zugolvasók, ide olyat úgysem írok le, az megy a blogba ;)
Vendég
 


Borónak boldog félévet!!! Bocs, hogy nem tegnap, de tegnap nem is láttalak, így a vonalzódat sem... :oops: :oops: :oops: Isten éltesse!

Kiválóak a minitalis képek! :)

Tinu, huh, az én öcsém lesz sztem ilyen férj... Ha addig meg nem nevelem... :lol:

Panndi, szegény Zsófi!!! Nincs javulás??? És tényleg nem lehet ezen gyorsangyorsan túllenni vhogy?

Rikinek is jók a képei! :)

Brigi, meg a Hanna-keresztelős képek is jók! :)

Mozza! Urad hogy van? Nagyon drukkolok nektek!

Annus, jaj, ez a galamb-sztori... Fúj!!!

Sissy, akkor hozzátok Réka lakik legközelebb, nem is én. :) Ő is a Köles utca környékén lakik. :)

Na, megyek, evésidő. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én is el vagyok itt, végülis azért csináltuk a blogot, hogy ha kényes a téma odaírjuk.

Szegény Zsófi. :( Jó, hogy a szomszéd lány a barátnőd, én nem tudom kihez fordultam volna hirtelen.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok
Voltunk dokinál, minden rendben.Látott egy 18mm-es petezsákot, benne szikhólyag kezdeményt.Kora szerint 5. hét vége, 6. hét eleje. Korának megfelelő méret.Úszhatok, szoptathatok,nem kell gyogyó. 2 hét múlva kontroll.
Teljesen kész vagyok lányok!!!!Kiborultam. Még mikor el akartuk adni a lakást regisztráltunk több oldalra is, ahol ingyenes a hirdetés. Dani regisztrált egy oldalra az ingatlanbazár.hu-ra, ahol nem olvasta el a szerződést rendesen. 30 napig ingyenes a hirdetés, utána havonta 4500Ft és 6 hónapra kötik a szerződést.Küldték az első 3 havi 13500Ft-os számlát.Ez nem lehet igaz.És nem lehet lemondani ezt a nyomorult sz..t. Én kivagyok!!Ez nekünk majdnem fél havi kajapénzünk.Ez baromi érvágás lenne. És nem is lehet a szerződés szerint csak nagyon indokolt esetben lemondani.Szóval jön még egy ui 13500-as számla 3 hónap múlva.Kiborultam.Mi hogy lehetünk ennyire szerencsétlenek??!!!! :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Újabb sz*r éjszaka... Védőnő szerint lehet a fog és a hozzátápi miatti hasfájás egyszerre! :? :( :(

Panndi,
annyira sajnálom Zsófit! Bakker, remélem, hamar meggyógyul!
Puszi a kis szöszke buksijára!!


MNiki,
a HA2-est is doki írja fel (nálunk én kértem, mert az 1-es már nem volt elég tápláló Gergőnek, és egyre gyakrabban evett) lehet recept nélkül is venni a gyogyitárban (csak ott), de k*va drága úgy: vagy 3100Ft 1 doboz, ami 600g - nálunk ez pár napra elég... Nem értem, miért vonakodik a doki a felírástól??!
Ha HA-s volt az előző tápi, akkor konzekvensen érdemes azzal is folytatni...

KépKép

Kép
hase
 
 


Már sokat írtatok, mióta én elkezdtem az én hsz-emet. Ezek szerint nem lehet mit tenni, Panndi, sajnálom... De azért jó, hogy volt segítséged! Hüpp...

Tényleg, SZofi, én is örülök, hogy nincs semmi baj, majd a részleteket írd meg, légyszi! :)

Zsüci, ha sikerül, majd én is írok még neked, csak még nem jutok hozzá.

Hát, én nem ellenezném a zárt topikot sem (én voltam Petra mellett a másik, aki majdnem eltűnt a topik nyíltsága és ennek konkrét következményei miatt...), de akkor nem tudnék hívogatni, hogy kedves olvasóink, gyertek, írjatok nekünk! :) Ebből a szempontból rossz lenne, a később csatlakozottak már nem is lennének velünk, ha már elköltöztünk volna régebben...

Tényleg mennem kéne...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én is úgy gondolom, hogy a blog arra való, hogy amit nem írnánk ide (azaz nem osztanánk meg a fél világgal), azt oda írjuk.


Reny : jobban?? Számon tartalak ám :P

KépKép

Kép
hase
 
 


Kutyafüle, azért az, hogy nem költöztök a következő baba miatt csak elég indok... :roll: Vessétek be!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


És persze sajnálom... :roll: Meg szerintem azért, ha nincs kézzel aláírva egy ilyen szerződés, akkor követleni nem lehet semmit igaziból, mert azt bárki csinálhatja a nevetekben... Vagy nem? Jól tönkre lehet tenni így vkit...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Most próbáltam írni egy kedves hangú levelet, hogy felszeretnénk mondani, és hogy ezt a 13500Ft-ot befizetjük, de nem szeretnénk tovább a hirdetést.Remélem elfogadják. :roll: Nagyon kibuktam.És persze megint Dani!!!!!Nem figyelt oda.Jóformán semmire sem figyel oda, ha meg ráripakodok,akkor meg meg van sértődve.Elegem van.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Mniki! A sima 2, 3-as tápszerekre nem, de a HA-s tápszerre a 2-nél is jár a támogatás.
Én is szívesebben írnék zárt topikra, képet is raknék fel. Ne nézegessék, olvassák a véleményemet, esetleg a család ill. munkatársak, főnökök...

Szofi! Örülök, hogy rendben van Csani. Ha Szegeden jársz, van kedved találkozni velünk?
B.-nak is volt koponya,- meg hasi UH-ja, mert 2 helyett 3 emlőbimbije van és ilyenkor egyéb fejlődési rendellenesség kizárása miatt szokták, de minden okés. Na meg szegénynek a nyelve is le volt nőve, így 3 hetesen azt is felvágták.
Tegnap jöttünk haza a trolin és egy nő +kérdezte, hogy megsimogathatja-e a homlokát.Na persze, most amikor röpködnek a vírusok biztos engedem. Egyébként is szólni szoktam, ha jönnek hozzánk és nem mosnak kezet.
Hétvégén mi is kezdjük a kóstoltatást, mi is azért, mert akkor a férjem is itthon van, meg szeretné Ő adni a lánynak az első hamikat. Szerintem szeretni fogja, a Cebiont is nyakalja, amikor kap.
füles33
 
 


Kutyafüle!
Én tutifix, hogy NEM fizetném be ezt sem.
Milyen szerződést kötött?
Le van tanúzva?
Milyan adatok szerepelnek benne?
Hivatkozz arra, hogy megtévesztő volt az ajánlat és nem elég körültekintően informáltak szerződés feltételeiről!!!!

Kép
mozza
 
 


Ilyet lehet mondani??Amúgy ha van kedved belenézni az ingatlanbazar.com-on megtalálod. És félek,mert mi mindig megszívjuk. Ráadásul valami Seyshell szigeti vállalat(ha jól íírom) a számla tulaja.Ááááá.Kész vagyok!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Szerintem se fizesd be!!!!!!Az internet arra van h jól átverjék az embert......


Na Iza tegnap eltanulta Kamillától az ülést!Ma egész egszerűen feljebb kellett állítanom az etetőszéket,de így se maradt meg benne szépen hátradőlve...hanem vhogy feltornázta magát és úgy ült...én meg próbáltam alulról lapátolni neki.Met azért nem ül ő még stabilan,támaszkodott oladlt.... :lol:

annus11
 
 


Niki... mindjárt megnézem a szerződést, de én se fizetnék. Bárki köthette azt a szerződést, mivel igazolják hogy ti voltatok???

Egyébként pedig a nem költözünk mert jön a második gyerek szerintem is elég alapos indok kell hogy legyen!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Csilla! Aranyos vagy, köszönöm, hogy nem feledkezel meg rólunk. :D Jobban, köszönjük. Nekem elmúlt a torokfájás, bár kicsit folyik az orrom, de nem vészes. Amina náthából szépen jön kifelé, viszont csúnyán köhög, de szerintem már a vége felé járunk. Mira szörcsögése is mintha jobb lenne ma. Remélem éjszaka már királyul alszunk! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja és képzeljétek.Ma ugye bepanaszoltam a postánál h nem kaptam értesítőt.Erre ma délután milyen levelet hoz a férjem fel....posta...Egy dátum nélküli levél,ma dobták be szerintem délelőtt.Mikro elmentem vásárolni még nem volt benn ugyanis.Az van benne h 12én jött ajánlott levelem és h itthon voltam e,illetve megkaptam e.Meg h meg vagyok e elégedve a postai szolgáltatásokkal.És h a véleményemet a munkájuk javítása érdekében szeretnék felhasználni....na tőlem olyan véleményt kapnak h csak na :lol: :lol:

annus11
 
 


Huncutka!A teljes szöveget átlövöm Neked ok?!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Csilla!
Akkor nektek is jobb éjszakákat...de te úgy látod h fáj a pocija????Mert én még nem tapasztaltam hasfájást a hozzátápi miatt...Azért ezt ki lehet szúrni h most az fáj v a foga.Nem mindegy...

Füles!
Akkor nektek is sok sikert az első falatokhoz! Ti mivel kezditek?Alma? :lol:

annus11
 
 


Niki!
Jaja, offshore cég számláz???!!! :roll: :lol:
NE FIZESD BE!!!!!!!!
Semmit nem tehetnek!!!!!
Max. nem mész Seychellesre...de a magyar államnak akkor ehhez köze nincs...nem itt adóznak....ennyi.
Írj egy levelet, hogy felháborítónak tartod, nem jártak el körültekintően, nem ismertették részletesen a szerz. feltételeket, megtévesztésnek értelmezed ezért és nem áll sem szándékodban sem módodban befizetni.
(ha pampognak, akkor pedig kivizsgálást kérsz a h. szervektől szándékos félrevezetés és megtévesztés gyanúja miatt.....)
Bek....ják. :roll:

Kép
mozza
 
 


Reni: még mindig nem tudom, mikor megyünk. Én holnap akartam, erre jött a telefon és megyek a rádióba. Reggel doki, utána a rádió és nem kocsival megyünk a belvárosba, szóval bőven sok az utazás. Csütörtök, vagy péntek, még nem tudom. :roll: Á, iszonyat elfoglalt anyuka vagyok. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi :cry:

Niki, sztem küldj nekik egy olyan levelet, h ha lehet az első 13500-at sem fizetnétek be. Remélem sikerül! :wink:

Ez a kaja téma jó! Én jelenleg minden általam begyakorolt kajától rosszul vagyok! :? Szóval ha vkinek van vmi jó 5lete, ami esetleg nem őrülten sok idő, jöhet! Vagy picadillot kell készítenem? :shock: :P

Én nem tiltakoznék a zárt blog ellen. :roll:

Na :arrow: kiolvasztok AM-nek egy üveg barack-krumplit. Kíváncsi leszek mit szól! :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu rádió? Azt hiszem valamiről lemaradtam. :roll: Nekem jó a csütörtök vagy a péntek is. Holnap úgyis jön Anyu.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adraci!
Mit jelent az h rosszul vagy a kajától?Neked nem ízlik?Vagy AMnak nem?

Tinu!
Rádó?Miazmiaz?! :lol:

annus11
 
 


Jaj, Adri, nem válaszoltam a tagliatellés kérdésedre. Szerintem nyugodtan használhatsz pesto rosso-t :-) Meg valami jóféle parmezánt...nyammmi...

Tinu, mit csinálsz a rádióban??? Éjféli mix DJ Tinu-tól??? :lol: Melyik rádió? Sut?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, bocsi, mi a Kossuth-ot hívjuk Sut rádiónak.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?