Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi: Kőbányáról megyek, de a piros metró nekem elérhető a 85-ös busszal.

Trixi: tök felesleges fogyizni, ha utána ugyanúgy visszatérsz az eredeti táplálkozási szokásokhoz. Akkor megint kúsznak vissza a kilók.

Kép
Kép
tinu
 
 


na itt!

Gyöngyi!
Írom írom a neveket!!!23án akkor tényleg kihúzhatnánk,nem baj ha nincs ott mindenki aki benne van,legalább aki ott van húzhat magának!A többit titkosítjuk 8)
Eddig kariaji:Marci,Csongi,Lara,Mira,Csani,Nóri,Brigi,Danó,Kamilla,Áron


Sissy talira:Szofi,Panndi,Tinu,Zsüci


Sissy!
Feltennéd a címet elérhetőséget a blogba?Hogy lássa mindenki hova kell menni és elérhető e számára!Köszikeee!!!



Na most egy poén jön...nagyon durva dolog történt ma!!!!Igazából hirtelen nem tudtam h sírjak v nevessek :?
Szóval sétálunk a mester utcán.Izuska szomjas volt,szépen félre álltunk a babakocsival,hátrább hajtom a tetőt és itatom a gyereket.Látom elég volt,elveszem az üveget.Ebben a pillanatban légi támadás gyanánt agyony fosott egy galamb!!!!!! :shock: :shock: Feltehetően egy hasmenéses galamb....a babakocsi táskája,kupolája is olyan lett...a kormány...nagyon gusztustalan volt!Önmagában vicces lett volna...de Iza is kapott belőle!!!A kis arcára egy hatalmas galamb fost :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: Én rögtön pánik!!!Elő az össze létező nedves kéztörlőt a táskából és pelust és mindent és elkezdtem megtisztítani Izust..szegény még sírt is picit,nem sokat szerencsére,inkább csak megijedt....de annyira gusztustalan volt!!!!Jaj nagyon kiborultam :( Felhívtam apáját...aki persze dőlt a röhögéstől...mondjuk én is egyik pillanatban röhögtem,másikban majdnem sírtam...Felhívtama védőnőt,közöltem vele h egy nagyon vicces dolog történt velünk,de SOS mit csináljak!Mondtam h az arcára ment,de mi van ha a szemébe is fröccsent...mondta h ha piros lenne a gyerek szeme akkor szóljak,adnak rá vmit,de amúgy túléli,ne aggódjak!Még egy másik védőnőt is megkérdezett az ügyben!De azt hiszem az ő napját is bearanyoztam,mert annyira röhögött :lol: :lol: :lol:

Na ezt úgy néz ki túléltük,most extra fertőtlenítés folyik...kár h a babakocsit nem lehet úgy ahogy van a mosógépbe tenni....majd apa megpucolja mert hányok ha csak az esetre is gondolok.....Izust azért a csap alá dugtam amint hazaértünk :roll: Szerencsére szeme nem piros,egyenlőre nem látok rajta semmit!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁAnnyira gázzzzz!!!De legalább 3lottót kell vennem ekkora "szerencsénk" talán sose volt még!

Jaj most h leírtam is felváltva fog el a röhögőgörcs és a sírás. :( :D :evil: Na megyek is,szegényt azóta csak puszilgatom...remélem nem fog erre emlékezni :roll: :arrow:

annus11
 
 


Csajok, segítség, tanács kéne, írtam a blogba. Hátha van, akinek ismerős a szitu...

Trixi,
én most radikál-fogyókúrát nyomok, vagyis:
no péktermék (ill. fehér liszt)
no cukor (na jó, kávéba muszáj, mert az édesítőt utálom)
no süti, csoki, édesség
no krumpli, tészta, rizs

és ami marad: :lol: :lol: fehér hús, zöldség, gyümi, Hamlet, joghurt, kefír, leves. (500 kcal/nap)

És köszi a gratulációkat :oops: :oops: ! Remélem még legalább egy hétig marad a gyors mínusz-tempó, utána valszeg be kell vetnem a fogyókúra mellé a rendszeres mozgást is. Remélem addigra a férjemék befejezik a kertet, amin most dolgoznak, és tud vigyázni a bébire, amíg én fitnesszezem. :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 

 
 

LÉna is felírva!!!

Zsüci!
Ügyi vagy nagyon!!!Micsoda akaraterő!!!Még úgy is h mi konkrétan 2 pofára faltuk a hamburgert :oops: :lol:

annus11
 
 


Annus,
az összes galamb mondjon le!!! De tényleg, ez már velünk is megtörtént, szerencsére fel volt hajtva a kupola, így a bébi nem kapott belőle... Na, ez is egy olyan dolgo, amit utáááááálok Budapesten!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: (egyszer, még egyetemista koromban összevesztem egy nyanyával a Ferenciek terén, h ugyan ne etesse már a galambokat...) :evil:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Hean, nagyon sokan foglalkoznak már adatmegmentéssel. Ne a KÜRTösök árait nézd, mert az valóban horrorisztikus. Nekünk az esküvői fotókat mentették vissza férjem laptopjáról. Az a cég dabasi volt.
Sajnálom, hogy így összejött nektek minden, főleg hogy Aliznak ennyire nem ízlik az ovi. Óvónők mit mondanak, milyen az oviban? Elszeparálódik? Vagy a gyerekek között már feloldódik?

Szofi, a mi nappalink elég bazi nagy? Mert lehet nálunk a húzósdikarácsonyi buli, csak nem mertem ajánlgatni, mert azért sokaktól elég messze vagyunk.

Zsüci, gratulálok a varázsos 5 kilóhoz.:-) Szerintem az első kilók mindig ilyen gyorsan lecsúsznak, az utolsó párral izzad vért az ember. De azért csak óvatosan. Meg tényleg érdemes ráhangolódni valami olyanra, amit át tudsz ültetni a fogyó nélküli életmódodba is.

Barbi, ti mindenben benne vagytok, csak csavarogni lehessen :D
Részvétem a töltögetés miatt, én most tettem fel egy nagy pakkot. Én is úúútálom (mert alapos vagyok, nem szeretem amikor vadásznom kell egy egyszerű méretezést, mert a kedves eladó arra is képtelen, hogy beleírja: 80-as, vagy vagy 180-as az a body :roll: )

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


reggelt!

húzósban Lili is szeretne részt venni :) ha most megmondjátok hogy mikor lesz az ajándékozós tali, akkor azt kérem karira hogy felmenjünk :oops: :lol:

annus, galamb :shock:

jajj enyimgyerek nem jön rá hogy a kezeit is pakolni kell hogy haladjon :roll: és felhúzza magát, ezerszer megmutiztam neki már de csak 1*-2* sikerül, olyan síkideg tud lenni emiatt hogy látom rajta hogy :"jó akkor most odamegyek" de a keze nem engedelmeskedik...éééés álmában hasra fordul és mászni kezd, bakker, természetesen felébred :evil: és altathatom vissza :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus, mekkorát sz*rt az a galamb? :shock: De hogy pont két ilyen pici embert sikerült megtalálnia annak a repülő kulabácsinak... :lol: :x

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:51-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol: ugye! :D
Én inkább azt kérdezném h de mért éénnnnnn?????? :lol: :lol:

annus11
 
 


mniki: Tőled akartam még este kérdezni, de azt hiszem végül elmaradt... Hogy volt ez a hippes rendelésed? Ha jól értem elég kedvező az ára! Ez csak neked van vagy más is igénybe veheti?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Zsüci!

Anno én is csináltam 3 hónapig, és minusz 15 kilo volt nálam is az eredmény, de sokkal lassabban ment le. Havi 5 kg kb. Na én most ennél gyorsabban, mondjuk azonnal szeretnék 20 kiloval kevesebb lenni! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus
ez a galamb :lol:

Fogyókúra
nekem hízókúra kéne, nagyok rám a 36-os farmerjeim. Hétvégén néztem már a 34-eseket, de nem vettem egyelőre. Durva lenne...
pumuklii
 
 


Jaj, lányok, Zsófi nagyon szarul van :cry: Egy órán át ordított ébredés után, kapott gyógyszert, de a szemét még nem nyitotta ki :(:(:(
Vendég
 


KÖSZÖNÖM A KÉPHEZSZÓLÁSOKAT:)

Dóri, keresek fotót..:)Rólam nem sok van, nem engedem magam fotózni, rá sem férnék a képre:)

Annus bakker :shock: :shock: :shock: Hasmenéses galamb :lol:

Kép
Kép
zili
 
 


Panndi!!!!

jaj istenem!!!Nem lenne jobb altatásban csinálni?Talán úgy ki tudják neki venni teljesen a nem oda való dolgokat!Bár az altatás is elég rémisztő a maga módján :roll: Drukkolok h inden oké egyen!!!!Sok puszi a kis drágának!!!!(na ezért aggódtam a galamb fosi miatt....rögtön ti jutottatok az eszembe!)

annus11
 
 


Briginek meg Borónak boldog fél évet így utólag is!Tegnap nem voltam kellőképpen magamnál :oops: És Boróról is fél éves képet akarunk!!!!!! :lol:

Blogban futó témákhoz nem tudok építő jellegű dolgot írni...remélem megteszi helyettem más 8) A képek meg annyira jók!!!!Mennyit változtak a pici manók!!!!!!

annus11
 
 


Lányok!

Eddig kétszer kérdeztem, de senki sem válaszolt! Hogy kerültek ezek a szilánkok Zsófi szemébe????

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi: mert nem tudjuk. Pandiéknak is csak feltételezései vannak. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


hozok kepet este mindenkepp :) keszult par,de abbahagytuk a fotozast,mert B utalja es fapofaval nez majd pitereg tole :D

Panndi, anyukam meselte,h en is jartam hasonloan mint Zsofi, hat nekem kb a szel fujta a szemembe mikor mentunk hazafele es szelvihar volt, ugyhogy tenyleg barhonnan oda kerulhet..
remelem jobban lesz! nem kene kinyitogatnia mar? :? vagy ez nem olyan h ugy tisztul?
nekem feszegettek utana ket napig h kitisztuljon a konnyel .. meg jo h nem emlekszem :shock:

hean!
a ferjemeknel van aki foglalkozik ezzel (ferjemnek is menne,de nincs ideje,elvan mindig havazva)
ha gondolod utana kerdezhetek! nem hiszem h sokat kerne a srac erte.
viszont ami fontos ha meg akarjatok mentetni ami mentheto akkor nem szabad hasznalni azt a gepet!
mert az "ures" helyen tarolja a regi fajlokat a wincsi es ha most uj adatok kerulnek ra akkor az folyamatosan felulirja a regi fajlokat. :?

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:40-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


na itt csöppöm alszik , én ma úgy de úgy imádom :lol: na nem minth amáskor nem imádnám de ma felettébb :D
jajj Zsófinak hatalmas gyógy és nyugipuszik, remélem hamar rendbejön a szeme...nem kaptatok valami fájdalomcsillapítós szemcseppet, én egyszer beleszemeltem egy ágba, konkrétan beleállt a szemembe egy ág, semmi bajom nem lett csak kicsit a szaruhártyá sérült és fájt mint állat, és kaptam valami csömpit, belecsöpp és full nem éreztem :(

Boró kisasszonynak nagy nagy gratula féléves létéhez mindezt Brigusznak is!

hippes kaják: ugyibár itt gyártják ezeket hanságligeten a kecskemétivel együtt, és van egy ismim aki ott dolgozik és nekik van ilyen dolgozós vásárlásos kedvezményük, évi x kg kaja, neki nincs senkije aki megenné és ezért én, Ancsa, és egy barátnőnk összeállt és kihasználjuk ezt, muháháháh, csak el kell érte kocsikázni Csornára mert ott lakik a nőci...szóval ha van hippes ismid akkor tudsz bótóni! 8)

banánt bojkottáljuk: már tudom mitől tekerte magát iccaka liló, az előbb egy hatalmas adag méregzöld cuccal ajándékozott meg...édesem...pedig ízlett neki, van kb 10 üveg Hipp 125gros baánunk, 10ü banán öszi, 10 ü banán-őszi-almánk eladó :D Big L ??? ő ugyis banánfun :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu: Ok. Csak azért kérdeztem, mert kék metró Árpád hídig, hídon átnyomulni villamossal és utána csak 2 megálló HÉV-vel. Végülis mindkét útvonal jó.
Leírom az elérhetőséget a blogba.

Panndi: Szegény Zsófi!!! ÉS most mi lesz vele???

Annus: A hülye galamb! Én utálom őket, és Én sem értem miért kell etetni a dögöket. :evil: :evil:


Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


mniki 10 ü. banán-őszi stipi-stopi :)

fejek többit utána :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:30-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Jaj micsoda rém történetek....ha Iza felkel megnézem a "kakis" szemét.....

Niki!
Szerintem Lili ráér a banánnal,az üveges kajcsi meg eláll,próbáld meg pár hét múlva!!!!Hát igen,nekem is jól jönne ilyen HIPPes ismerős! :lol: :lol:


Trixi!
Nem igen tudják h hogy került oda...valószínű h mikor Zsófi pakolta ki a cuccokat amiket vettek az auchanban akkor kerülhetett bele...mert előtte még nem fájt neki,este meg már igen.De lehet h mégse akkor került bele....

Szofi?????Gondolok rátok ma!!!!De siess a hírrel!!!!! :wink:

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:30-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:31-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu!
Még neked akartam mondani h ha nem akarsz a húzós kari ajiban részt venni akkor nem kell!!!Csonginak nem áruljuk majd el :lol: :lol: És tényleg vmi kis jelképes dologról van szó,inkább egy kis emlék stb.Ha vki nagy dolgot merne venni azt én fogom elkobozni :) :)

annus11
 
 


Aha... hát nincs Hippes ismerősöm, de ha az ismerősödnek van olyan kollégája aki nem tudja elsütni, akkor érdekel a dolog.
És átveszem szívesen a banános készletedet is! Brigi szereti :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Netti!
Szofi ma vitte Csanit a neurológushoz!Babausziról nincs frisebb hírem.


Szép ez az overál,mennyire lehet meleg???Bár ma végre itt lesz a miénk...remélem h szupi,és nem óriási Izusra....ez a tündéres lehet h nagy lenne még neki,71cm...Iza csak 63 8) :lol:

annus11
 
 


Mniki ebból is húzás lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Látom mindenki felpörgött erre a hippes kajára :lol: :lol: De ahogy Niki írta korlátozott a rendelés.....pedig milyen jó lenne,ellátni egy egész topikot! :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


csajok, Ancsika kérdi hogy hogy lehet feliratni a 2-es tápszert? a dokija nem akarja, pedig eddig is HA-sat evett, és most is azt szeretne, azt nem írják fel? vagy hogyvan ez?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ildi!!!!!!

Figyi!Dobj már egy címet priviben és feladom a harisnyát postán!!!!Azt a 100Ftot kibírom!De nem tudom mikor jut el Anikóhoz,aztán h ők mikor jutnak el arra...szóval így egyszerűbb lenne,és talán még Edua se növi ki mire odaér :lol:

annus11
 
 


Niki!
Fogalmam nincs.....mi az h nem írja fel?Mé nem?Szerintem fel kell írnia ugyan úgy,nem? :shock:

annus11
 
 


na csajok , megkérdem egy másik ismimet hogy ő tud e, de ő könyvelő ott, nem tudom irodásoknak jár e, meg hogy mennyi a max rendelés és akkor összegyüjtöm az igényeket és akkor muszáj lesz felmenni pestre osztani muháháháháh

a banásosokat szívesen cserélem, almára, sütötökös, répás, krumplis cuccra 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza: jelentem, Csongor megette a répa-krumplit. Vágott hozzá fejeket az első kanálnál, de utána már nem, szépen ette.

Annus: még rosszabbul érezném magam, miközben mindenki ajándékokat bontogat, én meg nézek bambán, mint aki ott sincsen. :roll:

Zsófinak puszi a szemére! Biztos a buzergálástól sem tudja kinyitni. :?

És jé, Tüci megette a főztömet... Általában csak magamnak főzök. Az uram az esetek döntő többségében nem eszi meg, amit csinálok. Tüci meg iszonyat hangulatcsaj. Ha van kedve, kéri, ha nem, nem. Szóval ma hepidéj van. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Mniki szerintem a Ha tápszert csak féléves korig írják fel, de ez csak emlékeim szerint van, lehet már megválozott

Annus oké még van egy kis dolgom aztán megírom, köszi, majd lesz egy plusz ajándékom Izusnak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus mert elvileg 2es tápit már nem támogat a tb, mert egyen a gyerek hurkát-kolbászt :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:31-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:32-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Mniki vagy menjen el gastros dokihoz, és ha indokolt továbbra is kaphatja 1 éves koráig

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja értem,na analfabéta vagyok tápszert illetően!Viszont a pépre van támogatás,legalábbis a doki felírta még a múltkor! :wink:

Ildi!
Oké,jaj haggyá má a plusz ajándékkal! :lol:

Tinu!
:lol: :lol: Most akkor nehogy vki ne jöjjön azért arra a talira mert nem vesz részt az ajiban!Tudja mindenki h nem erről szól a dolog!Ünnepleni meg attól még lehet,nem?
A férjed mért nem eszi meg amit főzől? :shock: És akkor mit eszik?És Tünci olyankor mit eszik ha nem eszi meg amit csinálsz?Látom Csongit se kell félteni evés terén! :wink:

annus11
 
 


mniki: Ha sikerül intézni valamit a Bp-re szállításban szerintem tudunk segíteni, a férjem járja az országot :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Szegény Zsófi! Mennek a drukkok!

Tinu
Hepidéj :-) Megérdemled :-)
pumuklii
 
 


Hali!

na mire tudnék reagálni Lili ébredezik....
Akkor csak iziben pár dolgot, aztán majd jövök...

Tinu!
Csongi! :D
Hogy csináltad Csonginak a répát????
Mindent tudni akarok!!! :lol:
Arányok, állag, főzés mindent!!!! :roll:
Lili mégsem nőhet fel avocadón és maracuján..... :roll: :?
(bármennyire is szeretné.... :roll: )

Adraci!
Írtam blogba!!!!! Csekkit! :wink:

Na, futok.... :arrow:

Kép
mozza
 
 


pépet felírja szerintem 1 éves korig, mert nekem még a múlthéten is kiírt 4 dobozzal és már igencsak nem vagyunk félévesek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Bolond szerkezet... Tudnám minek tette be kétszer!? No sebaj, ezt átírom :)

Az jutott még eszembe, hogy ha nincs senkinek hatalmas nappalija és nem baj hogy én nem budapesti vagyok, akkor lehetne nálunk is a karácsonyi parti. Nem kimondottan itthon, mert nekünk sincs hatalmas nappalink, de van egy rendezvénytermünk ahol biztosan elférnénk (kb 100 nm). Itt lehetne egy igazi karácsonyi bulit szervezni akár, fenyőállítással esetleg mikulással együtt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hunccutka 2009.11.17 13:43-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Ildi!
Mi se voltunk azok mikor ott jártunk legutóbb :lol: :lol:

Mozza!
Amúgy honnan jött ez a maracuja meg avokádó?Nem épp hazai termés :lol: :lol: Ezeket mivel adod neki?Csak magában?
Én a répát kevés vízben párolom,meg leginkább a krumplival szoktam megfőzni.Aztán saját lével turmixolom.Nálunk nem számít az állaga,de általában mindent olyan pépesre csinálok.Se nem folyik,se nem kell rágni!
Férjed kövei?

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?