Új privát üzeneted érkezett!

Na három oldalt egymás után én kezdtem. Vagy véletlen, vagy ma tényleg ennyit neteztem :shock:
Vendég
 


Valld be, Panndi, csak azért jöttél vissza, hogy begyűjts még 1 laptetőt! :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt :)

Zsófi még orvosnál apával, én várom, hogy Fruzsi felébredjen :roll:
Vendég
 

 
 

Szilvi: jaj, köszi, ha elmondod a tapasztalataidat! Ha tudunk, mi is megyünk talira.

Szofi: milyen püré volt tegnap?

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

Juj, tegnap milyen esténk volt. Főztem, vasaltam, Marciprogram. Fürdés, etetés, altatás...ez utóbbi valószínűleg annyira jól sikerült, hogy migyerekünk visszatapsolta vagy 10X :?

Na Allee-s csajok, kalapotokhoz verődő mogyoróágat remélem hoztatok nekünk a vásárból. :-) Milyen a Chicco bolt? Én is várom a képeket :-)

Szilvi, én is nagyon szívesen mennék hozzátok, de a III. kerületbe nem tudom merre vezet az út BKV-val meg egy fél éves gyerekkel. :-(

Panndi, mennek a drukkok pici Zsófinak...meg nektek is.

Zili, néztem blogot. Bálint csodaszép picibaba. Kb. úgy fest azon az első képen, mintha a világ összes tudását hordozná magában :D

Tinu, blogos bejegyzéshez sok okosat nem tudok mondani, viszont a sok-sok okosságot megpróbálom valahogy elraktározni a későbbiekre.

Hogy haladjunk is a karácsony-váró bulinkkal: jelentkezzenek azok, akik részt szeretnének venni a húzós játékban.
Határidő: november 22!!!! Utána aki bújt, aki nem
:-) Ez így remélem elég idő. Aztán Annus, meg a közjegyző, meg az ellenjegyző kihúzzák a neveket. :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ág: gyógyulj meg hamar!

Pandi: Zsófi hajrá!

Gyöngyi: én jelentkezek. AMúgy mi is BKV-vel megyünk talira majd, mert nem akarok átmenni a városon kocsival. Így is 1 hét alatt kifogyasztottam egy hónapnyi benzint a tragacsunkból. :roll: Egy hét alatt mindennap mentem vele, egy nap kivéve (vasárnap). Jó, kis gyakorló hét volt.

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki: jaj, annyira meseszép KicsiL a blogos képen!!!

Zili: a na, itt vagyok kép meg zseniális!

Kép
Kép
tinu
 
 


Reni: hogy vagytok? Mikor tudunk átmenni a szajréért? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Marci is jelentkezik a karácsonyi bödönbe névnek :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na Zsófi túl van rajta, 4/5-ét sikerült kivenni, a többi benn maradt, csütörtökön kell visszamenni vele :(:(:(:(
Vendég
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:33-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


jó reggelt,

van a blogban valami! :D

reggelizek, aztán jövök!

Kép

Kép
adraci
 
 


Jó reggelt!
Szegény Zsófi!!!Jól megkínlódik vele! :cry: És igen, hogy vislete a kicsilány?
Jajj ez a húzásodi olyan izéééé!!!! :cry: :cry: :cry: Úúúúúúgy szerettem suliban!!!!Mindenből kimaradunk! :cry: :cry: :cry: Na sebaj!De azért szomorkodok kicsit.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én azt mondanám, nyugodtan jelentkezzenek a vidékiek is (aki szeretne). Úgyis csak kis jelképes aprósággal örvendeztetnénk meg a babákat. Azt meg postázni is lehet. Csak egy szabály lenne, a csomagot kinyitni akkor lehet, amikor az összejövetel van :-)
:oops: Ugassatok le, ha sok vagyok jó? :oops:

Panndi, szegény Zsófi :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Remélem Zsófinak ki tudják szedni a maradék darabkát is a szeméből!

AM 7-kor kelt. :? Lehet találgatni mire! Igen-igen, az apukája ment dolgozni és megsértődött, mert konstatáltam, h AM ismét miatta ébredt fel. :roll: (akinek van ilyen zajolós férje, hogy reagálja le a dolgot?) esküszöm nem akartam megbántani! :oops:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na jó regelt!!!

Szóval Iza csak hajnali 3 körül kelt fel.De ekkor követelte a cicit és a tiszta pelust is.Aztán elaludt!Na 7 után keltünk! :lol: :lol: Mindjárt megyünk boltba!!!Semmi nincs itthon!!!



Na akkor én is jelentkezem a karácsonyi jelképes ajándékon!Vidékiek feőlem is beszállhatnak!Sok minden elfér egy borítékban 8) :lol: :lol:

Akkor Sissy tali:Szofi,Panndi,Tinu,Annus

Kari aji:Gyöngyi,Tinu,Annus


Dóri!!!
Szerintem gondolkozz a tali időpontján és akkor le is fixálhatjuk már most,különben sose jutunk el hozzátok :lol: :lol: Tudom h 2 hét az sokára van...de ha jövő héten találod ki az is oké még! :wink: Itt résen kel lenni,mert talit szervező jelentkező mindig akad!

Tényleg!Van még olyan topik ahol hetente van tali? 8) :mrgreen:


Én is csináltam képet a telómmal,majd felteszem azokat is!

annus11
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi én benne vagyok :)

Úgy látszik Lara beállt a 7 órás kelésre, és 8-kor kaka, él 9-kor újra alvás :)

Zsófinak jobbulást!

szofi nyugi van idő, látod mi már mióta csináljuk és van, hogy a kedvelt kaját sem hajlandó megenni, akkor kap tejet, kész nem kell egyből csodát várni, 2 napja olvastam, sok gyerek 1 éves koráig is képes elutasítani az új ízeket, csak a tej a fő tápláléka, aztán váltanak :)

most nem tudom mi van, a babaszafari nem írt vissza, hogy van-e készleten nekik a székből, csak az automata visszaigazolás jött tegnap :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Zsófi ügyes kislány! Sajnálom, hogy ennyit kell macerálni a szemét. :(

Kihúzósdira jelentkezünk! Remélem az átadás olyan helyen lesz ahova el tudunk jutni. :roll:

Tinu! Mikor akartok jönni? Szinte mindig itthon vagyunk. Nekem már nem fáj a torkom, viszont cserébe Amina csúnyán köhög. Ma el kell mennem beszerezni valami alapanyagot amiből főzni lehet, ahogy ismerem magam 11 előtt nem tudunk elindulni, amúgy itthon vagyunk. Holnap is itthon vagyunk, mondjuk lehet, hogy jön Anyu, de ezt még nem tudom pontosan. Csüt, péntek is jó. Na?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adri!
Az én férjem legutóbb(mikor hajnai 4-5 között 2szer is felkeltett mindkettőnket)közölte h akkor többet nem ad búcsőpuszit :lol: Persze azóta is ad,aznap duli fulizott de pl azóta se keltünk rá,szóval néha leordítom h halkabban és ennyi! :wink: Amúgy mivel zajong ennyit?Miki ha megy focizni akkor a cuccot pakolja reggel meg ilyenek...na ezt este elő szoktam vele készítettni.


ja és Csani meg kutyázott!!!Négykézlábra állt egy rövid időre!!!!Ezt el is felejtettük mondani tegnap! 8)

annus11
 
 


Csani beindult, hogy minél gyorsabban tudjon spurizni az alma elől. Vagy csak a csajoknak akart tetszeni. :-) Jaj, nagyon ügyes ő is. Hean, szólj, ha Áron is elkezdte a mutatványokat, mert akkor el kezdek aggódni Marci miatt. Big body még mindig csak tolat 8)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


el kezdek=elkezdek

Adri, nálunk meg a másik véglet van. Férjem nem mer reggelit enni, nehogy felébresszen bennünket. Ez sem jó, azért nem kéne, hogy megálljon az élet. :roll: De ne sárkányosodj el, inkább kicsit bújva-simulva-hízelegve kérd meg hogy ne zajongjon reggel.
Jaj, asszonysors, hogy mindig nekünk kell oksanügyeskednitaktikázni... :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsófi rosszul viselte, most alszik :( Jajjj, ez annyira rossz, már sosem lesz vége? :(

Kihúzósdit mi is-mi is!
Vendég
 


Gyöngyi, Annus miattunk ne!!!!! :oops: :oops: :oops:
Csak ilyenkor sajnálom, hogy nem pesti vagyok. Mondjuk máskor se. :D Ez a kihúzósdi úgy a jó, ha látja az ember ki kit húzott, és esetleg nevet az ajikon Sőt!Lehetne rövid jellemzést vagy versikét is írni a másikról vagy a másik babáról, és úgy kitalálni kinek szól az aji. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nos!
Most tettem panaszt a postánál! :evil: Még 1 hetefeladtak nekem csomagot,és nem kaptam meg.Felhívtam őket,reg szám alapján érdeklődtem!.....Erre ott van a postán!Cetlit se kaptam!!!Na mondom akkor létszi a panaszomat foglalja írásba 8) És ez a helyettesító postás volt...ezt tudom,mert találkoztam vele,!Sőt!Rá is kérdeztem h nem jött e vmi....na majd telefonon értesítenek...Mondtam h gyerekkel vagyok,+600Ftba kerül kimenni érte stb.Mindent beleírt a levélbe 8) :lol:

Viszont most be kell mennem érte,mert eltart egy ideig míg elbírálják a panaszomat...na addig nem várok h kihozzák megint ingyé.....

Lehet bal lábbal keltem ma...de nagyo felhúztam magamat! :arrow:

annus11
 
 


De ha ilyen nagyon sokan elmennek erre, akkor próbálok előretanulni és elmenni mi is.Annyira szeretnék!!!!Na ha mondtok rá időpontot, próbálok szervezkedni férjurammal.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Igen,ezeket szoktuk mi is amúgy :lol: Ettől még be lehet szállni!Max én elhozom a ti ajitokat pl és odaadom annka akinek szól.De természetesen ahogy te gondolod!

Na most mrá lépekkkk!!!Rugdosson már innen el vki!!!

annus11
 
 


2 napi cucc összepakolása halkan szerintem nem lehetséges. :roll: Tehát inkább este kellene, de arról mindig lemaradunk. Lehet igazad van Gyöngyi, a leordítás nálunk nem megy, mert a férjem kikéri magának a stílust -és ami azt illeti; igaza van... :( :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus, nekünk meg az van, hogy tegnap kaptam egy cetlit és érte mentünk a postára, csak éppen nem volt ott amiért mentünk :?: :shock: Nem tudom a férjem mit intézett, mert mi nem mentünk be AM-mel, de felhívott és mondtam neki, hogy követelje az újrahozást, mert én bizony nem megyek a postára a gyerekkel. :evil:

Kép

Kép
adraci
 
 


Jó reggelt!

Panndi,
Zsófi :cry: :cry: szegényke :( mikor kell visszamennetek vele?

Adraci,
én férjem is reggel úgy indul neki sokszoreki, mintha kötelező lenne zajongani. Esténként addig piszkálom, míg ki nem készíti a cuccát (ált. elég 1x elmondani neki), meg mikor hazaér, minig mondogatom neki, h hangos, és megriad a gyerek... persze megkaptam h "repkedjek a lakásban??" meg társait, de már halkabban közlekedik :) Mondogasd neki sokszor, előbb- utóbb lesz foganatja. :lol:

Szofi,
várj picit még akkor az új ízekkel, lehet, Csaninak késöbb jön el ennek az ideje.

emese1979
 
 


Szegény Zsófi! :cry: Remélem, a maradék már nem okoz gondot és nem kell többet macerálni.

Csani milyen kis ügyike! Miből lesz a cserebogár! :lol: A kis Buddha turbóba kapcsolt...

Én meg mindig is utáltam a kihúzósdit. De mivel nem akarok kimaradni belőle, ezért intelligensen úgy csinálok, mint aki imádja. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Én is jelentkezek a kihúzósdira, úgyhogy húzzon valaki helyettem! :lol:

Szofi, belejön majd Csani ebbe a kajálásba, akárcsak annak idején a szopiba! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Reggeli első körös játszáson túl vagyunk, most altatom vissza Brigit még egy kicsit...
Ha van más vidéki/postázós jelentkező is a karácsonyi húzós ajándékozásra, mi is szeretnék jelentkezni Brigivel. ...és ha nem gond, lehet megpróbálom összeszervezni, hogy mi is el tudjunk menni egyszer egy ilyen babatalira.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Annus jegyzed a neveket a húzásra? Vagy jegyezzem valahol?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Tök jó! Gyertek minél többen. Olyan kiváncsi vagyok Rátok és a Kismanókra is. Az én gyermekeim most jöttek ki a náthából, remélem 6 nap alatt csak nem lesznek újra betegek :)
Hozzánk könnyű eljutni, de Gyöngyi, Tőletek kicsit valóban messze vagyunk. Szentendrei hév mentén lakunk, ami a Batthyány térről indul, ami pedig 2-es metróval elérhető.

Dóri: Neked a hétfő egyáltalán nem jó, vagy csak arra nem, hogy Nálatok legyen a tali? (mert azt a napot nem soroltad fel). Jó lenne, ha eljönnétek. Főleg, mert ha jól sejtem Ti laktok ide a legközelebb. De ne csak ezért gyertek el :wink:
Patriknak frankó játékai vannak a nagyobb tesók számára. :D :D

Húzás: Mi is benne vagyunk. 23-án lesz Nálunk a tali, akkor meg is ejthetjük a húzást. :?:

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!
Gyermekem alszik, én meg majd takarítani fogok.
A tegnapi napunk jól telt, bár nem leszünk a vendégbaba kedvence. Szegény kislány alvásból kelt, még cumizta az ujját, erre a lányom fogta és kirántotta a szájából.

Lányok! Ha valaki használ Elmex sensitive-t v. Elmex gyerek fogkrémet!A Gyöngypatikában üres bármilyen üres fogkrémes tubus+250Ft ellenében kap a 2 Elmex közül bármilyet. Kupon a Gyöngypatika oldalon letölthető.
Zsófinak gyógypuszik mennek!
Milyen jó Nektek, hogy ilyen sűrűn találkoztok. Engem ez a tegnapi baba-mama nap annyira feltöltött...
füles33
 
 


Ja!És 22.-ig tart az akció.
Na megyek takarítani. Hurrááá!
füles33
 
 


Hahó! :)

Jaj, szegény Zsófi... Drukkoltam nagyon... :(

Mi is húzósdit!!! Én nagyon szerettem régen is. :)

Sissy, remélem, hogy eljutok!!
Adraci, írtam a blogba, de nem csak én.
Hangos férjek: én uram 2 év gyerekességben sokat fejlődött, de azért van még mit javulni. :D Aki NEM fejlődik: Öcsém... Jajdenagyon hangos!!!!! Pedig a picében tanyázik... DE ha feljön a földszintre, már a halottak is felébrednek! :) Meg úgy hagyja el a házat, hogy beleremegnek a falak.. :) Na, jó, azért kicsit túloztam... :)

Jaj, nem is mondtam még, Zili, Adraci, Niki, nagyon szépek a blogos képek!!! Zili, azért tényleg láthatunk még belőled többet is mint a szemed? :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Füles, köszi az infót! Örülök, hogy feltöltött a baba-mama cucc. :) "Jó" takarítást!

Tinu, jót mulattam rajta, hogy utálod a huzogatósdit, de színészkedsz itt nekünk. :) Aranyos vagy! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, én is eljutottam végre ide. Csak ezt az utsó oldalt tudtam visszaolvasni, de majd pótolom a többit, szóval:
a húzósdiban mi is szeretnénk részt venni; és a 23-i Sissy-tali nekem jónak tűnik egyelőre, szóval jelentkezem!

Szofi, Annus, Barbi
köszi a tegnapi napot, nagyon jó volt (és persze külön köszi, h antiszoc gyermekemet is elviseltétek)! :lol: :lol: Ja, és közkívánatra a tegnap esti mérlegelés eredménye: -5 kg!!! :lol: :lol: :lol: Remélem még legalább egy hétig megmarad ez a tempó!
Képet teszek majd fel a vadonásúj kisrucinkról, de apa elvitte a fotómasinát. :?

:arrow: kvzni

Kép

Kép
zsüci
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:34-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Ismét kimaradt majdnem egy hét, visszaolvasni csak két oldalt sikerült, de azért bejelentkezem, hogy még mi is megvagyunk.

Hú, tegnap tali volt az Allee-ban. Fél11-kor végeztem a a fehérvári úti sztk-ban és majdnem bementem körülnézni, de aztán hazahúzott a szívem Áronomhoz, ha előbb tudom...

Gyöngyi!
Ne aggódj, Áron továbbra sem csinál semmit!

Szofi!
Szerintem ne erőltesd ezt a kanalazós dolgot! Csani szépen fejlődik, nincs erre feltétlenül szüksége, csak mindkettőtöket stresszeled vele. Áronnál próbáltam almát, őszibarackot sütőtököt, nem jött be egyik sem, így hanyagolom a dolgot még pár hétig. Azt hiszem az én gyerekeimnél ez valami genetikus kanálundor lehet.

Bocs, kimaradtam, hogy is lenne ez a kari aji dolog? Ha el tudunk menni én is szívesen benne vagyok!

Én teljesen magam alatt vagyok. Tönkrement a gépünk, elveszett minden adatunk. (sajnos lustaságból alig mentettünk valamit máshová is)A férjemnek egy csomó munkája, amin hónapokig dolgozott, egy csomó tanítsi segédanyag, dolgozat, de ami a legfájóbb Alíz szinte összes képe az első két életévéről. Lhet, hogy keresünk egy adatmentő céget, de azok nagyon drágák. Áronnál nem akar múlni a köhögés, Alíz egyre rosszabbul viseli az ovit, egész nap bőg itthon is. Próbálok majd jönni, de nagyon csapkodnak e fejem felett a hullámok.

Kép

Kép
hean
 
 


Zsüci, te fogyózol vagy Kamilla? :lol: Gratulálok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hean! Nekünk is volt már ilyen, és megmenekedtek az adatok!!! Sztem érdemes vmi ismerőst keresni, aki ért a gépekhez, hátha tud segíteni! Én apukám ilyen, de az ő nevében nem mondhatom, hogy hajlandó ezzel foglalkozni, mert nagyon sok a munkája így is! Szóval még semmi sem biztos, hogy eltűnt, ne keseredj el! Csak kell, aki ért hozzá!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Természetesen jelentkezik Csani is a kihúzós-karácsonyiba! Hol legyen? Valahol, ahol bazi nappali van...?

Tinu, Emese, tegnap nem ettünk pürét. Rápihentünk a mára. Ma még megpróbálom a párolt almát anyatejjel. Ha nem működik, akkor wellness után harmadik felvonás...

Adri, az én férjem is csatazajjal készül, de addigra általában már fent vagyunk mi is Csanival. Az én fiam f8-kor kel. És mi is!

Zsófinak sok-sok puszi a gyönyörű szemére!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci, gratula!!! Én Kamillát imádom! Ő már most egy egyéniség!

Andi, sajnálom, hogy nem jöttél! felhívhattalak volna. :oops: Ne haragudj!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci: kicsit aggódom a turbófogyid miatt. Miért kell ilyen drasztikusban nyomnod? Egyáltalán nem egészséges. Tudom, hogy a térded miatt (is) kell, de mégis... Persze, gratula az 5 kilóhoz!!! Te egy hős vagy!

Hean: annyira sajnálom az összes mindet, amit írtál (számgép, Áron köhögése, Alíz ovija). :cry: :cry: :cry: Na majd a téli szünet hátha helyreteszi a dolgokat, és ti is kicsit kisimultabbak lesztek.

Szilvi: sokat kell menni a HÉV-vel hozzátok?

Akarnék én is írni a blogba, de még mindig fogmosáson innen vagyok. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tettem Brigiről képet a blogba :) A tegnapi sajos eléghomályos lett, de azért mégis csak féléves kép!
A másik pedig pont ma fél éves, az első találkozásunk. (Mi nem találkoztunk a császár napján, mert újra kellett operálni és 36 órát voltam utána intenzíven)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Tinu: A HÉV a Batthyány tértől 6 megálló, kb. 10-12 perc. Te honnan jönnél?

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!

Szofi, Annus, Zsüci!
Tök jó volt a tegnapi nap, Szofi köszi a vendéglátást, Annus neked meg a sütit :wink: :D

Zsüci!
Gratula a mínuszokhoz, csak így tovább!!!!!! :D :D

Panndi!
Jobbulást Zsófinak, jaj, nem lehet egyszerű ez a szem mizéria :( :(

Sissy!
Mi is jelentkeznénk Lénussal a talira :wink: :D
Van hely a kocsiban, valakit el is tudunk vinni a Móriczról!

Karácsonyi húzós buliban is benne vagyunk természetesen :P

Dóri!
Ha nálatok lesz tali, oda is megyünk :wink:

Lénát ma reggel 1/4 10-kor keltettem, tegnap este 8-tól aludt......kicsit kifáradt a tegnapi napban, kimaradt a 3-4 órás egyhuzamban való alvása :lol: :lol:

Ma meg rucikat kellene fotóznom, 62-es, 68-as Léna cuccokat kéne a teszveszre töltögetni.....van vagy 2 hatalmas ikea-s zsáknyi, semmi kedvem hozzá........ :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Zsüci!

Hogy fogyózol, hogy ilyen gyors a tempó?
Én is szeretnék, de nincs elég akaraterőm, hogy hónapokig szenvedjek emiatt,és úgy nem is lehet, hogy a Párom tömi belém a finomságokat!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?