Új privát üzeneted érkezett!

Taranee, meg persze akit még érdekel:
http://www.4dbabamozi.hu/index.php?base=timecalculator

Időpontkalkulátor 4 D-hez :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni az elmúlt napokban, remélem mindenki jól van! :lol: Csak az előző oldalt olvastam. :oops:

Szezso!
Este én is mindig elalszom! :lol:

Erika!
Anyukámnak van AMC-je már ezer éve, én nagyon szeretem. Szeretnék én is, de hát elég drága!

Kata!
De jóó, imádom a jó időt!!! :lol: Gratula a babaérzéshez! :lol:

Én szeretem a Kismama magazint olvasgatni, mégha újdonságot nem is találok benne. és az Anyák lapjáát is. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Anna, :) :)

vicger
 
 

 
 

Sztem ez egy nagyon szép saját készítésű könyv lehet:

http://www.fotokonyv.hu/fotobuch.php

Én most szedem össze Dani 15 évét.Remélem tetszeni fog neki.

Kép
v.andi
 
 


Én is úgy vagyok vele, mint Vicger: a metszéstől és "külső" beavatkozásoktól jobban félek, mint a szüléstől, attól nem is, pedig a fájdalomküszöböm sem túl magas... de kés és tű jáááááááj

De ha lehet rá készülni, az jó... úgy vagyok vele, hogy ha kell, menjen, de ne úgy induljunk neki, hogy mindenképp.

Anna jó olvasni, hogy jobban vagy és a kedved is jobb!

Lányok, pár napja visszatért a hányingerem :( :cry:

floranan
 
 


Láttam téma volt az őssejt.

Nekünk van egy közeli barátunk, akinek a másfél éves kislánya a szülésznek köszönhetően szellemileg és testileg is sérült. :cry: Voltak Kínában őssejtbeültetésen, és mivel a szülskor nem vették le, először a kislány gerincvelőjéből (aszem) vettek le mintát és azt tenyésztették ki. Szóval sokkal könnyebb dolguk lett volna, ha már megvan és nem másfél hónapot kellett volna Pekingben tölteniük! Az anaygiakról nem is beszélve...

M gondolkodunk rajta, leginkább az anyagiak döntenek majd...

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi ami az őssejtet illeti, ha amerikában élnénk, nem is gondolkodnék rajta. De a magyar viszonyok között, a magyar mentalitás, pénzhajhászás, s becstelenség miatt, /tisztelet a kivételnek/ kevés esélyt látok arra, hogy ad 1: ha ne adj Isten szükség lesz rá, még létezik az a hely, ami begyűjtötte az őssejtet, ad 2: egyáltalán nem biztos,hogy azt kapom majd, amit adtam... szóval nálam több a kétely, mint a bizonyosság...
S még valami.. ha a Nagyfőnöknek az a terve, hogy egészséges legyen a gyermekem akkor vagy őssejt nélkül is az lesz, vagy hozzásegít, hogy levetessük. Ha pedig más tervei vannak, megfeszülhetek, akkor sem lesz máshogy.. Mert minden úgy van, ahogy lennie kell...
De ez csak az én saját, maszek, külön bejáratú véleményem, senkit nem akarok sem lebeszélni, sem rábeszélni semmire :)

vicger
 
 


Mi is gondolkodunk az őssejt levételén... elmegyünk majd a Krio Intézetbe, ott dolgozik egy barátnőm, elmeséli, miről is szól ez, stb

floranan
 
 


Én nem terveztem,de a párommal ma beszélgettünk erről,és ő mindenképpen szeretné levetetni.A krio.hu-t nézve,elkezdhetjük felkötni a gatyánkat.

Kép
v.andi
 
 


sziasztok,megjöttünk anyóstól,már rég,csak még rendet raktam és sül a lusta asszony rétese.sajna nekem nem elég a 45 perc,három részre osztva csináltam meggyes milkacsokis,körtés és sima túróst...anyós nagyon kedves volt,sértődésnek semmi nyoma,finomat főzött,szilvásgombócot majd küldi,megdumcsiztuk h süt majd teljes kiörlésű kenyeret a fiának.lementünk a jyskbe körülnézni,szóval mintha mi sem történt volna.KI ÉRTI EZT???

őssejt levétel én is szerettem volna,ha jól 200-250 ezer körül van,Krisztinek igaza van a kételyben,h lesz pár év múlva még a cég aki leveszi,és tényleg jót adnak-e majd ha kell.leginkább a pénz miatt nem tartom valószínűnek.

gátmetszés,én már érdeklődtem már szült nőktől,h dokim mennyire jól varr,és megnyugtattak,én még mindig a szülés fájdalmától és az ismerentől félek.

Újabb téma: APÁS SZÜLÉS vagy nélküli????
én apást szeretnék,párom még ódzkodik,de muszáj bejönnie!!!!!lehet kicsit önző vagyok,de csak az élvezetnél vegyen részt :oops:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Manó, tök jó a picasan a szerkeszthető táblicskunk :lol: :lol:

Ja, és én is irigy a Dorka szép nappalija miatt :lol: :lol: :lol:

Andi, a hapinetes doki nevét majd nekem is átküldöd priviben? Köszi

Floranan, először nem nagyon terveztem előkészítőre járni, mivel tavaly volt császárom, gondoltam sok újat nem tudnának úgysem mondani, aztán meg arra jutottam, hogy jó pap is holtig tanul, végül is legalább megismerem a kórházat stb.
Esetleg majd nem minden előadásra megyek el, amik nem érdekelnek azokat kihagyom.

Szóval ha te is benne vagy mehetünk együtt:) + remélem Móka is csatlakozik:):)

+ egy barátnőm is nemsokára szül a II-esen, ő mondta, hogy, állítólag kismama torna is van a klinikán ingyenesen.
Bár én inkább ilyen itthoni dvd-re tornázgatós vagyok
:oops:

Hol találtál kismamás felkészítővel kapcsolatos dolgokat?

Kismama magazin: általában amit év elején kiadnak első összefoglaló számot, abban van a legtöbb hasznos infó. Azt érdemes megvenni, szerintem még lehet kapni.

A védőnő is adott valami újságot, de szerintem az nem az.

+ én tavaly is elég sok kismamát + anyák lapját vettem, de most is majdnem minden hónapban megveszem, ennyi jár :lol: :lol:
Lehet, hogy ugyanazokat írják le benne, de akkor is, tök jó ilyen dolgokat venni :)
Vendég
 


Floranan! A 14 héten én is még hánytam... :cry: Sőt ma is volt hányingerem, ha van, akkor max. fogmosás után, de ma gyors voltam, és megúsztam rókakoma nélkül, úgy, hogy gyorsan lefeküdtem és ittam egy pohár vizet. Egyébként nekem a 14. hét második fele óta megszűnt. :) Csak azt kéne betartanom, hogy evés után ne rögtön mossak fogat... Úgyhogy van remény!! :wink:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok,

Új vagyok a fórumon én is szeptemberre várom az első jövevényt és volt egy sor a hozzászólások közt ami nagyon teszik. Mégpedig a Nagyfőnökről szóló.
Sajnos hipohonder vagyok és már a férjem csak papamamának hív ezért is jó olvasni, hogy bármennyit is parázok úgysem tudom kikerülni a sorsom.

Hajni

hanna
sz-hanna
 
 


Boboka elküldtem :wink:

Hanna üdv közöttünk.Problémamentes pocakos hónapokat kívánok neked.

Nézd a gólyákat és no para: http://www.kki-darany.hu/

Kép
v.andi
 
 


Süti apás szülés vagy ne: mindkettőben volt részem, a két nagyot egyedül szültem, Atinál bent volt Atesz. /tudni illik, hogy elváltam, a két nagy az első házasságomból született. Történet, ha érdekel valakit itt van:
http://galati.freeblog.hu/archives/2008/10/18/Tokfozelek/

Szóval nekem nagyon nagy segítség volt,hogy velem volt Atesz, nagyon sokat segített, mindig tudta, hogy mit mondjon, mit csináljon, egy angyal volt, ő vágta el a köldökzsinórt is. :) Neki is nagy élmény volt, hogy részese lehetett a fia születésének, azért ez egy fantasztikus és misztikus élmény, maga a csoda! Csöppkénél nem is kérdés, hogy jön szülni :)
Azért persze aggódtam, hogy majd hogyan fog viszonyulni hozzám a szülés után, azért nem egy divatbemutató sminkelve, parfümözve és szexi csilli-villi ruhában, s bizony dagad és feszül minden, s eltorzul az ember arca tolófájások alatt, s nem a legelőnyösebbnek gondolt formánkat hozzuk mi nők szülés alatt. Viszont ilyenkor megmutatkozik a NŐ, az ANYA, ami viszont elementáris erővel szabadít fel érzelmeket az APÁkban, s ha egy kapcsolat stabil lábakon áll, akkor szerintem ez az élmény csak pozitív plusz töltetet ad... fantasztikus...
Viszont van olyan is, hogy az Anya nem szeretné, ha a párja bent legyen, azt is megértem. Azt is, ha az Apa nem akar bemenni. Erőltetni semmit sem szabad ;)

Majd megpróbálom rávenni Ateszt, hogy egyszer írja le, Ő hogyan élte meg Ati születését ;)

vicger
 
 


Köszi Anna,

Sajnos csak para volt eddig és még nincs vége. Pozitív lettem toxoplazmára és megőrülök a félelemtől mert megint vettek vért és nem tudom mi lesz az eredmény.

Hanna

hanna
sz-hanna
 
 


Szia Hajni :) ha valakiben lehet, akkor a Nagyfőnökben igen, benne lehet bízni! :)
A gólyás linket ki ne hagyd, s tényleg no para :)

vicger
 
 


Sziasztok!

Eltűntem pár napra, mert pénteken délután nagyon rosszul lettem: többször hánytam, a végén már csak epét ( a kétévesemmel voltam otthon, ő mindezt végignézte, majd a végén közöllte: ana, haccci ... hát nem édes??? ... azt gondolta tüsszentettem :)))

Este felhívtam a dokimat, másnap reggel bementünk a kórházba, megnézte a babát, meg is vizsgált ... szóval ,lett egy potyauh-nk, és minden rendben van Brumikával (akit most is kislánynak lát az orvos :lol: ) ... csak én voltam ramatyul: de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is múlt a dolog, a változatosság kedvéért, ma Lilla kezdett hányni, de szerencsére volt itthon homeos bogyó, és már jobban van ő is :)

Szóval, így telt a hétvégénk (ez már a 3. hétvége, hogy rosszul voltam, hét közben mindig rendbe jövök, aztán hétvégére összeszedek valami újabb nyavalyát ... lehet, tényleg abba kellene már hagyni Lillával a szopizást, mert teljesen le van gyengülve az immunrendszerem ... )

Nem olvastam vissza amit írtatok teljesen, de az őssejt témában Krisztivel értek maximálisan egyet: nem bízom a rendszerben ... így mi sem Lillával, sem most Brumikával nem vetetjük le

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Köszi Kriszti,

Nagyon kell mert jövő héten ha igaz megszúrnak kromoszóma rendellenességekre aztán meg ha nagyon rossz lesz a toxo gondolom megint toxora. Szóval nagyon nehezen veszem az akadályokat nagyon hiányzik, hogy még nem tudtunk örülni felhőtlenül a babának pedig az életemet odadnám érte, hogy jól legyen.

Hajni

hanna
sz-hanna
 
 


Hát az jó lenne Kriszti én meg megpróbálom férjecskével elovastatni,mert most csak annyit kértem legyen velem a vajúdás alatt,addig amíg bírja,de titkon azt remélem h bejön a szülőszobába is és végig marad,a köldözsinórelvágásban nem hiszem h bátor lesz,így majd szólok a dokinak h ne erőltessük.

sutimano76
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Floranan, először nem nagyon terveztem előkészítőre járni, mivel tavaly volt császárom, gondoltam sok újat nem tudnának úgysem mondani, aztán meg arra jutottam, hogy jó pap is holtig tanul, végül is legalább megismerem a kórházat stb.
Esetleg majd nem minden előadásra megyek el, amik nem érdekelnek azokat kihagyom.

Szóval ha te is benne vagy mehetünk együtt:) + remélem Móka is csatlakozik:):)

+ egy barátnőm is nemsokára szül a II-esen, ő mondta, hogy, állítólag kismama torna is van a klinikán ingyenesen.
Bár én inkább ilyen itthoni dvd-re tornázgatós vagyok
:oops:

Hol találtál kismamás felkészítővel kapcsolatos dolgokat?



Ezt a linket kaptam, többet még én sem tudok:

http://www.sote.hu/intezetek/hirek/hir. ... ews_id=972

Összeszervezhetnénk, a 3-as és a szülőszobás látogatás érdekelne! Persze a többi sem árt! A torna a vége felé sztem jó ötlet!

floranan
 
 


Hanna,hányadik hétben vagy? Nem csinálsz vonalzót?Miért nem lehet fellélegezned még???Bocsi,hogy ennyit kérdezek :oops: :oops: :oops: ,de még nem tudunk rólad semmit.

Apás szülés: én Danival nem igényeltem.Így most sem erőltetném.Nekem erről elég fura véleményem van,inkább nem teszem közszemlére.

Kép
v.andi
 
 


Én nem szeretném, hogy bent legyen a férjem a szülésnél. A vajudásnál igen, hisz az lehet hosszadalmas, de a vizsgálatoknál és konkrétan a szülésnél nem akarom, hogy ott legyen. Én nem akarom, hogy esetleg utána úgy emlékezzen rám, utána is igazi nő akarok maradni. Tudom, hogy úgy is az maradnék, de mégis. A kapcsolatunk erős, 9 éve vagyunk együtt, de én így szeretném.

t-pk
 
 


Na Andi nyugodtan,hát én is átgondolom az erőltetést.

Hanna,ne aggódj minden rendben lesz!!!!Üdv köztünk,írj magadról!

sutimano76
 
 


Szia Hanna-Hajni! Ne aggódj, minden rendben lesz, mi is szorítunk!!

Peppino: én már úgy megörültem, hogy elmúlt a hányinger! De úgy látszik, a sült húsok, és az olaj szaga sütés közben még mindig kiüt.... mással elvagyok.

Papás szülés: az én erős és bátor párom közölte az elején, hogy ő simán végignéz nyílt törést, bááááármit, de ha őneki be kell menni a szülésre, valszeg hozzá kellenek orvosok felmosni.... mondtam, h persze nem kötelezem rá, de nagyon jó lenne.... erre a héten elszólta magát, hogy majd ne vágjam le a körmeim a szülés előtt, mert ha ott fogja a kezem, lehet, hogy az én körmeim is lerágja, ha az övéivel végzett :D édes, edzi magát lelkiekben :) a köldökzsinór elvágása még határozott naaztbiztosannem, szóval majd meglátjuk :)

floranan
 
 


Vicger, elolvastam. Nagyon nehéz évek vannak mögötted, de a happy end-et majdnem megkönnyeztem, annyira romantikus :)
Nagyon jó ember a férjed :) És had szeretgesse csak most is a pocakot :lol: :lol:

Nagyfőnökös dolgokkal én is maximálisan egyetértek. Ami előre el van döntve azt nagyon befolyásolni nem tudjuk. Legyen akár jó akár rossz dolog.

Pici Góliátunk bejelentkezett ma este is :lol: Annyira bírom, bizonyos időközönként jelzi, hogy éppen merre tartózkodik a pocakban. Nem sokáig, max 1 perc :lol:

Apát már fűzöm két hete, hogy vegyünk szívhangfigyelőt is, hajlik rá, úgyhogy remélem jövő héten már meg lesz :)
Jövőre legfeljebb eladom, vagy jó lesz majd Pici kincsem kistesójának évek múlva (végül is a szavatossága nem jár le :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Én erőltetni biztosan nem fogom, de jó lenne, ha valaki kedves mellettem lenne... nem hinném, hogy változtatna bármit is a kapcsolatunkon, ha benn lenne. Max. szorosabbá válna.

floranan
 
 


Süti,csak röviden.Az első szülésnél nem volt szükségem segítségre.A mostani házasságom fényévekre van az elsőtől.Boldog vagyok,és szerelmes (már hatodik éve),mégsem szeretném,ha bejönne A SZÜLÉSRE.Vajúdni lehet együtt.Bár,és rövidre tervezem a szülést 8) :lol:
(talán meg könnyen és gyorsan született Dani,és nincs semmi negatív élményem ezzel kapcsolatban gondolom így.Természetesen ez majd az adott helyzetben úgyis alakul.A Nagyfőnök ezt is eldöntötte már helyettünk :wink: )

Kép
v.andi
 
 


Kriszti: elolvastam a tökfőzelékes blogot ... és igen: Nagyfőnök elrendezi a dolgokat:) ... bár az én történetem a férjemmel nem ilyen, közel sem éltem át annyi mindent, mint te, de 10 évvel ezelőtt ismertük meg egymást, és csak 3 éve vagyunk házasok (amikor megismerkedtünk csak kerülgettük egymást, ez még az egyetemen történt, és nem lett szerelem belőle ... vagyis részemről az volt, részéről nem) ... lediplomázott, én egy évvel később, onnantól nem tudtam róla semmit ... mindkettőnknek lett egy hosszú kapcsolata, és amikor 2005. november 25-én (5 év kihagyás után) véletlenül újra találkoztunk, én még az exemmel voltam, egy haldokló kapcsolatban (közel 5 éve jártunk együtt, de nem kért, hogy legyek a felesége, csak kényelmes volt neki egy fix pont az életében, még csak nem is éltünk együtt, "csak" jártunk ... ) ... ehhez képest 2006 augusztusban (2 hónap együttjárás után) összeköltöztünk a férjemmel és azonnal babát szeretett volna, szeptember elején megfogant Lilla, és a találkozásunk első évfordulóján, 2006. nov.25-én volt az esküvőnk ... 1 barátnőmön, és az anyukámon kívül senki nem hitt benne, hogy ez köztünk működni fog ... most várjuk a 2. babánkat, és olyan vele minden nap, hogy reggelente, amikor felébredek, hálát adok a sorsnak (vagy a Nagyfőnöknek), hogy mellette ébredek ... nem hiszek istenben, de abban igen, hogy nincsenek véletlenek ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Floranan, megnéztem a honlapot.
Engem a 3; 5; 7; 8; 9;11-es előadások érdekelnének :)
A 11-es tetszik a legjobban: 11.hét: Babaápolási ismeretek, a hazamenetel izgalmai.
Nagyon csípném, ha már itt tartanánk
:lol: :lol: :lol:

Apás szülés nálunk nem fog játszani a császár miatt. Bár már állítólag ilyenkor is bejöhetnek az apukák, de megbeszéltük, hogy valószínű férjecskét kéne ott ápolgatni, úgyhogy inkább velünk foglalkozzanak a műtét alatt a dokik :lol: :lol: :lol:

Szia Hanna! Üdv köztünk :wink:
Vendég
 


Olyan jó ezeket a sztorikat olvasni 8) :wink:

Kép
v.andi
 
 


Brumi, örülök, hogy már jobban vagy, lánykádnak pedig jobbulást :!:

A ti happy end-etek is tök jó :lol: :lol:
Vendég
 


nem tudom mire gondolsz "vonalzó"-val kapcsolatban.
Sajnos elég furán kezdődött az egész anyukám mellrákos és januárban műtötték másodjára és nemigen figyeltem magamra rettegtem az eredménytől, meg hogy találjunk valakit aki műti. Január 28-án tudtuk meg a terhességet nagyon örültünk aztán az orvosnál kiderült van egy kb. 6,5 cm cisztám ezért kéthetente kell járnom, a genetikusnál kiderült a fejfájáscsillapítóm káros lehet a babára igaz előtte egyeztettem nőgyógyásszal. Czeizel féle intézetben tudtak végül megnyugtató választ adni de csak 2 hete addíg vártunk kerestünk.
Már elindultunk nézegetni babadolgokat a férjem is nagyon boldog volt túl vagyunk a parán ekkor kiderült toxo pozitív vagyok de nem tudjuk mikori a fertőzés.
Most megint parázunk egy hónapig amíg megint megyek orvoshoz.

Hajni

hanna
sz-hanna
 
 


Boboka, Andi: köszi :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Hanna, anyukád hogy van most?

Milyen állatotok van? Lakásban van veletek régóta?

Szorítok, hogy a ciszta minél előbb felszívódjon.

A vonalzó az az, amit mindannyian használunk az aláírásnál, számolja a terhességet hetekben, napokban.
Vendég
 


Anyu jól van meglett a szövettan és negatív csak egy szövődménye volt az előző hibás műtét után.
A ciszta már csak 3 cm nagyon szépen megy össze.
Bolhácska is könyvszerint nő, 7,6 cm és 1,4 a tarkóredője az orvos szerint gyomra agya végtagjai tökéletesek.
Most csak a fertőzés van hátra és persze a kromoszóma azt nagyon akarja az orvos mert 34 elmúltam.
Nagyon jó orvos csak az idő az nagyon hosszú szeretném biztonságban tudni végre szegényt.

hanna
sz-hanna
 
 


Vicger, megismétlem, amit ma már leírtam, le a kalappal!!! Annyira örülök, hogy az életed egyenesbe jött!! Az ivás részét, az undorodást ismerem, az előző kapcsolatomban ezzel küzdöttem hiába...

Az én történetemet korábban olvashattátok. Úgy érzem, mióta ismerem Őt, kezdtem el élni igazából.

floranan
 
 


Egy ismerősömnek van alig a használt babakocsija, amit szívesen odaad. Beszéltetek korábban kocsikról, mi az, amire nagyon kell figyelni?

Ez a kocsi (más színben asszem), mi a véleményetek??
http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=3507

Amit én szerettem volna, hogy áthajtható legyen a tolókar, hogyha akarom (akarja) előre nézzen, ha akarom felém, ezt mintha nem tudná.

Minden tanácsnak örülök!!

floranan
 
 


Hajni, minden rendben lesz, ne izgulj, s most már mi is drukkolunk Nektek nagyon!!!!!!!!
Bibi :) :) :) a Ti Történetetek sem hétköznapi :) :)
Floranan, Bobóka köszönöm :) Szerintem az alkoholnál undorítóbb, aljasabb dolog nincsen...

Apás szülésre visszatérve, igaz, nekem nagyon kivételes helyzetem van, Atesz rajongva imád :oops: /még így dupla súllyal is, szerintem egyébként ez neccesebb, mint a szülés maga, de ő szerinte simán hülye vagyok :D /de szülés semmit negatívumot nem hozott a rólam, mint Nőről alkotott képében.
Ismétlem, teljesen megértem ha valaki nem akar apás szülést. Az igazi lényeg maga a szülés, a születés :)

vicger
 
 


floranan, nekem szimpatikus :)
Igaz, ennek a kupolája állítható, nem a tolókar.. Állítható tolókarú úgy tűnik egyre kevesebb van.. nem tudom miért, pedig nagyon praktikus.. Bergon kocsikat nézegettél már?

ami fontos lehet még, a kerek nagysága, ha vacak úton közlekedik az ember, akkor lényegesen kevésbé ráz a nagy kerék. A kocsi belső mérete sem mellékes, ha a baba télen furikáztatja magát, akkor sem árt, ha kényelmesen elfér benne. Most hirtelen így ennyi jut eszembe, a többit tudja a linkes kocsi :)

vicger
 
 


http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=3180

http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=3611

nekem szimpi,hozzáértők kifogásolnivalót kérek,mert árában elfogadható!!őszintén inkább újat vennék,mert 2 babóra tervezünk,sajnos az öröklés nem jött össze,már a kocsi.
mert kiságy,csecsemőetetőszék,pihenőpokrócra rakható játékfüggő is van,baldahin,ill.gyerekruhák,és még pelenka is van,most az acél h a bababörzéig mindent összeszedjek és meglátom egyáltalán ki kell-e menni.

sutimano76
 
 


Süti egész jók! Ami negatívum, hogy nem lehet állítani a tolókart, ami őszi babáknál azért elég sokat jelent, nem nagyon jó pl széllel szemben tolni :? Jó lenne látni a lábzsákot, mennyire véd a széltől, hidegtől télen. Ami még lényeges, hogy mennyire széles a kocsi belül, kényelmesen elfér e benne bundazsákostól a babó :) Egyébként semmi gond nincs velük szerintem, legalábbis most más nem jut eszembe, az ára pedig mindegyiknek üdítő :) :)

vicger
 
 


Elteszem magam holnapra, korán lesz 6 óra most :? :?
Jó éjszakát! :)

vicger
 
 


Nálam az ár nagyon fontos,nem akarok elszállni,nem is lenne miből,mindkettőre azt írja nagy belső felület,sőt az egyiknél talán még azt is írta,h bundazsákban is bőven elfér,és tényleg nem néznek ki keskenynek,Lábzsák,már van a babának örökölt,bundarugadalozó(nemtomhogyhívják),anorák külsővel,plussz egy takaró,meg a lábzsák már csak elég lesz!!!Mostmár h tudjuk,a nagyobb beruházásokból szinte csak ez kell,így el lehet kezdeni keresgélni.Nekem ajánlottak már egy pierre gardint 25-ért,de 30-ért már újat is kapok,bár a felszereltségben még lehetnek nagyobb eltérések.
Holnap megpróbálok egy ajándék uhut kérni dokitól,és utána spuri nézelődni.

sutimano76
 
 


http://www.babatermekek.hu/baba-reszlet.php?rec=706

szerintem ez se rossz!!


Jó éjt mindenkinek!

sutimano76
 
 


Vicger, jó volt a tévézős, pihenős sztorid! :lol:

Suti, jól néz ki a babakocsi!

Hanna, üdv, nyugi, a toxora van gyógyszer ha fertőzött vagy. kapod már? Bolhácska mérete szép!

Zsófi, uh mikor lesz? vagy voltatok már?

Taranee, mikor mész legközelebb a védőnőhöz? Én holnap meglátogatom.

Apásszülés: Én nem szeretném annyira ő igen. Állás még döntetlen!

4ds uhu: Mi jövöhéten megyünk a genetikaira z istenhegyire ott van 4ds is. De nem kimondottan az csak átkapcsolnak abba. Én utána kb a 26-28. hét felé szeretnék egyre elmenni.

Tali lesz végül?

Mentem dolgozni.

Kép
kata05
 
 


Hanna!

nekem is volt toxom , még régen terhesség alatti fertőzés. rovamycin-t fogsz rá kapni!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Ja és még egy! Miért ragaszkodik az orvosod az amnióhoz? A korod miatt? Vérteszt nincs álatok ingyen?

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Hajni: üdv itt! :-D Ha már volt pozitív toxo leleted, hogyhogy nem kaptál még gyógyszert? Vagy ehhez tudni kell, hogy friss v. régi fertőzésről van-e szó? Nem értek hozzá…:oops:

Látom, volt téma az őssejt…Szerintem mi nem fogjuk meglépni, főleg anyagi okok miatt. A másik meg, hogy hallottam már olyat, hogy itt (vidék, ugye..) hétvégén nem veszik le :roll:
Nem tudom, hogy ez mennyire igaz mostanában, de kb. 2 éve volt rá példa itt a kórházban…

Babakocsi…
Floranan: nekem azért nem jön be, mert a tolókarja nem átfordítható és nem dönthető vízszintesig a háttámla…Igaz, ez korrigálható a mózessel, de nekem fontos, hogy vízszintesig dönthető legyen.

Süti: ha a 3-ból kellene választani, akkor az első, amit feltettél. De nem írják a tolókart, azt nem tudom, milyen.

Nálam most ez a favorit:
http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_175653

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Hétvégén nem voltam, de most szorgosan visszaolvasgattam. Gratulálok azoknak, akik megtudták a babájuk nemét! És Vicgernek a hatalmas pocakért. Én sem látom azt a 20 kilót.
Manó, és Dorka: nagyon jók a képeitek.

Én szeretném, ha a férjem velem lenne szüléskor, de nem tudom, hogy nálunk engedélyezik-e. Ha másképp nem megy, akkor legalább a vajúdás alatt mindenképp jól esne, ha mellettem lenne.

Mozgalmas hétvégénk volt, ami megkezdődött a pénteki hatalmas fejfájásommal, ami még éjjel sem szűnt.
És folytatódott azzal, hogy végre elköltöztünk anyuméktól a saját házunkba. Vagyis csak annyira saját, hogy a férjem szülei építették, tehát az ő nevükön van, de soha nem laktak benne. A hátránya a dolognak annyi, hogy most minden reggel 30 km-t kell megtegyünk munkába menet.
Már vagy 3 hete nem jártunk oda, és akkora volt a mocsok, ugyanis após barkácsol a garázsban, és cipővel végigbaktat a házon, mert hol az egyik szobában szerel fel egy gomot a szekrényre, hol a másikban szerel valami egyebet. Közben pedig mindenfele széthordja a garázsból a mosztot és a port. Nagyon hálásak vagyunk azért, hogy ideadták nekünk a házat, de ezek az apró dolgok, amikkel matat egész napokon keresztül, most nem lennének olyan fontosak.
Reménykedünk, hogy ezután nem fog annyit odajárni, pláne, ha látja, hogy mindenhol szőnyeget tettem le.

A lényeg, hogy szombaton lecuccoltunk, és estétől vasárnap délig folyamatosan takarítottunk. Vasárnap estére eljuttunk oda, hogy a ruháinkat is ki tudtuk szedni a dobozokból. Szerencsére a bútorok nagy részét már régebb megvettük, és azok már a házban voltak.
De így is annyira kimerültünk (főleg én), hogy még most is csak feküdnék, ha tehetném. A tegnap délután már hol a hasam fájt, hol a derekam, hol a lábam. És ma is alig várom, hogy hazamehessek a munkából, igaz nem csak a fáradtság miatt. Az esküvő előtt nem éltünk együtt, utána pedig anyuékhoz kellett költözzünk, mert még nem kötték be a gázat a házba. Olyan jó, végre kettesben lakni. :D

Kép
piciibo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?