Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na jó, pont tegnap írtam hogy nem vagyok kívánós, erre ma úgy megkívántam a tökfőzeléket, hogy csináltam egy nagy lábossal, és legalább már a felét megettem :?

Még a túrógomboccal vagyok így, félek csinálni, mert egyfolytában azt enném, cukrozott tejföllel gazdagon! :)

köldök
Sajnos nekem is kifordúlt az utolsó pár hétben, bár ne tette volna mert én ki nem álltam, de szerencsére a szülés után nemsokkal visszament :)

karácsony
még holnap beszabadulunk Apa nagy örömére NagyBudapestre, aztán kész vagyunk.

Takarítás: nos hát amit eddig csináltam, észrevehetetlen, kivéve ablakpucolás, kezdem hétfőn előlről. :?

Ma nagyon félek a délutántól, mert Márkkal megyünk urulógushoz, sajna a fütyin van egy kis letapadás, lehet hogy fel kell rántani neki. :cry: Szegénykém...
Csak én bírjam ki sírás nélkül :(

Farkas
Nagyon ari volt ez a manós-táncos amit feltettél, Márknak kb 1 órát kellett mutogatni, ahogy táncol :lol:

K.
krém
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.

Sissy!
Írtam választ a prividre. Megkaptad? Nekem nem jelezte, hogy van új üzim, én kerestem rá.

Keményedés, hasfájás, feszítő érzés:
A dokim is azt mondta, hogy a hasi, alhasi szúrás, feszítés, belenyilalás sosem jelez bajt. Akkor lehet (csak LEHET) gond, ha görcsöl!
Egyébként nekem is rendszeresen szúr a köldököm magasságában- de szerintem csak a kis banditám ügyködik valamin....:)

Kép
mozza
 
 


Lányok!

Nekem már van amikor kiemelkedik a köldököm! Gondolom olyankor ott uszkál a PiciManócskám mert szoktam látni hogy a köldököm körül mozog valami :) És akkor szokott kiemelkedni teljesen a köldököm! Ti szoktatok sokat inni? Mert én rengeteget iszok napi 2-3 litert de ha leves is van vagy tejet is iszok akkor még többet is!!!! Egyszerűen ennyit kíván a szervezetem! A védőnőm szerint meg szerintem is ettől is lehet több a magzatvizem az átlagosnál mert a folyadék 10-20%-a felszívódik a magzatvízbe is! Hát nem tudom csak bizakodom!
Ja épp most beszéltem a Dokimmal az AFP lelet miatt hogy Hétfőn akkor mehetek e érte, de azt mondta most nem alkalmas neki majd két ünnep között! Hát nagyon jó még ezért is izgulni! :(

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 

 
 

Heni,
telefonon nem tudja a dokid megmondani az AFP eredményét? Én múlt hét csütörötkön felhívtam, akkor telóba bemondta az értéket, tegnap meg megkaptam a leletet.

emese1979
 
 


Hát én is úgy szerettem volna. A telefonba is azt mondtam hogy az AFP eredményért hívtam és utána akartam vele megbeszélni hogy mikor menjek érte de hát nem ért rá megint még 2 percre sem! A Genetikai uh is majd csak a 21. héten kerul sorra mert azt mondta hogy akkor menjek az mnió eredményéért meg uh-ra. Szerintetek az nincs későn?

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Mozza
Én is úgy mentem hétfőn a dokihoz, hogy szurdogál alúl valami, és nekem is azt mondta hogy ha szúr az nem baj, csak ne görcsöljön.

Nekem az Afp-s eredményem a védőnőmhöz megy.
krém
 
 


Az a baj ezzel a dokival hogy Genetikus az I. Nőin és az melett hogy rengeteg betege van még a genetikai laboros vizsgálatokat(pl: amnió) is ő csinálja és ott is sok időt el kell töltenie az melett még a Genetikai tanácsadást is ő vezeti! Ezért a betegeire igen kevés vagy egyáltalán nincs ideje!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Jár még rajtam kívül közületek az I. Nőire?

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Krém

Nekem reggelente fáj egy picit az alhasam, amikor felkelek, de hamar elmúlik.
Fütyitéma
Mikortól kell a babának felhúzni naponta? Én még nem nyúltam hozzá. Amikor legutoljára látta a gyerekorvos azt mondta még nem nyúljak hozzá, nincs semmi baj, tökéletes, majd később.

Vucuska
Én úgy tudom, hogy az ikrek is változtathatnak még a helyzetükön. Neked mást mondott az orvos? Én majd a két ünnep között vetetem le az AFP-t. Milyen nemű a másik baba? Ha jól értettem, akkor az egyiket már tudjátok.

anika

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Az orvos engem is mindig megvizsgál manuáliusan.

Ultrahang sokkal ritkábban van. Eddig kétszer voltam. Egyszer mikor mondtam neki, hogy pozitív a tesztem, azt mondta nézzük meg uh-n is, aztán volt a nyaki redő, ezután a genetikai lesz.
Azt hiszem az ikreknél a 28. hét után indokolt a normálisnál több uh.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


én már 4x voltam uh-n és jan.12-én lesz az 5. de gondolom nálam azért van ilyen sűrűn uh mivel baj volt az előző babánál!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Anika
Azt hiszem, másfél éves volt, mikor szólt a dokink, hogy kezdjük esténként fürdésnél felhúzni a börcit és tisztogatni, akkor vettem észre hogy nem jön szinte egyáltalán fel, aztán kaptunk rá kenőcsöt, na az segített picit feljebb húzni, az egyik oldalon úgy veszem észre szinte teljesen fel tudom húzni, de sajna a másik oldalon nem nagyon.(közben elfogyott a krém is) Aztán 2,5 éves volt mikor szóltam erről megint a dokinknak, és mondta hogy akkor menjünk urulógushoz.
5-re megyünk és nagyon félek, Apa nem hajlandó eljönni velünk, ő azt mondta nem bírná végignézni :(
krém
 
 


Anika te már tudod a csemetéid nemét?

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk 4D-s UH-n, és a doktor szerint mi is a kislányosok táborát erősítjük! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Köszi a köldökös hozzászólásokat!Akkor nem vagyok génhibás 8)

Én eddig 7 szer voltam uhn!!! :shock: Ha jól számoltam :wink:

Krém!
Majd gyere a hírekkel!Reméljük nincs nagy gond :roll:


Picihencsó!
Na ige,ha egy doki nagyon felkapott,elfoglalt akkor lehet h te szívod meg.Mert hiába jó doki,de azért ember is.Neki is 24 órából áll egy nap...meg gondolom aludnia is kell néha.... :roll:

Képzeljétek elővettem a babanaplómat!Amiben van pár hasznos infó.Pl mikor ültem fel egyedül,mikor kezdtem járni,beszélni stb.És most néztem h csak 2 hónapig szoptam.Persze leeshetett volna hamarabb is,mert 10 hónapos voltam amikor öcsém született :lol:

annus11
 
 


Meg a mi időnkben az volt, hogy 3 hónapig szoptatás, utána tápszer meg kaja...
pumuklii
 
 


Hunccutka Gratula a kiscsajszihoz!!! Annus én is sokszor azthiszem génhibás vagyok :D Na igen Dominál szerintem azért nem tűnt fel hogy a mostani dokim mennyire elfoglalt mert vele csak a Genetikai tanácsadásra jártam hozzá és volt másik orvosom akinél megszoktam hogy többet foglalkozott velünk pedig neki is sok betege volt!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Jajj képzeljétek el is felejtettem elmesélni hogy a Picikémmel álmodtam az éjjel! Azt álmodtam hogy megszületett és kis fürtös szőke kékszemű kislányunk született!!!!! :D Nagyon örültem neki!!!!! alig akartam felébredni :) Jó lett volna ha már a valóságba történt volna meg de majd annak is eljön a maga ideje! :) Bár már nagyon várom a nagy találkozást!!!!! Tök izgi :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Hunccutka, gratula.
Heni, úgyis az amnió eredménye a lényeg, meg magtzatvízből is néznek AFP-t szerintem ne is törődj a 16. heti AFP-s vérvétel eredményével. A genetikai uh azért sem késő a 21. héten, mert szintúgy az amnio eredménye a döntő, bármilyen UH-nál, pontosabb a kromoszómavizsgálat, annak az eredményét nem "bírálja felül" sem vérból nézett AFP, sem UH.
Pihenj sokat, és szerintem ne menj eredményért személyesen.
zili
 
 


Köszönöm Zili!!!! Ez most jól esett!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Picihencso!Nyugodj meg,nem lesz semmi baj.Ha már ilyen szépeket álmodsz a babáddal,akkor tuti minden rendben van vele!!!!!!!!!!!!
Ne idegeskedj,pihenj,gondolj a babádra!Hidd el nagyon erős!!!!!!
Én is sokat álmodtam már a babámmal.Anno Grétivel is és mindig lánynak álmodtam.Most meg mindig fiút.Erre kislány. :D
De olyan jjó,szerintem jobb is hogy kiscsaj.Bár mindegy,csak egészséges legyen!!!
Nem tudtam mézeskalácsot sütni.Nem kaptunk hozzá fűszerkeveréket. :evil: :evil: :evil: :evil:
De sütöttem almás lepényt.Már be is zabiztam. :oops:
Szép estét,pihenjetek sokat!!!!!!!!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jaj Heni, ugye nem bántottalak meg valamivel?Lehet, hogy félreértem, de úgy éreztem az utóbbiból... :(
Pihenj és ne idegeskedj semmin.
zili
 
 


Most volt itt a bátyám, sütött nekem, strudlit, ez egy sváb kaja, Ő még anyukánktól tanulta, azt ígérte, hogy megtanít. Jól beettem belőle.

Huncutka, gratulálok a kislányhoz!

Anita, sajnálom hogy nem kaptál keveréket, nálunk a coop-ban két féle is volt, azt vettem meg, amelyiknek szebb volt a csomagolása. :-) megnéztem az összetevőit, szinte minden van itthon, csak az a baj, hogy nem őrölve, de ha gondolod leírom, hogy miből áll.
Vendég
 


Gyöngyvirág belenyúlt és elküldte....

Annus, de jó neked, hogy van babanaplód! Én is írom Gyöngynek meg Iringónak is fogok majd, meg félretettem az első cipőt, keresztelő ruhát, meg amiben hazahoztuk a kórházból, az első cumit, stb.

Krém, írj amint tudsz!! veled érzek!!
Vendég
 


Üdv Mamik!

Kaptam tanácsot a visszatérő rosszullétekre, ha nagyon nem múlnának el akkor segíthet az epebetgeknek szóló diéta.
A MgB6-ot is mondogatták de nekem az első harmadban sem vált be. :(

Annyira belejöttünk a baba projektbe hogy én már a hugit tervezem a picinek :D
Már nagyon várom hogy megszülessen, mert izeg-mozog már, popóját nyomogatja, meg bukfencezik.persze ha az apja ráteszi a kezét a pocakomra egyból tudja ki az úr és szépen megnyugszik.
harhaj
 
 


Dehogy sértettél meg Zili :) Én jó indulatból mondtam hogy jól esett amit írtál!!!!!!!! Mert tényleg! :) Jól esnek amikor ilyeneket olvashatok :)

Anita neked is köszönöm a jó kívánást! Nekem is mind1 hogy kisfiú vagy kislány van a pocimban ugyan úgy fogom szeretni és ugyan olyan boldogan fog érinteni amikor megtudom hogy micsodája van :)

Már nekem is megvannak a nevek: Ha kislány akkor Napsugár Nadin Ha kisfiú pedig Benjámin Noel. Apájának nem nagyon tetszenek mert hogy "különleges" nevek és nem hagyományosak de azt mondta rám bízza legyen az amit én szeretnék! :)

Én is szorítok nektek hogy minden rendben legyen nálatok is!!!!! És nem győzőm elmondani mennyire jól esnek a bátorítások és a jó kívánságok!!!!!!! KÖSZÖNÖM NEKTEK!!!!!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Na nézzétek mit hozok :lol:
15:10 re a lányok vezetnek!!!

Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Jajj de aranyos vagy! Köszönjük szépen!!!!! :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Sziasztok!
Böbi aranyos vagy,köszi!Még holnapra ígérték,hogy hoznak az egyik boltba,de ha nem akkor megköszönöm,ha leírod!
Annus köszi a ttáblát!Nagyon szép,ügyes vagy hogy így birod vezetni.Nekem nem menne.
Nem tudom melyikőtök kérdezte,férjem januári állását.Igen,eddig 90% hogy mehet oda.
Picihencso,ezek mind gyönyörű nevek!!!!!!!!!!!!

Szép estét mindenkinek!Ma már nem jövök,ágyazás,fürdés pihi.
Ma amúgy is elfáradtam.Képzeljétek,épp sütit sütöttem,mikor apum hívott,hogy 40 perc múlva akkor jön értünk.Hát én elfelejtettem,hogy karácsonyi műsorra kell mennünk,ahol öcsém is szerepel. :oops: Zongorázott a kis pasim.Gréti is élvezte,sok gyerek volt!!!!!!

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Megjöttünk, egyenlőre nem volt drasztikus beavatkozás (fitymabőr alákanalazás), nagyon kedves volt a dokibácsi, elmondta hogy van egy kis fitymaszűkületünk, de a fele már feljött, bizzunk benne hogy a másik oldalon is feljön, megmutatta hogy kell és meddig esténként felhúzni, megultrahangozta a golyeszokat :) és kész.
1 év múlva vár vissza. Huh.

Viszont írtóra fáj a fejem, elköszönök.
Jó éjszakát!

K.
krém
 
 


Krém!Örülök,hogy nem kellett nagyon fájdalmas dolgot csinálni a kisfiaddal.amúgy öcsémnek is így volt anno,és a doki mondta,hogy azt a pici letapadást nem bántja.Hanem minden este fürdetős kézzel kellett húzni,és egy idő után magától felvállt.Remélem érthetően írtam le.Anyuék így kerülték el,hogy ne kelljen orvosnak csinálni.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


SZép a táblánk, színesedik az utolsó oszlop. Na majd holnap már én is meg tudom mondani :-) EGy kis változás addig is, ugye 31 lettem.

Picihencso,
a fiú nevetek tetszik. A lány annyira nekem nem jön be, lehet, ha ismernék egy Napsugarat akkor más lenne, de így olyan fura :-)
De nem is az a lényeg, hogy nekem tessen :-) (remélem nem baj, hogy leírtam)
pumuklii
 
 


Heni,éjszaka én is azt álmodtam,h megszületett a baba. Ez biztos jó jel![/b]

emese1979
 
 


Na, mindenkinek további drukkok, ma nagyon izgalmas és hosszú volt a nap, és még nagyon sok van hátra, hát elköszönök mára, jó, hogy mindenkinek jó a kedve, maradjon továbbra is így.

Különlegesnek különlegesek a nevek, de a babáink is azok... :)

Üdv!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre éreztem én is valamit a hasamban, ami a baba lehetett. :lol: :lol: Nem volt erős érzés, csak kis nyomás, olyan nagyobb buborékszerű. De pontosan nem tudom megfogalmazni,mire hasonlított.
Kétszer-háromszor éreztem kis időn belül,különböző helyeken is. Meg ma délelőtt is éreztem. :lol:
Remélem ez már ő volt.

Nagyon boldog vagyok!!!!!!!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat, örülök én is, hogy örülsz!!! Jó érzés, ugye? :-)

Krém, jó, hogy nem volt semmi fájdalmas a legénykének, meglátod, jövőre már nem is fogtok erre emlékezni, fel fog szépen jönni.

Anita, öcséd hány éves?
Én kérdeztem a párodat is. Holnap szólj, ha nem kaptál fűszerkeveréket és akkor leírom.

Annus, gyönyörű a tábla! Köszi! Én már le is mentettem a gépemre az asztalra!

Hencso, én ismerek egy Napsit, kedves, aranyos lány. Nekem mindkét lánynevem így jött, terhesen találkoztam egy 4 éves Gyöngyvirág nevű kislánnyal Zalakaroson, Iringót pedig egy Réti Iringó nevű színésznőről neveztük el.
Vendég
 


na, ember hazahozta a laptopot, így végre nem a telefonon keresztül kell szerencsétlenkednem :)

Annus,
köszi a táblit! Épp azt néztem, hogy elég sok iker lesz majd, nem tudom, mennyi az ikrek előfordulási valószínűsége, de a májusi babáknál elég sok :lol:

Heni,
én ismertem egy 2 kislányt, aki Napsugár, nagyon kis vagány csajszika :)

Krém,
szerencsére akkor reméljük Márknál majd szépen helyrejön a fütykös! :)

Hazafele vettem egy kübli nutellát a matchban... de még mindig 61 kiló vagyok csak, 63,5 voltam mikor először mért a doki, ember aggódik, hogy éheztetem a gyereket :)

Harhaj,
én még régebben olvastam, hogy a gyömbér jó hányinger ellen- tea, üditő, stb. formájában, de én nem próbáltam.

Na jó pihit mindenkinek, elteszem én is holnapra magam.

emese1979
 
 


Pumuklii! Nem zavar hogy kinyílvánítottad a nem tetszésedett!!!! :)
Emese bízok benne én is hogy az álmunk jót jelent!!!! De ilyen még nem volt olyan szép kis hercegnőm született jó volt nagyon :D A 12. hét körül is álmodtam vele akkor uh-n voltam és a fütyijét láttam :D na most döntsem el hogy mi lehet! :D De mind1 A lány név és a fiú név is gyerekkorom óta meg van!!!!! A Sugi név a Friderikusznak volt egy műsora a gyerek száj onnan jött a Benjámin pedig annó a Familía kft-ből :D A másik két nevet most vadásztam hozzá :)

De mára én is elköszönök nagyon fáj a fenék csontom elég sokszor anyum szerint lehet hogy tényleg kislány!!!! :) Hát nekem mind1 csak ne legyen vele baj!!!!!!

Sok-sok Drukk mindenkinek és nyugodalmas jóéjjszakát kívánok Nektek!!!!!

Sziasztok!!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Krém

Örülök, hogy rendben lesz úgy néz ki. Én még nem is mertem hozzányúlni, de nincs is Apor másfél éves. Ezt mikor kell csinálni? Fürdés után, közben a kádban? :oops:

Heni
Napsugár tetszik. A többi név nekem nagyon idegen. :oops:

Biztos meg lesz a véleményetek a mi neveinkről is. :)
Ha kislány akkor valószínű Emese, és nem tudom mi. Ha két fiú akkor Csongor és Lehel , de még nem tuti.

Nem tudom még a nemüket.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Emese1979:
Hát a gyömbér dolog nem jött be, nagyon rossz volt még utána vagy fél óráig éreztem azt az erős utóízt a torkomba pedig csak párat kortyoltam belőle.
Úgy vagyok vele, hogy beletörődtem,most hogy már érzem a picit és minden eredménye rendben van nem aggódok, egy kis hányás néha napján belefér :wink:
harhaj
 
 


Tök jó, hogy érzitek a babákat! Gratulálok!

Látom, Heni, sikerültek a vonalzók az aláírásba! Ügyi vagy!

Böbi! Neked is jó az új vonalzód! :) Meg mindekinek, akinek új lett, mert már tudjátok, kit vártok... :)

Nekünk már sokkal korábban kinyittatta Doki néni a fütyit (pár hónapos, talán fél éves volt, amikor már picit húztuk vissza, aztán szépen odáig jutottunk, hogy teljesen vissza lehetett húzni). Szóval nagyon szépen ki is lehetett teljesen nyitni, csak vmi miatt megsérült ott a kis puha bőr (talán kicsípte ott vmi a pelusban...), és az lett a következmény, hogy Samunak nem lehet most visszahúzni a kis bőrt. Időnként picit fürdés után mozgatgatom, lazítgatom, nyújtogatom, nem nagyon látok rohamos javulást, de azt mondja Doki néni, szerinte meg fogjuk oldani minden egyéb beavatkozás nélkül, csak türelem kell... Na meg kéne a kitartás, hogy minden nap csináljam, amit mondott... Attól nem kell félni, Anika, hogy kicsit mozgasd ott a bőrt, de minden gyerekorvos másként gondolkozik erről, másképp tanácsolja, kérdezd a tiéteket, hogy ne olyasmit kelljen orvosolnia, amit nem ő tanácsolt... :)
Vendég
 


Hű de sokat írtatok :lol:

Annus: tök jó a tábla, de nálunk Apa megingott a Petra névben, szóval a név még nem tuti...
Én 7-szer voltam eddig UH-n, és mi még 4D-sen nem voltunk :shock:

Igyekszem majd reagálni mindenre, de egyelőre nem megy :?
Vendég
 


Jó reggelt!
Nagyon rossz éjszakánk volt.Grétike közénk jött,nekem meg mivel alig fértem,rettenetesen fáj a hátam,derekam.
Böbi,köszi,még férjem ezután megy a boltba,de szólok.Tesókám 9 éves.De nagyon ari,imádom.Olyan kicsit mintha az anyja lennék,hiszen 14 voltam mikor anyu szülte.Iwiw képeim közt szerintem ott van,vagy a Gréti oldalán.
Csajok!Itt esett hó!Idén még ez az első,de alig látszik valahol. :( Szegény Gréti azt sem tudja milyen az.Mikor volt,akkor még kicsi volt és nem emlékszik rá!
Örülök,hogy mindenki érzi már a babáját!Olyan jó érzés!Hanna is már olyan nagyokat rug odabenn,hogy ha hajnalba felkel,akkor már én sem tok aludni az erős mocorgástól. :D
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szép jó reggelt!

Anita, meglestem az öcsédet, ezt a képet már akkor is láttam, amikor bejelöltelek, csak nem tudtam, hogy Öcséd, azt gondoltam, hogy unokatesó. Én és a bátyám között is 12 év van.
Ha már arra jártam, Grétikét is bejelöltem! :-)
Sajnálom a rossz éjszakátokat!

Ezzel a fütyihuzogatással most jól rámhoztátok a frászt, de jó, hogy lányom lesz!

Anika, tök szép neveket választottál, mi bajunk lenne vele? Egyébként meg ízlések és pofonok, attól még nincs semmi baj, ha valakinek mégsem tetszene. Én eléggé mindenevő vagyok, kivéve az amerikás, de magyarul leírt neveket nem csípem, pl Dzsennifer. Akkor már inkább maradok a kedvenc Radiátoromnál! :-) De egyik nap valamelyikőtök írta a Kandidát, na, az nálam a csúcs!!!! :-)

Dóri, szép szép a vonalzó, köszi, de pont tegnap tudtam meg a házban egy kisfiút váró anyukáról, hogy a 4D-n kislánnyá változott a baba! :-)
Vendég
 


Mozza: Válaszoltam Én is. Én kaptam e-mail értesítőt. hogy jött privát üzenetem. Azt hiszem ezt a profilban be lehet állítani.

Annus: tényleg nagyon jó a tábla. Ez egy ilyen lányos topic, már a meglévő babák közül is sokkal több a lány :)

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Emese!

És nincs is benn minden ikres a tábliban!!!!Viszonylag több iker van az bizti,de amúgy is elég sokan vagyunk így májusra....


Sissy!
Igen!Pedig az elején azt hittük h most a fiúk jönnek!De még behozhatják a lemaradást!Én úgyis utoljára tudom majd meg :lol: Lehet perdöntő leszek a nemek kérdésében 8)

Panndi!
Ha kell hetente átírom neked a nevet,nem gond!Csak gondoltam legyen ott vmi h lássuk h kislány :wink: Bárki megváltoztathatja még,az anyakönyvvezető nem én vagyok :lol: :lol: :lol:

Picihencsó!
Nekem is a fenekem fáj....vagy fenék csont vagy minek nevezzem.De nekem általában a jobb oldalt.....

Susycat!
Örülök h te is érzed a babát!!!!


Amúgy én pár napja nem érzem olyan aktívan.Nálam vhpgy úgy van h egy 2-3 napos periódusban nyugis,akkor nagyon kell koncentráljak ha vmit érezni akarok,meg leginkáb délután mozgolódik.De aztán 4-5 napig meg erőteljesen rugdos...lehet h ekkor nő is?Nem tudom ezt elképzelni....De ha nem érzem annyira akkor olyan nehéz...mármint nehéz h ne parázzak emiatt :roll:

annus11
 
 


Az, hogy mikor érezzük, sztem inkább tőlünk függ. Mert, bár neki is vannak lustibb napjai, de ő kb. ugyanazt a műsort csinálja nap-nap után: gyakorolja a különböző mozdulatokat, és elszórakoztatja magát... :) Ami miatt nem érezzük időnként (még mikor már alig fér a pocakban, akkor is van, hogy egész sokáig nem érzi az ember) az az, hogy van, mikor elfoglal bennünket a napi tevékenység, és vhogy a háttérfigyelemből is kevesebb jut a babóra. Máskor a teendők kevésbé kötnek le, könnyebben "fel tud ébreszteni" a tevékenységből a mocorggás. Szóval, Annus, ne félj, ő teszi a dolgát, mocorog, növeszt, játszik, meg minden... :)
Vendég
 


Dóri!

Amúgy bizti ez is benne van!Hogy sok a tennivaló!
Na de ma este végre jön a férjecském,pár napja külön vagyunk...ugye ő Pesten én meg idelenn...már nagyon hiányzik :( Majd mondom neki h hallgatózzon be a babához,az megnyugtat ha tudom h ő hallja h mocorog odabenn :wink:

Ma apummal járom a boltokat...erre csomó ismerőssel összefutunk.És hát én vagyok az a lánya aki épp a 4.unokát hordja :lol: Mert h a középső lányától már van neki 3 :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Böbi kapott a férjem fűszerkeveréket,de azért köszi.Majd visszaigazollak Grétike nevében is.
Hát lányok én nem tom mi van velem.Reggel ugye írtam hogy elaludtam a derekam,de most már nagyon fáj.Olyan,mintha a hasam alja is,meg minden fájna körbe. :( Nem tom mi ez,remélem nem lesz gond.Vagy létezik olyan,hogy így elfeküdtem volna mindenem????Már teljesen beparáztam.De a hasam nem kemény,és nem is feszít.Vagy becsípődhetett annyira a derekam,hogy mindenem fáj????
Hanna mocorog,gondolom nincs gond.
Mennem kell.Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok Lányok!

Dóri: a vonalzókat sikerült de az avatárt nem :( nincs olyan kicsi képem :(

Annus nekem is a jobb oldali fenék csontom fáj mindig de van amikor annyira hogy rá se tudok állni a lábamra vagy ülni sem tudok! tegnap este kegyetlenül fájt!

Szerintem is mindenkinek megvan az izlése a névválasztásában!! Szerintem minden név kötődik a picihez meg van az oka miért választják azt a nevet a szülők a gyermeküknek mert valószínűleg a későbbiekben valami jelentősége lesz :) Szerintem minden BABA különleges és a neveknek is meg van a maga különlegessége :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: