Új privát üzeneted érkezett!

a magok kikaparása volt a gáz!
Vendég
 


Mondjuk enyim lehet zsenge volt nagyon, azért ment ily egyszerűen?? :roll: :lol:

tegnap írtam itt, hogy megyek zuhizni, na a fürdőben esett le, hogy én már lezuhiztam este. De neméreztem a hatását ebben a melegben :? ma már jobb, elviselhetőbb.

Kép
ági_bp
 
 


ha vkinek van tök-mag-kikaparási hatékony módszere, az érdekelne!!! :roll: :wink:

Ági, írd már meg h hol láttátok azt a tuti gyerekágyat!! újabban Viki folyton bekérdzkedik a kiságyába és onnan kukucsol, meg ide-oda járkál benne. lehet h a talpát edzi?! :shock: :roll: :lol:
Vendég
 

 
 

szóval a magok, értem.

én a rántottököt imádom. Doo, nem akarlak idegesíteni, de azért irigyellek, hogy vékony vagy és sokat eszel (bár a sok az relatív mennyiség). Én marhára úgy érzem, még kellene fogynom jóóó sokat, vagy egy 10est, akkor tök jól éreztem magam-olyan voltam államvizsga után :) :) és minden este küzdenem kell magammal, hogy ne faljak be egy lovat :oops: mondjuk legalább tartom az áhított súlyt (januárban erről álmodoztam). :roll: na, mindegy. :cry: szegény étvágyam :cry: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


3 ismerősnél is láttam. Megkérdem majd hol vették, jó? Olyan, hogy lehet 100 cm hosszú, asszem 140 és a max 180 cm. Kókuszmatrac van benne, persze vagy 3 darab, s azt is variálni kell a kül. méreteknél. 140nél pl van benne egy hosszú matrac, és egy kisebb keresztben a fejrésznél. A fej és lábvég talán tömör fa, oldalt rács-leesésvédő, ami hipp-hopp levehető, ha nappal nem akarod használni, mert a gyermek mászkál az ágyra. A rács persze nem ér végig, így a lábrésznél lehet közlekedni.

Kép
ági_bp
 
 


ma viszont még tuti nem zuhiztam akárhogy is gondolkodom, úgyhogy elöszönök és megyek...jó éjt!!

Kép
ági_bp
 
 


Én megjöttem a zuhanyzásból. :D
Doo, én csak simán kanállal ki szoktam kaparni a tök belsejét a magokkal együtt. Te mivel szedted ki a magokat?
Én nem rajongok a tökfőzelékért, de lehet nekem is próbálkoznom kellene, hátha már szeretem. Párom biztos értékelni, ha gyakrabban csinálnék, mert ő imádja.
mary74
 
 


és milyen széles? és én hogy fekszek mellé a lessésgátlótól? v kiveszem és ha elaludt, beteszem? linket is kérek hozzá!!! :wink: :lol:

Ági, te használsz még melltartó betétet? nekem muszáj :evil: két hete hajtom a dm-ben, de mire megyek, folyton elfogy. ma patikait vettem. nem bánnám, ha főleg ebben a nagy melegben elhagyhatnám, de nem tudok mit tenni... :roll:

ma Viki ismét kreatívkodott: néma csendben felmászott a kisszobai kanapéra, leült a júniusi kismama mellé, ragadott egy tollat és szépen összefirkálta. de olyan elmélyülten dolgozott!!! tök édes volt! :D asszem, megjött a kedve a képzőművészetekhez. :lol:
Vendég
 


Ági, ez a gyerekágy nagyon jól hangzik.

Én ma nem voltam jó kislány, miután bográcsolós slambúc-vacsorán voltunk, utána még kólát is ittam és jégkrémet ettem. Fúúújjjjj!!!! :oops:
Pedig még nekem is sokat kellene fogynom.
mary74
 
 


én késsel. de lehet h inkább az volt a baj h hosszában félbevágtam az egészet és úgy próbálkoztam. bár hogy lenne jobb?! :shock: :?: annyi kis megbújó magocska volt itt is ott is... :roll:
Vendég
 


Szerintem is a hosszában félbevágás a legjobb.
mary74
 
 


megnéztem a linket. tényleg jó. bár árban majdnem uannyi, mint egy panzió. de hát végülis majdnem az is, nem?
Vendég
 


Viki, a kis képzőművész! Nagyon aranyos!
Kaphatok esetleg majd én is képeket róla mail-ban?
mary74
 
 


na én is mentem. sziasztok.
Vendég
 


Igen, lehet hogy ez már majdnem panzió, de legalább van egy kis főzősarok a szobában, ha mégis össze akar ütni valamit az ember.
Viszont ez is Füred, északi part, de közel van a parthoz és medence is van.
mary74
 
 


Jó éjszakát!
mary74
 
 


Blanka rosszul alszik, mostmár kiverte a szememből az álmot egyelőre. Így aztán nézegettem gyerekágyakat. Ezeket találtam.
Ági, ilyen amit mondasz?


http://www.helimexbaby.com/webaruhaz/in ... oductID=34

http://minosegifenyobutor.hu/index2.php?termek=121

http://konkibutor.com/akciok.htm

http://shop.kikol.hu/ifjusagi/agyak.html?view=75
http://shop.kikol.hu/ifjusagi/agyak.html?view=228
http://shop.kikol.hu/ifjusagi/agyak.html?view=489

Láttam ikea-s is van, de az ikea honlapja valamiért nem jön be most nekem.
mary74
 
 


haho, két csík :lol: :lol: :lol:
mennem kell, nagy a jövés-menés nem merek írni
kpetro78
 
 


Szuper!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D minden jót kívánok!!! :)

Kép
ági_bp
 
 


Kata, ez nagyon jó hír!!! :D :D :D Én is minden jót kívánok Nektek!!!
mary74
 
 


Kata
gratulálok :D :D :D
mia2007
 
 


Sziasztok!
Kata:gratulálok!!!Vigyázzatok magatokra!

Jó kis ágyak!Nekünk marad a kiságy ami ággyá alakítható!Bár ezen nem kesz lelesés gátló
:shock:

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok, gyors leszek csak már nagyon tudni akartam mi van Katával, és igen....!
Gratulálok!!! Nagyon, örülök, Nektek, jó egészséget!
Nálunk bolondokháza, 4-re jönnek az erősemberek, de még csomó dolgom van addig. Hangi tegnap óta lázas. Szerintem az oltás, más tünete nincs. :( Most rohanok is csak elszaladtam anyuékhoz ebédelni.

Pusz mindenkinek, majd jövök.
Vendég
 


Halihó!

Hanginak jobbulást :( jaj ez a 15 hós oltás :? remélem hamar elmúlik. Állítólag 1-2 pötty is megjelenhet, a rózshimlő oltóanyaga miatt, de ezt azért nem biztos forrásból tudom, de dereng, hogy valaki mondta már.

Vicuska, leesésgátlót lehet rá venni, és rászerelitek valahogyan. Szerintem azért az szükséges, ill. nem árt egy kisgyerenél. :wink:
A mi kiságyunk is átalakítható gyerekheverővé, de mi lehet fogunk venni egy heverőt ettől függetlenül, egyrészt a kiságy majd úgyis kell a kistestvérnek, ha lesz, másrészt meg az a terv, hogy legyen más alternatíva is az alvásra, ne csak a mi ágyunk melletti kiságy. Mondjuk napközben alhatna a "saját" ágyikójában, vagy valami ilyesmi, majd kiforrja magát. De ráérünk még vele, azt hiszem. Tegnap gondolatban átrendeztem a lakást, egyelőre a meglévő bútorokkal, majd ha lesz pénzünk :shock: :roll: akkor mindig veszünk ezt-azt. Szívem szerint az összes szekrényt lecserélném és hasonlók. Szeretem őket, de ezek még örökölt darabok, és pl abszolút nem ideális a mérete a szekrénysornak sem a nappalinkhoz. De azért örülünk neki, hogy van. :) :) Szóval ha átrendezzük a lakást, akkor kialakítanánk a gyerekoszobát Zitának, ami eddig nem volt. Igazából csak szekrénye és a játékai lennének itt, meg a pelenkázója, kiságy még nem. Az marad nálunk/mellettünk. A számítógép kikerül a nappaliba, ez a sarkalatos pontja az átrendezésnek, hogy fog elférni/mutatni?
Na, jól elkalandoztam a kiságytól :oops: :oops:
A barátnőmet hívtam tegnap, de nem értem el, akiknek ilyen átalakítható kiságyuk van.
Mary, amit én ismerek, nem egészen így néz ki, mint amiket belinkeltél. Hoyyzabb a leesésgátlója, és szerintem csak azon az oldalán van, ami falhoz nem illeszkedik-ettől függetlenül lehet, hogy gyárilag adnak mindkét oldalra, nem tudom.
Doo, Te tuti elférsz rajta, mert a barátnőm is a gyerkő melléf ekszik, mikor altatja, és Ő is 45 kg-os. :) Szerintem mikor a kiestesót várta is ráfeküdt :lol: Az más kérdés, hogy engem elbírna-e? :oops: :lol:
Bea, erről jut eszembe, nálatok is volt egy kis baleset már...nálunk Apa múltkor állt a franciaágyon és véletlenül belelépett a kiságyba és RECCS :twisted: :twisted: na, megjavította azért. :roll: Ti is javítottátok vagy cseréltetek benne valamit?

Kép
ági_bp
 
 


Etus merre vagy? És Szilvi?? :shock: :shock: Mi lehet velük? Mennyi időre utaztak el??? :roll:

Etus mizujs bercel lábával?? Reméelm napról napra jobb!! :)

Nálunk a tegnapi nap nagy eseménye: Zita itthon háromszor bekéredzkedett a babakocsijába!! :shock: :D ott ücsörgött. :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Etus, és akik adnak sajtot már (Etus Rád emlékszem, hogy írtad múltkor, azt kapott bercel) milyet adtok? Bio? vagy sima bolti? Milyen fajtát? Én még nem adtam, de tervbe van. köszi

Kép
ági_bp
 
 


hello Ági! :)
Vendég
 


sziasztok!
Kata, megint grat - bár én már múltkor is biztosra vettem a jó hírt! :wink: :D könnyű várandósságot kívánok Neked! ja és h egy alkatrésszel kevesebb legyen a kicsi porontyodon
:wink: :lol: :lol:

tegnap jól alakult!! :D :D Viki végig olyan ügyes volt h csuda!!! naggggyon büszke vagyok rá! ha érdekel vkit, majd írok részletesebben is.

Hanga, jaj már h elkapott ez a 15 hós nyavalya!! :cry: remélem gyorsan túl jutsz rajta!

ollyan fincsi kenyeret sütöttem h még!! rozsos-burgonyás.

hm, én tegnap bemásztam Viki mellé a kiságyba - csak viccből... :roll: :oops: elbírt 8)
különben sztem nekünk is hosszabb leesésgátló kellene, mert Viki egyelőre még nagyon tud forgolóni, ez elég veszélyes lenne még. de ezt a rácsosat már nem tartom annyira jónak... :roll:
Vendég
 


Doo, engem érdekel, hogy sikerült a tegnap!! meddig tudtak maradni, kaja volt-e elég? 8) Minden!!
Én tegnapelőtt beszéltem barátokkal akik jönnek a jövőheti esküvőre és kisgyerekesek, ők otthonhagyják a gyerkőket...igaz, kb 2 utcára laknak a nagyik az esküvő helyétől. Igazából majdnem mindenkinek lesz nagyi ott a közelben, mivel ott nőttek fel az "apák" :wink: miénk is, csak ugye ők már elköltöztek közben. :) Pedig jó lett volna játszópajtás Zitusnak... :)

Én még nem merném ilyen kisáheverőbe tenni, leesésgátló ellenére sem, mivel mégiscsak van egy rész ahol leeshet, és Zita is még nagyon forog keresztbe-kasul. Ill. amit hajni is írt, mi van ha feláll? :shock: Mi még várunk amíg tényleg meg lehet vele beszélni, hogy ez már olyan ágyikó, amiben ezt meg ezt lehet és ezt meg ezt nem. Dehát amilyen gyorsan okosodnak, ez pikk pakk hónapok és itt van :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Etus hogy van Bercel lába? :(

Hajni jobbulást Hanginak. :(

Doo Engem is érdekelne milyen volt az esküvő.

Mi úgy terveztük valószínű elmegyünk ami júl 26-án lesz ,de éjjel haza jövünk apa nem akar maradni éjszakára.

Ma ismét nagylány lettem :oops: :oops: pedig nagyon jól elvoltam nélküle, 3.napja,hogy Emma délben nem akar szopizni,bekapja a cicit kettőt szív és ki is köpi,de este reggel éjjel szopizik rendessen.Próbáljam még vagy hagyjam a déli szoptatást szerintetek.
mia2007
 
 


Mia! Nagylány... :roll: Szerintem ha kér délben is cicit, de mégis kiköpi pár korty után, azért add oda. Ha viszont nem kéri magától akkor lehet nem is kell kínálgatni. Én próbálok rá figyelni, hogy lehetőleg én már ne kínálgassam, csak ha Ő kér. Azért van, hogy mégis megkínálom, ha úgy kívánja a helyzet. Viszont azt ne vedd készpénznek, hogy ezután a "deles" szopiknak vége. Úgy értem, ha igényei szerint szopizhat továbbra is, előfordulhat hogy újra gyakrabban kérni fogja. Legalábbis én ezt olvastam, hogy vannak olyan periódusok, mikor az igény szerint szoptatott babák kevesebbszer kérik a cicit-akár azért, mert a nagyvilág jobban érdekli őket, de kis idő múlva újra az anya felé fordulnak és gyakoribbá válik megint a szopizás.
Ti egyébként igény szerint szopiztok? Az éjszakai cicizésből és együttalvásból arra következtetek, hogy igen :wink: csak az lep meg, hogy ennyire rendszeres a nappali cicizés, hogy reggel-délben-este. Ő alakította így, vagy Te?

Éjjel hogy jöttök haza? Úgy érted, mikor elálmosodik Emma akkor indultok és alhat a kocsiban. Az úgyis vagy 10 óra, nem? :wink: :lol: vagy ott altatod valahol, s aztán később indultok, tényleg éjjel?? :shock:

Zitának felül mindkét oldalon úgy be van dagadva az ínye :cry: szenved is vele. Tudtam, hogy jön a foga, de arra tippeltem inkább, hogy alul :shock: :oops: hát megnézni nem nagyon tudtam eddig. Kenegettem neki, de mára vált nyilvánvalóvá, hogy felül jön. Aztán lehet alul is, ki tudja? Mikor hintáztattam anyuéknál, és kacagott, úgy tűnt alul pukli van. Ami érdekes, hogy ffelül nem az ínye lefelé néző része van beduzzadva, hanem az oldala :shock: nagy kitüremkedés oldalra. vagy ez csak nekem fura? Végülis az már rágófog. :) remélem hamar kibújnak.

Kép
ági_bp
 
 


Doo akartam írni, én nem használok már jó ideje melltartóbetétet. Erre ma átáztam :shock: mondjuk 5 órája nem szopizott már, szerintem azért, már nagyon tele volt a cicim. Amúgy nekem szinte csak a jobb telítődik már meg, úgy értem kb ugyanannyi kihagyás után-abban mindig is több volt. De lehet ezt már írtam? :roll: :oops: A bal a cumis cici :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


na, elküldtem mielőtt végigolvastam volna még :oops: szóval úgy áztam át, hogy közben a másikból szopizott. Olyan már nincs, hogy csak úgy spontán elinduljon. Mondjuk ennek örülök. Jó is lenne, sírna valaki a játszótéren, én meg csöpögnék :lol: :lol: :roll:
és én mosható betétet használtam.

Kép
ági_bp
 
 


Én a szopival úgy állok,hogy én kinálom meg délben,de amikor elindulunk a szoba felé és lerakom az ágyra(én elejétől kezdve fektetve szoptatom)látszik rajta,hogy örül neki,és ez most nem látom rajta,reggel amikor felsír megszoptatom és akkor ha minden jól megy visszaalszik,este meg úgye alvás akkor megint szopi.
délelötti és délutáni szopi,úgy maradt el,nem kináltam és nem kérte,így elmaradt.

Az esküvőn én arra gondoltam amíg ő bírja és nem nyügös,addig maradunk.
mia2007
 
 


jó kis témáink vannak: mensi, tejcsöpögés :roll: :oops: de hát akit zavar, ugorja át!! :lol: :lol:
szal nekem soha nem folyott a tejem úgy h sírni hallottam Vikit :roll: de amikor egyikből szopik, akkor a másikból MINDIG csöpög több-kevesebb. ez nyáron meg aztán főleg nem egy jó dolog: két réteggel több cucc van rajtam (mármint ugye cici-tájékon), mint kellene. :roll: lehet h én már így maradok?! ha közel 15 hónapja ez így megy és nem szűnt meg, akkor már gondolom, nem is fog... lehet megkérdem Esztert... csak hát emiatt zavarja... :oops:

na, vmi megfejthetetlen okból tegnap f10kor ébredt reggel (soha ne szokott ilyen sokáig aludni) :shock: így a déli alvása is eltolódott, amikor indultunk, akkor a kocsiban aludt, mire odaértünk még szundizott, de nem akartam felkelteni (anyósom aszongya h nem rakjuk át inkább egy hordozható, gurítható vmibe az autósülésből? mondom, babakocsira gondol?! :shock: :roll: :lol: - bakker, annyira nem fogják fel h mennyire problémás az alvása! ha bmit csinálok vele vissza- és elaludna könnyen ill fel sem ébredne, akkor a franc se problémázna...), így párommal felváltva őriztük, de negyed órával a szertartás kezdete után, 1 óra alvást követően magától megébredt, így a nagy részén már teljes családi létszámban jelen voltunk :wink: :lol: vacsit kaptam nekem valót, de nem ettem túl sokat, mármint magamhoz képest, de elég volt. nagyszülők sétálgattak vele, amíg én ettem, egyébként meg bújócskáztunk a földig érő függönyök mögött, szaladgáltunk a füvön a kertben, megbámultuk közelről :!: :oops: a násznép nagy részét, tartó oszlopok mögött keringtünk, a rokon babákkal játszottunk, ilyesmik. anyósom: üljetek ám le nyugodtan! mondom: szted, ha gyerekem hajlandó lenne leülni, akkor szted én nem ülnék le?! :shock: :twisted: a végén táncoltunk Vikivel is, de akkor már elég álmos volt, úgyh 10kor eljöttünk. de azt mondom NAGYON jól bírta! :D kocsiban egy nyikk nélkül elaludt, pedig előtte szoptattam és majdnem beszundizott és mondom de jó, csak beteszem az ülésbe és mehetünk - erre kb fél perccel a teljes elalvása előtt apósom benyit az autóba h keresnek... :shock: :evil: :evil: :evil: nagggyon eldurrant az agyam :oops: :oops: ki nem lesz nyűgös, ha félálomból felzavarják?! és Viki szuper ügyes volt, meg se nyikkant, nézegetett még 5-10 percig az ülésben és aztán csendben bealudt. amikor itthon megpróbáltam kioperálni az ülésből, sajna felébredt, de gyorsan és csendben felhoztam, levetkőztettem és cicire tettem - így visszaaludt. éjfélkor tettem le az ágyába.
Vendég
 


Doo, örülök, hogy ilyen jól sikerült és így elég jó ideig tudtatok maradni! :D
Valamelyik nap írtam, nálunk is "majd alszik a babakocsiban" típusú mondatokat mondtak :shock: :shock: mintha nem ismernék. :roll:
Remélem a szombat nálunk is hasonlóan alakul majd :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Doo, az hogy eldurrant az agyad nálad mi jelent? Szóvá is tetted vagy magadban főttél??

Éjjel Zita jól aludt, este kapott nurofent meg bekentem a duci ínyét.

Kép
ági_bp
 
 


hát nem csak magamban főttem :roll: :oops: puffogtam h ezt nem hiszem el, már majdnem elaludt, erre felébreszti...! :evil: na erre a család meg: biztos h nem akart rosszat. :shock: :? az világos, de akkor is!!! :evil: szal ez még olaj volt a tűzre :roll: :oops:

tegnap Viki is addig túrkált a szájában, míg nemcsak nyálas lett a keze, de véres is :shock: de nem tűnt úgy h megviselte, szerencsére. 3 rágót már tutira látok, vagyis az már nem nagy művészet észrevenni, mert eléggé kint vannak, de felülre nem sikerült bepillantanom.

zölbabfőzit készítettem, de hát nem sok íze lett. kapor az igen, de egyébként nem egy nagy durranás. kivi vagyok, Viki mit szól majd hozzá :roll: ti hogy főztök zöldbabot? én most csináltam először :oops:
Vendég
 


Doo, zöldbab: beleteszem a forrásban lévő vízbe a zöldbabot, só, bors, összevágott fokhagyma, egy leveskocka (mostanában bio-t használok) kapor. Így megfő aztán behabarom, tej, tejföllel. (és persze liszt) Zitának még nem így csinálom, csak magunknak.

Kép
ági_bp
 
 


Doo, én mostanában a Kismama babakonyhája receptje alapján csinálom a zöldbabfőzit. Mindnyájan szeretjük. :D
Olajon vöröshagymát és fokhagymát kell futtatni, bele a husi, kb. 5 perc párolás, aztán zöldbab és krumpli kerül bele és persze só. A sűrítés lehetne tejföl+liszt is, de én rizstejjel és burgonyapehellyel szoktam.

Én is örülök, hogy ilyen jól sikerült az esküvő.
Puffogást megértem, én sem szoktam tudni megállni szó nélkül az ilyesmiket. :oops:

Hajni, Hanga hogy van? Reméljük már nem lázas.
mary74
 
 


Köszi mindenkinek a jókívánságokat és az érdeklődést. Hangi 3. napja lázas, tegnap éjjel már mellettem aludt a nagyágyba, mert már nem volt energiám felpattani annyiszor hozzá. Még sosem aludt el a nagyágyban, csak egyszer de az is már majdnem reggel volt. Most meg 2-kor nagyon meleg és nyűgös volt, úgyhogy kapott szirupot és összebújtunk. Annyira édes volt, úgy aludt el, hogy szorította a nyakamat és hozzámdugta a fejét. És kijött újra az ekcémája is, most nagyobb mint a múltkor. A legutóbb is egy lázas állapot után lett ekcémás.

Doo, örülök a jól sikerült hétvégének. Az sül el a legjobban amitől a a leginkább tart az ember. Így legyen ez Nálatok az oltással is. Én erre egyáltalán nem számítottam, hogy ilyen beteg lesz. És persze a legrosszabkor alig voltam vele. :(
Megyek pakolni, dobozokból élünk, tiszta feszültek vagyunk ettől mindketten, semmit nem találunk. Meg egyáltalán mostanában valahogy semmi nem jól sül el. Inkább megyek mielőtt panaszkodni kezdek. A baglyoknak jó éjt, a pacsirtáknak szép napot! :D

Ja, kicsit magamra vettem mikor a ritka nevet adó szülőket kritizáltátok. :( Én nem hiszem hogy ez "sport", egyszerűen csak ennél a névnél szólalt meg az a bizonyos belső hang.
Vendég
 


Hajni, szegények... :( sztem jobb, ha kipanaszkodja magát az ember. napközben is nyügi Hangi? továbbra is "csak" a láz? magas? Vikit az eddigi hőemik nem viselték meg, magas láza még nem volt. egy ismerős csaj azt mesélte h az ő gyereke olyan nyűgös volt az oltás után egy héttel h már azt mondta, kiteszi a lépcsőházba - utána jött rá h az oltástól lehet...

de aranyos vagy h írtad ezt a ritka neves dolgot :lol: nem érzem úgy h a Hanga név a sportból választott ritka nevek közé sorolható lenne (ha ezt gondolnám, mélyen hallgattam volna és nem hozok ilyesmit szóba... :wink: ). viszont úgy hallom h egyre többen nyújtanak be kérelmet h eddig még nem anyakönyvezhető neveket adhassanak a gyereküknek, sokszor a magyar nyelvtől idegen írásmóddal. ld Jennifer, meg ilyenek. egyébként én megértem a ritka nevet választókat is sok szempontból, csak akkor nem, amikor a gyereknek CSAK azért h ritka neve legyen, vmi olyat adnak, amivel nem veszik figyelembe h hülye helyzetbe hozzák a szerencsétlent. persze, ez nem csak ritka névre igaz - lehet olyan gyakori keresztnév-vezetéknév kombináció, ami elég idétlen (ld pl Végh Béla és társai) úgyh ha megbántottalak volna, bocsi. sztem félreértés a dolog. Hanga sztem szép név (már korábban is mondtam), ha meg nem akarod h TÚL ritka legyen, majd a következő gyerekemnek azt adom én is!! :wink: :lol: 8) (én lányt rendelnék most már másodjára is. pedig elsőre mindegy volt.)

Ági, vhogy így csináltam én is, csak rizstejjel és keményítővel habartam.
Mary, én is olvastam a kismamásat, lehet h legközelebb én is kipróbizom, de most se húst olvasztani, se kruplit pucolni nem volt időm/kedvem. :roll: :oops:
Viki azért evett egy picit a babokból, úgyh a mai zöldségadag kipipálva :wink:

szégyen-gyalázat, de ma a meggyet kicsit belefőztem a tejbedarájába és meg is cukroztam. úgy vettem észre h túl savanyú neki és nyersen mindig kiköpte... :? tegnap kicsit megcukiztam és ette. nem szeretek semmilyen gyümit megcukrozni, de most úgy voltam vele h annyira nem eszi a gyümölcsöket mostanában, az meg tiszta vicc lenne, ha szezonban kezdenék el bébiételes gyümi desszerteket adni :roll: :oops: úgyh inkább ez...

ő is folyton lehúzgálja a pelusait: simán kibontja és nézegeti, mi van bent :roll: :lol: ma pucéron rohangált és kis idő múltán volt módom megpillantani egy kis kakkert a fürdőszoba szőnyegen... :shock: :lol: végig attól tartottam h összepisil vmit, de arra már nem számítottam h fürcsi előtt nyom egy barnát :shock: szerencsére, teljesen normál állagú, könnyen összeszedhető formátumú példány volt :roll: :wink: :lol:
Vendég
 


Hajni, már anyudéknál vagytok?
Vendég
 


Még azt akartam leírni, hogy tényleg kár, minden gyerekkel kapcsolatos témában előre tervezni. Pl. Doo eskije is tök jól sült el, pedig hogy félt tőle. Én azon agyaltam napokig hol legyen az ágya, de szinte mindegy, mert csak kézben alszik el, úgy tudom letenni. Ha egyen nyekken megyek, így szinte mindegy hogy egy szoba vagy szomdéd, ott vagyok. És még az sem biztos hogy hajnalban nem fog megint az ágyamba kikötni. Ha ébren teszem le sír amikor kijövök a szobából, Őrá ez nem volt jellemző. És mikor leesett a cumija, elkezdte at ujját szopni. Totális regresszó!!! Én a depi szélén, tök jó.
Amúgy nappal jól érzi magát.
Vendég
 


Szia Doo! Ez aranyos volt, lehet Viki- tesó Hanga :lol: . Még utoljára erről a ritka név témáról: én azért szerettem volna olyan nevet, akit még nem ismerek, mert az ember hajlamos tárasítani egy természettel. És én a tíz év alatt annyi gyereket megismertem hogy alig volt név, akiről ne XY jutott volna eszembe. Én azt szerettem volna hogy arról a névről Ő jusson eszembe.

igen, ez már a második éjszakánk itt anyuéknak. Elég tapintatosak, leköltöztek a földszintre ÉS még akkor sem jött fel mikor az éjjel sírt Hangni. :lol: Igaz, mikor lementem kanálért a sziruphoz, kikukkantottt hogy mi van. :wink:

Láz 38 körüli, ennél magasabb nem volt. Nem nyűgös miatta, csak este, de akkor is inkább a fáradságtól sztem. Plussz úgy érzem mostmár haza akar menni. Régi haza. :?
Vendég
 


Doo, elmentél? :( Biztos felébredt Viktória királylány. Mindegy kicsit beszélgek magammal. Akkor panaszkodom, mert Doo erre biztatott. :lol: Iszonyatosan nagy meló volt a költözés, az összes csomagolást szinte egyedül csináltam, Hangibébi mellett. Szombat délelőtt már jött Anyu segíteni, de csak a kamra kiürítése fél nap volt. Pedig 1 nm. sincs. Vasárnap már muszáj volt magválni szívem csücskétől, de így is este 8 kor mentem el és nem voltam kész. Közben persze jöttek a költöztetők, minden bútort elvittek, de még elég nagy rumli maradt ott. Még a ma délelőttöm is ráment, reggel ünnepélyesen átadtuk a kulcsokat aztán visszakértem hogy én még nem vagyok kész. :roll:
A ház nem halad a burkolónk egy nagy idióta, már mindenki rajtuk a röhög hogy nem küldtük el a fenébe. De Iminek a jóságos szíve.... Ráadásul most elutazott, most próbálunk olyat keresni aki átvesz egy félkész munkát. :evil:
A szobák már az emeleten ki vannak festve, tök szép, csak hogy jót is írjak.
Vendég
 


hát ha sehol senki, nem untatom magamat itt tovább.
Vendég
 


szia Hajni!
Nagyon sajnállom szegény bébit, és Téged is. Ha minden nélkül, csak beteg a gyerek, az is stressz illetve, ha minden nélkül simán költözik a család az is stressz, a lakás felújítás meg k..va nagy stressz. Nekem csak külön-külön volt meg, és eléggé ki voltam, szóval PANASZKODJ, sztem kiabálj, majd nyugodj meg és gondolj arra, hogy minden jobb lesz eccer :lol:
megyek próbálok aludni, mert múlt éjjel vagy 4-5 órát sikerült és holnap magyünk haza :cry: :cry:
puszilok mindenkit :lol: és köszi a gratulákat (csak Ti tudjáktok, psszt!)
kpetro78
 
 


Sziasztok!

Egesz hetvegen rohangaltunk ide-oda, voltunk szombaton Balatonfoldvaron egy bababuliban (Bercellel kettecsken, Oliver dolgozott) vasarnap delutan bogracsozni egy ismerosunknel, nagyon elfaradtam... ma Bercel extra nyugos volt, nem jutottam gep ele... :roll:

Kata: GRATULALOK!! :) Ugy orultem amikor az elobb olvastam a nagy hirt!!!!!!!! :) Kicsit irigykedek is, de csak kicsit... :lol: Lassan mi is nekiallunk a teso-gyartasnak habar estere mindig dogfaradtak vagyunk, hogy lesz ebbol gyerek?!?! :oops: :lol:

Hajni: szegeny Hanga, a laz olyan levertte tud tenni... :( Kuldjuk a gyogypuszikat... Szerintem tok ugyi vagy, hogy Hanga mellett ossze tudtal pakolni meg minden... en nemtom hogy csinaltam volna... le a kalappal! :)

Bercel laba lassan ugyan, de javulgat. Most mar maszik, de meg furan tartja a bal labat, ulni is maskepp ul mint szokott... es nem terhel ra a bal labara ha felall... en nem eroltetem hogy alldigaljon, de o neha felall, es megprobal elindulni, de lep kettot bicegve, es osszecsuklik a laba, vagy mielott osszeesne gyorsan leul... :( Holnap lesz egy hete, hogy elesett... Hajni, ez normalis?? :(
Agi: toled meg azt akartam kerdezni, hogy ha akar menni igy bicegve par lepest, azt hagyjam neki????????? nem erolteti meg a labat? vagy majd o tudja, hogy mit bir es mit nem?

Nagyon kivagyok lelkileg, egy baratunk ferje meghalt tegnap buvarkodas kozben, megfulladt... 33 eves volt, a lanya 5 eves... :(:(:( Teljesen padlora kuldott a hir, annyira felfoghatatlan... fiatal, eleteros ferfi... :( A baranom magyar, a srac amerikai volt, kinn eltek mar 9 eve az USA-ban, most nem tudom mi lesz veluk, lehet hogy hazakoltoznek...

Doo: milyen kis ugyes volt Viko az eskuvon! En tudtam elore... :)

Na megyek, muszaj aludnom...

jok legyetek!

zetus8
 
 


bocs Hajni, tényleg elmentem - de ha láttam volna kiírva a neved, akkor maradok ám! :roll: :wink: :( szerencsére nem ébredés volt, csak meggyet magoztam. holnap van anyum szülinapja és kipróbálom az almatortát meggyel :lol: 8)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: