Új privát üzeneted érkezett!

húúúú!de szupiiii nevek!na és a Virág?az már fergeteges :D
akár fiu akár lány a kispocilako gyönyörü neve lesz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág
Jobbulást Nimródnak, gyógyuljon meg hamar!
Te hogy vagy? Most hogy nem koncentráltok a babára újra nekifutsz valami melót keresni, vagy fellendíted a körmös munkát?

Csimpi
Nem baj, ha nagy a pocakod lényeg az minden rendben legyen a kis lakójával. :)
Gatula a jó eredményhez!
Nagyon ügyesek vagytok, hogy már ilyen korán van fiú és lánynevetek is. Nálunk ez nem ment ilyen simán.

Rimar
Ha jól esett akkor egészségedre a reggelit! :D
A babaholmik vételét tényleg nem szabad elkapkodni, mert jó nagy árkülönbségek vannak. Különben is még bőven van idő nem? Szét kell nézni alaposan és nem kell minden amit az elején ajálngatni szoktak. Csak nézelődj és válogass nyugodtan. :D

Megvan a terheléses cukros vérvétel eredménye és minden adat nagyon jó. A vasam is , így hála az égnek nem kell semmit szednem rá. Csak tudnám akkor mitől esek be az ágyba esténként.
Jaj lányok nálatok is foci őrület van. Nálunk igen apa és fia együtt sasolják a meccseket. Dávid arra alszik el. Még alig múlt 2 éves és már most focit akar, mi lesz később. Ha a pocaklakót is így meghülyítik akkor én nem tudom mi lesz tiszta férfi uralom.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak olvasó üzemmódban.
Most, hogy a pé felé értem egyre nehezebb a nem koncentrálás. Tegnap kicsit összezörrentünk a párommal, nem veszélyes csak este nem volt hozzám kedve, pedig ki akartam engesztelni. Én voltam a hülye, de hiába kértem bocsánatot... Erre elsírtam magam... Megkérdezte, hogy most van- e pé, erre én mondtam neki elképzelhető, mindenképp szerettem volna együtt lenni vele, dehát nem lett belőle semmi. :cry:
Mindegy, talán majd ma. Nagyon nehéz nem gondolni rá... Még napközben csak megy, mert dolgozom, de este... nagyon nehéz... Nem tudom mi lesz, ha ez a hónap se jön össze. Főleg, hogy a sógórnőm is telebeszélte a fejem, hogy mindkét gyereke teliholdkor sikerült. Tegnap mentem fel a gyereket megnézni elaludt-e, hát szemebe világított a gyönyörű majdnem narancssárgán világító holdacska és teljesen teli volt. Még nagyobb volt a csalódás...
Már nem tudom kínomban mit csináljak magammal... :cry:
Ja, és most nem is éreztem ,hogy lenne pé-m. Lehet nem is volt. Szombaton délután egy kicsit éreztem a hasam, de talán fél óráig tartott a fájdalom és elmúlt. Ennyi......

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

 
 

Sziasztok!

A babakocsit egy barátnőm adja el, mert ők már vettek, mire kapták ezt. A babakocsi még új.
Amúgy nagyon jól néz ki, rakok fel képeket is.

Nekünk van babakocsink, nem akarunk újat venni.:)

Kép
Kép

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Szia Csimpi!

Nagy dologba vágtok ti is..még mi sem tudjuk mire is válalkoztunk.

Sziszi.

Sziasztok!

Aki költözne és kellenek ötletek, írjon nyugodtan privit.:)

Sziszike. Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás, sajnos nem tudtam mindent visszaolvasni!

Most fejeztük be az első napi emelt szintű töri szóbeliztetést, egész jól bírtam/bírtuk reggel fél nyolctól! :P A baba nagyon rendes volt, nem "hajtott el" másfél óránként pisilni!
Tuti, hogy egy csomó dolgot megérez, ami velem történik (nyilván változik az adrenalin- és a vércukorszintem), mert amikor az egyik diák ma azt mondta, hogy Sztálin halála után Lenin került hatalomra a SzU-ban, egy óriást rúgott! :P (Egyébként is nagyon nyüzsgött, ha a felelők össze-vissza beszéltek...)

Várom már a talit!

Puszi mindenkinek:

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica :) ari a pici, kiszseni lesz..biztos ő súg neked. :)
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok:)

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje, szuper jó idő is volt hozzá:)

Cupicica:)
Hát ezek a diákok már csak ilyenek.....érdekeseket mondanak néha:) :lol:
Rendesen viselkedett bébikéd, hogy hagyott azért odafigyelni is:)
Hogy érzed magad?
Már vághatjuk lassan a centit :lol:

Kicsi:)
Néha én is érzem így, hogy jajjj, mindjárt becsurran....néha akkorát nyom a hólyagomon, hogy még fáj is.
A matatás nem akar szűnni....néha oda is nyúlok, hogy nehogy kidugja a kezét :lol:

Anita!
Sajnálom, hogy így alakult az este.... :(
Meglátod, nem is akkor fog összejönni, amikor kiszámolod, hanem majd egy spontán együttléttől.....amikor csak egymást akarjátok....olyankor is van pete-kiszabadulás....a nagy örömtől :oops:

Zsuzsa!
Nálunk is nagy focibuzulás van....Bálint sem különb az apjától, állandóan a focit nézi, ráadásul már az ágyneműjét is áthordja, ott fexik a tévé előtt, úgy alszik el.... :lol:
Kép

a másik, hogy mezt vesz fel a pizsamára, és úgy szurkol:
Kép

na jó, képekből elég mára:)

pusszantás mindenkinek
Ancsi
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Hála Isten tegnap minden rendben volt már, és este bepótoltuk az elmaradt megszeretgetést. Olyan jó volt, úgy nem szeretek haragba lenni vele, egyszerűen fáj, nagyon szeretem. És érzem, hogy ő is így van vele.
Ancsi: Nagyon ari a fiad, nálunk nincs foci mizzéria, a férjem se sport rajongó és én se. A tánc az más... :D Így nálunk nem nézi senki.
Most csak ennyire van időm, majd jövök még ha tudok.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így betolakodok, de szeretnék kérdezni:

ismeri valaki közületek dr.Hajdú Júlia docensnőt az 1.sz. női klinikán? Milyenek a tapasztalatok róla?
Ma állapították meg, hogy a babánk szíbrendellenességben szenved, és fel kell utaznunk pestre a doktornőhöz, hogy műthető lesz e miután megszületik, vagy esetleg el kell vetetni? :cry:
Az email címemre is írhattok: haga78@freemail.hu

nagyon köszönjük, ha segít valaki!!!
Vendég
 


Juci
Örülök, hogy minden oké Dudorral! :D
A pisilés nálam is ilyen. Ha Dáviddal du játszóra megyünk már inni is alig iszok, hogy ne legyen állandóan pisilős érzésem.
Tegnap összeettem mindent, dinnyét, borsót csak úgy feszült a pocim, és a kis drága erre jó nagy bokszmeccset rendezett, azt hittem kiszakad a hasam.

Ancsi
Látom tiszta őrület van nálatok is. :D
Még rajtunk is túltesztek. Tündériek a képek. :D

Anita
Végre jobb kedved van, ennek örülök. :)
Ne nézd a naptárat nem tesz jót. Csak szépen spontán amikor szeretnétek, hidd el a siker nem marad el. Tudom nehéz, de remélem sikerül, hogy ne gondolj rá.

Cupi
Milyen rendes az a bébi. :)
A végén még kiszól a pocakodból a butaságot mondó diákoknak és helyre teszi őket. :lol:

Haga
Sajnos nem ismerem a doktornőt és a klinikát sem, így nem tudok segíteni.
Borzasztóan szorítok, remélem nem olyan komoly a baj mint ahogy írod. Erőt és kitartást kívánok nektek az elkövetkező időre!
Az 1. sz. kilnika topikban hátha tudnak segíteni , bár gondolom már oda is írtál.
Az én fiam is két lyukkal a szívén született és minden megoldódott magától. ezzel nem azt szeretném mondani, hogynem kell utánna járni és izgulni csak nem biztos, hogy ennyire vészes a helyzet. A dokik szeretik egy kicsit ilyesztgetni az anyukákat.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyorsan jelentkezem, nincs nagyon időm mostanság írni:(. Holnap szabin leszünk, megyünk UH-ra, meg szülésznő találkozóra. Csütörtökön igyekszem beszámolni mindenről.

Jucikám, örök hála, megkaptam már ma a cd-ket!!! A babazenébe már bele is hallgattam, nagyon szuper lesz! Még egyszer nagyon-nagyon köszönöm!!!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Nagyon aranyos a fiad!
Köszönöm a kérdést, hála Istennek jól érzem magam, nincsen semmi gond! :P A plusz 10 kilót csak akkor érzem, amikor itt a suliban gyalog megyek fel a második-harmadik emeletre, ez már egy kicsit fárasztó... A sétatempóm is lelassult egy kicsit. :P

A mai napon nem voltak "gázos" feleletek, a baba is kevesebbet nyüzsgött, a szinte egész napos ülést viszont nehezebben viseltem, mint tegnap...

Tegnap este, mikor lefeküdtem, őkelme kb. 1 órás műsort rendezett, "hullámzott", rugdalózott, bokszolt, nagyokat nevettünk rajta a férjemmel. Bármelyik UFO-filmben megálltam volna a helyemet! :P

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok lányok!

Nem nagyon van ám időm irni a nagy felfordulásban... :(
Azért olvaslak benneteket, és örülök, hogy mindenki ilyen jól van!

...ne panaszkodjatok a pisilésre!! Szeretnék én úgy "bepisilni" mint ti a babuciktól!!! :)

Juci,
Irtam neked bentről mailt, hátha össze tudunk futni...

Haga,
irtam neked a mail cimedre a Hajdú Juliáról. Remélem megkapod! Hidd el az egyik legjobb orvoshoz kerültetek aki létezik!!!

Csajok, jelentkezek majd ha tudok, addig is vigyázzatok magatokra!

Mi meg még gyártunk ezerrel :) most indul el rendesen felfelé a hőm, reménykedem... Persze a ciklusom megint csúszik, már a 21.napon vagyok :twisted:

puszi mindenkinek!
csné
 
 


Na, végre van pár percem írni!

Juci, olyan jó, hogy itt vannak a cd-k, és a Rubint Réka tornája tényleg marha jó.

Ma voltam kismamatornán itt a Műv. Házban, de az igazság, hogy nekem ez olyan gyenge! Főleg nyújtás+nyújtás+nyújtás. Izommozgatást nagyon nem csinálunk. Ez a Rubint Réka torna pont nekem való, szerintem fogom csinálni. Lányok, van köztetek olyan, aki tornázott a terhesség alatt?

Látom, sokan vagyunk, akik ritkábban jelentkeznek.

Mesikém, hogy vagy? Annyira rég jelentkeztél. Néha nézz be hozzánk kérlek, legalább egy mondat erejéig!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Hajdú Júliáról csak hallottam, de jókat. :)
Haga:énis lyukasszívvel születtem és egyben vagyok.
Amikor a kórházban voltunk hugyúti fertőzéssel láttam ott egy babát, aki 6 féle szívrendellenessége született.:(
Él és élni is fog. Nagyon drukkolok mit mond a dokinő!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Ancsi!
A fiad igazi focirajongó, nagyon jók a képek :D

Ez a Rubint Réka torna engem is érdekel.Lehet hogy megpróbálom megszerezni, vagy kiírni valahonnan.

Haga!
Remélem tudtak neked segíteni és felvettétek a doktornővel a kapcsolatot!Sok erőt és kitartást kívánok!

rimar
rimar
 
 


Hétfőn voltunk dokinál.Lányok ez a doki valami hihetetlen jó figura!Este 8-ra kaptunk időpontot, de volt "egy kis" csúszás, és így fél 11-re jutottunk be.Már nekem volt lelkiismeretfurdalásom, hogy ilyenkor is melózik.Meg is kérdeztem, hogy nem fáradt?Azt mondta, hogy de fáradt, amúgy meg mindegy mert már 2 napja nem aludt és hajnalban lesz egy szülése is.És ennek ellenére vidám volt és mosolygós mintha épp akkor ébredt volna fel.Végig viccelődtünk, nagyon jó fej!Én nem tudom, honnan van ennyi energiája, de biztosan szereti a munkáját, mert ezt másképp így nem lehetne csinálni.
Egyszóval iszonyú mázlim van hogy rábukkantam!
Megvizsgált és megsaccolta, hogy számítsak egy 4 kiló közeli babára.Mert hogy 22 hetesen akkora, mint az átlag 24 hetesek.Már köldök fölött van a méhem és a baba majdnem 600 g.És mindezt vigyorogva közölte.Mondtam neki, hogy a doktor úr könnyen vigyorog ezen :) én meg majd győzzem világra hozni!

rimar
rimar
 
 


A baba minden időszakban mástempóban nő, ez még közel sem biztos, hogy 4 kilós baba lesz!:)

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Igen.Én is ezt mondom.Legalábbis remélem!Elég lenne egy 3,5 -ös is :D
De láttam az arcán a dokinak hogy olyan jólesik neki ezen vigyorogni.Szóval ezen is jókat viccelődtünk.Ő rajtam nevetett, hogy sokallom a 4 kg-t, én meg rajat, hogy mennyire élvezi hogy szivat. :D

rimar
rimar
 
 


Hol vagytok lányok?

Most jöttem el a védőnőtől.Újabb fél kiló plussz került rám :) Ez azt jelenti, hogy a terhességem kezdetétől 3 kilót szedtem magamra idáig.Ez az 5 és fél hónaphoz azért jó, nem?A későbbiekben vigyázni kell, hogy ne szaladjon meg.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok,

Látom ma nem volt túl nagy nyüzsi!

Rimar,
nagyon ügyi vagy a hízás terén! Csak igy tovább,de azért ne vonj meg magadtól semmi! :)

Juci,
mázlista vagy ám foci terén. Nekem Karcsi mindig nézi, alig lehet elcsábítani :oops: a tévé elől egy kis hancurra! :lol:
Annyit tudok neked segíteni a feltöltésben, hogy vagy "mentés másként"-ben be tudod állítani hogy a formátum jpg legyen, vagy én másik estben be szoktam másolni "Kellékek/Pain"-be és akkor bit formátumba mented el.
Ha nem sikerül, akkor ha átküldöd nekem az itthoni mailre, akkor megpróbálom neked más formátumra átirni!
Tali?

Koda,
hiányzol ám közülünk! :?

Képzeljétek, irom ugye a hőmet a fertilitybe és jelölt ebben a hónapban pé-t!!! (múlt hóban nem :( )
Felrakom nektek, ha nem baj... Mosmár csak a drukkok kellenének nagyon!
Kép

Mesi merre van? Minden rendben van vele?

puszi mindenkinek!
csné
 
 


Sziasztok Lányok!

Na én is előkerültem :D

Képzeljétek, dolgozó nő lettem újra. ma voltam előszőr. Hááááát nem egyszerű dolog. Nincs aki betanítson, mert kórházban van és még otthon lesz egy ideig. Próbálnak segíteni, de a többiek sem tudnak sokat a bérr meg a TB-ről. Mert most a bérügyön van üres hely, meg oda kellene besegítenem. Csakhogy én anyagkönyvelő voltam.......Szóval érdekes volt a mai nap, de azért tudtak adni így is egy kis papírmunkát. Elücsörgök én ott 6 órában :lol:
Persze a nagyfőnök egyből azzal jött, hogy mik a terveim a jövőre nézve. Gondoltam magamban, ha én azt elmondanám, most repülnék......Úgyhogy csak annyit mondtam, hogy dolgozni akarok most.
De van internetem, meg leveleőz is, így tudlak benneteket is olvasni :)

Ági:)
Szuper a görbéd!
sajna nekünk is nehezen megy az időre való együttlét, de Gabi nagyon könnyen kezelhető ember, megérti. Bár voltak vitáink emiatt.....
Ez az én görbém, kíváncsi vagyok, lesz e- valami belőle:

Kép

Rimar:)
Tényleg keveset híztál! Ügyi vagy, bár lesz még pár kiló, arra készülj fel. De teljesen jó ütemben hízol!

Juci:)
Szerencsére a víztől nincs bajunk, (kop-kop-kop) de szénsavmentes vízzel főzünk, azt isszuk......
Marci holnap megy bölcsibe, bár a doki nem engedi. De mivel dolgozok, nincs aki vigyázzon rá. ma anyósom kivett egy nap szabit, így ő volt vele. De nem lehet egész héten otthon Marcival.

Titi:)
Én kismama tornát csináltam kb. a 7. hónapig. Onnantól viszont abbahagytam. Már nem is bírtam nagyon :lol: Örültem, ha ülni bírok, nem hogy mozogni :lol:

Gyöngyi!!!!!!
merre vagy?

Mesi!
Te????

Anita:)
Egy nagy kalappal nektek erre a hónapra!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Juci,
de édi ez a Malackás! Hol találtad??? :?: :?: :?:
Dudor mint malacka??? :lol:
A neved alá már könnyebb lesz betenni! :)
Örülök, hogy segíthettem!


Koda,
ez a görbe még nagyon jó lehet ebben a hónapban! Drukkolok!
Jó lenne ha mind a négyünknek (ugye?) sikerülne ebben a hónapban!!! :roll:
Jó munkát neked holnapra is! Aztán ne dolgozz sokat, mert nekem is csak a seggem nő a sok üléstől! :) Gyerünk minél hamarabb szülni! :wink:

Haga,
mi a helyzet a babáddal? Nem irtál tegnap vissza semmit! Megkaptad a levelemet?

puszi,
Ági
csné
 
 


Juci:)
A munkával nincs is semmi bajom, csak épp 4 éve nem voltam emberek között. Vagy ha voltam, akkor anyukák között, ahol nem volt más téma, mint a kakás pelenka, a büfizés, a szobatisztaság :)
Itt meg senkit sem érdekel, hogy gyerekem van. Csak egy munkaerő vagyok, akinek dolgoznia kell. Teljesen más, mint régen volt. Igaz én is más voltam.

Ági:)
Hát nagyon kíváncsi vagyok a görbémre. Igaz ennél kevesebbre már nem mehet :) Így csak fölfelé indulhat, vagy kb. marad ezen a szinten. Már csak kíváncsíságból is méregetem.
Apának ma be volt ígérve egy csábítás, de annyira felizgatta a dolog, hogy elaludt a tévén a másik szobába :lol: Pedig ma kellett volna együtt lennünk......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!!
Egy gyors bekukkantás, és elköszönés erejéig jöttem..... :( :( :(

Tegnap voltam dokinál, és sajnos tovább nyíltam, a méhszáj értékem: 2110! ami azt jelenti, hogy a méhnyak tovább engedett....így ma be kell vonulnom a kórházba, (doki: azonnal befelé, húzzunk még ki pár hetet!!) és érzéseim szerint már csak gyerkőccel térhetek haza :(
Szegény kis Buckómmal együtt sírtunk tegnap este, "Anya, ne hagyj itt egyedül!", azt hittem a szívem megszakad.

Lányok, hogy fogom ezt kibírni????? Még két hónap van hátra!!!!


Még elviszem Bálintot oviba, aztán irány....

Lányok, ha nem tudok jönni netre - valószínű - akkor megfűzöm apát, írjon nektek!

Addig legyetek jók, vigyázzatok magatokra, bébikre és nagybébikre,

millió pusszantás mindenkinek,
Ancsi

Kép
régiancsi
 
 


Ancsi!
Szegénykém!Sajnálom, hogy így alakult, de talán az a jó benne hogy észrevettétek időben és így tudtok ellene tenni.Biztosan nehéz lesz,főleg, ha feküdnöd kell, de sajna ezt ki kell bírni.És innentől végig bent kell maradnod a kórházban?Vagy azért hazajöhetsz néha?Kitartást és nagyon sok erőt kívánok nektek."Beszélgess" sokat a bébivel, hogy még legyen ügyes egy kicsit és ne akarjon ilyen korán kijönni
:)
Apa meg biztosan nagyon ügyes lesz, és a kisfiadnak nem is fog feltűnni, hogy nem vagy otthon.Ugye, Apa? :)

rimar
rimar
 
 


Koda!
A címed ugye nem változott?Elküldted nekem egyszer, de már olyan régen volt :oops: hogy gondoltam, megkérdezem.Biztos ami biztos.
A munkába biztosan hamar belejössz.Egy kis "levegőváltozás" jót is tesz.Lehet, hogy ha a hangsúly már nem annyira a babaprojekten lesz, akkor hamarabb sikerül :D A főnököd meg idegrohamot kap, ha a jövő hónapban bejelented, hogy bocsi de baba lesz :lol:

Csné!
Megy a drukk!DRUKK DRUKK DRUKK!

rimar
rimar
 
 


Ancsikám,
ÉN is átéltem, amit most Te. Fiam, nem fogta fel először, de aztán sajna igen. Nem lehet majd megbeszélni Doki bácsival, hogy néha délután elmehess velük játszótérre, vagy valahova. Viszont tudomásul kell venni, hogy most a Pocaklakó mindenek előtt:(:(:( NAgyon nagyon sajnálom, de hidd el, így lesz a legjobb. még bírjon ki babóka legalább egy hónapot odabent...

És tényleg várjuk majd Apa jelentkezését a hírekkel!!!!!!!!!!

Koda,
Végre feladtam ma. De ne röhögj nagyon, hogy miben küldtem el. itt volt az orrom előtt, és nem jöttem rá, hogy ez a doboz is teljesen jó lesz... És tényleg nem kell az orrára kötni a dolgot a főnöködnek. Lesz legalább egy TB guru köztünk és tudunk majd kérdezni...:):):)

Rimar,
tök jó, hogy ilyen dokid van.

Sziszi,
akkor néha Zsoltjainkat összeeresztjük.

Lányok, nincs több időm, holnap államvizsga:):):) már be vagyok parázva, de miért azt nem tudom.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!

akik hiányoltak, azoknak köszi.

Ági!
Tuti a görbéd, de szerintem korábban volt a péd. Én speciel a 13-14.napra tenném, és a 19.cn nekem mintha beágyazódási esésnek tűnne. Nagyon-nagyon drukkolok nektek!

Ancsi!
Ne félj, nem lesz gond. Zsoltival én is kórházban voltam a kiírás előttől 6 héttel, nekem is azt mondták, hogy bármikor szülhetek. Mégis túlhordtam a drágát. Neked is drukkolok, hogy minden rendben legyen, és ha egy picivel korábban is jön a baba, egészséges legyen!

Koda!
Neked drukk, hogy legyen baba!

Lányok!
Én egyébként elköszönni jöttem (szintén). Többet nem fogok jönni, most nem tenne jót a lelkemnek. A picim ugyanis a 11. héten meghalt. A múlt héten műtöttek. Könnyebb lesz, ha nem foglalkozom most a babatémával, így inkább nem jövök, megpróbálom mással lefoglalni magam.
Mindenkinek boldog babavárást (babásodást), és gyönyörű szép egészséges babákat, könnyű szülést stb. kívánok.

Titi!
Az email címedre át fogom küldeni a táblát, ha gondolod, csináld tovább!

Sziasztok!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!
Nagyon sajnálom, ami veled történt!És legyen erőd túltenni magad ezen, hogy mihamarabb babád lehessen!Sok sok erőt és kitartást kívánok!Meg egészséget és minden jót!Azért remélem, nem tűnsz el végleg, várunk szeretettel!Gyere mihamarabb!Végül is ez a te fórumod!Nagyon drukkolok neked, na francba, már sírok...
Azért néha nézz be hozzánk!

rimar
rimar
 
 


Mesi!

Nem is tudom mit mondjak,nagyon nagyon sajnalom ,de remelem hogy hamarosan visszatersz hozzank!

Agi!

Mennek a drukkok! :P

Ancsi!

Neked is,nehez lesz biztosan de jobb lesz a korhazban,pihengess,beszelgess babocaval....hogy ne siessen meg annyira.Kell meg neki egy kis ido! :)

Koda!

Elhiszem hogy nehez,de mint Rimar is irta,lehet,hogy jot fog tenni neked es piff paff osszejon a baba!Jo munkat! :wink:

Rimar!

Hat te nagyon ugyes vagy,en 5.5 kgnal tartok,dehat ez van,a lenyeg hogy a baba fejlodjon,nojon. :)


Voltam en is dokinal kedden,ma vagyunk mar 20 hetesek masaallah. Nem akarta nagyon megmutatni az arcocskajat,mindig odatette a kezet,de nagyon jo volt latni. :)
Az viszont tuti hogy kisfiunk lesz!!!!

AMugy hihetetlne hogy hogy telnek a napok.Ma merges lettem,mert a badogosok kb. 50szer igertek meg hogy jonnek kijavitani a csatornat,es ma se jottek,holott jobb ido nem is lehetne ehhez a munkahoz.
Hiaba garancialis a javitas,ha egyszeruen nem hajlandoak jonni,mar nagyon unom.

Megyek is bevasarolni+piacra is kellene menni.Mindjart itt a hetvege,holnap anyukam itt alszik,(pizsama parti),hetvegen meg nala fogunk lomtalanitani a hugommal egyutt.

Mindenkinek szep napot! 8) 8) 8)
momo35
 
 


Ez nem lehet igaz! Ilyen szomorú hírre jönni?!

Mesikém, annyira reméltem, hogy nincs semmi gond, és nem amiatt nem jösz! Egyszerűen hihetetlen, ami Veled történt, szívből sajnálom! Nem tudom, mit lehet ilyenkor írni, erre nincsenek szavak, hatalmas fájdalmadban mindnyájan osztozunk!

Én egyetlen egy dologgal tudtam volna magam megnyugtatni, ha bekövetkezett volna a legrosszabb... az ÉLET így akarta, és ez a baba érdeke volt. Ezek szerint biztosan mégiscsak hatással volt rá a kezelésed. Mesi, ha ez segít, nyugtasd magad azzal, hogy jobb még most, mintha megszületett volna betegen. Istenem, miket írok? De valahogy én így gondolom.

Bízom benne, hogy hamarosan, mint nagyon boldog anyukáról hallunk rólad, nagyon várunk vissza! Nagyon jó egészséget, kitartást, és iszonyatos nagy lelkierőt kívánok Neked!

Lányok, én ezek után nem is tudok nagyon az én boldogságomról írni, inkább visszajövök később! :(
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mesi
Borzasztóan sajnálom, nem is tudom mit mondjak. :( :( :(
A sok gyógyszer és az előzmények volt az ok, mondtak valamit?
Egyszerűen nem hiszem le.
Nagyon sok erőt kívánok neked, hogy sikerüljön minnél hamarabb feldolgozni a történteket. Idővel jön egy újabb élet aki feledteti veled az egészet.
Bízom benne,ha esetleg lelkileg egy kicsit jobban leszel akkor néha néha jelentkezel.
Vigyázz magadra és Zsoltikára is!

Ancsi
Ez nem jó hír, de most a baba érdekében ez a leghelyesebb. Hétvégékre haza lehet menned? Talán akkor kicsit mindenkinek könnyebb. Minden esetre még egy hónapot húzzatok ki együtt, beszéld rá a pocaklakót neki még ott a helye.

Koda
Nem lehet könnyű visszaállni a gyerek után újra a dolgozós életbe. Én is tartok tőle nagyon, hogy fogom majd újra felvenni a tempót.
Legyél ügyes biztosan sikerülni fog beletanulni az új munkakörödbe. Az is lehet, hogy nem kell sokáig dolgoznod.
:lol:

Rimar
Jó fe lehet a dokid. :D

Ági
Egészen szép az a görbe! Mennek a drukkok! :D

Ma délután a munkahelyemre megyek ballagásra, mert meghívtak a 8. osok. Dávidot is viszem remélem jól fog viselkedni, mert mostanában nem erről híres. :cry:
Tegnap este megmértem magam és már 4 kg plusz van. Ez szerintem egészen jó így a 26 hét kezdetén, az és alkatomhoz viszonyítva.
Megyek, mert az ebéd a végén még odaég.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi,
eszembe nem jutott, hogy ezért nem jössz!!!! Tényleg azzal nyugtasd magad, a természet döntött így. Biztos nagy baj lehetett a picivel és jobb ez így. Tudom, ez most nem nyugtat meg:(:(:( Próbálj megnyugodni és ha a lelked úgy érzi akkor kezdjetek el újra dolgozni a babán. Azért remélem ugyan nem mostanában, de vissza jössz még közénk! NAgyon szeretlek Benneteket, úgyhogy légyszi-légyszi legyél erős!!!!!!!!!! Na, már bőgök is:(:(:( Megígérjük, hagyunk pihenni, nem fogunk hiányolni, csak ne köszönj el!!!!!!!!!!

Momo,
azért gratula a kukacoshoz:):):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Mesi:
Nagyon sajnálom a történteket, teljesen együtt tudok érezni veled. Aki nem tudja milyen elveszteni egy kis életet, az nem tudja mennyire is fájhat. :cry: Sajnos ezen én is keresztülmentem, és Te meg a többiek adtak nekem újra erőt, és nem adtam fel a dolgot. Tudom még friss a dolog, fel kell dolgozni. Tudom azt is, hogy nehéz ilyenkor idejönni, amikor más az örömhíretit mesélni, és te egyre elkeseredettebb vagy. Megértem. Tudom milyen érzés. Sírd ki magad, ha arra van szükséged, és ha úgy érzed, hogy hiányzunk, szeretettel visszavárunk téged. Addig, meg próbálj kicsit kikapcsolni, mással foglalkozni, nekem ez segített. A férjem is nagyon mellettem állt. Az orvos javasolta, hogy a meglévő gyerekembe próbáljam azt a szeretet átadni, amit az új életbe akartam önteni. Így a fiam nagyon sokat segített túllépni a krízisen., és hidd el mire letelik a 3 hónap kivárás, újra erős leszel és képes leszel újrakezdeni, mint én. :)
Nagyon sok pihenést és kitartást, erőt kívánok neked, és mielőbbi visszatérést. NE FELEJTS EL MINKET! :oops:
Sok puszi:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Na, kicsit összekapartam magam. Engem nagyon megviselnek az ilyesfajta emberi fájdalmak, főleg, ha az egy kedves ismerőssel történik.:(

Ancsi, látom, Neked sincsenek túl jó híreid. De jó, hogy így figyel a dokid, és észrevette, hogy így tágulsz. Nem tudom, milyen lehet ennyi időt a kórházban tölteni, biztosan nem kellemes, de tényleg a piciért próbálj kitartani! Remélem, a férjed jön majd mesélni a fejleményekről.

Koda, örülök, hogy sikerült visszamenned a munkahelyedre, remélem, nem kell azért túl sokáig dolgoznod!

Ági, szuper a görbéd, reméljük, termékeny hónap volt ez! Kíváncsiak várom az eredményt! :) Hátha az egy icipici kis bébike lesz!

Lányok, tegnap egész nap rohangáltunk a férjemmel, rengeteg mindent intéztünk. Hajnali 1/4 1-kor értünk haza reggeltől. (Persze ebben benne volt egy esti meccs is! :D )
Délután voltunk UH-n is, a férjem most látta először élesben a babát, nagy élmény volt neki is, láttam az arcán. Úgy néz ki, minden rendben van a picivel! És képzeljétek, legnagyobb megdöbbenésemre, KISLÁNY! Valahol persze nem bánom, lényeg, hogy egészséges legyen! Alig várom már, hogy el kezdhessem vásárolgatni azokat az édes kis rózsaszínű ruhácskákat! Csak aztán nehogy meglepődjek, amikor megszületik. :)

Voltunk szülőszoba látogatáson is, a szülésznőnk egyszerűen fantasztikus! Mérhetetlenül kedves, türelmes, mosolygós, segítőkész, szerintem nagyon jól döntöttem.

Lányok, Titieket a doki a havi vizsgálat alkalmával mindig megvizsgál? Mert engem eddig még nem nézett meg odalentről. Vagy az csak később történik?

Momo, én is beléptem ma a 20. hétbe! :) Tiszta jó, hogy egy időpontban vagyunk! :)

Bufo, 4 kg plusz a 26. hétig?! :) Ez fantasztikus! Hallottad, én 7 kg-nál járok a 20. hétnél! :( Csak ne ilyen tempóban haladjunk tovább! :(

Rimar, akkor nagyon poénos kedvében volt a dokid! :) 4 kg-s bébike?! Tyűha! Persze, ez majd úgyis csak akkor derül ki, amikor megszületik. És rákérdeztél a szülésznőre?
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek, aki írt, még csak most kerültem gép közelbe.
Tegnap voltunk a docensnőnél, nagyon rendes, nagyon alapos, csak jókat tudok róla mondani.
Sajnos több, bonyolult, összetett szívfejlődési rendellenességet állapított meg, megy nem műthető.
Emiatt a terhességet meg kell szakítani, (meg kell szülnöm 1-2héten belül), mert a baba életképtelen lenne.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Titi!
Igen, engem minden alkalommal megvizsgál.Havonta megyek ugye és ez szinte rutin.Nem vagyok oda érte, de a baba érdeke, hogy minden rendben legyen.Mondjuk ő elég alapos doki, nem hiszem hogy kihagyná.
A dokitól kérdeztem meg hogy ajánl-e szülésznőt?És Nyulas Jolánt ajánlotta.Fel is hívtam, és nagyon kedves volt.Megköszönte, hogy rá gondoltam, és tényleg nagyon szimpi volt nekem.Mondta, hogy bármikor hívhatom ill. találkozhatunk, ha akarok.Ha nincs semmi gondom, akkor az augusztust javasolta, mert még nagyon időben vagyunk.Mondtam neki, hogy nekem elég, ha augusztusban találkozunk személyesen.Akkor beszélgetünk és megmutatja a kórházat.
Mondjuk mi azelőtt beugrunk a kórházba, mert kíváncsiak vagyunk.

rimar
rimar
 
 


Lányok,
én ezt nem hiszem el!!!!!!! akár hányszor benézek ma, csak rossz-rossz-rossz!!!

Haga,
legyél nagyon erős. Ha van hozzá erőd, próbálj meg elbúcsúzni a babától majd. NAgyon sok erőt kívánok Nektek tényleg. Legyél erős kérlek!!!!!!!!!! Amint lehet kívánom legyen újra pocaklakó!!!

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Haga!
Istenem, micsoda nap ez!Ennyi rossz hírt!!!Nagyon sajnálom!Szörnyű lehet neked!Nem tudom,a természet miért csinál ilyet?Borzasztó lehet, nem tudom, én kibírnám-e?Nagyon sok erőre lesz szükséged!Kitartás!Ide bármikor jöhetsz, ha úgy érzed, hogy segítséget jelenthetünk!

rimar
rimar
 
 


Jézusom, Haga!

Tényleg, ennyi rossz hírt egy napra! Szívből sajnálom, ez szörnyű lehet! Hogy lehet ezt túlélni? Istenem! Légy erős, mi Veled vagyunk!
titi_27
 
 


sziasztok!ilyen nincs!ma mindenkinek rossz hir!hu nem jutok szohoz alig birok irni annyira megrázott!

tücsi nem tudok mit mondani együtt érzek veled de sajnos ez nem sokat ér ilyenkor!lécci ha jobban leszel ami biztos idöbe telik gyerek vissza!addig is vigyázz magadra és sok puszi nektek!

ancsi ilyen nincs!wááá a barátnöm ugyanigy van mint te most és nem hisz nekem hogy dokihoz kéne mennie!dea lényeg neked most a kispocilako hogy éppségbe egészségbe szülessen meg!nagyfiu meg biztos érteni fogja miért kell most neked elmenni korházba hisz olyan kis okos!

haga nagyon sajnálom!szörnyü lehet most neked is!

miért van ez hogy akik a legjobban várják a babát azokkal történik ilyen?nem értem!

este jövök!addig talán lehiggadok!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, gyors körkérdés!

Aki volt táppénzen szülés előtt, és utána TGYÁS-on (azon gondolom mindenki), mennyi az átfutási idő? Értem ezalatt, hogy novembertől volnék TGYÁS-on, szerintetek mikor fogok abból először pénzt látni? Azelőtt 2 hónapra tervezem a betegállományt (ha az orvos is engedélyezi), utána a táppénz kifizetésére meddig kell várni? Van ezzel kapcsolatosan valakinek tapasztalata?
titi_27
 
 


Titi,
a munkahelyed TB kifizető? ha igen, meg sem érzed időben a különbséget, mert ugyanakkor kapod. Nekem eddig csak ilyen munkahelyeim voltak, másban nincs tapasztalatom személyesen. Hugicám nem TGYÁS-on volt, hanem gyes-en az elejétől. az első átfutási idő volt másfél hónap, azóta minden hónap 10-ig kapja meg a dolgokat.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy, sajnos nem kifizető hely:( Bizakodom benne, hogy azért nem halunk éhen addig. Abból élnénk ugyanis. A fenébe, micsoda fejtörések! Csak ma kicsit megijesztettek idebent... remélem, ez nem általános, mármint hogy 2-3 hónap amíg kifizetik az első havi TGYÁS-t, meg táppénzt!
titi_27
 
 


Sziasztok,

Nem vagyok képes sokat irni most...
Ezt szörnyű volt csak igy olvasva is végig élni, hát még ha az ember benne van!

Mesi,
nagyon sajnállak titeket, nagyon nehéz lehet ezt feldolgozni.
Remélem hamar túl leszel rajta, és visszajössz hozzánk! Nagyon fogsz hiányozni! :(

Haga,
Istenem!!! :( Nagyon együtt tudok veled érezni! Viszont szerintem ha valakinek, akkor az ő szavának lehet adni :(
Ha lesz erőd és időd megteszed, hogy leírod hogy mi a baj a babával?


Mindkettőtöknek drukkolok, hogy minél hamarabb legyen egy másik, ami pótolja a fájdalmat!

Ancsi,
már valószínűleg nincs velünk, de azért remélem minden rendben van vele!
Tényleg jó, hogy egyáltalán a doki észrevette!

Aranyosak vagytok, hogy drukkoltok a hőm miatt :) Remélem igazatok lesz, és beágyazódtam! :wink:

Sok-sok Puszi mindenkinek!

Juci, várom majd az sms-t :)
csné
 
 


Sziasztok!

Isszonyú volt végigolvasni ezt a napot. Nem is tudok most sokat írni, mert még most is sírok....

Mesi!
Borrzasztóan sajnálom ami veletek történt. Nem is akarok sokat írni, mert úgyse tudlak megvigasztalni. Ha jobban leszel, akkor gyere vissza közénk. Nagyon várni fogunk.
Vigyázz magatokra, és kitartás.

Ancsi!
már biztos a kórházban vagy. Nagyon sajnálom, hogy be kellett menned, de a baba érdeke most fontos. Biztos nehéz most a kisfiad nélkül, de apával tuti jól vannak.
Remélem azért hétvégenként kiengednek. Várjuk a férjed levelét is.

Haga!
Szomorúan olvastam a te történetedet is. De csak azt tudom írni amit a többik is. Legyél erős, és közénk bármikor jöhetsz. Nehéz most írni neked is, mert úgy se tudlak megvigasztalni.
Várunk vissza!


Sajnos most mást nem tudok írni, mert nagyon megviselt ez a sok rossz hír. Amúgy is a padló alatt vagyok, de biztos a hormonok is közrejátszanak egy kicsit.
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Haga!


Szegenykem,nagyon sajnalom dehat erre tenyleg csak talan annyi vigasz/magyarazat van,hogy valamiert ennek igy kell lennie de tudom,hogy ez nem vigasztal teged.Mint ahogy a tobbiek is irtak,bucsuzz el tole,valamiert neki csak ennyi ido adatott meg,vissza kell mennie ahonnan jott.


Titi!

Gratula a kislanyhoz!!!! :P
Amugy matol a 21. hetet kezdjuk!!! :lol: :lol: :lol:

Engem is megvizsgal a doki minden egyes alkalommal,vagyis csak a mehszajat nezi meg hogy zarva van-e.AMi nekem megnyugtato.Lehet,hogy legkozelebb mar nalad is fogja,mert most mar azt is kell figyelni,lasd Ancsi peldajat.

Phu,mar melegem van....tegnap bekapcsoltam a legkondit,olyan jo hideg lett,nosztalgiaztam,mintha otthon lettem volna.
Szamolom a napokat,de meg olyan messze van,plane hogy konkretan meg mindig nem tudjuk,hogy mikor is tud jonni.Most Dubaiban targyal.

Ma megyunk megnezni a hugommal egy masik babas uzletet,ebbol tobb van,de mi a 11. keruletibe megyunk.KIvancsi vagyok.

Szep napot es sok puszit nektek! 8)
momo35
 
 


Sziasztok!

Na mit szóltok mára jó meleget ígértek. Úgy tűnik itt a nyár :D
Mi ma elutazunk anyukámhoz egy hétre. Onnan is fogok jelentkezni, de nem biztos, hogy minden nap tudok jönni. Ha ilyen szép idő lesz a jövő héten is akkor szuper. Egész nap kint lehetünk az udvaron, Dávidról leveszem a pelust és próbálkozunk a szobatisztasággal.

Haga
Sajnálom a történteket. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked! Búcsúzz el a kis pocaklakótól!

Titi
Gratulálok a kislányhoz. Végre már a lányok tábora is kezd gyarapodni. :D
Nekem is kifizetőhely a munkahelyem , így nem volt semmi csúszás a táppénz és a Tgyás- nál sem

Momo
Jó nézelődést a babás boltban!

Oné
Mitől vagy magad alatt és rosszkedvű?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: