Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Lei, nem is írtam tegnap, hogy jobbulást, tehát most pótolom. Nagyon csalóka az idő, tegnap is nekiveselkedtem még kórház előtt a kert gazolásának és fél óra után fel kellett adnom, olyan veszett hideg volt. Szóval mindenki öltözzön jó melegen, nehogy (megint) ágynak essünk.

Barbi, neked is jobbulást. Fiacskád hogy van?

Ti hogy álltok a babonával, miszerint nem szabad elvileg semmit sem megvenni előre?
Nővérem tegnap sikítófrászt kapott amikor bejeletettem, hogy nemcsak babakocsi miatt megyek ki hétvégén a börzére, hanem lehet, hogy még pelust is veszek, ha tényleg olyan olcsó. :oops:
Illetve egy kérdés: Azt hiszem Pöttöm írt elektromos mellszívóról, ugye? Mert egyre többen ajánlják és nem tudom mitévő legyek, érdemes elcsábulni?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Gabi!

Sok erőt és kitartást a mai naphoz. Bár nem tudom, hogy mi vezetett erre a döntésre, de tudd, hogy mindig a legjobb döntést hozod és tarts ki mellette. Most nagyon rossz és csalódott vagy, de gondolj arra, hogy mennyi minden nehézségtől kiméled meg mindannyiotokat.

Tegnap az egyik kollégám behozta a beteg kislányát... képzeljetek el egy nagyon szép, szőke hajú, kékszemű kislányt, akin nem látszik semmi, de ha kérdezel, akkor nem válaszol ... és mindemellett önveszélyes is, nem szól, ha túl forró a víz,... és látom a kollágámon, hogy bármennyire is szeretik, de egyre nehezebben viseli, mindig rátör egy hullám, és a jövőtervezése, pedig, hogy a kislánynak megfelelő közeget tudjanak biztosítani. Iszonyú nehéz lehet.

Szóval gondolj a jövőre és a leendő egészséges babátokra.
Vendég
 


Apróka!

Mellszívó.. igen érdemes, de az még lutri, hogy lesz egy annyi tej... sogorőmék, megvették, hiper-szuper, tutti-frutti, kétszer volt alkalma használni, pedig 13 hónapig szoptatott, én megkapom tőlük.

De attól is függ, hogy fog-e rá más is vigyázni, mert akkor előre kell gondoskodni.

Még azt is teheted, hogy kölcsönkérsz egyet a kórházi napokra és, ha szükséges, akkor a párod elmegy megvenni.

Az elektromosnál arra is kell figyelni, hogy maszírozás-fejés, maszírozás-fejés, mert gyulladást okozhat, a nagy szívóerő.

Nekünk mindenképpen kell, mert a baba még 2 hónapos sem lesz és péntek dálutánonként a párom vagy a szüleim fognak rá vigyázni... ott két etetésről kell gondoskodnom.
Vendég
 

 
 

Kérdés! Nektek is egyre jobban sötétedik a bimbóudvar? És érzékeny, de csak ott?
Vendég
 


Csajok!
Arra gondoltam,hogy mi lenne,ha mindkét pénteken lenne találkozó?Mindenki akkor megy,amikor tud.Aki meg akar,az elmegy mindkettőre!Na mit gondoltok???? :?: :?: :?:

Beleki!
Persze,hogy sötétedik.Ez normális.Sőt később majd egy sötét csík is látszani fog a szeméremdombtól a köldökig."Gyönyörű" lesz,majd meglátod! :lol: :lol: :lol: De van,akinek egyáltalán nincs ilyen,gondolom ez alkati dolog is.... :roll:

Aprooka!
Én már megvettem a babakocsit,a hordozókat és a gyerekszobabútort.Ruhát még semmit...Ezeket is azért,mert minden használt és nagyon jó állapotú,nem akartam ott hagyni,nehogy ne legyenek meg később. :wink:

binyek
 
 


Sziasztok, szép napot mindenkinek!!

Barbi, ne ijesztgess minket, remélem jobban vagy és az orvos is jókat mondott, mindenképpen mesélj, ha visszaértél!

Csenge, nem voltam tornázni, mert mi is elmentünk a nagyimhoz tegnap, olyan jó volt, képzeljétek, elsírta magát, hogy jön a dédunoka annyira meghatódott, pedig nem az a fajta! Annyira jól esett, hogy el sem mondhatom, pedig azt hittem egy kicsit morogni fog, hogy nem vagyunk házasok, de nem, tisztára örült! Nagy boldogság ez nekem, hogy 91 éves korára ilyen örömet okozhattam neki, nagyon jó.

Apróka, én egy kicsit babonás vagyok, de azt sokkal rosszabb előjelnek tartanám a jövőnkre nézve, ha apa vásárolna be, amíg mi kórházazunk, én tuti attól kapnék sikítófrászt :) :)
Mellszívó ügyben nem tudok nyilatkozni, 0 tapasztalat.

Beleki, nekem semmit nem változott a cicim, nem is nőtt, ugyan olyan mint előtte. Biztos, hogy ez is totál alkati kérdés.

Tali ügyben így állunk, nekem tetszik Binyek ötlete, hogy mindkét pénteken legyen:

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Mazska,
Április 4. : Lei, Binyek,

KépKép
columbine
 
 


sziasztok lányok!

Gabi! sokat gondolunk Rád! kívánom, hogy épülj fel hamar!

a gyengélkedőknek jobbulást! vigyázzatok magartokra! csak jön már a tavasz végre... én is úgy utálom ezt a nagykabátozást már! :(

nekem az április 4 lenne a jobb találkozó ügyileg...

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi

lehet, hogy kinézek vasárnap a börzére, de még nem biztos! férjem egyelőre nem nagyon repes az ötletért, egyedül meg nem akarok venni semmit, szóval lehet, hogy felesleges kimenni!?

még 5 hét meló! aztán szabadság, utána meg végre otthon leszek, és várom Babci születését!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Lei, Barbi javulást nektek!

Találkozó ügyében én ápr. 4-re szavazok.

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm)

Képzeljétek, nekem ez az utolsó hetem itt bent, már csak 2 és fél nap és azt csinálok, amit én akarok! :lol:

A mellbimbó nekem is sötétedett, és érzékeny is és olyan furi kis kinövések is lettek rajta :cry:

pöttömpanni
 
 


A börzére mi is megyünk a párommal. Szegény már előre parázik, hogy milyen korán kell felkelnie...

A munkahelyemen el szeretnének majd májusban búcsúztatni, és ilyenkor pénzt gyűjtenek, hogy vegyenek vmi ajándékot. Én mondtam, hogy inkább Brendon utalványt szeretnék, hogy azt vegyünk ami még hiányzik, meg ami nekünk tetszik. Szóval a babakocsin kívül semmit nem nagyon tudok addig venni, míg nem tudom mennyi lesz az annyi, mert ugye a brendonban a légzésfigyelőn és talán az ágyneműn kívül nem szeretnék mást venni...

pöttömpanni
 
 


Sziasztok!

Gabinak nagyon drukkolok. Remélem erős lesz és hamar túljut ezeken a szörnyű napokon.
Én még nem vettem semmit a babának, nem babonából, hanem összevárom, hogy miket kapok a barátnőktől (eddig úgy néz ki, hogy nagyon sok mindent) és utána megveszem, ami még hiányzik.
Csenge, nem voltam jógán, mert kocsit vettünk és azt kellett intézgetni, de lehet, hogy pénteken bepróbálkozom, hacsak nem akkor lesz pont a találkozó :P
Mondjuk én hetente egyszer szoktam jógázni otthon, mert van egy jóga videóm, ami nagyon jó (a netről loptam), de az csak 1 órás.

szuszu
 
 


Annyira irigykedve olvasom, hogy ki mikor megy el táppénzre......

Nálunk úgy kerülik a témát, mitha ezáltal késleltetnék a szülés időpontját. Most akkor mi a helyzet? Nekem kéne szóba hoznom????
Tényleg nem értem a dolgot. :roll: :roll: :roll:

Nekem is azáprilis 4 a jó csak, tehát:


Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka)

Binyek, Te honna szerezted be használtan jó állapotban a bútort?

Beleki, köszi az infót. Lassan utána kell néznem az áraknak is mert ez is teljes sötétség még.
Az elektromosra azért esküsznek sokan, mert éjszaka 1 órán keresztül pumpálni a kézit kissé kimerítő, ha úgyis kelni kell 3 óránként szopizni. Ez nekem eléggé meggyőző érvnek tűnik, főleg, ha az elektromos 2 perc alatt kész.
Vissza kell menned dolgozni a babci két hónapos korában? Jaj, ez nem hangzik túl jól!!!!

Columbine, hát attól én is rosszul lennék, ha a párom vásárolna be.
:oops: Főleg hogy ő folyamatosan dolgozik. Lehet, hogy még a szüléskor is szolgálatos lesz. Bár az nekünk pont jó, mert abban a körzetben lakunk ahol mentőzik, tehát akkor legfeljebb mentővel vinnének be. Talán még gyorsabb is. Majd legfeljebb nem vele üvöltözök minden hülye kátyúnál, hanem a mentős gépésszel. :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!!

Egy kevés kihagyás után újra itt vagyok köztetek. :)

Ági, hasonló probléma miatt töltöttem a múlt hetet kórházban, egy pici vérömleny gondolt egyet és levált a méhlepény környékéről, frászt hozva az egész családra. Sajnos engem majd csak pár nap múlva nyugtattak meg, végig feküdnöm kellett, még otthon is. De szerencsére nincs semmi komoly gond. Mostmár újra dolgozhatok. De azért erre nagyon figyeljetek, bármilyen ici-pici vérzést is tapasztaltok, azonnal orvos, vagy kórház. Mert bár azt mondják, hogy görcs nélkül nem lehet komoly gond, de azért fő az óvatosság. Én nagyon-nagyon megijedtem, hogy valami baj lesz a babával, azt hiszem most úgy isten-igazán megtanultam megbecsülni a kisbabánkat. Lehet, hogy ez figyelmeztetés volt, hogy kicsit lassítsak és jobban figyeljek oda, hát mostmár megteszem. :)

Na de nem rémisztgetni akarlak ám benneteket, csak legyetek elővigyázatosak!

k.a.t.i.c.a
 
 


Katica!

Akkor most már minden rendben?
Azért tényleg vigyázz magatokra nagyon!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Szuszu, most néztem a táblázatot, sajnos az én adataim végül nem kerültek bele, légyszíves frissítsd, előre is köszi.

Katica
braunkatalin@t-email.hu
25 év
19. hét 6. nap
Szekszárd Városi Kórház
fiú-István

Köszönöm

k.a.t.i.c.a
 
 


Szia Pöttöm! De régen láttalak! Örülök, hogy minden ok veletek is, szuper, hogy vége a melónak, és tudsz a kis Noelre koncentrálni. :lol:
Elmúltak a görcseid teljesen? Képzeld nekem a méhlepény kinőtt a méhszáj elöl, úgyhogy nincs veszély szerencsére, úgy örülök!

Szuszu, megkérdezhetem, hogy honnan szerezted a jóga videót? Én is kerestem, de csak pár perces gyakorlatsorokat találtam.

Apróka, nálunk is úgy van, hogy lehet hogy pont akkor lesz lapleadás a páromnak és akkor éjjel nappal meló van, nagyon drukkolok, hogy ne így legyen, mert akkor nem tud velünk lenni majd. Szerencsés, hogy pont "szakmába" vág nálatok ez a dolog :)

Találkozó:

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Mazska
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka)

Aki mindkettőre írta hogy ráér azt egyenlőre csak márciushoz írtam be, hogy ne legyen kavarodás.

KépKép
columbine
 
 


Sziasztok! Barbi, jobbulást! Lei, Neked is!

Nekem is az április 4 lenne jó:

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka), yuyu79 (Julcsi)

yuyu79
 
 


illetve:

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Mazska
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka), yuyu79 (Julcsi)

yuyu79
 
 


Szia Katica!
Szegénykém, te is megjártad akkor ezt az utat! Nagyon örülök, hogy jobban érzed magad, sajnos pontosan tudom, hogy ez mekkora ijedség :( nagyon kéne, hogy az orvosok elmeséljék ezeket, hogy ilyen gyakrabban megeshet mint gondolná az ember. De a lényeg, hogy jól vagytok! Nagyon tetszik a név amit választottatok, van egy ismerős kisfiú akit szintén Istvánnak nevezetek el és olyan édes becenevei vannak.

KépKép
columbine
 
 


Ági, ez fura, hogy Neked nem változott a cicid... Én a napokban fel akartam próbálni egy régi melltartómat, amit a terhesség előtt hordtam, és mintha sose lett volna az enyém, olyan kicsi most ;-) Előtte 75B-t hordtam, most meg már a 85 C is majdnem kicsi...

Ja meg nekem is nagyobb lett, és sötétedett a mellbimbóm..és érzékeny is, de talán már nem annyira, mint az elején...

Katica, örülök hogy már jól vagy, és nem lett nagyobb baj :-)

yuyu79
 
 


Nekm is tetszik az István név, de a párom nem akar Pistikét ;-)Igaz, úgyis lánynak mondják, úgyhogy nincs vita ;-)

yuyu79
 
 


Köszi Mindenkinek! :)
Mostmár tényleg minden oké.
Jajjj, majdnem elfelejtettem mondani, a nagy ijedtségben elkezdett jelezni a kis aprótalpú, hogy Ő azért jól van!! Elkezdtem érezni a mozgását a kórházban. :) Biztos jobban oda tudtam figyelni rá, nem kellett egész nap szaladni. :) Csodálatos érzés, tényleg, mindenki mondta, de nem gondoltam, hogy tényleg ilyen nagyon klassz. :)

A nevét az apukája után kapja, én is nagyon szeretem, rengeteg beceneve van, klasszikus név, de mégsem megy ki sosem a divatból. :D

k.a.t.i.c.a
 
 


Találkozóval kapcsolatban én még semmi biztosat nem tudok sajnos mondani, de mindenképp jelzem, ha megtudom, melyik jó.

A hétvégén készült a mi pocinkról is kép, mi sem visszük túlzásba, de azért mostmár szépen növöget. :)

Remélem sikerül is csatolnom. :)

Kép 19. hét 3. nap :)

Kép Közelről is...

k.a.t.i.c.a
 
 


Pároméknál is nagy divat volt idáig, hogy az első gyerkőcök a szülők neveit kapták.
Én viszont teljesen bele vagyok szerelmesedve az ősmagyar nevekbe, illetve nem tudnám elképzelni, hogy elrikkantom magam valamiért és ketten futnak oda. :oops: Azért remélem nem lesz belőle szülői-nagyszülői ágon sértődés, hogy nem visszük tovább a szokást. Végülis a Párom bátyjáéknál is múlt nyáron születet a baba és ők sem Antalt, illetve Évát adtak, hanem Álmost.
De az István tényleg nagyon szép név, és nem lehet csúfolni sem.
Én egész ovis koromban fika voltam és nagyon utáltam, márcsak ezért sem adnám a lányomnak, már ha lány.....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Apróka!
A DM-ben akcióban 14000-ért mellszívó, most nem tudom, hogy kézi-e.. :(

Én elvileg május végéig dolgozom, júniusban összes szabi és júliustól meg már jár ...
Nálunk nagyon érdekes a helyzet mert az én főov, sem akar tudomást venni a dologról, de tegnaőp voltam a gazd.ig-nál aki nagyon kedves volt és mondta, hogy először 2 évre felvesznek valakit, és ha úgy döntök, hogy amradok, akkor meghosszabbítják a szerződését. ...

Szóval nálam szuper a helyzet.
Vendég
 


jaj, ne, most látom, hogy havazik.
Hol van már az a fránya tavasz?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Én is régen voltam már, de minden rendben. Én sem akartam semmit előre megvenni, de aztán másképp döntöttem. A hordozó miatt épp tegnap bosszankodtam, amit kinéztem 34 ezerért, az már a legolcsóbb helyen is 40 ezer. Még tegnap találtam a neten egy alig használtat 25 ezerért, a hétvégén elmegyünk érte és megvesszük. Ruhákból még csak használtat vettem, de abból már egy kisebb halmot. Van, olyan, amelyiken még rajta van az eredeti árcédula. A turkis ruhákat hiába nézném ki, nem raknák félre nyárig. :) Így meg 3ezer forintért összevadászom 4-5 ruhadarabot, amik ráadásul gyönyörűek, jó minőségűek és egyediek. Ma vettünk Anyummal egy plüss takarót is, viszonylag olcsón. Így belegondolva, annyi apróságot kell még megvenni, hogy jobb ( és szerintem olcsóbb ) apránként összevadászni, mint egyszerre megvenni. Apának így is rohangálnia kell majd ezért, azért, amazért, mikor kórházban leszünk, nem hiszem, hogy örülne, ha neki kéne összeválogatni mindent. Tizenöt helyre úgysem jut el, csak kettőre- háromra, akkor pedig kényszerből fog választani dolgokat. Különben meg ember legyen a talpán, aki megjegyzi, hogy mit hol mennyiért látott. Az áremelésekről már nem is beszélve.
bende
 
 


Beleki, ha az elektromos, akkor nagyon tuti ár, mert 18-tól láttam eddig, olyan 35ig. Ez kissé valóságtól elrugaszkodott ár azt hiszem. :twisted:

Mindenképpen kimegyek börzézni hétvégén, de sztem elég lesz egyszerre a babakocsi meg a hordozó. Aztán majd 19-én is megyek egy kört. Ami onnan kimarad, az már bolti lesz.

A Savoya Parkban nyílt egy nagyon nagy bababolt, aki 11 kerületi, sztem érdemes elmenni. Graco babakocsik is vannak, eléggé jó áron. Én most láttam először élőben és elég masszívnak tüntek. NAgyon nem volt időm, mert csak 5 percre ugrottam fel, de talán az a bolt is célpont lesz majd.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Itt Fehérváron, amúgy sem sok bolt közül lehet válogatni. Brendon, de ott a ruhák nagyon drágák, egy Kenguru Gold, szintén horror áron minden. Meg van még 2-3 bababolt, de egyik sem szimpatikus. Én amúgy is nagyon augusztus elejére vagyok kiírva, tehát nem lenne meglepő, ha júliusi baba lenne. Az utolsó hónapban, már nem biztos, hogy lesz kedvem Pestre menni és ott egész napokat vásárlással tölteni. Főleg, ha bejön amit mondanak és tényleg nagyon- nagyon meleg lesz. Most még szívesen sétálok, bármennyit, bár estére nagyon el tudok fáradni. Amúgy is nyűgös leszek a vásárlásoktól.
bende
 
 


Sziasztok!

A betegeskedőknek jobbulást! Barbi, te pihenj,amennyi belefér a 3gyerkőc mellett, reméljük tényleg csak múló rosszullét volt!

Katica! Azért elhiszem, hogy tényleg megijedtetek! Biztos nem véletlenül fektettek be: olyankor legalább tényleg csak pihenéssel tölti az időt az ember. Egy barátnőmet, aki durván hányt a terhessége 5-6.hónapjáig, szintén befektették még a 3. hónapban, és ott úgy, hogy tényleg feküdt, nem nagyon hányt. Pedig ő otthon volt végig táppénzen, és az anyukájánál laktak, így segítsége is volt. De az tény, hogy ha otthon is van az ember, akkor is annyi mindent tennivalót talál, meg nem képes egész nap feküdni. Arról nem is beszélve, ha dolgozni is jár!

De jó neked Pöttöm, hogy a héten befejezed a munkát! _Nekem még durván egy hónapot kell kihúznom, de az elég zűrös lesz. Utána már nem vállalok be nagy munkát, csak kisebbeket, amit fél nap alatt el tudok intézni. Kicsit félek ugyan, hogy ezt csak így képzelem,aztán a végén túlvállalom magam.... Remélem, hogy nem esek ebbe a hibába. :roll:

Melltartóügyben én 85B-ről 90-B-C-re váltottam. Érdekes, hogy nekem a melll alatti kerület nőtt (bár ez lehet, hogy az úszástól :lol: ), mondjuk a 90-es melltartóknak hiába ugyanaz a betűjele, a kosara is egy kicsit nagyobb.
Azért nem olyan számottevő a változás.
Kis sötét pontok nekem is jelentek meg a mellbimbómon, de szerencsére nem érzékenyek.

panna1
 
 


Igen igen, ez az állítás, miszerint az első 12 hét után mindenki fittebb, kívánósabb, energikusabb.....hát ha ez így van, akkor én kivételként erősítem a szabályt.
Tegnap majdnem 4 órát vártunk a rendelőben, mert elcsúszott a rendelés és persze volt 2 kedves anyuka, aki bár látta hogy már ott ülök, fogta magát és ahogy nyílt az ajtó, bevágott elém......szegény párom, meg: tegnap volt a másik bátyja legénybúcsúja egész napos paintball, és ezek miatt az áldott jó lelkek miatt nem jutott el, mert d.u. 4ig benn csücsült velem. Szóval estére annyira hulla lettem, hogy az ágyat alig találtam meg.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Apróka!
Sógornőméknek Graco-juk van (amit mi megkapunk :P ), és ő maximálisan elégedett volt vele. Mondjuk egy 4-5éves modell ami nekik van, mert a nagyobbik fiú most volt 4éves. De azt mondja, akkor az az egyik legszuperebb változat volt. De azt még nem tudom, vízszinteig dönthető-e.
Mi április 12-én és 19-én megyünk Szegedre, remélem addigra előkészíti a kocsit, és elhozhatjuk. Akkor végre jól szemügyre veszem.

panna1
 
 


Talizás időpontjára szerintem nekem mindegy. Ha tudok elmegyek mindkettőre, hogy mindegyikőtök pocakját személyesen is megcsodálhassam :lol:
Ha pénteken akarunk talizni, azt mikor? Nekem annyi van, hogy f6-f8-ig kb az uszodában szelem a habokat... Vagyis azt konkrétan csak 6-7-ig, de odjutni, utána meg elkészülni kb ennyi idő...

panna1
 
 


Húha, Panna, az nagyon késő volna, főleg pénteken. ÉS főleg a kisgyerekeseknek, nem?

A Graco sztem régen sem volt teljesen vízszintig dönthető, ma sem az, de megnéztem élőben, és amik "csak" 170 fokig dönthetőek, azokkal sincs semmi baj. HA belegondoltok, mennyit van a baba hordozóban, amikor utazik, az sokkal ártalmasabb.
Bár nekem nagyon húz a szívem a bergon felé. Mostanában már legalább 15x láttam ilyen kocsit toló kismamikat és egyre jobban tetszenek.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Hát akkor nem tudom, hogy lesz ez a péntek, mert holnap elmegyek a férjecskémmel Pécsre (megvizslatom az albit), és nem tudom, hogy mikor érünk vissza pénteken. Szerintem 4-5 előtt biztos nem. Na majd meglátjuk...

panna1
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a fogadtatást, jó itt köztetek!
Sajna én is dolgozom, és már nagyon nehezen viselem, mert néha úgy lefeküdnék csak egy picit. A hátam nap végére szét akar szakadni. Szerintem én is júniusig dolgozom, bár itt sem veszik tudomásul és még nem igyekeznek megtalálni az utódomat. Nekem a pocakom nőtt hatalmasra 2 hét alatt, és persze a melltartó méret is megugrott, sőt még tejem is van egy kevés, amit én korainak tartok, de a doki azt mondta előfordul. A találkozó időpontját illetően nekem április 4 jó lenne, de mivel új vagyok nem tudom, hogy volt-e helyszín megbeszélve.
Ti hova jártok tornázni, jógázni? Szívesen mennék, de eddig csak olyan helyet találtam, ahol délelőtt van óra, mondván a kismamák nem dolgoznak.
Mi sem vettünk semmit a kis manónak, majd ha otthon leszek elkezdünk gyűjtögetni :) :), de az expora lehet ki tudom csalogatni a férjem.

Rita

Kép
rituspoc
 
 


Azt hiszem az élet kárpótol kicsit az elmúlt héten történt kellemetlenségekért, ma szóltak, hogy megemelik a fizetésemet netto 20.000 ft-tal, ráadásul visszamenőleg egészen januárig! :D Azt hittem elbőgöm magam, nagyon-nagyon jól esett. Azt hiszem nagyon meg kell becsülnöm ezt a munkahelyet.

k.a.t.i.c.a
 
 


Tök jó Katica! Nem rossz munkahely az! :)

panna1
 
 


Rita!

Vhogy nem látszik a vonalzód. Ha külön ráklikkelek, akkor igen, de nem úgy, mint a többieknek. Vagy direkt így akartad?
Ha nem, akkor az egész kódot másold be. nekem pl:
Kép

van bemásolva...

panna1
 
 


Találtam egy oldalt, ahol Avent mellszívókat árulnak szettben, adnak hozzá mindenféle kiegészítőt. Nem tudom jó ár-e, de így szettben eddig nem nagyon láttam még ezeket. Állítólag az Avent az egyik legjobb, mivel minden eleme kompatibilis a többivel, ami azért elég praktikus szerintem. Közvetlenül lehet fejni a cumisüvegbe, nem kell áttöltögetni. Íme az oldal:

http://www.manocskabababolt.hu/new/inde ... _&asuid=29

Esetleg tudtok még más hasonló márkát, ami szintén ilyen jó tulajdonságokkal bír??

k.a.t.i.c.a
 
 


Ági!

A hasam már nem görcsöl úgy mint régen, gondolom a megemelt magnézium miatt. De vannak néha furcsa fájások oldalt, ahol a vakbelem van, és ez kb. 3x fordult elő, és ilyenkor lépni alig bírok :cry:

14-ért talán el lehet csípni elektromos mellszívót, talán a Medela márkájú olcsóbb. Aventből 13-ért csak kézi szokott lenni. Szinte kizárt, hogy elektromos, mert én annyit vadásztam rá a neten, és legolcsóbban is 26.

Lányok! Hihetetlen milyen pici a pocakotok! Igaz, hogy én méret szerint a 23 hét elején járok, de annyival nagyobb, mint nektek!
Mondjuk büszke vagyok rá, mindenki mondja, milyen szép formás, csak azt nem értem hová telepszik meg rajtam lassan az a plusz 9 kg. Mindenki azt mondja, hogy szinte csak a hasam és a mellem nőtt...meg leheletnyit a fenekem. De múlt héten tényleg azt kérdezték, hogy mennyi van még hátra a szülésig :lol:

pöttömpanni
 
 


Katica!

Én ezt a mellszívót vettem meg az elefániban 26 körül.

pöttömpanni
 
 


Akkor nem a legolcsóbb oldalt találtam meg. :) Köszi Pöttöm, még böngészek én is tovább. Állítólag a bababörzén is kint lesz az Avent, majd megnézem ott hátha adnak kedvezményt is. :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Katica!

Annyira jópofa, hogy neked a fiad lesz Pistike :lol: Nekem is van egy, de rajta csak 7 éve gyakorolok, mióta összejöttünk :lol:
Nekem a férjem, és annyiféle beceneve van, de az Istvánt utálja.

De a kedvence a Pitti, PeeTeecske...de persze számos más becenévvel büszkélkedhet.

pöttömpanni
 
 


Pöttöm!

Én most tapasztalom, hogy nagyon nő a pocakom. Egy hét alatt is tök sokat!
Nem sikerült ugyan pénteken képet felraknom a pocimról, de majd ma hátha...

panna1
 
 


Sziasztok!

A vonalzót elbénáztam, de megpróbálom valahogy megcsinálni!
Nekem is éppen az előbb mondták, hogy ahogy nő a hasam én úgy fogyok. Tulajdonképpen nekem is hatalmas hasam van a babához képest, majd felteszek pár képet, mert épp tegnap készült egy! Én most tartok a -2 kilónál, bár ez nálam érdekesen alakult, mert az elején annyit hánytam, hogy 6 kiló lement és mostanra, a 21.hétre ebből a 6-ból visszajött 4. Tehát így tartok én -2-nél.

Rita

Kép
rituspoc
 
 


:D Ez tök jó! Amúgy az én párom is Pisti/Pistike, és Őt is becézzük Pittinek, és Ő is nagyon szereti. Úgy látszik ez valamiért bejön nekik. :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Katica! Neked nagyon kis picurka még a pocakod (de formás :lol: )! Bár ha jobban belegondolok, 2 héttel ezelőtt, ahol te most tartasz, nekem is hasonló volt még. Szóval majd egyszer csak beindul úgya növekedés, hogy magadra se ismersz :lol: !

Én ma délután megyek a dokimhoz. Tök furcsa, hogy már egy hónap eltelt az utolsó látogatás óta.Nagyon megy az idő. Azt hiszem én ezalatt az egy hónap alatt 1,5-2 kilót híztam. De azt tuti pocakra!!!!

panna1
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy aggódtok! A jelek szerint - el ne kiabáljam - csak múló rosszullét a nemivás miatt. Voltam dokinál, vérnyomás, stb. minden rendben, semmi nem utal gondra. A baba tökéletes korának megfelelö méretü és változatlanul kissrác... Olyan kis formás! Öröm volt nézni! A doki nagyon gondosan megnézte mindenét, kiméricskélte az agyának minden zugát, a szíve minden billentyüjét, a veséket, mindent. A méhlepény is elmászott a kijárat elöl szerencsére. Most elöl van, ami miatt gondolom a mozgást nem annyira érzem, mert azért az is olyan, mint egy párna. A feje lent van (nekem mindhárom befordult az elején és így is maradtak, vagy az UH-ra extra mindig így fordultak, ki tudja!?), tehát a gyomromat dolgozza, talán ezért is fáj egy kicsit.
Ami az elektromos mellszívót illeti. Nekem eredetileg kézi volt, azzal elég jól ment, de a gépi nem jött be nekem. Csak nyüglödtem vele és az istenért nem tudtam csak pár cseppet kicsikarni magamból, kézzel ill. kézivel meg sugárban jött. Érdemes talán elöször kölcsönözni, aztán ha bevált, venni. Én az enyémet el is adtam megint.
Megyek most, mert az olaszoknál fel kell hívjak valakit a párom kedvéért. Nem vagyok valami lelkes, mert ebben a témában nem valami fényes a szókincsem...
Késöbb írok még!

Barbi
Vendég
 


Panna, igen, állítólag majd most kezd igazán növekedni, mindenki ezt mondja. :) Ha abból indulok ki, hogy a babának egy hét alatt 2,5 mm-t nőtt a combcsontja, meg a fejkörátmérője...hát nem sokáig lesz ilyen pici a poci. :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Barbi!

Örülök, hogy nincs semmi baj! Nálunk is ezt csinálta a baba, hogy kizárólag aznapra, amikor mentünk UH-ra, akkorra befordult-fejjel lefelé. Akkor éreztem először, hogy egészen fent, a köldökmnél rugdos. Azóta sem meg azelőtt sem... Inkább a lenti tájékon rugdos. Így elég sokszor kell rohangálnom pisilni :)

panna1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?