Új privát üzeneted érkezett!

Jézusom, Momo, tényleg! Már 19. hétbe léptem! Úr Isten, már én sem tudom, hányadán állok? Ha nem mondod, én most teljesen abban a hitben volnék, hogy a 18-at kezdtem el. Pedig a szerdai UH is direkt a 19. hétre lett tervezve! :) Köszike, hogy szóltál!

Juci, de aranyos vagy, részemről szuper volna találkozni! Szombaton viszont esküvőre megyek Fótra, úgyhogy a hétvégét lőjük ki kérlek! Viszont szerdán szabin leszünk, akkor megyünk UH-ra, ha gondolod, és neked jó az a nap, utána találkozhatunk. Mert a jövő hét többi napja is eléggé káosz.

Képzeljétek, tegnap voltam a Campona mellett víz alatti kismama tornánk. Összesen 3-an voltunk kismamák, és egyszerűen fantasztikus volt! Szuperül éreztem magam. Minden kedden és csütörtökön van 19.15-től 1 órás, és 1.500 Ft a jegy. Nem akar valaki csatlakozni? Tényleg megéri!!!

Bufo, IGEN, végre szerdán megyünk a kórházba UH-ra, és utána a szülésznővel is meg van beszélve, hogyha szabad a szülőszoba, akkor megyünk a férjemmel (végre, ő is jön velem). Szóval, megmutatja, hol fogunk szülni! :)

Virág, nagyon örülök, hogy nem vagy elkenődve, de már igazán leírhatnád, mi az az ok, ami miatt nem is bánod! Mi történt? Ugye nincs semmi családi probléma? Csak nem költöztök???!!!

Juci! Már Onénak is tanácsoltam, jelöld ki a szöveget, CTRL C - ezzel kimásolod vágólapra -, és így bármikor visszamásolhatod CTRL V-vel, ha elúszna a szöveg. Bocsika, ha tisztában vagy vele, de gondoltam inkább leírom, hátha más is tudja hasznosítani. Már én is jártam így többször, hogy eltűnt a szöveg, de nekem általában, mert vakon gépelek, és van, hogy véletlen nyomok valami billentyűt, amivel eltűnik minden egyszerre!
Meg persze van, hogy nem megy ez az üzi.

Lányok, akkor el fogok menni az üzletekbe, majd ha szabin leszek. Amúgy Juci, mintha csak az én férjem hallanám, ő is tiszta babonás, és ő is azt mondja, hogy majd amíg én a kórházban leszek... na persze! Amikor alig várom már, hogy olyan kis édi cuki babaruhácskákat vásárolhassak! Úgyhogy úgy döntöttem, hogy az augusztusi fizetéstől kezdve fogunk költeni ezekre a dolgokra. Akkor már a 7. hónapban leszek, akkor már nyugodtabban fogok én is ehhez hozzáálni. Következő fizetés úgyis elmegy a dokinak szánt összegre, most már azt is félre kell tenni. Hát, ez van, már arra is gyűjteni kell! :(

Na, megyek, mert tudjátok, helyettesítek!

Ági, merre vagy? Olyan rég nem hallottunk rólad!

Mesi? Hogy haladsz? Nem dobsz a kedvünkért egy táblát? Vagy ha gondolod, szívesen felteszem én is, csak küldd át kérlek akkor az adatbázist. Köszikeeeeeeee!!! És remélem, hamarosan jösz közénk!!!

Ja, még egy fontos infó! Ma reggel ráálltam a mérlegre! 7 kg plusznál járok! Őrületes! Ezt nagyon sokallom, és NEM ESZEM TÖBBET!!! Ti hogy álltok lányok súllyal?
titi_27
 
 


Sziasztok lányok:)

Egyelőre egy gyors bekukkantás, aztán jövök ám vissza:)

Akinek a iwiw - tartózkodását "elcsíptem":), azt bejelöltem ismerősnek!

Én Kovácsné Palla Anikó néven vagyok, Ancsur, Ancsipancsi becenéven:)
Bátran jelölhettek:):)

pusszantás mindenkinek!!

Ancsi
régiancsi
 
 


Istenem Virág, most olvaslak......:(::(
Ez hogy lehet????????
Egyszerűen nem értem, minden arra utalt, hogy bébike van!??
régiancsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Julcsi! Próbáld meg úgy, hogy egyszerűen Nyirő Anitát írsz be a keresőbe talán úgy kihoz. De Koda és Virág meg a többiek ismerősei között is megtalálsz. Köszi, hogy kerestél(el).

Virág! Nagyon sajnálom a történteket, remélem, ha jobb kedved lesz elárulod azt is mi a baj, miért függesztettétek fel a babaprojektet?! Nagyon szeretném tudni, remélem nem nagy a baj.

Később ha tudok benézek. Egyébként úgy néz ki, hogy holnap megyünk a gyerekekkel Budapestre, a Sugár központba, amit nem tudok hol van, de holnap ott leszünk. B- DAMAN versenyre szeretnének menni a fiúk és benevezték magukat. Gyereknapkor az eső miatt nem tudtunk sehova menni , ezt kapják helyette...
Ez a B- DAMAN egy műanyag figura, a Carton Netwoork-ön szokott menni róla mesefilm, és meg vannak érte őrölve... Ez van...

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Halihó:)

Próbáltam most gyorsan visszaolvasni, nehogy megint olyan nagyon lemaradjak, mint eddig....:)

Titi!
A súlykérdésre: én már 9-10 kilónál tartok, próbálom kontrollálni magam, nehogy nagyon elszaladjak az utolsó hetekben:)
Ismerőseim azt mondják, nem is híztam, csak a hasam.
Aranyosak nagyon, sőt mi több, biztató:) Jól esik, mikor ezt hallom.
Bár tudom, hogy fenékre, combra igencsak szaporodott a réteg.
Sebaj, ősszel majd járok futni, mint régen:)))

Én is szerdán megyek UH-ra, már nagyon-nagyon várom, több mint egy hónapja nem láttam bébikémet.
Mostanában nagyon csapkod odalenn, néha úgy érzem, hogy kinyúl bentről.... :lol:
Szinte a szeméremcsontomnál érzem, hogy matat....remélem nem nyíltam jobban, múltkor már a méhszáj 2100 volt, amikor megvizsgált a doki.

Csimpi, Timi:)
Üdvözlet a csapatban! Kép

Gyöngyi,
kíváncsi vagyok nagyon a dimenziós felvételre, remélem képeket is kapsz majd:)

Kicsijuci!
Olyan jó volt olvasni, amit magatokról írtál:)
Valahogy most passzolt egy kicsit a mi életünkhöz is......néha viselni kell a mély völgyeket is, mert csak jó következhet és semmi sincs véletlenül......Hát ez így igaz.
Köszi:)

Ancsi
régiancsi
 
 


Ancsi, mikorra is vagy kiírva? Nekem nem igazán mond sajnos semmi sem ez a méhszáj, amit írtál. Azt jelenti, hogy tágulsz?
titi_27
 
 


Titi!
Sajnos pontosan én sem tudom, de a méhszáj tágulását fejezi ki, ujjnyi méretben kifejezve.... (a külső és belső méhszáj nyílása, úgy emléxem)
Az előzőnél az érték: 2000 volt, tehát valami olyasmi, hogy teljesen zárt, most utóbb 2100, így azt hiszem azt jelenti, hogy 1 ujjnyira nyílt ki, talán a belső méhszáj.

Hm, pontosan sajna nem tudom, de majd rá akarok kérdezni a védőnőnél.

Egyébként augusztus 31-re vagyok kiírva!
Ha belegondolok.....MINDJÁRT itt van:)

Ancsi
régiancsi
 
 


Ancsi!

A külső méhszájad van nyitva egy ujjnyira,ezt mutatja az értéked.Ezzel nincs gond,nekem is ez volt az értékem több hónapon keresztül.Nekem is voltak olyan érzéseim,mint neked,utána jött ez az eredmény.Egyébként az utólsó időszakban minden éjjel éreztem ahogy tágul a csípőm milliméterről milliméterre.Nem túl kellemes.Az első gyereknél nem éreztem semmit,de most...Vajon mi lesz a harmadiknál? :D

Mona
monaszisza
 
 


Sziasztok Lányok!

Még nem tűntem el teljesen! :P

Az év vége egy iskolában mindig zűrös, pláne, ha érettségizik az ember osztálya... Jövő héten hétfő-kedd-szerdán emelt szinten érettségiztetek, a rákövetkező hét hétfő-kedjén pedig a saját osztályom szóbelizik.

Általában hetente 1-2 napot vagyok bent, a fennmaradó időben otthon írom a PhD-t, meg intézem az ügyeket.

Körkérdések:
Mi úgy tervezzük, hogy kezdettől fogva külön szobában lesz a baba, közvetlenül a miénk mellett. Persze majd a gyakorlatban fog kiderülni, hogy ez működik-e... :P Azt mindenképpen el szeretném kerülni, hogy velünk egy ágyban aludjon...

A pelenkázó és kiságy kombinációkon még gondolkodunk, valószínűleg csak pelenkázóbetétet fogunk venni, mert vannak olyan komódjaink, amelyek megfelelnek pelenkázónak is.

A hűtővel kapcsolatban nekünk is vannak vitáink; az új lakásban mindenképpen lesz egy külön mélyhűtő szekrény (a férjem hallani sem akar a 180 cm-ről, úgyhogy csak 163-as lesz) és egy nagy hűtő. Utóbbiból szintén a legnagyobbat néztem ki (gyakran van nálunk nagy létszámú vendégeskedés), de ebből is csak a 163-asat lehet megvenni :( Hiába mondom a férjemnek, hogy meg fogja látni, két év múlva vehetünk egy nagyobbat...

Gyerekek másnál: Nekünk óriási mázlink van, mind a négy nagyszülő aktív és a közelben van. Anyukám nyugdíjas, úgyhogy őrá bármikor lehet számítani, apukám a nyugdíj mellett még félállásban dolgozik, de ő is "bevethető", a férjem papája jövőre megy nyugdíjba. A férjem mamája még aktív dolgozó lesz néhány évig, de ő a gyerekorvosunk, úgyhogy nála tuti biztonságban lesz a baba.
Mi már most sokat beszélünk arról, hogy amilyen hamar csak lehet, kell kettesben töltött programokat szervezni (mozi, séta, színház stb.). Azt látjuk a környezetünkben, hogy ahol erre nem figyeltek, beszűkültek a párok, és a házasságuknak sem tett jót. Ahol viszont figyeltek erre, minden a legnagyobb rendben van.
Ha jó a viszony a szülőkkel, lehet közös nyaralást, síelést is csinálni...

Egy fagyis-palacsintás taliban benne vagyok, Zseppy tudja a számomat, úgyhogy utól tudtok érni, ha nem lennék netközelben.

Két hét múlva megyek UH-ra, kíváncsi vagyok, mekkora lett a baba. :P

Bocsi, ha hosszúra nyúlt volna az írásom...

Cupicica
cupicica
 
 


Monaszisza!
Köszönöm az infót!:)
A külső van nyitva???? Hűha, az még veszélyes is lehet.
Mondják az ismerőseim, hogy ne nagyon kerékpározzak már ilyen pocakkal, mert idő előtt megszülök....hááát biztos igazuk lehet.
Bálintot pedig általában keróval viszem oviba, mert mostanában mindig későn ébred és nagy a rohanás reggel....

Hát, inkább nem kerózok nyár végéig:) az a bizti.

Egyébként én is érzek ilyen csontcsúszásokat, valóban nem kellemes, néha alig bírok felkelni az ágyból, annyira fáj a medencecsontom.

Cupicica!
De jó téged is látni néha!:)
Sok erőt az évvégi hajrához! Persze ilyenkor főleg a diákoké a főszerep, pláne a vizsgán:)

Hű, valamit főzni kellene a családnak:)
Tegnap tejszínes-gombás ragut csináltam csavarttésztával....nyam-nyam....fincsi lett, most azt ebédeltem.:)
Estére jön apa haza, valami "embereset" :lol: kellene alkotni, lényeg, hogy legyen benne hús:)

Ancsi
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Kisjuci: bocsi a kiváncsiskodásért. :)
A rucik engem is érdekelnének. :)

Én 174cm magas vagyok, mikor fiút vártam kicsi pocim volt a munkahelyemen nem vették észre a 9hónapos terhességet, most kislányt vártam és nagy volt a végére a pocim. Másképpen volt nagy..mondjuk a baba is 4400gramm volt. :)

Mai napom jól alakult!!
Megkötöttük a szerződést a házunkra..10% foglalót kellett adni.
Már alig várjuk, de csak baba születése után költözünk, s az is lehet már csak évelején.

Most rohanok, mert a kiscsaládom hiányol.

Sziszi.
sziszike1000
 
 


Juci, priviben válaszolok, ok?
titi_27
 
 


Tudsz adni Juci mail címet?
titi_27
 
 


Sziasztok!

Este írok még..
Virág: mi történt? Sajnálom. :(

Csimpi: üdv köztünk, gratulálok a nagyfiadhoz..most hányadik héten vagy?

Ancsi: én futni fogok. :)

A babazene4 nekünk is meg van, tényleg nagyon jó!!
Tornából én a Kállai Ildikó félét csinálgatom. Nagyon tetszik.

Énis fogytam az első hónapokban és kb. az 5. hónaptól kezdtem el felszedegetni. :)

MINDENKINEK pUSZI.

Lesz találkozó?

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen nagyon aranyosan üdvözöltetek,nagyon jól esett.A neveteket igyekszem megjegyezni mert hirtelen sokan üdvözöltek.
Kazincbarcikai vagyok és 27 éves.Eü-ben dolgoztam.
December 24-ére vagyok kiírva a 12.hétben járok.
Hétfőn megyek nagy UH-ra,meg a két vetélés miatt a 4D-s UH-ra is mennem kellesz amit nem is bánok.
Már most nagyon izgulok remélem minden oké pocaklakóval.Nyugodtan kérdezhettek ha akartok hogy jobban megismerjetek.Gondolom már sokan elég jól ismeritek egymást.
Olvastam az előzőeket én a 12.hét végén járok és már most akkora a pocim mint egy 6 hónaposnak.
Igaz Kisrudival is nagy volt de nem ennyire.
Tegnap jártam a városban és valami lenge szabadidőalsókat kellett már vásárolnom mert már a régiek igen szűkösek.
Szülés után 5 hónapra visszanyertem eredeti testsúlyom ami 56kg volt.
Most kezdtem a terhességet 60kg-val.Kiváncsi vagyok mennyivel zárok majd.
Kisrudival 86kg-al mentem szülni,nagyon sokat híztam a terhességmegtartó kapszuláktól.Meg a sok vitamin"ELEVIT"
Igaz manó mégsem volt olyan nagy mert 3450gr-al és 51cm-rel született.
Apás szülésünk volt+a barátnőm is benntragadt míg a párom megérkezett.Nagyon jó volt,nagyokat röhögtünk az orvosom nagyon jó fej volt már ő is mondta hogy nekem jobban szurkolnak ,mint egy Fradi meccsen majd 4óra alatt meglett a gyermekem.
Igaz utána próblémák adódtak mert kaptam egy allergiás rohamot de inkább ezt nem mondom,nem akarom senkire ráhozni a frászt.
A lényeg nekem élmény volt a szülés és apa nagy segítség volt.
Nem is kérdéses hogy jön szülni velem.
Na jó már nagyon sokat írtam hagyok későbbre is.

Sziasztok.
csimpi
 
 


Sziasztok!

Tegnapi UH-ról.
Annának 8,89mm-es köve van. Az Uh-szerint lehet évekig el lehetne evvel, felnőhetne vele..stb.

Az urológus szerint nem szabad megvárni a beágyzódást, mert az komoly műtét lenne-veszélyes.
Porlasztást javasolta, ami szte kíméletes.
3kórház csinál ilyet, felhívja és beszél velük vállalják-e.
Ő azt mondta csak egy 20 hónaposról tud, akinek ilyen picin porlasztottak.
Szerdán kell hívnom, az eredmények végett, ki vállalná.
Ha nem vállalják, azt javasolta Debrecenben van egy nagyon jó doki, aki egy tűszúrásnyit ejtene Pankuson, úgy venni ki-nem lenne vágás.
Természetesen ezt is vállalnánk.
Ami zavar, hogy mindenképpen altatnák őt!

A dokitól kaptunk egy időpontot, hogy nézessük meg Zsoltit is, mert lehet nálunk családban smmi, de ők öröklik vhonnan vissza.
Alapos, rendes, szimpatikus dokinak tartom, volt mindig Annához is egy pár kedves szava.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok csajok!huha most rengeteget fogok irni!

kicsijuci!hát a férjedet én kapásbol megismertem és tök örültem neki hogy jéééé ö a férjed!elég hülye lehet az aki nem ismeri meg!én elég fiatal vagyok és marha régen néztem a familiát mégis emléxem rá!:)

sziszi!ne aggodj az altatás miatt mert öt szerintem még nem azzal altatják mint a felnötteket hanem nevetögázzal!kisfiamnál is igy volt!

titi franko nagyon a hütöd!a konyhádat meg csomagold be mert megyek érte:)

tücsi veled mi ujság hogy vagy?

csimpi üdv köztünk!hát neked sem lehetett könnyü de a lényeg hogy a kislurkod egészséges!

ancsi megnéztem iwiwen a képeid hát hatalmas a pocid:)

anita szerintem a tudatalatidbol nem nagyon tudod kitörölni a babaprojektet ugyanis nagyon szeretnéd!de szerintem elég ha napközbe félreteszed és nem stresszelsz rajta!

koda lemaradtam nagyon és nem is találom mi történt veletek?röviden leirod nekem?

kiságy téma:én ugy tudom hogy 10honapos korig amig fent áll a bölcsöhalál veszélye addig jobb ha a baba egy szobába van a szülökkel de külön ágyba!igy a szoptatás is könnyebb szerintem!

zsepy hogy megnöt a kiscsaj alig ismertem rá:)hihetetlen milyen gyorsan megy az idö!

rimar te hogy vagy?

momo remélem végre sikerrel jársz és találsz egy szupi épitészt!

oné de édes vagy hogy ennyire aggodsz meg hát a csajok is!mindenkinek ezer köszönet!pusz csajok érte

na remélem irtam mindenkinek ha nem ezer bocsánat!

na szoval ami miatt ugy gondoltuk hogy jobb hogy nincs baba az már tegnap megoldodott!
röviden:az aposom eddig kötélen rángatta a férjem de most a férjem bekeménytitett és nem tett meg mindent kénye kedve szerint!erre aposom megigérte tönkreteszi az életünk!azt hittük sikerült neki de eddig nem(kop kop kop) bement férjem munkahelyére mai napig nem tudjuk mi volt ott!de utánna behivatták a férjemet (van egy banki tartozásunk) hogy a bank betelefonált hoyg jövöhonaptol elveszi az egész fizetést!mi meg töük megijedtünk hogy mi lesz miböl fizessük vissza hirtelen meg miböl fogunk megélni!férjem felakarta hivni a bankot apos nem engedte mondván majd ö elrendezi(igy tudná kötélen rángatni megint a férjem) de aztán férjem tegnap betelozott a bankba hogy mi ez a levonás hiszen havonta fizetjük a részletet meg nem szegtünk semmi szerzödésbe elöirtat meg!kiderült a bankunk nem tud semmiröl és ök ilyet nem is csinálnak mert tisztességesen fizetjük a törlesztést és nincs gondjuk velünk!a poén még az hogy a banktol álandoan jön a levél hogy vehetünk fel pénzt ha le akarnák tiltani fizut nem ajánlanának pénzt!ugyhogy valoszinü drága aposom bement a férjem munkahelyére és ugy adta elö a saját tartozásait mintha a férjemé lenne!ugyanezt megjátsza mindig a saját anyjánál is aki már nem akar neki pénzt adni!és a férjemre hivatkozik hogy nekünk kell a pénz mert mi anyumra költjük a sajátunkat!elég furi lene mert anya 4munkahelyen dolgozik és el se fogadna egy fillért se tölünk!ugyhogy mostmár hála az égnek ebböl a családbol egy sogornömmel fogjuk tartani a kapcsolatot mással senkivel!na ezért gondoltuk ugy most jobb hogy nincs baba!de mivel megoldodott nem bánjuk ha jön!de most én is ugy vagyok mint anita nem stresszelek rajta,nem hömérözök meg semmi jöjjön amikor jönni akar!

doki:sima vizsgálaton voltam mondtam neki ugy érzem terhes vagyok stb... erre mondta hogy 2ezer % hogy nem és nem is voltam!rákszürést csinált!és mivel amikor szerdán voltam akkor még ugy gondoltam carba vagyunk abbol jöjjünk ki félreraktam a babaprojektet és igy nem is kérdeztem meg semmit!
képzeljétek a 60napos ciklusomra sem szolt semmit ugy csinált mintha természetes lenne!
megkérdeztem hogy 12.hét után tényleg kevesebb a hcg és nem mutatja ki a teszt? erre azt mondta ezt meg se hallotta!
a méhemmel minden oké!szabadon van stb.. ugyhogy ilyen belsö téren minden oké!

na ennél többet még kicsijuci sem ir!
pusziiiiiiii mindnekinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Tegnap el is felejtettem írni, hogy délután mikor leültem és megfogtam a hasam olyan volt mintha megmozdult volna a pici. Most pedig mikor olvastam az üzeneteket, megint éreztem valami hasonlót. Remélem tényleg baba, és nem a gyomron mozog. Végül is már szerdán keztem a 15. hetet.

Csimpi!
üdvözöllek köztünk. Látom nálatok is meglesz a karácsonyi ajándék. Gratulálok hozzá, meg a kisfiadhoz is. Én is decemberre vagyok kiírva (dec.3)
Aztán gyere gyakran!

Koda!
Marci hogy van? Mi a baja? Lázas?
Ti jól vagytok? Már beszélsz a férjeddel?
Melót mikor kezdenéd?

Titi!
A kilók miatt ne izgulj, majd leadod szülés után.
Mesélj még a víz alatti tornáról. Izomlázad van?

Ancsi!
Inkább sétáljatok az oviba, nehogy tényleg baj legyen.
Végül mit főztél férjednek? Nálunk is mindig az a fontos, hogy hús legyen. Főleg a levesben.

Cupi!
De jó, hogy végre írtál. Biztos sok most a dolgod. Hogy haladsz a dokával? Mikor kell leadnod?

Sziszi!
Anna azóta jól van?

Virág!
Annyira örülök, hogy nem adtátok fel.
Hát tényleg nem semmi az apósod? Ne haragudj, és ha gondolod ne válaszolj, de miért nem jöttök haza lakni. Akkor legalább anyukád közelében lennétek. Vagy a férjed munkája miatt kültöztettek külföldre?

képzeljétek most már tuti a baba, de nagyon erőssen érezem mióta írok. 3x is megmozdult.

A találkában én is benne vagyok. Fagyi, palacsinta nekem mindegy. De jó lenne mindkettő.
Sajnos nekem is visszajött az étvágyam, úgyhogy lassan nekem is többet mutat majd a mérleg

Na mostmár megyek. Holnap mi is esküvőre megyünk, ezért csak vasárnap tudok jönni.
Addig is jók legyetek
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi jo szorakozást holnapra!
de szupiii hogy mozog a babokád!:)
igen a férjem munkája miatt költöztünk ki mert mikor aláirta a katonaságnál a szerzödést nem tudta hogy megfogunk ismerkedni!aztán hazajött magyarba összejöttünk és a katonaságnál már nem tudott visszalépni!most még van két éve és utánna közelebb akarunk menni magyarhoz de nem haza teljesen!osztrákba is ugyanazokkl a jogokkal élhetünk mint itt mivel ö német nekem meg örük letelepedésim van ami majdnem ugyanaz kivéve nekem nincs a személyibe az hogy német!ugyhogy megyünk osztrákba ha vége a katonásdinak!anyát akarjuk kicsalni a közelünkbe!most tanul németül!amugy meg aposom lakik csak magyarba anyosom meg a kisebbik sogornöm tölünk 40kmre (de ök is olyanok mint apos) a nagyobbik meg 100kmre vele tartjuk a kapcsolatot de azért tényleg jobb lenne ha anya itt lenne!
na lépek alukálni pusziii mindenkinek
már megint kisregény lett:(

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok,

Hát, csajok, nem volt egyszerű a végére érni az irományoknak!

Gondolom már senki nincs nagyon gép közelben :(

Először is, minenkit akit tudtam megjelöltem az iwiw-en! :) Akit nem jelöltem valamiért, az keressen engem légyszi (Csatári-Juhász Ágnes)

Virág,
annyira, de annyira ügyes vagy! Tök jó látni, hogy igy össze tudtad magad szedni, és neki tudtok majd új erővel indulni :) Azért nem lehetett könnyű :(

Koda,
köszi a leveleket ma! Mi a helyzet veled? Megoldódott már az otthoni dolog? Babuca? Ugye lesz????

Juci,
jaj, de nagyon szépek a képek!
Tali mikor? Vivinek csütörtökig van isi, utána mamánál van... :P Megnézem majd, hogy Karcsi melyik napokon nappalos, és akkor nem sietek haza hozzá munkábol, hanem összefuthatnánk :)

Titi,
Nagyon jól néz ki az a babaágy! Nekünk nem ilyen volt, hanem külön pelenkázó és külön egy nagy babaágy. ha találok róla fényképet felrakom majd...
De ez nagyon jó! ebből késöbb teljes hosszúságú gyerekágyat lehet csinálni? Szerintem ennél jobbat nem nagyon találhatsz!
...úgyis mindig keresztbe fog fordulni és a rácson vagy a keze vagy a lába ki fog lógni... :lol: Te meg majd egész éjszaka azt lesed, hogy nem fáj-e neki :lol:
Jól mondom babás anyucik???

Gyöngyi,
De jó, már biztos a babucit érzed :)

Üdv Csimpi :!: :D :!:

Na, akkor egy kicsit magamról:
Vivim jobban van... Sajnos fájlalja a pociját igy is, hogy szedjük a gyógyszereket :( Ez az iskola vége nem tesz túl jót neki! ...de mindjárt vége!
Tegnap koncertjük volt az isiben, ugyanis ének tagozatos a drága!
Képzeljétek az osztályból 2 fiú és 1 lány szólózhatott, és az én kicsi lányom lett az az 1 :lol: Gondolhatjátok mekkora volt a boldogság! :) Olyan ügyes volt! :)
Szeptembertől kérte, hogy mehessen külön órákra a Zeneiskolába Népi éneket tanulni :) kis kornyikálósom :roll:
Én a hőmet mérem rendületlenül, és gyártunk is ahogy kell kétnaponta, de még mindig alacsony a hőm, pedig a 17. napon vagyok :(
Viszont fáj a hasam 3 napja, úgy ahogy a pé előtt szokott, úgyhogy várom, hogy felmenjen :)
Ime a görbém:
Kép
A munkahelyemen nem rendeződik semmi. Ha 1-2 hónapon belül nem leszek terhes, akkor leállunk a babagyártással, és keresek új munkahelyet :cry:
Gondolhatjátok mennyire akarom :cry:

Na, ennyire futotta mára. Remélem tudok majd jönni!

Honap kettesben töltjük apával a napot. Megbeszéltük, hogy ha jó idő van kifekszünk valami rétre pokrócra :) :wink: :oops:

Vasárnap pedig a barátnőm kislányához megyünk a kórházba, mert tegnap megműtötték a lépcisztával :(

Puszi mindenkinek!
csné
 
 


Sziasztok!

Ágnes: láttam jelöltél, nem tudtam, hogy te vagy, de végül visszajelöltelek.
Aki akarna még jelölni: sziszi1000@gportal.hu

Remélem, hamar terhes leszel..:)
Vivi örülök, hogy jobban van, mitől van ez neki?

Virág: sajnálom, ami veled történt..örülök, hogy összetudtad szedni magadat és újult erővel vágsz neki. :) Szorítunk.

Titi: használtan, nem néztél kiságyat? Amilyet te szeretnél 20-ért láttam..egy másikat 15ért..sztem lehet érdemes lenne körülnézni, mert ezek a babák nem tudják még tönkretenni.
Újszerű állapotúakat lehet kifogni féláron.

Csimpi: én december 13-ra vagyok kiírva. :)

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Ági,
ha munkát kell keresni ne keseredj el, most rengeteg bank nyit fiókokat. Lehet próbáljátok ki a testgyertyát Ti is. Nekünk a 2.hónapban már meg is lett baba.
Én hugicámat próbálom rávenni a banki ügyintézői sulira, de nem nagyon megy. Jobban mondva nem nagyon tudjá férjéval mit csináljanak. A férje erdélyi és kitalálták, hogy inkább visszamennek Erdélybe.

Virág,
Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nincs baba. De az a jó, hogy nem állsz hozzá negatívan. viszont azt nem értem, hogy miért nem foglalkozott a ciklusod hosszával.
Apósod engem emlékeztet anyósomra. Bár nálunk nem megy be a munkahelyre, csak rendszeresen megjelenik, hogy pénzt kérjen és balhézik, ha nem kap. Még tavaly az esküvönk előtt is ez volt a téma. Azóta azért nem próbálkozott nálam, mert akkor azért kiosztottam, hogy most inkább neki kellene segítenie. De Párom azért mondja, hogy próbálkozik néha:(:(:( Szóval nem irigyellek.
légyszi-légyszi fogyókúrát írd meg...

Cupi,
Persze szólunk, ha végre lesz tényleg tali. A hűtőben pedig igazad van. Főleg, ha majd jön a második, sokadik baba! Nálunk most érett meg a hűtő csere, azért még várunk mi lesz a lakással.

Lányok,
Arra gondoltam, ha meg lesz hányan taliznánk, akkor foglalnék asztalt. Akár a városligetben is lehetne, ott is van nagyon sok jó kis hely.

Jaj, képzeljétek éjszaka hatalmas robajra keltünk. leszakadt az egyik fali konzol, amin a hangfal volt. persze ez a tv fölött volt. most tesztelem, hogy nem-e lett valami baja. a tv mellett egy komód van és annak a tetejéről is leesett minden.

Iwiw-en engem könnyen megtaláltok, a becenevem ott zseppy.

Ancsi,
Ennyi idősen inkább ne bringázz már. (már mint terhesen). főleg, ha ilyen értéket produkálsz. Nekem csaszi előtti nap volt ilyen és doki bácsim idegeskedett, hogy kibírom-e másnapig. Viszont annak örülök, hogy más is ugyanazokat a tüneteket írja le, mint én. Én az utsó két hétben folyamatosan úgy éreztem valaki kifele kaparászik és mindjárt kinyúl, hogy kezet fogjunk...:):):):)

Sziszi,
Nekem rögtön a porlasztás jutott eszembe. Altatás miatt pedig ne aggódj, nem lesz semmi gond. És ha Debrecent ajánlották, akkor se izgulj. Nekem gyerek kardiológia miatt ajánlották Debrecent.

Titi,
kilók miatt ne aggódj. Szépen le fog majd menni.

Koda,
postán azt mondták abban a borítékban is összetörne a gyertya, kérlek várj még, keresgélek valami nem túl nagy dobozt, de még nem találtam.
Te mivel foglalkozol? munkahelyed rendeződött??

Csimpi,
pedig miattad kezdtem el írni. Üdv köztünk. Dec.24. szép ajándékotok lesz:):):):):) Hugicám 2 éve erre a napra volt kiírva, aztán dec.18-án született meg Gigi baba.

na, megyek egy kicsit rendet rakni...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jó reggelt lányok!

Ilyen is ritkán van, hogy ennyire korán kelek hétvégén. De este olyan fáradt voltam, és korán lefeküdtem, hogy itt az eredménye. Gondoltam, ma úgyis jó idő van, és megyek a kertbe tenni-venni. Erre tessék! Már megint hétvégére itt a trutyi idő.

Ági, ebből nektek sem lesz sajnos réten heverészés. De a görbéd nagyon szép! És ügyesek vagytok, hogy sikerül összehozni az együttléteket is, nagyon drukkolok, bízzunk ennek a hónapnak a sikerében!!! Ha pedig új munkahelyet kell keresned, nyugi, én is biztos vagyok benne, hogy találni fogsz könnyen. Jó a mentalitásod, biztos szeretnek a főnökeid is, úgyhogy ne izgulj! De reménykedjünk benne, hogy hamarosan úgy sem fogsz dolgozni! :)

Ági, én is efelé a kiságy felé tendálok. Igen, később teljesen át lehet alakítani rendes teljes méretű kisággyá. Bár ha rögtön jön a következő baba... akkor nem ússzuk meg egy ággyal. Na, talán a rematy idő miatt ma/holnap lesz időnk szobát rendezni, és meglátjuk, mennyi helyünk marad.

Oné, de jóóóóóóóó, már érzed a baba mozgását? Persze, hisz nem az első baba. Én érdekes módon a 16. héten kezdtem el érezni, pedig nem számítottam rá ilyen korán. Azt mondják, első babával később lehet csak. Ültem egy meeting közben a kollegákkal, és éreztem! Majd' elsikiítottam magam. De a férjem rámnézett, és mutatta, hogy csitt, és mosolygott! :)

Virág, jó kis történet, látom, meg vagy áldva a családoddal! De ha ez vigasztal, sehol sem fenékig tejfel. Bár nálam nem ennyire, de anyukám, meg apukám elég nehéz eset. A férjem baromi ritkán jön velem haza Miskolcra anyukámhoz, és még ritkábban apukámhoz, aki egy faluban él Hegyalján. De sajnos a családunkat nem tudjuk megválogatni, így tényleg csak azt lehet tenni, hogy ritkítjuk a kapcsolatfelvételt.

Zseppy, minden rendben a tv-vel? Még nem is mondtam... olyan, de olyan édike a kislányod!!! :)

Képzeljétek, azt álmodtam, hogy kislányom lesz! Na, de szerdán hátha kiderül.

Na, megyek, még nem mostam fogat sem, :oops: ti voltatok az első mozzanatom ma!
titi_27
 
 


Szép reggelre ébredtünk ismét. Úgy látom most már minden hétvégén ilyen ramaty idő lesz. A férjem ma dolgozik így kettesben maradtunk Dáviddal. Úgy döntöttem délután elmegyünk a Tropikáriumba, mert nem akarok megint itthon ülni mint a múlt héten.

Titi
A kilók miatt ne aggódj, majd szépen lemegy az. Különben is most lehet hízni egy kicsit anélkül, hogy az ember bosszankodna rajta.
Igaz és még csak 3 kg híztam, de ilyenkor Dáviddal is csak ennyi jött fel.

Virág
Nem semmi apósod van. :( De rá se ránts, nem kell keresni vele a kapcsolatot csak ha nagyon muszály.
Mindig csodáltam milyen erős vagy, jó, hogy most is túl tudál lépni a dolgon. Mennyi időre függesztettétek fel a baba kérdést?

Csimpi
Üdv köztünk! :D
Szép karácsonyi ajándékod lesz.

Agi
Egészen szép a görbéd, remélem sikeres is lesz ez a hónap! :D
a munkahely miatt pedig fel a fejjel biztosan találsz másikat, ha mégis szükség lenne rá.
Szegény Vivi, már nem sok van ebből a fránya suliból, utánna pedig megnyugodhat, és biztos hamar helyre is jön. Gratulálok a szóló énekléshet, büszke lehetsz rá. :D
Úgy látom a végén elmarad a fűben való pihi, de otthon is be lehet ezt pótolni.

Sziszi
Szegény pici lány. Ez a porlasztásos módszer még mindig kíméletesebb mint a műtét, ha ez kell, hogy meggyógyuljon akkor vágjatok bele. Sok sikert hozzá!

Zseppy
Jó kis meglepetés lehetett. A tv-nek nem lett semmi baja? Összetört valami?

Oné
De jó hogy már érzed a mocorgást. :D
Rézinek beszéltetek, már arról, hogy kistesója lesz?

Koda
Marci jobban van már?
Mi a helyzet a férjeddel rendeződtek a dolgok? Mikor kezdesz újra dolgozni? Azért a baba kérdést nem adtátok fel teljesen ugye.

Cupi
Jó, hogy jelentkeztél. :)
Kitartást az érettségihez és jó eredményeket az osztályodban.

Ancsi
Vigyázz magadra. Ha meg tudod oldani akkor inkább hanyagold azt a bicajt, nehogy baj legyen miatta. Nem ér annyit, hogy utánna szigorúan feküdni kelljen.

Na megyek , mert kimosott a gép és ki kell terítenem. Hú most én is sokat irtam. :oops:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt!Bár már nem reggel van, most kezdett nálunk kisütni a nap.

Ági!
Láttam, bejelöltél az iwiwen.A képek a gyulai várban készültek, ugye?Én gyulai vagyok képzeld.

Virág!
Nem lehetsz ilyen! :( Én nem ismertem fel Juci férjét, de nem érzem magam hülyének.Kikérem magamnak.Azt írtad hogy aki nem ismeri fel az elég hülye lehet :cry: :cry: :cry: Én ugyanis nem igazán nézek tv-t, és színházba is a környékre járok, úgyhogy sajna nem ismertem meg.
Más.Örülök, hogy nem vagy elkeseredve, és hogy ilyen vidámnak tűnsz.Remélem az is vagy!Ami viszont a családodban van az nagyon szar lehet!Én sose értettem, hogy családon belül hogy lehet valaki ilyen szarrágó,már bocsi, és ahogy írod te aztán rendesen körül vagy véve ilyen emberekkel.Szegénykém!De végül is ott van neked a férjed és a kicsi fiad, akiknek örülhetsz, és ez a fő, nem?

Oné!
Gratulálok a babó mozgásához, ugye milyen jó érzés?Nekem a 14. héttől szinte egyfolytában mozog, de nem tudok betelni vele :D Mindig oda teszem a kezem, nehogy lemaradjak valamiről :)

Titi!
Kíváncsi vagyok, hogy fiad lesz-e vagy lányod?Virág anyukája mit is mondott?

Mindenkinek jó hétvégét!

rimar
rimar
 
 


Bufo, örülök, hogy jelentkeztél, és hogy tevékeny lesz a napotok! De jó, Tropikárium, én még sosem voltam! Tényleg olyan rossz, hogy mindig elromlik az idő hétvégére. Én meg ma esküvőre mentem volna, igaz csak a templomira, de tegnap írtam egy sms-t, lemondtam, nem bírok kimenni. Végre egy lazítós hétvégét terveztem, persze a szokásos tennivalókkal, de nem fogom túlzásba vinni. Sok volt ez mostanában.

Oné, el is felejtettem írni a víz alatti tornáról, ne haragudj! Szóval, egyszerűen fantasztikus volt, úgy megmozgatott mindent! Igaz, nincs izomlázam, de tutira jót tesz az izületeknek, mert mindennek!
titi_27
 
 


Rimar, Virág anyukája kisfiút mondott, és én is végig úgy gondolom, hogy kisfiú lesz. Most már végképp nem tudom, nagyon várom a szerdát.

Jéééééé, elállt az eső, és talán tényleg ki fog sütni a nap! De tiszta víz minden!!! Szemétség!!!
titi_27
 
 


Rimar
De jó nálatok már süt a nap.
Itt még csak most állt el az eső.
Ahogy titi is írta még minden csupa víz, így most nem megyünk sétálni, mert csak totál vizes lenne Dávid az összes pocsolyát végigjárná.

Titi
Nem volt pocakkaményedés a vizi torna után? Nekem most kilőve minden ilyen mozgás. Mire a férjem hazaér már nincs sem időm sem kedvem tornázni menni. Azzal vígasztalom magam futok Dávid után eleget és napjában 3x járom meg a 3. emeletet.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

rimar!jajj tudtam hogy megfog valaki sértödni de máqr késön jutott eszembe!ezer bocsi nem ugy gondoltam!az hülye aki nem ismeri fel de azt mondja ismerös valahonnan!akinek ismerös valahonnan az hülye hogy nem tudja egyböl hova rakni!ha te nem nézel nayon tv-t akkor érthetö hogy nem ismered fel!ugyhogy nem olyanokra irtam akik egyáltalán nem ismerik fel hanem olyanokra akik nem tudják honnan ismerik!

bufo!már nincs felfüggesztésbe a babaprojekt!csak nincs rajta stresszelés!

zseppy:A Max Planck intézet diétája, illetve annak egy változata

A Max Planck Intézetben (egyesek szerint egy Max Planck társaságnál) kifejlesztett fogyókúrás módszer.

A diétában megkötöttektõl nem szabad eltérni, így meglehetõsen szigorúnak számít ez a fogyókúrás módszer.

1. nap:

REGGELI: Feketekávé cukor és tej nélkül tetszõleges mennyiségben.
EBÉD: 2 fõtt tojás, tetszõleges mennyiségû spenót enyhén megsózva.
VACSORA: Egy nagy steak (sertés, vagy pulyka panírozatlanul) grillezve, vagy 3 beefsteak sütve, zöld saláta tetszõleges mennyiségben.


2. nap:

REGGELI: Feketekávé cukor és tej nélkül, 1 száraz zsemle.
EBÉD: Egy nagy steak (sertés, vagy pulyka panírozatlanul) grillezve, saláta és valamilyen gyümölcs tetszõleges mennyiségben.
VACSORA: Fõtt sonka mennyiségi korlátozás nélkül.


3. nap:

REGGELI: Feketekávé cukor és tej nélkül, 1 száraz zsemle.
EBÉD: 2 fõtt tojás, saláta és paradicsom tetszõleges mennyiségben.
VACSORA: Fõtt sonka és zöld saláta tetszõleges mennyiségben.


4. nap:

REGGELI: Feketekávé cukor és tej nélkül, 1 száraz zsemle.
EBÉD: 1 fõtt tojás, répa fõzve, vagy nyersen citrommal.
VACSORA: Gyümölcsök és natúrjoghurt.


5. nap:

REGGELI: Feketekávécukor és tej nélkül, répa citrommal.
EBÉD: Párolt hal, paradicsom tetszõleges mennyiségben.
VACSORA: Egy nagy steak (sertés, vagy pulyka panírozatlanul) grillezve, zöld saláta tetszõleges mennyiségben.


6. nap:

REGGELI: Feketekávé cukor és tej nélkül tetszõleges
EBÉD: Grillcsirke tetszõleges mennyiségben.
VACSORA: 2 fõtt tojás, répa tetszõleges mennyiségben.


7. nap:

REGGELI: Tea citrommal.
EBÉD: Egy nagy steak (sertés, vagy pulyka panírozatlanul) grillezve és gyümölcs tetszõleges mennyiségben.
VACSORA: Az eddigiek közül szabadon választható.


A 8. Naptól kezdve a diéta elõrõl kezdõdik további egy hét idõtartamra. Amennyiben pontosan betartjuk az elõírásokat, úgy 2 hét alatt 9 kilót adunk le.
A diétával olyan anyagcsereváltozás zajlik le bennünk, hogy 3 évig nem szedünk vissza súlyt.
Alkohol fogyasztása bármilyen formában tilos !

elég kemény diéta de szerintem megéri!hétfötöl én is nekiállok!mindenki annyit fogy vele amennyi a felesleg a szervezete szerint!

pusziii csajok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szep napot nektek lanyok!

Hol kisut a nap,hol beborul....a ferjem ujjongana oromeben ilyen idotol szegeny! :P

Virag!

Hat en se vagyok hulye,en se ismertem meg/fel Kicsijuci ferjet,mivel en 92ben elmentem itthonrol....de nem vettem magamra. :lol:

Tenyleg meg vagy aldva a rokonokkal,dehat ez van,ezt kell elfogadni,vegul is nem veluk elsz es csak annyira tudnak belesyolni az eletedbe amennyire engedik.


Agi!

Mindent bele,hajra! :lol:

Csimpi!

Udv es gratula a kisfiadhoz es az ujabb pocaklakohoz! :P

Regiancsi!

Tenyleg vigyazz a bicajozassal...inkabb ne!!!!


Sziszike!

A porlasztassal biztosan simabban menne,de ki is mondhatja neked,hogy ne aggodj,hisyen termeszetes hogy ennyire aggodsz....meg jo,hogy o nem nagyon erzekeli ezt,ugye?


BOcs,ha kihagytam a tobbieket,sietek.

JO hetveget mindenkinek!!!! :P
momo35
 
 


Virág, ez a diéta igen keménynek tűnik, de ha Neked bejön, akkor elraktározom, és ha szükségem lesz rám, mindenképpen megpróbálom. Eddig a kollegáim közül 4-en csinálták végig a 90 naposat, és mindenkinek az jött be. Kíváncsi vagyok, ez milyen lesz.

Bufo, hál' Istennek semmi problémám nem volt torna után, nem volt megerőltető, sok-sok lazítás, nyújtás, és egy-két izommozgató. Szóval, szerintem érti a dolgát a hölgy, aki tartja.
titi_27
 
 


Momo!hát igen akkor te se láttad a familiába és biztos azért nem ismerted fel!ezért is irtam rimarnak hogy azokra irtam hogy hülye akik megismerik arcra de nem tudják hova rakni!

titi!ja elég kemény de csak 13napig tart ez a jo benne hogy nem kell utánna már koplalni!a férjem megcsinálta napi két kilot adott le!és miota abba hagyta folyamatosan eszik nem válogatja meg hogy mit és eddig egy gramm se jött vissza rá!
mig otthon voltunk fogytam négy kilot!majd 13nap mulva megmondom én mit tapasztaltam ezzel a diétával!

puszii mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


csajok!merree vagytok???kisütött a nap mégis????

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág
Most már itt is süt a nap, de 10 perce még jég is esett.
Készülődünk a cápákat és a krokodilokat megnézni. Dávid már a cipőjét is kikészítette, hogy induljunk már.
Majd este leszek újra.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág,
köszi... Nem tudom el kezdjem-e már most, vagy várjak egy hetet a vizsga végéig. Lehet az lenne most a jobb, ha várnék, mert tényleg keménynek tűnik.

Lányok,
nem tudom ahol Ti szültök ott van-e, a margit kórházban van havonta egyszer dietetikus tanácsadás a várandósoknak az ideális testsúly megtartásáért. Persze csak azután indult, hogy nekem jó lett volna. Viszont aki választott már szülésznőt, tőlük is nagyon hasznos tanácsokat lehet kapni. Nekem a ctg-n mondták, hogy a heti egy gyümölcs nap nagyon jót tesz. Ja, és a kávé is vízhajtó hatású, szóval napi egy kávé állítólag megengedett. nekem a napi kettő is engedélyezve volt, annyira alacsony volt a vérnyomásom.

A tv még működik. mondtam Páromnak csak meg ne mozdítsuk, mert lehet valami eltőrt benne és arra esik szét, hogy megmozdítjuk. Polcot nem tesszük vissza, kiszakadt az a rész belőle, ami tartaná az egészet.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ma én vagyok az első.
Végre süt a nap. Titi, Momo remélem nálatok is.
Már főzöm az ebédet, csak közben bekukkentottam. Ma igazi vasárnapi ebéd lesz, húsleves és rántotthús krumplival.

Mindenkinek további szép napot!

Ha tudok még jövök.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Igen, Bufo, süt a nap végre! Én meg végigaludtam a délelőttöt! Nem baj, erre szántam ezt a hétvégét. Végre pihenek! Mindjárt én is el kezdek főzni, és megyek kertészkedni (gyomlálni:().

Juci, már írom is a mailt! Közben eszembe jutott, hogy tudtam a mail címed! :oops:
titi_27
 
 


Tényleg, sehol senki?! Én most fogok kicsit ledőlni, elfáradtam ma a jövés-menésbe. Gyomlálás, locsolás, teregetés, főzés! Ez a sok házimunka, őrületes! Valahol azt olvastam, hogy a magyar nők töltenek a legtöbb időt házimunkával Európában. Hát, ebben lehet valami!

Na, megyek, a férjem elfoglalja a gépet, úgyhogy én már csak holnap fogok tudni jönni.

Mindenkinek szép estét!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Vagyok!!

Eddig szülőknél voltunk. :)
Gyrekek meg hazafelé aludtak csak el, aztán jöhet a felcipelés, amikor felébred mindenki...
Szép napunk volt mais.

Jhéttől már Zsolti is velem van, nyáriszünet van az oviban is 2 hónap..majd kitalálok programokat.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi,
most merre fele laktok? mert én zsoltim is itthon van már (felújítják az ovit). Szóval összeereszthetnénk őket, hadd fárasszák le egymást:):):):)

Titi,
persze, mert nálunk még most sem engedheti meg az átlag család a bejárónőt, vagy a takarítónőt. Pedig milyen jó lenne lepasszolni legalább a heti egy nagy takarítást, ablak pucolást:):):)

Mi most értünk haza a focizásból...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!
beteg a kisfiam:( visszajött neki a köhögés meg belázasodott reggelre!fél egyig aludt aztán felébredt tvzett aludt tvzett aludt!most egy kicsit jobban van,de a mai kirándulásunk elmaradt!pedig az idö remek!

titi!hát igen a magyar nök szorgalmasak!a nyugatiak egy kicsit elvannak lustulva!én a boltba szoktam ezt észrevenni az a szokásom miota kiköltöztünk nézem ki mit vesz!hát itt joformán mindenki a készételeket!csak az öregebbek vásárolnak ugy mint én!

nálunk ezen a héten volt szünet az oviba de hát amugy se ment volna nimrodka mivel magyarba voltunk!most héten meg azért nem megy mert beteg pedig szegényke már annyira be van zsongva azt mondta holnapra meggyogyul!de hát én tudom hogy nem!
képzeljétek nálunk egész nyáron lesz ovi kivéve két hetet!itt a gyerekeknek az iskolába is a nyáriszünet két hét,mert évközbe annyi szünet van igy oldják meg!

na lépek fürcsizni este még benézek!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt mindenkinek!


A hétvégén kicsit kiruccantunk,elmentünk a párom nagymamájához,meg az unokatestvéréhez mert a fiúk horgászni mentek.Tiszabercelen voltunk ahol most 2.fokú az árvízkészültség.
Nekik is van egy 1,5éves kislányuk de nagyon jól elvolt a fiammal.
Jó volt csak rövid.
Jó lenne majd hosszabb ídőre elmenni vhova.Pl:Hajdúszoboszlóra,nagyon imád manóm fürödni.
Ne haragudjatok hogy ha össze vissza írok mindenről csak most beszéltem az orvosommal és 9-10 között mennem kell a betöltött 12hetes nagy UH-ra.
Kicsit ideges vagyok,remélem minden oké.
A 12kg-os fiamtól estére picit fáj a pocim,meg a derekam.
Tegnap a csípőmet is éreztem mintha menne szét de sztem ez még korai lenne.
Van aki ilyenkor tudja meg hogy állapotos én meg már elég rendesen nézek ki.
A múlt héten megkérdezték tőlem hogy mennyi van még hátra ,van aki ekkora pocival megy szülni.
Remélem szenteste már otthon leszünk a picivel.
Megállmodtam hogy hogy fogják hívni,de ezt még nem árulom el.
Hú de sokat írtam és még annyi mindent tudnék de hagyok későbbre.
Ha végeztem at UH-val majd jelentkezem.


Sziasztok.

Legyen szép napotok.
csimpi
 
 


Sziaasztok!

Virág: jobbulást nektek. Megfázáskor én a hidegpárásítóba rakok paxirasol-t..hatásos.:)
Macis(Hauser) van nekünk Mediaban 10 000 körül van..nagy segítség!!

Csimpi: Remélem jobban vagy. Sztem a szervezeted nem pihente ki magát még, mert Zsolti és Anna meg sem érződőtt..viszont most, hogy kb. 1 év telt el..énis érzem a pocimat, ahogy tágul..
De reméljük ez csak az eleje..énis szeretnék otthon lenni karácsonyra.
Lehet kétünnep közt költöznénk..:)

Zseppy:Zuglóban lakunk a Thököly/Róna kereszteződésénél.
Sztem jó ötlet, találkozzunk, ti merre felé laktok?
Elmehetnénk, majd esetleg állatkertbe, vagy Ligetbe vagy nagy játszótérre, játszóházba..szted?
Én nagyon szeretem, ha levegőn van..nagyon nagy a mozgásigénye.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!
Hú de bereggeliztem!Lehet hogy hülye vagyok, de dinnyét ettem kenyérrel!Szerintetek? :)

Virág!
Remélem, már jobban van Nimród!Szoktad becézni a fiadat?
Mi épp tegnap döntöttük el, Balázs lesz a fiatalúr.

Csimpi!
Kíváncsivá tettél!Mekkora vagy, mi az hogy elég rendesen nézel ki?Nem akarsz fotót feltenni?
Az UH-ról számolj be, kíváncsian várom.Hüvelyi UH lesz?

Mi ma megyünk Pestre dokihoz este 8-ra.

Hétvégén itt Egerben volt bababörze.Elmentünk a párommal szétnézni, de nem vettünk semmit.Mondtam, hogy egyenlőre tájékozódjunk, hogy mit hol érdemes, meg mennyibe kerülnek, aztán már tudunk célzottan menni ide-oda.
Úgy látom, hogy a babakocsi, a kiságy és a bútorok lesznek a legnagyobb kiadás.De aztán persze a sok egyéb kiegészítő összesen lehet hogy ugyanannyiba fog kerülni.
Meg itt voltak a megasztárok is, össze is futottam Póka Angélával meg egy másikkal, neki nem tudom a nevét.

Hétvégén meg Gyulára megyünk.Csak legyen jó idő.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Szóljon, ha valakit érdekel egy :Babywelt 3 kerekü Jogger, teljesen új babakocsi eladó. Újszülött kortól használható, könnyű súlyú, több funkciós kocsi. Lábtartós, lábzsákos(a lábzsák befűzhető-hordozóba is használható). Nagy teher bírású bevásárló résszel, fékkel rendelkezik. Boltiára: 46 900.- volt. Lábzsák hozzá: 12 000.-
Ha kell vkinek 30 000-ért írjon privit, képet, majd mellékelek.

Sziszike.
sziszike1000
 
 


sziasztok csajok!
csimi szoritok hogy minden oké legyen az UH-n!utánna elárulod milyen nevet álmodtál meg a babádnak?Képet kapunk rolad?

rimar:Nimrodka már jobban van,lement a láza!Szoktuk becézni föleg mikor kicsi volt akkor nem a nevét becéztük hanem mindig mást adtunk neki!meg is jegyezték hogy mindenhéten másképp becézzük!Amugy a nevét becézve:Nimi,Dormin,Nimrodka és amit utálok apos igy hivja Nimri (mintha azt mondaná himri) de már öcsém meg sogornöm meg mindenki leszidta érte meg hát a fiam arra nem is hallgat igy kénytelen Nimrodot mondani!
Balázs huh az is szép név ám:)

sziszike!lehet meggondolom ezt a hidegpárásitot!csak most a férjem nincs itthon közelbe meg nincs media!de majd hétvégére hazajön és akkor lehet megdumáélom vele ha nem javul a köhögés!
miért árulod a babakocsit?hát nem kisbabád lesz?Vagy ö kap ujat?

nálunk csütörtökön már megint ünnep nap lesz meg 30.a is!hihetetlen ez a sok ünnep erröl beszéltem tegnap!

tücsi,titi,bufo,koda,anita merre vagytok?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziasztok csajok!
csimi szoritok hogy minden oké legyen az UH-n!utánna elárulod milyen nevet álmodtál meg a babádnak?Képet kapunk rolad?

rimar:Nimrodka már jobban van,lement a láza!Szoktuk becézni föleg mikor kicsi volt akkor nem a nevét becéztük hanem mindig mást adtunk neki!meg is jegyezték hogy mindenhéten másképp becézzük!Amugy a nevét becézve:Nimi,Dormin,Nimrodka és amit utálok apos igy hivja Nimri (mintha azt mondaná himri) de már öcsém meg sogornöm meg mindenki leszidta érte meg hát a fiam arra nem is hallgat igy kénytelen Nimrodot mondani!
Balázs huh az is szép név ám:)

sziszike!lehet meggondolom ezt a hidegpárásitot!csak most a férjem nincs itthon közelbe meg nincs media!de majd hétvégére hazajön és akkor lehet megdumáélom vele ha nem javul a köhögés!
miért árulod a babakocsit?hát nem kisbabád lesz?Vagy ö kap ujat?

nálunk csütörtökön már megint ünnep nap lesz meg 30.a is!hihetetlen ez a sok ünnep erröl beszéltem tegnap!

tücsi,titi,bufo,koda,anita merre vagytok?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!!



Sziszike:Nem tudom miért de nekem az elsővel is nagy volt a pocim már az elejétől.
Szülés után 6 hónapra visszanyertem eredeti alakomat,súlyomat,de a nagy hízástól elég csíkos maradtam.Lehet hogy a nagy tágulástól is látni most ennyire.
Én is szeretnék otthon lenni,nekem manó is 6 nappal hamarabb lett meg hátha most is.
Mi is most vágunk bele a lakásvásárlásba nem könnyű dolog.



Rimar:Képzelj magad elé egy nem kövér lányt kb.5hónapos hassal.
A múlt héten megkérdezték hogy már nem sok van hátra?
Hüvelyi UH-m volt.6cm-es a csöppség,minden okés vele,jó a nyaki redő értéke is,mozgott keze-lába,hallottam a pici szívét ,kaptam róla fotót.
Majd 18-20hetes körül megyek 4D-re.20percet felvesznek DVD lemezre.
Fótót szívesen tennék fel de sajnos nem tudom hogy kell.
Még nem olyan régen van gépünk,sokmindent nem tudunk.


zseppy:én remélem hogy a kiírt ídő előtt fogok megszülni hogy együtt lehessen a család szenteste.A picit majd berakoma fa alá piros masnival.


Most már csak arra vagyokkiváncsi hogy mikor fog megmozdulni.
Manó 18 hetes volt.Szerintetek????

Sziasztok.
csimpi
 
 


Szia Virág!

Ha valaki segít majd megpróbálok képet felrakni.Az UH-n minden oké volt.
Köszi hogy gondoltál rám.
Ha kisfiú:Nagy Balázs Benjamin
Ha kislány:Nagy Vivienn Virág


Szia.
csimpi
 
 


csimpi!remélme akkor egy kicsit megnyugodtál hogy minden rendbe!Szerintem a mostani kismanod elöbb fog megmozdulni:)kb két három hét:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: