Új privát üzeneted érkezett!

Panndi, Netti :lol:

VanniMarci Márton. Vagyis MártonAndris :D

Netti, miket vettél?

Kép

Kép
adraci
 
 


ááááááááááááá, Lili nem szereti a szelet itt meg olyan szél volt éjszaka hogy aztamindeségit, naszóval óránként keltünk megint, meg szerintem a foga is...jajj :? az eslő felső kettő nagyon nyomul

Amúgy szépségesen szép napsütéses jó reggelt mindenkinek! (már ahol van) :D

Marciknak boldog névnapot, féléveseknek boldog félszülinapot! (apa kitaláta h dec.5én lilinek csinálok tortát és számokbóé kirakjuk neki hogy 0,5 :D :shock:

jajj Lili annyira bír szenvedni a napközbeni elalvás előtt, kivagyok 10 perci megállás nélkül ordít, mindenhol akezemben is, leragad a szeme de amint lerakom nemveszlevegőtösen sír, :shock:

bakker 8 óta nem bírtam egy kvt meginni, de jó nap lesz, itt bent a lakásban,mert én ki nem megyek az tuti! :?

na gyanusan csönd van... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


:shock: :shock: ja akkor boldog 7 hónapot az illetékes elvtársnak! :shock: :shock: furi na hogy enyimgyerek nincs 6 hónapos valaki meg már a 8.at kezdi :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Adri,
FP allj fel velem golyos zsiraf (ez a kedvencem!!! ha felall megtud benne kapaszkodni,zenel,villog stb es golyopalya egyben..)
FP massz utanam golyo (maszik zenel mindent csinal a nagy golyo)
FP massz utanam micimacko (utalom a micimackot amugy:) )
FP mobiltelefon (mert mindig az iphone kell neki)
FP laptop (ez lehet nem fp :lol: )
Lamaze zsiraf,csorog,zorog,huzhato,stb kb 40cm v tobb
FP formabedobo zenelo csiga
meg egy Chicco (ez huzhatos maga utan )
FP Barney tancszonyeg (az elejen babazongora a vege, a nagy barney tancol a vegen,nagyon cukker, kesobb lepegetni is lehet rajta tobb zenere stb meg mindenfele hangot ad ki) :D

hat most ennyi jutott eszembe

de az elso ketto a kedvenc :) a massz utanam golyo hatalmas..

Netti
Kép
maumau
 
 


Na jó reggelt! Mircsikém mióta beteg vagyok igazán jó kislány, max. kétszer ébred éjjel, hagy engem aludni, teljesen kipihentnek érzem magam. Láztalan vagyok, mondjuk tegnap reggel is az voltam, meglátjuk mi lesz délutánra. Viszont nagyon fáj a torkom. :?

Gyöngyi! Természetesen így nem megyünk holnap, meg kell mondjam nagyon sajnálom :( , mert az előző talin tök jól éreztük magunkat nálad. Mira azóta sem sikítozott úgy máshol. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki,ilyen idoben en se teszem ki a labam ..szornyuu

Netti
Kép
maumau
 
 


Ok, értem, szóval akkor: MarciAndrisMarciMarciAndris :lol: Akkor Vanni Marcijának duplán is jár a sok boldog isten éltesse :D

Zsuzsi, nem kapott előtte semmit. Bár állítólag újszülöttként azért másként éli/éljük (?) meg a dolgot. Ne aggódj, holnapra már el is felejtitek. Egyébként november végén lesz a keresztelő.

Horror sztorikat nem kérünk többet, köszi. :-) Nagyon fosós vagyok :roll:

Szóval, egy hozzávetőleges létszámot össze tudnánk szedni asap? Csak mert azt is el kell döntenem, hogy 100 vagy 200 darab palacsintát süssek-e :-) Na jó kis túlzással éltem...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


tejóég netti :shock: ezt mind egyben, mit szóltak a boltban :?: :wink: :lol:

én egy mászós micimackót szeretnék olyan cukin mondja hogy Szia BABA :oops: de apa szerint sok érte az az asszem 10rugó, azt mondta annyiért naponta 20 percet mászik lili előtt a földön és mondogatja hogy szia baba 8) :lol: az én férjem kicsit smucig :D na de nem baj, így nincs 40 féle kacatunk, és nem úgy néz ki hogy Lili ettől kevésbé feljlődne , sőt a 200 éves macis csörgőnek mindennap úgy örül mintha új lenne, de a távirányító, telefon, billenytűzet, pillepalack, múanyagkanálm babakefe és a wcpapírguriga minden FP-t űberel.

CSajok, légyszi állítsatok le, nekem minden egyes nem anyatejes kakinál lelkiismeretfurdalásom van, és majd elsírom magam...nem vagyok noooooormális, fel kel fogjam hogy lili már nem csak csöcsimanó, wéáwáwáw

muhhááh elaludt :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nade Netti, ez egy játékarzenál! :lol:

Ha így haladnánk, már nem férnénk a játékoktól. Nálunk most az FP bödönke és az Aquarium a kedvenc már jó ideje. De ez a mássz utánam golyó éééérdekes. Hátha tényleg mászna, mert most leginkább visít, hogy vigyem én közelebb a kiszemelt tárgyat :D

Niki, én bevallom készíteni akartam tejszínes gesztenyetortát AM féléves szülinapjára. Namost, a felvert tejszín kicsapódott, így kidobtam és nem lett torta! :D Rohadt tejszín! :evil: Mondjuk mostanában szoktam elrontani kajákat... :roll: Vajon miért?

Kép

Kép
adraci
 
 


Gyöngyi :lol: Természetesn 200-at és kűggggyed nekem! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri,a maszos golyo nagyon tuti,arra keszteti h masszoon! :)

Niki :D Tescobn most learazas van a jatek reszlegen, a massz utanam MM 6ezer asszem. meg minden sokkal olcsobb.
Jo hat nem tolunk kap ennyi mindent :shock: szep is lenne :lol:
nagyszuloktol nevnapra kap,meg mikulasra.. meg a nagyobbakat karira :D de meg en nemtudom mit kap karira tolunk.. vmi kulonlegesebbre gondoltam.. nem ilyen jatekra.. hanem vmi plust csinaltatnek.. kotottet vagy ilyesmi :roll: lehet leszrna.. 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


ja, mi mar nagylanyok vagyunk es furdetokarikaban furdunk! nagyon bejon neki, na meg nekunk is :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki, állj le! :D Egyébként nekem is rossz az, amit te leírtál, s erre még rátesz a nem anyatejes kaki mennyisége és szaga :? :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti, a mássz utánam golyó az ilyen hülye pofát ábrázol? Azt mennyiért vesztegetik a Tecsóban? Mókakockát nem vettél?

Kép

Kép
adraci
 
 


netti olyat akarok én is!!!!! mármint fkarikát, elvan benne nem ugrál, nem dől el? én úgy szeretném ha an ygakádban fürödhetne velem :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Adri,ja de,vettem mokakockat is! nagyon cuki!!
eleg hulye pofat abrazol :) akcios a golyo is 4000korul volt!
ahoz kepest h hasznaltal is 3korul mennek...

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki, nem dol el,tok jo!!! bejon neki nagyon. :)

van meg egy jatek, ilyen nagy zsiri es a mokakockakat kell beledobalni es zenel meg minden, meg gondolkodom rajta..
mokakocka tarolasra is tokeletes

Netti
Kép
maumau
 
 


és milyen van nektek? én néztem tökjót ilyen szines békás :D tietek milyen?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, ok baby van nekunk. celnak tokeletes :)

Netti
Kép
maumau
 
 


No, a banyek csak a 6 hós státusz miatt jött! És már el is ment! Jó nagy rendet csináltam, pedig előtte még robbantás volt!

Ma úgyis kell mennem televíziót venni (a férjem ma dolgozik; megmondta milyet, hol, mennyiért. Én kifizetem, ő meg érte megy délután :P ) s mivel AM-nak közeleg a névnapja veszek neki Mókakockit, meg egy mászósgolyót, valamelyik családtag meg kifizeti :idea:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri, sztem jobb igy, mintha ideallitanak vmi hasznavehetetlen jatekkal :) B is nevnapjara kapja, Gabi valasztotta.. mar alig varja h jatszon vele :roll: :D

Netti
Kép
maumau
 
 



Kép
Kép
mniki84
 
 


na nálunk még nem ütött be a nagy karácsonyi vásárlás!Majd mindenki vesz amit akar!Igazából Izusnak a százlábún kívül nincs más ilyen jellegű játéka.majd azért 1 dolgot ki kell találnom h apum mit vegyen neki,mert általában az ő nevében is én vásárolok mindenkinek ő meg kifizeti....de azért idén jó lenne ha megvenné ő,mert 6-8 ajándékot pluszban megvenni,hazacipelni....max megmondom hol mit,de ennyi!

Mi a fene az a mókakocka????? 8)

annus11
 
 


Erre mar nem jart 4hos kora ota :roll:

Niki,ilyesmi asszem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


bakker Lilinek nem jön be a homemade kaja :shock: direkt hozattam anyuval extrabio mézédes almát Galgahévízről, megcsinálom erre kiköpi, jött hipp bácsi almája, na az jó volt :? bakker

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, probald keverni vmivel..
en almas dolgokat nem adok uvegeset, mert az annyi van itthon mindig. azt veszem meg ami nincs :) jo ma lusta napot tartok.. vgyis kaja ugyileg. bio uveges alma sutotok barit kap..
uszik a haz.. takaritanom kell :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Ááá nem tok tanulni.Lusta vagyok.Ez az idő kikészít.Legszívesebben aludnék, de inkább várom, hogy manó ébredjen,mert kaja idő van.Szerintem ő is rosszul viseli, mert kidőlt.Ilyenkor máskor már rég óbégat. Meg majd megfagyok!Brr....Útálom a rossz időt.
Süss fel nap, fényes nap, idehaza a Nikiék megfagynak. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, csak neked: www.gyerekalom.hu/jatek/mokakocka

Akkor nekem szerencsém van? Elsőre nem ette meg a répát, a répa-kummit se, de második nekifutásra minden hazai kotyvasztást elfogad. Az üvegeseket meg elsőre, de azt csak extra esetekben kap. Pl. ma, hogy nem leszünk itthon. :roll: De inkább vettem ki barackot a frigóból, kiolvad, leturmixolom és elviszem egy pohárban és ahol ránk tör az 5 óra megkapja. :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Mniki!
Izával beszéltem az előbb,és azt üzeni KicsiLilinek hogy beszéljen az apukájával,mert azt ígérte h elhozza egy talira!Meg Iza szeretné megtanulni hogy kell kúszni,mászni felállni,ülni 8) Na ezt az előbb mondta nekem :lol: :lol:

annus11
 
 


Ja hogy ez,ok.Azt hittem vmi újdonság :lol:

Én is sokszor viszem a házi kosztot.Szofihoz is brokkolit vittem!Holnap meg répakrumpli lesz Izusnak!Épp most tettem fel!De ő megeszi az üvegest is meg a házit is.A kedvence szerintem az alma krumpli!Mert ennél hihetetlen produkciót művel! :wink: Aztán a hét vége felé cékla lesz,majd jön a husileves,de egyenlőre a húst én kapom meg.Azt majd 7 hós korától adom neki,azaz 2 hét múlva :shock:

Szerintetek amúgy ha a kis bolti üvegekbe teszem a kaját mondjuk répa krumpli,akkor betehetem a fagyóba????Nem megy szét az üveg?Persze nem rakom csurig!Meg ehető lesz utána is a kajcsi?Most is 3 krumpli+2 répa,meg majd jön az alma....tök sok!

annus11
 
 


hát annus necces én olyan szomorú vagyok,attól függ bejön e az árú ma a pesti raktárba vagy sem...este derül ki...nagyon szeretném ha Lili magtaníthatá Izust valamitcsinálni :D

jajj lili extranyügi,semmi s ejó se cici se habtapi se kiságy se utazóágy se ülöke se horozó se kezemben, most felkötöttem, tolja bele a nyálbubikat a csöcseim közé, juppii

látom a fogacskák sziluettjét elöl fent, lehet az a baj, kapott Osanitot... :roll: ettől még mennyi van hátra?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, ott Boronak is nagyon latszik,de sztem meg varat magara, nekik alul jon ki par nap mulva tuti,mert multkor is ilyen volt mielott kijott.

Annus, eloszor csak egy uveggel probald ki, en tettem el az elejen vagy 10 uveggel.. hat oda se adtam Boronak utana,mert o megette volna, kiprobaltam! de atkozott budos volt felolvasztva, hat en majdnem elhanytam magam :roll:
ugyhogy azota nem fagyasztok
max huto ha masnap oda adod..de probald ki :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, én abban fagyasztottam le a dolgokat és még egyben van az üveg.Mind.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja és nem is büdösek.Fel is dobnám a pacskert, ha a több órányi munkám a gesztenye tönkremenne. :evil:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, reméljük megeszi Iza a kiolvasztott hazait is, valaki írta itt, hogy nem ette a gyerkőc. Én csak annyit szoktam csinálni, ami 2 napig elegendő és az a sima hűtőbe megy. Így 2 napig kap ugyanazt, aztán valami mást főzök 2 napra.

Kép

Kép
adraci
 
 


Olyan nincs, hogy őszibarack-krumpli?

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Netti jól bevásároltál.Kocka tartós zsiráfot Grétike első karikor kapott.

Marciknak boldog névnapot!

Gyöngyi,Marcinak nagyon csini combijai vannak.

Annus,én bébiételes üvegekben fagyasztok!Hanna simán megeszi.Nem büdi.

Marcinak boldog 7. hónapot!!Repül az idő.

Fürdetőkarikát mi is veszünk,de csak akkor ha már totál stabilan ül.

Ma megint Apa főz.Jó dolgom van. :lol: Nálunk Sanyi sokat segít,totál ellátja a lányokat ha kell.Persze egyedül soha nem megyek sehová. :roll:

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eddig én is kb 2-3 nap adtam neki....de ha már turmixolok,akkor picit nagyobb mennyiséget szívesebben csinálnék....

Adraci!
De van :lol: Én adtam már neki!Pontosabban krumplialmabarack.Én általábana gyümit bele teszem a kajába,mondjuk a brokkoliba nem akartam...így akkor utána kapott gyümit!


Na ez a fog...Izusnak kb ujjnyi vastag az ínye :( hol jobban kitüremkedik a fog,hol kevésbé...mintha 1et előre kettőt hátra felállás lenne,én már várom az orbitális üvöltést és jöjjön most már ki!!!!!!És olyan mintha alul több helyen is kezdene megdagadni neki...hurrá!

annus11
 
 


Hat Annus, sztem mindenkepp probald ki, Almos pl nem ette meg s fagyasztottat, Boro ugye igen,de nekem nem tetszett ugy mar :)

sztem hutoben lehet 2 napot akar.. es ugy lehet azert tobbet csinalni

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Voltunk új dokinál, nagyon aranyos, jó lesz :-)

Kolos viszont 1 hónap alatt csak 60 g-ot hízott, most 7680 g. Kap esténként sinlacot így. Meg ideje volt elkezdeni a hozzátáplálást.
Aki ad, mennyit?

Tinu
beadadtad végül Tücinek az oltást? Biztos volt róla szó, csak régebben...

Annus
Izának még nem bújt ki? Nekünk sincs, csak ti már olyan rég szenvedtek vele :-(
pumuklii
 
 


Hello Anita, akkor tartsátok meg a dokit! :wink:
Ugyanazzal a mérleggel mértétek Kolost?
Sinlacot passzolom, még nem is láttam olyat! :D

Muháhá, akkor megyek barackos krumplit készíteni, majd elmondom milyen volt! Így nem költök drága pénzeket babakajára és legalább elfogy a kertben termett zöldség-gyümi :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri
erre én is gondoltam. 1 hónapja Pesten mérték, még a régi védőnő, most meg biatorbágyon az új. Benne lehet az is.
Na mind1, azért jó húsban van így is. Meg olyan sokat mozog már, letornázza.

SInlacot bírja amúgy, kanalazom neki pancsi előtt, 2 napja adom, mindig úgy érzem, hogy enne még csomót. Kis bélpoklos. Aztán 8-kor meg jön a szopi.
pumuklii
 
 


Kolosnak is boldog felediket!!! :-)

Hejjjj, aki kérdőjeles és babanet közelben van, nyilatkozzon plííííz, hogy el tudnak-e holnap jönni. Sülnek a palacsinták 8)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
Kamilla meggyógyult, úgyhogy holnap mi is mennénk talira! Beférünk még a palacsinta-keretbe? :lol: :lol:

Később igyekszem visszaolvasni, most :arrow: mosogatni... :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci..persze :D Kamilla hány darabot eszik meg? :-lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


köszi Gyöngyi
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Köszönjük a holnapi ebéd-meghívást! :D

Pumukli! Nálunk tök változó a kaja mennyisége. Tegnap pl.: kipróbáltam a gesztenye-körte komb.t. Pár kanálra gondoltam, de követelte a többit. Így lecsúszott vagy 1,5 dl, az tuti... Ma de. viszont u.ez a kaja nem kellett. Szerintem fáradt volt. 4-5 kanál lement, aztán szopi volt csak jó. Az a jó ebben az időszakban, hogy ha nem jön be a kaja, ott a szopi. Így sokkal lazábban lehet csinálni a hozzátápit... ;)

Betegeknek jobbulást!![/b]

Kép
szkitty
 
 


Halihó!

Boldog névnapot Marciknak és 7. hónapot is!

Gyöngyi, Marcipán combija nem kispálya, tuti a zoknija is! :lol:
Holnapi napot nem tudom, ott lenni nagyon szeretnék, keresztülrakni magunkat a városon kevésbé. Pedig jó lenne munkahelyre is beugrani. Meglátjuk! Miattam ne süss többet, elég lesz a 200 palacsinta! :wink:

Niki, ne legyen lelkifurid a hozzátápi miatt, bár tényleg elképesztő, h szalad az idő, kinőnek a csakciciből. :( Nekünk is már csak jó két hét van a kóstolásig.

Tinu, hogy haladsz a dogával? Tüci eszméletlen pofát vág a képen, kis cukiboszi. :D

Reni, Mirát Mircsinek becézitek? :lol: Jó, h jobban vagy.

Szofi, urad története nagyon helyes, és baromira "átjön", h egy húron pendültök (mint Rilke versben)!
És Szofi, Barbi! Egy szót nem szóltatok, h nem kaptatok pénteken A.C. könyvet tőlem! Nekem tegnap, kedden du jutott eszembe. :oops: Hülyébb már csak nem leszek (remélem). :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


pumukli!
Bár mi nem sinlacot eszünk,de a pépből 180-200g között szokott bevágni Izus vacsira!

Hát igen,már 3 hónapja fogzunk :evil:

Igazság szerint a sütőtök miatt kérdeztem..mert abból meg nem is lehet állítólag olyan sokat adni 1 héten...de egy sütőtök,még ha kicsit veszek is akkor is tök sok!!!!

Én meg ebéd után felteszem a kalácsot!!!Szerintem belefér az időmbe 2 is!Na majd meglátjuk!Max Gyöngyi azt eszi 2 napig!Kár h "másnapos "lesz,mármint a kalács 8)

annus11
 
 


Anikó!
jaj de jó lenne ha be tudnátok ugorni!Gyöngyinek nagyon szép lakása van ám!Érdemes megnézned :lol: :lol: Mi meg ámuldoznánk Blankin,aki titokban szerintem már fel is állt!mert a múltkori mutatványától majdnem hanyatt estem!
Orsi barátnőd hogy viselte a múltkori talit?nagyon szép kislánya van amúgy!!!Annyira édes!!!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?