Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok!! :D

Hát a neven még gondolkozunk, de lehet hogy Alma lesz - lánynévböl van ám elég hosszú listám, nagyon sok lánynév tetszik nekem...Szóval nem lesz könnyü, de legalább van miböl csemegézni :D Persze azért még nem veszem 100%-ra hogy lány, szóval azért kéne egy elfogadható fiúnevet is találni majd, csak biztonság kedvéért :lol:

Kép
anicca
 
 


Sziasztok, megjöttem a genetikai uh-ról én is!
18 hét+2 napos vagyok és

FIÚ !!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Úgyhogy az ovis kisfiam mellé még egy kispasink lesz! De nem baj, így is nagyon örülünk!

Az ultrahangon sajna totál összezárta a lábát, csak egyszer rakta szét a lábát amikor kuki látszott, a doki szerint 95 százalék hogy fiú, de még maradt 5 % hogy talán lány mert egyszerűen nem volt hajlandó normális pózba helyezkedni hogy belássunk jól a lába közé !!! Adott egy képet a doki amin a lábai között látszik egy kis hosszúkás valami amit kukinak vélt a doki, szerinte nem köldökzsinór, de fogalmam sincs én nem értek hozzá. Mindenesetre csak 1 hónap múlva lesz a következő uh, addig izgulhatok hogy akkor megerősíti-e az uh hogy valóban kisfiú! De én is úgy érzem kezdettől fogva hogy az lesz, már nektek is írtam korábban. Úgyhogy erősítem itt a fórumon a fiúsok táborát !!!
:lol: :lol: :lol:
az AFP-m holnap lesz kész, majd hív a doki remélem az jó lesz, bár úgy emlékszik hogy jó.
csézjang
 
 


Csézjáng: Gratulálok a fiúhoz!! Hát igen, jó sok kék csík lesz ám a táblin :D :D !

Kép
anicca
 
 

 
 

Anicca


Neked meg gratula a csajoshoz !!! Neked is csak 1 hó múlva lesz a következő uh? Addig megőszülök. :D
csézjang
 
 


Gratulálok a leánykához és fiúcskához!
danyuci
 
 


Itt egy kis infó arról mikor érdemes 4D-re menni. Mikor mire lehet számítani.

Kötelező szűrővizsgálatokon kívül a babamozi felvételek szempontjából leginkább a 12-35. hét között láthatunk a legtöbbet a piciből.

14-15. hétig még teljes hosszában belefér a képernyőbe, és látható, ahogy mozog az anyaméhben. A nagyobb hely miatt főleg nagymozgásaiban lehet látni, ahogy forgolódik, kalimpál a kezeivel és lábaival, elrúgja magát a méhfalról. A terhesség előrehaladtával a fokozatosan szűkülő hely miatt csökkennek ezek a mozgások.

16. héttől már csak két részletben lehet megmutatni a képernyőn, külön a fejét, törzsét és külön a fenekét, lábait.

25-26. héten már igazi baba arcocskája van. Megszűnnek a végtag nagymozgásai, előtérbe helyeződik az arc mimikája. Lehet látni ahogy mosolyog, ásít, grimaszol. Szembeötlőek lehetnek a szülőkkel kapcsolatos hasonlóságok.

A 28-30. héttől csökken a növekedés üteme, viszont fokozódik a bőr alatti zsírpárnák mennyisége, ezért az arca, kezei és lábai teltebbek, pufókabbak lesznek. Az arc mimikai mozdulatai továbbra is megmaradnak, de a hely csökkenésével még kevesebbet mozognak mint korábban.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


szisztok
nagoyn sokat írtatok majd pénteken vissza olvasok, akkor itthon leszek végre nem dolgozom.
Köszönöm a kaja tippeket ezt jöőhéttől csinálni fogom, de ezt hány napig kell így enni? a krumplira vajat lehet tenni?

Nagyon sokat iszom csalánteát és segít, ja és képzeljétek voltunk hétfőn védőnőnél már 8kg volt a hízás, ami azért durva mert 2hét alatt jött fel kb 4-5kg:( de egy másik védőnő volt és nem a milyénk, és ő mondta, hogy fejes vgy kelkáposzta leveleket kell a lábra tenni befáslizni és 3-4órát hagyni rajta, nagyon szuperül kiszívja a vízet, tegnap kipróbáltuk és tényleg jó:9 reggel 1.5kg voltam kevesebb, de ez most délutánra vissza is jött, a sok ülés miatt a melóba:(

Kép

Kép
andrea001
 
 


ja még azt akartam kérdezni, hogy ti amikor voltatok AFP-n akkor azt a lapot amit kaptatok két példányba, ti vissza kaptátok az egyiket? mert a védőnő azt mondta annak nem szabadna nálam lenni

Kép

Kép
andrea001
 
 


andi,
az egyik papír nálam van, a a másik a dokinál.
Ez a vizesedés nagyon rosszul hangzik. :(

Ugye jól emlékszem, hogy te írtad, hogy a kisfiaddal 33 kg-t híztál?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Mamacka, annnnnnnnnnnyira édes ez az Áron baba! Olyan szép!
Te hány éves voltál azon a képen, olyan vagy, mint egy kislány! :) (ez bók akar lenni)!
Apás kép nagyon megható!
Na olvasok tovább.
Vendég
 


Andi!

Én nem kaptam vissza semmiféle lapot AFP-kor.

Mamacka!

A képek eszméletlen gyönyörűek!


Csajok, nektek is szokott fájni a hasatok? Gondolom ahogy nő a méh. Ha lefekszem kicsit pihenni, akkor elmúlik. Lehet hogy elkezdem a Magne B6-ot szedni. Olyan mensigörcs szerű nyilallások, néha van, néha elmúlik.Nektek is?
csézjang
 
 


Hú Andi... sajnálom, bár én is fogok vizesedni az tuti. De ilyen hamar... szegény!
Csézjang, nekem is keményedik, nyilall, fáj stb. Sztem ez már normális, ha nem túl sokszor van.
Ekkora a hasam... sztem nagy. Kép
Vendég
 


Több gyerekes lányok!

Adjatok tanácsot, ti mikor mondtátok meg a kicsinek hogy tesója lesz??? :roll:

Én azt vallom hogy túl korán nem jó mert egyrészt még lehet vetélés vagy ilyesmi, másrészt nagyon hosszú idő a kicsinek kivárni azt a 9 hónapot ezért érdemes kb: félidőre igazítani./ ezt olvastam is/
Hát én még nem mondtam meg a 4 és fél éves kisfiamnak, mert tök féltem/ és még mindig ilyen hülyeségektől félek hogy mi van ha esetleg 1 hónap múlva találnak valamit ami miatt mégis meg kell szakítani a terhességet/ férjem ettől a gondolkodástól kiakad :) /és már megmondtam volna a gyereknek mondjuk akkor totál érzelmileg megkattanna a kicsi mert nagyon érzékeny és nagyon beleélné magát, ismerem őt.
Borzasztó lenne ha megmondanám neki hogy jön a tesóka, erre kiderülne pár hét múlva hogy mégis nagy probléma van úgyhogy mégse jön a tesóka....Tök gáz lenne, nem is tudom mit csinálnék, egész nap sírna a kisfiam és nem is értené az egészet.
Szerintetek a 18-19.héten ha AFP és genetikai uh rendben nagy gond nem lehet már?
Én már most hétvégén meg mondanám neki./ 18+2 napos vagyok/ Szerintetek? Nem korai????Ti mikor mondtátok meg????

Természetesen azt nem mondanám meg hogy úgy néz ki hogy fiú mert az csak a szüléskor lesz biztos és nem akarom hogy csalódjon mert valamit várt, ez egyértelmű.
csézjang
 
 


Andrea
Csak egy napos diéta, de vajat nem szabad. Másnapra egy csomót fogsz pisilni, ne nagyon menj sehova! :lol: :lol: :lol:
Ha megint vizes leszel akkor lehet ismételni de egyszerre csak egy nap, hogy azért tudj kielégítően táplálkozni

Csézjang
Mi akkor mondtuk meg mikor mi is megtudtuk! Négy hetesen! :)
Szerintem lehet velük a szintjükön bármit közölni.
Mármint a saját kölkec? Köszönjük a bókot. Jó volt a fotóalany!
Gratula a tököshöz! :)
Jó is két kispasival! :)



Vivi
Tök hasonló a hasam mint ezen a képen a tiéd!




Voltunk orvosnál
Holnap megint röntgen a Budaiban. Ez már a negyedik!!! Még másfél éves sincs.
Azért a röntgen sem túl egészséges... annyira aggaszt...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


annica
nagy gratula a kislányhoz!
majd én is szeretnék egyet egyszer

csézjangnak pedig a második tököshöz sok éljen!

mamacka
gyönyörűek a babáitok
és meg kell mondjam ti is nagyon szépek vagytok mind a ketten a férjeddel
neki olyan nyugodt és boldog az arckifejezése
ilyennek képzeltem mindig egy apukát

én jó sokat ülök mostanában a suli miatt
nem is vagyok hozzászokva, de szerintem nem tesz túl jót
na semmi vész, csak néha jobban oda kell figyelnem h egyenesen üljek, mert ki akar pukkadni a hasam

szopi témához nem sokat tudok hozzászólni
kicsit sok is volt az infó
de nagyon hasznos olvasni a tapasztalatokat
annyit tudok, h én másfél évig szopiztam, és mindig bealudtam
anyukámnak is pici a cicije, de nem kellet semmi plusz dolog a tejci mellé
szerintem velünk sem lesz gond

jajj benyomtam 2 tál spagettit
uhh
most már biztosan ki fog pukkadni a pocakom

Kép
yilonne
 
 


Yilonne
Majd ha aktuális lesz újra zúdítjuk a jótanácsokat! :)
De a nyugodt hozzállásod már jó! :wink:


Köszönjük a bókot! Aranyos vagy! :)
Gondolom ezen a képen is más az arcom! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


félidős pocak:

Kép

Kép
yilonne
 
 


csézjang

Nekem is sokat fájt a hasam főleg az elején. Aztán mostanába egyre sűrűbben, úgyhogy elmentem dokihoz, de mondta, hogy az ülő munkától lehet, meg ahogy nő a méhem.
Én attól féltem, hogy nehogy kinyílt a méhszájam, de szerencsére nem.
A magne B6-ot reggel veszek be egyet, és így egész nap nincs görcsöm.

Andrea

Én úgy tudtam, hogy terhesség alatt csalánteát nem lehet inni, pont a vízhajtó hatása miatt. Lehet rossz az információm.

Úgy érzem kezdek túl lenni a betegésen, köszönöm a drukkokat.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


[quote] írta:n úgy tudtam, hogy terhesség alatt csalánteát nem lehet inni, pont a vízhajtó hatása miatt. Lehet rossz az információm.


Most, hogy írod ez nekem is rémlik... talán a magzatvízre sincs kedvező hatással...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka
neked mindenhol más az arcod, de szerintem ez jó
mindenhol mosolyog a szemed és az a lényeg
yilonne
 
 


Yilonne
Hű de bomba nőci lehetsz! :shock: nagyon csinos a pocak!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én is úgy tudtam nem lehet csalánteát inni, de a védőnő most azt mondta lehet, sőt vizelethajtós gyógyteát is

Igen, én híztam 33kg a fiammal, ha találok képet majd teszek fel milyen ufón néztem ki:(, csak az a másik számítógépen van.

Hát én már nem értem ezt az AFP. mindenki mást mondott eddig:(

Mi aznap mondtuk el a kistesót amikor pozitív lett a teszt, azóta Bálint imádja és félti a tesót, folymatosan puszilgatja meg ad neki mindent enni, még a cumiját is megossza vele, pedig az nálunk nagy kincs. Mindig oda teszi a köldökömre és mondja neki itt van tesó kölcsön adom:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Sziasztok!

Nekem is szokott fájdogálni a hasam, leginkább este felé, de a dokim azt mondta, hogy az egész napos talponlét, Alexa emelgetése és a méh növekedése okozza. Engem mindig az nyugtat meg, hogy Alexával végig görcsöltem, ennél sokkal erősebben, és mégsem lett semmi baj.

Gratula mindenkinek a kisfiúhoz és kislányhoz, de leginkább ahhoz, hogy minden rendben volt az UH-kon.

Szabccsi! Örülök, hogy túl vagy a betegségen!

Csézjang! Mi nem mondjuk meg Alexának, csak szülés előtt, de nem azért várunk, amiért Ti, hanem mert most úgysem értené. Szerintem később sem, de akkor már majdnem másfél éves lesz, és muszáj lesz megmondani neki, hogy eltűnök pár napra. Szerintem próbáljátok neki úgy megmondani, hogy lassan bevezetitek a témát, pl. könyvekkel (Sehány éves kislány), vagy ha láttok kisbabát az utcán, kérdezgetni a témáról, stb. És egyébként meg fő a pozitív gondolkodás, most már nagyon kicsi a valószínűsége, hogy baj legyen.

Andi! Én sem kaptam vissza lapot az AFP-kor, odaadtam a vérvételt végző nőnek, és ennyi. Remélem, megoldódik ez a vizesedés dolog, nagyon rosszul hangzik, főleg így, az elején. De a csalánteáról én is azt hallottam, hogy nem javasolják. Meg a legtöbb gyógynövénnyel kapcsolatban is meg kell kérdezni szakértőt, mert sok ártalmas lehet a babára.

Na, megyek fektetni!

Kép
Kép
detty74
 
 


andi
de drága a nagytesó
:P

jajj köszönöm a bókokat, csak nagyon vékony vagyok
yilonne
 
 


csezjang,
mi már minden nap mondjuk Flórának, hogy anya hasában baba van, meg jön az öcsi és ilyenek... bár nem hiszem, hogy 1 évesen értené. De sosem lehet tudni! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


csézjang: mi már nagyon régóta mondjuk samunak! annyira örül neki, sokszor a fülét a hasamra teszi. mindig beszélni kell róla, meg mesélni.

KépKépKép
dongó
 
 


jajj, akartam mondani, ki mit szól a pocak simogatáshoz???
még nincs is "rendes" hasam, de van olyan, akinek a tudat elég és már jön is, h picibabucika és simogat.
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dongó 2009.10.14 22:05-kor.

KépKépKép
dongó
 
 


sziaszok!
Alig bírtam visszaolvasni annyira sok mindent írtatok!
Mindenkinek gratula a kislányhoz és kisfiúhoz!
Én csak 6 hét múlva megyek a dokimhoz ultrahangra de addig szerintem ismét elmegyek egy 4D-re mert nem bírom kivárni barom,i sok idő!
Én csak 6 hétig szoptattam!
A szülésem 1,5 óra alatt lezajlott a nagyfiammal remélem ez sem lesz hosszabb sőt! :lol:
Nekem is nagyon tetszik a vásárlós eladós topik!
Még hatalmasabb lett a hasam ma azt mondta egy néni az utcán hogy nagyon lent van a hasam és biztos 1-2 nap és szülök én meg mondtam hogy még nem szeretnék erre ő miért mert csak 19 hetes vagyok!
Én nagyon sokat iszok állandóan szomjas vagyok napi 4-5 litert simán megiszok!
Súlyra most nem híztam de nem is szeretnék egy darabig!

Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


jajj heni, h én ezt is hogy utáltam! a tapintatlan embereket!
-hű, de nagy a hasad!
-ikrek??
-most szülsz? (a 6. hónapban...)
v szülés után, amikor még mindig van pocak:
-csak nem jön a következő?
v a legrosszabb, szülés után:
-mikor szülsz?

KépKépKép
dongó
 
 


[quote]j írta:ajj, akartam mondani, ki mit szól a pocak simogatáshoz???
még nincs is "rendes" hasam, de van olyan, akinek a tudat elég és már jön is, h picibabucika és simogat.
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Én lehet csodabogár vagyok de engem ez nem zavar! :)
Inkább örülök, hogy velem örülnek!
Azért egy gyerek szerintem kicsit közügy! :)

De az én pocakom nem érzékeny az érintésre, van akit ez fizikálisan is zavar.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote]j írta:ajj heni, h én ezt is hogy utáltam! a tapintatlan embereket!
-hű, de nagy a hasad!
-ikrek??
-most szülsz? (a 6. hónapban...)
v szülés után, amikor még mindig van pocak:
-csak nem jön a következő?
v a legrosszabb, szülés után:
-mikor szülsz?


Engem csak a szülés utáni kedves érdeklődés zavar... főleg, hogy nekem kb egy év múlva lesz normális a hasam... sajnos ilyen típus vagyok. Van aki mire hazamegy a kórházból már belefér a régi gatyókba én még egy évig kismamaholmiba járok.


Első szülésem után öszefutottunk az utcán egy baráttal. Áron kb 2 hónapos volt és nagyon kedvesen mosolyogva megkérdezte, hogy a tesó mikor születik.

Második szülés után a szerencsésebb adottságokkal megáldott barátnőm még a kórházban megkérdezte, hogy egy gyereket bent felejtettek-e?

:cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


én nem az örömnek nem örülök, hanem , h idegenek a hasamat tapperolják! ami még kb nem is a baba, hanem az én hasam. a lelkes gratulációkkal semmi bajom!
a hasam privát szféra, attól, h baba van benne, nem lesz "közterület". hehe, ez olyan, mintha elmondaná vki, h megnagyobbítatta a mellét, erre én kedvesen megpaskolnám és gratulálnék.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dongó 2009.10.14 22:20-kor.

KépKépKép
dongó
 
 


[quote] írta:n nem az örömnek örülök, hanem , h idegenek a hasamat tapperolják! ami még kb nem is a baba, hanem az én hasam. a lelkes gratulációkkal semmi bajom!
a hasam privát szféra, már nem azért! attól, h baba van benne, nem lesz "közterület". hehe, ez olyan, mintha elmondaná vki, h megnagyobbítatta a mellét, erre én kedvesen megpaskolnám és gratulálnék.


Jó hasonlat! :lol: :lol: :lol: vizuális alkat vagyok és elképzelem ahogy paskolgatod a szilikon luficiciket! :)

Mondom én csodabogár vagyok!
Tudod engem a látogatók sem zavarnak a gyerekágyon! :) :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na csodabogár lelép aludni!

Tiszta takony vagyok... hiába minden... mézes tea meleg fürdő, c vitamin... ehhh... megint nem kapok majd egész éjjel levegőt és holnap hétre kell menni afp-re.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


a gyerekágyas látogatók engem sem! a jánosban is lehet. az viszont, ha az emberek fogdosnak igen :)
jobbulást! pihenj!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dongó 2009.10.14 22:28-kor.

KépKépKép
dongó
 
 


Még jó, hogy a látogatók nem fogdosnak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na jó megyek pihentetem az agyamat! ...még a végén sokk lesz belőlem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


muhahhaa, na az vicces lenne! mit fogdoshatnának? na megyek én is aludni!

KépKépKép
dongó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
20100310
 
 


én is elvonultam jó éjt mindenkinek!!!! :lol:

Kép
Kép
20100310
 
 


[quote="mamacka"]
írta:
mamackaMásodik szülés után a szerencsésebb adottságokkal megáldott barátnőm még a kórházban megkérdezte, hogy egy gyereket bent felejtettek-e?

:cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:


ilyen velem is volt. jóni 12 napos volt, amikor találkoztam egy barátnőmmel, aki megkérdezte vicceskedve, h na, csak nem bentragadt a baba???

rohadtul nem esett jól! sztem irtó gonosz dolog ilyeneket mondani. :( :(

sajnos a hasam nekem is nagyon lassan megy vissza! olyan jó azoknak akik hazamennek és hipp hopp karcsúak!

KépKépKép
dongó
 
 


tábli:
Kép

detty :) milyen szint kérsz??? :oops: :lol:

annica :)
grat a kislányhoz :) Az Alma nagyon szép név. Szólj, ha már lesz végleges, amit beirhatok!

csézjang :)
ééééés, még egy kukis :D nagy grat.
Mi érdekes módon akkor mondtuk el, mikor elkezdtem vérezni a hematóma miatt, de ugye ez ok volt arra, hogy miért kell feküdnöm, miért nem tudom emelgetni stb. Nándi is 4 és fél, már sztem elég gyorsan felfogják, biztos van a környezetében kistesós gyerek. Nándival az volt a napi rutin, hogy esténként ő kencézte a pocimat, ezt nagyon élvezte :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hű, csajok! Hogy bírtok ilyen sokáig fentmaradni esténként? Én már legszívesebben 8-kor aludnék! :)
Már tegnap is reagálni akartam a hírekre, de nem engedett be a rendszer.
Jajj, de jó, hogy van még egy kislány! Akkor lehet hogy ez már a harmadik! És Csézjang, neked is gratula a kisfiúhoz!
Én ma este megyek uh-ra, már nagyon izgulok!!!
Andi! Én sem kaptam vissza semmilyen papírt az AFP-ről, csak az eredményt, amikor megvolt.

Kép
aniko20
 
 


jó reggelt!

Anikó! tök kíváncsi vagyok milyen hírrel jössz este!!! :D


Csajok, a témához kapcsolódva, jó sokat röhögtem azon amiket írtatok! :lol:

Sajnos én is az a típus vagyok aki csak szülés után 1 évvel kapta vissza az alakját. :(

Hihetetlenül irigylek mindenkit aki szülés után 6 héttel már úgy néz ki mint lánykorában, azt hiszem ez típus kérdése.
Sajnos nekem szülés után még sokáig akkora volt a hasam mintha 6 hónapos terhes lennék, fújjjjjj......Utáltam magam nagyon, főleg hogy nem fértem bele a ruháimba, ráadásul szülés után 2 hónappal 2 esküvőre is hivatalos voltam !/két tesómékéra/ és úgy néztem ki mint egy bálna, alig találtam magamnak ruhát, és ráadásul utáltam a csöcsöm hogy folyt a tejem, szóval egyáltalán nem tudtam az esküvőre koncentrálni, alig vártam hogy éjfélkor lelépjek és hazamenjek a 2 hónapos babámhoz.

Ja és ami kifejezetten sz@rul esett hogy az esküvőn a rokonok nem ismertek meg!!!!! El kell ismernem hogy szülés után nagy hassal, nagy csöccsel, felpuffadt arccal, sápadt fáradt kialvatlan fejjel iszonyat ronda voltam, tök égtem a sok csinos ember között, de ugye illett elmennem pár órára mivel mégiscsak a két tesóm esküvője volt.....borzalmas volt ilyen testtel létezni.
Gondolom megint ez vár rám, 1 év szenvedéses alakhelyrehozás..... :?

Ja taperolás téma:

Én is kifejezetten utáltam ha valaki meg akarta fogni a hasamat amikor terhes voltam a kisfiammal, és most sincs ez másképp.
Szerintem tök intim és csak a férjemre és rám tartozik, én sem éreztem soha késztetést arra hogy barátnőim, kolléganőim hasát taperoljam, szerintem ez tapintatlanság, bőven elég ha látják hogy nagy, és nyilván azért mert benne van a baba, nem?????
csézjang
 
 


Ja és Csézjang, Szabccsi, meg a többiek!
Nekem is szokott húzódni, nyillalni a hasam alja, és nekem is főleg este. Tegnap délután például mire hazaértem (még 20 perc gyalog a busztól) már nagyon húzódott a hasam lent mindkét oldalon.
Sőt, még néha éjszaka is felébredek rá, és az még tetézi is, ha nagyon kell pisilni.
Éppen ezért ettől a héttől azt hiszem felhagyok az aerobikkal, mert már nem esik jól a hasamhoz huzogatni a lábamat, nem mindegy hogy mozdulok és milyen intenzitással.

Kép
aniko20
 
 


Ja, és este 7-re megyek, úgyhogy későn fogok írni, de ígérem írok, legalább annyit, hogy rózsaszín vagy kék! :wink:

Kép
aniko20
 
 


anikó: izgi! várjuk a híreket!!

csézjang én tavaly nyáron, amikor szültem tavasszal 5 azaz öt darab esküvőre voltam hivatalos. egyre 3 héttel a szülés után! minden egyes esküvőt iszonyodva csináltam végig, de mindet muszáj volt! teljesen megértelek!

KépKépKép
dongó
 
 


Hihetetlen, hogy meddig bírjátok ébren! :)

Minyu! :lol: Nem lehetne felesben? Fele kék, fele rózsaszín? Várjuk meg a pénteket, akkor az egyik nem már 2 strigulát fog kapni, aztán majd a következő UH után változtatunk. :D Már arra is gondoltam, hogy fogadást írok ki, hiszen - ahogy elnézem - a szülésig úgyis nyitott marad a kérdés.

Én is utálom, ha tapizzák a hasam, még a rúgásokat is csak a férjem tapinthatja ki, másnak nem engedem. Engem zavar, biztos velem van a baj. Sőt, engem az is zavar(na), ha a gyerekágyra bejárhatnának a látogatók, de a SOTE-n szerencsére még a folyósóra sem jöhetnek be, hanem telefonálnak, vagy a nővér szól, ha megjöttek.

Most tuti utálni fogtok, de nekem csak pár napig maradt meg a pocakom. Alul a bőr egy kicsit megnyúlt, az sokára ment vissza, de 4 hónappal a szülés után már kisebb gatyákat kellett vennem, mint a terhesség előtt. Nekem nagyon sokat segített a szoptatás/fejés, folyamatosan fogytam tőle. Mire abbahagytam, ha jól emlékszem, 5 kg-val voltam kevesebb, mint mielőtt teherbe estem. Persze, ebből azért 2 visszajött, de még mindig jó a mérleg. Remélem, ez most is így lesz!!! És sajnos az is hozzátartozik, hogy én viszont nem vagyok egy sovány alkat, ha ránézek egy szelet csokira, 2 kg-t hízom tőle. Úgyhogy nagyon kell figyelnem, hogy az 58-60 kg-t tartani tudjam (170 cm vagyok).

Anikó! Drukkolok az UH-ra!

Kép
Kép
detty74
 
 


Anikó!
Drukk neked! Várjuk a híreket!

Detty! Nekem a 170cm-hez az 58-60kg elég vékony. :) Én 57 kilóval kezdtem ezt a terhességet és 160cm vagyok és nem mondták soha, hogy husi lennék, sőt, látod, itt írták is, hogy milyen vékony vagyok... 8) Pedig vékony azért nem vagyok az. :) Csak normál, arányos alkatú.

Tegnap vásároltam a Jeans Clubban. 3 felsőt, egy szoknyát, egy kardigánt. Nem is voltak olyan drágák. 3-4-5ezer darabja.
A szoknyával nagyon elégedett vagyok, barna, térdig érő midi kord szoknya, ami térdnél kicsit bővül. És ami tök jó, nagyon kellemesen ruganyos anyag. Meleg, csizmával, harisnyával tök jó lesz. Még a pocakom is jó ideig nőhet belé, de mivel ruganyos már most is jó. És ha nagy pocakom lesz, akkor meg picit lejjebb igazítva még csípőszoknyának is jó. Szóval nagyon ajánlom mindenkinek. Csak 4000 Ft volt. És hasonló anyagból voltak rövid, meg 2/3-os nadrágok (szintén csizmás, harisnyás viselethez).
És a felsők is nagyon jók, kellemes anyagúak, főként viszkóz felsők vannak. Találtam mell alatt varrott, hátul kötős felsőket. Főleg lila árnyalatok. Csak az a baj, hogy rövid ujjúak, de jó kis kardigánnal lehet télen is hordani.

Ha érdekel titeket, fotót is tudok mutatni.

biribon
 
 


Sziasztok,

Biribon, nem tudtok itt helyben Szszmiklóson kismamatornát, jógát? Szavesen mennék meló után itt helyben, hogy nem kelljen a városon átvergődve valahova beesnem este 7-8 órakor.

Képzeljétek, én nem tudom ki hogy van vele, de én 9 óra tájban már az ágy vonzásában vagyok. Jó, jó, sok a munkám, reggel korán is kelek, de akkor is... :roll:

Szóval ha van valami jó tipp, azt megköszönném... :)

Anikó, várunk a hírekkel, mert egyre izgalmassabb a "nemek harca" kis csapatunkban. :D Minyu, erről jut eszembe, nálunk úgy tűnik a Dávid lesz a befutó név, úgyhogy ha olvasod és a táblázat kéznél van, kérlek írj be minket...

Anicca, Csézjang, gratulálok a lánykához, kisfiúhoz!

Csézjang, bár nekem még nincs gyermekem, de én sem halogatnám a kistesó felvilágosítását. Szerintem nagyon kicsi esélye van már innen bármilyen végzetes problémának, és biztos kedves élmény lehet a nagynak is együtt várni a jövevényt!

Tényleg jegyzetelnem kellene, kihez mit szerettem volna reagálni, de sokszor már mire elküldöm a levelemet a fél oldal tele van hozzászólásokkal... :oops: :lol:

KépKép
stike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?