Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Beze! Ha az az erősebb, akkor tuti minden rendben lesz!

Annamari! Miért kell szúrnod magad? Jó h minden ok a babával!!!

Maryka! Jó pihenést Hajdúszoboszlón!

Nagy elhatározásra jutottam: szombattól fogyókúrázom, m lehet h nálam ez a baj, és lehet h a késést is ez okozta. Az a jó pár kiló tud ilyeneket okozni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Beze Szeretettel gratulálok!



köszönöm a drukkokat, végül megbeszéltük és úgy döntöttünk várunk még inszemivel.. szeptember október körül hogy ne kelljen minden ruhából újat venni :oops: Húgomnak is nyáron született Zoza, nekünk is nyári Zsigi.. tehát abból a szempontból jobban járnánk akár fiú akár lányka jön a családba. természetesen továbbra sem teszünk ellene. ha közben meggondolja magát a mi kis lelkünk szeretettel várjuk. lehet hogy hülyén hangzik de evvan. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni, nem hangzik hülyén. Pont tegnap gondoltam én is arra, hogy augusztus, szeptember lenne nekem is a legjobb, mert akkor be tudnám fejezni a sulit halasztás nélkül és csak a diploma maradna. Természetesen mi sem teszünk ellene, ha előbb jön akkor majd ahhoz igazodunk.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép

Pruci hajrá fogyókúra...én is belefolytatódok :lol:

KRi :lol:
Vendég
 


Beze!
Na úgy-e megmondtam, hogy gyanús vagy te nekem. Örülök az újabb kismaminak, és mennek a drukkok ezerrel, de biztos minden rendben lesz!!! Egy ilyen esti pisis teszttel minden csakis a legnagyobb rendben lehet!!! Dokihoz sietsz vagy megvárod a 6 hetet? (mennyit is késet, azaz hol tarthatsz most kb?)

Annamari!
Gratulálok a szép uh eredményekhez. Az AFP-től szerintem nem kell félni, mert a magasabb súly, nem időben végzett vizsgálat is kibillentheti az értékeket! De kár, hogy nem derült ki a neme! Pedig annyira kifúr a kíváncsiság....

Danyuka!
:D :D :D

Boni!
Semmi gond ezzel a várakozással, na meg aztán hátha közben is történik spontán valami. Azért mindenképpen jönni fogsz, úgy-e?!?!? Helyes a lavoros kép :lol: :lol: Hogy ezek a férfiak miket ki nem tudnak találni. Néha nekem is égnek áll az összes szál hajam.

Teri!
Erő és kitartás a fogyihoz!! Nekem ez sosem ment (biztos azért, mert sosem volt az a kritikus többlet rajtam). A mostani terhességemet a Szilárdéhoz viszonyítva +3 kg-val kezdtem, és már híztam 2 kg-t :evil: Szilráddal a 12. hétig egy dekát sem híztam. De vele valahogy könnyebben is viseltem. Most mindig eszek valamit, hogy elnyomjam az émelygésemet, hányni meg úgy-e nem hányok, így az mind szépen felrakódik. Hát ez van!

Maryka!
Jó kikapcsolódást! Tuti jó lesz nektek! Ezek a lazulások nekünk mindig bejöttek, legtöbbször úgy estem teherbe, hogy előtte elmentünk valahová :wink:

Franci!
Te merre vagy???

Rakok pár képet, még az elmaradt szülinapisat, Rékásat, és egyet, amivel még Annamarinak tartozom, a sziklakerünkről, ami még csak most kezd éledezni. Lesz még benne sárga, fehér és sok lila virág is, de sajnos, nem egyszerre nyílnak.

Kép
Kép

Kép

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, nagyon aranyosak vagytok!

Annamari, köszi a pü-t. Az afp-vel szerintem se foglalkozz, csak arra jó, hogy feleslegesen beparáztassanak minket! :evil:

Boni, teljesen megértelek, Lexi ma 2 éve, hogy megfogant, a kistesó vagy dec. végén, vagy január elején születik. Új ruhákat nem kell vennünk. Drukk megy továbbra is.
A lavóros képek fantasztikusak!!! :D:D

Maryka, érezzétek jól magatokat!

Angie, pénteken leszek 5 hetes, holnap megyek dokihoz, szeretném látni, hogy jó helyen van-e, de tudom, hogy igen. :wink:
Képek nagyon jók! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi!
Te akkor átpártoltál a decemberiekhez? Nem is fogsz többet írni a novemberibe?

Beze!
Biztos, hogy jó helyen van, és lehet, hogy a petezsák is látszódni fog! Nekem kerek 5 hetesen látszódott, és benne a szíkhólyag is :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, nekem a decemberi nagyon pörgős, sajnos nem bírom követni :(
Vendég
 


De oda láttam, hogy írogatsz (mármint a decemberibe). Vagy a novemberit akartad írni, hogy nagyon pörgős?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Öööö, igen, a novemberit... na ennyire vagyok képben :)

Nagyon szépek a gyerekek!
Vendég
 


Angie!
Nagyon jók a képek, főleg a gyerkőcös :wink:

Panndi!
Örülök, hogy sűrübben látlak!

Beze!
Hogy van az újdonsült kétcsíkos kismamánk? :wink: Apa mit szól??
Attól még a hideg is kirázott, hogy pont ma két éve......milyen fura az élet, de tényleg...

Moti!
Eltiltott a doki a babanettől a 6 hetes kontrollon? :wink: Mi volt, gondolom, hogy minden rendben, s jöhet a Hármaska!? :lol: :wink:

Maryka!
Boldog szülinapot! Szemtelenül fiatal vagy! Jó pihenést!

Boni!
Nagyon jók a képek! Hol vettétek a pluss ormit???? Nekem a fejhallgatós teccik a legjobban! Imádnivaló!!!!

Pruci!
Hajrá fogyókúra! Sokkal sovibb voltál, amikor Petra fogant??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Maryka!
Jó pihenést és kikapcsolódást!!!!
Kép

Angie!
Köszönöm a képeket, tényleg jók lettek. Nagyon szép a sziklakerted.
És meg van még ez a traktor torta??? Nagyon jól néz ki, s biztos finom is volt. :lol: :lol: :lol:

Beze!
Nem aggódok AFP-én, akkor még nem töltöttem be a 16. hetet. Tök jó, két év különbséggel...

Teri!
Laptető!!!!! Talán neked hoz most szerencséd. Drukkolok a fogyókúrához, hogy sikerüljön!!!!!!

Boni!
Nagyon jók a képek.

Délután anyák napja lesz az oviba. Szerintem elbőgőm magamat. Apa ma itthon van szabin, s ő fog kamerázni, fényképezni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Még aznap elfogyott az egyébként markoló torta :wink: Markolómániás a fiam :) Kapott belőle a két legjobb szomszédunk is. A kerekei sajnos kidobásra kerültek, pedig nekem azok ízlettek a legjobban, de az édeset nem bírom, és csak egy-két falatonkét tudtam megkóstolgatni.
Nálunk holnap lesz anyáknapja. Hát nálam is bőgés lesz, az tuti. Életem első anyáknapja, és már akkor elsírtam magam, amikor hazaállított a fiam a meghívóval, amit sajátkezűleg színezett ki, és elmondta hozzá a kis oviban betanult szövetet :)

Húúú lányok, én ma extra sz...ul vagyok. Egy hétig egész jól visszafogta magát a közéretem, de tegnapelőtt este óta megint tombol. Hányni nem bírok, így szenvedek egész nap. Azt hiszem, megyek veszek valami szénsavast (cola, gyömbér), és kipróbálom, mert alig bírok a széken ülni, és még csak dél van :(

Beze!
Jó kis menet lesz majd, ha megszületik a tesó :D Pont akkor fog elkezdődni Lexikénél a dackorszak. De te biztos vasidegzetű vagy, és nem lesz gon :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a pocifotók :D:D:D

Mi nemrég jöttünk meg a dokitól. Zsombi ma megkapta a 18 hónapos oltását. Igazi kis hős volt. Csak akkor sírt egy kicsit mikor megbökték. Mosolyogva jókedvűen jöttünk ki. Olyan büszke vagyok rá. :lol: :lol: :lol: Előttünk minden gyerek sírva jött ki a szuri után, volt aki még be sem ment már üvöltött.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Angie mennek a pozitív energiák, hogy jobban legyél.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Köszi Kri!
Nagyon ügyes a kisfiad!!!
Én is csak dicsekedni tudok Szilárddal. 3 hete kapott kullancsoltást. Nem is mertem neki mondani, amíg oda nem értünk a dokihoz, aztán ott el kezdtem adagolni. És képzeld, egyáltalán nem sírt, sőt még azt mondja a dr.néninek, hogy ez nem fájt. Még a dr.nő is csak ámult, és mondta, hogy hát tényleg nem sír. Hamarosan kapja a következőt, kíváncsi vagyok, hogy akkor ugyanígy fog-e reagálni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, Kri, a kisfiatok igazi hősök, nagyon büszkék lehettek rá! :D

Angie, Lexivel is csütörtökön voltam uh-n, szépen látszódott a petezsák, meg sajnos egy hatalmas haematoma. Na, ezt most kihagynám... :roll:
Ne is mondd, kicsit aggódok, hogy fogok elbírni kettővel, sajnos nincsenek kötélből az idegeim, bár szó mi szó, Lexi néha már most is levágja magát a földhöz, ha valami nem tetszik neki. :roll:
Jobbulást neked, én minden reggel öklendezek a wc-n, utána jobb.
:oops:

Szilvi, köszi, jól vagyok, néha érzem a hasamat, meg elég gyakran fáj a derekam, hányingerem sokkal kevesebb van, mint Lexivel. Fiúra számítunk. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Maryka, boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Megkaptuk a15 hós oltást, hát volt pityergés rendesen, félek a mellékhatásoktól...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pruci, milyen módszert alkalmazol majd diétaképpen? Legrosszabb pco-s napjaimban a szénhidrátszegény GI-diéta segített, nem kellett koplalnom, és lassan, de biztosan lefogytam 9 kilót.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pár kép az anyák napjáról:
Kép Kép Kép

És nem csak én bőgtem el magam. :lol: :lol: :lol: :lol:

Levente ügyes volt, de Réka is be akart állni közéjük.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Maryka! Boldog szülinapot!!!

Szilvi Petra előtt 2-3 kg-mal vtam kevesebb, de a terhesség úgy átalakított h az nem semmi. A hasam nem akar lejjebb menni, arra tornázni kéne, de a fiatalkori önmagamhoz képest egy jó 10sel vagyok több :oops: :oops: :oops: Azt a súlyt szeretném elérni.

Beze! Milyen az a GI diéta? Még fogalmam sincs h mivel tudnék fogyni, most keresem a legmegfelelőbbet. Hátha sikerül... Ha már baba nem lesz, legalább érezzem jól magam a bőrömben.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Beze!
Milyen ügyes vagy, mi ez a diéta?

Angie!
Jobban vagy már? Mindjárt túl vagy te is a 12-ön. Hánytál már???
Tudom, hogy markoló, de akkor hirtelen nem jött a számra.
Nálunk is volt, hogy nem vették észre a szurit, olyan ügyesen beadta a doktor néni.

Kri!
Nagyon ügyes volt Zsombi. Egy fagyit megérdemel. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Ha 3 hónap alatt akarod, akkor a 90 napos-at is tudom ajánlani.
http://90naposdieta.org/
meg ha beírod a google-ba, hogy 90 napos diéta, tudsz válogatni az oldalak között, receptet is találsz.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari! De jó képek! Biztos nagyon szép volt az ünnepség! ELpityeredted magad? Nekem olyan ciki, ma helyettesítettem az elsősöknél és elmondták az anyák napi verseket, én meg majdnem ott bőgtem el magam. Tiszta könny volt a szemem... :oops: :oops: :oops:

Boni! Egyáltalán nem hangzik hülyén amit írtál! Sőt! Így legalább nem görcsölsz rá és lehet h most fog pikkpakkra összejönni :wink: Nekem is a lavóros kép tetszik nagyon, meg a fülhallgatós.

Angi! Nagyon jók a képek! Hú de fincsi lehetett az a markoló torta is! A sziklakert is klassz! Túlélted a mai napot?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
El ám, mikor a végén mindenki oda ment az anyukájához, s elmondták a verset. Eddig egy éven sem sírtam el magam, de most valahogy könnybe lábadt a szemem. Még apa is észrevette, pedig a hátam mögött kamerázott. :P :P :P :P

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nem kaptam gmailes elérhetőséget... :cry: :cry: :cry: :oops:
danyuci
 
 


Nagyon jók a képek...

Boni, nekem is a füllhallgatós a kedvenc...

Annamari, én is bőgni fogok...

Angyalka, de szép a sziklakerted...

Kri, Zsombi egy hős...Gabi már attól üvölt, ha látja hova megyünk :oops:

Maryka, Boldog születésnapot!!!

Teri, édesek lehettek a gyerekek, elhiszem, hogy meghatódtál...
danyuci
 
 


Beze, szívből gratulálok!!!

Panndi, jobbulást, tudom milyen szar ez a hányás...

Moti, mi volt kontrollon???

AZt hiszem, kezd kicsit fellendülni a topik...vagy csak én vagyok jobban képben??? :oops:

De jó kis csapat, az tuti :lol:

Panny,
ha úgy érzed rendben vagy és megint babanetezel, szeretettel várunk vissza! Puszillak!

És persze puszi mindenkinek!
Danyu
danyuci
 
 


Sziasztok,

bocsánat, de nem tudok napi szinten jönni, meg nehéz is benneteket követni.... vagy csak én vagyok nyomi?

Azt láttam, hogy Annamari hiányolt :wink: . nagyon szépek a képek rólatok!!

Hát van sok dolog mostanság, meg Anyukám is beteg lett, sokat aggódtunk miatta. Rosszindulatú bőrbigyó +műtét (szerencsére a szövettan negatív lett), aztán vesemedence gyulladást kapott 40 fokos láza volt, de szerencsére már jól van és ez a lényeg.

Mi jól vagyunk szépen gömbölyödik a pocim, nagyokat rúg már a kis albérlőm :) . Jövőhéten megyek terheléses cukorra, szóval rohan au idő. Anyák napi ünnepség nagyon szép volt, bőgtem mint egy gyerek:) .

Beze,
nagyon gratulálok nektek, jó egészséget, vigyázz magadra! Nem lesz hematómád, juszt se!

Többi kismama, Annamari, Angie, Panndi, Szilvi, vigyázzatok magatokra!

A többeiknek mennek a drukkjaim ezerrel, Panny, Franci, Prici, Kri, remélem nem hagytam ki senkit!!

Igyekszem jönni!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


bocsi, Prucit akartam írni :oops: :oops:

és Danyu,
tudom Boni követte el a vonalzóidat, de nagyon szépek rajta a gyerekek, az az érdem a tietek!

Boni,
neked is mennek a drukkok :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Pruci, az a lényege, hogy olyan ételeket eszel, aminek alacsony a glikémiás indexe, tehát lassabban szívódik fel, és nem leszel hamar éhes. ha a gogole-ba beírod, csomó lapot fogsz találni. nem kell éhezni, rendszeresen, napi 5-6-szor kell enni, és tényleg nagyon jó! Merem ajánlani, nekem segített. A www.pco-szindroma.hu oldalon is találsz erre vonatkozó cikkeket, illetve azt hiszem, recepteket is.

Annamari, de szépek vagytok! Én tuti úgy bőgtem volna, mint a záporeső. :(

Danyu, Sucer, nagyon szépen köszönöm. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sucer, legyen igazad. :wink: Pici fiú Olivér lesz? Nekem nagyon tetszik. :D

Kismamik, ti éreztetek az elején nyomás-érzést a hasatokban? Nem fáj, de eléggé kellemetlen, igazából néha még pihenésre sem múlik. Tudom, normális, de akkor is aggódom kicsit. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Teri!
3 és fél éve volt mélyvénás trombózisom, s vérhígító injekcióval kell szúrnom magamat.

Beze!
Még neked se válaszoltam. :oops: :oops: :oops: Szóval eddig gondolkodtam, hogy mit is kaphatna Réka a szülinapjára. Ma beugrott, hogy alkalmi szoknyát (alj) és hozzá egy felsőt kap. Legalább meg lesz az ünneplő ruhája az oviba is.
Ez a nyomás-érzés alatt nem tudom mit értesz. :oops: :oops: :oops: nekem most is van olyan, hogy közben úgy fáj a hátam, mintha mensi akarna megjönni.

Sucer!
Örülök, hogy jöttél. Sajnálom anyukádat, jobbulást neki. Ha gondolod, rakhatsz fel újabb pocifotót. Akkor már a férjed, s Ilangocska is érzi Olivért??? Biztos tetszik nekik.

Danyu!
Küldöm privibe a gmail-es elérhetőséget.

Köszönjük a kép dicséreteket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Beze!
Gratulálok és persze drukkolok is!

Bocsi Lányok, de sajna betegek vagyunk. Egész nap csak köhögünk és orrot fújunk!

Maryka!
Sok Boldog Születés Napot!
Kicsi fiadnak, így utólag is, Sok Boldog Névnapot!

Mindenkit puszilok!
franci
 
 


Franci!
Jobbulást Nektek!

Húúúú, Annamari, azért ez a szuri nem gyenge....s hogyan tudod hasba szúrni magad?? Most babásan is oda kell adni?? Persze, hülye kérdés, hiszen írtad, hogy csomós a pocid :roll:

Angie!
Jobulást, azaz tudodmit, viseld csak úrinőként a tüneteket, az ugyanis csak jót jelent :wink: ugye tudod, hogy csak szeretetből vagyok ám egy kicsi bunkócica :oops: :wink:

Beze!
Nyomás nincs, de minden más van, össze-vissza, hol gyengébben, hol erősebben...de el kell hinnünk, hogy ez ezzel jár! Nem kell már sokat aludnod a dokiig!

Sucer!
Téged is jó látni!
Anyuddal jó, hogy minden rendben..nem szeretni az ilyen történeteket :cry: de ha jó a vége, akkor jöhet :)
Pocifotó?

Zsombi, Szilárd igazi hősök, Marcikám már attól sír, ha meglátja a dokibácsit :cry: na meg a fodrász, hajmosás a mumusaink még...holnap megyünk fodrászhoz...jajjjajjjajjj, már előre parázok :roll: Na megyek elteszem magam holnapra!
Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok elutaztunk nagyszülőkhöz névnapozni, majálisozni és anyák napozni! :lol: Hétfőn jövünk cvissza

Mindenkinek gyönyörű hétvégét kívánok!

http://videokereso.info/video/aa9UQvhWG ... 1knak.html


az drága kicsi fiam, aki által édesanya lettem:

ez a kép augusztus 6.án reggel készült a telefonommal, amikor felmentem az én drágámért a csecsemőosztályra. így találtam őt és a pelenkát

Kép



Az édesanya
Nincsen a gyermeknek
Olyan erős vára,
Mint mikor az anyja
Őt karjaiba zárja.
Nincsen őrzőbb angyal
Az édesanyánál,
Éberebb csillag sincs
Szeme sugaránál.
Nincs is annyi áldás
Amennyi sok lenne,
Amennyit az anya
Meg ne érdemelne.
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari, Szilvi, köszönöm szépen! :)
Szilvi, igazad van, ez ezzel jár. Csak ne izgulnék ennyire. :oops: :roll:

Boni, elsírtam magam a versikén... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boni!
Jó utat! Sok pihit!
Az én könnyeim is potyognak :lol: persze-persze, azok a buta hormonok :wink:

MOti????HOl vagy??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


jaj, Boni, ezt én is megkönnyeztem!!!!!!a legcsodálatosabb dolog az életben, hogy édesanyák lehettünk!!

most tudtam csak jönni, kedd óta egész napokat úton vagyok, intéztem a kontrollt, csípőszűrést, mosógép vásárlást, nagybevásárlást, stb...mindezt SEbivel, olyan drága volt, mindig aludt a kocsiban, ahol éhes volt, megetettem, stb..hála Istennek én is rendben vagyok és SEbi is.úgyhogy már az sem hozott ki a sodromból, hogy a mosógépet nem lehet megjavítani, és a szemét alak 3 hétig hitegetett, ennyi idő alatt bőven vettünk volna másikat.
mindjárt próbálok még visszaolvasni, el vagyok maradva. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Ma egész nap konferencián voltam, most meg már ronahok a fiam ELSŐ anyáknapi ünnepségére. Biztos bőgés lesz a vége.

Csak gyorsan annyit akartam kérdezni a tapasztal kismamáktól, hogy szerintetek mitől lehet vízszerű folyás. Tegnaptól érzem, mintha néha nedves lenne a bugyim, és ez már nem az utrótól jön, mert nem az a krémes, hanem teljesen folyékony, mint a víz. Bevettem a fejembe, hogy magzatvíz szivárgás, de arról meg fogalmam sincs, hogy milyen, van-e színe, stb. Semmi görcsöm, fájdalmam nincs, színe is átlátszó, nincs pecsét tőle a bugyimon, de akkor is idegesít, mi a szösz lehet.
Ha van valakinek tapasztalata, ossza meg velem!!!

Holnap leszek bővebben!
Puszi,

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sgiasztok!

Sucer! De jó h jöttél! Anyukádnak további jobbulást!

Szilvi! Mi volt a fodrásznál? Túléltétek?

Boni! Ez gyönyörű volt! Én is megkönnyeztem, pedig nálam nincsenek hormonok... :oops:

Moti! De jó fej ez a szerelő... Meddig akart hitegetni???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Angie,
szerintem kérdezd meg a dokit!!!!nekem a terhességeim alatt végig volt folyásom, fehér, vagy talán színtelen volt szintén.
én is tuti bőgni fogok hétfőn az anyák napi ünnepségen a bölcsiben, ha el tudunk menni.most megint vívódok, hogy mi legyen, mély nyomot hagyott bennem, mikor BOldit sírva otthagytam. :o
Marykának szülinapja van??Isten éltessen sokáig!!

Beze, gratulálok!!csak most esett le!!!!!! :D :D nagyon örülök Nektek!!!

Annamari, csodaszépek a gyerkőcök a képeken!!!hol vettél ilyen csini rucit Leventére?nekem is kell majd valamit szereznem Sebi keresztelőjére, meg a sógoromék szeptemberi esküvőjére is mindkét fiamnak.
Pruci, kitartás a fogyókúrához!!!tudom ajánlani a férjem módszerét, 4 hónap alatt minusz 20 kiló....

ja, kérdeztétek a kontrollt, minden ok, jöhet hármaska, de azért még várunk vele, most legkorábban 3 év múlva szeretnék szülni.utána pedig lehet, hogy kell majd egy méhszáj plasztikát csináltatnom, illetve majd akkor kell, ha már nem szülök többet.még nem biztos, csak előre vetítette a dokinő, hogy ne aggódjak, lehet, hogy szükség lesz rá, de a legtöbb esetben magától is megoldódik a bezáródás.

van valamelyikőtöknek tapasztalata teszvesz hirdetés feladás ügyben?én adtam már föl, csak most mindig megakadok, hűtha valaki tud segíteni

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie!
Nem tudom, mi lehet, de ha nagyon zavaró, inkább kérdezd meg a dokit.
Zsepit vigyél magaddal, s várjuk majd a beszámolót!!!!

Moti!
Anyu vette Leventének a fehér inget, s fekete nadrágot a Tesco-ba. A nyakkendőt meg a kínai-ba vettem. Én ne is akartam még neki fehér inget venni, mert vannak színes ingei, kockás, csíkos, s az oviba azt mondták, nem kötelező a fehér. De ő azt akarta felvenni.
Jó, hogy minden rendben veletek, ez a méhszáj plasztika nem hangzik valami jól, de reméljük nem is kerül rá sor.
Meg is vettétek már a mosógépet? Ugyanolyat vettetek?

Boni!
Jó hétvégét nektek anyukádnál, tényleg szép a vers.

Beze!
Hogy vagy? Hányinger???

Szilvi!
Eddig a lábamba adtam, csak ennél a terhességnél adom a hasamba. De lassan át kell állnom, hogy ismét a lábamba adjam, ha már nem tudom úgy összefogni a hasam, hogy bele bökjem a tűt. Én is félek, hogy megbököm a babát, de azt mondta a doki, hogy ez lehetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmarya 2010.04.29 14:22-kor.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Jobbulást nektek!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti!
Én régen teszveszeztem, de mióta fizetni kell a hirdetésért, vagy mi a szösz, azóta nem foglalkozom vele. Te is szeretnél eladni???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szia Moti :wink:
Örülök, hogy minden ok! méhszájplasztika - reméljük elmarad, de ha segít, akkor bizti kell!
Marcinak a H&M-ben vettem fekete gatyót-mellényt - fehér inget, nyakkendőt...karácsonyi képen látható, szerintem nagyon menő volt :wink:
Akkor most lehet, hogy mégsem bölcsi?? MIt mondanak a gondozónők??

Pruci!
Köszi kérdést, fodrásznál a szokásos üvöltés volt, de a végeredmény...hát az mese...nem azért, mert az enyém, de gyönyörű :lol: majd teszek képet...persze Apa, Anya is zuhanyzott, átöltözött utána, ahogy kell :lol:

Angie!
Nekem sincs fogalmam, van, hogy érzm, hogy jön valami, s hígabbnak tűnik, mint amit a betéten látok, vagy éppen nem látok semmit....de jobb ha kérdezed a dokit. Alapból nekem is van kevés sárgás :roll:

Képzeljétek, most hívtak a Sparból, ahol még vasárnap voltunk Marcival, s elhagytunk egy műanyag játékot (nagyon szereti a tigrist, kardfogúnak hívja a Jégkorszak c. mese után, szabadon), hogy megtalálták :lol: :lol: jajj, már Marci szerintem el is felejtette, de én utána akartam járni, s milyen jó, hogy ma odaugrottam, s rákérdeztem...szerencsém volt, mert a csajszi elkérte a számomat, s már hívott is, hogy megvan....az eszmei értéke miatt örülök nagyon....Marcinak nem mondom, majd csak odaadom neki, de jóóóóó......én ezen is majdnem bőgtem (sőt megkönnyeztem), amikor láttam az arcát, hogy tudomásul kell vennie, hogy nincs meg...pedig tudom, hogy ő hagyta el, de akkor is.....nekem fájt 8)

na megyek, mert leültem egy kv-ra, s itt ülök másfél órája :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Megjöttünk, szabályos petezsák jó helyen, mellette egy haematoma. :( Megint aggódhatok, hogy megmarad-e a picikém. Eddig mindenben leutánozta a nővérét, remélem, a jó dolgokat is követni fogja. Kérek szépen mindenkit, nagyon drukkoljon nekünk! Köszönöm előre is.
Majd visszaolvasok valamikor.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moti! Az a lényeg h minden rendben van! Miért kellhet a plasztika?
Mi a férjed módszere?

Szilvi! De jó h meglett a tigris! Olyan ritka az ilyen h visszaadják...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Beze!

Mekkora?? mármint a hematoma?? sokkal nagyobb, vagy kisebb, mint a pzsák?? Drukkolok, persze, minden rendben lesz, attól a kis klönbségtől eltekintve, hogy lesz két kicsi golyóval, s egy kukikával több a babán :wink: Pihenést meg tudod oldani?? segítséged van?

Pruci!
Ja, én sem hittem benne, amikor beleszólt a csaj a telefonban, hogy a szupermarketból hív, s a páron éppen elment vásárolni, majdnem összeestem egy fél pillanatra, hogy te AtyaÚrIsten, mi történt vele :roll: aztán rögtön mondta, hogy ma délelött voltam ott :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?