Új privát üzeneted érkezett!

Mia, nem tudod bkocsiban, kocsiban, járkálva elaltatni. legalább egy fél órára? Én ilyenkor úgy szoktam.

Ági, én sem tudok aludni a kiváncsiságtól. Marci múlt éjjel sztem nem sírt fel, én mégis kb 3x fenn voltam és 2x pisiltem.
kpetro78
 
 


:D :D drukkolunk Kata! Szombat, még jó messze van :roll: :roll: jaj, de izgiiiii :) :) :) Én Zitával az első jelnél teszteltem, nekem a mensim nem volt mérvadó, mert megnyúlt volt a ciklusom. Én egy napot sem vártam. Igaz nem is mutatott akkor még "sokat" :lol:
Kint nem tudsz valahogy tesztet venni? Küldünk egyet, ezen ne múljon!! :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Kata te írtad azt,hogy nem kéri a cicit,ha tévedek bocs :oops: :oops:
mia2007
 
 

 
 

Ági, egész nap azon morfordíroztam, hogyan tudnék elmenni egy patikába, hogy ne legyen feltűnő. De lehet, még csak késik. Úgy beleéli magát az ember lánya :oops: Megnéztem a 2009 márciusi babák topicot. :oops: Mi volt a jel?
kpetro78
 
 


Jaj, erről a babakocsis elaltatásról jut eszembe...anyum meg Tomi is ezzel "nyugtattak" ha Zita aznap nyűgös lesz, mikor egybekelünk :D majd elaltatjuk babkocsiban :shock: :shock: :shock: hol élnek?? néha nem értem. illúzionisták :lol: :lol: de úgy mondták, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Kép
ági_bp
 
 


Mia, sajnos nem :oops: Én egy gysz miatt pár napot szoptattam. Marci totál tápi bébi, de jól van :lol:
kpetro78
 
 


Nagyon izgalmas. :D :D Én amikor nem jött meg kb 2 hetet vártam,és utána vettem tesztet.
mia2007
 
 


bocs :oops: :oops:

Emma szeret babakocsiba aludni :oops: :oops: ,majd az lesz.
mia2007
 
 


Mia, jó kis türelmed van, nekem a szombat egy hetes késés se lesz, bár nekem 28-29 napos a ciklusom. Marcit is spanyoloktól vittem haza :lol:

Ági, mászkálásra sem nyugszik el? Ha ringatják, duruzsolnak neki?
kpetro78
 
 


Nekem a mellbimbóm valahogy megváltozott egyik reggelre :oops: egyből észrevettem a tükörben. De akkor még negatív volt a teszt, ill egy nagggyon naggyon halvány csík megjelent később, de arra azt mondtuk, az biztos amúgy is ott van :shock: :oops: ezt még eljátszottuk utána 2 tesztnél, azóta már tudom, a negatív azt jelenti nincs csík, és pozitív a leghalványabb csík is. Én ezen lovagoltam, rá volt írva, a halvány is pozitív, de mondom mennyire halvány?? :oops: :lol: :lol:
Kata, rosszul emlékszem, nem jövő tavaszt emlegettél először? Vagy Hajni volt?? :oops:

Kép
ági_bp
 
 


Nekem még nem jött meg már azt se tudom,hogy milyen :oops: :oops:

Ági
Aludt egyátalán Zita valaha babakocsiba :?:
mia2007
 
 


Ez olyan érdekes, hogy Marcit is spanyoloktól vited haza?? :D ezek szerint jót tesz nektek a spanyol levegő :lol:

Szerintem ha már totál fáradt lenne, és már jó rég óta sírna szegénykém, akkor elaludna kézben apánál vagy mamánál. Alapból nálam, cicin :wink: már rég volt, hogy más módon elaludt volna. Régebben apája is el tudta altatni, melléfeküdt és énekelgetett meg mesélt Neki, aztán aludtak mindketten :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Na, :oops: :oops: első mondat nem kérdés, hanem állítás!!vitted 2 t. :oops:

Kép
ági_bp
 
 


De, azt írtam. Nem akarja a férjem, hogy visszamenjek dolgozni, így előbbre hoztuk a bébi dolgot, hogy ne legyen sok kihagyásom.Eredetileg szeptemberben visszamentem volna, ha nem lesz bébi, vissza is megyek. Nem beszéltem meg a kardiológussal :oops: Hasad nem fájt mintha megjönne? Semmire nem emlékszem. Illetve előtte hónapban is terhes lettem, de elment, majd mensi nélkül lett a Marci. Na, az előtte lévőnél duzzadt a mellem, de Marcinál semmi, komolyan egy buli miatt vettem tesztet. Persze, nem is gondoltuk, hogy kétszer egymás után terhes lehetek
kpetro78
 
 


A teszten nekem egy másodperc alatt ott volt a csík :D :D
Amikor Emmával terhes lettem.
mia2007
 
 


Mia, aludt babakocsiban, igen. Ritkán. És kiszámíthatatlanul. Még asszem áprilisban vagy előbb :roll: de valahogy nemrég is volt, hogy elaludt séta közben. Alapvetően a sétával is vannak problémái, tehát nincs miközben elaludnia :? :roll: :lol: amúgy hullámzó a babakocsis kedve, de ilyet amit írtál, hogy Emma 3 órát elvan, nálunk ilyen nincs. Főleg ha nyűgös akkor kizárt. Tehát direkt altatni benne lehetetlen.

Kép
ági_bp
 
 


Ági, nem próbáltad a cumit? Gondolom cicin alszik el nem feltétlen evést jelent. Marci cumival alszik el, kivéve ma apám válla (vittük a parton) illetve autó. Tényleg autókázás? Nekem soxor akkor is bealszik ott mikor nem kellene :wink:
kpetro78
 
 


Autóba is tud aludni,Emmának :) :) ez nem akadály
mia2007
 
 


Persz Mia, 2 hetes késéssel jó hogy másodpercek alatt ott volt. Zita nemrég fogant mikor enyém első negatív lett. Az igazi pozitív, az már nekem is olyan volt, mikor szívta fel a pisit azonnal pirosodott is. :)

Kata, én meg voltam győződve, hogy meg fog jönni, teljesen az az érzés volt, fájt a hasam. Képzeld beültem forró fürdőt venni, hogy az majd biztos segít, még szerencse, hogy nem lett baj...valószínű soha meg sem tudtam volna :cry: :cry:

Kép
ági_bp
 
 


Ti most drukkoltok tényleg :lol: :lol: :lol: Ági, nekem is olyan érzésem van, félve megyek le partra nehogy beégjek. :oops:
kpetro78
 
 


Az autóban ha minden klappol elalszik. Az azért ügyesebben megy. :wink: viszont most mikor mentünk haza, totál alvásideje volt már és nem aludt el, csak jóval később és nehezen, meg kellett állnunk, mert sírt, és aztán csak 28 percet aludt. Szerintem a foga is kínozta meg a meleg. Tehát nem klappolt minden. :)
ez a meleg borzasztó :? ma is, elaludt fél 12kor, de alig 1 órát aludt, és délután nyűgös volt, négyszer :!: próbáltam elaltatni, sikertelenül. Ellégé frusztrált lettem. :roll:

Kép
ági_bp
 
 


Szóval Mia, szerintem is menjetek, valahogy elaltatod Emmát egy időre ha már nyűgös. Babakocsiztok vagy autóztok egy kicsit. :wink:

Kata, cumit pirinyó korában kapott, néhány napig elfogadta, aztán többet sosem. Játéknak szem előtt vannak, rágcsála őket. Múltkor rákapott egyikre :shock: :shock: de nem örültem, most már ne szokjon rá :? igazából azóta sem foglalkozott vele, pont ma is csócsálta egyiket, de akkor aznap rendesen lógott a szájában játék közben :shock:
erről jut eszembe, hogy már iszik sportkupakosból is, azt sem tudta először hogyan kell használni. Szóval van egy vita tigris nevű gyümölcspüré, nincs benne cukor és tartósítószer, elvileg okés, kb mint egy bébiétel, alma-körtét vettem. Kis kupakja van és kiszívigatta ma belőle :shock: :D próbáljátok ki, finom és kicsi, nekem is aranytartaléknak van a táskámban.

Kép
ági_bp
 
 


Kata, én megelőlegezem a gratulát!!! több napos késés rendszeres ciklusnál sztem nagyon is jelent vmit! :D :D csak a család nehogy szintén babanetet olvasson, ha titkolózni akarsz! :wink:
Vendég
 


Tudom melyiket mondod nekem anyukám hozta,nagyon izlett neki,mi még nem vagyuk olyan ügyessek,kiskanállal kapta.
mia2007
 
 


jaj, Kata, felidézem itt a kezdetek kezdetét. Olyan hihetetlen :D Hogy voltak a gyermekeink 20 mmesek is! És már ŐK voltak! Meg ekkorák lesznek, mint mi. :shock:
Egyik barátnőm mondogatta a kisfiára anno, hogy hihetetlen, hogy egyszer majd nagy szőrös pasi lesz belőle :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


én akkor tudtam h mi van, amikor egy-két napot késett. nem szokott. max egy nap ide v oda.

jaj, ma olvastam h a migrén terhesség és szopi alatt sokszor szünetel, aztán visszatér. pedig már azt hittem h kinőttem... :roll: :shock: vszeg a hormonszint változásokkal lehet kapcsolatban.
én meg úgy érzem, mintha a bal petefészkemnél történne vmi. kicsi nyomás van azon a tájékon. lehet h elkezdett üzemelni? :shock: még pár évig szünetelhetne nálam a mikulás... :roll: :wink:
Vendég
 


Ági, akkor most felvágok a fiammal. Ő szívószállal iszik a strandon :lol:

Gyerekek, most mellduzzadást érzek, parázom a hányingertől és a baby bluetól. Nektek is volt?

Doo, baby blue és tsai kivédthető?
kpetro78
 
 


vitatigris nem szívószálas? úgy emlékszem, régen én is ittam, de nem sportkupakosból - azt én még nem tanultam meg kezelni :roll: :oops: :lol: Viki ügyesebb nálam ezen a téren :lol:
Vendég
 


Kata, a baby blues a szülés után szokott jelentkezni. ennyire ne szaladj előre - még nem is teszteltél :lol:
Vendég
 


Le ne írjátok, hogy hónapok óta szívósálaznak a csajok :lol:
kpetro78
 
 


ne izgulj, enyém nem szívószálazik :lol: de lehet h megint kipróbálom. kb 2 hónapja tettem próbát ezügyben, de akkor még nem ment neki. sztem Marci ügyes! :)
Vendég
 


Doo, én nagyon nagyon ki voltam. Még pszichiáternél is jártam, néhány napig szinte nem aludtam semmit. Azóta is van alvás problémám, de nem olyan durva.
kpetro78
 
 


Én még ki se próbáltam,lehet holnap.
mia2007
 
 


Vitatigris sima kis kupakos, lecsavarod iszod visszacsavarod. Sportkupakot csak úgy írtam, hogy arra is rájött egy ideje, pedig először nem tudta. Ja, és ez gyümölcspüré, nem ivólé.

Marci a tengerparton szívószállal iszik!! Irtó jóóóó 8) 8) képet kérünk!!! :lol:

nekem hányinger csak a 6 héten jelentkezett...azaz előtte pár nappal. Szerintem a baby blues a hormonátállás miatt van. Szóval kíváncsi vagyok, de szerintem nem lehet kivédeni. Akinél jön, jön. :roll:

Kép
ági_bp
 
 


én sem próbáltam még a szívószálat!

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok
elmentem aludni :D
mia2007
 
 


Etus, Te adsz már Bercelnek tojássárgáját? Vagy már korábban bevezetted?
Jók a receptek csajok! Olyan szorgosan írjátok, főleg Etus, másolod vagy pötyögöd be őket??

Kép
ági_bp
 
 


én is megyek zuhizni. Még lehet benézek :wink: ha nem, akkor jó éjt!! Kata, aludj! Kislány lesz, vagy kisfiú, én mondom! :wink:

Kép
ági_bp
 
 


jó éjt:)
kpetro78
 
 


Kata, csak azt hittem h a terhesség elejére gondolsz még. megértem, ha parázol, ha ennyire gáz volt szülés után... ha nagyon kivoltál, az nem is biztos h "csak" baby blues volt. a válasz h kivédhető-e ezen is múlik. a hormonális változás nyilván nem megelőzhető, egyéb dolgok viszont részben igen. meddig tartott? lehet h inkább priviben...
sztem nálam nem volt baby blues... alvásprobléma csak a terhesség alatt. az fura is volt. én mindig jó alvó voltam és eleinte nem tudtam h ez összefügg az állapototmmal.
ja, ha te is most többet ébredsz, az nem is biztos h csak az izgalom, hanem már lehet h JEL!!!
:D
Vendég
 


na mindenki alszik már? nekem is kéne...
Vendég
 


Etus nem jössz már?! :roll: mi van kicsi fiad lábával? gyanítom h még fájlalja szegény :? úgyh kívánunk neki továbbra is mielőbbi gyógyulást!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bercelnek mi is küldjük a gyógypuszit!Remélem már jobb a lábikója és a kedve!

kpetro:ha úgy van akkor gratulálok :lol: hát én még nem tudok semmit-ezzel a hónappal kapcsolatosan majd jövő héten eldől :wink: bár mintha a mellem kicsit változott volna..de ezt lehet bebeszélem magamnak :? olyan jó lenne majdnem akkorra lennék kiírva mint Lottival!Nekem semmi mellékhatás nem volt se terhesség alatt se utána.Egyszer sem hánytam,émelyegtem semmi!
Ja és eldöntöttem ha fiam lesz Olivér lesz!

KépKép
vicuska
 
 


Zitus nagyon ügyesen tolja a bevásárlót-nekünk is ilyen van-nektek is kerepel-kattog?mi is mondjuk a büdös dolgokra,hogy büdi és ő legyezget az orra előtt ilyenkor!Én nem gondoltam volna,hogy ez gond.Azért nem annyira drasztikusan tesszük,csak ,hogy tudja.

Enyém gyerek is szívószálazik :lol: Csak a probléma amikor megnyomja a dobozt és az egész a ruhán landol!

KépKép
vicuska
 
 


Kataaaa, aztaaa, júj de jó! Nagyon drukkolok! A párod mit szólt hozzá? Vagy Ő is csak személyesen tudja majd meg? Hú, miből maradtam ki itt az este. De végre egy tök jót aludtam.

Jaj, lehet nekünk is Espagna-ba káne menni? Nálunk semmi jó hír, úgy érzem, ugyanaz a problémám ami Hangával is volt, akkor viszont Clostil lesz a vége. Azt viszont még nem akar felírni az orvosom, mert 10szeresére nő az ikerterhesség esélye.

Most lehet elköszönök egy időre, amint tudok jelentkezem.
Vendég
 


Még annyit hogy Bercelnek is sok türelmet kívánok. Megértem hogy nyűgös, mikor egy kis örökmozgó egész nap ülésre van kényszerülve. Etus, Neked is kitartás, biztos nincs nagyobb baj. De azt szörnyű nézni ahogy összecsuklik alatta a lába. Jobbulást!!!
Vendég
 


Ági, még miattad visszajöttem, Téged nem hagylak válasz nélkül hisz fontos esemény előtt állsz. Az én ruhámat nagyon nem tudták rám szabni. A felseje szűk volt, a szonyjája meg hosszú. Ez gond volt mert a szoknyára ráléptem, a felső meg halszálkás volt és a nagy hasamnak végül már felvette az alakját.
Én igazából nem tudok tanácsot adni, milyet válasz, azt Te meg fogod érezni a tükör előtt, hogy ez az. Én csak annyit tanácsolok, hogy kicsit mozogj, sétálj is benne. Sok sikert hozzá, várom a fejleményeket. :wink:

Bea, lehet hogy Nálad is ezt jelentették a személyes dolgok, mint Katánál? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bercel meg mindig nem all ra a labara, ha valamit nagyon el akar erni, akkor ugyan nagy ritkan felall, de ugy mint a golya, a bal labat magasra tartva... :( Viszont tegnap ha light-osan is, de elkezdett legalabb maszni, igaz, a bal labat kicsit huzza maga utan... de mar ez is haladas... :? Biztos a gyogypuszik miatt kezdett legalabb maszni:)

Tegnap este "koran" elaludtam, 11-kor, annyira lefaradtam napkozben... majd meg jovok, csak Katanak akartam irni, hogy:

TESSEK SZEPEN MEG MA ELMENNI ES VENNI EGY TESZTET, NEM HAGYHATSZ MINKET ITT KETSEGEK KOZOTT!!! :lol: :lol: Anyukadra bizod Marcit, es megmondod, hogy elmesz neki meglepetest venni, mert pont 8 honappal es 3 hettel ezelott fogott a kezebe gumikacsat, ezert neked most muszaj venned neki egyet de ugy, hogy o ne lassa :) Vagy vmi hasonlo... :):):):)

Agi: en meg nem adtam tojassargajat :oops: Az igazsag az, hogy Oliver ugye most nem ehet, en meg nem szeretem, ugyhogy eszembe se jutott, hogy kene adnom...de lehet hogy kene... na majd kiokoskodom. Aki ad, az milyen formaban adja? Fott tojaskent? Vagy hogy?
Edes Zita a bevasarlokocsival! Egyszer megint osszejohetnenk, es akkor amit o megvesz a "boltban" majd Bercel megfozi!! :)

Vicuska: Oliver... hmmm milyen szeeeeeeeeeeeeeep nev... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajni: amint tudsz gyere, hianyozni fogsz :oops:

zetus8
 
 


Hajni, hiányozni fogsz! siess viszza hozzánk! remélem, sikerül hamar a sajátba költöznötök! (anyudéknál nincs net? :roll: ) ja és képeket is kérünk az új kéróról!!! :lol:
még azt megírhatnád h mi van a diétázással? és h nincs semmi gáz a 15 hós óta? nekünk is vészesen közeledik... :(

Vicuska, és ha lány lesz? :)

Bercelnek továbbra is jobbulást!

Kata, én nem bíztatlak tesztelésre: sztem annak is megvan a maga varázsa, ha az ember még csak találgat, reménykedik... :D szo már hipp-hopp itt van!

Mary, megkaptad a privimet?

én kicsi babakocsit szeretnék Vikinek, amit toligálhat - a nagy helyett :roll: :wink: :lol:
Vendég
 


Beaeknal behalt a net, szerinte valami virus, nem tudja mikor fog tudni jonni :(
Viszont nagy hir: ROZI JAR!!!!!!!!! :):):):)

zetus8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: