Új privát üzeneted érkezett!

Adraci, csináltatok képeket? Tegyél fel, ha igen!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ó Szofi, mekkora királyság, h neked még van a fagyóban tej 8)
Én nem tudom a választ, mert nekem sose volt :(

Kép

Kép
adraci
 
 


Niki, nem, mert béna kezdőőőő babauszisok vagyunk! :? DE! jövő héten pótlom! Elég para volt az, h AM hogy fogadja, de annyira éééédes volt, boldogan mosolygott! :D Dóri, nektek vannak képeitek?

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

Szofi, én is csináltam anno ilyet.Nyugodtan oda adhatod!
Reny, gratulálok tesódéknak. Annyira el vagyok itt gondolkozva, nem is írtam. :oops:
Dóri, nem mondott semmi konkrét időpontot. Azt is én néztem ki valahonnan. :oops: Most gondolkoztam, hogy kolléganőmék kislányai közt 4 hónap volt. Már úgy értem szülés után. :lol: És mindkettő csaszis volt. Ehh, de jó lenne már dokihoz kerülni. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Adri, de jó!!!!Akkor szeretni fogja nagyon!!!! Pancsizott már a kezével és a lábával?Merültetek?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszi a gratulációkat, majd átadom! :lol:

Mira nemrég evett meg 180ml!!! HA pépet banánnal. Azóta csend van, pontosabban dumál a játékaihoz. Most akkor éhes amikor szenved? Én már tényleg nem tudom mi baja. Aminánál nem voltak ilyen problémák. :roll: Ja és eddig ma már 5* kapott cicit.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sztem csak arra kell mindenképp hosszabb intervallum, hogy szülhess normál úton. Így nagyon vlsz. hogy nem lehet majd normál úton. De ilyet csak hallottam, szóval nem tudom. Nagyon gyorsan juss orvoshoz! Nem aggodalomból, hanem, hogy megnyugodhass!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pancsizott, de nem merült. Azt mondták az első 2 alkalommal nincs merülés, csak siklás :lol:

Nemtom írtam-e, de a kolleganőm unokatestvérééknek úgy volt, h nem lehet babájuk. Aztán mégis lett, majd a 2 hónapos kisbabának megfogant a tesója, aki azóta már meg is született! 11 hónap van köztük :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri! Az nem semmi, megnézném egy napjukat. :) Biztos nem egyszerű.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adri,
transzportáltam :)
AM akkor ügyi volt :lol:

Reni,
növekedési ugrás?

emese1979
 
 


Reni,
Te szerettél volna még ilyen kantáros nacit?
http://www.teszvesz.hu/item810948732_ne ... os_74.html

emese1979
 
 


Emese eddig nem szerettem volna ilyet (mert nem láttam) de most már igen. :lol: Viszont ez nekünk kicsi. Azt írta az eladó, hogy a beleírt méret 0-3 hó. Amúgy én azt a kantárosat szerettem volna eredetileg amilyen az overáll is ami Nettinek van. Tudod a cicásat.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja amúgy lehet növekedési ugrás tulképp, erre nem is gondoltam. A 3 hósnál is hetekig ordított.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na most hívott a férjem, hogy Amina lázas. :? Nem voltak itthon, elmentek játszani uncsitesóval, most jönnek haza. Tök ideges lettem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni, nem szomjas Mira? AM a kóstolgatás kezdete óta hihhhetetlen mennyiségű vizet képes meginni :shock: Remélem a férjed rosszul érzékelte és Amina nem lázas!

Emese, láttad a televízióban, hogy az infektológus szerint az oltás hatására a védelem a tejen keresztül átjut a babába? :shock: :roll:

Ja, sikerült meggyőzni a férjemet az oltásról. Hála Istennek!

Kép

Kép
adraci
 
 


Reny!
Gratula tesódnak!!!Én azt hittem te vagy terhes 8) :lol:

Kutyafüle!
Én megkérdeztema dokit a köv terhesséfről,mert a férjem már másnap akart tesót....azt mondta h jövőre,tehát januártól próbálkozhatunk.Amúgy a heg miatt "kell" várni,de max annyi h majd jobban figyelik mikor már nagyobb a hasad,szerintem ennyi! :wink:

mennem kell :arrow:

annus11
 
 


Adri nem tudom, szoktam teáztatni, bár az igaz, hogy inkább csak akkor ha csuklik vagy evés után. Szóval lehet, hogy az nem elég neki? Megpróbálom többször kínálni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adraci, ügyi vagy a meggyőzésben! :)

Reny, remélem én is, hogy csak kimelegedett picit... :roll: :?:

Annus, akkor ti addig tulajdonképp vártok? Mert én azt hittem, már nálatok is megy a babaprojekt...

Na, fejek. :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hazaértek, hőemelkedése van, 37,2. Nem kap levegőt, köhög. Holnap megyünk az orvoshoz. Ide hívtam Anyut.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hát mi nem várunk,csak pékor szerintem nem voltunk együtt,na meg hétköznap öcsém itt van,hétvégén az uram nincs...szóval nem tudjuk minden nap teljesíteni a limitet 8) Lopva néha tudunk egy kis időt szánni egymásra :wink: Na de így esélyünk sincs szerintem...Nekünk minden nap kell csinálni ha babát akarunk :wink: :lol: Micsoda nagy meló :lol:

annus11
 
 


Ja és Iza 2,5 hete mindössze 130g ot hízott...remélem csak hosszra gyúr! :roll:

Tinu!
Voltál a babaexpon?Csongi meggyógyult?

Zsüci!
Kamilla hogy van???

annus11
 
 


Andris Marcinak is boldog hófordulót!!!!!

annus11
 
 


Tényleg.Boldog hófordulót AM-nek!!!!
Ja Annus, megtudtam kik voltak benne a szolnoki dologban.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ok,majd priviben megbeszéljük!

annus11
 
 


Hát, na jó, persze számíthattam volna rá, hogy mindenkinek más a véleménye! Sztem megpróbálom, végül is 24 órán belül vagyunk, ha nem issza meg, nem kap. Romlott tejet sztem meg se inna...
Na, meglátjuk mi lesz ebből
Amninának jobbulást!

Kutyafüle, szerintem se lehet nagy gáz, a heget biztos figyelni fogják folyamatosan, meg szerintem nem lehet majd természetesen szülni. De más baj nem lehet semmi szerintem!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na halihó!

Hétvégén Úrhidán voltunk, én ezerrel dolgoztam, úgyhogy meg se nyitottam a babanetet. Egy könyvfejezetet írok az internetfüggőségről. 8 alfejezetből már 4 megvan. Szuper, mert egy hét múlva van a határidő. :cry: És a pszichodráma dogámnak is még csak a fele van meg, annak is ugyanaz a határideje. Áh, asszem éjjel is fenn kell lennem, pedig már így is hulla vagyok.

Kutyafülének és Reni tesójának gratula a bébihez!!! :)

Én úgy szeretnék 3. gyereket, de nem biztos, hogy lesz. :roll:

Annus: nem is terveztem a babamamaexpót, de beizzítottam Renit, hogy vegyen TÜcinek leszoktatós bugyingót.

Megnéztem a talis képeket! Jaj, nagyon jók! HEan meg egy annyira kecses, szép nő, majd meg is mondom neki, csak hogy én is udvaroljak valakinek. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, azt még nem írtam, hogy a gyerekek még taknyosak, de azért már gyógyulnak valamennyire. Utálom, mikor CSongor taknyos, nehezen viseli.

Kép
Kép
tinu
 
 


Bizony meg is vettem Tüncinek a bugyingót :D , és tök jó volt a baba-mama expo. Szerintem. Bár olvastam Réka neked nem annyira tetszett. Mondjuk a tesóm meg is mondta, hogy én vagyok a marketingesek álma, mert már az első 10 méteren elköltöttem egy csomó pénzt. :oops: :P

Kép
Kép
g_reny
 
 


Meg olyan apróságok, hogy mikor megláttam, hogy van rózsaszín Tommee Tippee-s cumisüveg, akkor közöltem az eladóval, hogy addig én nem mozdulok amíg nem talál egy 260 ml-t belőle, mert nekem biza sima átlátszó már nem kell. :mrgreen:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!!

Jaj, kiebrudaltuk ma a migyerekünket a saját szobájába. :-( Annyira magam alatt vagyok, amennyire nem kéne. :-) Mi lesz velem, ha abbahagyjuk a szopit... Két napig bőgni fogok? :roll: Egyébként tök sokáig tartottam magam, mígnem a Zuram a vacsoraasztalnál megszólal: "úgy fog hiányozni a szuszogása" Nnna én nekem se kellett több...:cry:
Jó nagy bajaim vannak, mi ? :lol:
Szóval felköltözködtünk a galériára. Csak azzal nem számoltunk, hogy a tetőablakon nincs semmi árnyékoló (függöny stb.) Mondja a férjem, no para, majd ő megoldja. OK. Erre 10 perc múlva hallom, hogy vagdos egy kartondobozt, hát azt akarta az ablakra ragasztani :roll: :lol: Mondom, végül is...miért ne...? Szerezzünk be rögtön egy ócska hordót, tegyük a szoba közepére, rakjunk benne tüzet. Ez lesz a gyerekszoba tematikája: Marci Bronx-ban :lol: Féfiak...komolyan... :roll: :lol:

Emese, köszi a mei tai-os tanácsot. Sógorasszony is magas és vékony, mint te, úgyhogy tuti jó lesz a standard méret.

Niki, várunk titeket (is) csütörtökön. :-)

Reny, gratula a tesódéknak és jobbulást Aminának. Remélem semmi komoly...

Frankó család is gyógyuljon meg! Gyorsangyorsan...

Kutyafüle, élvezd a gondolatot, hogy megint pocakos anyuka leszel. Ne parázz, nem lesz semmi gond. :-)

Tinu, Csongi elsajátított valami új mozgásformát Úrhidán? Mondjuk egy jó kis csűrdöngölőst? :lol: Ügyes vagy, hogy ennyit haladtál a dolgaiddal, meglesz az a határidő, tuti.

Anikó, Annus, jók az új vonalzók :-)

Még jövök, de légyszi gondoljatok ránk, hogy jól viseljük az éjszakát. Főleg mi, szülők :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki!
Az első császár után lehet természetes szülés, ha semmi nem indokolja a második császárt! Ezek közé tartozik a baba mérete, és a heg vastagság, amit az utolsó trimeszterben ellenőriznek rendszeresen, mert ha nagyon elvékonyodik, akkor azonnali beavatkozás szükséges. A 6-12 hónapos várakozási időt a heg vastagsága miatt javasolják, de ez is mint minden sebgyógyulási folyamat, nagyon egyéni!
Szóval nyugi, ezzel nem lesz baj!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Bangla! Megkaptam a privit!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok

Bangla
Üdv köztünk. Örülök, hogy lassan minden rendben lesz a kisasszonnyal. További jó egészséget neki és hosszú, egészséges életet kívánok!

Reni
Gratulálok tesódéknak a babókához.
Amina meg mihamarabb gyógyuljon meg, hogy megint kis eleven szemtelenke csajszi legyen, aki anya agyára mehet még jó pár évig. :lol:

Kutyafüle
Unokatesóm is egymás utánba szülte a gyerekeit császárral (nincs köztük 1 év sem). Szóval, ha egészségügyi okai nincsenek akkor ne parázz azon, hogy nem tarthatod meg. A természetes úton való szülés meg kérdéses, de ilyen hamar nem szokták engedélyezni.
Úgy kell neki állni, hogy:
- Igen is megtartod, mert semmi oka annak, hogy ne szüld meg.
- A baba egészséges és az enyém, miénk(férjedé is) és tökéletes lesz, mint a tesókája!
- Kibírom érte a megpróbáltatásokat és fájdalmat, ha lesz, ha nem lesz annál jobb!
- Nem gyártok buta gondolatokat a fejemben!
Persze mindet felkiáltójellel!!!
Szóljatok, ha sokat beszélek! :roll:

Nálunk minden okés. Kutyunk összebarátkozott ciccel. Cicc volt, aki fújt , de ma már hihetetlen szemtlenséggel vetődött Ali kajásedényére, cserében Ali is kifosztotta az ő dényét.

Kép
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi
Visszamentél a személyiddel? Sikerült elintézni?

Kép
Kép
incike
 
 


Incike látom gyorsan kiismerted a lányomat. :lol: Ali és Cicc nagyon cukik. Végül megtartjátok a cicát?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni
Nem volt nehéz kiismerni, Marci ugyanilyen szemtelen tud lenni.
Nem tartom meg, de amíg nem jelentkezik érte valaki addig maradhat. Alit teljesen kitúrta a helyéről. :shock: Ez meg annyira mulya, hogy még hagyja is. :roll:

Kép
Kép
incike
 
 


Ez a cicc tuti nem szabvány cirmos.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!

Igen, sikerült elintézni, most árulom az utalványokat, mert ennyiért nem kapok OTT másik ülőgarnitúrát! Legalábbis olyat, amilyen nekem kell, olyat nem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Milyen kell neked? Mi az elképzelésed garnitúrában és árban?

Kép
Kép
incike
 
 


Jó éjjt mindenkinek.

Menek tentizni, reggel 8-ra viszem Alit dokihoz, mert csúnyán begyulladt a füle valamitől és nagyon gennyezzik, de altatni fogja, mert dobhártyáig kell benyúlnia és azt nem tűrné a fájdalomtól én meg nem tudnám egyedűl lefogni. Meleg barátommal megyünk, apa meg addig vigyáz a kölkökre.
L' pá!

Kép
Kép
incike
 
 


Totál elfáradtam ma is.Délután itt voltak anyumék is.

Reny:Aminának jobbulást!Tesódnak gratulálok!!!!!

Anikó,szépek a képen a picik!Nálunk 2 hó van Grétike és uncsim lánya között.Ő most várja a második babát,jövő májusban szül majd.

Ma nézelődtem karácsonyi ajándék téren.Leltem egy jó oldalt.

http://www.foto.hu/index.php

ÁÁÁÁÁÁÁÁ,(Annus :lol: ) Ezt az üzit már 9 óta írom.Hannit már 3x altattam vissza.Nem éhes,nem szomjas,pelus tiszta,orra rendben kap levegőt.De akkor mi a gond?????Anyum szerint a 2 alsó fognak kevés kell már.Azért ilyen?Azért kel fel?

Már azt sem tom mit akartam írni.Megyek alszom.(Amúgy már fáj a fejem is,hőemelkedésem van)Blogba már csak holnap írok,most Apának kell a gép!!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mira is rendszeresen felkel mostanában. Ameddig én lefekszem, ez kb. éjfél, addig 4*ébred (vagy többször) utána éjszaka még legalább 3*. Kezd hasonlítani Csongira, bár jobban örülnék ha a mozgásfejlődést tanulná tőle inkább. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na erre most Amina is felébredt. Szegény nem kap levegőt.
Amúgy pont azt mondtam a férjemnek, hogy nem is tudnánk a gyerekeket egy szobában altatni, mert Mira annyiszor ébred (sírva), hogy Amina olyan lenne reggelre tőle, mint a kifacsart mosogatószivacs. Ezért egy darabig még biztos marad a külön szobás alvás Apa Aminával, Anya Mirával.

Kép
Kép
g_reny
 
 


uhhhhh, elkezdtem írni a blogba, de 2 napi hidegélelem, aki elkezdi olvasni, mert még a felénél sem tartok és már egy eposz lett :oops:
bangla
 
 


Incike, nagyon aranyosak a képek! :) Gyógyuljon meg Ali füle!

Anita, jobbulást! Mindenkinek!

Szemtelenke gyerekek... :lol: Aminának jobbulást!

Sokszor ébredőknek hosszú alvást!

Tinu, jól csinálod, akkor már egy csomó készen van a munkából!!! Továbbra is kitartást, és hamar készülj el vele! Gyerekeknek teljes gyógyulást!

Gyöngyi, ki fogjátok bírni! :) Én is nehezen tudom elképzelni szopi nélkül... :oops: :oops: Külön szobában alszanak 1ütt, de nyitva vannak az ajtók, így halljuk őket. Ők is minket. :) Hajnali szopikor meg Dani hozzánk költözik. :) Nem vagyok képes már olyankor visszavinni, meg Samu 1x még átalussza, ha trappolunk a szobában, ha még egyszer megtennénk, kipattanna a szeme fél 7kor, azt meg nem bírnám ki. :)

Trixi, ez azt jelenti, hogy akinek császár volt, hamar is vállalhat babát, ha jól gyógyult a sebe? Érdekel a téma, nem magam miatt. Bár kicsit azért igen, de nekünk, ugye még várni kell... :cry: :cry: :oops: :oops:

Új vonalzók nekem is tetszenek. :)

Kutyafüle, minden rendben lesz! Írd majd meg, mikorra kaptál időpontot!

Hűűűű, AndrisMarci is fél éves lett! Isten éltesse ez alkalomból is! :)

Blogon néztem a képeket, aranyosak az unokatesók! :)

Bangla, egyáltalán nem hosszú, amit írtál. Folytasd majd, kérlek!

Nanemtom tovább. Azt hiszem, ennyit akartam.

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hahó mindenkinek!

Bangla,, üdv itt közöttünk!!! Nagyon szép kislányod van, azokkal az óriási szemekkel... Nagyon édes! Sajnálom az eddigieket, de most már minden okés, és az is marad! Minden jót a kicsi lánynak!!!!!!

Reny,
tesódnak gratula!!!!!!!!

Betegnapló folyt. köv., röviden:
Tegnap este volt a "csúcs", 39,3-as lázzal - szegény drágám, még ezt is nyikkanás nélkül tűrte, mondtam is a zuramnak, hogy vegyen példát a lányáról, ő ilyen magas láznál már papot hívat... :lol: Aztán végül ma megoldódott a rejtély: pöttyök jöttek, nem fogak, szóval 3 napos láz a diagnózis! Ezt végül az ügyeletes doki bácsi is megerősítette. Ma először egy minimális hőemelkedéssel fektettem le a bébet, doki szerint holnap valszeg már egyátalán nem lesz láza, pöttyök pár nap alatt elmúlnak. Persze a tegnap estére tervezett koncertről lemaradtam, de mivel épp itt volt anyósom (ő vigyázott volna Kamillára míg mi koncertezünk), elment ő helyettem, így a 16e ftos jegy sem veszett kárba... :roll: Azért remélem most egy darabig már nem jönnek felénk undok bacik és vírusok... :evil:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jaj, Zsüci, de örülök, hogy akkor már kifelé jöttök a betegségből! :) A pöttyök nem szépek, de legalább tényleg elmúlnak. :) És ne menjenek a közeletekbe az undok bacik és vírusok! :lol: Látod, tényleg "csak" ez a buta láz+pötty baja volt Kamillának! Te is pihend ki az aggodalmakat!

Na, asszem tényleg jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:46-kor.
Vendég
 


Üdv. újaknak, régi újaknak.
Kutyafüle, gratula.
Gyöngyi, ződ festék :D Ez jó :D
Anita, munka :shock: :shock:

A múlt héten meghalt a nagymamám, pénteken volt a temetés.
zili
 
 


Zili :( :( :( Őszinte részvétem....


Zsuzska!
Üdv itt!!!Jaj dejó h még indig van aki felbukkan!!!!!Mindig vannak ilyen hullámok :wink: Képet kérünk a picurról!!!! :wink:

Zsüci!
Örülök h Kamilla végül meggyógyult!!!

Gyöngyi!
Én már alig várom h külön tegyük Izust...kész csatatér a lakás minden szanaszét...a mi bútorunk pl a nappaliba,így az amúgy is pici nappali még kisebb...sorolhatnám.....


Na egyenlőre ennyi,több nem jut az eszembe csak egy:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Na kész vagyok!!!Egész hétvégén rohantam....tegnap este Izusal együtt 6an aludtunk itthon...mindenkinek takaró,párna,matraca földre stb.+vacsora.Ráadásul elkezdtem nézni a hülye filmet este,10kor már alig álltam a lábamon...na mondo de jó lesz egy nagyot aludni...aha,Iza 4kor kelt szopizni...meg előtte vagy százszor átfordult hasra :roll: Dupla kávéval nyitottam a napot,alig élek :roll: És ma semmit nem akarok csinálni,persze kell sajnos :evil: Mivel tegnap kitakarítottam,ma kezdhetem előről a tegnapi vendégsereg után.

Ja és 2kor talin voltam,ez egy baba nélküli tali lett volna.Rajtam kívül mindenki otthon tudta hagyni a gyereket,csak én nem :( És persze szakadt az eső is...de este negyed6ra hazaértünk :wink: :lol:

Tehát most teljesen behavaztam magamat.....én úgy aludnék végre egy nagyot!!!!!!!!ha ma már nem jönnék(kizárt,különben becsavarodok)akkor elaludtam ülve 8) :lol: :arrow:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?