Új privát üzeneted érkezett!

Bangla!

Oh,hogy mi mennyi mindent elütünk,nehogy már javítani akard :lol: :lol:

Gyöngyi biztos kaparja a falat otthon a helyesírási hibák láttán (is) :lol: :lol: :lol:

Meddig kell még "elszigetelve" lennetek?És mért?


Na Iza most aludt el kopkopkop.Eddig nyűglődött....én az előbb már mondtam Mikinek h befejeztem,én többet nem kelek fel,ő a soros!A vacsimat kb 10részletben ettem így is.....Nem tudom mért,de nagyon fári vagyok :(

annus11
 
 


Sziasztok

Panndi, sejtettem h oket lattam.. meg eleg lassan haladtak :D

Bangla, orulok, h elotuntel :wink: udv koztunk! a kislanyodrol nem gondolnam ranezesre h ennyi mindenen keresztul ment! nagyon szep mosolygos baba :)
es elorelathatoan van vmi meg ami varhato? vagy mar tulvagytok a "nehezen?"

Gyongyi, mi is igy jartunk,raadasul mindenhol iszonyat sokan vannak, amig beszaladtam kabatot nezni magamnak,Gabi kocsiban maradt Boroval.. en nem viszem ennyi ember koze :shock: :shock:

Na nalunk akkora kupi van.. selejtezes megy meg mindig, az udvar mar tele mindennel.. holnap eltuntetunk mindent remelhetoleg ..

Netti
Kép
maumau
 
 


Na én is bevackoltam magam. Apa a Shop Stopot nézi amerikaiul (hogy szokja a kiejtést).

Bangla, üdv nektek! Azt hiszem sokunk rejtett félelmét kellett átélnetek az elmúlt (és főleg az első) hónapokban. Gratulálok a kitartáshoz és a szép eredményhez :-) Most már maradj és csatlakozz, nagyon jó dolog :wink: Hol laktok, mivel foglalkozol (kicsi lányodon kívül :-))? Milyen baba Hannus? Mesélj még...

Annus, nem éééér!!!! Nem is szoktam osztályozni a helyesírást :D És különben is, csak a háromvonalas hibáknál szisszenek fel, de csak kicsi szissz... :mrgreen:

Én IrfanView-t használok a kicsinyítéshez. 70X100 pixelre kicsinyítek, és ha nem fér bele, akkor a minőségen húzok egy picit. Így tutira megvan a kért méret.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Netti!
Miket selejtezel ilyen nagy hévvel???

Amúgy lassan indul a karácsonyi őrület...a DMben már nem lehet megmozdulni babakocsival mert annyira telepakolták....és mindenhol ez van/lesz...én már úgy várom az új évet! :roll:

annus11
 
 


Annus, butorok meg ilyesmik.. most az udvaron szobicaj,futopad,easy shaper, ket kanape szet szedve, egy konyha darabjai :( szornyen fest,de jovoheten viszik el... at kellett torolnom stb, hetkoznap ugye en ezeket nemtudom a tarolobol csak ugy kipakolni...
mikor idakoltoztunk uj butorokat vettunk es a par regi megmaradt,na azokat koltoztetjuk el..

meg most a konyhat alakitjuk.. akartam a egy ilyen kis pultot.. ahova oda lehet ulni a konyhaban.. azt fejezik be holnap. pl ha fozok akkor Boroka ehet ott majd. ilyen kis apro atalikitasok :D

Gyongyi, en csak a muszaLYnal szisszenek nagyokat mindig :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ti sem tudtok delete-elni? Mert én nem tudom törölni, amit elütök. Tiszta gátlásos leszek így :).
Nagyon remélem, hogy a nehezén túlvagyunk, múlt hét szerdán volt 3. buksi-műtét, kedden jöttünk haza. Bízom benne, hogy ezúttal minden rendben lesz, az a maradék kis probléma, amit még mindig nem sikerült megoldani, az megoldódik a természet által, és ez volt az utolsó műtét egész életében :).
Hani egyébként tényleg egy tündér, szopizik, meg naponta 1x kap gyümölcsös-anyatejes-sinlac-ot délben. Az éjszakát mukk nélkül végigalussza, bár most egy kicsit taknyos, és szörcsög szegény. Hangját - sírásilag - nem halljuk, csak orrszíváskor, egész nap dumál, röhög, kacag, játszik, alszik. Nagy kunsztokat még nem produkál, de rá is ér még :)
A társaságot a bacik miatt kell kerüljük még, a műtét miatt. De már nagyon vágyunk ám mi is babatalikra!
Na megyünk fürdeni szerintem, mert már idő van.
Mindenkinek jó éjt, ha már nem lennék ma. De holnap nem úsztok meg!

(Most úgy félek Gyöngyi miatt a helyesírástól, hogy csak na...)
bangla
 
 


es amit meg mindenkepp kozolni akartam ma veletek :shock: Borokat nemtudtam becsomagolni ma az overalljaba 8) egy kotott pulcsiban mar nem fer ugye bele.. szoval csak vekony felsovel es harisnyaval tudom raadni,gondolom ez igy nem jo mar :roll:
meretei alapjan,akar 86osat is vehetnek,de annak mar nincs labfeje,en meg nem adok ra cipot,mivel nemtud menni, szoval,otleteket varok..

Netti
Kép
maumau
 
 


Bangla! hat akkor tunderi kislanyod van!!! gyere es meselj meg mindenkepp!! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Nanemááááá, hogy rajtam ragadjon ez a tanítónénis imidzs :D

Bangla, nem tudom, mi lehet a gond a törléssel. Próbáld meg újraindítani a géped. Az én informatikai tudásom eddig terjed :oops: Vagy szedd ki a rágót a backspace billentyű alól :lol:
Azért nem semmi, hogy szopizik a bébed. Az elejétől fogva kapott anyatejet?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti!
Ja értem,apró átalakítások :lol: :lol: Akkor jó munkát!Majd muti képet a konyhapultról!!!!Én is szeretnék olyat,de nem ide...mert ide nem fér :(

Bangla!
Várunk holnap is!!!Hu,azért nem semmi a kitartásod!3 fejműtét...azért én már sokkot kaptam volna!!!De azt hiszem már hozzászoktál,sajnos :roll: És igen,ez volt az utolsó műtét neki!!!!

Gyöngyi!
Na most már biztos vagyok benne h van egy fekete táblád,rajta a nevek és húzod a strigulákat! :lol: :lol:

Ja Bangla!
Miután elküldted az üzit,van egy olyan jobbra fenn h szerkeztés!És akkor tudsz töölni meg ilyen apróságok!majd újra rányomsz h elküld és kész!Akkor módosítja a hozzászólást!

annus11
 
 


Szia Bangla!
De jó, hogy előbújtál.Nagyon sajnálom, hogy ilyeneken kellett átmennetek.De csodaszép kislányotok lett!!!! Hidd el, minden jó lesz már!!! :D
Na, főztünk. Készítettem céklát, meggyet, salátát és gesztenyét. Ezeket fogom mostanában bevezetni. Meg sütőtököt. Hű, de kimerültem, fáj a hátam is. Megyek alukálni.
Jó éjt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi!
Amúgy ne aggódj,nekem nem a tanító néni jut először eszembe rólad!vagy nekem voltak írtó bunkó tanáraim :wink: :lol:

annus11
 
 


Netti, lehet hogy ha találnál nagyobb 80-ast, az már jó lenne. Vagy egy láb nélküli overál, a szupi next csizmivel együtt nem jó?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


BANGLA, DE JÓ, HOGY ISMÉT ITT! Capslockoff... Kicsi lányod nagyon szép! Azért majd egyszer mesélsz a múltról is, vagy azt sosem? Nagyon örülök, hogy a nagyján túl vagytok! Miért érkezett ilyen hamar kicsilány? Köszönjük, hogy bejelentkeztél! És, hogy már ismersz minket. :D

Na, csak ennyi, nagyfiam nem hagy.

Netti, hajró, tarts ki, bírd ki a kupit, remélem, holnapra rend lesz! :)

Mentem, mert már ordít... :shock:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gyöngyi, én is nagyon igyekszem, hogy ne írjak rosszul dolgokat! Na, én a valamiLYén szoktam mosolyogni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle, jó pihenést!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gyongyi, ahh semmire se jo a kis csizma! disznek max :lol: :lol: addig rugdosodik mig el nem szall.. v fogja es leveszi a kezevel :lol:

Dori, kitartok 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Nem baj Netti, a csizmát majd kiteszitek az ablakba a Mikulásnak :D

Mei Tai tulajdonosok! A sógornőmet szeretnénk karácsonyra megajándékozni egy MT-jal. Mire kell ügyelnem a készíttetésnél? Milyen méretre lenne szükség, hogy tuti jó legyen?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Bangla,végülis elég gyorsan nőtt Grétike.De soha nem volt duci,vagy nagy termet.Max magas.1 évesen volt 8.5 kg.Az nem olyan sok.De ahogy nézem,Hannink sem lesz sokkal több.Ő ducibbnak indult,de most úgy lassult a hízás.Viszont nőnek sokat.Magasságot apucitól,vékonyságot tőlem örökölték! :lol:
Te Hannád szerintem nagyon jó súlyban van!Hannim 2250gr-al és 48 cm el született.Most 6130 gr és 66 cm.Látod,nem is sokkal vagytok kisebbek!!

Gyöngyi,sokszor én is gondolok rád,mikor visszaolvasom magam.Sajna sok az elütés.Na de van h Grétike lökdös,vagy segít,van hogy Hannika ugrál a kezemben.De olyan is akad,h alig látok a fáradtságtól.Bocsi :oops:

Netti,jó pakolást!!!

Megyek elteszem magam holnapra,mert elfáradtam ma is.Most Hanna 1 órás műsort vágott le,én már kivoltam.

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Halihó!

Istenem, de fos nap volt. Mindjárt írok a blogba...
Meg ma tudtam meg, hogy szerdán vizsgálják meg a mamaámat, és akkor lesz végleges döntés arról, hogy megéri-e a műtét egyáltalán a kockázatot... Szorítsatok, hogy minden úgy legyen, ahogyan a legjobb... Azért ezt írom, mert én nem tudom mi az, csk a Jóisten...

Emese, Gyöngyi, majd valamelyikőtök segítségét szeretném igénybevenni az avatarképhez.

Bangla, Isten hozott újra itt! nekem ismerős volt a neved! mikor elolvastam, hogy 950gr-mal született a kislányod, öt percig csak rázott a hideg, amikor megnéztem a gyönyörű képeit, még meg is könnyeztem... Biztosan a hormonok. Nagyon örülök, hogy jól vagytok, és jöttél!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bangla! Üdv. itt. Nagyon szép kislányod van. Nem semmi, amin keresztülmentetek. Gyors felépülést kívánok neki.

Dóri: Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni a belinkelt videóval. Bele sem gondoltam, hogy sokan most adatták be az oltást. Csak annyira sokkolt, hogy gondolkodás nélkül betettem. Még egyszer bocsi. Egyébként nem tudom, mennyi idő múlva jelentkeztek a lánynál a mellékhatások.

Kutyafüle: Még egyszer hatalmas GRATULA a pozitív tesztedhez! :) Olyan jó ilyeneket olvasni.

Mi ma azért nem voltunk, mert kimentem Babókával a baba-mama expóra. Jól telt, elláttak kismillió prospektussal, termékmintával. Igazából a mosható pelenkák miatt mentem ki, a leendő készlet egyik része úton van Hong-Kongból, a másik részét meg most szereztem be. Hihetetlen, hogy mennyi felesleges vackot próbálnak rásózni a gyanútlan kismamákra. Az 500 ezres bicikli-babakocsi is ki volt állítva, velem meg akartak vetetni akciósan 10.000-ért egy övtáskát. :roll: Azért beszereztük, amiért mentünk, csak bosszant, hogy egy ipar épül a kezdő szülők lehúzására.

Babóka ma térdre állt, úgy, hogy feküdtem az ágyon mellette, és rám tenyerelt, úgy nyomta ki magát. :)

Réka

rekap
 
 


dádám, én is itt, csak megnéztem a csillaghullást :lol: :lol: muháháh...nézte valaki? hogy csinálta az a bűvész azt a nőset, hova a fenébe rakta magát a nő :shock: :shock: :?: :!: :?: :!:

Bangla! Dejó hogy itt vagy, akkor ezennel megvan a topic legidősebb tagja (Hanni, akkor ő most hány hónapos ha februári...ajh de eset van, 10 hónapos, ugye :roll: :lol: , és a legifjabb EnyimLili! kerek 5 hó 2napjával)

gyöngyi, én mostmár nemmondok semmi a talikkal kapcsolatban mert valamiért indig meghíusul, de ma a férjem megígérte (muháháhá, mint eddig sok mindent :lol: ) hogy mostmá ne nyavajogjak utánatok, felvisz otthagy azt kész 8) :lol: :lol: szóval ha isten az égiek a kocsi a férjem lili és a mindenható is úgy akarja tudok menni, ha nem gond.. :oops:

én meg eldönöttem hogy kivárjuk a 6 hót adig kostólgatunk mindendt (értem ezalatt szopit nem váltunk ki) erre kicsiszivem (aki már most egy akaratos kis picsogó) megevett 190 gr alma-tököt uzsira meg 170 gr pépit vacsira (ezzel egy szopit amortizált mára :shock: ) de nem lehet elvenni tőle :shock: :shock: mert olyan hisztit levág hogy ihajjjjaaa

(Niki, én olyan kivácsi vagyok a mai tesztedre... :oops: blogba se teszed fel, úgy imádok pozi tezsetek nézegetni)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hali!!!!!!!!

Húúú, nem voltam pár napig...visszaolvasni reménytelen... :?

Látom, van új tagunk!!!! :D
Üdv Bangla!!!
Jó hogy aktív lettél....hallottam, hogy kicsit korábban született Hannád.
Meddig voltatok kórházban?
Anyum egyik barátnőjének a lánya szült a 6. hónapban 890g volt a pici, de makkegészséges szerencsére.
Nekem olyan hihetetlen hogy ilyen erősek már az ilyen pici babók is.
És Hannád már nagyon szép súlyban van! :D

És mit hallottam még.... Kutyafüle :D :D :D terhes vagy????? :D :D :D
Mikor mész dokkerhez? Dani mit szólt?
Mikorra is vagy kiírva elvileg? Izgi!!!!! :D :D :D
Kivi vagyok ki lesz a kövi...Panndi????? :roll:

Nekünk zsufi napjaink voltak.
De csütörtökön voltunk bulizni (kötelező volt), de nem volt rossz kicsit kikapcsolódni...méghan a társaságot nem is választhattam meg....
Ittam 2 deci bort...én úúúúúúúúúúúúúgy becsiccsentettem.....régen kiröhögtem volna magam, hogy ennyitől már... :roll:

Kérdés:
Baba szánkót keresek...de nem találok sehol.....ÖTLET??????????????????

Kép
mozza
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:07-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Újra itt :) Kiscucától már búcsúzott a Füles mára :).

Gyöngyi, igen, a legelejétől anyatejet kapott, kivéve azt a 3 hetet, amikor semmit. Az elején még szondán, aztán egész pici volt még, még meg sem kellett volna szülessen, amikor már próbálkozhattunk szopival (már tudok bekszpészelni :)). Nagyon sok ideig csak fejtem, brutál volt, Hani a kórházban, én meg ugyanúgy keltem fel 3 óránként, mint ahogy őt szondázták. De mindent megér, hogy szopizik, és közben átölel a kis husi meleg ujjaival, vagy szopi közben rámmosolyog!

Dóri, ha jól emlékszem, Veled voltam egy napra kiírva (az egyik UH szerint), május 26, nem? De lehet, rosszul emlékszem már, azért régen volt... Én nem is értem Dóri, hogy van Neked energiád éjjel(?), hajnal (?) 3-kor is írni még ide, irigylésre méltó az energiád, az tuti.

Nagyon szívesen mesélek, csak nem feltétlenül akarom lehangolni a topikot. De ha megszavazzátok...

Olyan jó, hogy úgy csináltok, mintha emlékeznétek rám :lol: !

Nagyon kiváncsi lennék a babóitokra, hogy lehet eljutni a blogba, hogy meglessem, ki mit csinál? Hátha ha Hani (hahaha) látja a képeket, beindul egy kicsit ő is. Ma csak a kakija indult be, de az nem kicsit :lol: .

Hani is olyan fázós (szerintem azért is nem tud még megfordulni, mert folyton nyakig be van takarva 3 pokróccal :D ), hogy én is csak egybe-cuccokat szeretek ráadni, bár lehet, inkább csak magamból indulok ki, mert én is fázós vagyok, én nem szeretem, ha valahol "huzatos". Nincs is olyan rugija sem, aminek nincs lábfeje.
Kép Egy régi kép, itt már óriás nagy :)
bangla
 
 


Sziasztok!

Na csak futülag olvastam át az oldalt, Bogi elég nyűgös volt... vagy kiabált vagy üvöltött délutántól. Elaludni is nehezen ment, erre a k*csög szomszéd úgy bevágta az ajtót, hogy a poharak majd leestek a polcról... férjem kiment, de addigra beslisszoltak, de kijöttek, meghallották a kedves nekikszánt szavakat...

Bangla,
üdv itt! Hani nagyon szép kislány, milyen kis ügyesen hasal Ő is :) jó kis súlyban van a kisasszony!!
Melyik városban éltek? mivel foglalkoztál Hani előtt?
Jó hogy jöttél, gyere majd sűrűn :) :)

Kitty,
köszi a H1N1-es hozzászólást. Na ettől félek én is, hogy ki tudja, milyen szövődményei lennének, a tejbe mi jut át...

Gyöngyi,
én onnan vettem, ahonnan Barbié is van, meg akiket Te is linkeltél. Én a standard méretet vettem, rajtam már 2 pulcsi, Bogin overál van, és még fel tudom pakolni a kisasszonyt így is.

Netti,
jó pakolást. Majd muti képet az átalakításról!

Na előző oldalt is átfutom...

emese1979
 
 


mozza, asszem van ilyen barkácsáruházakba, játékboltban sportboltban, ha esetlge valaki lát ikreknek valót, szóljon már, amibe 2 babát lehet ültetni!!!!!!megyünk síelni és apukám nehogymá 2 szánkót húzzon :oops: biztos létezik ilyen nem?


ja meg teszveszen is láttam párat!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza,
neked írtam a minap, h az általad javasolt RR-re nyomtam. Meg ma is. A hatás megvan, -legalábbis izomláz már van- na de ez nekem marhára egysíkúú, sztem még pár alkalom és unni fogom :roll:
Asszem jövő héten befizetem magam egy spinningre :P


Ja, Netti,
nehogy félre értsd: nem a cukidokid a béna, hanem, akiről írtál, h még azt sem tudja, h ingyé van az oltás... :shock: :x :x
Amúgy Sanyesszal minden okés?

KépKép

Kép
hase
 
 


mozz :http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8019350-12799542/

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gergő milyen szép nagyfiú :) :)

Hanika annyira édes, ahogy bújuk Hozzád azon a képen!!!

Szofi,
átlökheted nekem is akár a dibaczi.emese@comunique.hu-ra az eredetit.

Na ma együtt fürödtünk Bogival a nagykádban... hát, eleinte nagyon nem volt oda az ötletért, utána csak megszokta, de nem volt a szokásos nagy pacsálás... :)

emese1979
 
 


És

Kutyafüle :) ezer gratula a babóhoz, nagyon klassz, hogy így bele mersz vágni, én el sem tudnám képzelni, hogy most terhes legyek, 2 kicsi azért nehéz, nem? Bár biztos nagyon jó cimbik lesznek :lol:

Niki, azért kikérjük magunknak az öregbítést :P , csak 8 hónaposak vagyunk, korrigáltan 5.

Mozza, feburár 28-án született Hani, és június 10-én hoztuk haza. Ezalatt megjártunk 5 kórházat, és utána is voltak kórházas sztorik, valami privátabb helyre írnám inkább...

Anita, akkor azért a Te Hannikád is belehúzott, ezek szerint az enyém egy kis dugó, hogy ilyen súllyal csak ekkorka :lol: ? A Tieid meg kis modellek lesznek.

Azt mondják ugye, hogy 6 hós korra a babák megduplázzák súlyukat, de itt minden baba túlszárnyal minden statisztikát... :shock:
bangla
 
 


ó bangla bocsi, már este ven, de én úgy számoltam hogy febr-nov, az 10 hónap :) akkor korrigáltam egyidősek a csajaink na 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Csajok írtam blog. Nem akarok senkit fárasztani, de jól esett leírni...

Bangla, légyszi, mesélj, mesélj! Majd aki nem akarja nem olvassa!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Bangla!
Én megszavazom...nagyon kiváncsi vagyok a történetre, pláne, hogy ilyen ügyik voltatok és Hannád ilyen szépen gyarapszik! :D
El sem tudom képzelni mekkora lehet egy alig pár dekás picike.

Csilla!
Hááát...kényszermegoldás, de annak nem rossz. Ha nem tudsz elszabadulni, akkor azért jobb mint a semmi.
Bár én egy kickbox aerobicra szeretnék végre eljutni...de olyan korán vannak az órák...akkor fürcsiztetek még....szóval egy darabig RR...aztán irány az edzőterem.
Én futni csak padon tudok...a térdem nem bírja sajna a terepet. :?
RR...azért kemény a nő...ezt terhesen lenyomta....hááááát...én nem mertem volna...azért ez a 2x 20 perc (+pár perc ráadás ugye...azért az óra nem 20ról ketyeg.... :? ).
Most hasas dvdt keresek....az a + 4kiló, ami még rajtam van sajna hasra koncentrálódik.... :? :? :?

Kép
mozza
 
 


Niki!
Nem tudom megnyitni a linked. :(

Kép
mozza
 
 


Lyányok, nagyon szívesen leírom, csak nem ide a fórumra szeretném, azért ez annál privátabb, ha nem baj...

Hú, irigy azokra, akik tudnak tornázni, nekem is kéne már egy kicsit formába lendüljek, de inkább eszek :lol:
bangla
 
 


Mozza,
na akkor térdileg egyek vagyunk:(( Túl sokat futottam betonon bizti...
Tényleg: sztem meg egyenesen nem normi RR, hogy azt terhesen lenyomta!!!

A hsz-eidből pedig úgy látom, illik hozzád a kickbox:))

Lili hogy van?

KépKép

Kép
hase
 
 


mozza beírtam gúglobe hogy bébiszánkó és a dehatlonos oldal

http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8019350-12799542/

ja hogy a mozzából lemaradt az "a" a : meg odébb került, így okés lesz 8) :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szofi!
írtam blogba.

Kép
mozza
 
 


Köszi, édi vagy. Minnyá megnézem aztán lefekszem...Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csilla!
:lol: :lol: :lol: őőőőő....jól gondolod. :lol: Jó kis feszkólevezetés. Imádom. Én anno taekwondoztam semi kontaktban.... :roll: De jógázni is szeretek. De sokkal jobb teremben, mint egyedül. Hiányzik is rendesen...tényleg nem tudsz egy nagyobb termet, ahol vannak későn is órák????? Momban 8tól van az utsó. Oxigén???? Vagy vm.
Lili cukker! Kis hisztike...kivéve velem. :D
Nekem olyan szófogadó jó kislány...ha leteszem aludni 1 hang nélkül bealszik. Ma apukája vigyázott rá du, amíg én elmentem vásárolni (juhúúúú, már a kari ajik 50%a megvan!!!! és már annyian vannak az üzletekben...én decemberben tuti be nem teszem a lábam a bev. közp.ba...nem bírom a tömeget :? ), szóval neki 15 percet hisztizett alukálás előtt....kis ravaszdi...tudja kinél lehet.... :lol:

Niki!
Imádlak! :lol: Pont ilyet kerestem!!!!!! :D
Na, már csak ki kell derítenem hol van a legközelebbi bolt.
De ebben nem fáznak fel?????
Olyan kellene ami ilyen kialakítású, de van 'lába' is....na, ez nem volt túl érthető.... :oops: :roll:

Kép
mozza
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:10-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Bangla,szerintem nagyon is szép súlya van Hannádnak!Én is várom a történetet!Szerintem majd Annus ha küld meghívót a blogba,oda nyugodtan leírhatod! :wink: Az én Hannám sem akar mozgolódni!Tud fordulni csak épp utál!Szóval nincs Ő lemaradva!Cuki ahogy bújik!!!!

Szofi megyek olvaslak!!!!Vagyis a blogot! :lol:

Hannát még most tettem le.Futottunk egy kört a porszívóval,hisztivel,hapcival.Már kivagyok!

De azt hiszem nem nyafizom többé,most döbbentem rá h miken lehet keresztül menni egy babával!
Le a kalappal mindenki előtt,aki sajna rossz dolgokat élt meg.Nekem is kijutott Grétivel,de vannak itt olyan Mamik,akiknek több jutott.

Remélem senkit nem bántottam meg semmivel!!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


:lol:
Én a kirakatban futós (pl.A1) termeket gyűlölöm...
Csak sajna a nagy termeknek van kvázi nonstop full órarendjük...de olyat még nem találtam, ahol éjszaka is vannak órák....pedig sztem vannak olyan fanatikusok, akik vevők lennének rá.....pl. én :oops: :lol:
No mind1....Esztó pl. viszi magával Álmit edzésre! :D
Lehet hogy Lilivel én is meg fogom próbálni....bár nem tudom hogy a dübörgős zenékre hogyan reagálna.... :?
Addig marad RR....azt simán tudom Lilivel csinálni....és már ő is ugra-bugrál a kis székében miközben nézi mit működök. :lol:
Kis fittness bébi lesz! :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza,

Esetleg ez: montevideowellness.hu - bár úgy láttam, utsó kickbox este 8tól van. De ez is jó hely.

Sajna G nem veszi jó néven, ha én itthon ugrabugra... De már amúgy is be akartam íratni Álmihoz alvósiskolába:))

Na ugrok aludni, itt a neten vhogy gyorsabban telik a zidő.

Jó éjt!

KépKép

Kép
hase
 
 


Sziasztok :)

Netti, Zsófi tavalyi overállja 86-os, és van lepatentolható lába. Odaadnám, de ez agyonhasznált :? Egyébként kenguruban vettük, ott ma is voltak 86-osok.
Ja, és igen, Zsófival csak lassan lehet haladni, mert minden olyan izgi, ami útközben van :)

Sajnos a tej egyre kevesebb, szóval szerintem maximum pár hét, és vége van a szoptatásnak.

Megyek, holnap elutazunk, én meg most alszom :)
Vendég
 


bangla, Annus ha felkelt biztosan kuld meghivot blogba es akkor oda irhatsz nyugodtan! engem is erdekel nagyon az egesz,de csak ha neked nem leterhelo v rossz rola beszelni,irni.

Panndi, koszi a tippet, meglesem :D hova utaztok?

Csilla, ertettem a dokisat :D

akartam meg par dolgot,de harmadjara toroltem ki az egeszet amit irtam..

Netti
Kép
maumau
 
 


Bangla, nagyon várjuk, hogy mi volt veled, veletek. Szóval, Annus, engedd be őkat a blogba, légyszi! :) Ehhez, Bangla, részetekről egy E-mailcímre van szükség, amit küldhetsz priviben Annusnak, vagy le is írhatod itt a fórumra. A blogon meg böngészhetsz majd kedvedre, már sokminden van arrafele. :)
Mi volt a backspace-szel???
Hát, én már csak ilyen bagoly vagyok. :D Csak ilyenkor van időm tulajdonképpen olyasmivel foglalkoztatni, ami kikapcsolódás, és ez az. A lányok tudják, hogy a babanetezés, és a velük társalgás volt, ami fontos pillanatokban lenyugtatott, és lenyomta a vérnyomásom, és maradhatott még napokat bent Dani a hasamban. :)
És, igen, 1 napra voltunk kiírva, de azért mi is elsiettük picit. (Hozzátok képest tényleg csak picit.)

Szofi, én imádkozom, hogy a legjobb történjen, de biztos vagyok benne, hogy a legjobb fog történni.
Én is írtam a blogba.

Kutyafüle, jó kis napod volt, pihenj jól! Rikinek fini kajcsijai lesznek! :)

Niki, jól eszik Lili-lány... :) Azért sztem szopi maradhat, de sztem próbáld a más kaja előtt szoptatni! Vagy így csinálod? :oops: Mert ha előtte van cici, akkor még nem váltódik ki, vagy nem így van? Korrigáltan Dani is hasonló korú Lilihez! :)

Gergő nagyon aranyos a kéoeken! Olyan jó látni mosolygós babaképeket, nagyon szeretem őket! :)

Voltunk ma babausziban, Réka, ti nem voltatok, igaz, mert nem láttunk benneteket... Pedig nagyon vizslattam az embereket... Ja, és nem is kértem NAGY BOCSÁNATot, hogy nem mentem a talira... Együtt mentünk volna... Jaj, ne haragudj!!! Semmi gáz a videó miatt, csak picit ijesztő...

Csilla, ügyi vagy RR-ügyileg! :)

Mozza, neked meg megnyitok egy fitness-szalont, és meggazdagszom! :) Úgyis fent vagyok éjjal sokáig, majd a hozzád hasonló elszántságú emberkékre szakosodom. :) Viccen kívül, én sem értem, miért nincs olyan szalon, ami nyitva tart éjjel is, tuti megfizetné, akinek csak éjjel jó. De én azt sem értem, hogy az uszik miért zárnak be mind éjjelre... Biztos víztisztítás miatt. De olyan jó lenne, ha lehetne úszn járni éjszaka! Én tutira mennék...

Panndi, jó utat! Hova mentek?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Netti, mért törölted ki? :roll:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Értelmetlen laptető - én mindig ilyeneket kreálok... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?