Új privát üzeneted érkezett!

Agi: gratula Zitanak, olyan kis ugyes!! :)

Szilvi nagyon eltunt... vagy meg nem jottek vissza? Valahova mentek, nem? Lehet hogy visszakeresem mikor irt utoljara...

Mia: nalunk nemtom hany fok van a lakasban, de naggggyon meleg! Bercel napkozben egy body-ban van, vagy csak egy kis poloban

zetus8
 
 


Ági, ne haragudj :cry: Persze, hogy irigykedem Zita babára is, hiszen ő is gyönyörű és most már büszkén lépeget is, azért is nagyon gratulálok :lol: de, ezért is kellene az a fránya tábla.

Doo, ráér neked, amíg én innen hazaérek? Mert akkor körbe kérdezek arra mifelénk! Déli part, Fonyód és BFenyves környéke, de talán Balatonlelle lenne a legjobb, mert ott van homokos partos strand csinálva. Olyan, mintha homokos tengerpart lenne. Mindenképpen gyertek ám át!!!

elküldöm
kpetro78
 
 


Kata semmi baj!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2010.02.24 15:44-kor.

Kép
ági_bp
 
 

 
 

A boci kedvéért ülve megemelte a lábát, fogta a kezével is közben a lábszárát :lol: odadugta bocinak és szuszogott hozzá "büdi" :lol: :lol:

Etus, jaj, sajnálom, hogy lassan javul a lábikó :cry: továbbra is megy a gyógyenergia.

Nálunk is ezer fok van, éjjel aszt hittük meggebedünk :? pedig vihar is volt de nem sokat ért. :( ma már mi is bekapcsoltuk kicsit a klímát, de a kikapcsolás után elég hamar újra felmelegszik.

Hajni, ruhám még nincs, igazából varratni szeretnék valamit, de nem túl habos-babosat. Valamit amit egy kis átalakítással vagy valahogyan még felvehetek máshova is. Valahogy nincs kedvem többtízezer ft-ért kölcsönözni arra a 4 órára kb amíg rajtam lesz. Persze az más szitu, ha valaki nagy lagzit csap, akkor eleve kicsivel tovább van rajta, meg amúgy is. :wink:
De ne lepődjetek meg, még időpont most sincs, végülis nem hajt a tatár :lol: ami a legdurvább számomra, még mindig vacilálok ééén hol legyen, Pesten v. otthon. Szívem haza húzna, de itt sokkal egyszerűbb lenne több szempontból is. Elvileg jövőhéten pénteken mennénk otthon az anyakönyvvezetőhöz, de tegnap este megint rámtört, h mégis itt kellene tartani Pesten. :oops: :roll:

Kép
ági_bp
 
 


aszt=azt :oops: :oops:

Kép
ági_bp
 
 


most látom a 3. képet elfelejtettem elforgatni, bocsi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2010.02.24 15:44-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Ági, párom mindig azt mondja h az ELSŐ gondolat a jó! amikor mondja, az mindig segít a döntésben. egyébként én is nagyon vacilálós vagyok.
pl már eldöntöttük h visszük Vikit, erre ma eszembe jutott h nem érdeklődtem meg a menüt és ugye az esetünkben nem mindegy - nem is tudom h nem jutott eszembe?! :shock: miért nem szóltatok?! :roll: :lol: :lol: :wink: azt még mielőtt ezt megtettem volna, már azt fontolgattam h akkor mégis csak a szertartásra megyek, aztán le van fütyülve, jövök haza gyermekemhez. végülis vszeg csinálnak nekem natúr pulykamellett... de persze desszertet nem ehetek :cry: :cry:
és köszönöm mindnyájatoknak a jótanácsokat!!!:)

Kata, köszi, ha utánaérdeklődsz. mikor jöttök haza? először én is lellét fontolgattam, most siófokot nézegettem. eddig panzió v hotel volt az irányvonal, de wellnessért feleslegesen nem akarok fizetni. az apartman nem nagyon tetszett, de lehet h kaja miatt mégis érdemes volna inkább azt (csak nem nagyon akarnék főzőcskézni - itthon úgyis azt teszem...). bár hármunknak nem tudom, találunk-e... amiket néztem, mind nagyobb társaságoknak voltak kiadók.

mary, sztem szimpi a hely, ahova mentek.

bocs, lehet h hülye kérdés, de ti mondtok ilyeneket a gyereknek h büdi a lába, feneke, stb? már másoktól is hallottam, de nekem ez olyan fura :roll: én max olyan vonatkozásban mondok ilyet h ne nyitogassa a kukát, amiben a pelusok vannak, mert kijön a büdi. nem szeretném, ha a saját testéhez negatív konnotációk, esetleg szégyenérzet tapadnának. :roll: persze, nyilván nem most fogja roszzul érezni magát emiatt.

volna még egy kérdésem: ti hogyan mostok fogat? mármint gyereknek ;) én eddig este, fürcsinél próbálkoztam, ill esetleg reggel, amikor én is mosom a fogam, akkor neki is odaadom a kezébe az övét. este én mosNÁM - és ez itt a probléma: nem nagyon hagyja, ill csak olyan tessék lássék módom tudom, szinte csak jelképesen megpucolgatni. elvittem hétfőn fogorvoshoz h nézze meg, mert úgy néztem, mintha neki is lenne vmi fehér pötty az egyik fogán. utólag persze az volt gyanús h nem mindig egyformán erősen látszik, vagyis mostanában alig. na, aszondta h semmi elváltozás, csak egy kis lepedék - FOGKRÉMMEL kellene mosni :shock: én eddig csak vízzel próbiztam (azt is alig hagyja), mert mindenhol így olvastam, gyerekdoki is ezt tanácsolta. azt mondta, ujjamra is tehetek gézt és úgy csináljam. hát azt még úgyse tudtam kivitelezni, pedig tényleg egyszerűnek tűnik. de összezárja a száját nagyon. ha meg feszegetném - hát, azt nem szeretném, ha utálat és rossz érzés kapcsolódna benne a fogmosihoz. mondjuk, az se lenne jó, ha elromlanának a fogai... :roll: fluor tablira is rákérdeztem és aszondta h az nem kell.
Vendég
 


Doo, mi zoknira mondtuk hogy büdös, főleg amiénkre. Aztán már Ő a saját zoknijánál is szuszogott a büdi-típusú szuszogással. Aztán valahogy már a lábával is jött. Mondjuk jó, hogy ezt írod, akkor erre majd figyelünk. :roll: még ha kakil arra szoktuk mondani, de nem is úgy direkt neki, csak úgy, hogy büdi a kaka, na nem mindig. Szóval erre mi nem figyeltünk, hogy ettől rossz érzései lehetnek majd :oops:

fogmosás, én odaadom és rágcsálja, még nem alakult ki, ilyen szertartásos dolog, néha hagyja, hogy megdörzsöljem neki. Asszem erre is figyelmnem kellene már, hogy minden este legyen.

Doo, én már annyit vaciláltam, hogy nem is emlékszem az eslő gondolatra :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


jaj, még azt akartam írni, Doo köszi a gabonakávét, hogy említetted múltkor, vettem és tényleg teljesen kávé íze van, és úgy de úgy örülök. Most azt iszom 3in1 helyett és néha kétszer is, végülis ez "korlátlanul" fogyasztható. Azért a reggeli kávém megmaradt, de úgy gondolom annyi belefér. :roll:

Kép
ági_bp
 
 


jaj, látom lecsúsztam Zita 1.1.1.1.-ről :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
ági_bp
 
 


Mi nem szoktuk neki mondani,hogy büdi a kaki vagy a lába,valahogy nekem ez eszembe se jutott,el vagyok foglalva,hogy egy helybe tudjam tartani amíg tisztába teszem. :roll: :roll:

Emmának mi még nem használtunk rendes fogkefét,(van neki csak még nem adtuk oda)csak azt ami a körbe gumis sörtékkel,meg igaz neki van alul 2 foga,felül most bújt ki a felső kettő,talán mellette jön még,úgy néztem,napközben ha eszembe jut akkor oda szoktam adni neki kicsit rágja aztán eldobja,fürdéskor egyszer próbáltam,de eldobta a játék jobban érdekelte. :oops: :oops:
Most,hogy már több foga van jobban ráállok a dologra.
mia2007
 
 


A Zitás képek édessek,ahogy tolja azta kosarat. :D :D
mia2007
 
 


Doo,
nekem most ez a favoritom:
http://www.brucknervilla.hu/bemutatkozas.htm
még nem fejeztem be a keresgélést, de eddig úgy tűnik ez lesz a befutó nálunk.
Mi azért szeretjük az apartmanokat, mert ha van kedvünk főzünk, ha nincs, akkor étterem.
Úgy látom a vendégkönyv bejegyzések alapján, hogy van a villában étterem is, bár ez a bemutatkozó szövegből számomra nem derült ki.
Igaz a parttól kicsit messze lehet, de nálunk ez nem fő szempont.

Vagy íme egy parthoz közelebbi és medence is van.
Na, mennem kell, jönnek érdeklődők megnézni a házat.
Majd este talán még jövök.
mary74
 
 


Doo, én szoktam mondani, hogy büdi a kaka, mégis nagyon ragaszkodik hozzá. :lol:

Mary, bocs ha már írtad, de most áruljátok a házat?

Nálunk fogmosás, délben és este van változó sikerrel, fogkrémmel. Van hogy csak éppen lesikálom van hogy egész jól sikerül. A felsőket nehezebb, azzal trükközünk, nevettetjük, meg ami éppen bejön. Aztán még Ő is megkapja és kicsit sikálhatja.

Ági, ruha ügyben megértlek nagyon drágák. De ilyen csak egyszer van az életben. Én az enyémet megbántam, nem volt jó választás és emiatt nem is szívesen nézem vissza a fényképeket. Pedig amúgy olyan jó emlék a lagzi. Jó kis buli volt. De a fontos hogy olyat válassz amiben Te jól érzed magad.
Vendég
 


Szépek a Zita képek, nagyon édes, ahogy már vásárol. És mennyi haja van. Irigy, irigy, irigy...
Vendég
 


Doo, fogorvos hogy nézte meg a fogait? Mert erre én is készülnék, de még nem szedtem a össze a bátorságom.Hagyta Viki?
Vendég
 


Hajni, miért lett rossz választás a ruha? Várom a mire kell főként figyelni, hidd el tapasztalatból mondom típusú hozzászólásokat! :lol: :lol: Amit nekem mondott egy barátnőm, hogy 90 ezer a kölcsönzés :shock: igaz én még nem néztem utána ennek, előtte is a varratás mellett voltam inkább.

Kép
ági_bp
 
 


Hajni, miért bántad meg a rucidat?
nekem is olyan ruhám volt, amit aztán később hordtam is, úgyh megértelek Ági. különben nálunk tb-n láttam butikban 30e-ért eladó menyasszonyit. se próba a varrónőnél, se drága kölcsönzés - király!

Mary, nagyon szép a hely sztem! a másodikat már nem linkelted be? füred az é-i part, nem? én azért inkább sekélyebb helyre mennék. nehogymá életemet veszítsem a veszélyes vizeken... :roll: :oops:

Hajni, hát pont ez az: ragaszkodik hozzá, mert az ő produktuma, kicsit a testének része - legalábbis volt, oszt anya-apa meg jól lebüdizi :shock: :?
Vendég
 


ez nekem is eszembe jutott, hogy hagyta Viki a vizsgálatot? Mostanában kijutott neki, szemész, fogorvos. Már lehet rutinos volt a dokinál. :wink:

Hajni, Te nagyon alapos vagy akkor fogmosás terén. :) Mármint rendszeres. :lol:

Kép
ági_bp
 
 


olyan jó nekünk, hogy van egy pszichomókusunk 8) 8) annyi mindent megtudunk. Szóval a kaka nem büdi se a lába. Azért apa zoknija lehet fúú, de büdös továbbra is, ugye?? :lol: Az én lábam sosem büdös (büszke-büszke) 8)

Kép
ági_bp
 
 


Hajni, hát úgy h kinyitotta és kicsit feszegette. de előre fel volt készítve a gyermek :roll: :lol: úgyh nem tiltakozott különösebben, csak kicsit meglepődött.
és a fogkrém mellett még adod a fluor tablit is? ma megnéztem egypár gyerekfogkrémet a dm-ben - háááát, nem értek hozzá, de nem mertem megvenni. tutttter h lenyelné és azért ilyesmiket ne már! :roll: és többre rá is volt írva h ne nyelje le, meg h 3 év felett, meg h ha kap fluorpótlást, akkor meg kell beszélni az orvossal...
Vendég
 


Zita megint tiszta kiütés. nyaka elől-hátul. :? csak azt nem értem, elől olyan mint a múltkor is volt, hátul viszont kiemelkedik a bőrből, minta kis pattanások lennének, mondjuk nem olyan sok van belőle, elől rengeteg. :(
És van egy monoklija is :cry: ült az ölemben az asztalnál, s mégis lefejelte a sarkát, pont a szeme alatt ütötte meg :cry: :cry: bénaanya :oops: most már rendesen kék.

Kép
ági_bp
 
 


és azt még nem is mondtam h ortopéd dokihoz is el akartam vinni, de azon nyomban nem fogadtak, pedig bepróbálkoztam :roll: de nem akartam nyomást gyakorolni, úgyh kivárjuk a sorunkat: október :!: :!: másodikára kaptunk időpontot... :shock:
Vendég
 


Doo hogyan készítetted fel??? Elmondtad eljátszottátok mi fog történni, vagymár Te otthon annyit abajgattad, hogy már fel se tűnt Neki, hogy turkálnak a szájában??

Kép
ági_bp
 
 


Jaj, ortopédiára szerintem én is elviszem ha már stabilan jár. Eléggé bedől a bokája :? Doo, Te a lábtartása miatt szeretnéd újra megmutatni?
Lehet már most be kellene jelentkeznünk, mert addigra megtanul járni. :shock: :?

Kép
ági_bp
 
 


de lassan írtok!! :P :P

Kép
ági_bp
 
 


Írtok egyáltalán?? :roll: :roll:

Kép
ági_bp
 
 


Írtan, csak a májusiba éppen ;)
Vendég
 


sziasztok :D :D
mia2007
 
 


nem tudom h számított-e, de annyit mondtam h megyünk fogdoktornénihez, megnézi a fogait h milyen szépek. talán azt is h ki kell nyitnia a száját, meg h nem fog fájni. nem ragoztam túl a dolgot. talán tényleg jó lett volna eljátszani is, de így sem volt gond. különben ez az eljátszós feldolgozás annyira bejön neki: a nátha vége felé kezdtük játszani először az orrcseppesdit a kiürült falonnal (babákkal, meg mi magunk is kaptunk cseppet), aztán orrspréset (igazi sterimarral, babák játszásiból, én meg igaziból is a végén mindenki nagy mű-tüsszentés: hát dőlt a nevetéstől!:) aztán már magának is hagyta, sőt volt h többször is bedugta, meg kérte h spricceljek az ő orrába is :!: ) meg most nálunk is ez az etetősdi-itatósdi megy. megkapta a régi műanyag kanalakat és olyan boldog volt, amikor meglátta! :D és ahogy játszásiból hammog, hát nagyon cuki! :D :D
Vendég
 


tudjátok, ma mit csináltunk? gyurmáztunk!! először sodortam neki csigát, kígyót, de az nem jött be. aztán jöttek a gombócok, még az is lájtos volt, de aztán kilapítottam őket és akkor elkezdte csipkedni és megegyeztünk h akkor most csipetkézünk. csipkedte és mondta h csip-csip :lol: :lol: egy csomót legyártottunk! legközelebb bablevest fogok főzni és Viki lesz a kukta - gyárthatja csipetkét! :lol: :lol:
Vendég
 


nem gyurmából... :roll: :wink: :lol:
Vendég
 


na ha ilyen lassan írtok ;), akkor elugrom egy kicsit mást csinálni... nem mondom h fürdeni - mert már biztos senki sem kíváncsi rá h mikor tisztálkodom - pedig oda megyek. :roll: :wink: :lol: 8)
Vendég
 


:D :D
mia2007
 
 


Doo, jó fürdést!! :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Szia Mia!! :D

Doo, csipetke :lol: :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Emma ette ma a kölest,és kértem tőle,hogy adja Anya szájába és egyből odaadta :D
mia2007
 
 


Bea nem írt ma :( meg Szilvi is rég jelentkezett :(

Kép
ági_bp
 
 


Szilviék hétvégére mentek,jól emlékszem? :roll: :roll:
mia2007
 
 


Doo, jövő kedden.
Itt vagytok még? Tudtok titkot tartani?
kpetro78
 
 


Kataaaa!!!! Kistesó lesz ugye?? Érzem!!!!!!!Nem mondom el senkinek, becsszó!!

Kép
ági_bp
 
 


Mi is hivatalossak vagyunk egy eküvőre nem tudjuk hogy elmenjünk-e,az a gáz Zalaegerszegen lesz,vagy ott alszunk panzió 3500Ft/fő,vagy éjszaka hazajövünk,de az elég húzos lenne,Emmával,ha megyünk akkor valószínú mégis ott alszunk.
Nem tudom mit csináljunk :roll: :roll:
mia2007
 
 


Tudunk titkot tartani :lol: :lol:
mia2007
 
 


Bocs hogy mindenki nevében írtam :oops: :oops:
mia2007
 
 


na de Kata, micsoda kérdés! nekem titoktartási kötelezettségem van!!! :wink: :lol: 8)
Vendég
 


mia, aludjatok ott! :D
Vendég
 


Még nem tudok semmi biztosat, de késik. Az van, hogy itt vannak Anyuék, nem akarom megmondani, ezért nem tudok tesztelni. Petya kijön szombaton, addig kell várnom. Ti meddig bírtátok múltkor? Én már előbb megvettem, mert ha negatív lett volna, buliztam volna :oops: :lol: Annnnyira izgulok, hogy kiszárad a szám és folyton pisilnem kell.

Mia, aludjatok ott! Én nem vagyok híve az éjszakai autózásnak.
kpetro78
 
 


Mia, szerintem is.

Kata, ha most eltűnsz, hogy alszunk éjjel a kíváncsiságtól Hajnival??? :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


valószínű,hogy az lesz,csak az a baj,hogy 3/4 4kor kezdődik,az elég korán van,nem tudom Emma hogy bírná estig,meg másnap akkor tudunk egy kicsit körülnézni.
mia2007
 
 


hihi, pont ua írtam, mint Doo.

Vicus, Hajni, nálatok miújság? Nem írtatok róla mostanában :oops:
kpetro78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: