Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy néz ki Blankánál marad a takonykór...Mert nem lázas még mindig!!Talán akkor "csak"náthával állunk szembe!De tiszta nyűg.:-(

emi: NAGY GRATULA LILINEK! :wink:

eve@liza: szavazok!

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok

hát én tök nemtudom mi van.semmi baja Kristófnak.se láz se köhögés tök jó kedv.talán étvágya nincs nagyon de más minden jó.igy holnap nem viszem dokihoz ha éjszaka se lesz semmi.

Gratu Lilinek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sok jobbulást a betegeknek. Lizi is köhög, és taknyos, elég lassan múlik neki. Igaz nem is tömöm gyógyszerekkel, csak illóolajak, orrszívás, és mellkaskenőcs...jah meg tengervizes orrspray.

Bolygo, igen, azt is én varrtam :)

De már egyre több rohangál belőle(m) Pesten :) Figyeljétek :) Ja meg vidékre is küldtem már többet is, most éppen Erdélyből rendeltek :)

Képdicséreteket köszi :)


Lilinek gratula!!

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Még el akarok dicsekedni az új pelusainkkal imádom őket :) Pihe-puhák, és olyan jó nedvszívóak :)

És jól is áll a kisbüdin....:)

(amúgy annyit elmondanék, hogy mióta textilpelust használunk Lizi egyáltalán nem bírja a papírpelenkát...ha csak 1 órát is az van rajta, akkor már vörös a feneke :( Csak elgondolkodtam mi lehet abban a pelenkában ??? (libero)

Kép

Kép


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,

Zsuzsófi,
Liza gyönyörű és a pelus tényleg szuperul áll neki! És a mei tai :shock: A piros nagyon-nagyon tetszik!!!! Majd a 2-eskénél lehet rendelek egyet Tőled!


Sajnálom a beteg babókat és Mamikat. Alma még kitart szerencsére.
Csajok mi tegnap egész nap penészmentesítettünk... :cry:
Amikor idejöttünk ebbe a lakásba kicseréltük az ablakokat műanyagra, mert a régiek majd kiestek a helyükről...Az első téálen nem volt semmi gond. De most, hogy ilyen nagyon hidegek voltak az ablak felett a nappaliban (felette erkély van) és hálónkban (ahol nincs szomszéd cak a lépcsőház) elkezdett penészedni a fal...annyira utálom!!! A lakásban nyilván sok a pára...szellőztetek amikor Alma alszik,, dehát nem nyithatom rá az ablakokat. Vettünk Pára stoppot is az ablakokba tettük működik, sok vizet gyűjt össze a levegőből, de úgy tűnik nem elég..Ott jött a penész, ahol nincs szigetelve a fal és nagy a hőkülönbség a belső és a külső között. Arra gondoltunk, hogy belülről kellene szigetelni a falat.
Valakinek van hasonló problémája?????????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Klarka Gyerekeid édesek! Jobbulást nektek! gratulálok a vizsgákhoz !Le a kalappal! :)

Fruzsi nyüglődik nem tom be tudom-e fejezni :? szerencsére csak kúszik még meg forgolódik ezt még tudom kezelni
Minthe jönne az 1. fogunk,de nem biztos? :shock:


[quote]A írta:nyós nem tudom csak keveset emelni a gyereket és álkl. kézben volt ami nem jó,előtte bármit lehetett mellette csinálni,a majomszeretet is irritál,tisztában vagyok vele lusta,trehány stb. vagyok és áll. azt kell hallanom a fiától h ők milyen szuperül főznek stb.(a gyerekeknek több évig még a zoknit is vasalta :o )nekem a házi munka teher és depresszív vagyok az itthonléttől=gyenge,mint a mai nők,ezért bunkó voltam vele és 1 nappal hamarabb is ment haza


Zsu szupi a pellus meg te is!

Fruzsi köszi a + szavakat! :lol:

Ollem édi az alvó Bogi!

Anetto sorry h betegek vagytok!

Kerekes sorry a felvételit!szép a 4 fog!

Bolygó
a 10 kg az nem semmi,Raksz képet?

Lekri Jobbulást h kevesebbet jöttök ollemmel,Bolygóval egyből lellassut a topik

Litu jó h benéztél!Jó rendezkedést :)

Mindenkinek jobbulást blankának,Lizinek,Kikinek és boldog hófordulót!

Kép
kritta
 
 


Litu,

Nagyon jó volt az óra, jóléreztük magunkat. A mostanin tényleg nagyon sokan voltak kb. 10 gyerek, meg van egy család, ahol 2 gyerek is van (egy 2 év körüli és egy kicsi). Tényleg sokan voltunk, de jó volt. Örülök, hogy jártok továbbra is! Szerntem tuti nemsokára indul új haladó csoport, mert annyian jönnek újak mindig.
Hogy álltok a házzal???? Ha majd tudsz tehetnél képet róla, engem érdekelne!

Kritta,
akor elüldözted anyóst?! :shock: Gondolom, hogy idegesítő lehetet. Apa elutazott ma reggel és csütörtökön jön majd haza. Addig biztos minden nap jön majd anyós hozzám is. Tudod Ő jófej, csak nem szeretem emikor este 8 után beállít és itt ül 11-ig....Néha alig várjuk, hogy letegyük Almát 8-kor és pihizzünk tv-t nézzünk vagy csak összebújjunk, és akor kopog.....na akkor meg tudnám.... :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


akor=akkor :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Hát aktivitás, nem sok :lol:
Bizti sétál mindenki vagy takarít.

KépKép
kisfruzsi
 
 


hát mi éjjel ha jól számoltam 1000x keltünk vagyis pontosan 1004x legalább.ugye tegnap alig evett.vacsira nerm volt tejpép igy főzit adtam neki amibe picit több sót raktamnem sokat evett de utána kevés májkrémes kenyeret evet még velünk meg ivot 120ml tápszert.éjfélkor sirt.bementem melegnek tünt megmértem.37,7.adtam neki panadolt.fél2ig voltam bent vgy 1000x és már csúnyát is mondtam .1kor ujra mértem a lázát akkor már csak 37,3 volt.fél2kor adtam neki tápszert igy aludt 5ig.5kor megint adtam neki és aludtunk 8.40ig.de ugy,hogy 8kor sirt és nekem erőm nem volt felkelni.aztán elhalgatot és 8.40ig vsend is volt.Levi bebujt mellém és ott feküdt mellettem.





dokival beszéltem ma.mondta,hogy ne vigyem be mert lehet csak viruss.ma meg rengetegen vannak és minden fajta betegséggel.ha még ma lesz láza meg holnap délelőt akkor délután menjünk be megnézi.

Zsu
nagyon édes Liza :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jobbulást a kis betegeknek, sajnálom, hogy ennyien megbetegedtek!!

Emi, Lilinek nagyon sok boldogságot kívánok 10. hónapja alkalmából! Akkor jó ajándék volt pont, hogy megnyertétek a versenyt! gratulálok a kis első helyezettnek! Tényleg, és mi a jutalom??

Lekri, sajnálom a rossz éjszakát, nem akarod elmondani mi bánt?? (persze a betegségen és a rossz éjszakán kívül)

Anetto,örülök, hogy írtál! Hú, 2 hétig lázas volt a babád? Kórházban is voltatok? Nem lehetett könnyű! Vigyázz Te is magadra!

Fruzsi, sajnálom, hogy így penészedik a lakás! Sajna nincs ötletem, mert mi - ahogy írtad is korábban - sokszor a száraz, meleg levegő miatt szenvedünk..

Kerekes, sajnálom, hogy nem jön össze az elég pont a felvételihez, de hátha van remény...és mit jelöltetek meg 2. helyként?

Eveliza, szavazok én is!

Bolygó, jó hogy írtál!

Litu, jó pakolást, meglestem én is az oldalatokat! Majd gyere, ha tudsz!

Kritta, sajnálom, hogy megint rossz a hangulat, remélem a napokban előbújó napocska átlendít a depis napokon!

Zsuzsófi, úgy örülök, hogy írtál! Nagyon helyes a lánykád a pelussal!!

Lányok, a corában febr. 4-től 13-ig megint babahetek lesznek!
Mi tavaly ilyenkor jól bevásároltunk, tök jó árakban voltak a babacuccok!

Mi jól vagyunk, vigyázunk, nehogy elkapja Bálint az influenzát. Ja, és még mindig van - ha nem is töménytelen - tejem! (múltkor írtam, hogy már nem sokáig lesz)lehet, hogy azért is ilyen jó ellenálló? Nem tudom

Kép
tim27
 
 


Tim,
az tök jó, hogy van még tejed és tudod szoptatni Bálintot. Kicsit irígykedem!
A Cora akciót köszi, majd megnézem hozánk hol van a legközelebb egy.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Én most teljesen padlón vagyok, mert voltam délelőtt állami terhesrendelésen, ahol a doktornő anélkül, hogy egyszer is rám nézett volna közölte a szoptatással kapcsolatban, hogy "maga fog begörcsölni nem én....csinálja csak, maga felelőssége"........ehhez képzeljétek el a lehető legpökhendibb stílust.....én persze elbőgtem magam, ott zokogtam és mondtam neki, hogy ahány dokival, védőnővel beszéltem, mind mást mondott....tudjátok, hogy erről mennek mostanában a viták....aki mellette van, az azt mondja, hogy ha nem görcsölök lehet....persze mondtam neki, hogy nem eze4n él, hanem reggel és este kap.....És az volt a durva benne, hogy mikor ott zokogok, akkor se nézett rám, azt se mondta, hogy ne srjak....ott volt egy ismerős védőnő, az simogatott, vigasztalt és próbálta védeni a nézeteimet.
Annyira szar volt. Mindegy. Figyelembe vehetné azt is, hogy egy kismama érzékenyebb......

Mindegy, szép napsütéses idő van, már megnyugodtam, úgyse nála fogok szülni..

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Tök olyan volt a hangulata az egésznek, mint mikor az igazgató behívja az irodájába a diákot, azért, hogy kirúgja.....Úgy éreztem, hogy olyannak tart, akit nem érdekelnek a kockázatok és felelőtlenül cselekszem...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka,
hihetetlen milyen bunkó volt a doki!!!
Szerintem a szervezet tudja mi a jó és ha megterhelő lenne/lesz a terhesség mellett a szoptatás, akkor elapadna a tejed. Én ha tudnék szoptatni még a ketteskével a hasamban nem paráznék ezen az tuti!!!
A nő nőgyógyászok ált. sokkal bunkóbak, mint a férfiak, legalábbi akinél én voltam...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi: köszi az együttérzést..

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ma megyek mert hozzák a konyhabútorom és a szobabútort a mi hálónkba és csinálok képeket!!

és akkor délután próbálok feltennii....csak amint elkezdtem irni Máté felébredt ugyh rohanok hozzá...

igyekszem jönni :)
Vendég
 


Kisfruzsi :) Most nem azért, hogy eladjam a hordozóimat, mert így is van varrnivalóm bőven :) De miért csak 2-eskéhez? Hiszen Lizát is bőven hordozom, igaz háton, sőt még Katát is néha ha úton vagyunk és elfárad. Egész napos menet után jót alszik benne ő is a hátamon :) És garantáltan kisebb helyet foglal mint egy babakocsi :)

Klarka, sajnos vannak bunkó emberek, és el tudom képzelni mit éreztél...én ugyanígy bőgtem mikor bevittem a csecsemősökhöz a gyereket (mert nem mertem vállalni a sűrű szopit éjjel, mivel alsuzékony volt, magamtól kellett volna ébresztenem, és féltem hgoy ha nem ébredek fel, kiszárad....)

sok sikert a zsopihoz, és tudom, mint ahogy tudom, hogy te is tudod, meddig lehet szoptatni. Ha gind lesz, te megérzed. Ha meg nem, az a legjobb :) Olyan édes tandemszopis képeket látta mmsotanában :)

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Klarka!!!!!!!!!!!4

nagyon sajnállak..és hidd le nagyon szupi anyuci vagy és dönts belátásod szerint...jól pofán vágnám azt a dokinőt...komolyan olyan szörnyű hogy ilyenek vannak!

Kitartás :D

Na akkor 2 kép a házikónkról: (remélem tényleg nem gond hogy felraktam)
még azért kivül is lesz mit csináni de hát istenem evvan :)
majd a belsőről is teszek de az még messze van most végeztünk a köműves munkával.

Kép Kép Kép
Vendég
 


és fogalmam sincs miért rakta fel 2 szer ugyanazt..
bocsánat :oops: :oops: :oops:

na még próbálok ma jöönni és hozzászólni mindenhez.

Lilinek addig is nagyon nagy GRATULA
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó képeket láttam, nem tudok még mindig betellni velük!

Jobbulást a betegeskedőknek! Mi talán már meggyógyultunk, de azért még napi 1x kell szívni Lizi orrát. Én voltam szarul múlt hét végén, mert a mellkasom nagyon fájt és a ball vállam, kezem. Adott beutalót EKG-ra a dokink, de időpontot kellett kérni, erre persze visszakérdeztem, ha addig meghalok, akkor mi van? A válasz csak annyi volt, hogy ne tegyem! Így majd most szerdán megyek a vizsgálatra. :twisted: :twisted:

Klarka sajnálom, hogy ilyen hülye dokit kellett kifognod! A többiek már leírták, és nekem is ez a véleményem, hogy jelezne a tested, ha nem lenne jó! Nagyon sokat szoptatnak terhesség alatt és utána is két eltérő korú gyereket egyszerre. Tudom, hogy könnyű mondani, de ne foglalkozz vele, hogy mit mondott ez a bunkó, inkább figyelj a saját tested jelzéseire!!!

Mezsó nagyon szupi az új vonalzód! Hihetetlen, hogy mennyire szalad az idő!

Kerekes szurkolok, hogy beleférjen a lányod a ponthatárba és rajta legyen a névlistán márciusban!!!!

Mezsó, Tim köszi a szavazatokat!
Továbbiakban is számítunk mindnekire, minden nap :wink:
http://palyazat.picibaba.hu/a-legnagyob ... d=szavazat

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


eve@liza: jujj elég ijesztő amit írtál,hogy rosszul voltál.Azóta remélem nem tapasztaltál ilyet!!Kíváncsi vagyok az EKG majd mit mutat.

lituka: szép az új lak! :wink:

klarka: hihetetlen ez a doki! :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: Igaza van a csajoknak,hogy a tested úgy is jelez ha valami gond lenne!!Ne foglalkozz semmivel,senkivel cselekedj úgy ahogyan te jónak látod! :wink: Fel a fejjel,jól csinálod! :)

Mi továbbra is betegek vagyunk... :( Holnap délelőtt 10.10-re kaptam időpontot a gyerekorvostól.Én is szenvedek...szülés óta visszatérő jelleggel folyásom van.Hol erősebb,hol gyengébb.És ezzel egyidőben mindig húgyuti fertőzés is szokott jelentkezni/csíp a pisi,és görcsöl a hólyag/.Legutóbbi fertőzésem 2hete inkább már 3hete volt.Múlt héten csináltattunk egy pisivizsgálatot,aminek ma lett eredménye hogy teljesen negatív.De a folyás még mindig tart/és ma megint kezd görcsölni a hólyagom :cry: /.szóval nőgyógyászati vonalon van a gond. :cry: Hívom a dokimat,csütörtökön van rendelése legközelebb remélem bír fogadni...Amúgy sokszor volt már nézve,kezelve de mindig kiujjul ez a folyás.Kellemetlen... :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


ja és igazából semmi okát nem találták még ennek az állapotnak.Annyit hogy a hüvelyi flóra nincs rendben,amit a dokim egyenlőre még ráírt a szülés "számlájára".Meglátjuk most mit mond majd.

eve@liza: szavazok ma is. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lituka,
nagyon tetszik az új házatok! majd tegyél belső képeket is, ha kész lesztek!!!!!


Mezsó,
Sajnálom a nőgyógyis gondokat, remélem tud fogadni a dokid és rendbehoz hamar!
Te jó ég :shock: Blanka 11 hós holnap :shock: 33 nap múlva 1 éves :shock: :shock: :shock:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Csajok,
van valami konkrét ellenjavallat, hogy az ember természetes úton szüljön ha csaszis előtte???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi: köszi az észrevételt!! :wink: Blanka február 7-én lesz 11hós! :wink: De valóban repül az idő!!!! :lol: Csaszis kismamit csak azért nem szoktak általában hagyni a dokik hogy term.úton szüljenek mert félnek a hegszétválástól!Nagy a veszélye...De valaki be meri vállalni...Meg azért szüléskor úgy tudom számít az is hogy milyen gyorsan tágul a kismami és ennek függvényében döntenek.Miért?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
ment privi :D

Lituka,
nagyon szép ház, elég vonzó, olyan otthonosnak tűnik! Várjuk a belső fotókat! :D

Mindjárt igyekszem visszaolvasni, csak Bogival egyszerűen nem bírok ma, 1 óra óta most sikerült csak elaltatni, remélem, most nyugtom lesz egy darabig... :roll:

Klarka,
ne is gondolj rá többet, nem odavaló az ilyen ember! :evil:
Vendég
 


Mezsó,
tiszta szőke vagyok...a márciust néztem 3.nak és nem néztem a 7.-t :oops:
Azért kérdezem, mert ha sikerül az öcsi/hugi, akkor el kell gondolkodnunk ezen a kérdésen is. Szeretném megélni a szülést, persze kockázatot nem akarok vállalni se a baba se magam miatt.

Csajok, akkor komoly ez a szülinapi baba-mam tali??????

KépKép
kisfruzsi
 
 


jaj Zsuzsófinak nem válaszoltam:
Alma annyira nincs oda a háti hordozásért, legalábbis az anyum által készített MT-ben nem volt valami kényelmes neki. De valószínűleg én voltam a béna, nem tudtam elég feszesen odakötni vagy mi.....
Liza tényleg ilyeneket is eszik már? :shock: Kolbi????? :shock:

Hogy áltok a ház vásárlás lakás eladással?????

KépKép
kisfruzsi
 
 


áltok=álltok :oops: olyan ciki biztos azt hiszitek, hogy nem tudok helyesen írni

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi akkor rólam mit hisztek? :)
nekem mindig fullon van hibákkal a hsz-em! :)

Apa kiabál mert Máté nem alszik...neki pedig fáj a feje (bepáleszozott faterral) :D és könyörög hogy menjek át hozzájuk és vegyem át a bébit :)
ugyh megyek :)

ilynkor olyan kis szerencsétlen :)

köszi a házdicséreteket :) nekem is nagyon tetszik mégha sok minden felújitani való is van rajta...
Vendég
 


Sziasztok,
vagyok én is csajok :)
Mindenkinek köszönöm a gratulációkat! Még nem tudom, hogy mit nyert Lili. Valami csomagot fog kapni az biztos, de bevallom, engem az oklevél jobban izgat :)

Litu,
nagyon ari a házatok! Jól látom, hogy fent van egy nagy erkély?

Fruzsi,
nekünk ez a harmadik telünk ebben a házban, de amit most tapasztaltunk, az nagyon durva. Az 5-ből 3 szoba penészesedik, olyan helyen, ahol nem is gondolnám... Mi is használunk páramentesítőt, meg szellőztetünk és fűtünk is, mégis elöjött a penész :( Eddig még sose penészesedett egyik helyiség sem, ez az első ilyen évünk. Nekünk azt javasolták, hogy a bútorokat toljuk el a faltól, és a penészt domestossal távolítsuk el, ja és fűtsünk amennyit csak tudunk....

Klarka,
jajj, nem szabad foglalkozni az ilyen tapír dokikkal! Sokan szoptatnak ám a terhességük alatt. Ne érezd magad felelőtlennek azért, mert táplálod a kisfiadat!

Zsu,
nagyon szép baba Liza és jól áll neki a textilpelus

Kép
emi29
 
 


Fruzsi
nem is tudtam, hogy már belefogtatok a kistesó projektbe :D de jó! :D

Én benne lennék a szülinapi baba-mama taliban :D
mondjuk nekünk még odébb van. Olyan izgi, hogy nemsokára 1 évesek, hú keresnem kéne valami tuti (=egyszerű de finom és egy egyévesnek is tetsző ) :D torta receptet. Nincs ötletetek? :D
Vendég
 


Emi,
én totál ki vagyok a penésztől....annyira bosszant, hogy fel tudnék robbani! Tudod annyit költöttünk arra, hogy kényelmessé tegyük ezt a lakást. Ajtót ablakot cseréltünk, parkettát, követ, szóval mindent! Minden dicsekvés nélkül mondom, ha bejössz a bejárati ajtón, elfelejted, hogy egy panelba lépsz be...és most tessék :evil: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ na de nemsokára jön a tavasz és megoldódnak a gondjaink!

Borsika,
mostanában minden este ahogy lefekszem olyan érzésem van, mint amikor mozgolódott Alma a pocimban. Persze nem mozog benne senki csak az éhség (4.hete megy a fogyókúra) :lol: ! De nagyon hiányzik az érzés!!! Megbeszéltük Apával, hogy nem védekezünk, de nem is figyeljük a naptárat hogy akkor mikor eshetek teherbe, szóval lesz ami lesz!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lányok nem szerettek már ide írni??? Olyan sokszor van, hogy nem reagál senki akár 1 napon át sem....

Figyeljetek, én tudjátok elég messze lakom (mihez képest), de szívesen elmegyek Pestre is az 1 éves talira!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Akkor március 7 az első babánk és május hanyadika az uccsó topicbaba??? Mi lenne, ha a közepére tennénk a talit??? A régiekkel együtt!!!! Na mit szóltok???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Ja Borsika, azthiszem Csöppke blogjában van egy túrótorta Domka első szülinapjára.

KépKép
kisfruzsi
 
 


na jó lányok feladom, jó éjt..

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Ha van időtök szavazzatok Bogira!

http://palyazat.picibaba.hu/2009-februa ... orrend=abc

Köszi!


Igyekszem majd jönni is, de ez a hét elég zsúfolt.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Fruzsi, nem, kolbászt nem eszik, csak a poén kedvéért tartottuk oda neki :) De ha hagyom, tuti nem engedi el egyhamar :) Max olyan kolbászt adnék neki, amit én cisnáltam :) De még az is fűszeres neki sztem...

Háti hordozás: Gyakorlás kérdése, az tuti, eleinte Liza is nehezen tűrte, mert sokat bénáztam, és már az elején begurult... Mondjuk néha most is van, hogy mire felöltöztetem, felkötöm, már feszíti magát, Ha fölvesszük ak özös kabinkat, akkor már megy az üvöltés...amíg el nem indulunk :) Onnantól kezdve akár órákon keresztül csücsül a hátamon és nézelődik-alszik :)

Jah és nekem is keskenyebbett kellett csinálnom a szabvány méretnél...mert az nyomta a térdét...

A mi házvásárlásunk jegelve van, amíg nem normalizálódik a forint...ill a svájci frank, mert jelen pillanatban többel tartozunk a banknak, mint amennyit felvettünk.....

Tali jó ötlet :)

Lituka, szép a házikótok, írigy vagyok nagyon :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Az olvasásig rendszerint eljutok, de írni már ritkán sikerül.
Betegeskedőknek jobbulást kívánok én is, úgy látszik ez tényleg ilyen nyavajás időszak.
Mi is igyekszünk elkerülni a helyeket, ahol sok ember megfordul, persze ez nem garancia arra, hogy ne kapjunk el semmit. Szedjük a C vitamint, Emma is kapja a Cebiont. (Kicsit félek is , mert egy ideje már szedi, de pont most nem akarom abbahagyni, gyógyszerész azt mondta, adjak neki sokat inni, mert kell a vesének. A gond csak az, hogy Emma nem egy nagy "ivó".)

Litu, tetszik a házatok. Kívülről is ti újítottátok fel, vagy már ilyan szép volt, hogy megvettétek?

A születésnapi baba-tali jó ötlet, az utóbbi időkből kiindulva, azt nem igérem, hogy tuti ott leszünk, de persze szeretnénk mi is résztvenni. Hétvégére vagy hétköznapra gondoltatok?

Emma kb. jó egy hete kapszkodva feláll. Szegény akkorákat borul, mert letottyanni még nem tud.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


sziasztok

Lituka
nagyon jó néz ki a ház.
mi mikor megvettük a miénket kivülről elég gáz volt.most,hogy bevan szigetelve már "helyesebb".ha nem adnánk el akkor az idén tettünk volna rá egy szint.belülről még most is rengeteg mindent kéne csinálni.pedig már 2éve benne lakunk.
amit most kinéztünk azon is lesz mit csinálni de már alig várom,hogy ezt megvegye valaki és mi mehessünk oda :lol: :lol:

Atizka
Kristóf már több,mint 2hete fel áll és kapaszkodva megy.de a leülés még néha borulással végződik nagy puffal :( :( :(
már inkább nem is próbál leülni magától hanem inkább nyekereg,hogy ültessem le én

Fruzsi
a teliba én is benne lenék de nekem mindig csak a hétvége jó mert apa akkor tud elvinni
penész:nálunk most ott penészedik minimálisan ahol nincs szigetelve.a talapzatot vagy mit nem szigeteltük.az a földtől kb 50cm felfele.na az a részhez nem lehet semmit tenni.egy darabig ott volt a száritom annál a falnál.már mögötte kezdet penészedni. :( :( :evil: :evil:


Klarka
nagyon helyes pasijaid vannak.a dokival ne foglalkoz.te érzed,hogy jó e amit csinálsz.ha nem görcsölsz ha nem vérzel akkor neki miért baj? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Borsika
álltalában csokitortát szoktak az első szülinapra csinálni vagy még a túró torta.nálunk Levinél csoki volt és vágtunk neki egy szeletet.hát meg a feje teteje is tortás volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is küzdünk a penésszel.Egyenlőre 1:0 oda.Próbáltam a Bref penész elleni szerét, penész elleni szer van keverve a falfestékbe,és szigetelt a házunk-ennyi.Mégis nem győzöm súrolni.Én csak attól félek,nehogy baja legyen a kicsinek a penésztől.
Lituka!Jó a házatok!
Zsu:tök ari a kis lila pelusban lánykád!
Atizka:gratula Emmának!
Én jelen pillanatban a gyerekemmel küzdök,hogy elaludjon.Már egyszer sikerült,csak 20 perc után bekakált.Pedig muszáj aludnia, mert mennünk kell tornára,és másképp hisztizni fog a kocsiban.

Kép
ágnes27
 
 


Sziasztok!

igen a házon a tetőn van a terasz illetve ott is :)
a külseje ilyen volt...egyenlőre ilyen is marad mert nincs rá.
elég sok volt az ára a mi városunk győri árakkal működik pedig 25 km tőlünk.
belül a konyha és a fürdő is újra volt csempézve de ezen kivül minden mást frankón fel kell újitanunk.
a köműves 2 hete dolgozik rajt és még mindig nincs kész !!!!!


Remélem a betegek már jobban vannak.

Fruzsi: irigyellek a úszás miatt..sajnálom hogy mi nem mehetünk oda :( elég rossz a szájízem mindenesetre...azért tényleg szeptember óta minden héten voltunk (2szer nem) és hát na...de ez van most mit csináljak...:(
indul egy új Győrben lehet felhívom és átviszem majd oda...meglátom még.

Csajok: irtam Zsuzsófinak de gondolom elfoglalt és még nem válaszolt.
elsősorban azokhoz szól akik mosható pelusoznak...
merthogy nagyon agyalok rajta.
irnátok véleményt???
a legnagyobb bajom hogy nincs most pénzem kezdőcsomagra igy elég nehéz lenne...viszont sporolnék vele havi 10 000 Ftot simán...
csak nem tudom...ha utazunk akkor nem tudom elképzelni hogy az út szélén öblögetem a pelust...
és a kaki????

szóval aki ért ehhez kérem irja le és azt is hogy lehet olcsón összeállítani egy csomagot meghogy mennyit kéne vennem???

köszi :)
Vendég
 


Megküldték a Felicitastól a kisbabás csomagot. (Azt írták, hogy mivel elsők között regisztáltam, nem a kupont küldték, hanem házhoz jött a csomag.) Szerintem lassan megkapja mindenki, aki regisztrált. (Volt benne Jonsons's fürdető, Sudocrem és Vanish termékminta, kiskanál, és egy kislabda, plussz reklámok.)

Fruzsinak már írtam magánban, mi is küzdünk a penésszel... :( Cerezit minden helyiségben, penészölő, és a bútorok nincsenek a falhoz tolva. Idén rosszabb sajnos, mint tavaly, gondolom azért mert többször kell mosni, szárítani, és a pára így több.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

penész nekünk itt anyuéknál szintugy...nagyon durván.

Máté ugy aludt hetekig hogy nem vettük észre hogy a gardrób mögött olyan penészes volt hogy már gombásodott...elsírtam magam mikor megláttam..ráadásul nagyon nagy területen...este 8 óra volt...Mátét lefektettem másik szobába és este 10ig takarítottam le...letkarítottam először száraz ruhával majd domestossal átdörzsöltem...
most megint kiujult annyi hogy most hetente takarítom és nincs odatolva a bútor.
a falak sarkai fenn mind csúnyák a nappalink pedig már fekete...
pedig mi is megteszünk ellene mindent.

(télen költöztünk és nem száradtak ki rendesen a falak állítólag ezért is jött ki)

A felicitas csomagot énis megkaptam ma :)

Köszi Atizka hogy szóltál hogy van ilyen :)

délután megyünk kiválasztani a kiskutyánk :)
most 3 hetesek és kiválasztjuk melyik legyen mert holnap törzskönyvezik :)

pár hét és bövül a család...
és tudom hogy sokakat meghökkent hogy ennyi idős gyerkőc mellé kutya de én szeretném ha együtt nőnének fel és már kicsinek megszokná Máté az állatok közelségét (késöbb akkor kevesebb esélyel lesz allergiás rájuk stb)
plusz direkt az egyik legesleggyerekbarátabb fajtát (bearded collie)választottuk és üknagyapáig visszamenőleg interchampiont...megbízható tenyésztőtől..szóval remélem nem hisztek felelőtlen anyukának...
a gyerek nem maradhat egyedül a kutyával és nem együtt fognak aludni persze :D

ja mg penész..nálunk a háznál nincs de elmondom a öregasszony aki ott lakott télen 15 fokban élt..nem fütött...ugyh most hogy elkezdünk fűteni majd most fog a majom a vízbe ugrani...

Pumpi vagy még??? van neted még? irj ha vagy hogy miujság...

Taliban énis benne lennék..habár nekem ez pénzfüggő lesz..(lesz e pénzem megtankolni a kocsit pestig meg vissza stb) merthát ez a költözés ugye megviseli az embert anyagilag :(

na megyek mert Máté a hugom iskolai füzeteit tépi éppen szanaszét :shock:
Vendég
 


Lituka
irigy vagyok a kutya véget.
nekünk most azért nincs mert ikerházba lakunk és a szomszéddal közös az udvar és neki nem tetszik az ötlet a kutyáról.igy csak ha veszünk másik házat akkor lesz.én labradort szeretnék.

anyosék is tiszta penészek.mikor oda mentem először majdnem meghátráltam.15éve nem volt kifestve akkor már mert nem volt rá idejük.földdel foglalkoztak.a faéak koszosak voltak.mikor arra került a téma,hogy oda költözök akkor mondtam páromnak,hogy oké de fesse ki a szobát csak akkor megyek.kész lett mentem is.aztán rá 2 hóra anyosék kifestették az egész lakést.hát rá fért.most elkezdtek penészedni.de ők azért mert csak este gyújtják be a kazánt.nappal van bent kb.12fok ha begyújtanak akkor meg vagy 30.este 10kor tesznek utoljára a tűzre.reggelre tökre kihülik és csak délután 4körül gyújtanak be.igy persze,hogy penészednek
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyorsan életjelet adok magunkról és már itt sem vagyok! :(
Olvasni, írni sajna nincs időm, az egész család beteg.
Marcit szombat éjje hűtőfűrdőzni kellett, mert 38fok fölé ment a láza. Én is nagyon sz@rul vagyok, 4 algópirin után is 38,5 volt a lázam. (pedig én sosem vagyok lázas)
Apa is nagyon megszenvedte, de ő ma már dolgozik.
Szegény picikém szerencsére elég jól viseli, de enni szinte semmit nem eszik. Főzeléket egyáltalán, tápszert is csak nagyon lassan és csak egy fél adagot. Szerencsére inni iszik, bár abbol is csak vizet (szentkirályit), próbáltam már több féle gyümi levet, de egy kortyot sem ivott belőle. Voltunk vasárnap vele az ügyeleten, semmi gyógyszer nem kapott, annyit mondtak, hogy ha magas a láza adjak lázcsillapítót neki, és csöpögtessem és szívjam az orrát. Ma este visszük a mi dokinkhoz.

Vigyázzatok a gyerkőcökre, mert nagyon szemét ez a betegség!!!

Ha jobban leszek jövök.

Kép tegnap
Kép ma

Kép
marcianya
 
 


Marcianya, jobbulást nektek!

Lituka, a Felicitasra azt hiszem Mezsó hívta fel itt a figyelmet.

Gyűjtöttem néhány születésnapi torta receptet babáknak, de nem tudom mellékletként feltölteni (word-be írtam). Ha valakit érdekel elküldöm mail-en. Nem krémesek, tényleg babáknak való, van tej, tojás, cukormentes is. (Egyébként tudja valaki, hogy lehet ide is feltenni mellékletben?)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Marcianya,
Sok erőt kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok.

Alma szerencsére nem beteg, nekem eléggé fáj a fejem, de szerintem csak azért mert nem aludtam jól az éjkjel, mert Alma hajnalban fentvolt 1 órát.

Akkor nem csak mi jártunk így idén a penésszel...mi nagyon gondolkodunk a belső falszigetelésen azokon a helyeken, ahol előjött a penész..Atizka még nem válaszoltam a privire, mert hulla vagyok bocsi. Amint a férjem hazajön (csüt. éjel)és eldöntjük, hogy melyik szigetelést válasszuk megírom! Amiket találtam én: Inhemiwa hőszigetelő panel, Avitop, Halltex lapok...

Litu,
A talira mehetnénk együtt is, el tudnék menni értetek szerintem!
A kutyus miatt dehogy tartalak felelőtlennek, ha hában laknánk nem lakásban tuti mi is rohannánk egyért!! Mondjuk mi vizsla szerelmesek vagyunk. De a B. collie az egyik legokosabb és legjobban tanítható kutya, fekete-fehér???

KépKép
kisfruzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?