Új privát üzeneted érkezett!

Ha igen,néha nézz vissza. Szerintem gyorsan megjövök a megbeszélésrőlés írok,hogy mi volt.

Kép
flóra 11
 
 


Laptető!!! Ez biztos jó előjel. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Megyek melegítek kaját a páromnak, ha megjön gyorsan egyen és mehessünk.
Elköszönök, de csak egy időre. Majd még jövök. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Sziasztok!

Flóra a Párod férfi, és sérti a híúságát,. hogy Te intézkedtél helyette!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi érezd magad nagyon jól!

Megyünk biciglizni egyett!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen nyolcig vagyok és mindenképp kíváncsi vagyok mi lett! :wink: Drukkdrukkdrukkdrukk

Kép
szilzi
 
 


Ígérem, hogy iszok valamit az egészségetekre! :D

Kép
szilzi
 
 


Csajok, azért fura lesz ám férjhez menni... Napok óta gondolkodom rajta, hogy elég felnőtt vagyok e már mindenhez. Gyereket akarok, amikor sokszor még magamat is olyan nagyon gyereknek érzem. :oops: Nem tudom ez normális e. Nem a kapcsolatunkban kételkedek, de biztos sokkal többet gondolkodom az IGEN-en mint, 10évvel ezelőtt tettem volna.
Ez csak egy pár gondolat, de hozzám tartozik és szerettem volna megosztani veletek. Sokan kinevetnek érte, vagy kiakadnak, hogy ez így nem jó, de ilyen vagyok! Remélem Nektek ez nem baj! :oops:

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!
Flóra, nagyon drukkolunk! +++++++++++++++++++
Zsuzsi, fogunk mi még bulizni együtt, ne aggódj! :D :D :D :D
Szilzi, jó mulatást! :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: Én is sokat gondolkoztam az esküvőn és én is gyereknek érzem magam, és miért is röhög rajtad valaki? Aki röhög, elmehet a sunyiba! Ez csak azt jelenti, hogy lélekben gyerek vagy, de az szerintem jó, én nem is szeretnék másmilyen lenni és szerintem nem is tudnék. A férj meg ugyanolyan, mint a pasid, barátod, csak annyiban különbözik, hogy el kell mennie kötelező jelleggel a családi rendezvényekre ezentúl, nem kell azt mondanod rá többé, hogy a barátom, párom, pasim, izém, bigyóm, hanem egyszerűbb; ezenkívül ha lesz gyereketek, nem kell tökölni, hogy ki az apja. Én pl. annak örültem, hogy végre nem barátom lesz, mint a tanítványaimnak. Meg annak is örültem, hogy ha van férjem, akkor az a bizonyítéka annak, hogy egy ember engem elvisel a földön, és engem választott (és így járt! :D :D :D :D :D ). Oké?

KépKép
benó
 
 


Én is azt gondoltam (persze nem igazából, csak úgy gondoltam rá), hogy majd esküvő után mint háziasszonynak teljesen át kell alakulnom. Pl. meg kell tanulnom rendesnek lenni, főzni, mosni, takarítani stb., nem szabad mindenen vihogni, nem lehet verekedni a Gy.-val meg ökörködni, nem lehet csipkedni egymást stb., pedig képzeld el, Szilzi, hogy ez mind nem volt benne a házassági anyakönyvi kivonatban! Ugyanazt lehet csinálni, max. mások nem így gondolják. És?

KépKép
benó
 
 


Jó ballagási bulit nektek!
Mi már hazajöttünk, nagyon szép csokrot csináltattam a lánynak, volt benne egy manapság nagyon divatos esküvői figura is, ami kulcstartóként is funkcionálhat majd. Nagyon szép volt a ceremónia, csak az emberek, amilyen bunkók, végigpofázták. Meg kapott egy szép kis ajándékkönyvet is a ballagó. Az eső esett közben, de semmi baj, nem vagyunk cukorból állítólag. Esernyőt mi nem használunk a Gy.-val elvből. Nincs is, és nem is szeretnénk. Olyan nyárspolgárias vagy milyen. Nem tudom, hozzánk nem illik, az biztos.
Anyunak anyák napjára vettem egy rejtvényfejtő könyvet az Alexandrában (mostanában minden pénzem oda viszem), jó sok rejtvény van benne meg majd veszünk egy virágot neki is és a Gy. anyukájának is. A tesóm kap egy könyvet (szintén, de az nem az Alexandrából), majd a kislányok adják neki oda.
Ma van a Kittike keresztlány névnapja, holnap ünneplünk, ma csak felhívtam telefonon a kis drágát. Andi ig.h.-vel elmentünk, vettünk neki egy ruhácskát csíkos pólóval, meg kapja azt a társast, amit a múltkor már elmeséltem.

KépKép
benó
 
 


Képzeljétek, elmentem tornázni, erre elmaradt! Mit szóltok ehhez? Bennem megvolt a jóindulat! :D :D :D :D
Tancsunak írom, hogy barátkozol már a kukival? Nekem is furcsa lenne/lesz kukival operálnom, de majd biztos belejössz/belejövünk. Másnak meg a női rész lenne furcsa, vagy az nem, mert mi is azok vagyunk? Ki tudja.
Zsuzsi, nagyon ki vagy fáradva és borulva, jól érzem?
Megyek Gy.-hoz, majd jövök. Lehet, hogy nem ma. Puszi

KépKép
benó
 
 


Köszönöm a lélekvidítást :D Jó tudni, hogy nem csak az én fejembe fordulnak meg ezek a gondolatok! Akik kinevettek ezekért a gondolatokért, kicsit elbizonytalanítottak. De majd ha túl leszünk az egészen, biztos minden rendben lesz. Remélem...

Kép
szilzi
 
 


Megyek én is koktélozni, salsázni, de gondolok rátok!
Puszillak Benneteket!

Kép
szilzi
 
 


Megjöttem. Egyelöre úgy néz ki,hogy elfogadja majd az állást.

Kép
flóra 11
 
 


Az lesz majd a furcsa, hogy van férjed és te valakinek a felesége vagy! Én még nemrég is mondtam anyuéknál, hogy képzeljétek, nekem van férjem!!!!! És jót röhögtek, de ez tényleg így van, nem olyan könnyen megy az. Más nem lesz furcsa. Ennyi lesz a változás. Ezért is nem kérdezem meg Tancsutól sem, mennyiben más a házasélet: semennyiben. Csak más lesz a neved, de az is baromi furcsa lesz, először én az okmányirodában fél óráig nézelődtem, míg a nevemet mondták, mindenki rajtam röhögött. Puszi, most megyek tényleg.

KépKép
benó
 
 


Nagyon örülök, Flóra! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Most még elkellett mennie a páromnak, de majd még beszélgetünk,ha megjött. Ha megfelel neki, akkor hétfőn be is léphet.

Kép
flóra 11
 
 


Ez azért nagyon jó hír, nem?
:D :D
Arra a beszólására (hogy magad miatt csinálod) meg én is azt mondom, mint a Zsuzsi: férfi, és a férfiak szeretik maguk intézni a dolgaikat, nők nélkül (a nők is, tegyük hozzá :wink:).
Megyek. Jó éjt!

KépKép
benó
 
 


Hahó vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Na mire ideértem mindenki elment!!
Elmentünk G. papájához biciglivel. Gyakorolnom kell, nektek fura lehet de a bénulásom óta nem kerekeztem sűrűn.
Le kell cserélnünk az ülést mert nekem túl nagy és pont ott nyomja az ideget ahol fájt.
Majd kitalálok valamit, lehet hogy cserélek anyummal.

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem a ballagáson levők jól érezték magukat!!!!!!
Szilvi pedig jól mulat!

Elmúlt a hányingerem, bár a pocóm még fúra.

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska!

Kép
flóra 11
 
 


Én sajna dolgozom, de mindenkinek jó pihenést kívánok a hétvégére.
Benó jól érzed pöttyet el vagyok keseredve, mert egyre szarabb, hogy ünnepek alatt is mindig dolgoznunk kell!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flóra!

Kép
muzsuzska
 
 


Vegyél a bicajra geles ülést. Az hozzáalakul a popódhoz és nem nyom.

Kép
flóra 11
 
 


Gondoltam rá, csak szeretném kipróbálni. Viszont lehet hogy lükének néznek a boltba ha szólók hogy rápattanok. De próba nélkül nem veszek.
Benó irt a laborerdményről?

Párod megnyugodott??????

Kép
muzsuzska
 
 


Benó nem tudok róla,hogy írta volna az eredményeket,habár még nem olvastam vissza.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem kipróbálhatod,nálunk legalábbis lehet.

Kép
flóra 11
 
 


Megjött a párocska, most akkor lekopok.Majd később benézek.

Kép
flóra 11
 
 


Párocskázz! Ápold a kis lelkét!

Kép
muzsuzska
 
 


Elmentem aludni! Sziasztok!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló lányok! Mit csináltok ma?

Kép
flóra 11
 
 


Ma nem jön senki? Hol vagytooooook! Valaki hallja meg!!! Egyedül vagyok itthon!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hát akkor csak úgy írok.
Tegnap a párocska még nem mondta biztosra,hogy elfogadja-e az állást, de elkérte a pasi telefonszámát,hogy majd még ma felhívja őt. Nagyon megelepődött, amikor én is mentem vele a megbeszélésre. Ebből gyanítom,hogy tényleg az lehetett a baja,hogy én intéztem neki. Most gondolom azért akar ő telefonálni,hogy mégis legalább a látszat meglegyen,hogy ő lépett az ügyben. Na jó,legyen a kedvére. Férfiak. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Este a megbeszélésen megittam egy kávét,aztán hajnalban nem tudtam aludni. 10-kor este elaludtunk a párommal együtt a tévé előtt, egymásba bújva. :wink: Csak úgy,nem kell rögtön rosszra gondolni, na. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Aztán valamikor éjféltájt felébredtünk, tévé kikapcs,gyors zuhany és képzeljétek, még akkor volt kedve a páromnak eksönre! Már kb egy 2-3 hete csak vonakodott,ha volt is valami,láttam rajta,hogy nagy kedve nincs.Most pedig volt! Ez azt jelenti,hogy megnyugodott. Remélem jobbra fordulnak a dolgok. img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209633365.767.gif[/img]

Kép
flóra 11
 
 


Viszont nekem nagyon megfájdult még az éjjel a fejem. Egyszerűen nem tudtam aludni. Aztán vettel be egy Paralent, nálatok talán nincs ez. Aztán jobban lettem és elaludtam. Reggel fél kilencig aludtam,de csak olyan 4-kor aludtam el. Most megint nagyon kezd fájni a fejem. De annyira,hogy fáj az egész bal fele, a fülem, a fogaim,minden fáj bal oldalt. És tegnap is ez volt. Ős csak álmos vagyok, de nagyon. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Telefonált a párocskám haza. Ők ma is dolgoznak. :( Hívott,hogy egy órával hamarabb ér haza, aztán ha nem esik,találunk ki valami programot. Nagyon ránk férne. A balesetünk óta sehol sem voltunk,még egy kávén sem.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,ezt komolyan gondoljátok,hogy ma nem jön seki? Habár ti mind biztosan párocskával vagytok ma egész nap. Szórakozzatok csak. Majd este mi is fogunk. Puszi mindenkinek.Legyen szép napotok.

Kép
flóra 11
 
 


Itt van május elseje! :D :D :D Éljen május elseje! :D :D :D :D :D
Kapcsolódjatok ki, Flóra! :D :D :D Örülök, hogy végre úgy néz ki, alakulnak a dolgok (munkahely, eksön :lol: :lol: :lol: :lol: ).
Zsuzsi, én is nagyon sajnálom, hogy dolgoznotok kell állandóan, ezek szerint május elsején is. :cry: :cry: :cry: :cry:

Nekem is nagyon fájt a fejem, megint hánytam is tőle, aztán a Vivike du.-ra meggyógyított. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Utána elmentünk a főtérre, megnéztük, mi van, megnéztünk egy hastánci bemutatót, sétáltunk egyet, aztán mentünk haza anyuékhoz.

Puszi, most a Gy. tesójával talizunk, mennem kell.
Remélem, Szilzi jól bekoktélozott tegnap! :lol: :lol: :lol: :lol:
Puszillak benneteket, majd jelentkezem.

KépKép
benó
 
 


Van itt valaki?????????

Kép
muzsuzska
 
 


Megünnepeltük a május elsejét munkával!!
Hazajöttünk, ettünk, pihi.
Sütőttem csokis muffint,bánatomra ettem is belőle, 6ra mentem anyumékhoz halászléra. Azóta széttdurranok!!!!!!!!!!Hogy fogok így fogyni????? :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, ne izgulj. Én is szétdurranok. Mi meg befagyiztunk a párommal. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra!

Kép
muzsuzska
 
 


Jé, szia Zsuzska. Itt vagy még? De jó! :D

Kép
flóra 11
 
 


Ma rájöttem, hogy mellnövesztő hormonzavarom van. Nincs egy hete hogy piri elmúlt és dagadnak a cicik!!!!!!!!!! :evil: :evil:
Ezelőtt piri előtt fájt és dagadt picit.

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyjából egyszerre kellene ovulálnunk. Szerinted lesz ovulációnk?

Kép
flóra 11
 
 


Nekem is az van? Nekem is fáj a cicicm,de csak a bal.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem ki kéne vonatni a véremből és piacra dobni!!!!!!!Tuti gazdagodás!!!!!!!!!
A pénzből meg én kissebbítenék!!!

Minden rendben munkahely körül?

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?