Új privát üzeneted érkezett!

@mimkosz: Nem tudom hogyan lehet fenn, mert a balhé óta se a Starscream sem a Latkafr nevet nem használta sehol, utánanéztem :)
Káosz, de biztos ajó értelemben :) Lassan egyre többen beérünk, és mi is babázhatunk. Én kanizsán fogok szülni, ha minden igaz karácsony környékén, kíváncsi vagyok milyen lesz.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nem olyan hülye, hogy azokat használja...
Teljesen új néven van, itt is és a próbálkozás csoportba is irogat így terhesen.
Nagyon gaz :(
Nem értem ez mire jó neki.... bár most szerintem nem fog itt irogatni...

Velem mostanság minden rendben, igaz elég sok vizsgálatunk van.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Hello lànyok!!

Caroline ezt a forumot pont ezert hagytuk nyitva hogy gyere/gyertek ide "ujraegyesülni"!! Benezek neha odaàt de jobban szeretek inkabb csak itt irni az anno ominozus vitàk miatt.
Szoritok hogy jol menjen az àtjàrhatósàgi.. én emlékszem àm olyanra akinek csak maga a vizsgalat valamit "meginditott" és aztàn jött a siker!!! Nagyon bizom benne hogy hamarosan hozod a jó hireket!

Mimkosz!!
Milyen gyönyörü kisfiad lett olyan kis helyes kiegyensúlyozott csupa erőnek tünik :) meselj nekünk sokat milyenek a mindennapok hogyan éled meg az anyasàgot stb!

Lolo csodacukik az ikrek :) melós a dupla bébi élet??

Ritus remélem minden okés irj majd a kövi ultrahang utàn. Klassz hogy jol érzed magad bent. Nalunk a decemberieknél van egy làny aki 6 hete fekszik korhazban( megrövidült méhszaj de nem is nyitott!) na ö nagyon

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

Opsz elküldtem véletlen.. szóval ö szenved..

Krystin ha csak mar egy petezsak is latszik, tökéletes mivel nagyon korai a vizsgalat a szivhang az ekkortajt még kis eséllyel fellelhetö.. nagyon varom a bejelentkezesed!!

Hàt ahogy Molyocska mondja nekünk közeleg az idö.. nekem december eleje tehat 6 hét még.. azt mondhatom àllati szerencses vagyok nem szenvedtem szinte semmit a varandossàg alatt, eddig legalabbis. A pocak este kicsit feszül húz de ennyi. A felszerelésünk majdnem teljes a korhazi pakk nagyjabol összepakolva.. szinte készen àllunk Marta érkezésére :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok csajok :)
Megkaptuk ma az első oltásokat, hangom sem volt csak amikor a dokineni kérte, hogy sírjak kicsit. Azóta is pörgök, nem akarok aludni pedig anyunak azt ígérte a doktorneni :)


Ritus: Várjuk a híreket, remélem hamar kiengednek. Pelenkakuka nekünk van, én szeretem és még csak most fogyott el az 1. csomag zsák belőle. Szóval szerintem megeri. :)

Littlebiscuit: hivatalosan mikorra vagy kiírva? 6 hét már nem sok, kitartás :) Gorzival mi van?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A probalkozos csoportban milyen meven irogathat?Rajtam kivul mindenki felismerte ot? :shock: :roll: :lol:

mimkosz
 
 


@mimkosz: Én nem, ha ez vígasztal! 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Egyszerű pedig az új nickneve Anniel.
Passzol minden...
A terhességének az ideje, ebbe a topikban a megjelenése, a két vetélés, ami valójában abortusz volt, bár lehet ezt nem mindenki tudja, a leginkább szembetűnő a stílusa, fogalmazás módja, és a kifejezések amiket használ annak a gyakorisága :)

No majd most kapom a mocskolódást, mert lebuktattam...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: érdekes módon a starscream profil délután még elérhető volt, most már nem...  amúgy én ennyire nem vagyok jó megfigyelő.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kiscsillag nagyon èdes drága a kisfiad!! Ès ügyes hogy jol türte az oltast.
December 5 a datumunk :)

Ezt nem mondjatok komolyan hogy Anniel is ő???? Hat ezt mar lehetetlen követni..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!
Most jöttünk a dokitól, 5 hetes vagyok, minden rendben szépen be van ágyazódva!
Kaptam progit a biztonság kedvéért,meg a 8.héttől 100mg-os aspirin protectet.
November 24. a következő időpont de már alig várom :)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Krystin jajj de jo!!!! Ha latszott már beagyazodva az szuper!!!
Jo sokára hivtak vissza. Nade akkorra mar biztos szèp nagyocska lesz ès erösen dobog a szivecskèje :) akkor juniusi baba lesz jol számolom? De szèp hònap is az :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@krystin:
Miért kaptad az aspirint? Én azt császár után szedtem 6 hétig, verhigito azért kérdezem.

Littlebiscuit: Mikulás baba majdnem :) Szuper karácsonyotok lesz hármasban már az biztos :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szia scolo
Sajnos tényleg nem tudom, hogy miért gondolod, hogy valaki vagyok akivel vitátok volt. Nem írtam más néven ide soha, nem abortuszom volt, tényleg elveszítettem két kisbabát. De nem tudom mi lenne az amivel elhinnétek, hogy nem az az ember vagyok :( Szegedi vagyok. Most nem is tudom , hogy mit mondhatnék. Sajnálom, ha hasonlítok valakire akivel problémátok volt.
anniel
 
 


Én nem mocskolódok, nem olyan vagyok. Nem is tudom magam megvédeni, mert mit mondhatnék, amivel bizonyítani tudnám. Nagyon nagyon sajnálom tényleg, mert rossz érzés, hogy ilyen ellenszenvet kaptam. De ha így gondoljátok, akkor nem tudok mit tenni :(
anniel
 
 


@krystin: Őrülök, hogy minden rendben van és láthattad a picurkát! Biztos nagy volt az izgalom! Meglátod gyorsan telik majd az idő! Olyan jó, hogy egyre többen vagyunk! Remélem Caroline is mihamarabb csatlakozik. Kitartást a rosszullétekhez! Csodálatos dolog miatt van! Remélem elmúlik hamarosan!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kiscsillag ne is mondd alig varjuk. Itt a kis Karacsonyi szerelèse is

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Hát igen jo sokára kaptam időpontot, de akkor remélem már minden látszani fog!
Az aszpirint azért kaptam, mert aztmondta hogy jó mélyre ágyazódott be ezért fennállhat a veszélye hogy nehezebben alakul ki a méhlepény és ez segíti, de csak ilyen kis adagban és csak később.
Nagyon boldogok vagyunk, megnyugodtam hogy kaptam progit is.
Igen Június végefelé jön majd :)
Pont akkor van anyukám születésnapja is!
Azt hallottam hogx a narancs is segít a megtapadásban, úgyhogy eszem ezerrel!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Little nagyon szép pocid van!
Alig várom hogy nekem is látható legyen!
Képzeljétek tavaly karácsony elött en is vettem egy ilyen cuki karácsonyi szettet, erre nyári baba lesz :-D
Ráadásul 62es azt addigra tuti kinövi!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Lányok!

Olyan jó olvasni titeket. Jó itt lenni. Ha latkafr vissza is jönne az azèrt lenne, mert ő is biztos szetetett minket. Szetetett tagja lenni ennek a szuper társaságnak. Ha ő anniel, a.ire nincs

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Amire nincs elèg bizonyítèk, akkor sem kène elküldeni. Tudja hogy latkafr nèven már nem jöhet ide. De lehet nagyon bánja ahogy viselkedett. Lehet százszor másmèpp tennè már, de vissza nem tudja csinálni. Anniel sose bántott a másik csopiban senkit. Itt? Úgy tudom itt sem. Akkor mièrt kène elmennie? Bár ezt nem mobdta neki senki. Azèrt ő úgy gondolja nem maradhat. Kerlek ezt gondoljuk vègig? Ha latkafr règi nèven jönne ès elnèzèst kèrne, èn újra szívesen látnám itt. Lehet ehhez nincs bátorsága. Nem baj. Anniel egy kismama, szeretne itt lenni. Legyünk megèrtőek.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Scolo!

Örülök hogy ide bekukkantottál. Tudnál nekem segíteni a vèreredmènyem kièrtèkelèsèben?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


3. Napi


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


23. Napi


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Little! Milyen csinos kismama vagy. Olyan jó! Szèp pocid van.
Molyocska neked is! Annyira kis csini kismamik vagytok!

Sandra!
Mimkosz!
Lolo!
Kiscsillag!

Csodaszèpek ezek a babák! Mi van most hogy csak ilyen kis tökèletes babák születnek? :P

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Kolléganôm szerint nem minden kisbaba szèp. Be kène nèznie ide. :shock: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Köszönöm szépen :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Krystin hát ha ugy jarsz mint èn a 25.hètig semmi nem fog latszani.. komolyan egyszerüen alig alig volt valami pocakom. A 7.hónap aztán meghozta a brutális kikerekedèst.
Kar a karacsonyi szettèrt.. de szerintem szuper idözites lesz a junius jön a nyar lehet vinni korlatlanul sètalni annèlkül hogy dilemmat okozzon hogy 3 vagy 4 rètegbe csomagoljam a babát :D

Caroline, te is pocakosodsz biztosan. A magandoki legombol egy kis pènzt de biztosan foglalkozni fog veled rendesen!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4:


Tegyük rendbe a dolgokat.
Én nem azt mondtam, hogy ő menjen, hanem azt, hogy én megyek!
Nem vagyok Admin, hogy megszabjam ki hova mehet, csak annyit tudok tenni, hogy én nem megyek oda ahova ez az illető. Tudod a helyzet az, hogy bár engem nagyon nehéz megbántani, megsérteni, de neki sikerült olyan szinten, hogyha nem nézem, hgy ő is állapotos akkor simán hatósági ügyet csinálok belőle.
Lehet én jobban látom az összefüggéseket, itt a többiek is írták, hogy ők nem olyan jó megfogyelők, talán közrejátszanak megintcsak a tanulmányaim. 

De én ezzel ezt az egészet túl is tárgyaltam, és nem is szeretnék erre visszatérni!
Miattad, és a többi számomra kedves segítőkész ember miatt visszanézek ide 1x-1x, de magamról már csak korlátozottan fogok írni. (A legutóbbi "kisregény" csak azért lett, hogy aki hasonló helyzetbe kerülne és ide téved esetleg erőt tudjon meríteni belőle, ha megtalálja.)

Eredmény elemzése:
A második vérvétel esetében már túl voltál az ovuláción ugye? Lehet furcsa a kérdés de emlékszem, hogy hosszúak a ciklusaid. (Mindenesetre így elemzem ki, ha mégse akkor újat írok.)
A 23. napon miért nem néztek neked LH-t és FSH-t?
A 3. napi esetében szerintem kcsit magas a TSH-d rá lehet segíteni egy kis szelén cink E-vitamin kombós bogyóval, én azt szedtem fogamzásgátló abbahagyása után és segített.
Az FSH-LH arány az ami még nekem nem tetszik, sokallom az LH értéket.
A 23.napi már keményebb dió... mivel  az E2 és a P is magasabb első ránézésre ösztrogén dominanciának tűnik nekem, ami gyakori, és úgy tudom kezelhető, de akkor is szerintem kellett volna egy FSH-t és egy LH-t is nézni.
Nődokival, és endokrinológussal kellene konzultálni, hogy akkor mi is lenne a megoldás. Illetve lehet kellene egy AMH-t is nézni, csakhogy ezt is ki lehessen pipálni, hogy az rendben van.
Remélem sgítettem. 

Csajok!
Annyira helyesek a babák :)
Eljön a mi időnk is lassan :)

Ritus
Mi hír veled/veletek?

Mégegyszer gratulálok, a poz teszteseknek :) olyan jó, hogy nektek is sikerült  tudom, hogy mondani könnyű, de tessék nyugodtnak lenni, hiszen már nem egyedül vagytok a bőrötökben :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Scolo!

Igen. Tudo. Hogy nem mondta annielnek senki hogy menjen el. Ezt írtam is fentebb hogy nem mondta neki senki, csak ő èrzi úgy hogy mennie kell.

Köszönöm a válaszod. Igen, megvolt az ovum a 16. Cn-on. Rá egy hètre a 23 cn vettek vèrt. Köszi a szelèn cink ötletet. De ha progim is magasabb picit akkor is lehet ösztrogèn domonancia? Ha erre progit kapnèk nem lenne mèg magasabb a progiszintem? Vagy van ösztrogèncsökkentő gyógyszer?

Bocs a buta kèrdèsèrt.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@scolo:
Köszi a kérdésed. Most éppen élvezem a hétvégi eltávot. :) Hétfőn lesz ultrahang akkor majd kiderül hogy mennyit nőt a kis Zoé. :) Biztos nőt mert a hasam is elég szépen kikerekedett a két hét alatt. Ma megvettük az utolsó dolgokat a kórházi csomagba így ez miatt se kell idegeskednem. :)

Caroline kitartást te is lassan csatlakozni fogsz hozzánk érzem. Nagyon megérdemled a babát. Nekem nagyon sokat segített hogy elindítottad a fórumot és hiszem hogy ez is segített abban hogy minél előbb babás legyek. Nagyon hálás vagyok neked ezért. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok!
Igazából nem voltam az eredeti csoport tagja, de néha olvasgattam, mikor rátaláltam, de aztán nem írtam, mert beköltözött hozzánk a baba :) Mikor megláttam, hogy ez a csoport is létezik, úgy éreztem, szívesen tartoznék hozzátok, ha ez lehetséges :) Olyan jó hangulatú csoportnak látszik ez :) szabad?

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


upsz, jó nagy lett a betűméret 

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


Szia zsofiko! Honnam írsz? Mikor teszteltèl pozit? Uh fotód van a 12. Heti uh-ról? Feltehetnèd. Hányingered van? Mióta próbáltátok? Van már gyermeked? Írj magadról!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@zsofiko92: szerintem senki nem bánja, végülis nyílt csoport. Mutatkozz be kicsit és kérdezz bátran
;-)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@zsofiko92: szerintem senki nem bánja, végülis nyílt csoport. Mutatkozz be kicsit és kérdezz bátran!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Na upsz ez kétszer ment el, telefon átka, nem hiába nem szeretek innen írni! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Köszönöm, akkor bemutatkozok egy kicsit :) Én 24 éves vagyok, nemsoká 25, és épp Tunéziából írok, ahol élünk az idevalósi férjemmel. Ő még nem járt nálunk (vízum), most decemberre is megpróbálkozunk a kérelemmel, én is akkor utaznék haza, és már otthon maradok áprilisig, ha minden jól megy, akkor jön a baba! (Februárban hagytam abba a tablettát, utána egy hónapot vártunk, és képzeljétek, kb. akkortájt foganhatott a baba, mikor anyukámék itt nyaraltak nálunk, sztem ez érdekes így lelki oldalról :) --> augusztusban. Első baba lesz  Ja, képzeljétek, én egyébként "hányós" vagyok (baba nélkül, úgy értem), fáradtság, kimerültség, lelki megterhelés, stb, és most meg eddig egyszer hánytam, azt is tegnap este, amúgy csak enyhe hányingerem volt eddig. 


Olvasgattam itt valamennyit, de azért akinek van kedve, bemutatkozhat mégegyszer, hogy jobban képben legyek...persze, csak ha szeretnétek. 


Köszönöm mégegyszer a kedves fogadtatást! 


Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


@zsofiko92:
Ès milyen nick nèvem olvasgattál itt ès a próbálkozós csopiban?

Csak mert lètrehoztad ezt a nicknevet 20:40- kor ès az első hozzászólásod 20:45-kor keletkezett. Villámolvasó vagy?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Bocs közben rájöttem, olvashattál regisztráció nèlkül is. Ne haragudj.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok! Krystin nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek :)


Little Téged pedig picit irigyellek, most készülsz a legnagyobb csodára. 


@caroline4:


Nagyon várom, hogy rólad is itt olvashassak. 


Többiek jó hallani felőletek!


Nálunk zajlik az élet Anettem folyton dumál, meg vigyorog. kedden lesz 12 hetes



szandra0408
 
 


@szandra0408: Édesem, de kis formás, mekkora csodaszép szemek! :) Csak úgy rohan az idő!


@zsofiko92: Jó gyorsan összejött a bébi! Hipp-hopp itt lesz az április, én is abban a hónapban születtem. Én 27 éves vagyok, férjem 31 és első baba. Két és fél éve vagyunk együtt, idén volt az esküvőnk, most pedig nemsokára érkezik a kislányunk is, december 23 a kiírt időpont. Viszonylag nálunk is hamar összejött, márciusban abbahagytuk a védekezést, április 16-án pedig már pozitívat teszteltem. Pont 13 hetes voltam az esküvőnkön. Jó neked, hogy nem hánysz, én 32 hetes vagyok, de csak daedalon tabletta tart életben, nélküle még a víz sem marad meg bennem :)


 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Szandra, egy tünemény ez a baby :)
Alig várom hogy én is lássam az enyémet.
A hányás elmúlt (szerintem azért jutottam hányásig,mert hajnalba keltem,régen terhesség nélkül is néha forgott a gyomrom hajnalban), hányinger még van,néha elég erős is, de próbálok nem hányni.
November 8.án megyek a saját orvosomhoz akinél majd fogok szülni, addigra már remélhetőleg lesz szívhang!
Nagyon izgulok emiatt mert aztmondta hogy elég mélyre ágyazódott be.
Kértem tőle progeszteront a biztonság kedvéért egy másik fórumon ijeszgettek vele, hogy jajj nehogy azzal legyen gond.
Mondta hogy a 8.héttől szedjem az aszpirint is az állítólag segíti a vérkeringést, hogy könnyebben kialakuljon a méhlepény, azt mondta az ilyen mélyreágyazódásnál az a rizikó.
Szerencsére amúgy se nem görcsölök, se nem vérzek.

Zsofiko: Üdv köztünk!
Tényleg hamar sikerült örülj neki, nekünk azért kemény volt ez a 10 hónap!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@caroline4: Semmi gond, de nem mondanám, ha nem így lenne :) Mikor abbahagytuk a védekezést, ráakadtam a fórumra, mert tünetek után olvasgattam, stb, új volt nekem az egész, gyűjtöttem az infókat. Aztán most kedvet kaptam a fórumozáshoz, és regisztráltam, h tudjak írni!

@molyocska, egész hamar, de nektek még hamarabb! :D Ti már tényleg nemsoká babáztok!

@krystin, elhiszem, h megviselt, én is biztos azt gondoltam volna így elsőre, hogy vmi gond van, pedig hát....így, hogy ennyit olvasgattam, igazából nagyon sok mindennek kell klappolni, hogy baba legyen! Csak annyi nem kívánt meg "baleset" terhességről hallunk, hogy azt hisszük, az minden esetben csak úgy megy :D

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


@zsofiko92: Én is meg voltam róla győződve hogy nekiállunk és szinte azonnal sikerülni is fog!
Aztán jött a pofaraesések és orvoshozjárások sorozata!
A végén meg a meglepetés egy szinte esélytelen együttlétből és hónapból sikerült a szerelmünk gyümölcse!
Néha még el se hiszem! :-)
Ha épp nincs semmi tünetem, olyan mintha nem is lennék terhes :-D
Egyébként nem egy ismerősöm lett az első hónapban vagy "véletlenül" terhes.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:


az is teljesen normális, ha az elején olyan mintha nem is lennél terhes. Akkor érztem igazán hogy terhes vagyok mikor szüntelenül hányingerem volt. Aztán pedig mire elmúl,t megmozdult a pici és utána egy-egy kis rúgás és az akkor már növögető pocak emlékeztetett rá, hogy hé nem vagy egyedül :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Hát igen, kinek hamarabb, kinek később lesz belőle baba... A lelki tényezőket is mindenképp figyelembe kell venni, főleg ugy, ha más baj elvileg nincs. 

Nekem a legelején volt, h szédelegtem, aztán az elmúlt, néha van hányingerem, most nem kevésbé, mint eddig, de inkább csak olyan lustább vagyok, fáradtabbnak érzem magam, meg néha fájdogál a hasam, derekam. A hasam amúgy sem valami lapos, úgyhogy nem tudom, hogy azon látszik-e, de talááán már egy kicsit....

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 


@molyocska: Kitartást a hányingerhez, rossz lehet, de hát....  Nekem reggel van egy kicsi, de tudom, borzasztó a hányinger. De nemsoká jön a babaaaa 

Lilypie Pregnancy tickers
zsofiko92
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: