Új privát üzeneted érkezett!

Virágokkal kapcsolatban anyu kertész, nem érti mi bajuk, nekem mind szép.

Én is ma néztem pólót. De nem merek venni. Karácsonyra pocakom lesz masniba kötve, ha jövő héten doki mindent rendben talál.

Nekem ez tetszik.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 



Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Nem nekem szép mind, hanem neki. Ugyanúgy gondolom mint eddig.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 

 
 



jazminblanka
 
 


@jazminblanka:
Cukik! :-)

Kép
ada78
 
 


Sziasztok :)

Csatlakoznék hozzátok :) 27éves vagyok januárban hagytam abba a gyógyszert és úgy néz ki hogy 4 hetes 6napos vagyok :)

Párom már tudja meg barátnőm és  a munkahelyemen is többen mert élelmiszer boltban dolgozom és kell a segítség a pakolásnál :)

A magnéziumot néha én is iszom mert szokott feszülni a pocim

Az étvágyam megnőtt egy picit a melleim nagyon fájnak főleg este és sokat pisilek.

December 21 én megyek dokihoz :)

Karácsonykor szeretnénk elmondani a családnak jó kis meglepi lesz :)

linda88
Dány
 
 


Itt a tesztem is
December 3 án délelőtt 11kor csináltam egy napos késéssel :)
linda88
Dány
 
 


@linda88:
Szia Linda! Udv itt! :-) Ez egy brutal eroteljes ket csik!!! :-)

Kép
ada78
 
 


@linda88:


szia! szépecske a teszted gondolom, te is elteszed emlékbe
jazminblanka
 
 


Szia Linda!
Örülünk hogy csatlakoztal! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Köszönöm :)

Igen megtartom szép emlék :)
linda88
Dány
 
 


@linda88:
Szia. Gratulálok! Szép csíkok ☺

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Szia Linda! Udv koztunk :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Szia Linda üdv itt caroline-nak igaza volt ott mindenki babás lesz :)

szandra0408
 
 


Ki hogy van?  Én ki vagyok idegileg, egész nap hányinger aludnék folyamatosan, sokszor azt sem tudom hol vagyok :(

szandra0408
 
 


Szegény! Kitartás!
Én tegnap este éreztem így, teljesen kiborultam. :( Fáradt voltam nagyon és csomó dolgom volt, nem tudtam pihenni! Reggel megettem a reggelimet és rosszul lettem. Szóval ez egy ilyen nap.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Én nem tudtam aludni, sokkal fáradtabban kelltem fel. Egész este forgolodtam. Nem csoda, hogy reggel meg szédültem.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok! Ma vagyok pont 5 hetes. 34 éves vagyok és van már egy majdnem 5 éves kislányom. Másfél éve a 10. héten elhalt a terhességem, illetve 2 hónapja 1 héttel a pozitív teszt után elvetéltem... Most a legjobbakat remélem, várjuk már nagyon a kistesót!
lilianyus
 
 


Nekem is szar éjszakám volt. fájt a fejem, de nem mertem gyógyszert bevenni, végül 4kor bevettem egy Panadolt, mert nem bírtam tovább. Sokat nem segített...

Kép
ada78
 
 


@lilianyus:


szia! üdv a csapatban! egyre többen vagyunk
jazminblanka
 
 


Csajok én meg vagyok rettenve. holnap elmegyek a háziorvoshoz, mert nekem pajzsmirigy túlműködésem volt, szedtem rá gyógyszert, eleinte segített, de elhagytam teljesen jól éreztem magam nélküle is de azt hiszem vissatért! szóval holnap háziorvos, félek azért ennyire erősek a tüneteim, mert visszatért a túlműködés-... Lilianyus üdv itt :)

szandra0408
 
 


Simán lehet, unokatesomnak is így volt. Terhesség alatt még annak is túlműködhet, akinek amúgy nem! Azért ne rettenj meg, neki a szülés után normalizálódott és a gyógyszer is csak addig kellett!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Én szedtem a terhesség elött, de mivel jobban lettem saját magam elhagytam, nem kellett volna de elmegyek a háziorvoshoz, mert aggódom, nehogy baja legyen a babának tőle

szandra0408
 
 


Üdv Lilianyus! Neked aztán lenne mit mesélned... de most inkább koncentráljunk arra,, hogy mindenkinél minden a legnagyobb rendven van és lesz is! :)

Szandra, mik a pajzsmirigy túlműködés jelei? Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra, nyugi és a háziorvos majd segít!

Én most jól aludtam, ma még rosszul sem voltam, csak a hasam feszül...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nyugodj meg, nem lesz baja ilyenkor még, de fontos hogy időben kivizsgáljanak. Ha most elmész, biztos minden OK lesz!
Üdv köztünk Lilianyus!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


a 6. hétre nálam is képbe került a hányinger.semmilyen kajára nem bírok gondolni, hát..így igazi kihívás lesz a napi szintű főzés
jazminblanka
 
 


szegény szandra
engem is érdekelnének a pajzsmirigyes tünetek, a só fogyasztásodon változtattál valamit? jódozott, vagy jódozatlan, nem tudom, neked melyik szükséges.
jazminblanka
 
 


@judydifi:


Erős szívdobogás, nehezen tűröm a meleget, gombóc a torokban, 100 körüli pulzus rossz alvás, ezek a tünetek. sajnos nálam ez autoimmun.


Doodoo: Remélem igazad van.  


szandra0408
 
 


Szandra: Biztos minden OK lesz!

Én sem bírok kajára gondolni, de nincs hányingerem. Csak nem kívánok semmit, akkor sem, amikor üvöltve korog a hasam!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Jaj lányok, én meg mindig csak ennék....mindent!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


az a ciki, hogy nemsokára ebédelni megyek a barátnőmmel, de valószínű, hogy egy falat sem megy majd le a torkomon. a másik a folyamatos álmosság, tökmindegy, mennyi kávét iszom.
jazminblanka
 
 


az a baj, hogy a háziorvosom egy seggfej. és itt nem nagyon tudok ugrálni :(

szandra0408
 
 


Nekem nagyon magas lett a TSH értékem (6,4), amikor először néztem meg vérvétellel a HCG értékemet, gyorsan egyeztettem az endokrinológusommal, és a gyógyszeradagomat, amit erre szedtem meg kellett emelnem.
Nekem még hányinger egyáltalán nincs, viszont ebédre bedobtam egy dupla gofrit csokimousse-szal!:)

Kép
ada78
 
 


nekem az utolsó tshm júliusban -0,21 volt

szandra0408
 
 


@ada78:


egészségetekre!
jazminblanka
 
 


addig örüljetek még nem tudjátok mi ez :)

szandra0408
 
 


ufff. nem is tudtam, hogy negatívba is átmehet...:(

Kép
ada78
 
 


túltermelésnél igen :( de délután megyek megnézetem

szandra0408
 
 


Nekem is elég rosszul telnek az éjszakák hajnali 2-kor megébredek és onnantól csak forgolodok délután még csak aludnék :) Az éves még meg szerencsére nincs rosszullét :) attól nagy félek :(

Kitartást mindenkinek :)
linda88
Dány
 
 


Sziasztok. Szeretnék csatlakozni, bár még nagyon minik vagyunk. 4+1...igazából el sem merem hinni. :)

Mindenkinek gratulálok, és kitartást!!!! 
mammy37
 
 


@mammy37:
Szia. Gratulálok és üdv köztünk. Első baba?
kidcsaj
 
 


@kidcsaj:


Köszönöm. 

Nem, nem első. Már van egy 16 éves fiam. De az annyira régen volt már 
mammy37
 
 


Szia mammy! Isten hozott! :)
Szandra, voltál dokinál? Mik a hírek?

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


A mai uh-sok jojjenek gyorsan a jo hirekkel! Drukkolunk Nektek! :-) Jaj, Istenem, nekem meg egy het, mire kiderul vmi...

Kép
ada78
 
 


Bizony-bizony! Várjuk a kepeket!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Bizony-bizony! Várjuk a kepeket!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


vérvétel volt. hétfőn megyek a leletért. azt mondta addig ne szedjem a gyógyszert. Mammy üvd itt!


szandra0408
 
 


Ki ment/megy ma UH-ra? 

Mammy Üdv!



Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


sziasztok! ma voltunk UH-n, 6,5 mm-es petezsák, azon belül szikhólyag és lüktetett a pici szíve  képet nem tudok csatolni, mert papíron kaptuk meg. fantasztikus érzés volt!
jazminblanka
 
 


@jazminblanka:


De jó :) Akkor most nagyon pozitív töltettel vagy ellátva. Most menyi idősek vagytok pocaklakóval?

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: