Új privát üzeneted érkezett!

:D Nem, 3 hét múlva megyek majd, de azon még derül ki a baba neme!de 10 hét múlva már kiderül, ha minden jól alakul :)

Én a teát csak egyszer iszom, fél bögrényit kb, kicsit többet!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


*nem derül ki
Elírtam :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Jaaa értem!!!
evelin241
 
 

 
 

Hát Evelin, erről a "vita tartja életben a kapcsolatot" dologról ellenkező a véleményem. :lol: :lol: :lol: De minden bizonnyal a mi kapcsolatunk az a bizonyos fehér holló. :lol:

Hope, a mi fiúnevünk is a Levente és a Z és Zs betűs közül is több tetszik. A többi egyáltalán nem. A lánynevünk eldőlt, Boglárka. De még minden változhat mert szerintem ahogy nő a pocak megérzi az ember mi illik rá a legjobban. Legalábbis nálam Tündinél így volt. Az elején egyáltalán nem tetszett és a várandósság közepe körül éreztem hogy nem lehet más, csakis Tünde. Illik is rá. :D

Na, a férjem tortát akar most sütni. Megyek lebeszélem. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Na hát azért nem az tartja életbe! Azért azt én sem ugy gondolom ,de ha van az sem probléma szerintem! Csak meg kell oldani!!! De azt is irtam hogy ez csak az én véleményem!! Természetesen ez nem jelenti azt hogy mi a párommal éjt nappallá téve vitázunk!!! :) :)

Kép
evelin241
 
 


Hope!
Szuper kis kocsija lesz a bébikéteknek. :)

Pókica!
Hagyd csak, hadd süssön... :)))
Meg a miénk.... mármint ami a kapcsolatot illeti: nem egész 16 éves korom óta alkotunk egy párt. :)
Ebben a neves megérzéses dologban van valami - amikor a kisfiamat vártuk, teljesen más névben gondolkodtunk. Azonban még mielőtt kiderült volna a neme - nagyon későn, a 24. héten mutatta meg magát - nemsokkal beugrott a Balázs. :) És tényleg jó választás, nagyon illik rá. :)
Jelenleg azt mondom, ha fiú, Péter (a párom már a kisfiunknál is ezt szerette volna, aztán a második babánk is fiú lett volna, ott is felvetette, utána pedig már én mondtam neki, ha egyszer még lesz babánk és kisfiú, legyen Péter. :) Ha lány, akkor Kornélia. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok lányok!!!
Kinek hogy telt a nap? Nekem zökkenő mentesen! Annyi volt hogy a hasam egy kicsit szúródik és mintha nyomódna egéssz nap,de szerintem ez azért van mert most kellene megjönnie a napokba!!Legalább is én ennek tudom be!!!
Pókica na csinált a dérjed finom tortát?
Én most úgy kívánok valami édességet!! Csak még én sem tudom mit!!!
Szép estét továbbra is!!!

Kép
evelin241
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam a történéseket,

Hope örülök, hogy minden rendeződött a férjeddel és, hogy a baba is jól van.

Evelin ne idegeskedj ennyit. Tudom nehéz megállni, de hidd el minden rendben van és rendben is lesz!

Én jövőhét szerdán megyek a köv uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok, mert most fogom látni végre a babááát. Most már 7 hetes vagy, akkor már ugye látszik?

Az én napom sem volt felhőtlen... Az émelygés állandóvá vált, tegnap egyfolytában visszabüfögtem a kaját és iszonyú rossz volt a gyomrom, és nem múlt el. Ma meg fejfájással ébredtem, de a gyomrom hál istennek jobb a mai napon!

Nekem is szurkál a hasam, ami elég ijesztő, de azt mondják ez tök normális!!! Nálam sincsen semmi barnázás hála égnek, viszont van egy kis folyás, de színtelen és szagtalan, úgyhogy gondolom ez is normális a megváltozott hormonok miatt.

Egész nap csak lustulok, smemihez nincs kedvem, csak fexm a tv előtt és heverészek... Mondjuk a gyomorfájás is hozzátesz, mert így kb semmihez nincs kedvem. Olyan nyomott vagyok, mint aki egy hete folyamatosan totál másnapos... Nem egy felemelő érzés...

Remélem veletek minden okés, vigyázzatok magatokra :)

Kép
nitt
Budapest
 
 


Sziasztok:)) Itt vagyok ám:)
Szia Nitt:)

Kicsit el lettem tiltva internettől mert kiakadtam:)) Sok idegeskedés:)
Örülök, h mindenkivel minden rendben:)
Már én is kezdek émelyegni, vagyis pl. a csoki az nem tetszett a kis babónak amit megettem, azonnal érezni lehetett, h nem kellett volna:) Úgyhogy szép lassan beáll az émelygés vagy kitudja:) Ill. a mellem megint le akar szakadni, nembaj ennek is örülök mert volt olyan nap mikor nem volt tünet, nah és az az igazi ijesztő dolog:)

Nitt ilyen folyás nekem is van az elejétől, azt mondják ez lesz végig:))

Hope, gyönyörűűűű a kép:))))))))))

Már nem sok nap van keddig:)és UH:) Addig is sok-sok pihenés, már alig várom:))

Mindenkinek sok-sok puszi és nem tűnök el természetesen kiváncsi vagyok rátok:)))) szép estét:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok!

Hú,én annyira szarul lettem estére,hogy azt hittem kidobom a tacsott! :( Vártam aztán ettem valamit és jobban lettem,már gondolkodtam beveszek valami B-vitamint csak hogy jobb legyen.


katinkababa:
A Besafe Izi Go-ja nagyon szuper!!!!Én is néztem még régebben és ha most kelleene vennem tuti azt venném,mert az az egyetlen autós hordozó ami az autóból való kivétel után vízszintesbe dönthető a háta így ha nem ébredt fel,maradhat benne. Ez nagyon szimpi volt benne!! Na meg alapból szerelmes vagyok a BeSafe ülésekbe!! Szerintem a legbiztonságosabbak!!! :)

Calcium Sandoz: Megnéztem van itthon,de engem nyugtalanít,hogy van benne aszpartám!!! :shock: Ez nem túl egészséges benne szerintem!! Úgyhogy én keresek valami mást!!

Amúgy a pezsgőtabi szívódik fel a legjobban? Jobban mint a tabi?
Hány mg kell most ebben az időszakban +ba?

Elvelin: A vitaminom 800mg folsavat tartalmaz. Igazad van több nem is kell.
Néztem a 8.héttől fejlődnek a csontok porcok!!Hamarosan elkezdem. Elég heti 1x? A pezsgőtabira azt írtátok!

pókica: Rám is kb 1kg felcsúszott. :? Na majd ha elkezdem a hányós korszakomat,akkor biztosan nem fogok egy darabig hízni! :/ Hú de rossz volt anno. :(

angooo76: Gratulálok a 3gyemekedhez!! És én még azt hittem kevés a 3-4babát bevállaló szülő!! :)
Örülök,hogy ilyen sokan vagyunk ezzel így,hogy nagy családot szeretnénk! :P

vargatimi: Nálunk is viszonylag nagy korkülönbség van 9,5év
Babának a papírjaiban mindenhol az anya leánykori neve fog szerepelni,akárhogy is hívnak most! Ez biztos!:)

Hope 1987:
Én ezt a tesztet néztem,de ennyiért??! Inkább kihagyom és veszek rajta terhesvitamint: http://tervezettbaba.hu/vasarlas/teszte ... man-secret
Nem gáz,hogy a femibionba 3000ft-ért nem tudnak beletenni egy kis kálciumot??! Pedig tudhatnák,hogy a 8.héten már kell a babának!! Mindjárt írok nekik panaszt!! :?
Amúgy tök jó a kocsitok!!! Tetszik,de nálunk nem lenne praktius,mert sok a nem aszfaltos út...nálunk a brutál nagy kerekek a nyerők.Bár a Graconak közepes van,de bírja az utakat és már 3,5éve használjuk szinte folyamatosan...igaz kerék cserére szorulna,mert a drága anyós kitette velem a házból télen,hogy ne koszolja össze az előszobát a kerekei és jól szétfagyott,megrepedezett a kerekein a gumi. Igaz csak esztétika,de illő lenne azért már cserélni.
Na meg féltettem is télen a hideg kocsiba belepakolni a fiamat,ahelyett,hogy a jó meleg kocsival indultunk volna!!! :(
Azóta az anyós elköltözött és bent telel,nyaral a kocsi. :lol: Anyós meg a kertben!!! :lol: Dehogy csak viccelek!!!

Nitt:Pont egyidős terhesek vagyunk én is ma töltöttem a 7.hetet!! :D Igen,látszik a vonalzód!! Szép lett! :)

Rajtam is ez lusta hangulat van! Semmihez sincs kedvem,csak úgy vagyok hangulat. Nem bánnám,ha változna.Napok óta ilyen vagyok és kezd zavaró lenni... :?

Holnap próbálom egy kicsit aktívabban tölteni a napom ami az itthoni dolgokat illeti.

Szép estét Nektek!!
Iza

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Yza! Én ugye a görcseim miatt kezdtem szedni a magne b6ot, ebbe ugye van b6 vitamin és nálam lehet ezért van csak ez a kis émelygés, bár még lehet hiszen még elején vagyok:) napi 3 magne b6ot szedek.
Jah kg én tegnap mérlegeltem - 1kg, nembaj 12 hétben valaki nem is hizik egy dkgot sem. Ki h áll ezzel? Jah képzeljétek ma este benyomtam fél liter tejet:)és még nem is mondtam a legjobbat tegnap vettem 5 pár mini zoknit hát zabálnivaló bár megfogadtam 12hétig semmi, de fél áron volt ez egy csomagban:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Jah igen Yza én is ilyen hangulatban vagyok semmi kedvem dolgozni pedig szeretem a munkám.

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok!
Kérdeztétek melyik kalciumot szedem és én is a sandoz pezsgőtabit ismerem csak. A babának 12. hétig csak a szervei fejlődnek, utána már csak szinte hízik, bár az agy folyamatosan fejlődik. A jód is nagyon fontos a babának, ezért az Elevit terhesvitamint nem is értem, miért reklámozzák annyira, egy milligramm sincs benne... Én első terhességnél szedtem pár hétig a femibiont, de nekem se tetszett, hogy egy csomó dolog hiányzik belőle. Sajnos én se eszek egymillió féle ételt, ezért én mindenképpen terhesvitaminnal akarom kiküszöbölni a hiányokat. Nekem már elsőre is bevállt a Centrum materna vitaminja, nem tudom lehet e kapni Magyarban??? Tudtok róla??? Minden van benne, tényleg!!!
Én is megrendeltem a várandós kalendáriumot kismamáknak, az első magyarul van meg, most pedig németül. Lányom beszél mind két nyelven, remélem így is marad majd. A végére olyan kövér lett az a kis könyv a sok fotótól, de nagyon hasznos most, hiszen annyi mindent elfelejtettem már szülés óta és most meg mindent feleleveníthetek belőle. A babakalendárium is meg van :-), nagyon szép emlékek lesznek, majd amikor a lányom babát vár, átnyújtom neki és még egy pár dolgát csecsemőkorából... na de megint előre mentem.
Nekem is egyre ritkábban van hányingerem de ami a legszörnyűbb hogy estére olyan fingadózás jön rám, hogy már szégyelem, mert nagyon kellemetlen és szagos :oops: , páromnak is mondtam bocsi de nem bírom visszatartani, néha azzal fenyeget, hogy bemegy a lányomhoz inkább aludni :-).... borzalom tényleg. Úgy látszik egyedülálló problémám, mert ti erről még nem írtatok.
Ma voltunk kicsit vásárolgatni csavarogni, itt még mindig nagy a leárazás, és nem bírtam ki, de vettem 2 ruhát itt szeptemberben már úgyis hüsi van és 3 hónapos méretben vettem. Addigra már benne leszünk az őszben...
Tudom eddig nagy volt a szám, de nálam is jelentkezett a székrekedés, bár rá vagyok állva a meggylére és lehet attól... nem tudom, nagyon rossz. Híztam már két kilót, ami azért gáz, mert az első terhességnél nem híztam a 17. hétig egy grammot sem :-( és a vége 12 kg volt, most mi lesz azt nem tudom, félek... Szép estét nektek

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is köszöntelek titeket Nitt és angooo76!

Nekem émelygősen telnek a napjaim ha csak a kajára gondolok :( a "fújfújfúj nem kell" jut eszembe :? Már fáradékonyabb is lettem a héten pedig nem szakadok meg a teendőktől és a lányom sem kell fel már éjjel csak ritkán ami nagy előrelépés és ennek nagyon örülök :) Kezd fájni a szeméremcsontom ahogy tágul és sajnos én az a "típus" vagyok hogy annyira tud fájni hogy sírva fakadok és menni sem tudok és ez az időszak kb 1 hétig is eltart :( Ti hogy vagytok ezzel?

Mi a férjemmel idén lesz 6. éve hogy együtt vagyunk ,nálunk elég gyorsan mentek az elején a dolgok de nem is bánjuk hogy így történ mert nagyon szeretjük egymást.Sokat hallgattam azt tini koromban hogy a kapcsolatban a szerelem egy idő után átalakul szeretetté de nálunk ez nem így történt eddig (remélem nem is fog megváltozni) mi egyre jobban szeretjük szerelmesen egymást :D

Mi is bajban leszünk a névválasztással :? Nekem a Hanna,Eszter,Réka nevek tetszenek de a férjem húgait így hívják így ezeket nem választhatom sajnos :( amikor a lányommal voltam terhes választottam 3 fiú nevet is biztonság kedvéért de azok már nem annyira szimpatikusak így fiú nevet is kereshetek megint :)

Émelygés mentes napot kívánok mindenkinek :)

Kép
Kép
Kép
eny86
Szigetszentmiklós
 
 


Á, nem hagytam tortát sütni. Egyszerűen nem kívánom az édeset. Állandóan csak kolbászt és szalonnát ennék, de egyik sincs itthon. A sós kajákért is megőrülök, pedig én vagyok az aki még a sót is kifelejti főzés közben, annyira utálom az ízét. Most meg mindig mondom a férjemnek, hogy jól sózza meg a kaját mikor készíti. Kész agybaj. Szomjas is vagyok egész nap.

Nitt, szó szerint ugyanúgy érzem magam mint Te és azt is teszem:heverészek a TV előtt egész nap. Este volt először fejfájásom, éjjel be is vettem egy fél saridont. Nem volt más itthon, de ezt szoptatás alatt lehetett használni, szerintem egy félből most sem lesz baj.

Hajni, mindig figyelem miket írsz, mert előttem jársz várandósságban és így tudom nagyjából mi vár rám. :D Nekem sincs eddig székrekedésem, de akkor ezek szerint nem biztos hogy megúsztam. :cry: A második gyereknél nálam is több volt a hízás, most ez az eddig felszedett egy kiló sem jelez jót.

Lányok, Ti már vásároltok a babának? Olyan szívesen eljutnék bababoltba, nem bírom ám én sem megállni hogy egy-két édes cuccot ne vegyek meg. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Kismamik!

Üdv az új felhasználóknak!

Jaj lányok, én most nem érzem magam valami felemelõen!

Ugye írtam, hogy a szülinapomat ünnepeltük és etére felmentünk Budapestre a barátaimhoz és a párom nõvérénél aludtunk. Ott vettem észre késõ este, hogy a a duphaston helyett (napi 2-szer egy van írva) valami mást tettem be a táskámba, így este nem tudtam bevenni. Másnap hazajöttünk ezért (én Szegeden lakom), és itthon észrevettem, hogy volt egy kis vérzésem. Gyorsan bevettem a gyógyszert, és elolvastam a papírján, hogy ha kimaradt, az okozhat pecsételõ vérzést. Nem mentem be a kórházba, ezzel mit tudnak csinálni? Fekszem azóta. A saját orvosom nem itt rendel és hozzá kellene elmennem, még ki sem számolta, mikor fogok szülni, stb, mert épp konferenciára ment. Úgyhogy holnap kiíratom magam és nem megyek dolgozni, hanem valahogy elmegyek hozzá. Nem hinném, hogy nagy baj van, nem vagyok rosszul, de olyan lelkiismeretfurdalásom van, és csak azon gondolkozom, hogy lehetek ekkora lúzer... :((( Ráadásul ma el kell mennem a szüleimhez egy kicsit, fel akarnak köszöntöni. Nagy lesz a vidámság....
szilva83
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Én ma iszonyat émelygésre keltem, mint tegnap, ami eltartott egész délutánig :( :) Nem igazán kívánok semmilyen ételt.

Pókica: csatlakozom, én is csak heverészek egésznap a tv előtt! :) Szerintem nyugodtan vehetsz be gyógyszert, én azóta nyugodtam meg e téren, mióta megnéztem Czeizel Endre műsorában a gyógyszerekről szóló részt!Összesen 45db gyógyszer van, ami súlyosan károsítja a magzatot, a többire azért írják rá, h a gyógyszergyártó cég védje magát!Persze ezzel nem azt mondom h tömjünk minden magunkba, csak azt, h néha néha egy fél szem gyógyszertől nem lesz semmi baj.

Mi a férjemmel lassan 5 éve vagyunk együtt, és tavaly júniusban házasodtunk össze :) Köztünk 8 év van, de szerintem ez egyáltalán nem sok.

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok !!
Szilvia! Boldog szülinapot neked!!!
Na hibáztasd magad ez sajna mással is előfordulhat!!! Nem hinném hogy probléma lenne!!! De szerintem is menny el a dokihoz és irjanak ki táppénzre! Sokat pihenny és ne erőltesd magad!!

Én teljesen jól vagyok!! Nem érzek az ég világon semmit!! :lol:
Pont ezért egy picit irigylem is azokat akiknek vannak tünetei!/még ha hülyén hangzik is/Mert legalább ti érzitek hogy ott van!!!!

Eny:én is tini voltam amikor összejöttem a párommal ő volt 24éves én meg 17éves és a mai napig is imádom és ő is engem!!
Nem is bízott senki benne hogy együtt maradunk!Mert ugye:TINI szerelem!
Hát tévedtek hála istannek!!! :D
Szép napot csajok!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)

Kép
evelin241
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Már mindenki leírta szinte, hogy mióta van a férjével, párjával. Hogy én se maradjak ki: mi 13. éve ismerjük egymást szorosan, és 5 éve költöztem ki ide hozzá, de csak tavaly júliusban volt az esküvőnk- a férjem szereti a biztos dolgokat :-). Ő 7 évvel idősebb nálam, ami szerintem is totál kell, mert néha olyanok tudnak lenni mint a gyerekek. Húú sok vihar volt közöttünk, és feszültség mert hogy nem esek teherbe.... de most minden rózsaszín. Na néha megemeli a hangját, de szerencsére rá lehet szólni és percek múlva mindent el is felejtünk. Volt, hogy nagy pocakosan is összevesztünk, olyan hülyék voltunk néha, azt hiszem, hogy most ennyi ésszel (én 36 ő 43), sokkal könnyebb egymással az élet.
PÓKICA, aranyos vagy, de te már a 4. babádat várod, inkább nekünk kéne hallgatni, hogy mi vár ránk. Pl engem nagyon érdekelne, hogy a bőröd mennyire bírta a terhességeket. Nekem elsőre alig lett repedésem, szinte semmiség a köldökömnél, de vajon a 2. nál is megúszom e? Nagyon durva estére már 92cm a haskörfogatom és anno 110 cm-vel mentem szülni, mekkora állat leszek a végére ha így haladok azt nem tudom :-) Pedig egy átlagos alkatú vagyok 166cm és 60 kg voltam az elején, esküvőn meg 57 :-(.... És ami még nagyon érdekel, hogy én még egy teljes 24 órát nem voltam a lányom nélkül!!! Mit tanácsolsz, hogyan legyen a szülés és hogyna legyen ő nélkülem. Nem azért vagyunk összezárva mert betegesen ragaszkodom a gyerekemhez, hanem mert az anyu messze él és anyósom meg hát nem az a tipikus nagyi, csak pár órára veszi magához és egyszer mikor náluk aludt két évesen akkor hajnal 4kor felébredt és golfozni akart, anyósom meg állítólag játszott is vele :-). Nos ha otthon van akkor ilyesmi elő se forulhat, hétvége miatt későn került ágyba, de már lassan 12 órája alszik, még most is szunyál azért tudok írni. Hogyan viselte a kissebb gyermeked azt, hogy nem vagy vele 3-4 napig?, félek haragudni fog a tesóra mert vele leszek és nem fogja még alig 4 évesen felfogni, hogy ez nem rossz dolog. Nálatok hogy volt???
Szilva Neked utólag is boldog szülinapot, én is vízöntő vagyok. Képzeljétek én nem is gondoltam, hogy sikerült teherbe esnem és annyi alkoholt ittam az első hetekben fogantatástól, hogy mindenki megjegyezte na Hajni biztos nem terhes mert annyit vedel :-(, nos ez 3 pohár pezsgő volt , rá 4 napra kierült babát várok. állítólag nem lehet baj, mert még nincs placenta és nem megy át így az alkohol. De ittam télapókor, és még vagy 3 alkalommal. Nem vagyok alkesz csak a december miatt mindig inni kellett :-). Szilveszterkor is megittam fél pohár pezsgőt, azt olvastam az még belefér, de nem kívánom az alkoholt szerencsére. Szerintem ne aggódj nagyon a gyógyszer miatt, addig amíg nincs komolyabb vérzésed nyugi és hétfőn menj el akkkor dokihoz hogy megnyugtasson.
Én legközelebb február 4. én megyek, már nincs is olyan messze, főleg hogy két hete voltam utoljára, az lesz nekem a 11 hetes uh-m és majd én is hozok képet ide nektek. Lassan vennem kell terhesnacit erre a hasméretre ami nekem van. Hihetetlen, hogy mennyire nagy a hasam, tegnap le is buktam hogy terhes vagyok, pedig még nem akarom szétkürtölni, majd a 12. hét után :-)

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


szép jó reggelt:))

Hope, egyszerre van házassági évfordulonk:) Én idén június elején leszek már 7 éve a párommal és 23-án júniusban ünnepeljük az első házassági évfordulónkat:)

Babaruhát még nem vettem csak 5 pár babazoknit:))) 12. hétig már nem hinném h fogok venni, ha megállom:))

Jah igen megjött a hányinger előbb majdnem kidobtam a taccsot...és most fogok hajatvágni úristenn, nem akarok akkor hányni:( csak túlélem meg a vendégem is:))

ENY fáj a szeméremcsontod? Nekem is és már meg voltam ijedve miez? Te már tapasztalt vagy miez, tágul van ilyen is? Én ehhez még nem értek:))

2 nap az UH-ig:)) Majd jövök a képpel:))))

Boldog szülinapot Szilvi, és nyugi nem lesz gond:)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Bea: váá nemár, nekünk is pont június 23.án volt az esküvőn :) ÉS nekünk is az első házassági évforduló lesz :D De jó :D
Jut eszembe, te fodrász vagy, nem tudod, h terhesség alatt mennyire normális a hajhullás?Mert nekem most iszonyat elkezdett hullani, az előző terhességnél is így volt :/ Már nem merek hajat mosni se :( Lehet le kéne vágatnom rövidre?Majd megkérdem a dokim, bár nem hiszem h vitamin hiány lenne, hisz lassan 1 éve tömöm a vitaminokat magamba.

Nekem nem fáj a szeméremcsontom, mondjuk nekem elég széles csípőm van, bár kitudja!ÉN ma szerencsére nem hánytam, bár nagyon émelygek, de a gyógyszernek bent kell maradnia :D

Mi nem vettünk semmit még a babának, a 20. hétig szerintem nem is fogunk!Remélem megtudom állni :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Szép jó reggelt!

Remélem mindenkinél mérséklődik a reggeli rosszullét. Én az utóbbi napokban alig mutatok tüneteket, nem igazán tudom, h örüljek-e neki vagy sem :)
Mi a párommal nemrég óta vagyunk együtt, ezért is volt meglepetés Zigi, bár már pár hónapja beszélgettünk a témáról, hogy úgy fél, max. egy éven belül belekezdenénk a gyerekprojektbe. Végül az idegeskedős időszak nélkül megúsztuk :)
Ma reggel rántottát ettem, muszáj figyelnem a fehérjére, de soha nem voltam nagy tojásos és nagyon nehéz figyelni arra, hogy rendszeresen egyem. Már eljutottam a heti 2x eszek tojást-hoz, de lényegében minden nap kellene :(
Én azon gondolkodom, hogy elképzelhető, h azért nincs kalcium a terhesvitaminokban, mert túl sok lenne minden nap. Én allergiás vagyok egy pár dologra, ezért figyelnem kell a rendszeres kalcium fogyasztásra (amihez ne felejtsük el a D vitamint, mert az meg kell a beépüléséhez), de nem szabad túlzásba vinni.
Én Pharmaton Matruelle-t szedek, azért választottam ezt, mert ebben Omega 3 is van a többi mellett és mivel halat sem eszem, esélyem sem lenne ehhez hozzájutni.
A székrekedés katasztrofális, a tamarin lekvár, az áztatott aszalt szilva és a reggeli meleg víz együttesen sem ér semmit, lassan 4 napja nem sok dolgom volt a pisilésen kívül. A pukizást én is ismerem, igazából az lep meg, hogy egyszerűen nem tudom tartani. Jön és már megy is, én meg csak kapkodom a fejem. Szerencsére még annyira nem vészes, de amennyire én tudom, ez már csak rosszabb lesz :)
Mindenkinek szép vasárnapot, jó étvágyat az ebédhez émelygés nélkül!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


ja, és a kalciumnál azért figyeljetek arra is, hogy az minden tejtermékben van!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Csajok!! a barátnőm nemrég hívott!!!
A szülő szobán van és most kezdődik a szülés!!! Kislánya lessz !!!
Jaaaaj nagyon drukkolok neki!!!!

Kiriszti én is a pharmatont szedem és szerintem minden megvan benne ami kell!!! A folsav is és még jód is!!!
A pukizással nekem is gondjaim vannak!! :oops: Furi nagyon!!!

Hali!!!

Kép
evelin241
 
 


Hajni, megmondom őszintén hogy annyira pontosan hogy mi volt velem a 8. vagy 9. vagy akár 21. héten, egyáltalán nem maradt meg. Inkább csak az általánosságok, de a heti lebontás nem.
Nekem nagyon vékony bőröm van. Ha csak egy kicsit is nekimegyek valaminek vagy a férjem pl a combomra támaszkodik, néhány óra múlva kék folt van a helyén. Ezért még a lakásban is vigyázok magamra, így is nincs olyan nap mikor ne lenne rajtam kék vagy zöld vagy már felszívódó sárga folt. :oops: Próbáltam a bőrömet védeni a terhességi csíkok ellen, de hát nekem esélyem sem volt. A második babánál még több lett és amikor az ember azt gondolja hogy ennél jobban már nem lehet tigrisedni, akkor a harmadik terhesség megmutatta, hogy igenis lehet! Így a hasam csíkos végig, de mivel mindig visszafogytam normál súlyomra (176 cm 61-65 kg között), egyáltalán nem feltűnő. De kenni mindig kentem ahogy már elkezdett nőni és ez fontos is nagyon.
A másik kérdésedre válaszolva: A fiam 2 éves volt mikor terhes lettem Tündivel, december 15-én töltötte be a 3-at és a pici lány december 18-án született. Mivel még Ő sem volt távol tőlem még néhány órára sem, lévén egyik nagymama sem akart vigyázni rájuk soha egy percet sem (anyám azért mert nagyvilági életet él és ebbe nem fér bele a nagyi image, csak a pasik, pénz és utazás, anyós pedig azért utálja őket mert én szültem). Szóval furcsállta hogy nem vagyok vele, de az apja vele volt ez idő alatt egész nap. Programokat szervezett, vitte moziba, tropicáriumba, hambizni stb... Az este volt állítólag nehéz, mert még a mesére sem volt hajlandó elaludni. Nem hisztizett, inkább élvezte hogy most apa mesél és nem bírt betelni vele. :D Hozzám is jöttek minden nap, bár pont karantén volt a kórházban influenzajárvány miatt így csak üveg mögül láthatták a picit. Szóval nálunk zökkenőmentesen telt.De fel kell készíteni hogy mi várható.
A testvérféltékenység utána is minimális volt, de ezt gyerekfüggőnek tartom. Mikor Peti megszületett Anett már 8 éves volt. Annyira kibukott, hogy látni sem akarta, hónapokig a nevét sem mondta ki a babának és nem volt olyan nap mikor ne hozott volna haza egyest a suliból jópár hónapig. Nagyon-nagyon nehezen éltük meg mindannyian. Ma már imádják egymást. Tündi születését Anett már simán vette, igazán örült neki.

A hajam levágatását én is tervezem. Sok a macera a hosszúval mikor már nyár lesz és nagy pocink lesz. Amúgyis utálom mikor vizes lesz a strandon, alig bírom kifésülni. itt a mindennapi strandolás nyáron elengedhetetlen, ezért inkább levágatom, nem fogok szenvedni vele.

Most ettem kőrözöttes kenyeret és már megint marja az éhség a gyomrom. Mi lesz ebből?!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Hope dejó:))))))))) együtt ünneplünk majd:))
Nekem nem volt fogalmam ilyenekről h terhesség alatt hullhat e, de nekem is hullik és tudom h csak ettől lehet, úgyhogy igen hullhat:) A hormonváltozás miatt lehet. Majd biztos jobb lesz mert ha nem én megkopaszodom szülésig basszus:( Jah igen én úgy kezdem h barátnőm márciusban vág belőle olyan 3-4 cm és folyamatosan rövidülög, de nagyon szép hátközépig érő hajam van, sőt már hosszabb, de hát elfogy, meg macera igen:)
Amúgy túláltem nem jött ki még semmi kaja, de többször van már hányingerem:)

Kriszti, ez a pukázás dolog:)) hát khmmm igen, elég gáz én sem bírom tartani, ez mitől van? Tök sokszor ezért megyek wc-re h azért ne már a szobába párom mellé, de néha kicsúszik pedig én ilyet nem szoktam, ilyenre azért figyelek!!

Evelin ez szupppiiii gondolunk rá, szorítunk írd meg h hogy van:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok csajok :D

Aktivak voltatok tegnap este, nem gyöztem utänaolvasni, hogy mi is törtent tegnap delelött ota :D
Örülök hogy mindenki jol van :D
Tegnap este olyan szinten szarul voltam, mär 8kor lefeküdtem, a gyomrom ugy fel volt puffadva, alig tudtam rendesen feküdni :cry:
5szor voltam pisilni az ejjel, nagyon szarul aludtam :cry:
Reggel szokäsos rosszullet, a kävemat legyürtem valahogy, aztän jobban lettem.
Nektek hogy alakul a vernyomäsotok?
Azon gondolkodtam hogy amikor olyan szarul vagyok akkor leesik a vernyomäsom.
Penteken a dokinäl ,ugy hogy majdnem eläjultam az idegtöl, 115/70 volt.
Lehet veszek egy meröt :)
En tartom a sulyomat, 58 kilo vagyok es 175 cm :) Kiväncsi vagyok meddig :)

Hät igen a puffadäs tema :) nälam elmegy :)
Nekem a büfögessel van problemäm :) Eves elött utän, egesz nap folyamän,elkezdek büfögni, olyan kellemetlen, es hangos :(
Nem tudom visszatartani :(
Pärom csak pislog :) hogy en ilyet is tudok :) soha nem hallott büfögni :)
Ami meg feltünt, az az, hogy annyira szäraz a hajam :(
A hajam vege :( pedig mär vettem most tiszta argänolajat, azzal kenem, de nem hasznäl semmi :(
Pedig fenekig erö hajam van :( Lehet vägäs lesz a vege :(

EVELIN: gratula a barätnödnek :)

SZILVIA: Utolag is boldog szülinapot :) Ne aggodj a pici miatt, minden rendben lesz :) sokan pecseteltünk a mult heten, es mindenki jol van häla istennek :)

Izabella : köszi az infot a leänykori nevvel kapcsolatban :)
Annyi mindennek utäna kell järnom :)

Hajni: a barätnöm terhes volt pär eve, ö a terhessegi csikra az itt nemetben gyogyszertärban kaphato Frei kremet hasznälta, van nekik külön terheseknek, ö erre esküszik :) nem tudom magyarban van e ilyen :) en azt fogom kiprobälni :)

Ma ebedre disznosült lesz, krumplival, meg saläta :)
Pärom süti kint a grillen :) -5 fok van :)

Kivänok mindenkinek kellemes vasärnapot :)
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Nitt!
Persze, hogy látszani fog már a jövő héten - nagy eséllyel szívhang is lesz. :)

Beus!
Nem szabad mindenfélét összeolvasgatni... Gratulálok a zoknicskákhoz - én nem hiszem, hogy bármi ezen múlna.

Yza!
Amire gondolsz, szerintem az Izi Sleep - az Izi Go az újabb fejlesztés. Előbbit - hiába szuper, hogy fektethető - férjem elvetette, mert iszonyatosan nehéz.

Eny!
Hányinger sajnálom... :(

Hát, én bíztatni senkit nem tudok - nekem mindkétszer addig tartott, ameddig a terhességem... Balázzsal hánytam még a 31. héten is... Azt mondják ritka, (kb. a nők 10%-a) de előfordul. Úgyhogy most sem reménykedek.

Pókica!
Akkor hasonló dolgokat kívánunk. :) Tegnap épp disznótoros volt az m1-en... Én meg majd meghaltam egy kis hagymás sültvérért... Pedig alap esetben meg nem enném...

Szilvi!
Isten éltessen! És pihenj sokat!

Egy fodrász nálam is tervben van... Mert az átlag várandóssal szemben nekem ilyenkor nem gyönyörű hajam van, hanem iszonyatosan törik... Úgyhogy rövidebb lesz.

A pocakomat én is kentem - nem túl sok sikerrel.... Szerintem ez alkati kérdés. :(

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Kata szerintem is, a stria genetika, jó lehet azért talán tenni valamennyit hátha annyi nem lesz. Nekem van a csípőmön amikor pubertásként híztam...Azóta lefogytam halványúlt...
Sok-sok víz, és lehet krémezni, nagyon kevés cukor, lehető legkevesebb és valamicske mozgás, ha ez mellett is lesz az genetika...én reménykedem h nem lesz, de benne van:)

Hajni most nézem, te holnap már 10 hetes vagy aztaaaaa, irigykedem, már csak 2 hét és 12 hetes leszel, nekem még azta nagyon sok:))) 11 hetesről kérünk képet:) az már nagy baba:)))

Csajok fogászatra meg ilyenek mikor kell menni? Elmegyek a védőnőhöz majd utána?

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Beus!
Persze, én is kentem, napi 3-3,5 l vizet iszom, cukrot egyáltalán nem használok... max. kevés mézet. Ennek ellenére mégis. Persze, most is kenem már rendületlenül. :)
Fogorvoshoz akkor érdemes, ha már lesz kiskönyved, mert belepecsétel.
(én épp decemberben voltam - minden oké. :)).

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Helló lányok!
Hogy telik a nap?
Nekem változatlanul,teljesen jól vagyok!!!

Hát a fogászatra nekem is mennem kell mert van 1 befejezetlen tömésem amit én hanyagoltam el,ez elég csúnya dolog!!
A csikokra én is kíváncsi leszek mert pl anyukámnak 1db sincs és ő 3-at szült! Remélem nekem sem lessz.De egy kicsit tarok tőlle hogy hajlamos vagyok rá ugyan is mikor hizok-fogyok,nem sokat 3-4kg a diferencia általába télen többet mutat a mérleg/átlagba 62-65kg vagyok és 162cm/, ennek eredményeként vannak csikok a fenekemen és a derekemon!!Nem erőss de látszik!!! :lol:


Csajok itt a sok főtt kaja :húsleves,rántott hus,töltött káposzta ....de én zsíros kenyeret ettam hagymával és kovászos ubival!!! Annyira jól esett hmmmmm! 2 szeletet ettem meg és még kívántam a 3.-at de azt már szégyeltem megenni!!! Az már kicsit tulzás!!! Na meg a madártej előtte!!! :lol: Akkora leszek mint egy manggalica!! :P

Szegény barátnőm még mindig semmi eredménye a szülésnek!! Hajnal óta szenved,de még csak 1 ujjnyira van kitágulva !!! Hát én nem nagyon értek hozzá de szerintem ez hosszú menet lessz!!!!

Szép napot továbbra is!!!!

Kép
evelin241
 
 


Evelin, szegény barátnőd! Bizony az egyujjnyi semmi. Van aki már a terhessége utolsó heteiben alapból ki van nyílva annyira. Hanyadik babája? Bár ha belegondolok saját tapasztalataimba és amiket nagycsaládos barátnőim meséltek, egyáltalán nem ezen múlik. Nekem a harmadik közel dupla annyi ideig tartott mint az első.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Evelin az durva... szegény azért csak tágul még... nem lesz belőle császár...bár valaki egy napig csak szenved, nem éppen szerencsés... Első baba lesz neki?

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Ez lessz az első pici neki!!! :)
evelin241
 
 


Jah csajok, képzeljétek csináltam a gépre egy minialkalmazást ami visszaszámol a szülésig, nagyon jó:) Hogy mindig lássam, h mennyi van hátra:) Nagyon szuper:)Az lesz a legjobb majd, ha 2 számjeggyel kezdődik nem hárommal:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Húh, akkor megnyugodtam, h nem csak nekem hullik :D Amúgy ha nekem is végig így fog hullani, nem hiszem h sok hajam fog maradni :/ :( Mondjuk már az se érdekel ha kihullik csak legyen rendben minden :D Azért furcsálltam, mert mindenki áradozik róla fórumokon, h milyen szép és dús lett a haja, nekem meg pont az ellenkezője, hullik és száraz is lett, törik a vége nagyon :/ De csak mióta babát várok. De nembaj legalább szülés után nem fog csomókban hullani :D Nézzük a jó oldalát :)

Puki: hát van nem is kevés :D És ciki de természetes, de én is pl böfögök is nagyon sokat.

Ma nekem csak hányingerem volt, de szerencsére nem hánytam. Anyuéknál voltunk kint.

Nekem ami még furi, h eddig én csak csirkehúst ettem, nem szeretem a disznóhús ízét sem, erre az elmúlt 2 hétben csak disznóhúst tudok megenni, a csirkétől hányingerem van :D Tök fura :D ÚGyhogy most ráálltunk a malachusira :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope, én is így hallottam, h a nőknek várandósság idején szép a hajuk és szülés után lesz olyan mint most, úgyhogy nekünk biztos fordítva lesz:) Szülés után szép hajunk lesz:)) Vagyis visszaáll:) Jah igen én is így látom, nem érdekel a hajhullás, csak minden legyen rendben:)
Mondjuk ez a "puki" téma, erről én sosem tudtam ezzel valahogy a várandós nők nem "dicsekednek" :) Nem baj nem gond, jöhet ez is ha ez kell nem? :)
A pici biztos a malachusit szereti és jelzi h szárnyas nem jöhet:)
Nekem tegnap a csokinál jelzett, pedig csak 2 sort ettem nem szoktam amúgy:)
Hogy érzed most már gyorsabban mennek a napok? Szerintem nem azért de hétvége elrapült:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok lányok!
Na megnyugodtam, hogy közületek is van akinek puki gondjai vannak, borzalom már annyira kellemetlen, de 10 valahány év után se szoktam a férjem előtt, és most meg nem tudom visszatartani.
Pókica köszönöm a válaszodat a kórházi tartózkodással kapcsolatban. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a lányom hogyan fogja ezt átvészelni. Biztos nem lehetett akkor könnyű a nagyobb lányoddal, de ezen is túl kell majd esnünk nekünk is, megpróbálok felkészülni rá és sokat beszélgetni a Laurával.
Timi, én is Freei olajat használtam terhesen, tudod én is Németországban élek és itt szültem már az első lányomat. Az olaj arra is nagyon jó volt, ha a Lolot akartam meghallgatni a pocakomban, jól csúszott. .:-)
Beus nagyon várom az uh képedet :-)!!!!!!
Evelin mi újság a barátnőddel? Sajnos én is nehezen tágultam, vasárnap hajnalban kezdődtek a fájások, de elég sűrűek lettek aztán alább maradt, este 8kor meg 3 percesek lettek hírtelen, akkor mentünk be a kórházba. Megvizsgáltak, mondták, hogy alig egy ujjnyi, na mondom akkor én hazamegyek szépen, majd jövünk később. Erre közlik innen nem megyek sehova csak már babásan a kezemben! basszus onnan kezdtem beparázni, egész éjjel fájások és reggel 8kor született meg a Laura. Remélem legközelebb megúszom rövidebb idő alatt, mert ha beleszámolom a hajnaltól kezdődő fájásokat akkor elég hosszú volt.
Sajnos nekem pocsék a bőröm, talán most nem annyira pattanásos, de azért 36 évesen nem kéne már nem :cry: . a lábamszára meg olyan mint a gobi sivatag, pereg le róla a bőr, pedig a legzsírosabb nívea krémet használom... a hajam, azt meg hagyjuk pocsék... nem hullik de sehogysem áll. székrekire ma használt a narancs, és valóbvan amióta nem ettem annyit azóta van ez, ugyhogy holnap veszek megint párat...
Nekem még 8 nap az uh-ig :-) nagyon- nagyon messze van. szép estét nektek

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Igen Beus, mindent elviselünk, csak minden legyen rendben :)))
Nekem még hát nagyon sok idő van a kövi uhig :D Szóval most nagyon lassan mennek a napok :D Méééééég 18nap :D vááá megőszülök addig :D

Nekem a fejemen egy csomó pattanás nőtt, pedig nekem sohasem, még tinikoromban sem volt egy db sem:/ Hát most bepótolja :D

Jajj lányok komolyan, jó ez a kis csapat, így azért én sokkal nyugodtabban viselem a terhességet mint múltkor.

Ez a Pharmaton Maturell ez is terhesvitamin?Még nem hallottam róla!Megtudja nekem valaki mondani h van e benne jód és mennyi?Ha letellik a 12 hét én is váltani szeretnék a femibionról, valami olcsóbbra, de csak olyan jöhet szóba amibe van jód is!Ladeevit pl kizárva mert attól iszonyat székrekedésem lett!:D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Jo estet mindenkinek :)


Hajni azt hiszem rosszul fogalmaztam. Azert irtam neked a frei-t mert te itt elsz es biztosan ismered :) Most olvastam vissza es eleg ketertelmü :)
Azt hogy nem tudom otthon lehet e kapni, a többi csajszinak szäntam :)

A disznosült nagyon finom volt, de sajna most megerkezett " puki "
Kicsit lehet sokat ettem belöle :)

Delutän borzaszto rosszul voltam, de kimentem a kutyäval egy körre.
A friss levegö segitett :) Most kimondottan jol vagyok az elmult napokhoz kepest :)

A narancs nekem is segit wc-re menni, es rengeteg folsav van benne :)


Kivänok jo pihenest nektek 8)
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Hope,
én 3530 Ft-ért vettem a Pharmatont.
itt elolvashatsz róla mindent:
http://www.babaterem.hu/cikkek/termekismerteto/242
vargatimi mázlista vagy a naranccsal! Én frissenfacsart narancslevet iszom minden nap, eszem a tamarint, iszom az aszalt szilva levet (ha tudnátok, milyen undorító), plusz melegvíz reggel. És semmi. Zabpehely és korpás keksz minden nap. És 4 napja semmi.
Ma volt a szokásos mérés és valami csoda folytán egy kilót sem híztam, viszont centiben mindenhol kevesebb lettem, még csípőben is, pedig az kb. 2 éve nem változott. Párom édes, lelkesen lohol a mérőszalaggal, áll mellém a mérlegnél. Mondtam neki, hogy azért ne reménykedjen abban, hogy néhány hónap múlva is engedem majd, h ott álljon. Erre ő: És mégis hogy fogsz visszatartani? :)
Ma délben beállt a derekam, azóta elég érdekes szögben járok, mivel nem tudok kiegyenesedni.
Lányok, van másnap is problémája az alvással. Sokan írjátok, hogy délutáni szunya, állandó fáradtság és én úgy tudom, hogy ez is a normális. Ehhez képest én, aki mindig is 2 perc alatt elaludt, most 1.5-2 órát forgolódok, mielőtt elalszom és reggel se megy sokáig az alvás. Elég idegesítő. Az egy dolog, hogy ha már itt lesz, pár évig elfeledkezhetem az alvásról, de már 7 hetesen is??? Ráér majd tinédzser korában megkeseríteni az életem! :)
Ez a légzés is idegesít, most már kedd este óta folyamatosan küzdök a levegőért. Abban reménykedem, hogy vizsgaidőszak végével csökken. De azért ha ezzel kapcsolatban van valakinek valamije, szóljon!
Nyugodalmas jó éjszakát!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Szerintem is nagyon jó ez a kis csoport, már azért az én idegességem is csökken, ahogy telnek a napok. Alig várom a keddet de már tudom hamar eljön :) már mindjárt hétfő, hétfő délelőtt meló.. Nah puszi kismamik:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok!

beus23 bizony ahogy haladunk a terhességben előre egyre jobban tágulnak a csontok és bizony sokaknak szokott fájni ez sajnos :( Én mint írtam is azok közé tartozom akiknek ez nagyon fáj de csak így az elején a terhességben utána már nem olyan vészes kibírható :) Nekem pl a 2. gyermekem szülése után amikor elkezdtem szoptatni na akkor aztán iszonyatos fájdalmaim voltak.Szerencsés vagyok mert mind 2 gyermekemnél könnyem és hamar ment a szoptatás ,na de olyan volt a szoptatás mint ha újra szülnék mert éreztem a méhem és a csontok összehúzódását és ez borzasztó volt.Nem is tudtam felkészülni erre mert ezt bizony nekem senki sem mondta hogy minél többedik szülésen vagy túl annál jobban érezheted ahogy mennek össze a dolgok odabent :( Ráadásul a lányom a kórházban nem is aludt szinte semmit éjjel,és amint túl voltam a szoptatáson és elaludt végre én is lefeküdtem de min. 1 óra volt mire azon a "nagyon" kényelmes ágyon eltudtam aludni mert sehogy sem volt jó :D Nagy megkönnyebbülés volt hazajönni ,itthon a lányom is tudott aludni éjjel és én is :)

Émelygés mentes napot mindenkinek :)

Kép
Kép
Kép
eny86
Szigetszentmiklós
 
 


Evelin, barátnőddel mi újság? Mikorra született meg a kislánya?

Ma is hányingeres napom lesz. :( de elhatároztam hogy ma nem maradok itthon, bemegyek a férjemmel Tapolcára és világot látok. Már kb 3 hete csak az oviig mozdultam ki. Így hátha elterelődik a figyelmem erről a nyomi közérzetről.
A puki a hajpuffadás miatt van, nálam is előfordul, de eddig a férjem ebből mit sem vett észre. Nálam mindig az utolsó hónapban lesz kellemetlenebb amikor előjön a horkolás is. :lol:

Kriszti, pont tegnap este gondoltam rá, hogy vajon ki írta a légszomjat. Mert egy ideje én is küzdök vele. De mivel nálam ez alapból mindig megvolt mert asztmás vagyok, ezért nem volt feltűnő. Erre az érzésre szoktam mondani hogy macska ül a mellemen, mert tényleg olyan érzés. :D Kb egy hete viszont erősödött, nehéznek érzem a tüdőmet mintha kő lenne benne, hamar kifulladok és kevés levegőt tudok beszívni. Ez annyiban más mint asztma, hogy ott kifújni megy nehezen. A tüdő "nehézsége" mindkettőnél ugyanaz, ezért nem volt feltűnő. De így hogy írtad, felfigyeltem rá.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Jo reggelt!!!

Képzeljétek még mindig nincs meg a baba!! Szegénykém!!!
Most beszéltem vele és azt mondta a dokit várja hogy megrepeszti v. nem!!!
Szörnyű amit leszenved!!!

Na én most indulok dolgozni és csa este 6-kor érek haza!!

Jaaaj olyan rosszat álmodtam. Azt hogy nagyon rossz anya voltam és mindig otthagytam a gyerekemet mindenhon,elfelejtettem hogy van nekem!!!! Ez borzalmas nagyon!!!

Nekem most sincs semmi bajom!!! SE hányinger se semmi!!! EZ NORMÁLIS!!!
Puszi csajok szép napot!!
Márcsak 7 nap és uh.

Kép
evelin241
 
 


Jó reggel Kismamák!

Pókica megkönnyebbülés, hogy nem vagyok vele egyedül. Max. még mindig nem értem, h nekem mitől van, mivel sosem voltam asztmás. Minden esetre még adok neki pár napot és ha nagyon nem múlik, akkor már most elmegyek a háziorvoshoz, nem várom meg a kötelező vizsgálatokat.
Remélem mindenkinek jól indul a napja, rosszullét és vészhelyzetek nélkül!

Szép napot!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nekem a ma reggelem is rókakomával indult!Tegnap szerencsésen megúsztam nélküle, ma nem!

Kriszti: köszi az oldalt, elolvastam, és úgy látom a jód is több benne mint a femibionba :) Szóval akkor lehet ez lesz a jó vitamin utána :)

Nekem az alvással nincs problémám szerencsére, én amint leteszem a fejem 2 perc múlva alszok is :) Mindegy h délután vagy éjjel :D

Csajok én ma megyek a védőnőhöz, remélem minden oké lesz ott is :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Nah, felhívtam védőnőt, nem akartam potyára lemenni :D Holnap kell mennem, és kapom is a kiskönyvet :) Nagyon aranyos nő, már a telóban tudta ki vagyok, pedig szeptemberben voltam nála utoljára, és akkor is csak egy alkalommal. :)

Nah, szép napot mindenkinek :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Jó reggelt!

Nem mentem ma dolgozni (így kénytelen voltam elmondani az igazagatóhelyettesnek, hogy mi a helyzet). Nagyon nagy bajban lennének, ha nem tudnék menni, mert egy kolléganõm pár hónapja otthon van, mert veszélyztetett, egy másik kollégám most mondott fel, és nem vesznek fel helyette mást, gondolják, majd helyettesítéssel.., Szóval gratuláltak, de gondolom, nekik most az a lényeg, hogy csak szépen dolgozzak amíg csak lehet. :s

Elértem végre az orvosomat, egy órára megyek hozzá ésmindent megnéz. Nem véreztem szombat óta, de olyan volt, hogy a wc-papíron láttam egy kis rózsszín valamit... Nagyon ideges vagyok, pedig tudom, hogy nem kellene. Az is idegesít, hogy én nem vagyok rosszul sem, talán egyszer éreztem valami émelygést reggel összesen. De székrekedésem sincs, amindek azért örülök, a pukizás nálam is téma de azért nem olyan borzasztó, nem vette még észre a párom. :P A mellfájáson kívül semmi tünetem. :S Ja és fáj a hasam alja, csak olyan picit, tompán. Alig várom, hogy mehessek a dokihoz és megmondja, hogy minden rendben!

Amúgy én femibiont szedek, pont akciós is volt és 2500 Ft-ért vettem.
szilva83
 
 


Szilva!Nagyon nagyon drukkolok, h minden rendben legyen nálatok!Biztosan nincs baj, szerintem csak picit túlhajtottad magad talán?!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: