Új privát üzeneted érkezett!

Priviben küldjetek e-mail címet, most nem találom, hogy lehet megoldani, hogy engedély nélkül bárki szerkessze...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Asszem, mégis megvan! Most próbáljátok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nekem még mindig nem megy.

KépKép

Kép
szandriii
 
 

 
 

Akkor marad az e-mail címes verzió, és felveszek mindenkit, hogy szerkeszthesse.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


nekem sem :) de látom, hogy ott vagy chat-en de arra se tudok írni :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Valaki már ott van, és zölddel próbálkozik írni! Hajrá! :)
gabella
 
 


Akkor most?
gabella
 
 


Én próbálkoztam, de nem engedi a betűket... a mail-cím ment privien. Szt az is jó lenne, ha zárttá tennénk a csoportot, már úgysem csatlakozik senki, és akkor csak mi látjuk a beszélgetéseket.
A tizenvalahányból nem sokan maradtunk, remélem már más nem inkativizálja magát!

CSak nem tudom, hogy lehetne zárttá tenni?! :idea:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Nekünk az előzőekkel van már egy zárt topik. Csak a topik nyitó tudja elintézni és amúgy nem szívesen zárják sajna. Aztán meg csináltunk fbon egy zárt csoportot és azóta nem is igen használjuk a bnetet.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Már több ötletem nincs, remélem, végül csak sikerül! A másik működik, és ugyanígy van beállítva...
gabella
 
 


Nálunk már sajnos nincs meg a topik nyitója... uh akkor ez kilőve!

Nekem jó!
Szuper jó ötlet!

Többiek mit szóltok hozzá???



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Mi az nlc-ről áttelepültünk az anya-tanyára...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sztem azért nem tudunk hozzáférni a táblázathoz, mert mi nem tudunk oda bejelentkezni.

Lehet, hogy az lenne a megoldás, hogy létre kéne hozni egy gmail emailcímet, mittomén 2013aug@gmail.com, aztán privát üziben menne egy jelszó mindenkinek és utána elkészíteni ezt a klassz táblit, amihez már valóban mindenki hozzáférne.

Hm? Nem lehet, h ez a baj?

Közben pucolok krumplit az ebédhez, mert mindjárt dél, a gyerek meg éhen marad.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Nem, mivel egy másik csapattal ugyanitt, ugyanilyen tábla bejelentkezés nélkül is megy.

Én most kijelentkeztem, és úgy is enged szerkeszteni.

Újra itt a link, hátha így jó lesz!

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Agn--accu9p8dFRtZU42dG1PUnlQVkpxTFJpcHVqWHc#gid=0

Facebookos csoport nem rossz ötlet!
gabella
 
 


Közben sikerült hozzáférnem.

Ennyit a krumplipucolásról :D

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Juhú! Sikerült! :)
gabella
 
 


Ééééés meeeeegy! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Igen... nekem is már rég a rakottkrumplin kéne ügyködni... Fél óra múlva menni kell Mesiért, ebéd meg sehol...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szóljatok, ha csináltok face-en zárt csoportot! Én ma már nem valószínű, hogy jövök, ezer a dolgom.
Szép napot!
Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


szerintem át mehetnénk az anyatanyára én a lányomal is ott voltam vagyok és sokal jobb meg egyszerübb:-)van táblázat meg stb de aki tag tudja:-)
Vendég
 


Addig is egy téma:

Neveken gondolkozom. Nehéz eset vagyok, nem tudom, dűlőre jutunk-e valaha. Fontos, hogy ne legyen NAGYON régies, hogy ne legyen nagyon extra-modern vagy amerikaias se, hogy pl. az idős dédi is elsőre meg tudja jegyezni, de mégse legyen belőle rengeteg majd az oviban, ne legyen túl hosszú se, lehessen szépen becézni, passzoljon a Meske, Lackó körbe is, a-val, b-vel nem kezdődhet... Jaj! És főleg fiú nevekkel vagyok gondban.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Már van egy ilyen csopi de csinálhatnánk mi ujat nem?

2013. augusztusi babák
Várhatóan 2013. augusztusában fogunk szülni. Elsősorban az nlc-ről áttelepült csoport tagjait várjuk ide!

ez van most
Vendég
 


csináltam egy klubbot aki akar jöhet:-)

http://www.anyatanya.hu/editinclude.php ... =editpopup
Vendég
 


Aha, az a másik hely, ahova járok! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella! Van néhány feltételed :lol:

Nekem sem tetszenek a tucatnevek, ezer nevet tudok párosítani az ovihoz is... Nem akarom, hogy lehessen becézni...
Úgyhogy nekünk megvannak, tuti, hogy vagy egyik, vagy a másik lesz!

Szandri, ha te jártas vagy a fb-témában akkor megcsinálhatod!
Nekem mindegy, de jó lenne, ha már összecsiszolódtunk, akkor nem látná ország világ amiket írunk, meg ha majd rakunk fel képet stb...

Nálunk palacsinta van, de férjem alszik még vagy 3-4ig éjszakásból, uh :) ráérek!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


bayar szterintem az anyatanya is jo mert ot is lehet képeket és zárt csak mi lássuk:-)
Vendég
 


Anyatanyát nem ismerem, de majd megnézem, most viszont tényleg a gyerekre kell rákoncentrálnom, no meg az ebédre, de du. megnézem.

Én a fb-ot annyira nem csípem így csoport szinten, mert nem olyan jól követhető nekem, de ha szeretnétek... :)

Na jó étvágyat, tessék pihenni :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


1 pont a tanya mellett! Megszavaztatom a többieket, hogy vegyünk-e fel új tagokat!

Jó munkát, jó főzést, jó gyerekezést! Ha ma nem, holnap jövök!
gabella
 
 


Legyen egy valami, nekem mindegy, én nem járok máshová fórumozni, csak ide.

Csak akkor mindenki jöjjön oda, ne kelljen ide visszajárni, meg 100 helyre, mert akkor nem tudom követni :lol:

Nekem a bankba kell bemennem! Később "tali"!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


akkor gyertek ide és legyünk itt jelentkezetek a csopiba

http://www.anyatanya.hu/editinclude.php ... =editpopup

mi már nagyábol tudjuk ki hogy hogyan ne menjünk a másik augusztusi forumba ahol már ugyanugy össze szoktak ez a véleményem
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan régen nem voltam, hogy alig győzöm visszaolvasni.

Remélhetőleg mostanában már gyakrabban tudok jönni. Nem gondoltam, hogy ilyen fárasztó kezdő babavárás mellett dolgozni!

Örülök, hogy mindenki jól van és általában már a rosszullétek is csillapodtak! :-D

Nálunk is minden rendeben van. 11.-én megyek genetikai uh-ra, már nagyon izgulok! De remélem csak jó dolgokat fognak mondani. Valószínűleg a kombinált tesztet is megcsináltatom, bár kb. 10eFT.

Az utóbbi 3 napban fájdogál a hasam, remélem ez csak a növekedést jelenti. Nektek nem fáj, vagy fájt ez idő tájt? Vettem magne b6-ot, azt mondta a védőnő attól jobb lesz.


Én úgy veszem észre magamon, hogy elég sokat domborodott a hasam, de hízni nem híztam. A magasságomhoz képest (184 cm), normál a testsúlyom (77 kg).


Na egyenlőre ennyi jutott eszembe! Majd még írok, most azt hiszem alszok egyet. :D



miyori
 
 


Szt az is jó lenne, ha zárttá tennénk a csoportot, már úgysem csatlakozik senki, és akkor csak mi látjuk a beszélgetéseket.
A tizenvalahányból nem sokan maradtunk, remélem már más nem inkativizálja magát!

CSak nem tudom, hogy lehetne zárttá tenni?!

Csak a topik nyitó tudja elintézni és amúgy nem szívesen zárják sajna. Aztán meg csináltunk fbon egy zárt csoportot és azóta nem is igen használjuk a bnetet.


Zárt topikot ma már simán lehet itt is csinálni! Bárki kérheti a topikból, ő lesz a moderátor, ő tudja felvenni nick alapján a tagoka!
szerkeszto@babanet.hu címre kell írni egy emailt!

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Az anyatanya szerintem nagyon bonyolult, a facebookon meg elvből nem vagyok rajta... :?
Én arra szavazok, hogy inkább itt csináljunk zárt topikot!

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Újra itt a link, hátha így jó lesz!

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... qWHc#gid=0



Csak így bárki hozzáférhet a táblázathoz!!!!!

Lehet, hogy az lenne a megoldás, hogy létre kéne hozni egy gmail emailcímet, mittomén 2013aug@gmail.com, aztán privát üziben menne egy jelszó mindenkinek és utána elkészíteni ezt a klassz táblit, amihez már valóban mindenki hozzáférne.


Ez lenne inkább a járható út, és ott is meg lehet csinálni egy goggle doc-ban... és egy csomó egyéb okos anyagot is fel lehetne tölteni!
Nekem pl. van elég sok könyvem is pdf-ben :wink:

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Szörnyella, akkor tedd zárttá :) és meg is van oldva.

A táblázatot, ha mindenki beírta akkor meg majd lementjünk vagy nem tudom és végleges lesz.

Miyori, ma nekem is fájdogált, mert jöttem mentem, de szerintem is csak a növekedéstől van. Én meg 13-án megyek. :)

Akkor ahányan vagyunk, annyi félét javasoltunk a topikra... :lol: így szokott lenni!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


na már 3an vagyunk az anyatanyán más nem akar oda jönni?
Vendég
 


Sziasztok!

Látom záródni szeretnétek, így gyorsan én is bejelentkezek. Egy ideje olvaslak benneteket, de még meg akartam várni a csatlakozást a következő dokilátogatással. Én is augusztusra vagyok kiírva, menszi szerint 12, uh szerint a 11.hetet taposom. Már van két kisfiam, az egyik 2,5 a másik pedig 1 éves. Ismét szép kis korkülönbség lesz nálunk, ha minden jól megy. Jövő héten megyek a saját dokimhoz, 18.-án pedig a Géndiagnosztikára kombinált tesztre.

Az Anyatanya nagyon egyszerűen kezelhető, én az FB-t nem igazán szeretem, már ha befogadtok :D
keyra78
Piliscsaba
 
 


Keyra szivesen fogadunk gyere át ide is:-)

http://www.anyatanya.hu/editinclude.php ... =editpopup
Vendég
 


Óh, de kár...mármint a zártság, én régebben, amikor próbáltam tapasztalatokat gyűjteni, és mások példáján esetleg okulni, nemtudtam,mert bezárták....
DE ha ez a többség akarata, ám legyen.... :roll:
Cak mindenki mást szeretne...szerintem is maradjunk akkor itt...én csak a hoxát ismerem....

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Jó sokat eszmecseréltetek tegnap. Én maradnék itt, ha zárt ha nem.
Herceri meg ilcsi látom vannak az anyatanyán, ők kik?





ghkriszpi
 
 


Sziasztok Anyukák!
Ha nem bánjátok én is csatlakoznék hozzátok!
augusztus végére várom ötödik babámat. Van két fiam(13 és 7 évesek) és két lányom (11 és 4 évesek). Majd próbálok vonalzót is készíteni.
Mindenkinek szép napot!

Kép
becsengo
 
 


Sziasztok!
Ha lehet, még én is szeretnék becsatlakozni.
Már egy ideje olvaslak Titeket, de csak most szántam rá magam, hogy én is írjak. Leginkább azért, mert meg akartam várni a genetikai UH és kombinált teszt eredményét. Ez most héten kedden volt, és minden rendben.
Azért voltam csak ennyire óvatos, mert augusztusban volt egy missed ab-m (elhalt terhesség), és ezért nagyon babonás vagyok.
Egyébként már van egy 5 éves kislányunk.
Remélem, hogy még nem zártátok a topicot és tudunk mi is levelezni.
Sziasztok, Tulipán.

Lilypie Kids Birthday tickers


Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
sargatulipan
 
 


Üdv az újaknak!


Akkor most mi legyen?????

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az új tagjainknak is! :-D

Akkor mostantól máshol lesz a fórum vagy hogy legyen?
Az anyatanyára csak akkor lépnék be, ha azt mondjátok, hogy onnantól kezdve csak ott lesz a fórumozásunk!



miyori
 
 


Ezt a topicot is könnyen zárttá lehet tenni, csak írni kell a babaneteseknek. Valamilyen módon szavazni kellene, mert az úgy szerintem nem jó, hogy a csapat egyik fele átmegy az anyatanyára a másik nem.
keyra78
Piliscsaba
 
 


Üdv az újaknak :)

Én ugyan megnéztem az anyatanyát, de nekem még kusza. És 2 helyre nem szeretnék, mert ide is alig érek ide, nemhogy 2 helyre.

Szóval ha a többség úgy dönt, én maradnék ITT!

És nem akarnám zárttá tenni a topikot. Minek? Ha személyesebb dolgot írnánk, ott van a privát üzi. Szerintem még korai zárkóznunk. Még nem vagyunk úgy "összeszokva", a társaság fele úgyis lemorzsolódik majd (tapasztalat), szerintem még totál indokolatlan.
Talán Katapetra írta, hogy mások tájékozódását is korlátoznánk. Én is ütköztem ilyen akadályba anno.

Szóval az én voksom:

ITT
NYÍLT (egyelőre)

De persze a többség akarata a szent :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok, és üdv újak!

Akkor ha már így összegyűltünk, szerintem maradjunk itt, viszont kérjük a zárttá tételt!

Jövő héten jövök, most muszáj mennem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!
Én kavartam itt fel a kedélyeket :lol: ezzel a zárással, mert volt aki azt mondta, h nem nyílik meg, mert felismerik stb... Amúgy nekem is mindegy!

Maradjuk akkor itt!

AZ újakat üdvözlöm! :)
Tulipán! Lehet egy kérdésem? Hányadik héten történt meg veled? Én nagyon félek még mindig tőle? Tenni gondolom nem tudok ellene... Ha nem akarsz, nem kell írnod, de én már 5 hete nem láttam a babámat, azt mondta az orvos nem kell annyit nézegetni, és már tűkön ülök, hogy milyen lesz!!!

A táblázattal mi újság? :D



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Bayar: nálam ez úgy volt, hogy már a legelső UH-on, kb a 6.héten nem lehetett látni szívműködést. Ezt követően hetente kellett járnom UH-ra, míg végül a 8.héten -miután továbbra sem láttak szívműködést- mondták ki véglegesen, hogy elhalt. De lehet hogy soha nem is vert a kis szíve. Utána a 9.héten kellett befeküdnöm és megszakították a terhességet. A szívem szakadt meg, várva-várt babóca volt ő is.
Ezt követően 3 hónapot kellett pihennünk, regenerálódni, így novemberben ismét összehoztuk. Persze csak hogy ne legyen stresszmentes, most is kb 2-3 hétig azt mondták, hogy nem látják a szívműködést, meg üres a petezsák, de végük Karácsony előtt kiderült hogy csak túl korán mentünk vizsgálatra, és minden rendben.
Szóval azt gondolom, hogy aki már betöltötte a 12 hetet, annak minimális esélye van arra, hogy ne tudja kihordani a babáját - tankönyv szerint kb 0.5% a vetélés esélye.
Úgyhogy szerintem ne is gondoljunk ilyenekre, én abszolút azt hiszem, hogy a gondolat teremt- ezért nagyon fontos hogy csak pozitív gondolataink legyenek a babánkkal kapcsolatban, a negatív érzéseket száműzni kell! (mellesleg az előző terhességemnél végig bennem volt a félsz, hogy valami gond lesz, és tessék, így is lett...)

Ha szavazni lehet, bár én még új vagyok, szerintem is maradjunk itt és maradjon egyenlőre nyílt.

Budapestiek, ki hol fog szülni?
Mi lesz, ha pont szabin lesz a fogadott orvosunk?

Remélem, hogy mindenki jól- jobban van. Nekem a hányingerek még mindig naponta vannak, bár nem hányok, de mégis fogytam kb 2 kg-t. Mondjuk Laurával is kb 18.hétig hánytam....

Na, most mennem kell, sziasztok.
Tulipán.

Lilypie Kids Birthday tickers


Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
sargatulipan
 
 


Van itt egy táblázat, mindenki ebbe írja bele a paramétereket!
Újak Ti is írjátok be!

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... qWHc#gid=0

Köszi Tulipán! :wink:

Megyek tökfőzeléket főzni! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: