Új privát üzeneted érkezett!

Hellooo :) Hát sajna a magamutogatásból nem lett semmi..egyenlőre titkolózik a picike :) De minden eredményünk jó, minden szuper nálam is és a babánál is....legközelebb csak március 7-én lát a dokibácsi :)
amanya
Szlovákia
 
 


Na az jo sokara van. En mar 18-aig is vagom a centit ;)

4D-re megy valaki?

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Amanya, örülök, hogy minden eredményetek jó, állítólag a lányok a szégyellősebbek... :)

Sárgahibiszkusz, köszi, de igazából 28-ra vagyok kiírva, 19-én tervezett császár lesz. :? Hacsak nem indul meg előbb, de azt meg nem szeretném, nagyon pici lenne még. Kinga is csak 2800 g-al született. Ha meggondolom a legkisebb rossz, ha csak 1 nap lesz a szülinapok között. Legfeljebb majd tortamérgezést kapunk. :D

Már én is nagyon várom a következő vizsgálatot, majd csak 25-én lesz. A férjemmel már erősen gondolkodunk a 4d-n, nagyon kíváncsiak vagyunk! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 

 
 

Sziasztok :) tegnap voltam a kolléganőmnél babázni ;) Egy 1,5 és egy 5 hónapos kisfia van :D Nagyon édesek ;) Hááát a mi babánk még nem mutogatta meg magát, legutóbb hason feküdt a drágám ;) Talán majd a 19 hetes genetikain... Ez február 27- én lesz. Kiváncsi leszek.

Kép
segreta
 
 


Sziasztok!!!!!!!

nekünk 2 hét múlva lesz a nagy genetikai uh! :) már nagyon várjuk :)
aztán majd még szeretnék még 1x 4d-re menni ugy a 27.hét körül :)
a mostani is nagyon jó volt :) már párszor megnéztem a kis törpét a dvd-n :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, hol jartatok 4D-n? Es ha szabad kerdezni mennyiert csinaltak es mit adtak erte?

Tinka, hat ha igy, hat igy. Kepzeld, en is picinek szulettem, 2750g-mal, a hugaim viszont mar szep nagy babak voltak, 3.5 kg felett valahol.

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sárgahibiszkusz, remélem az én kis másodikom is gyorsan jó nagyra nő majd a pocakban, 3 kg-al már nagyon elégedett lennék. :)

Közben döntöttünk, hétfőn megyünk 4d-re Érdre, két éve is ott voltunk, nagyon jó felvételeket csinálnak és ami még nem elhanyagolandó, a környékünkön a legolcsóbbak (10e körül).

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!

Én 11-én megyek AFP-re és cukorterhelésre utána a dokinkhoz.
Remélem minden rendben lesz a cukrommal nem akarok cukros lenni a terhesség alatt.

Szóval akik tudják eddig 2fiú és a többi lány:),nem semmi 8)

Mindenkinek szép napot :P

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!

Sárgahibiszkusz mi az Oktogonnál voltunk 4d-n nagyon jók..11800 ft ez a 3-a akciós csomag..van olcsóbb is de ezért kapsz egy dvd-t kb 40 db képet cd-re és egy nyomtatott szines képet!!
szerintem nagyon megéri :)

Cicamica akkor együtt megyünk afp-re..én is hétfőn megyek :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Koszi Nitacska! Ahova jarok simara, ott delutan fizetos 4D van. Jartam naluk korabban, de azert erdekel, milyen es mennyiert van mashol ;) Ez a korhazi:
http://www.hepinet.hu/akciok_araink.php
Egyfelol tok jo aron van, mert akkor annyiert, mint az Oktogon, leletet is adnak, ha meg csak moziznek DVD_ert es fotoert, olcsobb. Masfelol viszont szeretnem,ha nem mindig ugyanaz az ultrahangos latna. Mert tobb szem tobbet lat... Na majd agyalok meg ezen

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


na mi már meggyógyultunk szerencsére, Hanna szülinapja kiütött mindenkit, de hogy ne maradjak adós képpel :)



Kép
ünnepelt hazafelé az ajándékkal 1 Kép
ünnepelt hazafelé az ajándékkal 2
Kép
kezdet Kép
folyamat

a többi lépés kimaradt...

Kép tadammmmm

mi anno Hannánál már lemondtunk a 4dről, mert még nem jött meg a pénzme a TBtől, majd karácsony előtt 23-án hozzta a postás és rohantuk le ide a házhoz a magzati diagnosztikára, itt lakunk mellettük és nem is bántuk meg mert már 32 hetes körül voltam akkor és már szinte teljesen az igazi gyereket láttuk, majd fél évesen levittem a gyereket megmutatni a dokinak, és megköszönte mert ilyet még senki nem csinált :lol:

nekem jövőhéten van az afp vérvétel majd március elején az ultrahang

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


NAAGYON JÓÓÓÓ LETT A TORTAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kemse !

Szuper ügyes vagy:)
Mégegyszer sok boldogságot a kislányodnak 8)

Nitacska akkor együtt megyünk majd,csak nekem még cukorterhelés is lesz :oops:

Mindenkinek szép hétvégét

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Kemse, Nagyon szuper lett a torta! :D Boldog Szülinapot Hannának!

Én is jövő héten megyek afp-re, leszünk így egy páran, drukk mindenkinek, cicamicának meg külön a cukorterhelésre, remélem jó eredményeid lesznek!

Ti is fáradékonyak vagytok? Egy kis házimunka és teljesen kivagyok...

Mindenkinek jó hétvégét! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


TInka, en is erre fogom :)))

Bizony Kemse, szep es otletes a csiga torta!

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok
klassz a a torta kemse! Ügyi vagy!
hogy tettél be ide képet?
köszi előre is!
Én 22.-én megyek 20 hetes uh-ra. remélem megmutatja már magát!
Szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Ada, amikor irsz, alul, a feher mezo alatt van kekkel alahuzva, hogy upload image. Vagy magyarul kepfeltoltes lehet. Na azzal[/img]

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


válasszal megelőzött Sargahibiszkusz :lol: de a melléklet feltöltés feliratra ha kattintasz ott tudsz csatolni

Sargahibiszkusz szereted a hibiszkusz teát :lol: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a segítséget!
Sikerült!
Nézzétek, itt a mi kis drágánk!
22.-én megyünk 20 hetes uh-r!
Hogy vagytok?
Szép estét!




Kép

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Ada, nekem is hasonló képem van, cuki a babód kis formás fejecskéje. Tisztára meg tudok hatódni az uh képektől a rokonság meg nem lát rajta semmit... :shock:

Sárgahibiszkusz, :) közben rájöttem, hogy az ágyunkon (ami egy kinyitható kanapé) nem tudok kényelmesen aludni, így tegnap este óta a földön alszunk matracon, határozottan jobb! Hátha kevésbé leszek kómás ezek után.

Mi ma 11-re megyünk 4d-re, úgy izgulok, hogy csak na, pedig nem jellemző... Szorítsatok légyszi, hogy minden rendben legyen!
Kislányomat is visszük, meglátjuk, hogy bírja, ha nagyon nem, majd kimennek apával sétálni.

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!:)
Tinka ha megjöttèl gyere mesélj mi volt az uh-on:)))

én tùl az afp vérvételen ...sajna még előtte rosszul lettem igy
leültettek......nem értem mi volt velem soha nem voltam rosszul
vv-telnèl....2 hèt mulva eredmèny akkor megkapom a beutalot
a nagy uhra:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
köszönöm tinka!
várunk a fejleményekkel!
Amúgy tudjátok már mi lesz?
Imádom őt nézegetni!
Mi március elején megyek 4d-s re!

Szép napot!

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok mindenen és az éhgyomri cukrom is eléggé jó lett :5,3 .A többi is meg lesz legkésőbb holnapra,és holnapután meg megyek az endos dokinőhöz.

11-kor voltam uh és láttam a picit. Most már hivatalosan is fiú van két fütyis képünk:)és eltűnt a hematóma, már csak egy kis elszervült rész látszik, ami nem okozhat gondot.A picink az uh szerint 17 hétnek felel meg (ma vagyok 16+5napos)de szerintem picike mert "csak" 11 cm.

Remélem később behozza a lemaradást.

Amúgy kereken 16 héttől érzem:)

Mindenkinek szép napot 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, örülök, hogy jó lett a cukrod, remélem a többivel sem lesz gond! :) És gratula, a fiúcskához! :)

Túl vagyunk a 4D-n, Kinguska jól viselkedett, végig bent voltak apával. Pöttömke nagyon rossz passzban volt a pocakban, összegömbölyödve, hátat fordítva feküdt, mindenét takargatva, hol a szemét, hol a kis fülét fogta! :) Szinte az összes képen és a DVD 90%-án a háta látszik. :) De olyan édes volt!

És a lényeg: amit látni, azzal minden rendben, egészséges, korának megfelelően növekvő, gyönyörű KISLÁNY!!! :D :D :D

Alig tudtam magam visszafogni, hogy ne sírjak, úgy meghatódtam. Szóval nagy az öröm, apa is oda van. Fiúnak is örültem volna, de be kell valljam, lányt szerettem volna 2.-ra is. Majd a harmadik fiúcska lesz (vagy nem).

Remélem sikerül felrakni a képeket, a harmadikon picit látszik a pofija is. Tényleg csak picit. :)

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tinka02
 
 


Szia tinka!
hát ez gyönyörű!
Gratula a kiscsajhoz!
Nekünk is megvan az időpont! Március 16!
Akkor megyünk!
Szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Sziasztok!!!

Ada nekünk ha minden igaz kislányunk lesz :)

Cicamica örülök hogy minden rendben a picivel és hogy a cukrod is jó lett :)

Tinka nagyon cuki a csajszid :) :)
neked hogy mondták hogy kislány?mármint mondták hogy 3 vonal látszik ott neki ? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, kérdezte a szonográfus, hogy mit érzek, mi lesz, mondtam, hogy kislányt, erre ő: hát ne is érezzen mást, mert az lesz és ne is keressenek fiú nevet!
Nem kezdte magyarázni, hogy mit látni, de én láttam felvillanni a három csíkot, itthon jobban megnéztük és tényleg látszik. 4D-n nem tudta megmutatni, mert csücsült. A három csíkról amúgy még Kingunál hallottam. :)
Nálatok hogyan mondták?

Kép

Kép
tinka02
 
 


Nitácska, miután írtam, kicsit elbizonytalanodtam, hogy tényleg jól láttuk-e, megnéztem még párszor azt a részt a dvd-n. Hát, amit mi 3 csíknak véltünk, mintha az egyik csigolyája lenne, nem ott látszik, ahol kellene. A szonogáfus viszont nagyon biztos volt a dolgában, nem is értem, miért. Egyáltalán nem látszik tutira, a kis fenekének az ívét sem látni egyszer sem.
25-én megyek a dokimhoz, benne jobban bízom, mint ebben a fickóban. Addig meg nem veszek sok rózsaszín rucit. :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Tinka nâlunk ùg ? mondta a szonográfus hogy 3 csìkot
làt ..100% hogy lâny de még ne vàsàroljunk ròzsaszint...
de érzem hogy kis csajunk lesz!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
az anyatanya.hu-n nyitottam egy topicot-2013 júliusi babák néven
csatlakozzatok minél többen
köszönöm
szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Ada itt is lehet zàrt topicot csinàlni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nitacska!
meglesem

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


sziasztok!!!

úgy néz ki , hogy nagyon lányos topik lesz:)

mi 21. én megyünk UH ra:) remélem addig nem nő már ki a kukaca, bár sztem kiscsaj, meg a doki szerint is:) de már vettem csomó csajos rucit:)

AFP eredménye ma kaptam meg:) maga a Tökély:)

gyönyörűek a babafotók és a torta is:)

Tinka: neve? van már?

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Szia Csilli!

Gratula az Afp-hez! :)

Picinknek még nincs neve, elég nehezen fogunk majd megegyezni (az előzőnél sem volt egyszerű menet), a harcok még hátra vannak. :D
Én is remélem, hogy 25-ig nem kukacosodik a csöppem, bár fiúnak is örülnék, csak még nem tudom elképzelni magam, mint egy kisfiú anyukája. :shock: (azért meg tudnám szokni a gondolatot! :) )

Ti, hogy álltok a dackorszakkal? Nálunk most kezdődik, kedvenc szava lett Kingusnak egy hete a NEM és 3 foga is jön egyszerre... Nem könnyű vele. :roll:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!!!!!

Csili de szupi hogy csajosotok lesz :) már én is vennék de api még nem engedi mondván erősítsék meg a 18-20 hetes uh-on is..végül is mindjárt itt van :)
nálunk egyenlőre a Virág a befutó név de még nem biztos :)

Tinka hidd el egy kisfiúnak is nagyon lehet örülni :) :)

dackorszak:húú ne is mond...festenem kell a hajam feketére...néha kész vagyok :( :):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, teljesen kicserélődött az én kis tündéri lánykám, elsőre mindent elutasít, egy nap 30x veszi le a benti cipőt, már nem is próbálkozom visszaadni..., a pelenkázás egy rémálom, ha megyünk valahova fél óra, mire rákönyörgöm a ruhákat, fürdeni sem akar, de kijönni sem a vízből, enni sem akar, de mégis akar, de etessem, vagy ne, .... :shock: De gondolom ezt neked nem kell magyarázni.
Kivagyok tőle, pedig nem megyek bele a játszmáiba, de az is elég, mikor azt mondom, hogy jó, akkor nem megyünk sehova, (öltözésnél) és akkorákat sikít, hogy szétmegy a fejem (persze úgy teszek, mintha észre se venném...) 10 mp múlva meg mosolyogva jön öltözni, dugja a kezét az overálba... :roll:

Bocs a sok panaszért, olyan jól esett kiírni magamból... Pfúúú

Szép napot mindenkinek! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Tinka csak nyugodtan panaszkodj...ezek szàmomra
is mind ismerősek...van hogy mind a két fiam ezt csinàlja
főleg reggelente....a dackorszaknak legalàbbis szàmomra soha
nem lesz vège...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem semmi kiscsajod van!
Mintha a keresztlányomat írtad volna le!
Ugyanez!
ismerős téma!
Hogy vagytok?
voltam a szemészeten.
Most írták rá a papírra, hogy nem szülhetek simán!

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Sziasztok:)

A terhelt cukrom is csak 5,6:))))nem vagyok cukros 8) Ma megyek az endos dokinőhöz

Mindenkinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


szia cicamica, nekem is 5,3 volt ha jól tudom

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Ada akkor programozott császárod lesz ?

Cicamica szuper!!!!!!!!! :) :)

Mátém influenzás lett :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska javulást a kisfiadnak :?

Az én fiam is úgy jött ma haza az iskolából,hogy rosszul érzi magát,majd holnapra kiderül mi van....
Így a dokihoz sem tudtam menni,amit nem bánok mert van egy határidős munkám,és nem tudok folyamatosan a gép mellett sem ülni :oops:

Mindenkinek szép napot

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


nitacska igen az, most már biztos

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


csajok! én meg sem szólalok:) az én Barnusom egy angyal:) :roll:


amúgy nekem meg az a furi, hogy kislány:) én nagyon odáig voltam még egy fiúért:) de most kezdem megszokni. viszont szerintem tuti kiscsaj lakik odabent. Barnussal nem volt orrvérzés, rengeteg pisilés és a pocakom is másmilyen volt. de majd 21. én kiderül.

Tinka: meg lehet ám szokni a kis kukacosokat is:) de nagyon:) remélem a 3. is fiú lesz:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilli: én meg pont fordítva vagyok.., odavagyok egy kislányért, de ha fiú lesz is nagyon fogok örülni! :) Én is teljesen máshogy érzem magam, Kingánál 12. héten elmúltak a rosszullétek és nem is voltak vészesek, most meg még tegnap reggel is rosszul lettem. A 12. hétig azt hittem, nem bírom ki, reggeltől estig öklendeztem, ... Ezért sem, vagyok biztos, hogy lányka, mert annyira más most. :) De előbb-utóbb kiderül! :) Harmadikra majd én is fiút szeretnék, a férjem meg iker fiúkat! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék Én is a csapathoz :)
Július 15-re vagyok kiírva, a második gyerkőccel. Még sajnos nem tudjuk, hogy fiú v leányzó növekszik-e a pocakomban, de remélem jövő hét végére megmutatja magát.
homano
Budapest XV. kerület
 
 


üdv itt közöttünk homana
ha esetleg érdeke az anyatanya.hu-n van egy topicom, sokan vagyunk innét is!
ha gondolod jelentkezz, 2013 júliusi babák

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Kép
homano
Budapest XV. kerület
 
 


Köszi, megnézem azt is, este. Most mennem kell a dokimhoz, mert a vérvételeimmel mindig gond van, így kell kérnem egy újabb beutalót. :(
Nem igazán értem, miért szórakoznak a magánrendelésre járó kismamákkal.
homano
Budapest XV. kerület
 
 


oké, köszönöm
szegényke!
és mi a baj?
szeretnek ijeszgetni meg küldözgetni össze vissza ezek az orvosok

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: