Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást, és a vitaminokkal kapcsolatos válaszokat. Úgy látom, a közvélemény az, hogy ha szedünk is, nem kell minden nap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:20-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Jessi, igen, nálunk is első baba (sőt, tesóimnak sincs még, szóval szüleimnek az első unoka). Sajnos januárban volt már egy "nulladik" terhességem, szóval az ultrahangig nem is igazán éltem bele magam a babába, de azért most már így, hogy ennyi mászkálnivaló van, kezd "valóságossá" válni. A sok mászkálás néha picit bosszantó - na jó, csak a nőgyógyász - ultrahangos körök látogatása, mert itt nálunk a rendelőben külön rendelésként működik a kettő.
De mostmár nagy az öröm (bár még köv. UH-ig óriásvigyorokat tartogatom), meg férjem is nagyon érdeklődő, minden vizsgálatról beszámolót kér, meg tegnapi védőnős kiadványokat is elkezdte este olvasgatni - na jó, főleg a kismama táplálkozása részt :-)

Jajj, képzeljétek el, hogy hogy jártam. 2 hete az UH-n azt mondta a doki, hogy menjek vissza a nőgyógyászhoz és akkor majd ő ad a 12. heti uh-ra időpontot (héten-jövő héten lenne esedékes). Ma bebattyogtam a nőgyógyászhoz, akinek az asszisztense közölte, hogy hát az UH-n kell időpontot kérni... mondtam neki, hogy UH-ról küldtek vissza az időpontért, no comment... Aztán jött az UH-s asszisztens, hozta az időpontos füzetet és bezsúfolt jövő hét szerdára 2 időpontos közé, hogy majd megoldják valahogy... (és ő sem igazán értette, hogy miért nem adtak az első alkalommal a 12. hetire egyből időpontot....)
ljankaa
Budapest
 
 


Úgy látom, az időpontokkal nem csak nálunk vannak kavarok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:21-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 

 
 

jessi, vagy Sote II, vagy Szent Imre. Elvileg július 1-től már a Szent Imréhez tartozunk körzetileg. Előtte Sote II. Kérdeztem a védőnőt, hát ő se igazán tudta megmondani. Majd ahova beutalnak :) Elvileg a műtőbe nem jöhet be apa, akárhol néztem. Kint várhat, és ő kapja meg a babát, ott lehet mérésnél, stb. De magánál a műtétnél nem :(
4D-vel kapcsolatban még nem tudom, hogy mikor menjek. Úgy gondoltam, hogy megvárom a 18. heti genetikai uh-t, és utána. De majd most hétfőn meglátom mit mond a doki, hogy most hányadik héten is járok... és szerintem attól függően kérek majd időpontot 4D-re.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Így olvasgatva titeket én komolyan tök szerencsés vagyok az időpontokkal :) eddig minden simán ment, bár tény, hogy már kintről elkezdtem az első időpontokat telón bekérni!

Ami viszont picit negatív, bár ennél nagyobb gondom nem legeyn a várandósság alatt :) Nincs vénám :) Mármint nem látható és tapintani is nehéz, így nekem a vérvétel kényes téma, mert vagy sikerül nekik vagy nem, de 90%-ban kékül és fáj. Most csak picit kékült meg fájt, de ma elvittem az eredményt a háziorvoshoz...és ő nem fogadta el, mert a nődokim úgy mondta, h reggel 7-kor egyek egy zsömit és igyak tejet és rá egy órára vegyék le a vért. NA én ezt szépen betartottam, de így a cukrom és a koleszterinem is ici-picivel magasabb, így a sima házidoki nem fogadja el, így jövő héten megint általános vérkép+cukorterhelés :S:S:S Mondjuk a vizelet miatt örülök az ismétlésnek, mert az nagyon megrémített, mert vért és fehérjét és baktériumot is találtak. A háziorvos azt mondta, hogy ez amiatt van, hogy rákszűrés után másnap mentem a vizsgálatra, és mivel ugye a kismamák ilyenkor véreznek meg váladék van, így a vizelet eredmény nem biztos, hogy valós....na ez az én történetem :D Remélem a kövi vérvétel rendben megy és minden jó lesz! A vércsoport és a toxoplazma meg majd jövő héten érkezik meg.

Cicánk kint nem volt amúgy, de születésem óta itthon mindig is volt minimum 2!Szóval ha úgy vesszük csak 6 hónapot voltam tiszta macskamentes :)

Amúgy én Femibiont szedek, ami jóóóó nagy szívás. Mármint szuper vitamin és tényleg jó, de a legdrágább várandós vitamin. Azonban a pajzsmirigyem miatti gyógyszer mellett csak ezt szedhetem biztonságosan.

Szerintetek érdemes már 3 vagy 4D-s UH-ra menni? szeretném pár felvétellel meglepni a férjem szülinapjára a babóról, ha már szegény csak telefonon értesül a hírekről :( Meg ez lehet buta kérdés, de mi a különbség a 3 és 4D között? Melyik mit tud/mutat?
lilllus
 
 


jessi, igen ebbe az időpontosdiba bele kell lendülni, aztán remélem ha már meglesznek az aalp vizsgálatok, u-k, akkor már előre lehet foglalni időket és úgy már könnyebb lesz... De tudom, úgyse lehet minden tökéletes, csak annyi érdekel, hogy odabent minden rendben legyen :D

lillus, én is Femibiont szedek, úgy gondoltam, hogy most még rendszeresen szedem a 800-ast (még van kb 10 pirula). Bár én valamikor februárban vettem meg, mert jött egy gyógyszertári szórólap, és láttam hogy vagy 40%-al le volt értékelve, így előre megvettem, reméltem, hogy teherbe esek még a lejárati idő előtt :D (januárban még a Femibiont javasolta a nőgyógyász azért is vettem meg, de most már a Pharmaton Matruelle volt a javaslata... persze ezt ugye csak úgy mondta, semmi "vitaminkészlet" ellenőrzés nincs...)
Ja, én úgy tudom netes olvasmányaim alapján, hogy a 3D-s vizsgálat az 3d-s álló képeket ad, míg a 4D-s az mozgó felvételt készít. Mondjuk most még lehet hogy picike hozzá, bár biztos látni, csak lehet hogy nagyobbacskán jobb az élmény. De amúgy zseniális ajándékötlet szerintem :-)
ljankaa
Budapest
 
 


Köszi az infót ljankaa :) stzerintem, bár a szülinap a héten van, most csak felköszöntöm így a távolból és várok egy olyan másfél-két hetet a 4D-vel és majd mikor már nem is számít rá érkezik az ajándék :)

Lányok ti mikor kezditek majd el beszerezni a nagyobb dolgokat (itt főleg első babásokra gondolok), mint kiságy, babakocsi és egyéb kelengyék? Vagy olyan mamik, akik már gyakorlottak vagytok ebben :) mikor kezdtétek el a vásárlást? És kinél mik a baba szobás elképzelések?


Nálunk a tesóm régi szobája lesz átalakítva, bár amikor feljönnek meglátogatni minket még ott szoktak aludni egy két estét, így ez a rész még kidolgozás alatt van, de kizárásos alapon csak oda fér be kiságy, pelenkázó és egyebek, így annak a festését mindenképp még szeptemberben szeretném megejteni, amíg vannak olyan szép idők, hogy szellőztetni tudjunk.
Októberben és novemberben szeretném (még amíg nem túl nagy a pocakom és könnyen mozgok, no meg a Karácsonyi őrület előtt) beszerezni az egyéb nagyobb dolgokat, mint babakocsi, pelenkázó, kisszekrény, kiskád , tehát a szobába valókat. És a végén pedig a maradék apróság. Szóval nekem ez a terv én nem szeretném az utolsó percre hagyni. Mert Decemberben tényleg Karácsonyi őrület lesz, magasabb árakkal, meg kifosztott és zsúfolt üzletekkel, utána meg a január, február az meg szerintem már gyorsan elrepül majd és oda már lehet nem kéne ilyen nagy dolgokat hagynom, csak olyanokat, amiket, ha esetleg én nem tudok, akkor a család többi tagja is be tud szerezni nekem/nekünk :)
lilllus
 
 


Lillus!
Én egy kicsit babonás vagyok. Legelső fiamnál a 30. héten kezdtük vásárolni. A másodiknál is csak a 28.héten. Persze apróságokat a 20 . héttől is.
És mivel átestem rajta első gyerekemmel nekem más a tapasztalatom. Az utolsó két hónap nagyon nagyon lassan ment. Így én javaslom, hogy inkább a végén, mert akkor legalább leköti a figyelmedet... DE ez csak az én tapasztalatom lehet más hogy jó csinálni. De ha megnyugtat Kolinál (első) én is nagyon türelmetlen voltam és mindent szerettem volna jó hamar.. :-)

4d!
Nekem kolinál 18 hetesen csináltuk először! Iszonyú nagy élmény volt. a következőt 32 hetesen csináltattuk :-) Hihetetlen, de az akkori képét ha a születéskori baba képe mellé rakom akkor ugyan az. A 4d fotó minőségű nagyon jó!!! És nem mellékesen 4d 98%ra meg tudják mondani a nemét.
Benusnál a 16-on csináltattam az elsőt és csúcs jó volt az is :-)
a 3d inkább vizsgálják. az fekete fehér a 4d a színes.
És mivel nagyon érdekel a neme a mostani kicsinek 2 hét múlva megyek akkor 16+ 3-4 napos lesz :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


nézzétek én itt szoktam nézegetni, hogy hányadik héten hogy néz ki
ez egy 16 hetes baba :-)

http://www.ultrahang.com/show_images.ph ... ent_file=0

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


lilllus, nem irigyellek a vérvétel miatt. Én ebből a szempontból szerencsés vagyok. Csak én meg utána rosszul vagyok :cry:

Mindkét lányomnál kb középidőben kezdtem el beszerezni a kiságyat, babakocsit stb. Ruhákat, pelenkát, stb is kb ekörül.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!


Eladó lenne egy Momert csecsemőmérleg, egy pelenkatároló kuka és egy Brendonban vásárolt kiságy kókuszmatraccal.

Ikres egymás utáni babakocsi (Jane), 2 db hordozóval !

(van még egy pár apróság, lehet érdeklődni)

Ha valakit érdekel, írjon privit!

Köszi
natü
 
 


Sziasztok Kismamik!
Végre hétvége! :lol: Bár sokat nem tudok pihenni,mert holnap szüretelünk!Van egy kis hegyi birtokunk, odamegyünk már ma este!Nagyon szeretünk ott lenni, olyan csendes, békés :D
Hát nekem még eszembe se jutott vásárolgatni, majd januárban :wink:
Bár mivel ikerkerigyerekeim vannak (fiú,lány),akik ugyancsak márciusban születtek, így szinte csak babakocsit kell vennünk :) Tesóm is kismama, de mindenből kettő van, csak az a kívánságunk, hogy különböző neműek legyenek!
A babakocsit már kinéztem, csak még a színében nem vagyunk biztosak, mert valami semleges színt szeretnénk,mivelhogy egymás után szeretnénk 2 babót és hátha különböző neműek lesznek!
Jó hétvégét Mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szerintem én is várok még a babacuccok beszerzésével, mondjuk nem tudom, hogy van-e olyan dolog, amit fogunk kapni, sógoroméknál 8-10 évesek a lányok már, így a dolgaik pincében / garázsban vannak már egy ideje. Máshonnan egyelőre nem tudom, hogy jön-e valami holmi, mennyi mindent kell beszereznünk, de sejtésem szerint a nagyobbacska dolgokat biztos (kiságy, kocsi/hordozó vagy valami....). Szóval majd később, év vége felé vagy januárban. Ha esetleg új évben már nem megyek vissza dolgozni, akkor úgyis lesz januárban elég idő rá.... De lehet hogy majd figyelem közben a vaterát, hátha látok valami jó vételt :-) Meg ki tudja, hogy suttyomba ki miket akar karácsonyra adni (bár családomban nem vagyunk ajándékozósak, leszoktunk róla, de anyósomnak / sógoréknak hiába mondjuk, hogy nem kell semmi, mindig akarnak adni valamit...)

Vérvétellel én igen szerencsés vagyok, könnyen megvan a vénám, és utána se leszek rosszul, de sajnállak lillus, hogy így pórul jártál és duplázhatsz (mondjuk vérvételt éhgyomorra szokták csinálni többnyire, nem is értem, hogy miért kellett előtte enned...)

Hú, mi ma kirándultunk egyet Dobogókőn, olyan szép idő volt, és jól is esett egy kisebb túra, már rég mozogtam, sportoltam és már hiányzik. Ha minden rendben lesz a köv. UH-n és doki is engedi, akkor utána irány vmi kismamatorna vagy hasonló. Vagy csak itthon tv-torna...

Neten találtam, hogy novemberben lesz egy baba-mama expo, esetleg friss mamiknak érdekes lehet. Én lehet hogy majd kilátogatok, felmérni a terepet, lehet hogy sokmindent lehet majd egy kalap alatt megnézni... Hátha érdekel valakit: http://babamamaexpo.hu/
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma megyek uh-ra, 11-re. Igaz, hogy csak fél 12-től rendel az orvos, de nem szeretnék úgy járni, mint múlt héten, hogy nem fogad már.

Ki megy még ma uh-ra?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Még itthon! :-) és lehet maradok is a héten eldől hogy végleg-e. Mit mondjak sokkal jobb itthon :-)

Telefon!
Drukkolok, hogy lásd a picit. Aztán majd gyere beszámolni :-)

Én jövőhéten elmegyek 4d-re mert nagyon érdekel a neme :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok!
Már megjártam a dokit :) Sajnos itt én nem látom a babát, csak a dokinak van monitor. :cry:
Átírták az afp időpontját is, mert elnézték egy héttel, és a 15. hétre kaptam a beutalót. Így 17-e helyett 26-án megyek vérvételre.

BPD: 31,4 mm
FL: 15,8 mm
AC 86,5 mm
Jó mozgás, jó szívműködés, átlagos mennyiségű magzatvíz, placenta hátsó falon, I. fokban érett. Megtartott zárt méhszáj hátul.

sziszianyu, a nemére én is nagyon kíváncsi vagyok már :lol: De egyenlőre sajnos nem tudom :lol:
Mikor mész 4D? Drukkolok! :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Telefon33, gratula!Már nagyocska a kis Babóka!De jó, hogy minden rendben!
Mi is megyünk majd 4D-re, de csak novemberben, állítólag 22-27 hét között a legjobb :lol:

Sziszianyu!Én még idén dolizom :cry: De jó lenne már otthon lenni...

Pussz Mindeninek :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit lemaradtam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:21-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Telefon, meglepődve olvasom, hogy már nem lehet a műtőbe bemenni. (pláne a megjelölt két pesti klinikán) Én a SOTE I-n dolgoztam évekig, és nem egy kispapa tartózkodott a műtőben császár alatt.
Mondjuk, az is nagyon jó, hogy az apa ott lehet a baba ellátásánál:)
jessi
Gyenesdiás
 
 


telefon, de jó számok :-)

jessi, babaholmikban akkor tényleg kaptok majd egy csomót, ha ennyi unokatesó van már... és aranyos a férjed is, hogy már ennyire belelkesült.
A biztonsági övterelőről: nem tudom, hogy az olcsóbbak milyenek, met ugye a drága 10 ezer forintosra mondják, hogy az a csúcsbiztonságos... Én is gondolkoztam rajta, hogy érdemes-e ilyenbe beruházni, bár mi legfeljebb csak hétvégi autósok vagyunk (nekünk nincs, csak családomnak, szóval kölcsönkérés van legfeljebb). Amúgy láttam neten olyan bababoltot, ahol lehet kölcsönözni elvben ingyen (bár kb 10 ezret elkérnek érte, de a későbbiekben levásárolhatod náluk ezt az összeget).

Ma megjártam a 12. heti ultrahangot, szerencsére minden rendben van odabent :-) :-)
CRL 60 mm, BPD 22 mm, nyaki redő 1,8 mm. Megvolt mind a négy végtagja, jó szívműködés és mozgás (ficánkot a kis drága, meg lóbálta a karját is :D), orrcsont jól ábrázolódik. Átlagos mennyiségű magzatvíz, placenta körkörös.
grav. s. 12 + 6

AFP-re 3 hét múltvát mondott, de mondtam hogy jövő héten úgyis megyek vissza a nőgyógyászhoz papírokat mutogatni és akkor mondta, hogy majd vele megbeszélem.
ljankaa
Budapest
 
 


Jajj egy kicsit most én is lemaratam :)

Én majd jvő hét kedden megyek dokihoz, akkor leszek 15 hét és néhány napos, akkor kapom meg az afp beutalómat. Ilyenkor majd a doki pontosan megmondja, hogy melyik nap/héten kell mennem? Akkor gondolom most UH sem lesz mi? Pedig úúúúgy szeretném látni a picit:)

sziszianuy: te hány hetes leszel a 4d-s UH-n? A védőnőm mondta, hogy mehetek már most is, de most még picit ufós lesz a kép :P Mondjuk a nemét én is szeretném már tudni, mégha ufós is amúy a kép :) MErt most kell kifestennk a pici szobáját. Egyrészt, mert most lesz hozzá segítségem, másrészt most ég tuti van olyan idő, hogy jól tudok szellőztetni festés után.

jessi: igen a védő nénim is pont ugyan ezeket mondta a vizeletről :) annyira megnyugtatott :) A vérvétellel köszi a tippet pénteken megyek megint, majd megfogadom a tanácsokat :)

Annyira kirándulnék én is :) Imádok kirándulni, de a barátaim és a családom tök otthon ülős... :D

Az övelterelőn én gondolkdom, mert igaz, csak utasként, de sokat ülök kocsiban. egnap Pécsre utaztam autóval...és nagyon zavart az öv, de olyan sok volt a rendőr meg is állítottak egyzser mibnket, hog nem mertem nem bekapcsolni, de 3 órán keresztül meg nagyon kényelmetlen volt kézzl tartogatni meg terelgeti az övet.

Képzeljétek voltam itt Pécsen egy nagy baba boltba és szuper bjó babakocsit láttam. 84.000 cakli pakli mózessel, sportrésszel és autósüléssel. Van hozzá lábzsák és pelekázó táska, csak egyedül a kosara kicsi. A karfa állítható, mindegyik részt lehet cvelem szemben és kifelé is felszerelni, az első kerekek bolygósíthatók, a hátsó fékezhetős. NAgyon jónak tűnik! Bár én eddig Graco-t szerettem volna, mert arról olvastam jókat.
Ennek a márkája Adbor. Ezt esetleg ismeri valaki? Mert én nem hallottam erről.
lilllus
 
 


Sziasztok! Már mi is várjuk a következő generációt! :D
A feleségem nagyon izgul.... XD De majd apa megoldja! XD

atrask
 
 
 
 


Sziasztok!

Jessi!
Hát végül győzött a "lustaság" :-) Az az igazság, hogy nagyon jó itthon. a védőnőm az orvosom és mindenki aki számomra nagyon fontos ezt ajánlotta a méhlepény miatt meg amúgy is ez a tanácsos.... maradok. melo helyre holnap telozok.... Így lesz jó nem könnyű két nagyobb gyereket koordinálni. nagyobb :-) 5 és 3 éves :)

Lillus!
Én 16+3-4 napos leszek a 4d-n az valóban igaz, hogy később nagyobb élmény és menni fogok olyankor is, de most már a csalás a párom örületbe kerget a nemével így emiatt elmegyek! Nekem ez most fontos. nem bírok még 2 hetet ki :-)
Babakocsi!
Nekem a favorit a cam és a peg perego. Nem ismerem a márkát amit írsz, de ettől még lehet nagyon jó! Nekem Kolinál olyan volt amihez textil mozes volt na az nagyon nem jött be mindig nyeklett nyaklott... Beninél már merev mozeses volt és imádta beni tök sokszor inkább abban aludt az ágy helyett

Anitja? Többiek hogy vagytok? Hogy telnek a napok?

Hajni!
Az első gyerkőnél én kis tovább dolgoztam. és most is januárig volt megbeszélve, de nem megy... puhány vagyok ez van :-)

Halljátok az émelygés fényévvekkel jobb, de én még mindig fáradt vagyok?? :shock: :shock:
És most ma van egy tünet ami nagyon zavar. húzódik vagyis "fáj" az egész lábam mint mikor megszokott jönni... kicsit parázok... bár semmi más gond nincs. remélem csak az izmok ahogy nyúlnak. Fiúknál ilyen nem volt....

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok:-)

Sziszianyu egyáltalán nem vagy puhány, szerintem az is nagy dolog, hogy idáig dolgoztál.
Én is nagyon fáradt vagyok még mindig, leginkább délután (alvásidőben) és este tör rám. Tegnap délelőtt úgy megnéztem volna egy filmet, amibe aztán szépen bele is aludtam volna :lol: De inkább főztem és takarítottam :roll:
Nekem a hasam alján szokott olyan megjövős érzés lenni. Időnként akkor, amikor felveszem az Arnit, de van, hogy nem emelek és akkor is. Én is úgy gondolom, hogy nyúlnak a szalagok; és mintha az Arnival is lett volna ilyen.
Egyébként néha most is émelygek, a szagokat már jobban bírom, de a kovászos uborkát a hátam közepére sem kívánom...pedig nagyon szerettem. Ajj, de a főtt gesztenyét minden nap megenném:-))
Hogy megy a beszoktatás?

Atrask gratulálok:-)

Lillus egész jó babakocsit néztél ki:-) A merev mózest én is ajánlom, az Arninak is ilyen volt és most is ilyen lesz. Sokan mondják, hogy nem érdemes, mert úgyis hamar kinövi, szerintem meg igenis fontos, legfőképpen a gerince miatt és egyáltalán nem növik ki hamar, az Arni 9 hónapos koráig aludt benne :D
A babakocsit én már megvettem :oops: Eladtam az Arni régi 2 kocsiját és így vettem meg jelenlegi álmaim babakocsiját, egy abc design cobrát. Nálunk borzasztó rossz utak vannak, oda ilyen nagy kerekű kocsi kell, de közben meg könnyű a váza, ami azért fontos, mert sokat buszozunk:-) Szinte minden nap megtologatom, olyan jó, hogy már itt van:-)))
Övterelő még nekem sincs, de tényleg nem rossz ötlet, engem is zavar az öv, én is el szoktam húzni a pocakomtól.

Janka gratulálok, szép méretekkel rendelkezik a babád
:lol:
Köszi az expós infót, még az is lehet, hogy elmegyek.

Jessi üdv közöttünk, gratulálok a kisbabához:-)) Ő egy kis hős, már most is, tekintve, hogy milyen rendhagyó körülmények között választott benneteket :D

Hajni magát az érzést nem tudom elmondani, hogy milyen, de rögtön tudni fogod, hogy a picurka volt az:-) Kicsit olyan feszítő érzés, aztán,a hogy nő, úgy lesznek egyre erőteljesebb rúgások, és a legjobb, amikor már kívülről is látni, hogy hullámzik a pocakod:-)))) Az Arni a vége felé mindig kidugta a sarkát, vagy a kis könyökét, nem tudom, de irtó cuki volt, ahogy megsimogattam rögtön visszahúzta :lol:

Telefon a te babád is gyönyörű méretekkel rendelkezik :D Sajnálom, hogy nem láthattad:-( Nem szeretnél majd 4d-re menni?
Én most láttam, hogy már Gödöllőre is lehet menni. Lehet, hogy inkább ezt választjuk a közelsége miatt, még nem tudom :roll: de már nagyon szeretnék menni. 1 hétnél többet nem fogok várni, én is nagyon kíváncsi vagyok a nemére :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!

Sziszianyu, nem vagy se lusta, se puhány! Ha megteheted, és a munkahelyed is tolerálja, jobb otthon. 3 gyermeknél már ennyi szabadidőd sem lesz eleinte, az biztos:)
Hogy áll a lepény?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:22-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok Kismamik!
Hogy vagytok?Ma elég rossz az idő, remélem ha megyek hazafelé a munkából, nem ázok el a biciklin :wink:
Hát a kilók!É még egy kilót sem híztam, már kicsit aggódom is, de a pocim nő!Mondjuk 5-ször, 6-szor eszem egy nap, sokat gyümölcsöt, zöldségeket.
A védőnőm nekem azt mondta, hogy most a havi 0,5 és 1 kg a normális hízás,a havi 2 kiló az most sok.
De szerintem ez alkati kérdés is...
Mi majd csak a 25.-én megyünk 16 hetes uh-ra, szerintem másnap meg AFP vérvételre.

Szép napot Mindenkinek :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


SZiasztok!
Kicsit el vagyok tűnve, ennek oka hogy már hétfő óta egy faliképet varrok...Majd ha kész, teszek fel róla képet.

LÁtom, nem csak nálam téma a kilók. Én Nócival is 3 kilót híztam az elején, meg már most is 3 plusznál járok, csak most eleve többről indultam 3 kilóval, úgyhogy már kezd kicsit aggasztani a dolog, de anno is csak a kalóriaszámláló diéta állította meg a hízást,az meg elég kemény, de lehet nem kéne vele megvárnom a cukorterhelést, hogy már muszály legyen, hanem elkezdeni előbb, csak hát elég nehéz ilyesmire rávenni magam. Szerintetek milyen sportot lehet űzni terhesség alatt, ami fogyaszt is? Jógázni szoktam néha, dehát az ugye nem egy intenzív dolog.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Na, akkor a 4. hónapban a +2,5 kg nem számít soknak:) Csak akkor is rossz ránézni a mérlegre:)
Mondjuk, a pocim olyan mértékben kezdett nőni, hogy sokan azt mondják, nekik a 25. hét környékén volt ekkora:)

Nem is értem, mikor vannak nők, akik titkolni tudják, hogy várandósok, hogyan csinálják?:)

Itt ma is esik, Hajni, akkor Te is nyugaton laksz, nem?:)
A TV-ben olyan érdekes volt látni, hogy míg mi tegnap és ma kabátban jöttünk el otthonról, addig az ország másik részében még napoztak:)

Szép napot mindenkinek!

Jess
jessi
Gyenesdiás
 
 


lillus, a festésnél azért figyelje arra is, hogyha te (is) csinálod, akkor azért közbe is szellőztess, ne csak a végén. Bár erre biztos gondoltál. Babakocsikból nincs tapasztalatom, de egész jól felszereltnek tűnik.

sziszianyu, jó pihenést neked otthon, a 2 gyerkőc mellett tényleg egyszerűbb lesz így az élet.

hajni, a kilók miatt ne aggódj szerintem, majd meg fognak érkezni :D. Én sem híztam még, a mérleg hasonlót mutat mint eddig (bár hagyományos, nem digitális mérlegünk van, szóval a plusz fél kilókat nehezen fogom észrevenni :D), de mondjuk ruhákból is nagyjából jók az eddigiek, nem nőtt még nagyon nagyot a pocim, talán most kezdem érezni, hogy 1-2 nadrág kényelmesebb, ha nincs begombolva...

tacska, nem próbáltál vmi mozgósabb kismamatornát, ami inkább aerobik jellegű? Tegnap találtam ezt, bár itt a torna sokszor a háttérben van: http://www.noifitnesz.hu/index.php/hu/videogaleria, de biztos van youtube-on vagy máshol más videó is. Mondjuk én régebben letöltöttem néhány ilyen videót (Béres Alexandrás, Rubint Rékás....), ha kellene, akkor fel tudom esetleg vhova tenni. Bár ezekhez otthoni önerő kell :D

jessi, igen, nagyon nagy élmény volt látni a picúrt, és tényleg nagyon renden volt a doktor, mert megmutatta külön a két lábát, kezeit, méga köldökzsinórt is láttuk. Mondjuk a rögzített, kinyomtatott képen nem látszódnak a kezek-lábak vagy két paca-pötty, de "bedigitalizáltam", itt van: :-)
Kép
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok :D
Gratulálok az UH- okhoz, a szép méretekhez, és a még szebb Kisbabákhoz :D Örülök, hogy mindenki jól van, múlnak az émelygések :) az álomkór nekem is sokszor elôjön még.
Mi jól vagyunk, a barnázás is lassan enyhül, voltunk a kórházba ahol Babuka születni fog, pakisztáni az orvosom, a nôvérek nagyon kedvesek, nem egy zsúfolt hely az biztos :D napi egy szüléssel.
Mi Mo.ról hoztunk Babakocsit, mózeses kivehetô nagy kerekû Hartan Skater XL szuper kis babakocsi. Használtan vettük a teszveszen :wink:
Itt sincs most jó idô, de azért nem fázunk még, inkább jól jött ez az enyhülés, már nagyon szenvedtem esténként a melegtôl.

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


ljankaa: a kezei igenis látszódnak:)

anitja, de jó olvasni, hogy a barnázás enyhült, tudsz pihenni eleget? Most vettem észre, hogy te Máltán fogod világra hozni a babát, a másik két gyerkőc is kinn született?
jessi
Gyenesdiás
 
 


Jessi nem, Ôk még otthon, tavaly óta vagyunk itt :) próbálok pihenni amennyire a kis lakberendezôim engedik :lol:
Ljankaa igen én is látom a kezecskéket nagyon Édes :lol: olyan mintha épp integetne, és ezért bemozdulna :lol: [/b]

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


jessi, anitja, igen látszódik a kezecskéje, csak mondjuk azokhoz a teljes képekhez képest, amit a vizsgálat során láttunk (két szép páhuzamos láb, meg a kezei is hosszúkásak rendesen), ahhoz képest kis gombócoknak tűnnek itt :-) :-)
(lehet hogy a nyaki redő mérése miatt rögzítette ezt a képet, de így is nagyon örülök a képnek :D)
ljankaa
Budapest
 
 


Lányok nagyon köszi a sok véleményt meg tippet :) Még azért nézelődöm babakocsi ügyben!

Képzeljétek mekkora öröm ért :):) Egy volt kollégám ismerőse által (aki, mint utólag kiderült utasom is volt, milyen kicsi a világ) :) tegnap kaptam egy lehetőséget, hogy ingyenesen részt vegyek egy 2D, 3D, 4D UH-s vizsgálaton, min. 30 perc, max. 60 perces időtartammal az ország legújabb UH-s gépeivel :) Tulajdonképpen ez olyan orvosoknak szólt, akik vagy már megrendelték a gépet, vagy még csak gondolkodnak és Angliából most volt itt egy orvosi csoport tanítani és bemutatni a legújabb gépek használatát :) Már a 2D-s nézeten is lehetett látni a különbséget :) Elképesztő élmény volt és a dokik nagyon megdicsértek minket :) Szépen növekszik az én picikém és annyira aktív :) Néha úgy mocorgott, hogy nem tudták lefotózni sem :D Azért persze ez elsősorban í dokiknak volt, így sok mindenről nem mondták, hogy mi micsoda, de gyönyörű volt nézni a babámat :)Ettől függetlenül azért elmegyek majd a rendes baba mozira, mert itt inkább amúgyis csak a 2D-re mentek rá, de imádtam :)

Töltök fel néhány képet, ha sikerül :) És kaptam videokat is, de sajnos azok túl nagyok, hogy ide fel tudjam tenni! És itt még "csak" 14+5 voltunk :) Szóval szerintem nincs is olyan, hogy túl korán menni 3D-re :) számomra már most gyönyörűűű :) És most már tuti, hogy kisfiú lesz :) Annyira boldog vagyok és olyan jó volt látni tegnap a férjem arcát, mikor átküldtem neki a képeket és villám videókat :) Kicsit megint olyan volt, mintha nem is 4000 km lenne közöttünk :) Kép Kép Kép
lilllus
 
 


Sziasztok!
Sajnos a számítógép megadta magát, így ritkán vagyok csak!

ljankaa, gratula a jó eredményekhez!

atrask, de jó :) Gratula a babóhoz!

talinn, 4D megyek majd :) Csak előbb szerintem megvárom a 18. heti genetikai uh-t. :) Legalábbis ez van tervben egyenlőre :)

lilllus, gratula a kisfiúhoz :) Nagyon cuki :) :)

Hízás... kb 2,5 kilónál tartok 15 hetesen. :) Hasam látszik már eléggé :) meg azért itt-ott észreveszem, hogy hát feljöttek a kilók :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Lillus!
Irigyellek :) a potya uh-ért :-) Nagyon aranyos a kisfiad :-) Örülök, hogy ennyire örülsz .

ljankaa!
Nagyon szép a babád :-) És tökéletesen kivehető a kezecskéje :-)

Jess!
Lepény változatlan... :? Pedig állításuk szerint kéne menni, de mindegy no para nem is én lennék ha nem lenne kicsi zűr. Beninél a túl sok magzatvízzel volt gáz. jó az elég sok galibát okozott, de remélem a lepény még hajlandó lesz arrébb menni :-)

Én 2,5 kg-nál tarok. és 16 hetes leszek hétfőn. :oops: hasam olyan mint egy 5-6 hónapos, de hát 3. gyerek. Mondjuk nem zavar kolinál nagyon durva voltam 20 + volt mikor megszültem és olyan vékonyra fogytam amilyen még előtte se voltam. Beninél csak "12"kg voltam , de mikor kijöttem "csak" 7 kg volt, mert ennyire durván sok volt a víz. Ő úgy mond le is szopizta ezt rólam. csak alak formálni kellet :-)
Férjem szokta mondani, hogy nem ilyenkor kell fogyozni. ez nem erről szól. jó ürügy az evésre :D márha tud az ember lánya enni :-) hiába ilyen jó fej még mindig küzdök a rosszulléttel.... most meg a savam dől.... :evil:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


lillus, de jó a plusz potya UH. Tegnap én is olvastam eyg cikket, hogy van vmi Uh-s rendelő ahova külföldi orvoscsoport jön betanulásra / betanításra, és kerestek rá nézhető alanyokat... Persze későn (1-2 nap lemaradással) olvastam a cikket, szóval szóba sem jöhetett a jelentkezés, mert már rég lejárt :D. Lehet, hogy pont ennél voltál.
Amúgy ahány mosolygós fejet a szövegbe beszúrtál, gondolom még most is fülig ér a szád az emléktől :-)
ljankaa
Budapest
 
 


Szép reggelt kismamik!

Ljankaa, Lillus nagyon édesek a babikók!Olyan jó nektek!Irigyellek ám benneteket :D

Anitja remélem már minden ok a barnázással...Már igazán elmúlhatna!!!

Sziszianyu!Remélem nálad is minden rendben a lepénnyel!

Jessi, igen nyugaton élünk, vas megyében :lol:

Tacska!Kész lett a falikép?Én annyit "sportolok",hogy bicajjal járok dolgozni...Mondta a védőnő, hogy nagyokat kéne sétálni, de én nem nagyon szeretek :wink:

Képzeljétek végre meglett az első kismamanacim, olyan kényelmes!Kicsit még nagy, de majd remélem belenövök.Én úgy varrattam, szövetnadrág, már egy kicsit vastagabb és csak 4000 ft. volt :) Kedden meglesz a másik is, az pedig sötétkék indigókékfarmer lesz...
Én még dolgozgatok, de már van helyettesítőm, őt tanítom be...Úgyhogy már kicsit pihizgetek...
Olyan jó annak, aki már tudja a baba nemét, mi is annyira kíváncsiak vagyunk!A férjem megint kisfiúval álmodott!De remélem 25.-én mi is megtudjuk

Szép napot Mindenkinek! :lol: :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok gratulációt és, hogy velem/velünk örültök! :)

Valóban nagyon jó volt a potya UH, mert amúgy is olyan messze van még az a 18. hét :) Én is tényleg utolsó percben tudtam meg, épphogy odaértem!

Hajni, nekem is van már kismama nacim :) Van egy farmerom teljesen magasított derékkal, egy sötétkék vászonnacim, aminek nem magas a dereka, de olyan tágulós anyagbepótlás van a derekán és egy cicanacim, aminek szintén magas a dereka és van benne pótlás, ami tágul a hassal. Nekem is mindegyik egy picikét nagy, de direkt így választottam, mert ezekkel szerintem végig kísérnek és nem kell már több nacira beruháznom. Mind nagyon kényelmes és a cicanacit majd egy csinibb tunikával bármilyen alkalomra fel tudom venni :)

Ki hol vásárolt/fog vásárolni kismama ruhákat? Melltartóval ti hogy álltok? Nekem már kényelmetlenek a régiek, de a kismama melltartók meg nem tetszenek, mert egyikben sincs még csak egy pici szivacs sem, én meg nem szeretem az olyanokat sajna.

Én amúgy a kezdő súlyomhoz képest még mindig nem híztam, bár az első 3 hónapban nagyon sokat fogytam. A pocakom már jó nagy :) ránézésre sokan idősebb várandósnak néznek :) De anyukámnak is óriás hasa volt velem is meg tesómmal is, szóval lehet ez vmi családi genetika és nekem is óriás pocim lesz :) Testalkatra olyan átlagosnak mondanám magam, lapos hasam nemigen volt sosem :) most 170 cm vagyok és kereken 80 kg.

Szép napot mindenkinek és boldog várakozást a következő vizsgálatokig :)
lilllus
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Március 11-re várjuk az első babánkat a férjemmel,mindjárt 15 hetesek leszünk,eddig minden rendben.
2szer voltam védőnőnél és 3szor ultrahangon.A 12. heti genetikai UH hatalmas élmény volt,egy igazi kis elevenség lakja a pocakom. :D
Túl vagyunk mi is a hányingeres korszakon,egész ügyesen átvészeltem,most a "hangulat hullámvasúton" ülök. :) 12 hetes korig Femibion 800-at szedtem.

Ha befogadtok próbálok majd felzárkózni,az első és az utolsó oldalt bogarásztam most,de majd megpróbálok elolvasni minden hozzászólást hogy képben legyek. :)
Szép estét mindenkinek.
krijan
 
 


Sziasztok!

Krijan!
Üdv itt köztük :-) Esetleg tudjátok, hogy kisfiú vagy lány? Hol fogsz szülni?

Lillus!
Én bevallom most egy csomó felsőt a vaterán vettem, de nem bántam meg mert a bolti árából vettem 3-at és nagyon jó állapotban vannak :-) Én most a térningen agyalok, hogy hol vegyem, de nem tudom, Te hogy állsz vele, de szokott a lidl-ben meg az aldi-ban is lenni kismama hét és akkor tök jó dolgok vannak. én sokat veszek fiúknak is ruhát nagyon jó minőségű..

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Ja még azt akrtam írni, hogy a héten megyek afp-re ezt a vizsgálatot utálom :evil: Sok európai országban nem is végzik el, mert annyira borzalmasan pontatlan!!! Csak sokkolja a mamikat. ráadásul 2 hét mire eredménye lesz!!! Hál az istennek mind a két fiúnál rendben volt, de azért utálom!!
Megy még valaki a héten?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok, már rég nem írtam, 1000 a dolog, legközelebb bővebben.
Én holnap megyek levetetni az afp-t, amie nekem is azt mondta mind a helyi, mind a kórházi védőnő, hogy tényleg elavult, de ez van,ezt támogatja a tb... Csütörtkön terhespathológiára megyek, mert az inzulinrezisztenciám miatt gyógyszert szedek, erről akarnának leállítani.
Nekem is nő a hasam mint gomba, ma vagyok 16+2. Már vettem egy kismama farmert és néhány felsőt, meg egy cicanacit. Én 174 magas vagyok, 65-ről kezdtem a terhességet, ma reggel majdnem 68 voltam, úgyhogy úgy néz ki rám is jönnek a kilók mostmár.
Az éhségtől majd megőrülök, állandóan ennék...nem szabadna cukrosat, de a vaníliás túrókrémre rákattantam. Ma megvettem 4 db-ot, és meg is ettem mind a 4-et du. 5-től este 10-ig :((( Asszem nem is fogok venni, akkor nem eszem meg, vagy max 1 db-ot!! :-DD

Lillius, a Péterfybe kinéztem néhány előadást amire szerintem érdemes lenne menni, majd mondom pontosan melyik az amelyik érdekel. Ha van kedved, ott tudnánk is legalább talizni.

18. heti genetikai uh-ra október 5-én megyek, akkor leszek pontosan 19. hetes. Már nagyon várom, persze izgulok is miatta.
ann74
 
 


sziszianyu: én speciel a terhesnacikat a C&A-ba vettem, de csak mert oda volt még a családtól kapott kártyám plusz kifogtam egy olyan napot, amikor az összes női ruhára 20% kedvezmény volt, még az akciósokra is :) Amúgy a Tescoba szoktam nézni a babrucikat, vittem is onnan férjem tesóinak a gyerkőceihez ajándékba, azzóta is mondják, hogy imádják, mert mennyire jó minőségű. Amúgy a Lidl*ben meg az Aldi-ban is tényleg jó dolgok vannak és pont egy melegítőn gondolkodom én is, mert már nincs mit felvennem itthon :D a pizsijeimet kis kinőttem és a köntösöm sem igazán úgy ér körbe, mint eddig :D

ann74: szuper lenne találkozni :) és szívesen megyek érdekes előadásokra is! :)

Lányok, egy tipp mindenkinek: aki Elmű-nél előfizető! ne dobjátok ki a csekk mellé mellékelt szórólapokat!!!Újabban ugyanis kuponfüzetet adnak mellé! Van benne pl C&A-s 25%-os kupon, Regio játékboltos és Alexandrás is (jó kis baba-mama vagy mesekönyvekre, vagy bármire) :) Meg még csomó minden, de ezekben van számunkra esedékes kelengye :) Csak a dátumot a kupon alján mindig nézzétek :)

Én majd kedden megyek az AFP beutalómért, de most már én is tartok tőle picit, így, hogy írtátok milyen elavult :( Remélem minden rendben lesz!

Nekem is nagyon aktív amúgy a babókám :) Szerintem, bár első babám mégis hamar fogom majd érezni, hogy mocorog, mert igazi mozgékony kisfiú :)

Szép babás álmokat mindenkinek:)
lilllus
 
 


Szép reggelt!Bár még lehetne alukálni :wink: A férjem elment dolizni és már semmi értelme fél órára visszaaludni...

Krijan!Üdv. a csapatban!Akkor szinte egyidősek vagyunk, én uh. szerint márc. 13-ra vagyok kiírva, pont a szülinapomra
:lol: Mi is az első Babócánkat várjuk!

Nekem van kismama melegítőnadrágom is és a Lidl-ben vettem még augusztusban!Akkor voltak akciósak a kismamacuccok és még két felsőt is vettem.Persze még minden nagy, de a nacit visszahajtom,úgy hordom.
Én 25-én megyek dolihoz, szerintem másnap meg AFP-re, pont akkor leszek 16 hetes
:D Alig várjuk, hogy újra lássuk apával a kisbabót!Lehet anyukám is eljön, hogy lássa az unokáját!

Szép napot Mindenkinek :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sziszianyu: Még sajnos nem tudjuk a nemét.De már nagyon szeretném mert már úgy vásárolgatnék.Remélem a következő UH-n lesz legalább egy tipp. :)

Hajni1980: Én is március 13-ra voltam kiírva de a védőnő csak újra nézte és módosított rajta.26.-án megyünk a dokihoz,aztán szintén nekem is vagy másnap vagy következő héten AFP. :)

Látom épp a ruhákról van szó,nagyon érdekel mert már én is cserélem le a nyári gatyókat,amik már amúgy is kényelmetlenek. :? Voltam bent kismama boltban,elég drága,de nem tudtam hol lehetne még szétnézni.Most viszont látom hogy a C&A-ban is lehet venni.A Lidl-ben múltkor én is láttam,de akkor még nagyon nem volt aktuális,így most várok hátha hamarosan lesz.

Nem tudom írjak-e még magamról,ha van kérdésetek nyugodtan kérdezzetek,megpróbálok mindenkinek mindenre válaszolni. :)
krijan
 
 


hajni, 4000-ért igen jó vásár a nadrág :-)

Én amíg tudom hordani csípő / popsi méretileg a gatyáimat, addig hordom a mostaniakat, meg van egy szuper derékmelegítőm. Hétvégén már debütált a nem begombolt farmer + derékmelegítő páros :-) (bár még mindig van olyan nadrág, ami jó rám, de az nem is volt annyira szűk derékban eddig se, most meg pont jó)

Kezdő súlyom még nekem is áll, pocim a szűkebb ruhákban már látszódnak, de még simán "elrejthető".
Erre aranyos történet, hogy egy barátnőmmel találkoztam, aki orvosin tanul. Épp volt nálam laptoptáska, azt megnézte, hogy milyen szép, és egyből mondta is, hogy "ó, látom pocid is van :D". Bár ő sok kismamit látott már, de így gyorsan lelőtte a meglepi részét a délutánnak :D

krijan, gratula a babóhoz, persze, hogy gyere, nincs itt semmi kizáró ok :wink:. Ha már nagyon vásárolgatnál, akkor vegyél semleges babaruhákat, bodykat, fehérek mókás mintával, és azok mindenkinek jók, meg akkor vásárlós lázadat is csillapíthatod.

Lidl / Aldi kismamaruci akciókat én is várom, láttam régebben, hogy szoktak ilyenek lenni, szóval remélem hamarosan ismét megjelenik így ősszel. Bár iszonyat ritkán járok oda, szóval csak neten nézem, hogy mi épp az akciós, aztán ha látok vmi szimpit, akkor elmegyek. Ha esetleg majd megjelenik a kismami akció, akkor szóljatok már légyszi, hátha épp elfelejtem megnézni.

ann, rég hallottunk felőled, majd gyere, ha lesz időd. Hát igen, AFP-ről egy csomó helyen lehet olvasni / hallani, hogy elavult, a kombinált tesztek jobbak, de hát ez utóbbi még ugyebár nem támogatott.... Vaníliás krémtúrót én egyszer itthon "gyártottam", vaníliapudingot összekevertem áttört túróval, így a cukormennyiség is szabályozható. :-), persze picit más így az íze, de mégsincs annyi műanyag benne...
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én ma megyek AFP-re. Remélem, az ultrahangon megmutatja végre magát:)
Mi is pont az elavultság miatt mentünk el a kombinált tesztre (nem bántam meg, a 4D-s ultrahang miatt sem, ami megelőzte). Down kizárva:)
Ott mondta a doki, hogy az AFP akkor is kötelező, a velőcső-záródási rendellenességet az szűri igazán, vagy a lényegesen drágább, nálunk 25 000 ft-ért elvégezhető integrált teszt.
Ma vagyok 16 hetes +2 napos, elvileg időben van a vérvétel.
Eleve eldöntöttem, minden rendben van a Manóval:)

Szóval, Lillus, Te se aggódj!!!!

Krijan, üdv a csapatban:) És gratulálok én is a Babóhoz:)



Túl is vagyunk az ultrahangon-vérvételen.
15,5 cm-es a drágám, de annyira szégyenlős, hogy ha a köldökzsinór nem állta volna el az útját (mert persze az is végig a két lába között volt), mindkét lábát annyira felhúzta, hogy eltakarta a popsiját teljes egészében:)

Talán majd az októberi ultrahangon.

Apukája meg van győződve, hogy szégyenlős lánya lesz, és most először láttam "dühöngeni", hogy még mindig nem választhatja ki a gyerek-lámpát és a különböző dolgokat (unisex nála egyelőre szóba sem jöhet:) ) Én csak mosolygok ezen, legkésőbb március elején kiderül:)
jessi
Gyenesdiás
 
 


Jess!
Ezen most hülyére röhögtem magam :D :D :D :D Általába anyák az ilyen türelmetlenek.
Viszont elgondolkodtató ezek után, hogy menjek-e a neme miatt 4d-re, mert csak emiatt mennénk a héten el, hogy végre megtudjuk. viszont ha így járunk mint Ti és még egy vagon pénzt is fizetek akkor lehet és is dühöngeni fogok! :D

Afp!
Egy a lényeg mikor megkapjátok a labor eredményt bármi is van rajta nem kell beparázni :-) mert ha nem jó akkor jöhet a komolyabb vizsgálat. Most járt itt egy nagyon kedves barátnőm akinek azt mondták down-os lesz a gyerek. persze további vizsgálat stb. a kislány 3 éves és semmi baja :)

kombi teszten nekem azt mondták, hogy 95%-an kizárható a down és a velőcsőzáródás is, hogy próbálok erre koncentrálni

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: