Új privát üzeneted érkezett!

Heló-belló!

Vajon Timciék hol tartanak? :lol:

Bazsa, hogy vagy? Remélem ma már jobban! :)

Emma pityergett reggel az oviban, mert mondta az óvónéni, hogy néptánc is van délután...sírt, hogy ő nem akar menni. Majd megyek előtte, és akkor még hátha meggondolja magát. Sok ez így egyszerre biztosan.
Jó kis reggel volt, otthonhagytam az ágyneműt, elfelejtettem beadni az antibiotikumot, úgyhogy volt egy plusz köröm az oviba.
Tegnapi kirándulás nagyon jó volt, mindig kell a kikapcsolódás. :D
Ma takarításba kezdek vadul, úgyhogy irány a munka!

Bazsa, írj majd mi újság.

Abban reménykedek, amíg Timci távol van, hátha bővül a csapatunk, és meg tudjuk lepni egy-két új taggal. Úgyhogy anonimek, rejtőzködők, írjatok! :lol:

Egyébiránt Békacombot is hiányolom nagyon, elment nyaralni, azóta semmi hír róla, már többször akartam kérdezni.

dincuska
 
 
 
 
 
 


szia,
nem tudom hol járhat,de valószínüleg mostanra már ott vannak és lubickolnak a tengerben :-)
nekem nem volt jó napom... megint elkezdödött az a fajta hányinger,ami az elején gyötört,h nem bírok enni meg inni sem rendesen... a kaja nagyon kevés,amit magamhoz tudok venni,azt is úgy eröltetem le... nem jóóóó...

na volt néptánc déluan Emmának,vagy nem volt kedve? az pedig tök jó,én imádom a néptáncot...
Vendég
 


állítólag a gyömbér enyhíti a hányingert
pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 

 
 

Hát nem volt hajlandó sajnos...pedig odamentem 4 előtt pár perccel, de csaknem ment el...kérdeztem miért? Hát, mert nem. :lol:
Akkor mondtam, hogy visszaviszem a ruhát a néptáncot tartó néninek, de erre azért gyorsan reagált, hogy ne, mert majd máskor menni fog. :lol:
Egyébként jövő hónapban indul a balett, pont akartunk keresni oktatást, mert Emma nógatott, hogy szeretne balettozni. Igazából nekem mindegy, csinálja azt, amiben örömét leli. De tény, hogy én is nagyon szeretem a néptáncot, olyan jól áll neki! :D
De hátha mindkettőt fogja csinálni! :D

Sajnálom, hogy nem voltál jól ma... remélem maradt még canada dry a kamrádban, egy igazi magyar darab! :)

Ja én meg megégettem magam a kezemen a vasalóval... most nagyon izgulok, hogy esetleg meglátszik a kicsin...annyi rémtörténetet hallottam...de nekem nem tűnik logikusnak, hogy mért látszódna meg rajta, amikor két test vagyunk...szóval remélem semmi nem lesz...van ezzel kapcsolatban tapasztalat? Tud valaki megnyugtatót mopndani? Olyan béna vagyok, nekem feltétlenül úgy kellett vasalni, hogy a szélén se maradhatott gyűrődés... :roll:

dincuska
 
 
 
 
 
 


kukucsi,
köszi a tippet ismerem, de most semmi nem segít...

dincus,
ime egy fórum,h az embereknek mi a véleménye erröl a kérdésröl:
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=5431

ha az én véleményemre vagy kíváncsi, szerintem is babona... bár az is tény,h vannak ilyen sztorik,h májfoltos lesz a gyerek,pont ott ahol az anyuka megütötte magát vagy megégette magát vagy ilyesmi... én nem hiszek a véletlenekbe,de azt sem hiszem,h összefüggésben van a kettö...

tudományos dolgot nem találtam ezzel kapcsolatban...

Igen,Emmát hagyni kell,h azt csinálhassa,amit szeret... viszont... én is néptáncoztam kiskoromban,aztán cikinek találtam és abbahagytam... azóta is bánom...
de ez olyan,h a hugom lánya meg a gitározást hagyta abba,mert nem volt már kedve hozzá, szerintem késöbb ö is megbánja,de most nem lehet ráeröltetni,amihez nincs kedve,nem?
Vendég
 


szia bazsa,
a gyömbért nem szabad
http://teaunnep.hu/gyomber-tea.html
B6 vitamint próbáld meg, azt lehet
Inni muszáj!!!Fontos!!Kitartást neked!

KépKépKépKépKépKépKépKép
süni69
 
 


szia süni,
köszi a tippet, de megmondom öszintén,h ha így állnék hozzá,akkor lassan semmit sem fogyasztanék... tudom,h a cola sem jó, de ha azt kívánom meg,akkor azt fogok inni... a gyömbér nekem egy darabig segített, de most nem tudom mi van,de az sem esik jól...
folyamatosan szedek egy vitamint,amiben folsav,B6,B12,C,E vtaminok vannak...
az is lehet,h azóta vagyok rosszabbul,mióta ezt szedem...
majd megkérdem a nödokimat...

hát hallod nem semmi,mekkora családod van már :-) szép eredmény :-) gratulálok... :-) szegény áron, van böven kiscsaj,akikre vigyáznia kell,mint bátyus :-)
Vendég
 


bazsa, köszönöm, igen, már megszokta a felnőtt nagyfiam a sok kiscsajszit maga körül,eleinte fura volt neki.
Colát én is ittam, persze módjával, és sokszor segített is nekem,és igaz amit írsz, de a gyógynövényekkel érdemes tényleg vigyázni, pl a gyömbér méhösszehúzódásokat okozhat.
Azért még egy link a gyógynövényekről, aztán nem írok többet erről
http://www.maternet.ro/Tanfolyam/2Av%C3 ... fault.aspx
A b6-ot én anno a körzeti dokimtól ampullában kaptam, nekem az is hatott.De bocsi, tényleg nem ijesztegetésnek szántam.A terhesvitamintól bizony én is rosszul voltam az elején, így átszoktam a késő esti bevételre.
süni69
 
 


Bazsa, sajnálom a rosszulléteidet. Próbálkozz, nekem pl. legutóbb a hideg vajas kenyér segített :shock:
Ha ennyire kellemetlen, lehet megérne egy doki-látogatást is.
Pussz.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


aranyosak vagytok, lehet,h felhívom a dokinömet... majd meglátom...
az is lehet ám,h a brassói nem esett jól,amit tegnapelött ettünk,egy kicsit zsíros lett... én azért bízom benne,h rendbejön a gyomrom...
Vendég
 


Én is azt hiszem, hogy babona... aztán majd bővebben egy fél év múlva :D

Sajnálom, hogy még mindig nem vagy jól, én pont a zsíros ételeket kívánom, de az én gyomrom sosem volt érzékeny típus.

Jó napom volt ma, meglátogattam egy rég nem látott babanetes :) barátnőmet. Kár, hogy messze lakik. A fél nap az utazással ment el. :(

Na azért jócskán el is fáradtam, úgyhogy csak virsli lesz a vacsora. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


jó kaja a virsli :-) l
én ma brassóit ebédeltem,feljavítottam a maradékot,háááát nem ettem sokat,de ma már jobban eszem... most hozatok a párommal müller rizst,csokisat... azt kívánom...
vacsira meg összecsukós melegszendvics lesz savanyú ubival :-)
innivaló meg most a lidl-os narancs üdítö jött be, kíváncsi vagyok meddig tart...
Vendég
 


Csajok, összefutott a nyál a szájamban :lol: Hirtelen mindent megkívántam!
Dincus, amúgy meg szerintem is inkább babona, de majd számolj be, ha valami gyanúsat tapasztalsz.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


fú, én is váltanék arra a savanyú ubis szendvicsre... jól hangzik. :lol:

Kukucsi, nahát, nahát, csak nem babó van a kívánósságod mögött? De biztosan elmondod, ha így lesz! :D

Nézzük az én kicsi pónim mesét, hogy én ezt hogy szerettem kis koromban... :lol:

De nem ez volt a kedvencem, hanem egy másik, ami hangyákról szólt...és az egyikük, talán a királynő lánya elveszett... meg volt ott valami háborúzás is...nem rémlik valakinek ilyen mese? Sajnos már a kazi is tönkrement, hangyák úsznak, ha berakom, csak nem úgy, ahogy kéne... :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Szólok, már nagyon szeretném :wink:

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


[quote="bazsa74"]a írta:bazsa74ranyosak vagytok, lehet,h felhívom a dokinömet... majd meglátom...
az is lehet ám,h a brassói nem esett jól,amit tegnapelött ettünk,egy kicsit zsíros lett... én azért bízom benne,h rendbejön a gyomrom...


Sziasztok.Mar 1 oraja probalok irni nektek.A GPS-el valo nettezest vagy a telefonosat tuti nem nekem talaltak ki.De kitartottam,pedig mar falhoz akartam vagni.A delbe sikerult irnom par sort,de elszallt.Nem volt energiam elolvasni,amiket irtatok...bocsi.Majd otthon bepotolom.De latom,nem lazsaltatok,hihi.Minden ok.Atticy tisztan be van porogve.Imad mindent,foleg a tengert.Az este keson ertunk ide,nem tudtunk mar furdeni,de vidamparkozni igen.Majd,ha lesz e ergiam hozza irok jo?Addig

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


dincuuus :-))))))) olyan jót somolyogtam :-) hangyák úsztak :-)))

kukucsi,
akkor mindent bele :-) a szó szoros értelmében :oops:

timciiiiii,
ne velünk foglalkozz, lesz még idöd,ha visszaérsz :lol:
ÉLVEZD A NYARALÁST
mi meg itt sárgulunk az irigységtöl :-)
Vendég
 


Bazsa, örülök, hogy én is meg tudlak téged nevettetni! :lol:

Kukucsi, Bazsa jól megfogalmazta, amit én is írni akartam! :lol: Ez a lényeg! :lol:

Timci! Ne is törődj velünk úgymond, mi tudunk várni, de a tenger nem! Élvezd ki minden percét! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hát. édesek vagytok a mindent bele tanáccsal, nos 18 éves múlttal mögöttem tudom, hogy a mindent bele nem mindig és nem mindenkinek segít. :cry: Az elmúlt 20 évben csak egyszer "jött" úgy, ahogy szerettük volna, aztán az élet furcsa fricskákat tartogatott számunkra.
De semi okom panaszra.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


kukucsi,
sajnálom, de tudod,itt a fórumon belül már annyi csodáról hallottam...
megmondom öszintén,h számolgattam,h 20 éve vagy házas,mennyi idös lehetsz,és hogy belefér e még az idödbe... vagy a 68 az a születési éved? és ha jól értettem egy gyerek már van?
te,én nem ismerlek véltelnül valahonnan? nem voltál régen az inszemes topicban?
Vendég
 


dincus,
a hangyás mesére vissztérve, nem lehet,h már anno is hangyás volt a kép és csak neked volt ilyen nagy fantáziád? :lol:
Vendég
 


Ebben is igazad van kukucsi, mert azért mi is több, mint egy évet vártunk erre a csemetére. Hát másfelet, ha jól számolom. Amikor meg már nem volt ,,mindentbele" rögtön jött a bébi. Ki érti ezt?

Bazsa! Akkor csak belefogok a mesekönyvírásba...ekkora tehetséget mint én, bűn elpazarolni! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Bazsa, igen 68-ban születtem, és én is hiszek a csodákban, nekem 4(majdnem 5) van belőle!
20 éve vagyok házas, és a 19 éves kisfiam egyből "összejött". Aztán utána tapasztaltam meg azt, hogy "ember tervez, Isten végez", mert a testvérke sehogy sem sietett. Inszemem, meg semmilyen beavatkozásom nem volt. 5 év várakozás után örökbefogadtunk egy kisbabát, majd rá 2,5 évre megszületett a következő fiunk, majd "hosszú hallgatás" után rá újabb 8 évre a harmadik. Tavaly októberben meg sajnos búcsút kellett mondanunk egy ritka genetikai betegség miatt a kis angyalkánknak. Idén meg spontán vetéltem el kb. 6 hetesen. Tudom, hogy sokan rosszabb helyzetben vannak nálunk, ezért nincs is okunk a búslakodásra, de mi még szeretnénk kisbabát, ezért nam adjuk fel. Viszont a korom nem jó "társ" ebben.
Ennyi rólam-rólunk.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


kukucsi,
sajnálom,h nem úgy alakult,ahogy szerettétek volna,de én úgy gondolom,h te legalább már 3 saját és egy örökbefogadott gyerekkel eldicsekedhetsz :-) persze,én is nagyra értékelem a nagycsaládosokat és ha megtehetném,én is nagycsaládot alapítanék... én 37 éves vagyok és most sikerült elöször lombikkal egyet összehozni... most már nem szeretnék nagycsaládot természetesen,én úgy érzem,arról lekéstem és már annak nagyon örülök,ha ezt az egyet egészségesen a világra tudom hozni... persze egy tesón mindeképpen el fogok gondolkozni,mert nekem is van kettö és tudom,h mennyire fontos...
ha neked az a vágyad, akkor kívánom,h sikerüljön, de teljesen öszintén el kell mondjam,h nem tartom teljesen egészségesnek ilyenkor még babát szülni. én ilyenkor csak abba szoktam belegondolni,hogy ha a gyerekem 20-30 éves lesz,én mennyi leszek... csak ez az egy dolog tart vissza, mert azért igen,pillanatnyilag ugy érezzük,h persze sima ügy,de sokan elfelejtik,h egy 20-30 éves embernek is még szüksége van a családjára és nem biztos,h azt akarom,h ilyen fiatalon engem ápoljon esetleg vagy akár elveszítsen...
nagyon remélem,h nem sértettelek meg, hisz csak az öszinte véleményemet írtam le, és mint írtam,ha tényleg ez a nagy vágyad,akkor viszont szívböl kívánom,h valóra tudd még váltani :-)
Vendég
 


Nem bántottál meg, és megértem a te véleményedet is, de sok esetben számít az ember hozzáállása a dolgokhoz. Mi mindig nagyon fiatalosak voltunk, mindig fiatalabbnak néztek, és szerencsés a család genetikája is. Felmenőink 85 felett, sőt inkább 90 felett haltak meg, és szellemileg frissek voltak. Ha innen nézzük a dolgokat, akkor még bőven lesz közös 40 évünk, és ha nem így lenne, nem maradna egyedül a világban. Ezért mondunk-mondanánk igent az életnek.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni Hozzátok és néhány kérdéssel is fárasztani, amennyiben nem bánjátok.. :)
A 11. hétben járunk a legkisebbel, van két nagyobb gyerkőcöm, egy 12 éves fiú és egy 8 éves lányka. Kislányt várok szerintem és a párom is meg van erről győződve:) meglepetés volna, ha mégis fiút várnék.
A gond ott kezdődik, hogy (elég régen voltam már várandós) nem emlékszem, az első kettővel ilyen jellegű hangulatváltozásos időszakra, mint amin mostanában átmegyek én és szegény párom is. Annyira hirtelen felbosszantom magam és annyira látványosan tudok utálni dolgokat, hogy néha az az érzésem, ez már nem normális :( Félek, hogy a kapcsolatunk is megsinyli és nem tudom megjósolni, meddig tart ez az állapot. Sokat vagyok rosszul, talán ez is az oka, de már én is kezdem unni az örökös morcos arckifejezésem, ez annyira nem rám vall.. Voltatok, vagytok hasonló helyzetben? Tudtok erre megoldást? (beszereztem már citromfüves habfürdőt is, de nem használ :( )
Szép napot Nektek!

Lilypie Maternity tickers
gormlaith
Budapest IX. kerület
 
 


szia gormlaith,
elöször is üdvözölve légy körünkben :-) és gartulálok a várandóságodhoz :-)
ha nem emlékszel hangulatváltozásra az elözö 2 terhességnél,akkor valószínüleg nem is volt :-)
ez teljesen normális... nálam is elöfordul de nem annyira jellemzö...
szerintem ez ellen nem tudsz mit tenni, csak egyet,hogy leültök a pároddal erröl beszélni és megértöen türelmesen megvárjátok,míg elmúlik :-)
ha én ok nékül morci voltam, az én párom nagyon jól tudta,h mi bajom és csak kiröhögött :-) na jó nálam is közrejátszott,h a rosszullét de ez ilyen,nem tudsz ellene mit tenni... próbáltam mindent hányinger ellen,alig ettem és ez persze,h elveszi az ember kedvét, de mostanra sokat enyhült,néha van olyan napom még,amikor szenvedek a rosszulléttöl,de próbálom magam lefoglalni valamivel hogy eltereljem a figyelmet, és sokszor be is jött...
tehát kitartást, ne kérdezd kinél meddig tartott,mert ez nagyon változó... nincs két egyforma terhesség...

dincus,
merre vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem jelentkeztem, sűrű nap volt, ebéd után mentem Emmáért, indultunk Pestre a nefrológiára, marha sokat vártunk... aztán meg siettünk haza, hogy összepakoljunk, és indultunk is Kistelekre, segíteni a sógornőmnek parkettázni meg költözködni. Mire ideértünk, olyan fáradt voltam, hogy be az ágyba, és kész.

Kukucsi, nem azt mondom, hogy a kor nem számít, de tényleg ez személyiségtől is függ, ki mennyire érzi magát fiatalnak, egészségesnek egy új élet adásához. Én aztán főleg nem mondok semmit, hiszen az én anyukám 40 évesen vállalt és szült engem. És ez anno -24 éve :)- nagy szó volt. Sajnos nem élte meg, hogy nekem is gyermekem legyen, nagyon korán meghalt rákban. :( De pl. az ő anyukája, mamám egy igazi túlélő, 92 éves, és akármi történik vele, mindig talpra áll. Most is műtötték. Nem tudom, van-e benne még annyi erő, de szép, hosszú életet élt. Kicsit eltértem a témától, a lényeg az, hogy én nagyon szurkolok Nektek!

Gormlaith! Sok szeretettel köszöntelek én is minálunk! :D Neved honnan ered? :) Kicsit bővebben írj magatokról, merre laktok pl. :)
Hangulatváltozások. Hát én sem nagyon emlékszem, hogy nekem bármelyikkel olyan sok lett volna, olyankor előfordul, hogy felforrok dühömben valami apróságért, de máskor meg olyan nyugis vagyok. Esetleg próbálj egy kis magnéziumot, azt lehet szedni nyugodtan.

Bazsa! Hogy vagy? Timci egy hétig van oda vagy 10 napig? Erre nem is emlékszem.

Képzeljétek, mintha éreztem volna valamit... :lol: Még elég korai, hiszen szombaton lesz 15 hetes, de határozottan nem gyomorféle dörgés volt. Egy lökethez hasonlítanám... de még nem mondom, hogy magzatmozgás, majd ha gyakrabban is érzem egy nap. Ma próbáltam így fordulni, úgy fordulni, hogy hátha megint...de utána nem volt semmi.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
én is szoktam érezni,mert ugye nagyon szeretek felhúzott lábbakkal ücsörögni... persze nem tudom,h nem e a bélmozgást érzem,de szerintem ha az ember nem terhes,akkor is van bélmozgása és eddig sosem éreztem ilyeneket :-) szerintem öt szoktam érezni...
nem tudom timci meddig van én sem emlékszem,de valahogy az 1 hét talán rémlik??? :-)

képzeljétek megvettem az elsö terhes gyatyámat :-) olyan cool :-)
majd csinálunk képet,aztán felteszem...
Vendég
 


Szerintem is babamozgás volt. Köszi az együttszurkolást. :wink:
Gormlaith, ebben az állapotban természetesek a hangulatingdozások, hiszen ez másállapot. Lehet, hogy a rosszulléteid mellett egy kis lekiismeretfurdalásod van, mert nem tudsz "úgy teljesíteni" most? Ne legyen, ez természetes, sokkal több elvárásnak kel megfelelned. A gyerekeid már elég nagyok, hogy megértsék, te most egy picit félrevonulsz. Ha ennyire örvendtek a babónak mindannyian, nem fog ártani a kapcsolatotoknak. Egy nagyon kevés vöros bor is segíthet ellezulni, de tényleg csak kevés. Egy jó zene, egy közös séta sem lehet rossz, és ha egyre jobban úgy érzed: ez már sok, keress fel akár egy szakembert. A szülés utáni depressziónak lehetegy várandósság alatti párja is, és akkor jobb elejét venni.
Pussz.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Bazsa, igen, emlékszem, hogy egyszer írtad már Te is, mintha éreznéd... :D Mostmár én is biztos vagyok benne, hogy Ő volt, de azóta sajnos nem ismételte meg a produkciót! De majd, és akkor egyre gyakrabban! :lol:

Nahát, várjuk a képet, milyen szép gatyót vettél, nekem is kell majd, mert van ugyan két nadrág az Emmás időkből, de vékonyak, és azért télire ennél jobban fel kell majd öltözni.

Jó éccakát!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.Hetfon megyunk haza.Ma sajnalatos modon a korhazba kotottunk ki.Atticynak valahogy csak sikerult viz mennie a fulebe es begyulladt neki.Nagyon kedves volt a doki.Adott gyogyszereket,es azt mondta nagyon csunya a jobb fule.Egyenlore ennyi.Amugy minden ok.Puszi majd jovok otthonrol.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Sajnálom, hogy ilyen érzékeny Atticy füle... remélem semmi komoly, nem lesz mondjuk fülgyulladása magas lázzal. Jó, hogy ilyen rendes dokit fogtatok ki. Minden rendben lesz! Amíg lehet, élvezzétek a nyaralást!!!!!

Puszillak, és várlak haza! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Többiek, merre vagytok???????

dincuska
 
 
 
 
 
 


Koszi Dincus.Hala nincs laza es a kedve is olyan mint mindig.Nem latszik rajta,h.beteg.Viszont sajna a fulebol folyik valami.Nem tudom meseltem-e,orrmandula mutete volt Marc.16-an es egyuttal tubust is kapott mind2 fulebe.Azota szenvedes a furdes.Hiaba csinaltattunk fuldugot,vettunk profi uszosapkat,csak belement a fulebe a viz.Senkinek se kivanom.Kedd reggel az lesz az elso,h.viszem dokihoz.Delutan 5kor indul a gep.Kb.este fel10 fele erunk haza.Puszi mindenkinek,majd kedden jovok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
várunk és gyere majd a hírekkel,h mit mondott a doki...
egy jó tipp,ha gondolod, próbáld ki... egy kis olivaolajba nyomkodj szét fokhagymát,langyosra melegísd fel és cseppents a fülébe... nekem nagyon bevált és az egész család kipróbálta már,mindenkinek bejött...
egy indiai család segített rajtam fülgyulladáskor,mikor londonban voltam... hálás voltam érte...

ne haragudjatok,h ritkán jöttem,de nem voltam annyira babanet hangulatban... de jól vagyok,
még jövök holnap és a képet is pótolom,amit igértem :-)
Vendég
 


Timci, hát ez sem kellemes dolog, nekem is elég gyakran begyullad a fülem és borzasztó, hát még egy törpinek! :( Jobbulást neki! Ez az érzékenység mindig megmarad?
Élvezzétek még a mai napot, várunk haza!

Bazsa, már aggódtam, mi van veletek, örülök, hogy minden rendben. :D
Majd lehet, hogy én is kipróbálom a tippedet legközelebb, ha ilyen bajom van.

Hajnalban tüsszentettem egy óriásit, és utána úgy beleszúrt valami az oldalamba...remélem nincs a picivel semmi baj! :( Távozhatna már ez az allergia a sunyiba!

Puszi Nektek!

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
nálam minden trüsszentésnél az alhasamba szúr bele, én is mindig megijedek,de mindig kapok vmi jelet,h minden rendben :-) tegnap reggel pl hánytam egy jót :-)
Vendég
 


Húha, hát én megelégszem egy jó nagy hasba rúgással is a kis drága által... :lol:
Más műveletek miatt járok most gyakran a mellékhelyiségbe, érthetetlen, eddig nehezen jött, aminek jönnie kell, most meg szinte hasmenés formájában jelentkezik... ki érti ezt?!

De úgy érzem, minden rendben, mondtam neki is, hogy No para, csak egy tüszi volt! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

2. babámat várom aki ezúttal kisfiú lesz.
Így eladok minden lányos babaruhát, minőségileg osztályozva.
Kezdem azokkal,amiket egyszer vagy egyszer sem haszáltunk - mert olyan sok volt belőle - később lesz még más aukcióm is.

Nézzétek meg. Boldog babavárást Nektek!

http://www.teszvesz.hu/29db_markas_igen ... 61994.html

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Olyan régen nem írtam, hogy nem is tudom emlékeztek-e még rám... :shock: :oops: Megpróbálok visszatérni, de nem ígérek semmit... Állandóan el vagyok havazva, még dolgozok is, meg a vezetést is igyekszünk felturbózni, hogy addig meglegyen a jogsim, amíg még beférek a kormány mögé és hát persze Szabolcsomról se feledkezzünk meg, aki a maradék időmet maximálisan leköti.
Olvasni, azért olvastalak benneteket, így a történésekkel tisztában vagyok. Láttam a szépséges ultrahangos képeket és örülök, hogy minden rendben volt a nucha szűréseken. Nekem holnap lesz, már izgulok nagyon. Hat hete nem is láttam a babócát... Volt egy elég durva hasmenésem, remélem nem ártott neki semmit...

Bazsa; mi még nem találkoztunk, de szívből gratulálok a babához! :D
A terhes gatyóról mikor mutatsz képet? :wink:

Dincuska; Emmácska most már jól van? Mi volt a nefrológián?

Timcike; Itthon vagytok már? Atticy hogy van? Mi volt a dokinál?
Majd rakjál képeket a nyaralásról! :lol:

Az okosító tornáról hallotatok? Az óvónénink szerint Szabolcsnak van némi koncentráció zavara és ezt a tornát javasolta. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy valakinek van-e ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalata, tényleg használ-e.

Most mennem kell dolgozni! Szép napot nektek! :)

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Sziasztok csajok!!!

Üdv.az újonnan jövő hölgyeménynek is :) Gratula a pocaklakóhoz!Gyere gyakrabban! :wink:

Megjöttem a dokitól.Nem mondott semmi rosszat.Adjam neki továbbra is a gyógyszert, amit kint kaptunk és holnap vigyem vissza, a gyógyszert is, hogy lássa mennyi van még, a füldugót is,amit használunk és holnap is kipucolja a fülét.Megdicsérte, hogy milyen ügyes, hogy hagyja a kipucolást.Nagyon kedves a doki.Többet nem megyek a magándokihoz, fölösleges.Csak pénzköltés.Holnap még nem megy oviba.
Nekem is nagyon megy mostanában a hasam.Hányinger nincs, de hasmenés van.Már nagyon várom, hogy menjek a dokihoz 28-án, hogy megtudjam mi a neme a picurnak.Néha én is szoktam érezni apróbb kis rúgásokat.

Köszönöm a tippet az olívaolajjal+fokhagyma, de inkább a dokira bízom...

Nagyon bízok benne, hogy nem lesz érzékeny a fülecskéje, mert ez borzasztó.És azt is remélem, hogy hamarosan kilökődik ez a tubus és akkor minden ok lesz.

Puszi csajok!!!!Írjatok!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok csajok!!!

Üdv.az újonnan jövő hölgyeménynek is :) Gratula a pocaklakóhoz!Gyere gyakrabban! :wink:

Megjöttem a dokitól.Nem mondott semmi rosszat.Adjam neki továbbra is a gyógyszert, amit kint kaptunk és holnap vigyem vissza, a gyógyszert is, hogy lássa mennyi van még, a füldugót is,amit használunk és holnap is kipucolja a fülét.Megdicsérte, hogy milyen ügyes, hogy hagyja a kipucolást.Nagyon kedves a doki.Többet nem megyek a magándokihoz, fölösleges.Csak pénzköltés.Holnap még nem megy oviba.
Nekem is nagyon megy mostanában a hasam.Hányinger nincs, de hasmenés van.Már nagyon várom, hogy menjek a dokihoz 28-án, hogy megtudjam mi a neme a picurnak.Néha én is szoktam érezni apróbb kis rúgásokat.

Köszönöm a tippet az olívaolajjal+fokhagyma, de inkább a dokira bízom...

Nagyon bízok benne, hogy nem lesz érzékeny a fülecskéje, mert ez borzasztó.És azt is remélem, hogy hamarosan kilökődik ez a tubus és akkor minden ok lesz.

Puszi csajok!!!!Írjatok!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


És jönnek a képek....Nehéz volt válogatni...

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


A kombinált teszt eredményem:

korfüggő kockázat: 1:652
számított Down-szindróma kockázat: 1:968
Szűrési eredmény: Negatív

Tudom sokszor beillesztettétek a táblázatot, de én most hirtelen nem találom.Az egy dolog, hogy negatív, de most a koromhoz képest jó ez az eredmény?Fogalmam sincs...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok,

timci, nagyon jók a képek :-) huuuu de jóó lehetett :-)
bizzunk benne,h nem lesz Atticy fülével komolyabb baj...

zsz,
üdvözöllek,nem ismerjük egymást,én késöbb jöttem,és csaj dincus és timci fogadott anno :-) gratulálok neked is a pocaklakóhoz :-)

csajok, nekem is van hogy hasmenésem van,amióta nem szedem a progeszteront... én sok gyümölcsöt eszek,szerintem attól... egyetek banánt közben és az visszafogja egy kicsit...

nos az igért kép az elsö pocaklakós gatyámról :-)

Kép

Kép [/img]
Vendég
 


bazsa-húúúúúúúúúúúúú az anyját!!!!!!!!!!!!!Már látszik a pocak, de jó! 8) Egész csini kis nacid van.Jól áll.Már ilyen hűvös van, hogy hosszú ujjúban vagy? :shock: Irigy vagyok.Itt ma is bazi meleg volt.Köszi a jó kívánságot, bízok benne, hogy hamarosan minden ok lesz.
Én is sok sok gyümit eszek. :lol: Előfordulhat... :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
a hugom csinálta a képet, ö egy szál trikóban és bugyiban volt és ö is ezt kérdezte,h tán fázom... hát kb 25 fok volt ma... én nem tudom,de úgy éreztem,h kell a hosszúujjú... nem volt melegem... :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Timci, gyönyörűek a képek, Atticy igazi kis vízibolha! :lol:
Örülök, hogy ilyen rendes orvosotok van, és egy kis hős a fiad, hogy így tűrte ezt a nem épp kellemes dolgot!
Azért örülök, hogy itthon vagy, hiányoztál! :)

Bazsa! Kell is már a kismamaruci, nagyon szép kis pocid van. Mostmár nekem is mindenki észreveszi, tegnap volt szülői, és az óvónénik is mondták, olyan jól esett. :lol:

Zsz!
Jó, hogy Írtál, tedd ezt gyakrabban! :D Aranyos vagy, hogy érdeklődsz, sokkal többet nem tudunk, majd csak ha meglesz a hólyagfeltöltés, de a nefrológián minden rendben volt.

Okosító torna: Az exszomszédom, aki még itt dolgozik azért, csak nem itt lakik, konduktor, úgyhogy tudom, milyen jó tud lenni egy ilyen torna! Jót fog tenni Szabinak is! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus-végre te is előbújtál...igen nagy hős a fiam.A doki is megdicsérte, meg ma is.Közbe kiderült, hogy a doki is pont abból a városból való,mint én...FÖLDIM a drága, hát ezért olyan kedves. :lol: A héten még nem megy ovikába,majd hétfőn megyünk újra hozzá. :wink: Írt ki még neki gyógyszert.Nagyon kedves és segítőkész,és szeret beszélgetni...hihi, nemcsak megvizsgál és menj, hanem minden érdekli. :lol:

Teszek föl friss pocifotót, most készítettem.Tegyél te is ok? :wink:

Hála Istennek Atikám imádja a vizet.Igazad van,Ő egy kis vízibolha... :lol: :wink:


Kép Mi 3-an :o)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?