Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! nem tűntem el teljesen :)

én is nagyon kiváncsi vagyok, kinek mi lesz, és mennyire vállnak majd be a megérzések :)

Vickianya: szerintem is, a 10. hétben már a babócát érzed, főleg 3 babát :)

nekem is más ez a terhesség mint az első, kkiváncsi vagyok!!! nagyon. en aprilis elején kellett volna uh menjek, de végül ugy döntöttem telefonálok a dokinak a baleset miatt, és megkérdem ő hogy gondolja...és hétfőn berendelt megnézni, igyhát hamarabb látom babócát :) rem persze minden rendben van...de azzal etetem magam hogy azt biztosan érezném ha valami nem stimmelne...na most már hamarosan meglessük hogy van.

kellemes hétvégét mindenkinek!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Közben beszéltem a dokimmal és mégis rendel ma. :-) megyünk fél 5-re babátnézni.:-)

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!
Nahát Én nem is tudom mit szeretnék...lánykát vagy fiút?! Apa nyilván trónörököst szeretne a 2 lány mellé.Nekem meg asszem teljesen mind1 csak ne legyen semmi de semmi baj! Bár szívesen teljesíteném apa vágyát végre :lol: :wink:
Babamozgás téma: Igen is lehetséges főleg aki már a 3. babát várja mint Vikianya is meg én is. Én ilyen dolgokben nem hiszek az orvosoknak(max ha nő)és a szakirodalmaknak se amiket lehet olvasgatni!Vannak dolgok amiket igen is meg lehet érezni nem hogy elsőre(tény h első terhességnél valamikor a 12-15..körül pontosan nem emlékszek rá..lehet érezni belülről és a 20.körül ha oda teszed a kezed érzed.)de minél többedik annál előbb főleg császárosoknak(állítólag) Tehát véleményem szerint a szakkönyvek nem ugyan azt adják mint a valódi érzések! :) Na ez lehet össze-vissza lett de a lényeget értitek :lol:
Mi jól vagyunk,bár ma is volt egy csepp barnás folyásom de hétfőn úgy is megyek már végre orvoshoz.Remélem minden rendben lesz.
Mindenkinek szép hétvégét .

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 

 
 

Zsebbi!

Én továbbra sem értem, hogy miből következtetsz lányra :oops: . Pedig én is beleástam magam a témába, mert elsőre apa fiút szeretett volna, nekem meg mindegy volt, így fiúra gyúrtam :lol: :wink: .
Ahogy Vikianya is írta, ha ovu előtt 2-3 nappal volt a szex, akkor kicsit több az esély lányra, ha ovu napján, vagy másnap, akkor a fiúra. (Mi Botonddal pont aznap, meg másnap voltunk együtt, és kisfiú, nála bejött :wink: )
Azt értem, hogy kései peteérésed volt, (vagy volt félidőben is, meg utána egy spontán is) , de ez a fenti dolgon nem változtat sztem :roll: . Vagy úgy gondolod, hogy pont előtte 2-3 nappal voltatok egütt, és ezért? Mert önmagában az, hogy kései/spontán ovu még úgy tudom, semmit se jelent. Ugyanúgy az aktus időpontja számíthat valamennyire. :roll:
Ha meg spontán ovud (is) volt, akkor azt majdnem mindig a szex provokálja, és akkor fenti teória szerint nagyobb az esély fiúra.

Mondjuk nem hiszem, hogy ez annyira számítana, szerintem ez olyan 60:40%-os valószínűségű csak, vagy több? :roll:
Csak érdekelne komolyan, hogy te miből gondolod?

Nekem ez alapján fogalmam sincs, mert együtt voltunk ovu előtt 2 nappal (lány),és ovu napján is (fiú) :lol: . Szóval kíváncsi leszek, ki volt a gyorsabb: a kiscsaj, aki készenlétben állt, vagy a kiskrapek, aki azonnal fejjel ment a falnak :twisted: :lol: .

Én csak amiatt tippelek kicsit inkább lányra, mert tényleg minden annyira más :roll: . De tudom, ez sem jelent semmit :twisted: :lol: .


Babamozgás:
Háát, én is többször éreztem már vmit, de én továbbra is szkeptikus vagyok :twisted: :lol: . Én párszor éreztem "mocorgást" akkor is, mikor még terhes sem voltam :oops: :lol: . Nem tudom miért, de tényleg pont ezt éreztem. És nem bélmozgás, mert az első terhességem óta meg tudom különböztetni, hogy mi jön a méhemből :lol: . Pont olyan érzés, mit mikor Botond ocorogni kezdett (illetve én érezni kezdtem). És anyum is azt mondta, hogy a szülései óta sokszor érezte már, hogy "vki" mozog odabent :shock: :lol: . Sztem nálam most is ez van még, csak nem terhesen nem figyelek rá úgy oda :wink: .
Mondjuk csaszis voltam, és Botondot a 12. héten éreztem :roll: :wink:

Kaqk????? :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kicsidodi: Én is kicsit utána néztem ennek a nemi dolognak.Na hááát :shock: Mi is úgy állunk ahogy Ti. Pe-előtt 2 nappal voltunk együtt(12.nap)és Pe-után 1 nappal.Így most Én is már nagyon kiváncsian várom az eredményt,hogy mit hoztunk össze.Persze apa már nagyon is beleélte magát a fiúba :? remélem nem lesz nagyon csalódott ha lány lesz.Több minden szól a fiúhoz.Pl: többször álmodtam,hogy fiam lett és volt,hogy hallottam is álmomba h valaki mondta,hogy gyönyörű kisfiú.Aztán szintén álmomba apum üzent.Na ez azért is érdekes mert,ő már nem él.Szegény egész életében drukkolt,hogy legyen fiú a családba.Neki 2 lány lett.Na mikor az uncsikra kerűlt a sor hát tesóm is lányt szült(1)és Én is.Most meg a furi,hogy szinte apum szülinapjára vagyok kiírva.Nem pont arra a napra mert 6 nappal későbbre de nagyon közeli a dátum és gondolom szokás szerint 1-2 héttel előbb jön majd a baba.Na szóval egyik este beszéltem apumhoz hangosan h hogy örűlne ugye meg stb...kértem vigyázzon ránk és súgja meg fióú lesz-e.Erre éjjel vele álmodtam és nem mondott semmit csak szépen rém mosolygott.Aztán egy másik történetben szintén azon az éjjelen álmodtam előszőr azt,hogy fiam született amit a nagylányomnak mondtam el mire ő mondta,hogy tudom anya voltunk a korházba. Na meg most a héten véletlen felnéztem egy erkélyre és ott volt egy kék baba fürdőkád :lol:
Lehet,hogy mind ez az agy játéka mert ara gondoltam,hogy de jó lenne,örülne apa,apum,anyum tesóm és ugye az álmok csalókák.De jó lenne ha bejönne.Na meg van egy furcsaság is a családba.Remélem nem nagyon durva.Ugy evan az a mondás ha Isten ad egy életet 1 családnak el is vesz egyet. Na nálunk ez bejött eddig.Tesómnak lánya lett elment a párja egyik papája.Nekem a nagyobbiknál ikreknek indúlt de a másik baba felszívódott-viszont elment a férjem mind a 2 nagypapája.A kicsi lányomnál apum ment el.Sógornőm lányánál meg egy rokon aki férfi volt.Tehát eddig mindig ellenkező nemű családtag ment el.(sajnos) Most meg hírtelen egy néni ment el.Akit én nem ismertem a férjem egyik rokona. Na szóval ez is furi nekem
Na meg az egész terhesség furi,hogy kihoz belőlem ilyen dolgokat.Kezdek dinka lenni lehet.De nem érdekes szerintetek?
Bocsi,hogy ilyen hosszú lettem :oops:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci!

Sztem nem vagy dinka :wink: :lol: .
Én is álmodtam Botondnál fiúval, és még meg is jegyeztem, hogy akkor tuti lányom lesz, mert sokszor azt mondják, az álmok ellenkezője az igaz.Ehhez képes tényleg fiam lett :wink: . Mondjuk szőkével álmodtam, és barna van :lol: .
Sok családban hallottam már erről, hogy mikor baba érkezik, vki meghal :( . A másik topicomban az egyik lánynak pár hétre rá fogant a babája, hogy mehalt az anyukája. És nem is tervezték a babát, csak becsúszott. Én is mondtam, hogy az anyukája küldte vígasztalásul :wink: .
Nálunk hála Istennek nem így megy ez, legalábbis Botond érkezésekor nem halt meg senki. Tegnap hajnalban viszont elhunyt egy távoli rokonunk, egy 82 éves néni :( .

Én Botondnál azonnal tudtam, hogy terhes vagyok, és azonnal tudtam, hogy fiam lesz. De nem hittem a megérzéseimnek, mert nekem soha semmi nem jött be :twisted: . De ezek igen :wink: . És azóta is minden, ami vele kapcsolatos. Szóval a női megérzéseim bénák, de az anyaiak eddig csalhatatlanok 8) .
Most én kislányt érzek, de most sem merek hinni neki, mert azt szeretnék inkább, és nem akarom, hogy csak ez vetüljön ki. Értitek... :roll: . Inkább még egy ilyen imádnivaló, huncutkára készülök, és így mindkettővel elégedett leszek :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kaqk, mi volt az uh-n?

Kicsidodi, ovu előtt 2-3 nappal voltunk együtt... lehet, hogy bezavartalak a sok időponttal, de röviden ennyi :wink:

Nekem a lányommal tök gáz lett az arcbőröm a II. trimeszter második felétől (persze addigra már az uh-n is látszik, hogy miújság).

Biceboca, a te dokid sem kapkodja el az uh-kat :) Majd írj, hogy mi újság. Mondjuk biztos vagyok benne, hogy babóval semmi gond, de a méreteket írjad, meg hogy mi volt!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Lassan én is csatlakoznék, ha beférek még, bár egyelőre nem ígérem, hogy túl aktív leszek... :oops: :roll:

Mi október végére, 25ére várjuk az első babát, egy sikertelen terhesség után ő most úgy fest, marad is :) Bár úgy látom, itt most mi vagyunk a legkisebbek, csak jövő kedden töltjük a 7. hetet (mérete alapján mondjuk már betöltötte :) )

Kicsit félve írok, mert bár szépen nő, és a szíve is szépen dobog, tegnap éjjel véreztem kicsit (azt mondta a doki, csak megpattant egy ér a nehéz kosártól), így SZTK, onnan margit, hát frankó volt... pláne, hogy a doki alig találta meg a babát azzal a bazi régi UH géppel... szörnyű 10 perc volt, soha senkinek nem kívánom!!! De a manó jól van, 8. héten kontroll, addig táppénz, se házas élet, se emelés, se semmi, csak sok sok sok pihi :)

Bocsánat, hogy ennyit beszéltem magamról, de már régóta szemeztem a topikkal, csak babonából teszt után nem mertem írni, de most már azért kicsit bátrabb vagyok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner! Üdv. a topikon!
Szépen növöget a babád, van szívhang, ő jól van. Te pedig sokat legyél vízszintben, az a legtutibb ilyenkor, és nem lesz semmi gond! ++++++++++++++++++++

Belenéztem a blogodba, terhességedről ha jól látom, akkor még nem írtál. Fotók?

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Jeanner üdv köztünk! Pihenj sokat, minden rendben lesz! :-)

Voltam uh-n. Látszott 15mm-s babóca a szikhólyag, és a kis szívverése is! :-) Jó olt látni. Aztán megkaptam az összes beutalómat a 12. hétre és ami a legjobb volt, hogy az asszisztens gratulált. Most először, pedig már 3.jára voltam uh. akkor is ott volt. Ez nekem most egy megerősítés hogy most már nyugi, minden ok! :-)

Mi voltunk PE előtt , PE kor és PE utána is együtt, szóval tutira mentünk, de hogy fiu vagy lány lesz-e? Én, mi lányt szeretnénk mind a hárman...de mivel ennyire azt szeretnénk azért gondolok egy fiúra is...ki tudja...:-)

1

KépKép
kaqk
 
 


kaqk, ez szuper!!!!! :)

Nekünk össze vissza mérték a babát, de nem érdekel, olyan hányingerem van, mint az atom, szóval a manó tuti jól van :)

És akkor te már csak 12. hetire mégy? Nekem addig még 2 UH-m mindenképpen lesz... :( vagyis :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:52-kor.
Vendég
 


Carotta. Jaj de cuki. Tegnap en is ilyenre szamitottam ,de az uh gep regi.

KépKép
kaqk
 
 


Zsebbi!

Így már értem 8) :lol: .

Nekem is tiszta pati vot a bőröm Botonddal, de főleg a hátam, az arcom nem. Most viszont az arcom főleg :twisted: . Nem tudom, hogy ez nálam mennyire a nem függvénye, szerintem én a progeszteronra reagálok így, mert menszikor is kirügyezek :? :lol: . Meg ez még csak az első trim.

Kaqk!

Örülök:D!

Jeanner!

Gratulálok neked a pindurhoz!

Carotta, nagyon édi a bébid:D:D:D!

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok,

Szerdán voltam Uh-n, 21 mm-es a baba, ma 9 hetes+5 napos, elvileg október elején lesz a nagy nap. Védőnőhöz jövőhéten megyek.
Már van egy gyermekem, aki jövőhéten lesz 7 éves, kisfiú.
kim1978
Százhalombatta
 
 


Jeanner, Kim
Üdv itt!

Én kislányt szeretnék. Olyan édes ruhácskák vannak lányoknak!
Vendég
 


sziasztok!!!

Jeanner,Kim:Sziasztok.Gratu a babákhoz... :D

Carotta:Nagyn cuki az uh képed.


Nekem a mellemnél,és a hátamon vannak pattanások.az arcmon csak az elején voltak.
Én is csak a 12.heti uh-ra megyek ,az még 2 hét.Már alig várom,hogy láthassam a pocaklakot.Nagyon kiváncsi vagyok rá,mert elég hosszu ez a 6 hét várakozás... :cry:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Jeanner a babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak ennyit, mindenkinek további boldog babavárást!

Citrin
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.07 18:25-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is gratulálok mindenkinek a pocaklakóhoz!Már az első bejegyzés óta olvaslak benneteket,akkor még nem is tudtam,h hamarosan nekem is + lesz a tesztem.Igazából csak a 12ik hét után akartam csatlakozni,mert nem merem magam beleélni.Decemberben volt egy missed ab-om 10 hetesen,így most nagyon izgulok.Ma vagyok pont 6 hetes,hétfőn voltam uh-on,mert eléggé görcsöltem,és a dokim azt mondta,szeretné megnézni,nem-e méhenkívüli.Szerencsére nem az,de a megvastagodott nyálkahártyán kívül még nem látott semmit sajnos.igaz bíztatott,mert a 18ik napon volt tüszőrepedésem,32 naposak a ciklusaim,így még belefér h nem volt látható (5+1naposan),én is csak ebben bízom.Majd pénteken kell megint mennem,akkor már remélem látszik vmi.

Egyébként nekünk ő lenne a 4ik gyerkőc.Van 2 nagyobb, Bence 14éves lesz a nyáron,Lotti 12,ők az első férjemtől vannak,de velünk élnek.És van az én legkisebbem Bernadett,ő 2fél éves.
Bencét én is elég fiatalon szültem,alig múltam 21,de nem bántam meg:-))
Terhességi tüneteim mind megvannak,hol erősebb,hol gyengébb.
Röviden ennyi rólam,próbálok felzárkózni,és minél többet írni,és remélem sokáig veletek tudok lenni!
További szép hétvégét mindenkinek!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Üdv az újaknak :D !

Honey!

2010 decemberben volt miss. ab.od? Hogyhogy nem kellett várnotok? Mondjuk isteni csoda, hogy egyből összejött a mostani baba :wink: .
Vagy 2009 decemberben volt? :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi!

Most 2010 dec-ben volt.Dokim azt mondta 1 ciklust várjunk meg.majdnem hetente nézte,h hogy alakul belül minden,teljesen felépült a nyálkahártya.azt mondta,h úgyse tudna megtapadni ha nem lenne még felkészülve a szervezetem.Hát..idáig minden okés.de izgulni fogok biztos a 12ik hétig.Akkor meg a cvs-miatt,mert azt mindenképp megcsináltatjuk.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey!

Akkor tényleg hamar kárpótolt titeket az élet :wink: .
Én nem értek ehhez, hála Istennek sose volt ilyen miatt kényszerszünetünk, csak mindenhonnan azt hallom, hogy min. 3 hónapot, de inkább 6ot kellett várniuk :roll: :? . Már az is meglep, hogy egyből rendeződött a cuklusod...
De biztos vagyok benne, hogy a dokid nem véletlenül mondta, hogy hajrá :wink: . Minden rendben lesz :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!
carotta: Nagyon édes a kép.A nagylányom teljesen oda volt tőle.Főleg,hogy mondtam neki,hogy a Te babád is ugyan akkora mint a miénk :)
Ma Én is megyek dokihoz.Nagyon remélem kapok fényképet mert múltkor lemaradt.Persze sztk-ba van a dokim remélem nem fogyott ki a papír.Az első 2 -nél mindig ez volt,hogy kifogyott a korházba is a rendelőbe is.Már gondolkoztam rajta,hogy veszek magamnak és viszem magammal ha megyek csak nem tudom,hogy milyet kell venni és hol?!
Tehát kérnék szépen sok+ energiát tőletek,hogy minden rendben legyen!
Üdv az újaknak is! :)
Szép napot minden kismaminak és babucinak :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Citrin, Honey
Üdv itt!

Aki szeretne bekerülni a táblázatba, pü-ben írjon adatokat!


Nekem simán, kérés nélkül adott eddig a doktor képet. Pedig nem is magánrendelésen, hanem a klinikai UH-laborban voltam...
Vendég
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Jeanner!!!Várunk vissza anyatanyára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katinak és Gabinak megszületett a babája!!!Gyere sok sok érdekesség és mesélnivaló akad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi!!

Cim: Babatársaság 2011(a topik mellett az van hogy zártak vagyunk,de TE gyere vissza,mindenki vár!!!!!!!!)

Puszi: lanyus
Vendég
 


sziasztok!!!

Üdv az ujaknak!!!

Bocsi hogy eddig nem jöttem,de ma extra szarul voltam.Egésznap mindent kihánytam.Még a vizet is,és az Elevitet is ....nem is birtam lábra állni.Most kb 2 orája ettem 1 kis tejbegrizt,az bennem maradt(eddig)!!!
Mához 2 hétre megyek dokihz,már nagyon várom!!!
Érdekes mert semmi tünetem sincs a hányáson kivül.Nem fáj a mellem sem,a hasam sem.Egyszoval semmi tünet,csak a hányás,és a gyomorfájdalom.

Ti hogy vagytok???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is csak bekontárkodok, de ezt nem hagyhatom ki!
Jeanner:):) Halk gratu, és gyere vissza hozzánk!

pusz:Bejni

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet az új tagoknak! :)

Anyamci, mi volt a tegnapi uh-n?

Ki hova fog menni a 12. hetire?

Biceboca, nem jelentkeztél, mi volt? Remélem, hogy nincs gond! ++++++

Én a mai szokásos vérvételemhez hozácsapattam egy gyors uh-t :) CRL 20mm, szépen dobogó szívecske. Jövőhét csütörtökön megyek újra, aztán már csak az Istenhegyibe 12. hetire.

Vikianya, jobbulást!!!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!
Kislányom kiságyát szeretném eladni.
Adatok:
2009-ben vásárolt, nagyon keveset használt (kb. 3x aludt benne), hibátlan Bogi kombi kiságy (matrac nélkül) 176x68x90. Matracméret: 60x120. Anyaga: biolakkal kezelt bükkfa a rácsos kiságy része, laminált bútorlap a szekrény és az ágyneműtartó része, cseresznye színű. Fekvőfelülete 3 fokozatban állítható.
Ajtós, fiókos, dupla ágyneműtartós. Heverővé és szekrénnyé átalakítható. A pelenkázó szabadon variálható jobbra vagy balra. Ár: 35.000.- forint (alkudni lehet:):)).

Képeket tudok e-mailen küldeni még.
További jó babavárást kívánok Nektek:)

Érdeklődni e-mailben lehet: eperke200909@gmail.com

Kép
Kép
Kép
eperke2009
Budapest
 
 


BOLDOG NŐNAPOT MINDENINEK!!!

ÜDV az ujaknak, jujj de sokan jötettek még!! gratulálok!

csak gyors bekukk, mert a főnőköm napok ota olyan paprikás hogy sűrűbben szuszogni is vétek!!!
tegnap voltam kontrollba, a baleset miatt uh-n, és minden rendben!, még láttam ahogy mozgolodott, vert a szive a babócának!! csak épp 1 percet ültem, ahogy megnézte minden rendben, ezzel végzett is..kissé fudri ...még megvárom legközelebb mikor mér csonthosszakat, szerveket..ha akkor is fudri, megyek más dokihoz!
de most boldog vagyok!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Biceboca, nagyon örülök! Csak nem kifogyott a dokidnál is a papír? :wink: Hozzatok képekeeeet! :):):)

"Fudri" - sosem hallottam még ezt a szót :)

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


fudri: ezt még én sem hallottam. Mire használod???


hajfestés: ki mit gondol? Én Emmával csak a 12 hét után festettem, de már nagyon rám férne.. :?

KépKép
kaqk
 
 


Kaqk! Akkor kezet foghatunk :twisted: Részemről a 12. heti uh után tervezem, én nem merem. Pedig pont januárban világosíttattam a hajamon, úgyhogy a lenövés "szemkápráztató"! Egy hónapot már csak kibekkelek... valahogy... :lol:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Zsebbi: én meg még talán decemberben voltam., mert pont PE idején tudtam volna menni..és akkor nem akartam.....hajam gyorsan nő.....szóval nem is tudom de 8cm biztos van már, ez zavar kevésbé, csak a kikandikáló ősz hajszálak, nem sok, de én látom és pont a választéknál nyomulnak.. :?
nem tudom. lehet 1-2 hét múlva mégis rászánom magam. még beszélek a dokimmal, bár ő nagyon laza, szóval ő tuti azt fogja mondani hogy csináljam...

KépKép
kaqk
 
 


sziasztok!!!

Én is pont igy vagyok,már böven rámférne 1 hajfestés.Csak nállam az a gáz hogy nekem szökitve van a hajam,és azt sztem nem igazán tenne jot.Mármint szag szerint.nem tudom mit csináljak.apa szerint ne festessem be...

amugy hogy vagytok?Mit éreztek???

Én aránylag jol vagyok ma,még nem hánytam.
Tényleg szerintetek mennyire normális dolog az,hogy ennyire változoan vagyok rosszul????

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Viki!

én ugyanígy vagyok,mint Te.2 napig űber rosszul vagyok,aztán 2 napig szinte semmi.

hajfestés:
én festettem mind a 3nál,és most is pont 2 hete.olvastam már a kismamában,anyák lapjában is ,h lehetnyugodtan festetni .dokim is azt mondta h nem árthatunk vele.úgyhogy szerintem nyugodtan.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey: igen én is erre jutottam, főleg hogy most nincs is szőkítve a hajam.

Viki: szerintem teljesen normális hogy egyik nap ilyen a másik meg olyan.

nekem a de-tök jók szoktak lenni, csak du-án 4-5 től kezdek jobban émelyegni, ami estére erősödik.:-( csak az elalvás segít. :-(

KépKép
kaqk
 
 


kaqk:Az alvás az nekem is segit,de nem aludhatok egésznap.

Ma délelött pl.tök jol voltam,de most délután kidobtam a taccsot.

És ráadásul pár napja székrekedéssel szenvedek.Ki van hasonloképpen?Bocsi hogy ilyet irok,és kérdezek,de szeretnék a dologra megoldást,és nem tudom még hogy mi tenne jot.Ötletek???!!!

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Na Én a dokinál nem tudtam meg sokat!Csak kaptam egy beutalót a korházba a 12. uh-ra és annyit mondott menjek a védőnőhöz és most nem vizsgál meg mert sok lesz. :shock: Na ilyet.Mind1 most már kivárom azt a 3 hetet valahogy!
Ma megvettem az első kismama gatyámat :lol: Már muszáj volt mert nagyon kényelmetlen volt a rendes gatyó.
Székrekedés: Nekem mióta szedem az elevitet azóta van és sajna nem tudok én se mit kezdeni vele.Nagyon kellemetlen dolog.
Hajfestés : Amónia mentes festékkel lehet festeni(sógornőm fodrász és ő mondta meg festette is a saját haját is mikor terhes volt)Kb.1500 Ft az olyan festék most hírtelen nem jut eszembe a neve,de majd ha igen megírom.Amúgy Én is majd jövőhéten festetem mert sötétbarna a festett szín az eredeti szőke és most már nagyon nagy a lenövés és elég csúnyácska :?
Amúgy mi jól vagyunk.Nekem émelygésem hajnalba és reggel van.Hajnal 4-5 fele szoktam kelni és akkor elég rosszúl szoktam lenni.Amúgy minden okés :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Hajfestés: Én Botond előtt festettem, aztán mielőtt nekiálltunk a babagyártásnak, befestettem a saját hajszínemhez legközelebb álló színre, így nem kellet tovább festenem :wink: . Azóta sem festem, annyira megszerettem az eredetit újra :wink: .
Mert az a gáz, hogy oké, hogy egyszer befestitek...de nem egyszer kell majd, hanem havonta egyszer, és szoptatáskor ugyanúgy gáz :roll: . Persze a ti dolgotok, csak ha már rákérdeztetek, szerintem fesétek be a saját színetekre, aztán többet addig ne, amíg szoptattok.
Kaqk, te meg megpróbálhatnád a színező samponokat, vagy a hennát, vagy az ammóniamentes festékeket :wink: .
Kicsi az esélye, hogy baj legyen, de ilyen hülyeség miatt sztem nem érdemes rizikózni :roll: . Mások a gyógyszereket is kerülik, a fájdalmaik ellenére, szerintem ennyi áldozat belefér :wink: .
PEdig tökre megértelek titeket, én is festettem régen, most meg szőkíteném a karom, combom hasam, de nem lehet....sajnos.

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi, igen, ez jó ötlet, én is így tettem az első kettő babánál. Még a 12. hétig eldöntöm, mert nyugodtabb vagyok, ha addig nem festetem/festem a hajam.
Egy biztos, a fodrászok sem hagyják ott az állásukat, amint babásak lesznek, és nem lesz beteg gyerekük, mégha nap mint nap fesékekkel is dolgoznak. Mindenesetre mindenki maga dönti el, hogy nyugodtabb a lelke :)

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Zsebbi!

Én úgy tudom, hogy a belélegzett gázokkal van a baj, mert az elenyésző mennyiség, hanem az az ártalmas, ami a fejbőrön át felszívódik. Ezért mondják, hogy óvatosan, sapkás melírt lehet csinálni, mert ott nem ér a fejbőrhöz a festék :wink: .

Csináltam fotót, íme, az óriáspocak (10+4). :lol:
Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi: ekkora már a pocid??????????????????, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: SZÉP!!

KépKép
kaqk
 
 


szerintem fiú lesz...ha már ennyire nyomul! :-) áááá nem tudom csak ez jutott eszembe a képről.
Nekem kb a 20 héten volt ilyen a pocim Emmával, bár akkor sem ilyen kis hegyes..:-)

KépKép
kaqk
 
 


Én le sem tudom fotózni, alig van egy kis pukli.

KépKép
kaqk
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


kicsidodi:Ez igen :lol: Szép megnőtt pocid van!Nekem is nőtt már de mondjuk én nem voltam előtte nádszáll vékony így csak érezni lehet a ruhákon.Bár a lányaim megjegyezték,hogy mekkora a pocim,gondolom mások jobban észreveszik mint én :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Kicsidodi
Mekkora pocak :roll: :lol: :wink:


Én simán befestettem a hajam... :wink:
Vendég
 


Köszköszi!

Kaqk!

Igen, nekem Botonddal is tojás-hasam volt :lol: . És óóriási :? :lol: . Bár vele tényleg csak előre felé nőtt, 7 hónaposan még totál megvolt a derékvonalam :wink: . Most viszont már alig van derekam, tökre szélesedek is szóval ahhoz képest azértt eléggé más. De sztem ez inkább alkat kérdése, nem a baba neméé :roll: . Láttam már mindkettőre igazoló példát is, meg olyat is, ami megdöntötte :?.

Csajok, akiknek különböző nemű gyerekei vannak, más volt a pocakotok?

Anyamci!

Én is alapból hasas típus vagyok :oops: . Tuti, hogy ha lapos hasam lett volna, még szinte semmi se lenne. Csak így már előretolta az úszógumit, és ettől a pocak :oops: :lol: . De attól még a méhem tehet róla :twisted: .

Ma azt olvastam az Anyák Lapjában, hogy a magzatok csak a 9. héten kezdenek ténylegesen mozogni... :roll: . Ez egyfelől kizárná, hogy vki érzezze a mozgást korábban, másfelől akkor azmiaz, amit az uh-n láttunk :roll: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: