Új privát üzeneted érkezett!

Én is drukkolok mindenkinek!!!

A férjem ma elrepül Párizsba, szombaton jön haza, én meg a két gyerekkel beköltözök anyuékhoz. Úgyhogy a héten ritkábban leszek netközelben.

Közben meg tiszta ideg vagyok, mert a főnököm nem válaszol a levelemre, hogy ugye vissza szeretnék menni dolgozni. Tudom, neki sem jó helyzet, na de 3 nap alatt csak kitalálhatott volna valamit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nekem kerek perec megmondták, hogy egyenlőre nem vesznek vissza még 4 órában sem nincs hely!

Fogantatás hát ez szupi én nem tudom mikor csúszott be négyeske :lol: Mindig kihagytuk a kritikus 1 hetet lehet nem kellett volna :oops: De ha így számoljuk akkor 6+4, 6+5, 6+6 vagyok :lol: :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza,
nem emlékszem pontosan, mekkora a legkisebb gyereked?
Mert ha nincs 3, akkor nincs olyan, hogy nincs hely, vissza kell, hogy vegyenek. Ja, azt lehet mondani, hogy nincs hely, akkor szépen ülsz otthon, a munkahelyed meg fizeti az állásidőre jutó béredet.
De ez csak úgy igaz, hogy ha tényleg nincs a kicsi 3, és ha rendesen be vagy jelentve...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Ha jól emlékszem, két éves a kicsi :roll:

És igen, sajnos aki ma nem ismeri a jogait, azt átvágják a cégek... Én is állandóan vitázom velük, de nem szabad hagynunk magunkat :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én olyan helyen dolgozom, vagyis 2007 decembere óta a végkielégítésem gyűjtögetem, mert akkor megszűnt az az igazgatóság, ahol én dolgoztam, de maga a cég nem, és ugye védett voltam/vagyok azóta is, na szóval nálunk minden szabályosan történik. Mégis múlt csütörtök óta várok, hogy reagáljanak az e-mailemre. Ma már telefonon próbálkozom az illetékessel, de ő sem veszi fel.

Közben bejelentkeztem vérvételre is, jövő pénteken megyek ellenőriztetni a pajzsmirigyemet.

Tényleg, gil, nagyon régen voltál!!!
Te írtad, hogy metet szedsz? Nekem most úgy írta a doktonő, hogy 10. hétig változatlanul kell szednem, aztán 12. hétig felezve, utána elhagyni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok!
Szerintetek mikor menjek el a dokihoz először?
Most pénteken vagy jövőhéten pénteken?
Most szombaton leszek 7hetes
szívhang már lesz vajon?

K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gydavid, ez nagyon rossz :-( Nálam is a középső péntek óta beteg, most pedig a kicsi is kezdi (láz, nátha, köhögés)....Gyógyulás!

Linácska, én ezért nem is próbálkoztam..az rendben van, hogy kötelesek visszavenni, de nem biztos, hogy kellemes lesz a légkör utána..és főleg ha majd 3 év múlva vissza szeretnél menni , nem mindegy, hogyan fogadnak, milyen emlékeik vannak rólad és amint lehet lapátra tesznek...Azért kívánom neked, hogy minden jól menjen!

Bkrisztike, 7 hetesen már kell legyen szívhang, nyugodtan mehetsz. Én holnap megyek, pont 6 hetes leszek. Én is eredetileg 7 hetesen akartam először menni, de mivel ki kell iratnom magam, előhoztam az időpontot (és nagyon remélem, hogy már látok valamit, valamint azt, hogy a dokim kiír..)
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!!! Jó sokan lettünk!

Mekkora pocakok!!!! Micsoda szüléstörténetek!!!! Hát én ilyennel nem tudok még szolgálni.

Ma voltam dokinál, CRL 16mm, de mást nem tudok, csak ami a papírra van írva, hogy normál méretű, élő embrió. De akkora paraszt volt az ultrahangos doki, hogy semmit se mondott, amit kérdeztem, arra se válaszolt. Mondjuk ez a régi hely, csak a doki erőszakoskodott, hogy menjek még oda, de nem fogok oda járni. Az orvossal nem is tudtam találkozni, mert egész nap műtőben volt :(

Linácska
Köszi a hiányolást, de még dolgozom, és baromi fáradt vagyok esténként... olvaslak Titeket, de nincs erőm írni.
Válaszoltam a privire!! Megkaptad? Jól emlékszel, én szedek Merckformint (meg Bromocriptint is).
Két hét múlva megyek majd az itteni dokihoz, tudod, akiről írtam, múltkor azt mondta, végig szedeti majd.
Sajnálom, hogy melóhely miatt bosszankodsz, remélem, megoldódik, de talpraesett vagy szerintem, kiállsz az igazadért!

Bkriszti
Nekem is 6 hetesen volt már szívhang. Én mennék a helyedben!

Bruhild, gydavid
Jobbulást a gyerkőcöknek!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Köszönjük szépen!Sajnos nem sok jó van, még most tetőzik a betegség.Fáj a füle, az orra még az orrspray-től sem dugul ki, még a porszívó sem szív le semmit. Szegénykém nagyon odavan. ráadásul idegeskedek rendesen, mert reggel a párom elvitte anyukámhoz,aki sokkal jobban meggyógyítja mint én, csak az a baj, hogy velem nincsen anyukám beszélőviszonyban. Elég faramuci helyzet. Borzasztó szomotú vagyok e miatt. Csak a nagylányomon keresztül kommunikálunk. bocs a panaszkodásért!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Hogy érted azt, hogy ő jobban meggyógyítja?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja jobbulást neki!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát ,őrá jobban hallgat, nagyobb türelme van hozzá.Nekünk a házzal együtt van a munkahelyünk is ,ami egy kocsma,és a gyerek állandóan kirohangál.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Gil, gratula az uh-hoz! Legalább láttad, és tudod, hogy minden rendben... A fáradságot pedig teljesen átérzem, pedig én nem dolgozok, de napközben én sem tudok pihenni, estére ki vagyok nyúlva. Most például fájdogál kicsit a hasam, mert férjem még nem ért haza, nekem kellett gyerkőcöket fürdetni, a "kicsi" pedig 21 kg, és ki-be kellett emelni a kádból....

Gydavid, jobbulást a kisfiadnak!

Panndi! Te már 9 hetes vagy? irigykedem :wink:

Holnap nekem is doki, egyrészt már alig várom, másrészt ha rá gondolok, gyomoridegem lesz tőle... franc jár szivesen nőgyógyászhoz, főleg hüvelyi ultrahangra :? Na de nem ezen van a lényeg, tényleg úgy izgulok, mintha először mennék... holott már eléggé rutinos vagyok :roll:

Jó éjszakát mindenkinek!
20140901114303
 
 


Gydavid!

Nálam ugyanez a helyzet anyummal.csak a nagyok járnak hozzá,de mi abszolut nem is kommunikálunk.A kicsit nem is ismerik.ennyire rossz a helyzet :(

Jobbulást a gyerekeknek!

Mi isszuk az aloe gélt, vitamint.eddig elkerült a betegség,remélem még kihúzzuk egy darabig.

Gratula az uh-hoz!nekem még csak petezsák volt,már várom a 18-át!de olyan messze van még :cry:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Köszi Honey! Te hogy bírod? Én borzasztóan szenvedek, rengeteget sírok anya miatt, mert nekünk borzasztó szoros volt a kapcsolatunk, és igazából nem is tudom mi történt?!Mindenben mindíg számíthattam rá maximálisan. Hát talán időskorukra a jólét megártott nekik. 3lakásuk van kiadva és az állandó albérlő gondok felemésztik az erejét,energiáját De nem hajlandóak eladni egyet sem,hogy inkább a gyerekeiknek segítenének. Most ha megtudják a 3.babát azthiszem végleg vége minden reménynek. én ebbe egy kicsit bele is halok,de mindegy is, mert ennél rosszabb már nagyon nem lehet. Mi erről a véleményetek? köszi

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Honey! Talán a harmadik babád új kapcsolatból született? nem tudom miért gondolom. nem baj,ha nem vélaszolsz.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


brunhild, 21 kiló? aztaaaaaa :shock: Nálunk csak 15 és 12 kilók, de az is épp elég :)

Drukkolok az UH-hoz!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gil, gratula! :) Örülök, hogy minden rendben van az uh szerint! Elég felháborító, amit az uh-s dokiról írsz, én is tuti felhúztam volna magam. Még szerencse, hogy hozzá többet nem mész.

Bkrisztike, szerintem is lesz már szívhang, menj nyugodtan!

Brunhild, drukkolok a maihoz! Aztán mesélj ám!

Gydavid, sajnálom, hogy gyerkőc ennyire beteg. Jobbulást neki! Sajnálom azt is, hogy ennyire rossz a viszonyod anyukáddal, pedig biztos nagy segítség lenne, ha tudnátok kommunikálni. Miért gondolod, hogy ha tudna a harmadikról, az még rosszabb lenne?

Honey, nálatok hogy alakult így a helyzet anyukáddal? Persze csak akkor mondjátok el, ha van kedvetek.

Nálunk a szüleim már tudják, és nagyon örültek. Anyósoméknak most hétvégén fogjuk elmondani, miattuk jobban aggódom...

Gyerkőcök nálunk is betegek, pontosabban a nagy múlt héten volt itthon végig, most meg a kicsi váltja. Az ovi nálunk kb féllétszámmal üzemel...

anabique
Budapest
 
 


és
hogya n oldjátok meg a cipelést? meddíg szabad felvenni? az
enyém 46kg ,na jó ez csak vicc, őt már nem kell, de a kicsi 16kg.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Nálunk is 16 kg a kicsi, és őt is muszáj sokszor felvenni, pláne most, hogy beteg.

anabique
Budapest
 
 


Nektek van már kiskönyvetek?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Gydavid!

Igen4elváltam,és a 3ik már az új férjemtől van.Őt nem viselik el anyámék,pedig nem rossz ember.a volt férjem egy állat volt,az is most is,anyámékkal is úgy viselkedett mint egy elmebeteg,most meg őt " fanolják". Ott alszik náluk a barátnőjével (anyámék egerben laknak,mi gyöngyösön),együtt nyaraltak,stb. nálunk úgy kezdődött,h az exem kitiltott a volt anyósoméktól,ahol rengeteget vannak a gyerekek,olyan címszóval,h mi már elváltunk és ne tegyem oda be a lábam,várjam meg a gyerekekt a ház előtt.én ezt tudomásul is vettem,nem mentem be többet.el is meséltem anyáméknak,h mekkora köcsög,még ők is hülyének nézték,mert hát jó kapcsolatot akartunk tartani a gyerekek miatt.aztán pár hónap múlva a gyerekek elkotyogták,hogy apjuk ott volt a hétvégén mamáéknál,az épp aktuális barátnőjével,és ott is aludtak.na akkor jól kiakadtam,nem beszéltünk 2 hónapig,aztán kibékültünk.Akkor már férjnél voltam a mostanival,és már akartuk a babát,de nagyon nem akart jönni,közel 2 év próbálkozás,vizsgálatok,stb után jött össze.el is újságoltam,h végre babánk lesz anyumnak.szépen megkértem h senkinek ne mondja el legalább a 12ik hétig,az exeméknek meg még azután sem.hát mit mondjak 2 napig bírta,az első ember az exem volt akinek elmondat.na ekkor jött a képbe a mostani férjem,aki lecseszte,de finomam,kúlturáltan,h ezt hogy is gondolta?!.erre anyámék kiakadtak,h egy ilyen senki ember ne ossza őket stb.na innentől kezdve lett halálra ítélve anyámmal a kapcsolat.ő azt mondta csak a gyerekek miatt van jóban az ex férjemmel,h a jó példát láűssák.de hát kérem az milyen példa,ha a saját gyerekének meg hátat fordít???sosem azt mondtam,h ne álljon szóba az exemmel,de nem tartom normálisnak,h azok után amit velem művelt közel 7 évig,aztuán így viselkednek vele.hát ennyi röviden.Én már nem foglalkozom velük.lezártam azt a fejezetet.van egy áldott jó anyósom,meg annak a testvére,akik olynok,mintha anyámék lennének.a nagyok persze mennek a mamához ugyanúgy ,meg az exemék is.de ez már az ő lelkiismeretük.amúgy anyám is szobakiadással foglakozik,panziózik,nagyon jól is megy neki.de soha sem segített egy fillérrel sem.pedig mi is itt vagyunk most 5en egy 3 szobásba.szeretnénk egy családi házat.ő meg mikor utoljára beszéltünk akkor is azon morfondírozott,hogyan kéne megvennie a szomszéd házát,mert még több szobát tudna kiadni,mikor ezt is alig bírja idegileg.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Gydavid!

Igen4elváltam,és a 3ik már az új férjemtől van.Őt nem viselik el anyámék,pedig nem rossz ember.a volt férjem egy állat volt,az is most is,anyámékkal is úgy viselkedett mint egy elmebeteg,most meg őt " fanolják". Ott alszik náluk a barátnőjével (anyámék egerben laknak,mi gyöngyösön),együtt nyaraltak,stb. nálunk úgy kezdődött,h az exem kitiltott a volt anyósoméktól,ahol rengeteget vannak a gyerekek,olyan címszóval,h mi már elváltunk és ne tegyem oda be a lábam,várjam meg a gyerekekt a ház előtt.én ezt tudomásul is vettem,nem mentem be többet.el is meséltem anyáméknak,h mekkora köcsög,még ők is hülyének nézték,mert hát jó kapcsolatot akartunk tartani a gyerekek miatt.aztán pár hónap múlva a gyerekek elkotyogták,hogy apjuk ott volt a hétvégén mamáéknál,az épp aktuális barátnőjével,és ott is aludtak.na akkor jól kiakadtam,nem beszéltünk 2 hónapig,aztán kibékültünk.Akkor már férjnél voltam a mostanival,és már akartuk a babát,de nagyon nem akart jönni,közel 2 év próbálkozás,vizsgálatok,stb után jött össze.el is újságoltam,h végre babánk lesz anyumnak.szépen megkértem h senkinek ne mondja el legalább a 12ik hétig,az exeméknek meg még azután sem.hát mit mondjak 2 napig bírta,az első ember az exem volt akinek elmondat.na ekkor jött a képbe a mostani férjem,aki lecseszte,de finomam,kúlturáltan,h ezt hogy is gondolta?!.erre anyámék kiakadtak,h egy ilyen senki ember ne ossza őket stb.na innentől kezdve lett halálra ítélve anyámmal a kapcsolat.ő azt mondta csak a gyerekek miatt van jóban az ex férjemmel,h a jó példát láűssák.de hát kérem az milyen példa,ha a saját gyerekének meg hátat fordít???sosem azt mondtam,h ne álljon szóba az exemmel,de nem tartom normálisnak,h azok után amit velem művelt közel 7 évig,aztuán így viselkednek vele.hát ennyi röviden.Én már nem foglalkozom velük.lezártam azt a fejezetet.van egy áldott jó anyósom,meg annak a testvére,akik olynok,mintha anyámék lennének.a nagyok persze mennek a mamához ugyanúgy ,meg az exemék is.de ez már az ő lelkiismeretük.amúgy anyám is szobakiadással foglakozik,panziózik,nagyon jól is megy neki.de soha sem segített egy fillérrel sem.pedig mi is itt vagyunk most 5en egy 3 szobásba.szeretnénk egy családi házat.ő meg mikor utoljára beszéltünk akkor is azon morfondírozott,hogyan kéne megvennie a szomszéd házát,mert még több szobát tudna kiadni,mikor ezt is alig bírja idegileg.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


na ez most miért is ment el 2szer?? :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Panndi, Anabique, köszi!

Gydavid, ha cipelni kell, hát kell.... Még ha a doki azt is mondaná, hogy nem szabad, vagy hogy pihenj sokat :) , ezeket a dolgokat gyerek mellett nem lehet betartani... Mondjuk nekem most már nem kell emelni, csak kivételes esetekben, hamarosan 3 éves. De amikor vele lettem terhes, a középső 1 éves volt, és ő sem egy pehelysúly, 16 kg körül volt, vagy még több, hát neki nem mondhattam, hogy ott maradsz az ágyban, mert nem tudlak kivenni, vagy a lépcsőn felcipelni...pedig 6. hónaptól már nagyon rossz volt, sokat keményedtem, járni nehezen tudtam, mert folyton az volt az érzésem, kiesik a gyerek :shock: , a konyhában sem tudtam sokáig állni (főzni), le kellettt ülnöm, akkora volt a nyomás lefelé + a keményedés
Amúgy azt szokták mondani, egy egészséges terhesség ezeket a dolgokat kibírja..és tényleg, pedig meg voltam győződve, hogy sokkal korábban fogom megszülni, de nem :)
20140901114303
 
 


brunhild! a keményedést hogy érted?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Brunhild, én meg MOST nem tudok állni! Olyan hamar elgyengülök, hogy az szánalmas. Én már a 12-14. hetet várom nagyon, az első két terhességnél onnantól kezdve volt minden sokkal jobb!!!!

Honey, ez olyan szomorú! Tényleg azt gondolná az ember, hogy a szüleinek fontosabb a saját lányuk, mint az exférje. De nem akarok ítélkezni.

Gydavid, kiskönyvet szerintem csak a 12. hét körül adnak. Bár lehet, hogy vannak kisebb különbségek.

anabique
Budapest
 
 


Gydavid

..hát, hogy kemény lett a hasam és kellemetlen volt nagyon, pedig 3*2 Magne B6-ot szedtem, és olyan volt, mintha nyomna lefele, nem is tudom elmondani, mintha esne ki a gyerek alul, le kellett ülnöm..mondjuk ez az utcán volt érdekes, amikor orvoshoz mentem, és 5 percenként meg kellett álljak..nem fájt, csak nagyon szar érzés volt, tulajdonképpen mintha a baba a lábaim között lenne :roll:

Biztos most is ez vár rám, vagy még rosszabb, pedig nem voltam veszélyeztett terhes, minden rendben volt, meg teljesen zárt..
20140901114303
 
 


Honey, ez tényleg nagyon szomorú, sajnos van ilyen...

Anabique, hát most is kellemetlen az állás, amikor vérvételen voltam, le kellett ülnöm, szégyelltem is magam nagyon, de ez van. Igaz, volt sok üres hely, tehát nem foglaltam el idős nénik vagy betegek előtt a helyet, de akkor is szégyelltem, hogy sok idős ember végig állta az egy órás sort, én pedig majdnem végig ültem.. de annnyira fájt a derekam, meg a hasam is húzódott,és szédelegtem is, hogy muszáj volt :(
20140901114303
 
 


Ja, kiskönyvet én is akartam kérdezni :-), márhogy van-e már valakinek? Az olyan jó érzés :lol:

Én úgy emlékszem, hogy a nőgyógyász elküld vérvételre és az eredményekkel kell majd elmenni a védőnőhöz, aki felvesz a nyilvántartásba, ad kiskönyvet és ezeket be is írja egyből, mindezt a következő doki-látogatás előtt... Oda pedig már kiskönyvel kell menni :)
20140901114303
 
 


honey! valahogy pont így sejtettem nálad a helyzetet! Egy kicsit megnyugtató,hogy más is van hasonló helyzetben! Csak nekem azért szar és azért is nektek panaszkodok, mert anyán kívül én mással beszélni nem tudok. Csak persze a kocsmai vendégekkel, dehát velük azért nem negyon kéne!

Neked-nektek van tesótok? Nekem egy öcsém van akivel szintén nemnagyon tartom a kapcsolatot a sárkány sógornőm miatt. Úgy hogy a kialakult szar családi helyzet miatt, meg az itthoni bolondokháza /kocsma/ miatt úgy döntöttem, hogy a karácsonyt szállodában töltjük. Fogalmam sincsen, hogy milyen lesz, mert ez lesz az első eset, hogy nem itthon és a családdal karácsonyozunk, de csak az motivál, hogy együtt leszünk! Remélem nagyon jó lesz?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Sziasztok!

Gydavid,honey32 sajnálom hogy így vagytok az anyukátokkal

Nálunk akkor adnak kiskönyvet ha a doki igazolja a terhességet.Van szívhang, stb.

Nekem retenetesen fáj a derekem,de annyira hogy nem tudok ülni és állni.Nem tudom hogy ez normális vagy menjek dokihoz.Eddig nem volt ilyen problémám és a másik két terhességemmel sem.Szerintetek? :cry:

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


brunhild! akkor neked elég korán kezdődtek a kellemetlenségek! Reméljük a későbbiekben annál zökkenőmentesebb lesz végig! Mikor lesz labor eredményed?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


vivcsen? mióta van így? Ha nagyon fáj, akkor szerintem az azért nem természetes!!!
Nekem csak a melleim fájnak, de elég rendesen!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Kb 4 napja.Nem fáj egész nap csak időszakonként.Az a baj hogy 2-3 órát fáj egyett nem és kezdődik az egész előről.Nagyon elvagyok keseredve és agódom is.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Vivcsen! Ez normális szerintem...nekem most ritkábban fáj, viszont pont úgy voltam mint te, a beágyazódás után! Főleg ülni nem tudtam, szörnyen fájt a derekam egy egész hétig (tulajdonképpen a pozitív tesztig)

Gydavid, megvan, minden ok. De ez még nem a terhesség miatt volt, hanem pajzsmirigyet nézetett a háziorvos, mert nagy volt a nyaki nyirokcsomóm - ami közben már visszahúzódott. Úgyhogy hamarosan mehetek megint...
És biztos jó lesz a karácsonyozás! Jó ötlet kicsit elhatárolódni a külvilágtól!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2010.11.24 10:37-kor.
20140901114303
 
 


Azt elfelejtettem hogy ha fekszem akkor nem fáj!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


brunhild nekem is fájt akkor is így de aztán elmúlt.És most megint fáj.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


vivcsen! mikor mész dokihoz egyébként?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Dec 9.-én akartam.Akkor leszek hét hetes

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


hát! az elég soká lesz! reméljük előbb megszűnik! azért nagyon vigyázz magadra!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Próbálok minél többet piheni.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Köszi lányok!

Egy öcsém,féltesóm van,de vele sem beszélek,nagyon anyumék hatása alatt van.amúgy anyum is elvált,amikor én még csak 1 éves voltam,rögtön férjhez is ment,tőle van az öcsém.a vicc az egészben,h engem tiltott az édesapámtól,egészen 14 éves koromig tudott,akkor vonatra ültem és megkerestem.jó volt más szájából is hallani a régi dolgokat.aztán,mikor kiderült,h elmentem apumhoz,volt nagy balhé,majdnem kinyírt,szó szerint.azóta nagyon rossz volt a kapcsolatunk.állandóan ellenőrzött,utána sem találkozhattam apummal.szegény titokban jött a sulihoz,h találkozhassunk,de ezt is megtudta,és sokszor jött elém.aztán apum meghalt,és még azt is szememre vetette,h el mertem menni a temetésre.na ezzel csak azt akaro mondani,h én sosem tiltottam a gyerekeket az apjuktól,mindíg és akkor mehettek amikor akartak.pedig én is utálom az exemet,de én tényleg a gyerekeket nézem,és tudom,milyen apa nélkül felnőni.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Nekem is fájdogál néha a hasam,sőt szinte olyan érzésem van,mintha meg akarna jönni.olyankor lefekszem kicsit és jobb lesz.
Lehet én se vérok 18-ig.,hanem ha betöltöm a 8hetet uténa megyek,hogy még az idén megkapjam a kiskönyvemet :lol:
sűrű lesz a program.
Próbálom elérni a Hajdú Krisztinát,de nem megy.most kérjek időpontot szerintetek az istenhegyibe,hogy beszélhessek vele :roll: ?
még délben megpróbálom,akkor van egy kis szünete állítólag

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Nekem is gyakran fáj a hátam, nem tudok sokáig állni. Azt olvastam valahol, hogy ez természetes, a hormonoktól van.
Nekem is egy öcsém van, ahol már van 2 kiscsaj.

Vivcsen én dec 8-án megyek, és akkor leszek 7+5, várom már nagyon.
hopihe79
Budapest
 
 


hopihe79 én is nagyon várom már.Nagyon lassan megy az idő.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Az életem értelmei:

Kép Kép Kép

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey! Nagyon szép gyerekeid vannak!
20140901114303
 
 


Honey! tényleg gyönyörűek! Ha megjön a nagylányom a suliból majd én is ráveszem, hogy segítsen képeket feltenni.
Az apa kérdés nálunk is nagyon szarul alakult, de pont fordítva. A nagylány nem hajlandó menni az apjához, akinek a rögeszméje, hogy én nem engedem. Pedíg ez nemigaz, csak sajnos nem hajlandó velem normálisan kommunikálni, hogy ezt megbeszéljük. Most éppen beperelt, hogy ő nemhajlandó a Barbika iskolájának a felét fizetni. Én beleegyeztem, csak nyugi legyen. Ő meg szinte teljesen lemondott a gyerekéről.Csak ez a megegyezés 40000forintomba került./ennyit kért az ügyvéd/

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Helloka!

Brunhild az érzés, hogy mindjárt kiesik ismerős :lol: Én már nem aggódom emelni nem emelek, ha kell fekszek. Szerencsére szombat óta nem fájt a hasam csak szúrogat éjszakánként, de azt kibírom. Tegnapi uh: 20 mm-es szabályos petezsák, én láttam benne valamit! apró foltot ha nem lesz addig gond 3 hét múlva kell újra mennem!

Linácska képzeld dokim visszajött Kecskemétre!!! De szülhetek Szolnokon is ha eljutok addig!

Szomorú ezeket a történeteket olvasni lehet enyim édesanyám majd ezután tagad ki ha ezt megtudja habár amennyire odavan az unokáiért nem gondolom, hogy a legkisebbet utálná. De ha a téma erről szól azonnal kategorikusan kijelenti nem kell több gyerek, meg kell a kutya f.......-nak :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?