Új privát üzeneted érkezett!

Linhbaba

Jo koran ebredtel :D :D !!
Egyutterzek veled, a nev kivalasztasaban, nalunk is mindenre van a ferjemnek valami szava :cry: :cry: !!

Bresbea

Jo fadiszitest, en nemtom mikor kezdem, a ferjem elment dolgozni, es nem allitotta be a fet :cry: :cry: !
Majd holnap, REMELEM :D :D !!
A babakocsit azert vettuk meg, mert tetszett, es baromi nagy leertekeles van most, es nemhiszem lessz meg, igy megvettuk.
Amugy itt 800euro minimum egy alap babakocsi, es ez jo arban volt, es jo tetszik.
Remelem nem lessz baj a bebivel, de ilyesmire nem is gondolok :D :D !!
Vendég
 


HannaDrukkolok az uh.hoz!Akkor már jó régen volt az uh.Nekem minden második héten vagy minden héten volt.

GeorgiaIgatad is an csak pozitívan állj hozzá!!! :lol: N8lunk már ilyen 500-600 Eu.lehet venni um.luxus babakocsikat.De a Spanyolba élo sógornom is ugy vette 800Eu és o is azt mondta,hogy az ott jó ár!!

NA meg a fa olyan szép hugom eljott segíteni,de inkább én segitettem neki :lol: Olyan int a lassított film!!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Itt vagyok en is egy kis szunet utan:) Szabin volt a parom penteken es a hosszu hetvegen elinteztunk par dolgot karacsonyra (fa + ajandekok).

Mi szerdan megyunk 4D uh-ra:) bar kesz lett az AFP vervetel eredmenyem, de nem tudunk a korhazba menni a 18. heti genetikai uh-ra, mert a dokim szabin van, igy az majd csak januarban lesz. de nem birtuk ki es bejelentkeztunk 4D uh-ra meg karacsony elottre ide a keruletbe! utoljara reszletes uh csak a 12. heten volt, az meg mar regen volt! nagyon varjuk, hogy ujra lathassuk a Picurkankat! en meg nem igazan erzem, hogy mocorog, igy plane hianyzik, hogy lassam neha:)

Hanna: udv itt:) kb. egyidosek vagyunk, mi szerintem szerdan tudjuk meg, hogy kisfiu v. kislany a Pocaklakom! majd irj holnap!

Linhbaba: ne aggodj, minden rendben van a kisbabaddal! tenyleg csak arra koncentralj, hogy egeszsegesen fejlodik es egeszsegesen fog megszuletni! ha igy gondolkodsz, akkor igy is lesz, higyj benne!

Bea: tetszett, hogy a hugod ment segiteni neked, de vegul inkabb te seigtettel neki! de jo, hogy nalatok mar fel van diszitve a fa, mi mindig csak 24-en diszitjuk... mar az is haladas, hogy ilyen hamar megvettuk, sokszor 24-en rohangaltunk meg...

Georgia: gratula a kislanyhoz es a babakocsihoz:) remelem talaltok egy olyan nevet, ami mindkettotoknek tetszik! mi ebben hamar megegyeztunk, ha kislany: Nora, ha kisfiu, akkor Ambrus lesz, es emellett meg mindig kitartunk:)

Terhessegi csikok: en most vettem shea vajat erre a celra, eddig sima testapolot hasznaltam, de azt olvastam, hogy ez nagyon jo erre a celra, bar nem olcso mulatsag... meglatjuk, hogy bevalik-e, de en is ugy gondolom, hogy ez hajlam kerdese is!

En is feldobok egy kerdest: jartok kismama tornara? vagy tornaztok otthon? en vettem egy dvd-t, egy gyogytornasz allitotta ossze a programot, sok jo gyakorlat van benne, de nekem egy kicsit keves, en sokat sportoltam es hianyzik egy kis aerob mozgas, ugyhogy januartol szeretnek jarni vhova kismama tornara is.

Kép
oroszlán
 
 

 
 

Bresbea

Milyen jo neked, hogy a hugod megcsinalta a fat!!
Tudom azert segitettel neki :D :D !!

Oroszlan

Mar hianyoztal :D :D !!
Orulok hogy minden oke veletek, es drukkolok szerdan a 4D uhura :D :D !!
Szep nevet valasztottatok!!!!!!!!!!1
Nalunk meg mindig folyik a vita, akarmit valasztok, a ferjemnek mindig van valami hozzafuznivaloli.
En kismamatornara nem jarok, mivel se emelni se semmit nemcsinalhatok, en szinte hetente jarok uhura, vagy a kis sziv hallgatasara, de tudod en lombikos vagyok :D :D !!

Hanna

Drukkolok a mai uhura :D :D !!
Gyere majd a hirekkel!!!!!!!!!!!!

Linhbaba

Jol vagytok?
Remelem ma mar jol aludtal!!!!!
Jelezz, mi ujsag veletek?

Tobbbiek?
Vendég
 


Sziasztok.
Már teljesen fel vagyok porogve!Estére Uh.drukkoljatok!

Kismamatorna?Orulok ha havonta egyszer probléma nélkul végig sétálom a Billát :lol: A napjaim nagyrészében pihenek ulok fekszek,majd kiváncsi vagyok a másik doki mit mond errre.De nagyon hiányzik a mozgás az elott én is jártam tornázni meg mindig jottem mentem.

OroszlánSzép nevetek választottatok!

HannaLélekben veled leszek az uh.Pont egy nap megyunk de jó!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Ne aggodj, minden rendben lessz az uhun :D :D !!
Drukkolok neked++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Épp díszítem a fát, de Marci eddig csak hátráltat... Mi már pár éve nem teszünk szaloncukrot a fára, mert nem szeretjük, úgyhogy ilyenkor veszek inkább 2 doboz Ferrero-t. Ezeket próbáltam valahogy cérnával felerősíteni a fára és Marci "akasztgatta" amíg rá nem jött, hogy mi is van az aranyszínű papírban :lol: :lol: 2 dbot már megevett, úgyhogy eltettem őket egyelőre.

Köszönöm Nektek nagyon a bíztatást :!: :!: :!: Sokkal pozitívabban állok a dologhoz és sokkal jobb a hangulatom is :D Biztos vagyok benne, hogy egészséges a babám. :D :D

Hanna: Gratulálok a mozgáshoz! Hány hetes is vagy most? Drukkolok az UH-hoz!!

Georgia: látom ezzel a név dologgal hasonló cipőben járunk :D! Ezek a férjek már csak ilyenek... Én ezért is nem próbálkozom. Majd az utolsó hónapban.

Bea: Drukkolok a mai UH-hoz!!! Ne izgulj, nem lesz semmi!!!

Oroszlán: én Marcival tornáztam itthon. De most nekem nem lehet. Pedig van nagyon jó kismama jóga DVD-m meg kismama torna DVD-m is. Lehet, hogy a jógából legalább a légzés gyakorlatokat azért csinálni fogom, ha lemennek az ünnepek :).
Drukkolunk szerdára az UHra!

Párom péntek óta szabin van, úgyhogy mindig épp megyünk valahova vagy csinálunk valamit.

Puszi

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, kislány :) :) :) :) :) :) :)
Az AFP eredménye tökéletes, és az ultrahangos nő is ezt állapította meg, hogy egészséges és szép baba :) És hogy nagyon mozgékony, bár nekem ehhez nem kellett ultrahang, hogy tudjam :lol:

Linhbaba: 18+5 hetes vagyok :)

oroszlán: Én kismamajógára szeretnék majd járni, ünnepek után tervezek menni először!

Bresbea: Én is drukkolok neked az uh-hoz!

Georgia: neked is köszönöm a drukkot :)

Remélem, mindenki jól van! :) Hogy tudok vonalzót csinálni magamnak? Hihetetlenül béna vagyok, ami a számítógépes dolgokat illeti..
[/b]
hanna240
Debrecen
 
 


Hanna

Gratulalok a kislanyhozzzzzzzzzzzzzz :D :D :D :D :D !!!!!!!!!!
Neked az elso baba?
Nekunk az elso, en holnap leszek 21 hetes, en is erzem a mozgasat, de meg nem eggyertelmuen :cry: .
De nekem aztmondtak az uhun, hogy a hasfalon van a mehlepeny, es csak kesobb fogom erzni eggyertelmuen a bebit.
Gratulalok az eredmenyeidhez!!!!!
Vendég
 


Georgia: igen, nekem is első baba :) Hát ez a mozgás olyan, hogy mindenkinél más. Nekem azt mondták, a 20. hét előtt nem igazán fogom tudni, hogy ő az, és hogy buborékszerű érzés lesz. Ehhez képest nekem az első, amit megéreztem, az már konkrét rúgás volt, és már a 17.héten :) Nekem annyit mondtak, hogy talán az is közrejátszik ebben, hogy vékony vagyok, és így könnyebben érezhetem. De megmondom őszintén, nekem fogalmam sincs, min múlik :) Amit én még hozzá tudok ehhez tenni, az az, hogy akkor szoktam érezni, ha nyugis állapotban vagyok! A munkahelyemen egész nap ülök, és szinte végig érzem. Otthon ugye teszek-veszek, aktív vagyok, és nem is nagyon szoktam érezni.

Remélem, hamarosan te is egyértelműen fogod érezni! :) Ugye nektek is kislány?
hanna240
Debrecen
 
 


Hanna

En is akkor erzem, ha nyugisan ulok, vagy fekszem, de mikor uhun voltam, es lattam hogy izeg mozog, abbol nemerztem semmit szinte.
Igen az tuti hogy vekony vagy igy elobb erzed, en en nemvagyok vekony :oops: !!
De mar en is az igazi rugasokat szeretnem erzeni, mert en ezeket a buborekokat erzem :cry: :D !!
Igen kislanyunk lessz :D :D !!!!!!!!!!!
Van mar nevetek?
Vendég
 


Linhbaba: milyen kismama torna dvd-id vannak? en interneten rendeltem az R-Med-tol, de valahogy tobb mozgasra vagyom:) megertem, hogy vigyaznod kell a mozgassal, nekem szerencsem van ebbol a szempontbol, semmilyen panaszom nem volt eddig es remeljuk ez igy is marad:)

Vegul ma telefonaltam meg egyszer a Janos korhazba, mert el akartam kerni az AFP vervetel eredmenyet es kerdeztem az asszisztenstol, hogy nem baj-e, ha csak januarban lesz a genetikai uh, mivel szeretnem, ha az en dokim csinalna, aki most szabin van. erre kiderult, hogy egyebkent sem a sajat dokim csinalna, hanem erre specializalodott dokik, es inkabb menjek el a heten, ugyhogy holnap megsem 4D-re megyunk - azt atettem febr. elejere -, hanem a Janos korhazba. kerdeztem azt is, hogy van-e lehetoseg cd vagy dvd irasra, de azt mondta, hogy max. kepet adnak, ha van papir a gepben....:) ez tetszett:):):)

Kép
oroszlán
 
 


Hanna, gratula a kislanyhoz:) van mar nevetek? neztel mar ki helyet, ahol tartanak kismama jogat? nem emlekszem, te bp-i vagy?

Kép
oroszlán
 
 


Sziasztok!

Bea,Lihnbaba de ügyesek vagytok,hogy már ennyire előrejártok a készülődésben!
Mi idén úgy csináljuk,hogy 23-án este feldíszítjük a fát,reggel jön a Jézuska,aztán ünnepi ebéd itthon,majd vacsi anyóséknál,másnap meg haza az én családomhoz!

Oroszlán, szépek a babanevek!Én is sheavaj-kakaóvaj keverékét használom a pocakra meg a gyerkőcöknek is.
Én is kismamajógára szeretnék járni majd januártól.Bár a két gyerkőc ad elég mozognivalót :lol: .

Bea,drukk estére az uh-hoz!

Lihnbaba,Ferrero:nyamm!Hát az nálunk se tartana ki péntekig :lol: .

Hanna,gratula a kislányhoz!

Georgia,nekem is elöl tapadt a lepény és még én is alig érzem a babát.Előzőleg is így volt,viszont a nagylányomnál hátul tapadt,őt már sokkal hamarabb éreztem.Még arra vagyok kíváncsi,egy fejvégű-és egy faros szülés után,irányba fordul-e majd Ármin.De remélem tudja majd a dolgát!
dettus
 
 


Jaj,még egy kérdés: nálatok melyik pecsétet veszik figyelembe,ami majd az egyszeri anyaságihoz kell,a védőnőét,a dokiét vagy kiét?Csak mert nekem pecsétel mindkettő,de még külön be kell menni a terhesgondozóba,ahol egyébként a beutalókat adják 1 hétnél nem régebbi orvosi lelettel és ők is pecsételnek.És szerintük ez számít.

A másik: az afp 0,76 lett,amire azt mondták,menjek el a genetikai tanácsadóba,noha tökéletesen jó ez az eredmény ( a határ 0,5-2,5 közt van,de 0,8 alatt küldenek).Most szerintetek normálisak?
dettus
 
 


Dettus

Szerintem ne foglalkozz veluk!!
Ezek nemnormalisak :cry: :cry: !!

Oroszlan

Gondoltam menned kell az uhura, de legalabb tul leszel rajta!!
Februarban 4D :D :D akkor se lessz keso!!
Drukkolok minden oke legyen+++++++++++++!!

Linhbaba

El vagy veszveeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Maskor tobbet irsz!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Hogy telt az éjszakátok ?Én még fél1-kor is fel voltam.Attól e hogy felporogtem :lol: meg mindenem viszketett
Kicsilányunk lesz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindene rendben van!!!!!Izegett mozgott ásitozott kezével tkarta magát ha ez még nem lett volna elég a lábait is arca elé rakta nehogy meglessuk ot.Mindene meg van minden rendesen mukodik :lol: :lol: Annyi csak hogy 1 héttel kisebb mint lennie kéne igy a terminem elcsuszott máj.17-ére-De mondtuk a párommal,hogy ez belefér.

A doki egy tundér!Mindent elmagyarázott,átvett,csak.Még elég érdekes dolgok derultek ki,mondja hogy kár hogy nem mentem elobb,bizinyis vizsgálatok miatt amiket már nem lehet elvégezni,de reméljuk,hogy minden rendben lesz,most azt mondta,hogy a kicsi rendben van.A placenta hátul tamadt meg,azt o sem tudta megmondani mitol volt a vérzés miel nincs bajra utaló jel.30-án még kivizsgál és meg mondja kell e fekudnom vagy nem.

Pont ilyen orvosra volt szukségem aki minden telmond válaszol nem találgat.CSak kár hogy egy picit sem tud magyarul,de meg dicsért,hogy nem beszélek rossszul,hogy vannak paciensei akik nálam rosszabbak.

Dettus:Szerintem se foglalkozz az AFP-vel elavult dolog .Nekem pl ezt ezek szerint a 13-ik héten vették le és még az eredményre is csak azt mondták hogy alacsony rizikó.Most a doki meg azt mondta hogy az eredménye egyenlo a jelentéktelennel.Minden rendben lesz.

Ma egésznap a szomszéd kislányra vigyázok aki megállás nélkul beszél estére legalább kifáradok.

Puszi

u.i.ezek szerint a vonalzom se jó mert még csak most kezdtem a 20-ik hetet.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Jó reggelt!

Bea,nagy gratula a kislányhoz :D !Neve van már?Az is szuper,hogy ilyen szimpi a doki,akkor nála is fogsz szülni?

Afp miatt nem aggódom,gondolkodtam is,hogy egyáltalán elmenjek-e rá,de nem lett volna kedvem magyarázkodni,szóval csak bosszant :evil: .
dettus
 
 


Dettus:Még nem mertem nevekrol gondolkidni.Dolgozik a kórházba ugyhogy ha lehetséges,Mert amugy nálunk a magán dokik nem mehetnek be a kórházba.Szeretném ha lehetne nála rokon is most is nem vett el pénzt mert hogy család amugy 4D 60 perc dvd,cd,fénykép 68Euro

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Georgia: megvagyok, csak részben itthon van a férjem és szinte mindig úton vagyunk, mert még ezt kell megvenni, meg azt kell megvenni, meg kevés itthon a pudingpor... részben meg nem akarom szétdepizni se a fórumon. Mert azért néha rám jön sajnos.

Hanna: Gratulálok a kislányhoz!! :D

Oroszlán: a kismama torna DVD-t a Brendonban vettem még 3 éve talán. Azt, amelyiken az I. Szülészeti Klinika akkori gyógytornásza tartja a tornát. Eléggé retro stílusú, de tornának torna :).
A kismama jóga meg a Lombos Melinda féle. Azt nagyon szeretem.
Hajrá az UH-hoz!!!!

Dettus: erre a pecsét dologra nem nagyon tudok válaszolni... Marcival még úgy ment, hogy odaadtam a kiskönyvet és kész. Volt benne pecsét a védőnőtől meg a dokitól is bőven. De ez Pesten volt. Nem tudom, máshol hogy van. Talán a védőnőd tudja.

Bea: örülök, hogy szimpi volt a dokid és hogy el is tudott vállalni!
Gratulálok a kislányhoz!!!!

Rohanok is tovább, mert épp főzöm az ebédet. Reggel voltunk piacon. Most már tényleg csak 1-2 apróság hiányzik és már tényleg meg lesz minden.
Mert persze dupla adag méteres sütemény kell a fiúknak...

Puszi nektek!

linhbaba
 
 


Csajok!

Holnap megyek uhura reggel, gondoljatok ram!!
Vendég
 


Csajok!

Boldog karacsonyt mindenkinek :D :D !!

Most ertem haza az uhurol, megint feloraig nezegettek :D :D !!
Minen oke a babaval, es a szivevel kamrakkal stb :D :D !!
Megneztek megint, tuti kiscsaj :D :D !!
Kaptam kepet a talpacskairol, es a bebirol ahogy ficankol egig ero labakkal :D :D !!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom már mindenki a karácsonyi készülődéssel van elfoglalva :).

Georgia: szuper, hogy minden rendben volt az UH-on!

Mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!

Sok puszi!

linhbaba
 
 


Sziasztok!
Georgia:Oruok hogy minden rendben van.

Nagyon rendes volt a doki minden gond nélkul kiadta a kártyámat.Még azt is mondta hogy vigyázzak magamra és hogy reméli minden rendben lesz.

Pár ajándékot sikerult ma beszereznem.Már csak a hugom maradt de most ment el a párommal még vásárolni remélem sikerul nekik.

nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek

Puszi

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bresbea

Orulok neki hogy minden siman ment :D :D !!

Linhbaba

Sokat gondolok rad, remelem jol vagy!
Ne aggodj, minden oke lessz!!!!!!!!!
Ez egy jo tropik, itt nemtortenhet baj!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sok szeretettel kívánunk Áldott,Békés,Boldog Karácsonyi Ünnepeket !

Kép
dettus
 
 


Kedves Lányok!

Mindenkinek szeretettel kívánok áldott, boldog karácsonyt! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok!
A fiam kedvesen beleontott 1dl kepernyo tisztito folyadekot a laptopba, ugyhogy most nem mukodik. Cask telefonrol tudok irni egy darabig.
Puszilok mindenkit!
Pihenjetek sokat!

linhbaba
 
 


Sziasztok!
A fiam kedvesen beleontott 1dl kepernyo tisztito folyadekot a laptopba, ugyhogy most nem mukodik. Cask telefonrol tudok irni egy darabig.
Puszilok mindenkit!
Pihenjetek sokat!

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Írjátok már le légyszi mit gondoltok róla.
Tegnap este véletlenül, ahogy feküdtem lefele és támaszkodtam, a körmöm beleakadta hátamon (deréktájon) egy púpos anyajegybe amit egy az egyben le is szakított. Nem is éreztem fájdalmat, csak azt vettem észre, hogy valami van a körmöm alatt és akkor láttam a kis bőrcafatot. Nagyon vérzett a helye, de nem fájt. Most sem fáj. Le van ragasztva. A párom azt mondja nem gennyes, nem piros körülötte. Szerintetek mit csináljak? Egyébként 20+2 hetes vagyok. Kicsit aggódok nehogy valami fertőzés legyen belőle, de nem is akarom túlizgulni és bebeszélni magamnak a dolgot, hogy ebből biztosan csak baj lehet. Szerdán megyek tanácsadásra. Remélem addig csak besebesedik majd szépen és semmi más nem lesz. Megmutatom majd a dokinak is. Ennek is pont karácsonykor kell történnie...
thimchi
 
 


Timchi: fertőzés meg ilyesmi nem nagyon jön szóba, ebből a babának nem lehet semmi baja, ne aggódj!!!!
Viszont egy bőrgyógyásznak mindenképp mutasd meg!!

linhbaba
 
 


Timchi

Linhbabanak igaza van, megkene mutatni borgyogysznak a biztonsag kedveert.

Linhbaba

Sajnalom a laptoppodat!!
Remelem minden oke veletek :D :D !!
Vendég
 


Köszönöm, hogy írtatok!:-) Így már tényleg nyugodtab vagyok egy kicsit. Megmutatom majd orvosnak is.

Egyébként izgalmamban nem is írtam, hogy Boldog Ünnepet Nektek!
thimchi
 
 


Sziasztok!

Olyan jol telt a karácsonyom,és még szépen be is fehéredett a végére :lol:

Nektek hogy telt a karácsony?

Tegnap az angyalkám amit lerendezett,ugy feszitett biztos edzést tartott :lol: Mikor milye hol dudorodott ki.Szemmel látható volt a rugdoskodása is.MA reggel meg arra keltem hogy megint feszit megfordulok vagy helyezkedek akkor minden ok.Már most tudja mit akar :lol:

Sziasztok!!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok Csajok!

Merre vagytok?
Vege a tropiknak?
El van tunve mindenki.
9re megyek a szulesznohoz, mostanaban reggel 6kor kelek :cry: :wink: , es nemtudok vissza aludni :cry: :cry: !!

Remelem mindenki jol van!
Pusszancs :D :D !!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon eltunt mindenki,unnepi nyuzsi tart még?
Remélem jól vagytok.

11-re megyek az uj dokimhoz,kiváncsi vagyok mit mond.Multkor azt mondta ma majd megmondja mozoghatok e tobbet.Már attól parázok,hogy hogyan fogok ennyi pihi után.

GeorgiaKitartás!Nálam se jobb a helyzet én elaludni se birok,bár néha azért reggel 8-ig megy a szundi,ha a kisasszony nem dont ugy hogy kelés :lol:

Puszi

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Gondolom még mindenkinél tart az ünnepi rohangálás... nekünk is kb. ez az első napom, hogy pihenünk, de ez is csak azért, mert beteg vagyok. Begyulladt a torkom és megdagadtak a nyirokcsomóim is, szóval ez az év még megadja magának, ami neki jár...

Mindenkinek jól telt a Karácsony? Remélem igen!
Marci gyerekem teljesen el van varázsolva, minden reggel édesen rácsodálkozik a fára, hogy "Anya nézd! Karácsonyfa!".

Georgia: most pont a 2. trimeszternek abba a szakaszába léptünk, amiben "tele vagyunk energiával", biztos ezért nem tudsz aludni!

Bea: kiváncsi leszek én is, mit mond majd a dokid,de biztos már mozoghatsz! Azért ne menj el pocakot rázni Szilveszterkor!!!!

Ölelés mindenkinek!

BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNUNK!!!!

linhbaba
 
 


NA mozoghatok :lol: de csak ésszel minden ok., nem vagyok nyitva a placenta hátul baba jó helyen.De ezekbe a hetebe már elvesztem.Kicsi a baboca 336g ha jól emlékszem a feje 20+3hetes a gyomra meg 19+3,de azt mondta a doki ne stzresszeljek rajta majd o figyeli mert hogy ezek nem nolnek egyszerre meg lehet hogy o genetikailag kicsi baba lesz
.Komoly edzéseket tart oda bent,jól fekudt és at tette 4D-re aztán be mutatott mint a rockerek/becsukta az ujjait a mutaót a kicsi meg a huvelyk volt nyitva/olyat nevetett a doki is. :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Bresbea

Orulok hogy minden oke :D :D !!
Jo volt latni a bebit :D :D !!

Linhbaba

Jobbulast!!
Marcit puszilom :D :D , annyira draga lehet!!

En is ma voltam a szulesznonel, mar egesz jol pocakosodom, nekem is mozog a bebi, erzem egyre jobban, de meg mindig nem az igazi.
Maghallgattuk a szivet a bebinek :D :D jo volt!!
Mar felek elore az ajszakaktol.
Mikor ebredek fel, es lesem a plafont :cry: :cry: !!


MINDENKINEK BOLDOG UJ EVET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kép
dettus
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!!!!

Kinek hogy telt a szilveszter?
Mi ossze jottunk a szomszédokkal csevegni,csak lazulśan telt!

Ma meg a manduláim kezdtek el fájni,nincs valami jó házipraktikátok?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

En is boldog uj evet kivanok mindenkinek:) Elnezest, karacsonykor nem jutottam internethez, de gondoltam mindenkire es remelem bekessegben es oromben teltek az unnepek:)

Mi vegul dec. 22-en elmentunk a Janos korhazba a 18. heti genetikai uh-ra, na hát az kb. 5 perc volt... Probaltuk kerdezgetni a dokit, de nem igazan reagalt ra es nem osztott meg tul sok reszletet a vizsgalatrol. Azon egyenesen felrohogott, hogy kepet kaphatunk-e a Csemetenkrol:o) Igy hat ugy dontottunk, hogy megis elmegyunk aznap este a 4D-s uh-ra is es - habar nem nagyon mutogatta magat -, egyelore ugy nez ki, hogy kislanyunk lesz:) Az uh-on fejjel lefele kezdett es semmilyen mozgatas, razogatas aran nem volt hajlando olyan pozba helyezkedni, hogy jol meg lehessen nezni az arcocskajat. Sebaj, a lenyeg, hogy mindene megvan es mar most szerelmesek vagyunk bele:) Az AFP eredmeny is jo lett, igy minden a legnagyobb rendben a pocakomban:)

Par napja en is elkezdtem erezni a rugdosasat, foleg este lefekves elott, hanyatt fekve erezni, tegnap a paromnak is rugott egyet, nagyon orult neki es el is erzekenyult:) Egyebkent nekem is a mellso falon tapadt meg a placenta, nem is tudtam, hogy ez is szamit abban, hogy mikor erzed meg a rugdosast!

Dettus: a pecsetelessel kapcsolatban nem tudok segiteni, de kivancsi vagyok melyik szamit!

Bresbea: gratula a kislanyhoz es hogy vegre jo dokit talaltatok:) most mar minden rendben lesz! Kivancsi vagyok, milyen neveket talaltok majd:)

Linhbaba: remelem mar meggyogyultal es ujult erovel kezditek az uj evet!

Georgia: sokszor en sem tudok visszaaludni a hajnali pisiles utan... lekopogom, mostanaban az unnepek alatt nem volt ilyen, lehet jobban kifarasztottam magam es melyebben aludtam. Probalj egy kicsit tornazni vagy a levegon setalni lefekves elott, az is segithet!

Andi: te ma milyen vizsgalatra mesz/mentel? Majd meselj!

Kerdes: van egy uj adokedvezmeny, amit igenybe lehet venni terhesseg alatt is, ha betoltotted mar a 91. napot. Ehhez kell egy igazolas a dokitol, ezt a nogyogyasz adja vagy hazidoki? Ha valaki utanajart mar, megirna legyszi, hogy merre induljak?

Kép
oroszlán
 
 


Sziasztok!

Beszereztünk egy kölcsön gépet, így végre tudok jönni!!!! :) :)
Bár utálom, mert windowsos gép és én már nagyon hozzászoktam az ubuntuhoz, ami a mi laptopunkon volt... na mindegy.

Vissza a szürke hétköznapokba. Ilyenkor ünnepek után mindig olyan hiányérzetem van, főleg mert a párom is ment újra dolgozni, úgyhogy megint magányosan vagyunk itthon :(.

Oroszlán: gratula a mozgáshoz!!! És a valószínűleg kislányhoz is :) bár ez még sokat változhat a hátralévő idő alatt :)

Bea: mi a szüleimnél töltöttük a szilvesztert. Én lefeküdtem aludni 8kor és f12kor ébredtem mert már nagyon sűrűsödtek a tüzijáték durranások.
Én is küzdöttem mandula gyuladással, de remélem mostmár kifelé jövök belőle. Remélem te is jobban vagy már.

Mennem kell, mert a laptop a számítógép az emeleti szobában van, a gyerek meg lent nézi a Grut...

Puszi mindenkinek!

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Bea,mi itthon voltunk szilveszterkor,a lányok jól bírták,éjfélig társasoztunk,aztán megnéztük az ablakból a tüzijátékokat (jó sokat lőttek körülöttünk és szerencsére tök jól látszott).

Oroszlán,gratula a kislányhoz!Ezt a igazolást nekem a terhesgondozóban adták oda,ahol a beutalókat is adják.

Lihnbaba,igen ilyenkor én is így érzem magam,ezért nem is nagyon szeretem a januárt,olyan üres.Tőlem már jöhetne a tavasz :) .

Jobbulást minden betegnek,mi is még benne vagyunk,én már ab-t szedek,de muszáj,mert hetek óta nem múlik el a köhögés.
dettus
 
 


Sziasztok!

Én is boldog-babás új évet kívánok mindenkinek :)

bresbea: Mi szilveszterkor elmentünk egy házibuliba, de 11-kor már otthon is voltunk, mert sajnos benti dohányzás volt, és ha már én leraktam a cigit a babám érdekében, akkor passzívan sem akarom szívni.. de jól telt, kellemesen, pihenősen :)
Házipraktikám sajnos nincs, de remélem azóta már nem is lenne rá szükséged ;)

oroszlán: nem is értem, hogy viselkedhetett így az a doki! és miért ne kérhetnél képet?! nálunk ez úgy működik, hogy ha szeretne az ember képet, akkor kaphat, 1000 Ft ellenében. örülök a jó eredményeiteknek :)

georgia: nekem ez az első hónapokban volt, hogy felkeltem éjszakánként pisilni. mostanában ez szünetel. hátha nálad is így lesz :)

linhbaba: én is remélem, hogy már jobban vagy!
hanna240
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Nagy munkaban vannak a lakas csinalasaban, lassan koltozunk a kertes hazba :D :D !
Szilveszter itthon volt, a ferjem dolgozott este 10ig, aztan bezartak, en mentem erte kocsival.
Aztan teveztunk, kivitte a karifat az utcara ejfelkor, elegettuk a tavalyi evet.

Oroszlan

Ossze vissza alszom, mar elore felek az ajszakatol.
Az unnepek alatt jobb volt, de most rosszabb megint :cry: :wink: :cry: !
Gratulalok a jo eredmenyeidert!
Es a kislanyodhoz is gratulalok!

Linhbaba

Remelem mar jobban vagy!

Dettus

Klassz lehetett a tuzijatek, mi is az erkelyrol neztuk szilveszterkor :D :D !

Hanna

Igazad volt hogy elmentel onnan, en is a beulti elott tettem le a cigit egyik naprol a masikra, es ha valaki cigizne akar mellettem, azonnal szolok neki, hogy bocsi de talan terhes vagyok........


HIR!

Ugy 1 oraja olvasgattalak titeket, es a bebi olyat rugott 2szer, hogy begorcsolt a huvelyem.
Nagyon rossz volt,ilyet meg sose ereztem!
Be is paraztam, igy rogton hivtam a 24 oras szamat a szulesznoknek ahova en jarok, ott 16 szuleszno van.
Na szoval az akik ugyelnek az egyik szuleszno kijott, hozzank, mert 20het utan nem mehetek az ugyeletre, hanem kijonnek hazhoz.
Persze nem kell penzt adnom erte!
Ki is jott negyed oran belul, megvizsgalta a hasam, majd szivet hallgattunk.
Minden oke, csak a bebi megfordult, felfele van afeje lefele a laba, es igy reagalt a testem.
De ha valamikor maskor is meg ijedek nyugodtan hivjam oket.
Meg annyi neha becsoppen a pisi nekem :oops: ha trusszentek.
Azt mondja az is normalis, majd szules utan elmulik!
Most ment el, le is nyugodtam.
Bocsi hogy hosszu voltam!
Vendég
 


Nem a ferjemet zartak be, hanem az uzletet zartak be ahol dolgozik.
Nemjol fogalmaztam az elobb :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Oroszlán:nagyon sajnálom,hogy ilyen dokit fogtál ki nem semmi lehet.Gratulálok a mozgásokhoz!Az alvásokat ne is mond,1hét után ma volt az elso éjjelem,hogy rendesen aludtam.

Georgia:Nagyon jó,hogy már lassan koltoztok!Remélem minden szerencsésen alakul!Nekunk még sajnos nem nagyon alakul a ház vásárlás :(

LInh:Tok jó hogy már van géped.

Elmult a torokfájásom megjott a náthám,szornyu!

Olyan furcsa,hogy csak februárba kell orvoshoz mennem azok után hogy hetente meg 2 hetente jártam.Remélem minden rendben lesz addig.

Már fel vetodtek nevek Brestovsky Emma vagy Fanni.én Emma párti vagyok a párom meg Fanni.

Lenne 2 kérdésem:Elektromos vagy kézi tej szívó?Valami jó babkocsi márka?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


MA voltam a gyogyszertárban,kértem a torkomra meg a a náthámra valamit.KAptam DIAPULMON -T INHALáLáSHOZAmire az van írva hogy terhesség alatt ellenjavalott,meg gargalizáláshoz PHLOGOSOL-T amire az van írva hogy magzat károsító.NA most akkor mit csináljak? hAsználhatom mert a holgy azt mondta ezen kivul mást ne használjak.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam.

Bea: homeopátiás szert tudok mondani, nem tudom az nálatok forgalomban van-e, de itthon dm-ben is (meg gyógyszertárban) lehet kapni pl. a Homeogene-9-et a torkodra és náthára Gripp-Heelt vagy Coryzáliát.
Azokat a gyógyszereket SEMMIKÉPP SE VEDD BE!!!!! Főleg ha még rá is van írva, hogy magzatkárosító!!!! Hülye a gyógyszerészed!!!!
A náthára egyébként nem szoktunk gyógyszert szedni! Pihenés, C-vitamin és mézes tea rengeteg!
Ne haragudj, hogy nem tudtam hamarabb jönni!

linhbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: