Új privát üzeneted érkezett!

Kinga, én is a Jánosban szülök majd, Pálmainál.

Kép
vayacon
 
 


Jó reggelt!

Kinga, gratula az 1 bébihez :lol: Én ugyan nem a Jánosban fogok szülni, de a nagypapám volt ott igazgató (igaz, nem mostanában volt az), de szinte minden orvost ismer, szóval ha valami kérdésed van, csak nyugodtan :D

Akárhogy is, én csak fogadott orvosnál merek szülni. Nagyon zsákba macskának tartom ezt az ügyeletesnél való szülést... Persze, vannak kivételek, de a környezetemben azt tapasztaltam, hogy aki az ügyeletesnél szült az nagyon megbánta (most nem akarok horror sztorikat mesélni, mert nem akarok senkit sem riogatni).
De ez az én egyéni véleményem :D
Lehet, ha az első terhességem és szülésem probléma mentes lett volna, akkor én is máskép gondolnám... De nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy van valaki aki végig kiséri a terhességemet.

Lányok, itt a tavasz! Tegnap voltunk vásárolni és már annyi jó gyümölcs van! Feltankoltam ringlóval és nektarinnal :D SImán megvan a napi 5 gyümölcsöm amit ajánlott az orvos, ha nem tudom szedni a terhes vitaminokat!

Most búcsúzom, ma nem leszek. Nálunk a szerda a görbenap, ilyenkor anyu vigyáz Bumbusra, mi meg férjemmel mászkálunk, mozizunk, vásárolunk....
Bár a vásárlással most óvatosan kell bánnom, még fogalmam sincs mekkora lesz a poackom nyára!


Jaj, hogy én mindig milyen hosszasan írok :P

Kép

KépKép
acquana
 
 


Sziasztok Csajok!

Egy kérdés:
Egész éjszaka alig aludtam, a gyomromban mintha kést forgattak volna, és a végén már azt sem tudtam fol fáj. :cry: Reggelre meg hasmas. :oops:
Szerintetek fussak a nődokihoz, vagy ez túlzás lenne? :oops: :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Lucuzs, egy telefont a nődokinak vagy háziorvosnak mindenféleképpen megér...

Kép

KépKép
acquana
 
 


Sziasztok csajok!

Lucuzs: Én ha valami szokatlan történik vagy olyasmi amitől megijedek, fel szoktam hívni a nődokimat (mondjuk nagyon rendes mondta, hogy bármikor hívhatom), megkérdezem ez mitől lehet, mitévő legyek. S ő meg szokta mondani, hogy bemenjek-e hozzá meg nézi-e vagy se, vagy, hogy épp mi a teendő? Szóval egy telefont megér! Nayon szorítok, hgy minden rendben legyen....!!!!

Tegnap voltam ultrahangon a férjemmel, ahogy igértem beszámolok róla: jó hír van szerencsére. Van egy csodás 19mm-es pocaklakónk. Élénk szívhang, jaj úgy izgultam olyan jó volt látni a kicsikénket és olyan jó volt hallani a szívhangját. Van róla egy csodás kis fotónk. Most igyekszünk tovább vigyázni rá, és nagyon reménykedünk, hogy továbbra is minden rendben lesz! A 12. héten kell majd menni a következő ulltrahangra. Addig megyek a védőnőhöz tanácsadásra, meg vérvételre, meg azt mondták ekg-t is kell csináltatni. Majd úgyis mindenről beszámolok. Szorítsatok továbbra is.
Én is szorítok mindenkinek! Pusszi! Szép napot!

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok!

Eclipse igen egy héttel ez elott toltottem be a 23. életévemet, fiam meg ma 5 éves.Hogy repul az ido!!!

Voltam ma fogorvosnál kaptam gyógy tomést a fogamba májusban kell visszamennem.A rossz hír az hogy a bolcsesség fogaim ramaty állapotban vannak és ki kell húzni oket. Azt mondta ha betoltom a 3 hónapot akkor bele kezdhetunk.

Hétfon , kedden dolgoztam, most két nap szabad. Mosni készulok meg takarítani mert talán jonnek felkoszonteni a fiamat ma.

Lucuzs nekem is volt hasmasom.Hol így vagyok hol úgy.Hol szédulok , hol álmos vagyok de olyan hogy ha neki dolnék egy szimpla falnak elaludnék rogton.

KépKép
ritya
 
 


Hali!
Sziszanya: a melleim, azok feszülnek és fájnak is rendesen, viszont émelygésem nekem is csak héfőn hajnalban volt először a 8. héten. Meg kicsit tegnap is délelőtt. De ez rám se nagyon jellemző, pedig én aztán tényleg izgulok, hogy minden rendben legyen. Remélem nálad is minden rendben lesz!

Kép
Kép
start7
 
 


Lucuzs,
szerintem bátran felhívhatod a nődokit, de én egész biztos vagyok benne, hogy emésztőszervi a gond. Sajnos valamit összeettél amit nem kellett volna és megbosszulta magát :( Emlékszel én is írtam, hogy pénteken kicsináltam magamat, és fél 5-től fél 8-ig mint a kacsa.... :oops: ki sem tudtam jönni a vécéről, de aztán jobb lett.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Start,
már majdnem 2 centis a kis csepp, fantasztikus! :D

Csajok,
tudjátok mi ma vagyunk 9+1-en már. Tulajdonképpen az októberi topikba lenne a helyem, csak... itt jobb!!! :D
És én kereken 3 hete, 6+1-en voltam UH-n.
És nem is lesz, csak legközelebb 2 hét múlva, a 11. héten.
Hát már alig várom, hogy meglássam, hogy a pici pöttyből mekkora babaforma csoda lesz 5 héttel később!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Start!
Köszönöm! Nekem a melleim sem igazán feszülnek, de az is igaz, hogy az első szülésem után megszünt a mensis mellfájásom is. Lehet, hogy rezisztens lett a szervezetem a progira :roll:

Eclipse!
Gratula a 9+1-hez! 6+1-en volt már szívhang? Én hétfőn leszek 6+1. Remélem hallunk szívhangot!
Vendég
 


Igen, akkor volt szívhang. Nagyon édes volt! :D Azóta remélem szépen nő, fejlődik.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Én jövő kedden, 10. héten megyek csak a védőnőhöz kiskönyvért. Nem kapkodtam el. És aznap megyek laborvizsgálatokra is. Majd egy héttel később vissza az sztk-ba.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok! A védőnőt én sem kapkodom el, ezért is megvártuk az ultrahangos vizsgálatot is. De hát csak hétfői napokon lehet menni. Most vagy megyek a jövő hétfőn akkor lesz pont 9 hetes a kicsi, vagy rá két hétre a 11. héten, mert hát úgye közte van a húsvét hétfő. Még nem tudom melyiken menjek? Majd a 7végén még eldől! Aztán persze jöhetnek a laborvizsgálatok is, de azokat lehet a jövő héten kellene...
puszi

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok!

Én jövő kedden megyek UH-ra akkor leszek 9. hetes. Majd ott megbeszélem a dokimmal a védőnőt meg a továbbiakat. Ugyanis én még nem voltam védőnőnél, meg laboron. De remélem nem vagyok elkésve!

Végre ma éjszaka jól aludtam és ki tudtam pihenni magam. Már legalább egy hete nem volt ilyen!

Szép napot!

Vik

Kép
bviki
 
 


Csajok,

Budapesten nem ismertek véletlenül, nagyon megbízható, és olcsón dolgozó, házfelújítással foglalkozó szakit?
Szigetelés, alapvető kőművesmunka (egy kis vakolás, egy kis falazás), meszelés, némi ácsolás, ez kellene, áprilistól hétvégi alkalmakra.
Tulajdonképpen nem is kell szaki, mert nem kell szépségdíjas meló, csak masszív... szóval bárki, aki fogott már vakolókanalat a kezébe, meg bírja a nehéz fizikai melót...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok,

Lucuzs, remélem jobban vagy!!! Beszéltél dokival?

Start, gratulálok :lol: !

Kinga neked is gratu egy babához!

Eclipse én passzolom a kérdést, apukám ilyen vállalkozó, de kicsit messze van! :wink:

Tegnap voltam 1.UH-n 5+3. Még csak a petezsák látszott, meg a pici szikhólyag. 2 hét mulva megyek legközelebb.

Csajok, be lehet venni egy-egy fájdalom csillapítot fejfájára néha? Ha igen, akkor mit ajánlatok!? Ma pl iszonyat fáj, csak az segít,ha lefekszem és becsukom a szemem, vagy gyógyszer... Előbbi a munkahelyen hülyén nézne ki!

beni
benigna
 
 


Benigna
Algopirint lehet néha-néha. Algoflex és társait nem lehet. Igyál egy jó teát, sétálj egy kicsit a jó levegőn, de ha semmi nem használ akkor inkább gyogyi mint szenvedés mindkettőtöknek.

Ma elég rosszul vagyok. Hol a torkomban dobog a szivem vagy a gyomromban. Lehet vérnyomás lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Végül nem hívtam a dokit, két futással megúsztam, délutánra meg beköszönt a megszokott brutál hányinger. És eldöntöttem magamban, hogy minden rendben van, és nem fogok parázni!!! Semmi okom rá, nem akarom végig izgulni a 40 hetet...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs:Örülök,h semmi baj nincsen,valószínű valami megviselte picit a gyomrodat és reklamált egyet :wink:

Benigna:nekem a Panadolt ajánlották,lázra és fájdalomra egyaránt.

Gratulálok mindenkinek a fotókhoz,szívhangokhoz...reméljük mindenkivel minden rendben lesz....és miért ,ne lenne?! :wink:


Én dögrováson vagyok 2 napja...folyamatos orrdugulás(de az a brutál fajta,amin semmi nem segít).Úgy tátogok,mint a halak..egy kis levegőért. :(
Sikerült benyalnom valamit,nagyon megfáztam.Lázam nincs,de nem is jellemző rám,inkább a belső láz.Gőzöltem kamillával,mentával,iszom rengeteg folyadékot,narancsozok,és tengeri sóoldatos orrspray-t is vettem( a patikában ajánlották)de egyenlőre semmi javulás.Tegnap is azért nem írtam,mert egész nap feküdtem,ahogy ma is.


Remélem ti jobban vagytok!!!
Holnap reggel megyek ultrahangra,már a másodikra :) bízom benne,h doki bácsink elő tud állni valami bíztatóval....és Zizikével is minden rendben lesz....alig várom,h lássam mennyit fejlődött a két héttel ezelőtti ultrahanghoz képest :wink:

Ti nem vettétek észre,hogy hajlamosabb lett a bőrötök kipattogni?Én most kb. úgy nézek ki,mint egy pubi :lol:
Tipp?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


sziasztok,bocsi a zavarásért,ha érdekel valakit márkás és olcsó gyönyörű manóruci irjon privit!!200-700.ft-ig :wink: :wink

izelitő:
http://picasaweb.google.hu/113450104542 ... 12Honapos#
van fiú és és nagyobb is :wink:

sziasztok

bibar
 
 


Sziasztok :)

Voltam dokinál, méhen belül van egy petezsák, benne szikhólyag, öt hetes terhességnek felel meg :lol:
Vendég
 


Panndi:Gratulálok!!! :D :D :D

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, örülök hogy elhagyott a nyavalya!

Panndi,
gratulálok! :D

Aranyoska,
én dettó :shock: éppen írni akartam tegnap. 3 nap alatt a szép simis arcom teljesen kipattogott. A 9. héten. Hát nem is tudom mikor volt ilyen utoljára... nagyon ronda. Az államon, arcomon, homlokomon, halántékomon egyaránt. Sajnos olvastam, és előre féltem hogy így lesz. Azt olvastam, hogy akik pattanásosan esnek teherbe, azoknak lehet hogy teljesen elmúlik, akiknek meg nem volt, azoknak lehet kiszárad, vagy ellenkezőleg, tök zsíros-pattis lesz. Hát én az utóbbi :cry:

Csajok,
én milyen szarul voltam este meg reggel. Vacsizni nem is kívántam semmit, végül megettem 2 virslit mustárral, meg 2 pohár diabetikus narancslevet. Aztán, ugye, este 8-kor lefeküdtem, de este 10-ig folyamatosan fél óránként kellett pisilnem, már majdnem sírtam.
És este 10-kor a felettünk lévő lakásban kitört a balhé.
Elváltak, és a fickó lenyúlta a gyereket, és a nő jött őrjöngve, törve-zúzva hogy adja vissza. Éjfélig nyírták egymást, nagyon durva volt, szerintem szétverték a lakást is meg egymást is. Párom kint állt az ajtóban, azon gondolkoztunk, mikor kéne rendőrt hívni... szóval nem tudtam kialudni magamat. A 6 órás kelés betett, szédülve, zöldet látva ébredtem, aztán rókakoma is volt, igaz csak gyomorsav. És a metrón leült az orrom előtt egy kis köcsög gyerek. Én meg ott lógtam a kapaszkodón, ájulásérzettel, és nem bírtam ki, ránéztem a kis köcsögre, és mondom neki, remélem kényelmesen ülsz, én éppen 9 hetes terhes vagyok, és reggeli rosszullétem van, szóval ha az öledbe hányok, ne lepődj meg.... hát lehet hogy bunkóság volt, de veszett szarul voltam. Az meg nézett mint a lőtt medvére. A Kálvinig szoktam menni, onnan villamos, de most a Deákon le kellett szállnom, levegőzni, és onnan mentem villamossal. Összességében negyedórát késtem melóból.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Panndi: örülök, hogy minden rendben van!! Csak így tovább!
Gratulálok!

Eclipse: vicces lehetett a metrós jelenet! :D Mármint egy kívülállónak! Neked gondolom elég kellemetlen!
Én a buszon főleg a szagokkal küzdök, meg persze én is az ülőhelyekért! Ma leült velem szmbe egy nyanya, tök büdös is volt, meg tüsszentett egy nagyot a tenyerébe és aztán gondolom nem volt zsepije vagy valami szétkente a két tenyerére! :x Azt hittem, hogy menten odahányok!

Nekem is kirügyezett az arcom, meg azt vettem észre, hogy a hajam is gyorsabban zsírosodik!

Kép
bviki
 
 


Kinga: most látom, hogy egyidősök vagyunk! :D Te is november 2.?

Kép
bviki
 
 


Viki:igen :wink:

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....... :D :D :D :D :D :D

Jó reggelt hölgyek!!!
MIndjárt kiugrok a bugyimból örömömben!!! :wink: :lol: :D :D

Most jövök a dokitól.Megnyugtatott ,h minden a legnagyobb rendben...és,h gyönyörűen fejlődik a kismanóm!
Képzeljétek el,két hete 1cm-es volt,ma meg már 3cm.Szemmel láthatóan hatalmasat nőtt,ő is és a petezsák is.
Ma már 10hetesek vagyunk :wink: :wink: :wink:
Október 21-re vagyunk kiírva :oops: de maradunk,ha nem bánjátok :oops:

Holnap 9kor megyek védőnőhöz a kiskönyvért és beutalókért.Pisit azt vinnem kell,külön kérte.

Lucuzs:Csiszár Anikó a védőnő akihez mennem kell.Te kihez jársz?
Panndi:gratulálok!!! :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska,
éljen, hurrá!!!! :D :D :D
Én elméletileg október 23. ---> forradalmi gyerek lesz? :lol: :wink: :wink: :wink: De maradunk itten!!
alig várom már, hogy én is lássam a nagy változást! 5,1mm-es volt a pöttyöm, tegnaphoz 3 hete! akkor biztos az enyém is már közel 3 cm! És még két hét nekem az UH-ig! Úúúú :shock:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eclipse, férjem öccse az épitőiparban dolgozik, ő megbízható és szépen dolgozik, ha gondolod priviben elküldöm az elérhetőségét. Budapesten merre lenne?
Szerencsére nem szoktam bkv-zni, de amikor még én is használtam mindig szörnyülködtem, hogy milyen bunkók a kismamákkal :(
Előző terhességem alatt egyetlen egyszer villamosoztam, de már 6 hónapos terhesen, szóval csak az nem látta a pocakomat aki nem akarta, de senki nem ajánlotta fel a helyét :? ...

Rókakoma nálam is jelen... Pont jókor jött rám: épp cipelem fel a gyereket a 3.ra, szegényt gyorsan leteszem a földre a lakásban, én rohanok wcpajtihoz, már vagy 3 perc ott görnxedek mikor eszembe jutt: nyitva van az erkély ajtó... Természetesen nem arra mászott el Bumbus, de jól leizzadtam :D

Kép

KépKép
acquana
 
 


Sziasztok,


Ha nem bánjátok, csatlakoznék hozzátok......

Már van egy kisfiam, és végre úgy néz ki, hogy érkezik a tesója is :D

További szép (hányinger mentes napot) napot mindenkinek!
amanita01
 
 


Ez lemaradt: Panndi és Aranyoska gratulálok :)

Kép

KépKép
acquana
 
 


Üdv. itt Amanita, és gratula.
Hány éves a fiad?

Kép

KépKép
acquana
 
 


Aquana,
ezer köszönet előre is, kérlek írd meg priviben! De nem Bp-ről lenne szó, hanem Bp-től 20 percre autóval. Van néhány extra körülmény, ellenben a munka holt egyszerű, és még szép munka sem kell, csupán masszív, tartós. Nagyon remélem, elvállalja...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Gratulálok az uh-n átesett kismamatársaknak.

Nálam rosszullét még mindíg nincsen. De ami nagyon rossz, hogy nem tudom kialudni magam, mert az óra csörgése előtt 2-3 órával mindíg felébredek és utána nem tudok visszaaludni, csak forgolódok. Napközben meg a munkahelyen délre használhatatlanná válok és akár állva is képes lennék elaludni.

Buszon, héven villamoson én is hajtok az ülőhelyekre. Van olyan, hogy inkább megvárom a következőt ha túl nagy a zsúfoltság. Nagyon féltem magunkat utazás közben. Múltkor például nagy késésben voltam már és kénytelen voltam felszállni egy zsúfolt buszra. A barom buszsofőr meg ok nélkül fékezett egy akkorát, hogy több utas elvágódott. Én szerencsére állva maradtam, de rettentően megijedtem és eg kicsit el is pityeredtem. Ja és a legszebb, hogy a buszsofőr annyit nem volt képes hártalökni az utasoknak, hogy bocsi.
Szóval Eclipse, én azt mondom, hogy igenis küzdjünk a helyért a buszon:) A babáink védelmében legyünk harcos anyukajelöltek/ anyukák!

Ági
Vendég
 


Köszönöm szépen!

Madarat lehetne velem fogatni :D

Eclipse:akkor mi szinte napra pontosan egy időben vagyunk :wink: ..de jó!!!!

Ti is ilyen méretűek lehettek kb.,mert a dokim azt mondta,h ennyi idősen ez a norm. méret!Hogy,hogy ilyen sokára lesz a következő ultrahangod?Jól bírod!Ha jól számolom az összesen 5 hét...én megőrülnék a kiváncsiságtól..de gondolom ezzel te is így vagy!!!!Nem baj,annál nagyobb lesz az öröm és az ámulat,h már milyen nagy....nem igaz?

Amanita01:isten hozott közöttünk...szép és nyugodt babavárást kívánok!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska,
nagyon egyszerű volt a helyzetem, nem volt választásom.
Én a 6. hétig nem tudtam hogy terhes vagyok, mert a pcos miatt eleve hosszúak a ciklusaim. A tesztre rá 2 napra már szívhang is volt. Aztán az sztk-ba visszarendeltek, de mivel látták, hogy én az UH-t magánban csináltam, azt elfogadták. És az sztk-s protokoll szerint az első 12 hétben csak 2 UH kell, az egyik hogy a szívhangot elcsípjék, aztán már csak a genetikai UH a 12. héten.

Közben én akartam magánorvoshoz menni, de bejött az anyagi csőd, így sem most, sem máskor magánorvosra, fogadott orvosra lehetőségem nem lesz. Én ebbe beletörődtem.
szerencsére nem vagyok túl parás, és minimál vizsgálatos, természetes terhességet szeretnék, így az sztk-s szolgáltatással beérem.

Jövő kedden 7-kor labor+vizeletet viszek, 9-kor védőnő a kiskönyvért. Ápr. 6-án vissza az sztk-ba, és akkor megmondják a 12. heti UH időpontját, aztán megint csend és nyugi egy darabig.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


acquana: A kisfiam decemberben múlt 4 éves. Még nem tudja, hogy testvére lesz.....vicces, mert a hétvégén megkérdezte tőlünk, hogy Neki mikor lesz már kistestvére :D (Rendszeresen megérzi a dolgokat...)

Kép

Kép
amanita01
 
 


Sziasztok!!

Neharagudjatok,hogy zavarok,de Barátnőmnek segítek eladni akismamaruháit.Nagyon szép állapotban vannak,megkíméltek,áron alul adja őket.S-L méretben,van L-es naci is.Farmer,lenvászon naci,halász naci nyárra,tavaszi-nyári felsők.
Képet tudok küldeni mindenről.Vannak még nagyon szép ruhák,bídy,rugik,vadi új játszószőnyeg,ki sincs bontva,mert kettő volt Nekik.Bolti ár töredékéért.

Vayának ma vittem a kismamrucikat,vett is belőle.Szépek ugye?? :D :)

Írjatok privit és írom az árakat,mérek is kell.

További szép napot kívánok mindenkinek.
csucsu99
Budapest
 
 


Na csajok,
engem most vet szét az ideg... :x :x :x
Asszem ideje lesz szólni melóhelyen, hogy babás vagyok.
Most akarják betanultatni velem a kolléganő munkakörét, jövő héten, mert az milyen jó lenne mindenkinek. De még a kolléganő is tiltakozik ellene, mert sok bába közt elvész a gyerek, ez alapigazság...
Meg egyéb baromságok is vannak.

No, jövő kedden úgyis szabi a labor+védőnő miatt, mert délre már minek menjek be, meg a fél nap szabadság úgysem létezik, szóval akkor másnap be is közlöm, az fix.
Hát hótziher hogy nagyon ledobják az ékszíjat, de nem érdekel.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!

Ma először éreztem meg hogy terhes vagyok.Eddig csak szédelegtem most meg majdnem egész nap fájt a gyomrom.majdnem jott róka koma de sikerült elaludnom így hát lenyugodott a gyomrom.

Üdvözöllek Amanita, ha jól látom egy idős terhesek vagyunk.

Megkérdezhetem ki az a védőnő nálatok mert nálunk Szlovákián ilyen nincs. Csak doki vizsgál és novérke csinálja a többit. mint pl.
vérvétel, könyvecske,cukor vizsgálatot is o csinálja nem kell rohangálni sehova.

Még két hetem van a vizsgálatig már alig bírom kivárni.

KépKép
ritya
 
 


Pocaklakó-daloló tanfolyamok
2010 tavaszán, régi és új helyszíneken!


Budapest XIII. kerület

Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház (Budapest XIII. Dagály u. 15/a)
2010. április 8 és 15, csütörtök, 18.00 órai kezdettel


Budapest, Újpalota XV. kerület

Gaba Medical Center (Bp. XV. Apolló u. 61.)
2010. május 19 és 26, szerda 18.00 órai kezdettel


Budapest XII. kerület

MiniMom Gyermekfoglalkoztató (Budapest, XII. Csörsz u. 43, Gesztenyés Irodaház)
2010. május 22 és 29, szombat 10.00 órai kezdettel


Budapest, Belváros

Mazsola Játszóház (Budapest, V. Arany J. u. 16)
2010. május 3 és 10, hétfő, 18.00 órai kezdettel


Szentendre

Szentendre, Dunaparti Művelődési Ház, (Szentendre, Dunakorzó 11/a)
2010. május 5 és 12, szerda 17.30 órai kezdettel


A bővebb információkat és a részleteket a www.cilizenebolcsije.eu oldalon, a Pocaklakó-daloló menüpontban találjátok!
Jelentkezni a zenebolcsi@gmail.com e-mailcímen lehet.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


sziasztok!!
bocsi a pofátlankodásért...de Pannyról van valami hír...mert még a multkor olvastam hogy majd mostanság megy dokihoz...... :oops: :D

na majd kukkollak titeket.... :wink:

mindenkinek nagy nagy drukk még mindig és sok sok kitartás a rosszullétekhez és egyéb nyalánkságokhoz.... :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Hali csajok!
Mindenkinek gratulálok az ultrahanghoz! Tényleg jó volt látni, hogy 3 hét alatt mennyit nőtt a picuri! Üdvözköm az újakat! Már most nagyon várom a következő uh-t, pedig majd még csak a 12. héten lesz! Én éjjel a gyomromban szúró fájdalmat éreztem, az mitől lehet? Kicsit ijesztő volt, de aztán megnyugtattam magam én is, hogy csak pozitívan gondolkodjak, nincs baj, mert nem szabad lennie. Reggel már nem éreztem, kicsit émelyegtem, aztán ennyi!
b.viki, kinga én is majdnem veletek vagyok egyidős, nekem november 1.
A gravida nevű vitamint ismeritek? Azt javasolta a doki. Az előző kettőnél elevitet szedtem, tudom az csak vitamin, de most inkább még azt sem mertem elkezdeni, eddig nem is szedtem semmit. Szerintetek a gravidát most így a 8. -9. hét között merhetem elkezdeni szedni? Nagyon köszi mindenkinek!
Puszika! És mindenkinek kellemes napot kívánok!

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok Lányok!

Húúú, mennyi minden történt most is!!!

Panndi, gratulálok!Nagyon örültem, mikor olvastam a jó híreket!
És hogy vagy?

Aranyoska, neked is gartulálok!De szuper!Mi volt a védőnőnél?
Én a jövő hét után megyek majd újra dokihoz, de már annyira várom, hogy az nem is igaz!
Addigra már mi is a 11.hétben fogunk járni :D

Eclipse, mi sem állunk olyan hű de jól anyagilag, először én is magándokihoz mentem, aztán sztk-ba, de nagyon pozitív volt a tapasztalatom eddig.Mindig ugyanahhoz az orvoshoz fogok járni, de attól függetlenül, majd a szülésre felkérem, így is rengeteg pénzt spórolunk.
Munkahely-megértelek. Szóltál már?
Én sem szeretm ezt a titkolózást, hétfőn a főnökömnek én is el fogom mondani, mert sokszor, amikor rosszul vagyok, előbb lelépek, mert nagyon kellemetlen.

Ryta, kitartás!Már mindjárt itt lesz! Bár szerintem most mindenki többet számolja a napokat, mint álatalában, én is mindig számolgatok :D

Amanita, neked is gratulálok!!!

O.Ági, az alvászavar nálam is jelen van, például ma éjszaka, vagyis tegnap is ez volt, utálatos egydolog, ma meg tiszta kóma vagyok a munkahelyen, a munka nem is halad!

Acquana, szép lehetett a hányós, erkélyes jelenet.
Pont valamelyik nap beszélgettük, hogy a második babánál már nem lesz ilyen könnyű dolgom :D

Lucuzs, örülök, hogy nálad is már minden ok.

Csajok, most ki hogy van?
Valami új újság?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Start,
én szedek Gravidát, a 6. héttől, mert akkor derült ki a babó, és a 16. hétig fogom szedni. Én 5850 Ft-ért vettem a 90 szemest, ennyi idő alatt kb. a felét fogom elhasználni, utána a 2. felét szoptatáshoz.
mi szeretjük a Béres termékeket, C-vitamint, béres cseppet stb, így esett a választás a Gravidára.
A benne lévő B6 vitamin lehet hogy elmulasztja a hányingert, nekem jelentősen csökkentette, meg ne ijedj :) Megvan benne minden, ami babának, mamának kell. Napi 1 az adagja, én vacsival szoktam bevenni. Eddig semmi mellékhatást nem tapasztaltam, szerintem nagyon jó magzatvédő vitamin. ajánlom másoknak is!

Dorka,
nem, még nem mondtam.
Kedden szabin leszek, labor+védőnő miatt, akkor majd szerdán beközlöm...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Gyomorban szúró fájdalom - hát, megmondom őszintén, én is éreztem már ilyet... egyszer a gyomorsav volt, és enni kellett egy kis kekszet, máskor viszont.... hát, be volt szorulva a levegő... akkorát böfögtem, már elnézést :oops: :oops: még jó hogy nem hallotta senki.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Alvás... ma 3-kor felkeltem, szokásos, pisilés... aztán fél 6 fele sikerült visszaaludni, már majdnem sírtam... aztán 6kor csipogott az óra :?

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


sziasztok!
eslipce: nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D

Én is minden éjjel pisilni járok. Azt figyeltem meg, hogy legtöbbször 3/4 3-kor, érdekes nem? De volt már, hogy 2-kor vagy 4-kor . Van amikor én is szenvedek, mert nem tudok visszaaludni, de van amikor rögtön sikerül, hogy az milyen jó............a lényeg, hogy mindenkinek kitartást kivánok hozzá!!!
Puszi Csáó :)

Kép
Kép
start7
 
 


Olyan jó csajok, hogy olvasgatlak mindig titeket, én is minde apró jeltől pánikolok, aztán nyugtatgatom magam.

Start, az Elevittel nem voltál megelégedve?
Én is a Gravida és az Elevit között gondolkoztam, aztán azért döntöttem az Elevit mellett, mert a barátnőmtől kaptam-neki megmaradt.

Eclipse, nekem is hatkor csipogott az óra-gusztustalan.
Olyan jó azoknak a kismamiknak, akiknek kiderül, hogy jön a baba, és otthon maradhatnak.
De az aminek nevezzem pénz.....

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziaszok!

Én is küzdök az éjszakai álmatlansággal, aztán reggel hulla fáradt vagyok! Egyébként most az utóbbi pár napban sokkal jobban vagyok! Már nincs állandó hányingerem! Remélem, hogy ez nem jelent rosszat! Talán csak az volt, hogy nagyon hirtelen emelkedett meg a hormonszint a szervezetemben és mostanra beállt! Remélem!

Mi kedden megyük UH-ra! Már alig várom! Nagyon kiváncsi vagyok a kis Babónkra! Biztos sokat nőtt! Majd utána akarom elmondani itt a munkahelyemen! Nagyon kiváncsi vagyok a fogadtatásra! Szerintem nem lesz odáig a főnököm (pasi), dehát ez van! Remélem azért bunkó nem lesz!

Tök jó, hogy itt a hétvége és ilyen szép idő van! Végre lehet egy kicsit kertészkedni! Bár holnapra esőt mond!

Jó hétvégét mindenkinek és pihenjetek sokat!

Kép
bviki
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: