Új privát üzeneted érkezett!

Manorka! Jajj de jó hírek!! :P Bekukkantottam már este is, de nem volt erőm írni :oops: Mi is ilyesmit láttunk múlt héten ;)
Igen, én írtam, hogy Emma kb 2 éves kora óta nem alszik el egyedül. Ébredni csak egy darabig ébredt (szerencsére :oops: ), és igen, ég a lámpa a szobájában :wink:

Judit! Szuper, hogy elmúlt a barnázás! De azért ne bízd el magad, tessék pihenni!

Niki! Megy a drukk!! Minden rendben lesz! Küldöm a pozitív energiákat :)

Szép napot!
Állítólag ma sütni fog végre a napocska! :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Manorka: örülök, hogy minden rendben!

Niki: mennek a drukkok.

Én 5-re megyek, de be megyek a dokimhoz Pestre, mire hazaérünk fektetni kel, úgyhogy csak 8 után tudok jönni, hogy mit láttak, de nagyon izgulok. :oops:

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Manorka!

Gratula a jó hírekhez..te végre megnyugodhatsz már!!!

Fókamóka!

Drukk délutánra!

Ki megy ma még?Niki?bocs de elfelejtettem már annyit olvastam vissza :oops:

Ma töltöttem a 6 hetet...még 6-ot kell aludni és végre én is mehetek a dokihoz :wink:

Meme!

Azért egy kicsivel optimistábban írtál..ennek nagyon örülök!!!!!!

alvás.nálunk a nagyfiam volt olyan hogy két éves koráig minden éjjel felkelt enni...hat hónapig szopizott,aztán fél éves korától a tápszerért jkelt fel..mi is kipróbáltuk h nem adtunk neki vagy csak vízet kapott..de akkor nem aludt el vagy csak 10 percre ő is..aztán nem szenvedtünk vele...mindig adtam neki tápot és szépen aludt reggelig..egyszerűen neki igénye volt rá..a többi kettő soha nem volt ilyen..Olikánál a másfél éva alatt talán 3-4x fordult ilyen elő h éjjel kérte a tápot.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Sziasztok!

Manorka:
Nagyon klasszak a képek!Igazi sztárfotó:) Nagyon szép a kis szívverése!! Én is,én is!!!N is szeretnék már!! Ma vagyok 5+6, lehet hogy már az én pici szívem pici szíve is ver?? Kár, hogy csak egy 7 múlva láthatom, hallhatom.:( Már nagyon nem bírok magammal...Már arra gondoltam, hogy holnap elmegyek, annak ellenére, hogy csak köv. 7re beszéltük meg. Aztán arra jutottam, hogy nem megyek, mert ha ma felhívom, holnapra már nem lesz időpontja. Másik dokihoz meg nem megyek!:)

Mennek a drukkok minden mai UH-snak!!Mindenkit nagyon várok a jó hírekkel!!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan, mert most nagyon ideges vagyok.
Voltunk dokinál, minden rendben.Látott egy 18mm-es petezsákot, benne szikhólyag kezdeményt.Kora szerint 5. hét vége, 6. hét eleje. Korának megfelelő méret.Úszhatok, szoptathatok,nem kell gyogyó. 2 hét múlva kontroll.
Ha kidühöngtem magam majd estére jövök, és igyekszem hozni képet is.
Puszi!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!

Csupa jó híreket kaptál..akkor miért dühöngsz ha nem titok????

Valami baj van??Valaki felidegesített???Ne húzd fel magad!! :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Niki, dehát ez nagyszerűűű!!! Gratulálok!!!Mi a baj? Ne idejeskedj. Én már rájöttem, nem éri meg!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Csajok! Aki megengedné, hogy felvegyem iwiw-en az ismerőseim közé, priviben megírná, hogy hogy találom meg? Megtiszteltetés lenne! És még képet is látnátok:) Esküvőit:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jajj lányok.Leírom este.Nincs köze a babához. :evil:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki! Hatalmas gratula!! :) Már én is pont akartam kérdezni, hogy mi a baj, de a lényeg, hogy nincs köze babához ;) Nyugi és gyere majd még! :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Niki, jó híreket kaptál. Örülök, hogy minden rendben és gratulálok, teljesen jó a méret is! Annak viszont nem, hogy ideges vagy! Próbálj meg Rikire, a születendő Babára és a szerető Párodra gondolni. Ez a legfontosabb! Más miatt nem érdemes idegeskedni!

Meme! Megírom szívesen :) De aki megosztaná, nekem is írjon privit legyen szíves. Kíváncsi vagyok mindenkire. Sokkal személyesebb lenne a beszélgetés.

Sokan írtátok a szívhangot, hogy szívesen látnátok, hallanátok. Korai terhességnél, azaz 5-6.héten a normál UH még nem biztos, hogí kimutatja, így senki se keseredjen el emiatt. Én egy speckó cégnél voltam, aki pesti és érdekel (ugyanis bármikor be lehet jelentkezni, nagyon profik és nagyon kedvesek), annak megadom az elérhetőséget. Később a 24 hét körül pedig ajánlatos is elmenni. Én voltam 4D-s UH-on náluk lányommal, örök élmény maradt és DVD felvételt is kaptam, illetve képeket. Olyan 9-10 ezerbe került. De a tegnapi UH + 1 kép volt 6 ezer Ft. Ennyire kedves szonográfussal még sosem találkoztam. Mindenre válaszol, segítőkész és örömmel végzi a munkáját, ennek él. Szóval ajánlom mindenkinek, aki csak megnyugtatást szeretne. A Babának nem árt az UH, ettől egyébként nem kell tartani. Akárhányszor lehet menni. Szóval tudok adni címet, nevet, telefonszámot, akit érdekel.

Most mennem kell, de még benézek később. Niki! Te pedig ne idegeskedj, kérlek!! Nyugdj meg!

Meme: annyira örülök Neked is, hogy már egy picit jobb kedved van!

Manorka
manorka
 
 


Csajoooook, annyit irtataok....ma nagyon aktiv volt mindenki, ugyesek vagytok.
Barbi: igen nagyon orulok, hogy vagy 3 napja elmult a barnazas, persze vigyazok magamra. Az ebed utani szundit pedig kimondottan igenylem. :lol: :lol: :lol:
Niki nagyon jo hireket hoztal! Gratula...en olyan kivancsi vagyok, hogy kinek milyen nemu baboja lesz, nektek van valami eloerzetetek?
Niki: remelem nincs nagy baj..es mire ujra irsz megnyugszol.... :wink:
Meme: nagyon jo otletnek tartom, ezt az iwiwes dolgot, szerintem is szemelyesebb lenne a kapcsolat. Irok neked pu-t, es neked is Manorka!

Szep estet mindenkinek!
Ja egy ertek nem lett jo a vizelet vizsgalatomban, nem tudom, hogy pontosan mit jelent ez, holnap viszem a korzetihez a papirokat.
Vegre megvan a doktorneni, de csak dec. 3-ra kaptunk idopontot. :cry: :cry:
pocaklako
 
 


Eddig mindenki megvan:) Bejelölve:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme, visszajeloltelek! Nagyon aranyosak vagytok. :lol:
pocaklako
 
 


Niki, tök jó, hogy minden okés volt az uh-n. :-)

Judit, ez is jó hír, hogy elmúlt a barnázás. Nekem is úgy tűnik, hogy elmúlt, de még nem merek örülni.

Mi sajnos csak jövőhét csütörtökön megyünk uh-ra és még olyan messze van.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt:
Remeljuk nem is jon mar vissza a barna, azota sokkal nyugodtabb vagyok! (azert egy picit oruljunk mar.... :lol: :lol: :lol: )
pocaklako
 
 


Judit, ugyan ezt érzem, de még mindig nem merem azokat csinálni amiket szoktam. Próbálok sokat pihenni már amennyire a csajszim megengedi. :-)

Úgy néz ki múlnak a rosszullétek, viszont hiheteltenül éhes vagyok folyton, és ez borzasztó rossz, mert eszem és utána rosszul vagyok. Délután megettem egy fej sós karalábét, 3 db sütőtök szeletet, fagyit, aszaltszilvát, egy kis pudingot, háztartási kekszet és semmi de semmi hatás.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt:
Persze vigyazzal is magadra, es pihenj sokat.
A rosszullettel kapcsolatban mintha nalam is egy kicsit javult volna, ma reggel volt az elso nap, mondtam is Apanak, hogy vegre tok jol erzem magam. Az evessel kapcsolatban, nekem vannak olyan napjaim, hogy 3 orankent kell ennem, mint a babaknak, mert majd kilyukad a gyomrom, amugy meg vannak napok, hogy egesz nap szinte nem is eszek, mert olyan telitettseg erzesem van. A mai ilyen pl, na jo, delben jol bepizzaztam 3 szelettel :lol: :lol: :lol:
Nekem a multkor az aszaltszilva nem tett valami jot..olyan voltam tole mint egy lufi..csak epp nem lebegtem..meg hat hashajto hatasu..ami most pont nem rossz, de asszem megvagyok a szilva nelkul. Inkabb attertem az aszalt sargabarackra. Sok A es C vitamin van benne, es szorulas eseten is hatasos, persze nem olyan brutal mint a szilva. :P :P :P
pocaklako
 
 


Aki nekem is írt, mindenkit visszajelöltem, köszi Nektek!
Jó kis csapat van itt :)

Judit: én is azt mondom, hogy azért még csak óvatosan így a barnázás után, de azért még többször pihizz, persze azért örülj is, ez természetes!
Nekem még mindig van egy pici (csütörtökön kezdődött). Így sokat pihizem én is. Már amennyit lehet a csacsogó-fecsegő lánykámtól :)

antekirt: hűűű, szép menüd volt ma :) A karalábé nem fúj fel Téged? Ha pici adagokban eszed a hamit, akkor is rosszul vagy?

Manorka
manorka
 
 


Manorka, a lenyeg, hogy vizszintesben legyel, csacsogni-fecsegni lehet..igy gyogyit a lanykad..Tudod a doki is kerdezget... :wink:
Az en barnam tobb, mint 2 hetig tartott, mar szinte kezdtem megszokni..de olyan jo, hogy elmult..vigyazok is vissza ne jojjon...

Antekirt: olvastam, hogy amikor babat varunk a falatot 3x annyira kell megragni, mint amugy. Alapbol moho es egyben lenyelos vagyok, igy nekem a kicsivel tobb ragas mar segitett..lehet erdemes ezzel is probalkozni :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 


Manorka, meg sem kottyan mennyit eszem. :-) Máskor meg ha kicsit eszem, de ez még az éhség előtt volt akkor meg két kanáltól tele voltam. Nem fúj fel hanem nyugtatja a gyomrom (de csak míg eszem) :-) Lidinél is ez esett jól anno.

Judit, pizza áááá de ennék. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt: kuldok egy kis pizzat fenypostaval :lol: :lol: :lol:
Na de annyit beszeltunk mar az evesrol, hogy megeheztem en is..de csak egy kis keksz lesz teaval..konnyu vacsi :P :P
pocaklako
 
 


Én, vagy avókádókrémet fogok enni egy kis kenyérrel, vagy tonhalat salátával. :-) Vaaagy mindkettőt. :-D

Kép

Kép
antekirt
 
 


Judit, a csacsogó-fecsegő sajnos nem mindig hagy pihizni, mert ugye egész nap itthon van, talán már unja magát, foglalkoztatni kell. Egymagában ritkán játszik. TV előtt meg nem hagyom ülni (csak kicsit). Segítségem nincs, ovi meg majd jövő szeptemberben. Szóval így csak akkor tudok vízszintesben lenni, ha elfoglalja magát, bár akkor is hozza a gyógyteát, szurit és megmaszírozza a fejem. Tegnap már mondta is, hogy ő doktornéni szeretne lenni. Eddig csak versenyautóst vagy táncost mondott :)

Margarita pizzát én is szeretnék. Jajj, de éhes lettem :lol:

Antekirt, de jó Neked, hogy így tudsz enni ilyeneket. Irigyellek!

Manorka
manorka
 
 


Manorka én teljesen megértelek, LIdi dec-ben kezdi az ovit, de csak párszor megy eleinte mert nem biztos, hgoy van értelme beszoktatni ha utána jön a téli szünet, így egyelőre
párszor megy, hogy szokja, aztán januártól mindennap. Ő is már unja magát, meg ő aztán nem egy egyhelyben ülős gyerek és játszani is ritkán játszik el egyedül.
Enni is úgy eszik, hogy bekap pár kanállal aztán fut három kört, fejen áll, bukfencezik, aztán ujra pár kaja.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt
én meg csak 2 hét múlva,az még messzebb van :cry: :cry: az avókádot és a tonhalat sem szeretem:(pedig egészséges mind a kettő

Niki
gratulálok a jó hireknek :lol: :lol:

csajok ezzel a kajálással én úgy vagyok,hogy mindent ami sós,megennék,egész nap ennék :oops: kivéve tegnap este amikor fejfájással és hányással voltam elfoglalva :cry:

Manorka
az én manóm sem hagy pihenni,ugyanaz a helyzet mint nálatok,unatkozik egyedül és ugye ovi még nincs igy egész napos foglalkoztatás van :wink:

bibar
 
 


Bibar, igaz te nyertél. :-)
A sózni én is elkezdtem sokat amúgy.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Nem tudtok valami olyan távmunkát, ami nem átverés? borítékolás, adatrogzítés, ilyesmi.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Hát kész vagyok teljesen.
Most meg nézegetem, hogy rendben van-e az a 18mm-es petezsák és hogy csak halványan látszik a baba.Lehet elmegyek valamelyik nap hüvelyi uh-ra.Az pontosabb.Aggódok nagyon.Nem kellett volna már benne látni rendesen a picurit??? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki
biztos azért látszik halványan mert hasi volt,igazából ilyenkor még nem nagyon szoktak hasit,a hüvelyi sokkal szebben kimutat mindent!de nyugi,a doki mondta volna ha nem lenne normális!!!hüvelyivel nekem 9 mm petezsák volt pici babalezdeménnyel,de mondom a hüvelyi sokkal jobb!szóval szerintem csak az uh volt béna :oops: :oops:

Meme
én sajnos nem.anno én is kerestem :oops:

bibar
 
 


Niki! Ne aggódj, teljesen jók a méretek és tényleg gépfüggő, hogy mennyire látszódik még a hüvelyinél is. Pláne, ha hasi UH-gal nézték, akkor abszolút nincs miért aggódni. Azzal még szinte nem is látni. Nekem legalább is nem látták, pedig tényleg szupi gépen nézték tegnap. Csak a hüvelyivel találták meg a Babót.
A másik dolog, amiért ki voltál bukva (bocsi, kicsit kotnyeleskedtem a másik topicban), én sem fizetném be a helyedben. Mit tudnak tenni?! Tudod milyen mérgesen tud levelet fogalmazni egy kismama, akit feldühítettek?Ihajjjj! :) Bocsánat, hogy beledumizok és hogy így szóba hoztam.

Antekirt: szerencsések vagytok, hogy felvették Lidit oviba. Én hiába próbálkoztam, közölték, töltse be a 3 évet, ami majd januárban lesz, májusban lesz a beiratkozás és majd szeptembertől mehet, mert hogy ezt vezették be önkormányzati szinten itt a kerületben. Kérdeztem tőlük, hogy ugyan már, mégis miből fogok addig megélni, mert hogy dolgozni nem tudok akkor elmenni. Tegyem be bölcsibe - mondták ők. Csak a beiratkozásról akkor már lecsúsztunk, így nyár elején tudnák leghamarabb bevenni. És járhatna 2 hónapig, mert nyári szünet is van. Kész kabaré. Szóval nálunk marad a saját foglalkozás. El is szerettem volna valahová vinni, ahol zenét tanul, mert imádja. De most nem tudok közösségbe menni a H1N1 miatt, se ő, se én nem vagyunk beoltva. Talán majd jövőre, ha birom, akkor viszem. Magánovi meg hát a csillagos ég... Addig meg marad, a séta, motorozás, biciklizés és a játszótér.
manorka
 
 


Ááá Manorka nyugodtan.Már úgyis túl parás és fáradt vagyok ahhoz, hogy leírjam. Tudom, hogy a parám Riki miatt van. Mert vele olyan nehéz volt az eleje. De van egy doki,aki csütörtökön meg szombat délelőttönként rendel,neki van hüvelyi feje. Vagy visszamegyek ahhoz,akinél voltam múlt héten.Hátha megkapta már az újat ő is. Olyan nagyon jó lenne.Csak szívműködést lássak és becsület szavamra lenyugszom,és tanulok,mint a kisangyal. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Meme visszajelöltelek!!Nagyon szép az eskis képetek. És látom Te is rajongsz Dan Brown-ért.Én is!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,

délután csinálták a gépet, mert nem akarta frissítenei az msn-t és nem tudtunk a húgommal beszélni már kb 1 hónapja. Most úgy néz ki jó lett. Általában akkor ülök a géphez amikor a lányzó alszik délután.

Manorka, Niki grtaula az uh-hoz. Olyan jó Nektek. Niki örülök, hogy maradhat a szoptatás. :lol:

De jó annak, aki annyit ehet amennyit szeretne és nem látszik. Én a fénytől is hízom. :cry: Már most tartok a nődokitól, mert maradt rajtam 5 kg, így most alapból nehezebben kezdem ezt a terhességet. Úgy utáltam a mázsálást.

Lányok, a hajfestéssel Ti hogy álltok? Már lassan akutális lenne, de 12 hétig nem igazán ajánlják. Január közepig viszont tuti nem bírom ki. Briginél is festettem, de igyekeztem ritkábban. Sajnos őszülök és csúnya a lenövésnél.

Kriszta

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Niki nyugi!!! Nincs semmi gond!
Ha gondolod, én meg tudom adni annak a rendelőnek a számát ahol voltam és hogy kit kell keresni. Csodakezű hapsi és írtó rendes. Ő meg fog nyugtatni, egészen biztos. Igaz, hogy 6000 Ft, de nekem ennyit megért a nyugalom.
Nekem is megírod, hogy hogy talállak meg iwiwen?

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Fókamóka
mizujs?Merre jársz a jóhírekkel??????:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kriszti,én is ritkábban festettem.Most is így tervezem.
Manorka, szerintem elmegyek itt helyben. Nem ér annyit az idegeskedés. Küldtem pü-t.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Minden rendben nálunk is! :) Szép szabályos petezsákban 6,5 mm-es embrió szívhanggal :D Juhé! Kicsit megnyugodtam :)

Nem ér ennyit a kajáról beszélni! Egész nap éhes vagyok, de kb semmit sem kívánok... :? És ez a non-stop hányinger sem tetszik, bár tudom, nem kívánságműsor...

Nekem is jöhetnek az iwiw-es elérhetőségek :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Itt vagyok :) Másfél órás csúszás volt a dokinál, igy csak most jutottam gép elé.

15mm, dobog a szive, minden rendben. :) Következő UH a 12 hetes, december 23-án. A képeket majd megpróbálom lefotózni, és betenni, de az nem ma lesz.

Niki: először nekem is hasi UH-t csinált a doki, de aztán mondta, hogy csinálna hüvelyit is, mert elég "messze" tapadt meg a baba hasfalamtól. És a hasi UHval 11mm-esnek tűnt a baba, a hüvelyivel meg jobb szögben "behozva" 15mm. Úgyhogy próbálj meg nem aggódni, de ha megnyugtat, menj el valahova, ahol csinálnak hüvelyit.

Bocsánat most ennyi, megyek ledőlni, nevet iwiwhez majd holnap küldök.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok,

Barbi, Fókamóka gratula a babóhoz és a szívhanghoz.
:lol:

Kriszta

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Barbi és Fókamóka: Jajj, de jó, hogy jelentkeztetek! Gratulálok mindkettőtöknek!

M.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


fodrászt én több helyen megkérdeztem,a festést nem javasolják ,de azért ritkán lehet,mert a bőrrel érintkezik,melir mehet :wink: én is most csúnya lenövéssel várakouok,majd talán jövö héten elmegyek:)

Fókamoka,Barbus
gratula :lol: :lol: :lol: de jó nektek :wink: :wink: örülök hogy minden oké :wink: :wink:

bibar
 
 


Manorka, hát nekünk is mákunk volt, mert amúgy itt ahol mi lakunk lehetetlen volt ovit találni. Nem tudom hány ovit hívtam fel míg felvették a X. kerületbe egy aranyos oviba, bár most meg, az a kérdéses, hogy mi lesz mert ha rosszul vagyok nem tudok autóval érte menni, így kissé nehéz lesz megoldani. Anno mikor beirattam oviba oda LIdit akkor nem lett volna gond, mert ott mennék el munkába mindennap és hazafelé is tök közel lenne, de így egyelőre a 12. hetet várom, hogy talán addigra tisztázódik a helyzet és hátha visszamehetek majd dolgozni.

Niki, igazuk van a lányoknak, de ha mindenképpen megnyugtat menj el tényleg egy másik uh-ra, de tény hogy a hasi másként mutatja. Nekem pl a dokim csak hüvelyit csinál pont ezért.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Niki, Barbus, Fokamoka: Nagyon nagyon gratula mindenkinek a csemetehez!
Olyan jo, hogy igy nonek a babak!!!
pocaklako
 
 


Jó reggelt!
Mindenkit visszajelöltem.Ma bejelentkezem belső uh-ra, remélem ott azért jobban látszik majd valami. Muszáj kicsit megnyugodnom,mert így nem tudok tanulni.
Mindenkinek szép napot!
Ja és visszajelöltelek Titeket! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Manorka
elküldtem az iwiw nevemet,ha viszajelölsz a többieket is bejelölöm :lol: :lol:

Niki
jól teszed :wink: legalább megnyugszol majd ha látod a manót :wink: :wink:

bibar
 
 


Jó reggelt!

Fókamóka! Gratula!! :)

Niki, biztos megnyugtatnak ma ;)

Azt nem írtam tegnap, hogy mit beszéltünk a dokival.
Azt mondta, hogy a 12. heti UH-ig 28 napos ciklussal számolják a kiírás napját (nekem rövidebb szokott lenni), és max majd akkor pontosítunk, szal ez alapján egyenlőre júli 8 a mi napunk :) Kell mennem védőnőhöz, meg labor vizsgálatokra.
...ééééés: mától itthonról dolgozom!! :D ami nagyon jól jött az állandó rosszullétek miatt, amihez tegnap már szédülés is társult :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Fókamóka,Barbi!

Gratula nektek!!!

Engem is jelöljetek be lécccci:Kozák Anikó,Gödöllő

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!
Bejeloltelek :lol:

Csajok en ma olyan sehogy sem vagyok, reggel mar egy kis boges is volt :cry:
Annyira gyengenek erzem magam hogy szinte tusolni is alig sikerult, ugy szedultem. meg hanyingerem van. Ugyhogy ismet vizszintesben vagyok...csak mar tul lennek a 12. heten... :roll: :roll:

Bibar, Fokamoka, ti is fent vagytok az iwiwen? :wink:
pocaklako
 
 


Na itt a nagy vizszintezesemben nezelodtem a neten..leginkabb arra lennek kivancsi, hogy a babo milyen nemu lesz. Irtak a kinai naptar szerinti szamolast es a Jonas felet. Nem ismertem egyiket sem, igy megneztem. A kinai lanyt tippel, a Jonas fiut. Na ezen menjek el...az biztos, hogy a Jonas szerint a babo tenyleg akkor fogant, es a Jonas napot veszik alapul, nem a peteeres napjat. Igy irtak, hogy a peteeres szerint 15 %-os a siker, Jonassal 85%-os.
Ti mit tudtok errol a naptaos temarol? :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: