Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


Hol is van az a kalkulátor, ami megmondja, mikor lehet tesztelni???
Vendég
 


Mandi!
Hol???
A kép lemaradt.
Vendég
 

 
 

vivi123 írta:Mandi!
Hol???
A kép lemaradt.


Kattints rá a szövegre :wink:
Vendég
 


Vivi
Az ovuláció utáni 10-14. naptól lehet tesztelgetni. Ha mindennap, vagy 2-3 naponta ugyanolyan tesztet használsz, akkor a csík erősödését lehet látni :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Andi: Ma még erőteljesebb a csík! Nagyon szép! Gratulálok!!! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Tyűűű Mandi! Ez már egyértelmű (bár eddig is az volt)...itt már a tesztcsík erősebb, mint a kontrollcsík. Gyönyörűszép!!!! :D

Heydie! Gratulálok a 4-es vizsgádhoz és drukkolok, h amit ma megtudsz, az is legalább ilyen jó legyen :P

Nonó-ka! Gratulálok a kereken 6 héthez! Neked is váltott a babafotós vonalzód :D

Vivi! Egyre jobb jelek! Hidd el, előbb-utóbb a babóka is üzen a teszten keresztül :wink: (most már remélem, h minél előbb)

Twist! Gyönyörű az UH kép :P Kíváncsi vagyok, hányan is laknak odabenn :wink:


Ma is vizsgám lesz...tanulni viszont nem tanultam semmit, tegnap annyira fáradt voltam, meg fejfájós...úgyhogy próba, szerencse alapon indulok neki :D
(annó, még otthon gimiben, főiskolán is hányszor, de hányszor eljátszottam ezt...)
Szép napot Lányok, hozzátok majd a szép UH-fotókat, jó híreket! :P

afra.h
 
 


Hazaértem. Minden oké, 14 mm-es petezsák, szabályos szikhólyag látható. Az tuti, hogy nem kétpetéjű ikrek, de egypetéjű még akár lehet. Dundus babának hívja a doktornő, a petezsák mérete alapján január 11. UH legközelebb 06.08, akkor már lesz embrió is

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Mandi!!! :D Nagyon szép a teszed! :D

Twist! Én is úgy látom, hogy 2 petezsákocska van! :wink:

Brigi! Drukk az UH-hoz!

Nálam a helyzet változatlan, továbbra sincs semmi émelygés, hányinger, ez azért aggaszt, mert a fiúknál ilyenkor már elég ramatyul éreztem magam. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Holnap megyek UH-ra.

miniliza
 
 
 


Brigi! Gratulálok a petezsákocskához! :D

Afra, egy kalappal a vizsgához!

miniliza
 
 
 


Helló Lányok!!

Csak egy rövid helyzetjelentésre ugrok be.Teljesen kész vagyok.
Tegnap estére migrén szerű fejfájás, erőteljes hányingerrel.Hányni én nem szoktam féltem is tőle , de már nem érdekelt, kimentem a wc-re, de nem.Sikeresen visszafogtam magam.Pedig tudom hogy aminek ki kell jönnie annak ki kell, de hát ez van...
Ügyeletre telefonált férjem hogy már a falba fogom verni a fejem annyira fáj, azt mondták 1 algopiryn nem árt.Sógornőm 2 hónapja szült, ő is azt mondta, hogy csak algopirin.Hát nem akartam bevenni, de azért egy felet lenyomtam.Fejfájás kicsit enyhült, elaludtam.
Reggel kelek, fejfájás nincs , de hányinger nagyon erős.Most is.Úgyhogy elvonulok azt hiszem, mert most csak nyavalyogni tudok. :(
editke28
 
 


Editke, algopyrin tényleg bevehető. Vigyázz magadra, és jobbulást!

Lányok, rákérdeztem erre a petezsák-hány gyerek témára. Akkor van több petezsák, ha nem egypetéjű ikrek. Egypetéjű ikrek esetén egy petezsák van, de a szikhúrból több embrió fejlődik ki. Tehát ha egy petezsák van, még lehet akár több embrió is benne, ami majd a 6-7. hét környékén válik láthatóvá.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia Brigi!

Gratulálok a petezsákhoz!! :)

Remélem jövőhét hétfőn vizsgálat után és is jóhírrel szolgálhatok! Már nagyon izgulok! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Mandi, a kép lemaradt, de el tudom képzelni, hogy mára még szebb a teszted! Éljen az új kismamink!:)) Ja, a szövegre kattintva ott van, nagyon szép!
Te is Kováts Tímeához jársz? Annyira ügyes, mint egy angyal!!!!

Afra, köszi a dícséretet az UH képre. És drukk a vizsgádhoz és a tanuláshoz! És szerintem a rossz idő miatt van most fejfájásod.

Miniliza, én is örülnék iker babóknak. Megnézzük majd őket egy hét múlva megint. Megértem, hogy izgulsz az émelygés miatt, de olvasom a blogokat és van, akinek csak a 7. héttől van először. Hátha most kislányod lesz, azért jön később.

Editke, szegénykém, mi lehet a baj? Én is ma kétszer hánytam, fejfájás nincs. De émelygek és pocsékul vagyok. Ez lehet a fronthatás is.

Hékás, gratula a petezsákhoz!!!! Ezek szerint neked sem látszott az embrió? Nekem sem és én ezért paráztam magam hülyére tegnap, még sírtam is este, mert az UH-os doktornő nem tudta, hogy ez mit jelent. Pedig normális, az embrió majd később látszik. Annyira összezavart és kiborított, hogy tényleg alig tudtam lenyugodni. Aztán néztem az össze UH képet, amiket ti is feltettetek és az 5. héten csak ennyi látszik, mint nálam. Tehát csak kismami vagyok:))
Még reggel csináltam egy tesztet is, a második csík olyan erős volt, hogy kifolyt a tinta a helyéről:) És mivel két róka is volt, így megnyugodtam. :)
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek!

Afra
Drukk a vizsgához!

Hékás
Gratulálok a petezsákhoz!
Fotó????

Miniliza
Örülj neki, hogy nincs semmi tüneted :wink:

Editke
Jobbulást!
Nyavalyogj nyugodtan!

Twist
A felíratra (mai teszt) rá kell kattintani, akkor előjön a kép :lol: :wink:
Nem a pesti, hanem a debreceni Kaáliba járok.
Vendég
 


Helló mindenkinek!
Mondjátok már, hogy állítsam le magam, ma vagyok a 26. napon és teszteltem megint, negatívat, de nem is az első vizeletből. Most szerintetek normális vagyok? Lehet, inkább nem is jövök vasárnapig. Már saját magamat fárasztom, nemhogy titeket.
BRÜHÜHÜHÜHÜ
Puszi, inkább csak olvasgatlak Titeket!
Vendég
 


Na itt vagyok...félreinformáltak mindenkit, nem ma lesz eredmény, hanem csak holnap :twisted: pedig már rákészültem...voltam a barátnőmmel kávézni, meg vásárolgattunk, jó volt nagyon, csak elképesztően hideg van. De legalább kevesebb a hányinger :)

Brigi - gratula!!! :)

Twist - látod, nem kell izgulni, ott van(nak) a baba(k), kismami vagy ;)

Editke - sajnálom :( remélem, már jobban vagy...benézhetnél picit életjelet adni, remélem okés minden :) de amúgy átérzem teljesen, én is csak azóta nem szenvedek, amióta hűvösebb van. Csak így meg megfagyok...sok a gondom :roll: mondjuk inkább öltözök rétegesen, mint h egész nap ez a hülye érzés kerülgessen!

Afra - köszi, neked pedig drukk ;) h sikerült? Én is jó sokszor bejátszottam, h nem tanultam és úgy mentem dogát írni. Egyszer az osztályommal még arra is képesek vtunk (az ominózus tanár mindig helyetcseréltetett mkivel), h az összes padra írjunk puskát.. :D

Andi - nagyon szép a teszt :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja, Nonó - köszi :D :D sztem is cuki :D
én mostanában helyi rádiót hallgatok, ahhoz szoktatom a gyereket, nagyjából háromóránként ismétlődnek a számok... :roll: :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Vivi , szerintem ne tesztelj vasárnapig. Ez a sok próbálkozás csak felidegesít, nem? Bár tudom, hogy nehéz kibírni, de akkorra már biztos lesz reálisabb eredmény.

A 6. héten normális, hogy nem látszik, csak a petezsák.Emiatt jártam meg anno :evil:, aztán engem is felvilágosítottak, hogy ne aggódjak.
S emiatt nem vagyok hajlandó még egyszer a 8. hét előtt dokihoz menni.:oops:

Csajok, annyira álmos vagyok, hogy az előbb majdnem elaludtam úgy, hogy a lányom közben kiabált és noszogatott, hogy ne aludjak...Annyira nem szeretem, hogy hajnal fél 5 felé mindig felébredek, s csak 6 körül tudnék visszaaludni, addigra meg már általában ébred a lányom, s nem hagy. :?

Mandi, ez nagyon egyértelű teszt! :D Milyen fajta, hogy ilyen szépen mutatja?
Én még a 31. napon is viszonylag halványat teszteltem csak ,így nem is csináltam többet. :roll:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Ahogy egyre több hozzászólást olvasok, egyre inkább gondolkodom rajta, h lemondom a dokit, vagyis új időpontot kérek a 8. hét környékére...de az még 2 hét, és magamat ismerve... :roll: nem nagyon bírnám ki addig.

Uxi - én mindig 4 körül leszek annyira álmos, h bármilyen körülmények között el tudnék aludni. Van, amikor ezt is csinálom, de olyankor meg még rosszabb, ha felkelek :?

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Hiába van hűvösebb nekem nem segített a rosszulléten. Reggel is hányinger, meg délben is. Alig tudtam kiindulni ebédidőben, mert annyira bokákoltam. :)

Még szerencse, hogy a főnököm már kiment előbb ebédelni, így nem vett észre belőle semmit. Ha az így folytatódik hamar lebukok. :)

Lányok egy kérdés!

Szerintetek hány hónapos terhesen mondhatom azt a munkahelyemen, hogy köszi akkor ennyi volt elmegyek táppénzre? Nem szeretnék végig dolgozni, úgy terveztem hogy az 5-ik hónap után már nem megyek. Szerintetek??

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


heydie küldöm az adatokat!

Név: Adrienn
szül: 1980. 08. 02.
Lakhely: Győr
első pozitív teszt: 2009. május 2.
Kórház: Petz Aladár Megyei Kórház Győr
Baba név: Luca / Gábor
szülés várható: 2010. 01. 03.
Baba neme: mindegy
tesó: nincs

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Adri, szerintem függ attól, hogy érzed magad+ milyen a munkád. Ha stresszes, én tuti eljönnék a huszas hetek közepe táján.
Én Emit a 19. héten jelentettem be, előtte meg sem mondtam, nem is vették észre. :D Kb. a 24. hétig dolgoztam, aztán nyári szünet volt, majd a 34. héten még bementem, de már csak lezártam a folyamatban lévő dolgaimat. Úgy gondoltam, a 36. hétig még dolgozom, de már a 32. héttől alig tudtam felkelni, annyira keményedett a hasam.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok lányok!
Voltam uh-on.Képet sajnos nem kaptam...Szabályos petezsák 19mm-es.!!!!Nálam is azt mondta a dr.nő hogy nem lát még embriot...de 2 hét mulva kell mennem azt mondta addigra már szivhangot is hallunk.Kb: 4 hét körülire saccolta a terhességet azt is mondta hogy nem a középidőben fogant...most visszaszámolva akkor mesi elött egy héttel hoztuk össze a bébit :oops: .
Szép napot és jo hireket mindenkinek!!!
gyöngyi-30
 
 


Adrienne - én a munkatémához nem tudok hozzászólni, mivel nem dolgozom...terveztem, egy butikba kerestek eladót, és szívesen mentem vna, de nem hiszem, h úgymond jó ajánló levél lenne a terhességem. Meg sztem nem is bírnám ezt a melót sokáig csinálni...kicsit számolgatok most, én olyan szeptember vége környékén már biztos el akarnék jönni, az a 24. hét környéke...nemtom :roll:
Táblába betettelek :)

Gyöngyi - petezsákhoz gratula :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Miniliza, én úúúúúúgy örülnék, ha nem lenne semmi tünet. De ez az állandó szédülés, a szinte folyamatos émelygés, és az álmatlanság.... ááááááá.... én Marcival tünetmentes voltam :?

Twist, TUTI, hogy kismama vagy!!!! Ilyenkor még nincs embrió, azért szokták a 7-8. hét körül csinálni az UH-t, mert addigra van. NYUGI!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mandi, fotót nem hoztam. Még tényleg csak egy fekete folt van, benne egy olyan halvány vonallal, hogy semmi nem látszódik. Majd júni 8-án :lol:

Hédi, ha teljesen meg akarsz nyugodni, és a BABÁT akarod látni, akkor érdemes várni a 8. hétig. Most én sem vagyok túlságosan feldobva (tuti a kialvatlanság), mert igaz, láttam a petezsákot, meg mondta a doki, hogy dundus, de ŐT még nem látni. Még akármi lehet...

Adrienn, ha így folytatod, tényleg lebuksz :lol: :lol: :lol: Már az első pillanattól eljöhetsz táppénzre, a nőgyógyász ad hozzá igazolást. Én júni elejére voltam kiírva Marcival, és március végéig dolgoztam. De már nagyon nehéz volt a vége. Hozzáteszem, hogy nekem elég stresszes melóm volt, még ha nem is foglalkoztam vele túlságosan a végére. De fizikailag is megterhelő volt. Most meg hétfőtől leszek táppénzen :lol:

Gyöngyi, gratula Neked is a petezsákhoz!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Brigi,Heydie köszi a gratulákat!
Brigi neked is gratula,megnyugtatott amit irtál hogy később lesz látható embrio...már alig várom!
gyöngyi-30
 
 


Sziasztok lányok!Tudna valaki segíteni hogy kell felrakni vonalzót?Sehogy se sikerül... :shock: Köszi
gyöngyi-30
 
 


Gyöngyi! ment pü

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy így ismeretlenül írok, de Minilizának szeretnék gratulálni a kistesóhoz!

Mindenkinek gondatlan babavárást kívánok!
dius02
 
 


Szép estét mindenkinek!

heydie: Köszi, hogy beraktál a táblázatba.

Köszönöm a válaszokat a munkával kapcsolatban. :)

Uxi és Brigi: Sajnos nekem is elég stresszes munkám van, függetlenül attól, hogy irodai munka, sokszor nagy a hajtás, főleg nyáriszünet előtt. Vannak nyugisabb hetek, de vannak nagyon hajtósak is. Féltem is tőle, mikor elkezdtünk férjemmel próbálkozni, hogy majd ezért nem fog összejönni a baba, mert én meg sajnos nagyon stresszes és ideges tudok lenni, főleg ha elmaradásaim vannak, sokszor esténként és hétvégén is dolgozom otthon emiatt. Ezerrel szoktam pörögni.

A doki javaslatára mikor kiderült, hogy terhes vagyok elkezdtem szedni a Magne+ B6-ot, minden reggel beveszek egyet. Fura is volt, amikor először bevettem a Magne+B6-ot olyan szinten lelassultam, hogy alig tudtam csinálni a munkámat. Még délben is ezerrel be voltam lassulva, elmentünk férjemmel ebédelni és ő már rég végzett, amikor én még a felénél tartottam. (ehhez hozzátartozik hogy egyébként eléggé gyorsan eszek, megszoktam hogy be kell lapátolni, mert nem mindig van rá idő.) Mondta is, hogy ha így folytatom még kettőkor is ott fogunk ülni az étteremben. :D :D :D

Szóval most igyekszem lassulni, mert tudom, hogy a stressz árt. Azért is gondoltam arra, hogy úgyis nemsokára nyár, augusztusban szabi és utána már szeptemberben nem mennék vissza, mert akkor megint indul a hajtás.

gyöngyi: honnan szeretnél vonalzót feltenni?

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Adrienne - az egyik barátnőm is iroadi munkát végzett (végez), de nagyon stresszelt ő is...nem akart összejönni nekik a baba, aztán kivett egy hét szabit, és amikor nem foglalkozott semmivel, akkor összejött a baba :) ő most márciusban szült, karácsony előtt fejezte be a melót.

Brigi - pont ezért gondolkodom rajta, h későbbre kérem az időpontot, mert aggódnék folyamatosan...nem tudom, ezt ma este még kitalálom. Gondolom visszarendelne engem is két héttel későbbre. Hm :roll:

Megint elaludtam 5 körül, nemrég keltem, és álmosabb vagyok, mint eddig...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok! Tényleg nagyon szépen köszönöm a megnyugtatást, annyira aranyosak vagytok!:)) Meg is nyugodtam, ma már semmi para nem volt.
Ma nagyon hányingerem volt és ennek örültem. De reggel is róka volt és aztán a munkahelyen is. Aztán dél körül lettem jobban. Most, este jó étvágyam van. Hú, a mai durva volt!
Álmosság, nagyon gáz nálam is! Ma értekezleten voltam és azt hitték, hogy unom, pedig nem....

Ja, és a munkahelyen állandóan megállítgatnak, hogy valami baj van, jól vagy?! Mert hogy pocsékul nézek ki. Ma azért kérdezték meg ketten, mert hányingernél eléggé lekonyul az arcom és lehet, hogy betegnek néztem ki. Meg a szemem alatt is kék táskás ilyenkor. Meg be is dagad a szemem. Aztán délután meg hülyén ültem le az asztalhoz, azért kérdezték meg, hogy jól vagyok-e, mert úgy ültem, le, mint aki nincs jól. Hát igen, feszült a hasam.:)) Ki tudja ezt sokáig titkolni? Gratula neki!!!

Gyöngyi, én is nagy gratulát küldök neked!!! Igen, már én is megtudtam, hogy később lesz embrió látható, ez nagyon megnyugtatott.)) Látom, téged is.) Én is, ha mégegyszer újra kismami leszek, tényleg 8. hét előtt nem megyek UH-ra. Soha többé nem paráztatom be magam. De ezt meg kellett tanulni egyszer.)

Puszi mindenkinek, megyek összerogyni, álmos vagyok nagyon
Vendég
 


heydie: Akkor a barátnőd is egész sokáig dolgozott, csak az utolsó három hónapban maradt otthon. Én úgy tervezem, hogy az utolsó 4 hónapban már otthon maradnék.

Most akkor tényleg nem mész el hétfőn dokihoz? Pedig úgy volt hogy egy napon megyünk és majd szorítunk egymásnak. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


twist: látod ezért jó nekem, hogy olyan a dokim, hogy kerek perec kijelentette, hogy ne menjek előbb. :) Mikor februárban voltam nála rákszűrésen és mondtam neki, hogy próbálkozunk, akkor felvilágosított, hogy ha sikerül akkor várjak a 8-ik hétig és csak akkor menjek el. Én ezért nem is megyek előbb, nem mertem elmenni, mert jól lecseszett volna. :) Ezért megyek majd csak hétfőn. Akkor már végülis a 8-ik hét elején leszek. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Adrienne - nekem meg azt mondták a telefonban, h ha 6+1 leszek (elvileg; mert én hétfőn számításaim szerint annyi leszek), akkor már mehetek, mert elvileg már szívhang is lehetséges...hát, majd kiderül. Mert elmegyek sztem. Nem tudom kivárni a még 2 hetet...aztán meglátjuk majd, mit mond :)

Twist - akartam mondani, h cuki az új vonalzód :D húú, akkor kemény napod lehetett, pihend ki magad, amennyire tudod :) holnap már péntek ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


heydie: Akkor jó, majd szorítok neked hétfőn! :)

Na megyek aludni!

Jó éjszakát mindenkinek!!

Sziasztok!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok!
Helyzetjelentés: változatlan. Nem jött még meg, de újabb tesztet sem csináltam!
Hogy milyen sokára lesz vasárnap...
Remélem, mindenki jól van!
Vendég
 


Sziasztok kismamák!

Miniliza!
Nagyon várlak az UH-ról!

Mandi!
Mennyi lett a hCG-d?

Afra!
Hogy vagy ma?


Hékás!
Kép a 14 mm-eres petezsákhoz!
Úgy látom téged nagyon foglalkoztat ez az iker dolog. Most akkor szeretnéd vagy nem szeretnéd? :wink: :wink:

Editke!
Ma kerülget rókakoma?

Adrienne!
Én anno Sárával a 8. hónap végéig dolgoztam. Most meg itthon nyomom az ágyat. Szóval szerintem addig dolgozz, amíg jól esik. Nehéz hozzászokni a pörgés után a lassuláshoz.

Gyöngyi!
Kép a 19 mm-eres petezsákhoz!
Hogy én régen mennyit szenvedtem a vonalzóval :oops: :roll:

Twist!
Nem akarok beledumálni, de biztos, hogy jó neked az, hogy jársz dolgozni? Ne haragudj, de úgy látom, hogy fáraszt, ugye az ikrekkel... :wink:

Heydie!
Hogy vagy ma?

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Vivi!
De jó hír! Már csak kettőt kell aludni!!! :wink:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi a gratulákat!!!Viszont szivből gratula mindenkinek!
Szerintetek 4 hetesen 14600hcg szint az sok?vagy jo?Olyan soknak tűnik de a dr.nő azt mondta szépen emelkedik...hát nem tudom?
gyöngyi-30
 
 


Gyöngyi!
Itt megnézheted: http://www.pirula.net/diakok/szuleszet/ ... galatt.htm
Szóval itt 6 hetesnek számítasz, úgyhogy nyugi! TÖKÉLETES!!!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Köszi Nonóka!Megnéztem!
gyöngyi-30
 
 


Brigi!Nagyon köszönöm a segítséget sikerült feltennem!!!
gyöngyi-30
 
 


HCG: 472
Vendég
 


Kép Lányok!

Gyöngyi neked a szép vonalzódhoz!
Mandi neked pedig a szép hcg-dhez és az új vonalzódhoz!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Hát nem bírtam ki, teszteltem megint. Nagyon halvány a második csíkom! De ez 25-ös érzékeny és nem a reggeli!
Akkor ha veszek mégegyet és holnap a reggeliből csinálom, akkor tuti erősebb lesz! Tényleg nem káprázik a szemem, mert ott a második, de még csak kb olyan, mint egy árnyék!
Még egy ilyen türelmetlen tyúkot, mint én?!?! :D :D :D
Vendég
 


Wáháhá hasonlóan jó hírekre lenne jó mindig jönni :D :D
Vivi - halk, de azért nagy gratula!!! Csak összeszorítottuk neked a babát, látod ;) dejó :D

3-as lett a hétfői vizsgám, aminek én nagyon örülök, mert nem számítottam erre. Felső ponthatár, tehát majdnem 4es...úgy voltam vele, h görbüljön és kész.

Nonó - köszi a kérdést, megvagyok, most kicsit épp émelygek...napközben már rég volt :) te hogy vagy?

Van fölöttünk egy 2010. februári topic, észrevettétek? :) milyen furcsa, a miénk is csak most nyílt még...megy az idő. Amúgy olyan aranyos, ahogy itt a babaneten körbejár a stafétabot...pár hónap múlva mi is nyithatunk ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Vivi!
De jóóóóóóóóóóóóóóóó! Hol az a teszt?

Heydie!
Gratulálok a vizsgádhoz!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Vivi, halkan gratulálok! :D

Átnéztem a februáriba, még nincs igazi "lakója", csak megnyitotta valaki. Még kb egy hét, mire kiderülnek a február eleji babák. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: