Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm hogy szorítotok!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia csajok!

Remélem mindenki jól van és az UH-képek szépen sorakozni fognak!

Én megfogadtam csak 8-10 hetében megyek el orvoshoz, most 5 hetes elmúlt, de már alig bírom kivárni! Én azért nem megyek előbb, mert elsőnél megfogadtam soha többé korán! Ez egy tanulságos sztori volt.
Elmentem komoly görcsökkel pozitív teszttel és azt mondták nincs méhen belül semmi( 11 éve volt és 4 hetesen), majd méhen kívül találtak valamit, azonnal felbontottak és rájöttek, terhes vagyok, csak van egy ciszta is. Nos a két hét, ami ez után történt idegi állapotnak nem kívánom senkinek ,(várni elvetélem, mert megpiszkálták, baja lesz..)így azt mondtam, csak akkor megyek, ha már bizti még a legvakabb orvos is...legalább a szívhang hallható legyen.

Igaz nem első, hanem negyedik de én azt mondom, ugyan olyan izgalommal várom, mint akármelyiket, hisz a szeretet nem feleződik, hanem hatványozódik!

Szép napot mindenkinek !
csunyeszka
 
 


Lányok, ez igen.. én is kimaradok 1,5 napig és 3 oldalt kellett visszaolvasnom:D ami nem baj, csak nehéz követni

Szezso,
én a nem kéne szolizni oldalt képviseltem...
Régen versenyeztem, s akkor szükséges volt a szép!! barna bőr, most már asszem évente egyszer ha eltévedek, tehát engem nem nagyon ráz meg, de napimádó vagyok..azért várom, hogy nyáron legalább a lábamat kidugjam a napra

Zsófi , én is hallottam már erről, h sok indul tesóval..
Ő itt van, s rosszalkodik rendesen :D
Estére meg szokott fájdulni a hasam, de pihizek, nagyon lelkesen pihizek!!:D
A barátok kicsit furcsálják is az eltűnésemet.. nem tudják még sokan.. de most Ő a legfontosabb!
Apát is hagyom dógozni.. nem hisztizek, h miért nincs még otthon :P

Kata , derekad jobban van?
Been, hajaj a story!! Na és mi újság, újabb fejlemények?
Nitácska, nyugi! S csak pozitívan!! Holnap szupi lesz az uhu!!:D

Manó, szép a tábla!Ügyi vagy! És tök jó, h van erőd!!
Egy fotós suliba járok, s most volt egy vizsgácska, de sajna elszoktam, s kicsit nehezebben ment, de Megvan!!:D
Vége, meg vegyszerekkel már nem akarok dolgozni, úgyh a következő piros lámpás szobás történetem már kis Gubancsról lesz!
Most már csak lakás rendben tartásos dolgom van, ami ugye nem fut el, úgyh ráérek:D

Mabe, nagyon cukik vagytok!! :D
Piciiboo gratula!
Tisz, kitatás!!
Csunyeszka, uhhh, mi az, h nem látott jól a doki??! Te jóó ég!!


Én saját gyermek étkezési próblémájáról nem tudok egyenlőre beszámolni, de van a családban körülöttünk egy pár rosszcsont /2-től 5-ig 4en, kis orgonasípok/, úgyh róluk alkotok csak véleményt..
Alapjáraton pedagógus vagyok, s biztos ezért is :wink: vannak elkézeléseim a következetességről..
/persze majd meglátjuk, h mennyire tudok az maradni egy szeretet gombóc mellett/ .
Amin sajna fel tudom bosszantani magam, picit, h amíg kaja van az asztalnál ülünk, s ha már el kezdődött a bomlás, akkor viszontlátásra, lehet tartalékolni a köv. kajáig.
Éhen halni ugyse fog a gyerek!
Tudom anyaként lehet, h másként fogom látni, de most.... ki tudnék futni a világból, h nem lehet megbeszélni a gyerekekkel a szabályokat..
Amikor nálunk vannak ( nyáron elszoktuk vinni őket Egerszegre anyumékhoz), akkor meg megértik... érthetetlen...
no ennyi..

Bodrien, Viki merre?

Kép

Kép
móka:)
 
 

 
 

csunyeszka!
nem semmi a sztorid!

Nekem is hasonló: én 6 hetesen mentem egy neves nődokihoz, meguhuzott és közölte, hogy összeesett petezsák, missed ab. már irta a műtéti papiromat. Kérdeztem (bőgve) nem lehetne várni, erre közli, hogy : Úgysem lesz ebből semmi...égész éjjel járt az agyam, végül nem mentem el másnap a műtétre. Ma Fannim 21 hónapos. Csak egy kis empátis éa szakmaiság kellett volna, mert az volt a bibi, hogy Fanni nem középidőben fogant, hanem 10 nappal később. Így nem is hordtam túl, pedig a 41. héten született(a normál számítás szerint)

Kép
arvaerika
 
 


Móka!

Következetesség: érdekes, a gyerekek tudják, kinél hogy kell viselkedni. a fiam anyósnál szemtelen, de nem tudom helyette megoldani a dolgot, ő rontotta el...csak nem akarom a fejéhez vágni...
Én is pedamókus vagyok :D

Kép
arvaerika
 
 


Nitácska!

A lényeg a szép petezsák,a heamatoma fel fog szívódni!!
Képet nem kaptál?

Kép
arvaerika
 
 


MA rendelt volna a doktornő :( , de én már beborítottam a fánknak valót a tálba. Majd megyek a jövő héten. De a fánkok gyönyörű szalagosak lettek :) .
Ja, a babakocsikról, amikor Anna Rékának (1.) vettünk egy Peg Peregot, arra is azt mondta az apukám, hogy ennyi pénzért lehetne venni egy autót (26e. 15 éve), az öt gyereket kiszolgált, megérte az árát. Nekünk is újat kéne venni. A'sszem inkább öröklünk majd :)
Én is örülök, hogy egyre többen vagyunk
Szép napot! :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


arvaerika látom már tájékozodtál.... :)
sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...
tehát egyenlőre minden ok...
köv uh 3-4 hét mulva......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még csak félve írok ide, jan. 18-a óta van pozitív tesztünk, olyan 5 hét 2 naposak lehetünk, de dokinál még nem voltam. Majd pénteken. Remélem akkor már okosabbak leszünk :)

Gratula mindenkinek a Pocaklakókhoz :)
Vendég
 


boboka minden rendben lesz...... halk gratula... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv Boboka itt a csapatban. Ne aggódj ott van az a pici babácska.
Én csak február 12-én megyek orvoshoz, már nagyon várom.

Nitacska látom egy napra vagyunk kiírva, kíváncsi vagyok melyikünk szül hamarabb. Én a fiamat 2 nappal hordtam túl.

Anna kérlek áruld el honnan van neked ennyi energiád, hogy 8 gyerek mellett még fánkot is bírsz sütni?

Móka a gyerekek nagyon okosak ám, nagyon gyorsan megtanulják, kinél hol a határ? A fiam alig múlt 1 éves, de már nagyon ügyesen kipuhatolta, hogy mit lehet apánál és mit lehet anyánál csibészkedni.
Két éve az orvosom a 12. heti UH után azt mondta, hogy akkor most már lehet nevelni a gyereket. Mi meg néztünk rá nagy szemekkel hogy normális?
De van benne valami, persze nem szó szerint kell érteni. Én a terhesség alatt végtelenül nyugodt és kiegyensúlyozott voltam, rengeteget énekeltem, dudoráztam, beszélgettem Csabikával. Most ő ezt visszaadja, nagyon nyugodt még a doktornéni is kedvére macerálhatja, tűri egy szó nélkül. Ő is szokott dúdolgatni, ilyenkor meg tudnám zabálni, olyan édes. Imádja a zenét ez már most látszik, csak úgy ragyog és táncol, ha zenét hall.
Vendég
 


babus nem is figyeltem,...... :oops:
én is kiváncsi leszek....én a fiamat egy héttel hamarabb szűltem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babus voltál már uh?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska még nem, majd februárban megyek.
Vendég
 


drukk.....én két hét mulva megyek ujra.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üdv minden újonnan érkezőnek!
Ma nagyon izgatott vagyok, mivel épp munkát keresek (jelenleg helyettesítő vagyok, és csak február végéig maradhatok), voltam is egy tesztelésen hétfőn, és azt mondták, pénteken adnak választ. Erre ma felhívtak, hogy dél körül felhív a főnöknő, és választ ad. Most ez jót jelenthet, vagy rosszat? :roll: Hú, nem bírom ki délig, máris gyomoridegem van.

Kép
piciibo
 
 


Piciibo!

Szerintem jót! :wink:

Kép
arvaerika
 
 


Piciibo!!
Nagon szorítok! Ez biztos jót jelent, a negatív választ nem szokták elsietni! :wink: :lol: Drukkolok!!

Móka
Én is tp-n vagyok és ennyi a dolgom, de úgy elmegy az egész nap, alig csinálok valamit. Aszem ellustultam.
Tegnap beszéltem egy smerősömmel, aki Zegen szült 2x és
Németh Gábort ajánlotta nagyon! Róla hallottál?

Csunyeszka!
Sokan szülnek itt és minden rendben van. Én két okból megyek zegre:
1. van a közeli baráti körünkbe szellemileg és testileg is fogyatékos baba hála Doma Imre dokinak. és nem ez volt z első esete, szóval hozzá ne menj!!!! egy másik barátunknál az 1 napos babát fertőzéssel vitte a rohammentő Zegre, mert a csecsemőosztályon beszedett vmi vírust. persze rengetegen szülnk itt és meg vannak elégedve.
2. mivel két Babákokat várok, lehet, hogy előbb jönnek és koraszülött ellátás csak Zegen van, a 3 legjobb közt van az országban, ne legyen rá szükség, de nyugodtabb vagyok ott.
Merre laktok Khelyen? Szeretsz itt élni?

Nitacska!
Bizti a hematoma vérezgetett, nem? Gratula a petezsákhoz!!! :lol:

Bocs, hogy nem írok mindenkinek, de kell egy kis idő, hogy mindenkit megjegyezzek. :oops: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok, lányok!
Jöttem elköszönni, ez a baba most nem jött össze - nem is értem, hogy gondoltam, h összejöhetett, dehát a szív úgy látszik, győzött az ész felett :lol: -; tegnap voltam dokinál, mert már nagyon fájt a hasam, a tesztcsíkjaim meg csak nem akartak erősödni, gondoltam, nézzen meg valaki, mert a biztos rossz is jobb ennél a bizonytalanságnál. Namost: baba nincs, nem is volt, egy peteérés utáni sárgatest okozhat ilyen hasfájós panaszokat (illetve, maga a peteérés, de nekem ilyenem nem nagyon volt életemben, illetve pont 3-szor volt, ahány gyerekem született :D ). Jól megnézett UH-val, méhenkívüli terhességet keresett, de hálaégnek nem talált, csak ezt a tüszőt. Illetve több tüszőt, de egyben volt sárgatest.
A teszt pedig azért volt pozitív, mert egy ilyenkor termelődő hormon (FSH) összetétele vagy mije nagyon hasonló az alfa HCG-ével. Úgyhogy ennyit a tesztekről... :lol: Pé közelében senki ne teszteljen... :roll:
Majd még benézek hozzátok, mert kíváncsi vagyok/leszek, kivel mi történik... :wink:
Mindenkinek kellemes babavárást és jó egészéget!

been
 
 


Been,
nagyon sajnálom. Hirtelen azt hittem, elvetéltél, de ez így akkor még a jobbik eset. De ha most nem lett baba, akkor majd legközelebb biztos sikerül. Ha már háromszor összejött, akkor nem lehet gond egy negyedik se. :)

Kép
piciibo
 
 


Been,sajnálom. :cry:
vedresandi
 
 


Megjöttem a dokitól.Kicsit korai volt,de van egy 5 mm-es petezsákunk.11-én kell visszamennem, akkor leszek 7+2.Akkor már szívhang és babácska is lesz. :D
vedresandi
 
 


Andi!
Gratulálok a petezsákhoz!!! :lol: És két hét múlva már tutira lesz szívhang, mi is 7+1-en hallottuk először! :wink:

Been!
Sajnálom! :roll: :cry:

KépKép
zsófikukac
 
 


Andi, gratula én 8+4-en fogom először hallani! :D

Been, sajnálom!

Nitácska, vigyázz magadra és grat a petezsákhoz!!

Derekam javulgat, igaz tegnap extra szar napom volt vele, de mára jobb! És állítólag babásan tilos a masszázs!

Kép
kata05
 
 


Been! :(

Andi!

Gratula a petezsákhoz!

Kata!

Én is úgy tudom, tilos ilyenkor a masszazs

Zsófi!

Hova mész a Hajdú doktornőhoz?Én is hozzá jártam uhura, de már nem ott rendel, ahol régen!

Kép
arvaerika
 
 


zsófikukac nem véreztem hála égnek......"csak" halovány barnázás volt......
kata köszi...... :wink:
been sajnálom....de ez tényleg a jobbik eset mintha elvetélsz......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szaisztok,

Been sajnálom nagyon, de ez így még a jobbik eset... Nem vesztettél egy babát. Már pedig először megijedtem, mikor írtad jössz elköszönni. De ha most nem sikerült, akkor majd fog legközelebb. Drukk hozzá ezerrel, hogy hamar kopogtasson kis négyeske. :lol:

Andi,
de jóóó, hogy megvan a kis zsákocska. Lehet, ha vártál volna 1 hetet már hallhattad is volna dobogni a szívecskéjét. De 11.-e is mindjárt itt lesz.

Kata, hátat lehet masszírozni, talpat nem lehet csak. Sőőt milyen jól tud esni mikor nagypocisan ilyenben kényeztetnek otthon... főleg mikor már a kex sem megy. :oops: :P

Mi jól vagyunk. CSak ez a hülye szürke idő ne lenne. Ilyenkor semmihez nincs kedvem. Pedig aztán lenne mindig mit csinálni itthon. Ilyenkor Anna jut eszembe, hogy basszus 8 gyerkőc mellett is mi mindenre jut ideje. Ilyenkor elszégyellem magam. Bár egy 3 gyerekes barátnőm elmondása szerint neki akkor volt a legnehezebb, mikor csak 1-gyel volt otthon. Mert mikor már volt 2, akkor azok eljátszottak egymással, de így!!! ÁÁÁááá, már nagyon profi vagyok legóépítésben. :wink:
ne tudjátok meg, Fogorvoshoz járok... gyökérkezelésre... tegnap óta. Hogy ilyen mindig pocisan jön elő. De legalább ha ezt megcsinálja, a többivel nincs gond.

Boboka,
üdv köztünk. Pénteki doki után mindenképp írd meg mi volt. Meg kérnék adatokat is a listánkhoz.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, írtam privit :)

Mindenképp írok majd pénteken, remélem jó híreket mond a doki bácsim:)
Vendég
 


Manó, (hívhatlak így?), én úgy hallottam koraterhességben vetélést okozhat a derékmasszírozás a vérbőség miatt.

Andi, miből lesz a cserebogár?! :D

Képzeljétek, körzetim elküldött endokrinológushoz a pajzsmirigy alulműk miatt. Mikorra kaptam időpontot? Május4-re a soteII-re. :shock: Jó, mi....

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Ez milyen már:?: :twisted: Nem irigyellek.
[quote="csunyeszka"]
írta:
csunyeszka
Elmentem komoly görcsökkel pozitív teszttel és azt mondták nincs méhen belül semmi( 11 éve volt és 4 hetesen), majd méhen kívül találtak valamit, azonnal felbontottak és rájöttek, terhes vagyok


arvaerika "összeesett petezsák" :?: Ahhoz képest nagyon szép a lányod! :)

Anna fánkot sütöttél? Küldjél nekünk is! :D Nekem egy gyerek mellett sincs rá időm.

nitacska örülök,hogy minden rendben.

Üdv köztünk boboka! Minden ok lesz!

piciibo dél van! Hívtak már?Szerintem jó hírek! :D

been sajnálom! :( De még így jobb mintha lett volna babó!

Andi gratulálok!Legközelebb tuti lesz már szívhang! :)

Kata én is úgy tudom ilyenkor nem szabad masszírozni. Pontosan nem tudom miért.vagyis csak nagyon zagyván tudnám most elmondani. :roll: Na közben írtad.
Májusi időpont???? :shock:

manó ezt az időt én is utálom! Legózás nekem is megy. :) Fogorvos :shock: lassan nekem is aktuális lesz.

Én ma egész jól vagyok,igaz reggel nem így indult....
Nem szeretem ezt az időt,tegnap nem is volt kedvem semmihez.Ma sincs de ma már,hogy teljen az idő ki nagytakarítottam a konyhát. :)

Kép

Kép
tisz
 
 


Csajok,

valszeg igazatok van ezzel a masszázs dologgal kapcsolatban. De én itt nem arra az igaz masszőr által végzett átgyúrásra gondoltam, hanem olyan kis lightos, megnyomkodás, szinte csak simi. Na, mindegy. Nekem jó volt anno és nem is ártottunk vele.
Pedig mi még kismamatornénis csináltuk... sőt most hogy jobban belegondolok, még 1x talpmasszázs is volt. Igaz az is olyan, hogy kicsit átgyűrtuk a másik talpát, tehát nem egyes pontokat stimuláltunk, azt tényleg nem szabad.

Tényleg Piciibo mi újság?????? Hívtak már???

Kata, ez durva... jó sokára kaptál időpontot. És mi van ha bogyót is kéne szedned, Ez mind csak utána derül majd ki? Ez nem hat ki a picire? Bocsi, de ehhez aztán semmi lövésem nincs... (hála az égnek)

Kép Kép
manósziget
 
 


ugy izgulok....majd a köv uhig...............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boboka!
Üdv itt, reggel elfelejtettelek üdvözölni! :lol:

Kata!
Akkor csak hat a gyógypuszim!

Erika!
A géndiagnosztikai kp.ba megyünk uhura az Istenhegyi útra. :wink: Igazából ez a kombinált teszt uhus fele, de vért nem vetetünk, mert csak 24 éves vagyok és így ugye nem olyan nagy a kockázat. Ezért abban maradtunk a csajszival, akinél bejelentkeztem, hogy a drnő megnézi őket uhun és ha úgy látja megcsináljuk a vv-t is. :wink:

Itt egész nap szakad a hó, de szerencsére olvad is.

KépKép
zsófikukac
 
 


Hú, Zsófi már itt is szakad!!! De én azt mondom sajna olvad is. Pedig Míra nagyon bezsongott, hogy esik a hóó. Azért jó lenne, ha maradna legalább egy kevéske. akkor egyezzünk meg, ami nálatok esik azt átküldöd ide? Na? :lol: Úgyse vagyunk olyan messze! :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó!
Ok, megbeszéltük! Én azért örülök, hogy olvad, mert a férjem úton van, és a tesóm is 45 km-re dolgozik. Ilyenkor mindig aggódok értük. Tudom, hogy ők óvatosak, de sokan úgy nyomják neki, mintha ők nem csúszhatnának meg és félek, hogy vmi ilyen hülye nekik megy. :roll:
(A leszívás előtti napon apukám fejreállt kocsival, mert az eső alatt le volt fagyva, pedig 5 fok volt. :roll: Azon a szakaszon 5-en szálltak el aznap reggel. Szerencsére megúszta egy kis agyrázkódással, de a mentősök szerint kész csoda, ahogy összetört a kocsi. És ő még azon aggódott, hogy én ne idegeskedjek, mert mi lesz a petéimmel! :lol: )

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok! :)

Boboka, üdv nálunk :)

Been, fel a fejjel, az októberi kismamik is nagyon jó helyen vannak nálunk szerintem ;)

Andi, gratula a zsákocskához! :)

Piciibo, na? Telefon?

Kata, ez érdekes :evil: nesze neked felelős egészségügy s társai...

Már én is nagyon mennék dokihoz, hogy minden rendben van e odabent, h jól van e ... kezdek paramami lenni.
Atinak ma van az első szülinapja! :) :) :) :) A mai napom csupa nosztalgia, s időutazás :) :) :) :) :)

vicger
 
 


Vicger!
Atinak:
Kép

Én legszívesebben magamrakötnék egy uh-t! :lol: :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, Szeretik odafent az Édesapádat :)

Nálunk /Miskolcon/ egyelőre ahogy nézem semmi nem esik, délelőtt az eső szemerkélt, de szél az van rendesen.

vicger
 
 


Zsófi, így teljesen megértelek, hogy aggódsz. :s

Páromnak 2000-ben volt egy hatalmas balesete. Miközben ő jóval 100 felett (lakott területen kívül) tartott a város felé, elékanyarodott egy teherautó és frontálisan ütköztek. mondanom sem kell mi maradt az autóból. :s Párom hónapokig volt kórházban, s mivel széttört a medencéje meg a jobb lába, térde, szinte újra tanult járni is. És én épp pesten voltam suliban... Áááá, az egy borzalmas időszak volt, nem kívánok ilyet senkinek.

Kép Kép
manósziget
 
 


Zsófi köszönjük :) :)

Bizony nem lenne rossz egy házi uh készülék :)

vicger
 
 


ATINAK MI IS NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!! Kép

Kérünk majd képet az ünnepeltről... mondjuk amint épp szétkeni a tortáját! ;) :D Szabad azt neki?

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, szörnyű időszak lehetett, de hála az Égnek,hogy jól végződött....

Páromék is olyan sok balesethez vonulnak.... pedig akkor már baj van... azt mondta, iszonyatos látni az esetleges gyereküléseket az autóban... szóval csak óvatosan, annyi idióta van a világon, soha nem lehet tudni, nem jön e szembe pont egy :(

vicger
 
 


köszönjük :) :)
Manó bizony szabad lesz:lol:, de majd szombaton, akkor lesz itthon az egész család, most Apa továbbképzésen van egy hétig.

vicger
 
 


Most robogok a nagyokért suliba, jók legyetek! :)

vicger
 
 


Manó!
Húúú, eltudom képzelni milyen érzés lehetett. :roll: De a lényeg, hogy felépült és már minden rendben! :wink:

Vicger!
Nem lehetne, hogy virtuálisan küldj a tortából? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Na megvolt a nagy telefonálás. Eredmény csak annyi, hogy jövő szerdától mehetek 3 nap próbaidőre. Valószínüleg azután döntik el végleg, hogy megtartanak-e vagy sem. De azért ez is valami.

Kép
piciibo
 
 


Tényleg Vicger a te párod tűzoltó, ugye? vagy vmi ilyesmi. :oops: Na, ahhoz kell ám lélekjelentét. Én mindig is nagyrabecsültem őket, hogy nehéz helyzetben helyt tudnak állni. El tudom képzelni szegények miket láthatnak....Áááá bele se merek gondolni.

Kép Kép
manósziget
 
 


Piciibo, ez sztem tök jóó hír!! Simán helytállsz majd jövő héten. Milyen meló lenne ez?

Kép Kép
manósziget
 
 


Itt eső esik egész nap. :evil: Hónak jobban örülnék! De csak Bence miatt,amúgy én is utálom,mert sok olyankor a baleset,és én túl parás vagyok,nagyon féltem a családom. Nem semmi miket írtok.
vicger jobban vagy?Boldog szülinapot Atinak!
Hol van a párod továbbképzésen?Tudom Pesten,csak azért kérdezem, mert az én férjem az egyik tűzoltósulinál dolgozik a katasztrófavédelemnél.
piciibo Szerintem ez jó hír. :D Biztos ügyi leszel,és megtartanak. Milyen munka?

Kép

Kép
tisz
 
 


atikának sok boldog szülinapot!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?