Új privát üzeneted érkezett!

Andici!
Te egy hős vagy!

Egyél fánkot nyugodtan, délelőtt ne legyen lelkiismeret furdalásod! Holnap meg együtt reggel jól beszalonnázunk! :wink:

Annyira sztem nem lehet gáz, merta Wera talis képeken jól néztél ki!

Azért vagyunk itt h mindannyian átalakuljunk.
20150601134430
 
 


Andi: te is hős vagy! Én rájöttem amíg otthon laktam ezért nem ment soha a fogyó mert a ház tömve volt jobbnál jobb kajákkal és a tesóim meg zabálták teli szájjal! Itthon legalább nincs kaja nincs kísértés :lol: :lol: :lol: :lol:
De ma megyünk anyósékhoz, aki az a tömős fajta, ha megtudja fogyózom, akkor csinál direkt nekem diétás kajákat (szóval írtó rendes) csak nem mindig az a diétás amit ő annak gondol és olyan ciki mikor csak az én kedvemért készítette és nem eszem belőle (mert egy kalóriabomba) :( :( (eddig ilyenkor mindig ettem) de most nem fogok és kész!!

Szóval nekem ma nem kell főzni Viki!
Leves nagyon fini volt! Tegnap azt ebédeltem és a főtt húsit megettem utána tormával és ici pici (tk) kenyérrel. Vacsi kefir és egy tálka zabkása volt.

Andi: egyél fánkot csak reggel és mondjuk csak egyet, egyél szalonnát is csak reggel és egy másik reggelen és abból is keveset, szerintem így megoldható, nem???

Ja kinézet?? Hát igen én is rosszul vagyok, már többször sírtam miatta, egyáltalán nem érzem magam nőnek, úgy érzem vannak a világon a férfiak, a nők meg én:cry: :cry: :cry:
Hiába fogytam eddig mert látszani nem látszik (mondjuk mit is várok akin 20 kiló felesleg van) tudom torna torna torna de egyszerűen nem mindig tudok rá időt szakítani. Hiába terveztem a heti 5-öt eddig 3 jött össze sajnos minden héten
Vendég
 


Csajok!

Le a kalappal!
Hogy ti milyen ügyik vagytok!
Én tegnap este vettem ma reggelre kakaóscsigát,de olyan friss volt,hogy gyenge voltam és megzabáltam este! :oops: :oops: :oops: :oops:
És ma Anyu palacsintát süt!
És én enni fogok!
Tegnap vettem Aushanban egy karton Norbi pudingot,búzát,csokit....
De most úgy érzem,hogy nagyon elengedtem magam úgyhogy szerintem februártól komolyra kell vennem a figurát!
2 kg lement,cm-t még nem mértem,lötyög a farmerom,de ez nem elég! :cry:

úgy érzem vannak a világon a férfiak, a nők meg énCrying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát ez halálos volt,hányassal kezdődik a személyi számod 3????????????
Egyébbként én is így érzek ! :cry:

De le fogunk fogyni!!!!!
És aztán kezdpdhet újra a pingvin klub!!! :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

TORNA????????
A héten 3 összejött,de úgy érzem nem teszek eleget a mínusz kilókért! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami: az a mínusz 2 kiló nagyszerű (főleg, hogy te viszonylag kevésről indulsz, meg csinosról (tudom te nem így érzed)
Neme cm bizti nem ment le (de nem is mérem) de azért csak fog az is mikor a -10, -15 kilónál járok majd :lol: :lol: :lol: :lol:
Jobb ha tudod, hogy a te fiadnak kezdődik azt hiszem 3-al a személyi száma. (legalábbis úgy tudom, hogy 2000 óta a fiúké 3, a lányoké 4, mert még élnek 100 feletti emberek és így ugyan azt is kaphatnák a picik) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(de bocs ha nem jól tudom)
Vendég
 


Kata!
Az én anyósom is a tömős fajta. Én sem szóltam h fogyózok, erre ideállított múltkor 2 nagy doboz fanta szelettel. Úgy sóztam rá anyukámra.

Az ha 3 torna összejön is jó! Gondolj bele, eddig ennyi sem volt.

Túl sok változásra ne várjunk, hisz alig 17 napja tart a fogyi! Majd a 117. napon már igen szembeötlő lesz minden! :wink:

Ami!
A 2 kg bitang jó!

Hát ez az! Most jól lefogyunk, hogy újra pingvinesedjünk!

Emlékeztek erre képre?

Kép
20150601134430
 
 


Viki: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Még 1 előt ettem 2 kisebb fullos lángost. Vérré vált bennem. Csak annyit csináltam,amit ma még a férjuram megesz, h ne legyen kísértés. :roll:
20150601134430
 
 


úgy érzem vannak a világon a férfiak, a nők meg én
Na erre mondaná a nagyanyám hogy hülye vagy te fiam csak nem forogsz! :twisted: :lol: :lol:
Bocsi Kata :wink: , de véletlenül se gondolj ilyet magadról! Oké hogy fölszedtél pár kilót a terhesség alatt, de nem vagy dömper! Van aki szétfolyósan hízik, Te pedig egyáltalán nem, ez azért jó, nem?? És a pofid is nagyon-nagyon szép maradt (nem udvariaskodok, ez tény), nem lett tokád, stb... látod, lehetne sokkal rosszabb!!! :wink:

Csodálom az erőfeszítéseiteket lányok! Nagyon ügyik vagytok!

Ami
Szerintem a heti 3 torna indulásnak fantasztikus!! Nálunk nincs ilyen, legalábbis amire szívesen elmennék. Itthon meg lusta vagyok megmozdulni.

Viki
Ahogy írtad délelőtt a lángost, egész nap az járt a fejemben! :twisted:

Ja! Úgy néz ki én is ledobtam ám egy kilót! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.17 18:08-kor.
Vendég
 


Ami,
lötyög a farmer rajtad, és nem vagy elégedett??? Aztamindenségit! Hát én ollllyan boldog lennék! De egylőre még mindig terhesgatyóban nyomom :? asse lóg rajtam :roll:

Kata,
nekem is így kellen csinálnom, csak nem bírok mértéket tartani.
Ma pl szerintem kevés a tejem, sajna...

Andi,
én ugyanígy, a fürdőben szomorkodom a tükör előtt... de innen szép lefogyni 8)

Viki,
egészségedre a lángost!

Nándi sír, megyek...

KépKép
szkagi
 
 


Na, tornázni nekem is kéne, mert a hasam csak ugy fog lemenni szerintem!

véda!
Milyen cm-k kellenek? Has? Csípő? Fenék? Mell? Vagy mi? És ilyen leszek kép? Magyarul egy régi képem, hogy milyen szertnék lenni?

d.dodó
 
 


Wera! Heti 1X megyek tornázni a többit itthon nyomom,ha nyomom!
Most ép nesqvik kakaóporos palacsintát nyomok!
:oops: :oops: :oops: :oops:
Az hányas kód??????????
1001???????? :oops: :lol:

Ági! A terhesgatya sajna rajtam sem lötyög csak az óriás farmer amitnemrég vettem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na de majd nemsokára! :roll:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami: egészségedre az 1001-es kalóriás kaját!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is vettem (illetve anyukám a szülinapomra) egy jó nagy farmert (méretet nem írok) hogy felejtsem el a terhesgatyókat, na most csak azt az egy gatyát hordom minden nap :lol: :lol: :lol: (nem is merném fölpróbálni a terhesgatyáimat,hátha rám sem jön 8) 8) ) volt olyan amit már menetközben kihíztam :oops: :oops: .
Jó lenne vissza fogyni, hogy ne kelljen azokból is újat beszereznem.
Vendég
 


Jó reggelt!

Én reggelire sütit ettem és tejeskávét. Uram hülyének nézett, de hát mikor egyet máskor? :roll:

A szalonna holnapra átcsúszott.

Ma chilis babot főzök, rántott husit és gombát. Én vszínű csak a gombából eszek majd.

Én a régi farmeromat hordom bandázzsal. :lol:
20150601134430
 
 


Viki: neked is egészségedre a sütikét! Így van ha nem bírjuk legalább reggel együk!
Én ma 2 szelet (jó rendes szelet) kenyeret ettem (azt hiszem nagyobb volt mint a szokásos 3 karika és bekaptam 3 db. kis édességet is Viszont az ebéd nagyon fogyókúrás lesz. Natúr pulyka szelet salátával (zöld) rucola, paradicsom uborka, egyebek . Anyósom csinálja! Tegnap viszont elég ügyi voltam, hiába vendégség nem ettem semmi rosszat.
Nekem nincs bandázsom de gyanítom van olyan farmerem (talán a legtöbb) ami még a combom miatt sem jönne rám.
Én nagyon nagy átalakuláson mentem keresztül
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én ma reggelire tejeskávét ittam (koffein mentest) azt is 10-kor, és egy kocka csokit (hogy legalább este ne csokizzak). ebéd valami sült pipihusi lesz.

d.dodó
 
 


Kata!
A natúr szeletet sütitek v. pároljátok?

Én beebédeltem, de már most éhes vagyok. :lol: Megyek almázni.
20150601134430
 
 


Viszont tök gáz, h ma alig ittam, de csak magamat okolhatom.
20150601134430
 
 


Ugyes mindenki akinek lathato eredmenyei vannak!

En penteken ertheto okobol szinte egesz nap semmit nem ettem, aztan masnap 2ig ismet semmit, de mar nagyon rosszul voltam , de utana egesz ugyesen tartottam hogy 6 utan nem, ma ettem ebedet, reggelire bananturmixot( tudom tele van kaloriaval) ebedre kaposzta levest.

A tornaval allok hadilabon, de jovo heten nagyon raturbozok.


Andi: nem felejtettelek el! Megvan a dvd vegre, kuldom amint a postara eljutok es nem allnak szazmillioan elottem :oops:
Vendég
 


Én inkább le sem írom,hogy ma mit ettem!
Legyen annyi elég,hogy Anyu kókusztekercset csinált és én megint gyenge voltam! :oops:
Holnaptól asszem kőkeményen tartanom kell!

Ezt találtam:
Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tami! Oké, semmi gond! Köszi szépen!

sz.andi
 
 


Ami!
Muszáj volt az én képemet feltenni? :lol: :lol: :lol:

Én közöltem a családommal h fogyi van. :roll:
20150601134430
 
 


Viki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is mondtam ma Anyunak,hogy mostmár állítsa le magát!
Holnaptól már kettesben leszünk Áronnal,talán könnyebb lesz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Én is mondtam anyunak h holnap, ha apu jön, véletlenül se küldjön semmilyen pékárut (szuper pékség van mellettük). Erre még visszakérdezett: Biztos? :lol: :lol: :lol:

Aúgy rájöttem, h tök jól meg vagyok kenyér nélkül, elég ha reggel eszem.
20150601134430
 
 


Igen,az nekme is elég!
Az is valami!
Na de majd holnap!

Kép


Kép
ibm
 
 


Én nem eszem reggel sem. Kezdek hozzászokni. Nekem a zsömle jobban hiányzik, finom tea vajjal és kakaóval...hmmmmm

Ok, felébredtem. :lol:

Reggel 2 tojásból rántottát ettem (olíva olajon) abonettel.
Az ebéd az késő volt, már talán 4 óra is :oops: leves, másodiknak joghurtot :oops: :lol: :lol:

meg az előbb ettem még egy joghurtot... :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Na nekem most állt le a fogyás, szóval most kell nagyon sok lelkierő..... most ott a -4 kiló körül ingadozik a súlyom minden nap egyik nap alámegy 0,2-vel másik nap fölé 0,2-vel most egy hete ez megy, szóval lehet tényleg be kéne megint szigorodnem csak nagyon nehéz....
A kenyér nekem is elég csak reggel, ráadásul fehéret nem ettem mióta elkezdtük, csak rozs vagy tk. vagy extrudált rozs de édes íz nélkül nem bírom.....az esték nagyon nehezek.
És az almán kívül nem is találtam még most elérhető gyümölcsöt ami 1-es :( :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata!

Én éppen ezért nem mérek naponta, mert tuti ezen gondolkodnék h miért csak ennyi ment le, stb.

Én még csak a tejeskávén vagoyk túl, majd ha apu elmegy, kb. 10 körül fogok reggelizni.
20150601134430
 
 


Én most reggelizek! :wink:
Viki: jó étvágyat neked!

Én nem agyalok (elvileg tudom, hogy van, hogy meg meg áll a súly) legalább majd jobban vigyázok (remélem) csak néha persze ilyenkor lazítok a legnagyobbat (mert hát úgyis mindegy :) ) de nem mindegy, most nem, most muszáj fogyni!
Kitartás Kata!
Kitartás lányok! :lol:
Vendég
 


Ez az kitartas KAta!
Eddig is igen ugyi voltal, menni fog!

En meg nem igen talaltam meg ennek a fogyonak a ritmusat. Hol egyaltaln nem vagyok ehes, hol alig varom a reggelt...neha nagyon oda figyelek mit eszem neha eszembe se jut, hogy az nem eppen dietas kaja...
Na de igerem rendszert viszek bele, mint ahogy az eletem tobbi reszebe is.
Ossze kapom magam!
Vendég
 


Ja Viki: mi ennyire hasonlítunk egymásra??? Én azt hittem az a kép amit Ami feltett az én fotóm (de nem is tudom, nincs meg a szemüvegem) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tami: kitartás neked is, meg lesz az a rendszer, előbb vagy utóbb.
Vendég
 


Kata! Tami!!
Kitartás!!! Én is azért nem mérlegelek minden nap!
Én többször kezdtem már fogyózni, de sose bírtam eddig! De az, hogy nem mérem magam ha kell, ha nem, így elég jól megy! Kata, sztem Te se mérd magad! Azért az a 4 kiló nagyon jó!! Én csak 2-t fogytam...Ügyes vagy, ne keseredj el, menni fog az!!!

Tami! Meg lesz az a rend, csak sztem a lelki dolgaidat is helyre kell rakni, és talán úgy könnyebb! Tudom, ez a legnehezebb dolog, de ha ott rendben van minden, jobban tudsz erre is figyelni és később teljesen magától fog menni!!

Mindkettőtöknek mondom, sztem kevés idő telt még el, kicsit később észre sem fogjuk venni, úgy hozzászokunk ehhez az életmódhoz.

Szóval kitartás, fel a fejjel!! Megcsináljuk!!!:

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Kata! Kiwi! Én is azt szoktam este!
Még nem reggeliztem,majd ha Áron elaludt!
Később jövök!

Kép


Kép
ibm
 
 


Kiwi!!! Ide vele! Már írok is az uramnak, hogy hozzon!

Lányok, én a terhesgatyómat hordom bandázzsal :lol:

Kata, kitartás, ezen a héten akkor elég a szintentartás! De tényleg ilyenkor a legnehezebb!

Andi,
aranyos a kislány a vonalzódon!

Tami,
te alig eszel!!! Nehogy rosszul legyél!

Még nem tudom, mi legyen ebédre, de Nándika nagyon panaszkodik, és még takarítanom is kell.... ma elmarad az ebéd????

KépKép
szkagi
 
 


Á, felveszem a kicsit, zokog :shock:

KépKép
szkagi
 
 


Köszi lányok! Mindenkinek igaza van! :wink:

Kivi: az jó ötlet, majd szét is nézek a piacon!
Vendég
 


Itt vagyok. Nekem ma kimaradt a reggelire, ezért én már most ebédelek (chilis bab kenyérrel), így sztem a a maga 254es kódjával még belefér a mai napomba.

Andi!

Qva jó kép!
20150601134430
 
 


Viki: a csilisbab nem is rossz: bab, kukorica: 2-es hús: 1-es az olaj az 3-as de a kenyér is ha nem fehér akkor 2-es, szerintem nem gáz, ráadásul 12-előtt!!!

Én nagyon rászoktam a zabkására: egész nyami édesség és elvileg 1-es ( teszek bele néha kakaót (cukor nélkülit), néha kávét (koffeinmenteset), néha vanília aromát és édesítőt(mindig)és olyan mint egy puding . ( ma a mikróban csináltam, így nem kellett a tűzhelyen főzőcskézni.
Vendég
 


Fehér kenyerrél nyomtam, mert elfeljtettem kivenni a a fagyóból rozskenyeret.

Zabkorpából csinálod?
20150601134430
 
 


Szép napot :P
Ma már írtam ide, de elszállt :evil: :cry:

A lényeg: nem vesztem el, vagyok, csak a hétvége eléggé zaklatottan telt, így alig tudtam netezni... A héten több időm lesz, bár azért van program, és meló most is szépszerivel!

Egy hasznos infó:
aki édességre vágyik, próbálja ki, hogy elszopogat egy cukorkát. Csak10-20 kal, és pár perc élvezet :wink: (Én a TESCO-ban veszem a TESCO márkás cukorkát. 4 ízben van: kávés - ez a legtutibb, karamellás, epres, narancsos. )Bár, nem tudom, Norbi szerint ez hányas :roll:

Látom, milyen rendületlenül csináljátok... Le a kalappal! Én nasiztam hétvégén. Röstellem is magam, de majd mától újra ügyi leszek. Nem ám itt szégyent hozok rátok :oops: :lol:

Szaladnom kell, de puszilok mindenkit! És kitartás!!!
Vendég
 


Viki: nem tudom mert csak németül van ráírva! DE nem olyan nagy mint a pehely hanem olyan pici darabkák de nem teljen homogén por alak.
Vendég
 


Nekem ma nagy oromom van: az ikeas merleg sz@r.
Kataeknal merlegeltem es 55,8. szovalm nem plussz hanem minusz 2! :lol: :P vagy tobb......

Agi: en mindig is keveset ettem, nalam az a normalis :roll:

kiwit en nem szeretem, de ez a zabdolog jol hangzik


chilis bab nekem menne de Aleko nem eszi meg.

Andi: igen megcsinaljuk
Vendég
 


Gondoltam várok egy kicsit, hátha Tami bevallja, és ha nem én árulkodok, hogy most szinte ruha nélkül rendese mérlegen nem 32 hanem -4,2 pontosan a súlya. Szóval Tamara nagy nagy gratula, kifele a depiből de gyorsan!!!!!!
Vendég
 


Hello Lányok!

csak bejelentkezem, hogy megvagyok :-)

A mai napon két öröm ért:
reggel a vizsgázógatyám, ami múltkor majd lerepedt rólam, szépen felsuttyant, és simán begomboltam :-)

Aztán leszigorlatoztam, köszönöm a drukkokat. Leadtam az indexem is. Szóval mostantól aktívabb leszek, remélem.

ma már nem vagyok, mert megbetegedtem, most kúrálom magam.

pussz: M

Ui: ismeri valaki a sztíviát? Én is édesítőket használok évek óta. Igaz még nem olvastam sehol, hogy ez mennyire káros. Persze azt olvastam, hogy mivel szintetikus ezért nem egészséges, de érdekelne, hogy valaki hallott e róla? Pro és kontra vélemények érdekelnek!!!

Mindenkinek nagy gratula és kitartás!!!!!!

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Magdám!
Gratula a vizsgához és a vizsgagatyóhoz is!

Tami!
Láti, láti! Ügyes vagy!
20150601134430
 
 


Most vágtam be 3 virslit :? :oops: Olyan éhes voltam! Meg egy tejfölt... :oops: :oops: Ma már nem eszek semmit!

Fél 1-kor ebédeltünk, husi leves, meg püré fasírttal. Hát...nem egy update 1-es, de olyan jól esett!!

Én nem tudom, de nem nagyon akar lejjebb menni a súlyom! A gatyáimon sem látok semmit. Valamit rosszul csinálhatok!
Már előre félek, hogy 1.-én mit mutat a mérleg...

Tami!! Nagyon ügyi vagy! Látod??

Magdi!! Gratulálok a vizsgádhoz!! Ügyes vagy! Azért meg sárgulok, hogy a gatyódba könnyen belefértél...

sz.andi
 
 


Magdi: nagyon ügyes vagy és jobbulást!

Andi: ne aggódj, csak tartsd a diétát! Menni fog az!
Nekem most épp felfelé mászott a súly és látni meg végképp nem lehet semmit!

Tami: viszont csak látogatóba jöhet a topikba, mert neki leadnivalója már nincs, max. tornáznivalója (na jó akkor mégis maradhat) de viccen kívül, Tamara tényleg ne essél át a ló túlsó oldalára!
Vendég
 


KAta: igerem nem fogok. Meg 6-8 kilot leadok es akkor elerem a regi sulyom, onnantol csak tornazni fogok igerem!
De addig dietazom is!
Nem szabadultok tolem olyan konnyen!
Vendég
 


Véda!
Nem írtad milyen adatok kellenek!

Csajok, én nem tudom tartani, hogy ne egyek 6 után. Ma is olyan éhes voltam, hogy már hányingerem volt! :( Szóval inkább minőségileg kéne arra figyelnem mit eszem. Ezek a "Norbi kódok" hol vannak leírva? Hogy mi hányas pontozású!

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: